Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX-X - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-05, 11:34   #1951
katiem
Wtajemniczenie
 
Avatar katiem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 634
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

jejku Asiulka dopiero teraz doczytalam, ze Zuzia wymiotowala. biedulka - dobrze ze juz jej lepiej.
__________________
Najważniejsze to mieć plan A.....B.....C itd.

Pawełek

Kubuś
katiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 11:45   #1952
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Brokuł jest na liście warzyw dozwolonych, którą dostałam w szpitalu. Pomarańczowa galaretka faktycznie może być alergizująca ale doszłam z mamą i mężem do wniosku, że z prawdziwą pomarańczą ma to raczej niewiele wspólnego oprócz aromatu identycznego z naturalnym

Z mlekiem działo się od razu po urodzeniu Henia - byłam w 9 dobie życia u lekarza i pediatra kazała odstawić mleko (ale tylko mleko, jogurty, twarogi i inne pozwoliła jeść) na 2-3 tygodnie, ze względu na kwaśną kupkę. Także ja trochę na wyrost odstawiłam na dłużej i nie tylko mleko, a wszystkie produkty mleczne...

Kraven trzymam kciuki, oby poszło szybko i "mało boleśnie", bo na bezboleśnie chyba nie możemy liczyć

Iwoncia ja mam ajfona i u mnie nie ma multicytowania
ja też włąśnie jestem ajdziecko i próbowałąm i

Cytat:
Napisane przez katiem Pokaż wiadomość
jejku Asiulka dopiero teraz doczytalam, ze Zuzia wymiotowala. biedulka - dobrze ze juz jej lepiej.
wiadomo że zawsze się coś przeoczy. n ic nie szkodzi

Tamlin za 5 w 1 płaciłąm 120 zł.

wczoraj się popsztykałam z mężem o strasznie głupią sprawę bo on stwierdził że mamy brzydko w domu ale jak z nim ma być ładnie jak mamy misz masz nic do niczego nie pasuje dom pomalaonwany w jednym kolorze cały. i on twierdzi że to przez moje niechlujstwo a jak byliśmy w poznaniu mieszkanie od poczatku robiliśmy jak chcielismy to było ładnie i już prawie dzsiaj jechałam i kupowałam nowe melble bo mnie wkurza takie coś wiem że za pieknie nie amy no ale co zrobić to miał byc dom przejsciowy bo mial nowy dom szybko powstac ale teraz sie ociaga ehh szkodas gadac
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 11:47   #1953
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Brokuł jest na liście warzyw dozwolonych, którą dostałam w szpitalu. Pomarańczowa galaretka faktycznie może być alergizująca ale doszłam z mamą i mężem do wniosku, że z prawdziwą pomarańczą ma to raczej niewiele wspólnego oprócz aromatu identycznego z naturalnym


Iwoncia ja mam ajfona i u mnie nie ma multicytowania
Brokuły przeca wzdymają tak jak kalafior.
Ja pierdykam, człowiek serio nie wie co ma jeść bo ciągle inne informacje sie słyszy

Co do tapatalka to musiałabyś zaktualizować program bo we wcześniejszych wersjach nie było chyba multicytatów.
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 11:51   #1954
lukrecja_25
Wtajemniczenie
 
Avatar lukrecja_25
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 053
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Haj, u nas kolki od kilku dni... straszne to jest... byłam az u lekarza z malutkim u najlepszego pediatry w kielcach i przy okazji speca od laktacji bo to w poradni laktacyjnej,wyjasnił mi co to kolka i ze mam jesc wszystko a szczególnie rzeczy które uczulacvmoga bo dziecko z mlekiem ma osłonke i w przyszłosci nie bedzie go to uczulało... kazał dawac dziecku krople delicol mówi ze na wnukach dwuch jego i innych pacjentach wytestowany i bardzo skuteczny srodek. Stosujemy w maxymalnej dawce i na poczatku było gorzej teraz jest lepiej troszke ale bez rurki w dupke sie nie obejdzie... mały robił kupy 8 razy dziennie a teraz robi raz i musze własnie zadzwonic do lekarza zapytac czy tak powinno byc bo to chyba od tych kropli...kurde lece bo normalnie nie mam czasu mały ciagle niespokojny ja chodze jak zombi bo krople podaje mu co 2 godziny w nocy tysz... masakra
__________________
Nataniel '

bloguję
http://mamsmaczek.blogspot.com/
lukrecja_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 11:59   #1955
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

My wróciłysmy z krótkiego, półgodzinnego spacerku, wczoraj byłysmy 20 minut, a teraz dalej jemy:P. Anusia Ty juz tez byłas z Fabiankiem, prawda?

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
Anesh przepraszam że tak wybuchłam ale jestem, w trakcie @ i chyba mi hormony buzują i jeszcze mąż mnie wnerwił o czym później napiszę.
Nic nie szkodzi, ja zła nie jestem. W ogóle ciężko mnie zdenerwować. Wczoraj sie zdenerwowałam Majeczka, ale to sie sama usprawiedliwiam, bo niedoswiadczona jestem
No,a teraz zła jestem, bo mój bielusi płaszczyk z mohito zafarbował jakis szalik z lumpa sfajdaczały. Pierzecie takie płaszczyki bawełniane w pralce czy tylko chemicznie?
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 12:20   #1956
Agnus21
Zadomowienie
 
Avatar Agnus21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 1 473
GG do Agnus21
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Hm u nas jakoś kolek nie ma, tak mi się wydaje. Wpada ostatnio w jakieś histerie, ale z moich obserwacji wynika, że tak się dzieje jak chce spać, a ona tak sama to usnąć nie potrafi... trzeba przytulić, szumieć do uszka i bujać i to na stojąco.

Co do kolek to u nas się skończyły jak zaczęłam się orientować kiedy chce sobie beknąć.

Mleka z butli dalej nie tknie. Próbowałam na głoda i zamieniać cycka na butle, ale od razu sie orientuje, że to nie jej kochany cycek.
__________________
15 minut dziennie codziennie
Agnus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 12:24   #1957
lukrecja_25
Wtajemniczenie
 
Avatar lukrecja_25
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 053
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Natek tez nie lubi butli... ale jak bardzo głodny to i butle zassa rzadko mu daje ale jednak czasem jak jade na zakupy i zostawiam go z moja mamą i odciagnietym mlekiem to jakos trzeba go nakarmic.. jak nie cdhce butli to dajemy mu lyzeczka powolutku i sobie tak zlizuje i sie nie krztusi jak przy ssaniu butli
__________________
Nataniel '

bloguję
http://mamsmaczek.blogspot.com/
lukrecja_25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 12:39   #1958
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Czesc. Ja juz leze na oddziale. Jestem po ktg - wszystko ok, zalozyli mi cewnik foleya i czekam na powiekszenie rozwarcia. Skurczy poki co jeszcze nie mam ale zaczynam odczuwac dyskomfort jak przy okresie. Bede informowac na biezaco.
Trzymam kciuki aby szybko poszło!!!Powodzenia

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
My wróciłysmy z krótkiego, półgodzinnego spacerku, wczoraj byłysmy 20 minut, a teraz dalej jemy:P. Anusia Ty juz tez byłas z Fabiankiem, prawda?

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------



Nic nie szkodzi, ja zła nie jestem. W ogóle ciężko mnie zdenerwować. Wczoraj sie zdenerwowałam Majeczka, ale to sie sama usprawiedliwiam, bo niedoswiadczona jestem
No,a teraz zła jestem, bo mój bielusi płaszczyk z mohito zafarbował jakis szalik z lumpa sfajdaczały. Pierzecie takie płaszczyki bawełniane w pralce czy tylko chemicznie?
Fabianek urodził się w piątek a w czwartek poszliśmy na pierwszy spacerczyli poszliśmy w 6 dobie

my jedziemy do mamci

a tu dodaje zdj moich skarbówa na 3 zdj włosy mojego szoguna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10194.jpg (47,5 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10196.jpg (34,4 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10184.jpg (66,3 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10200.jpg (55,3 KB, 69 załadowań)
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek

Edytowane przez Anusia479
Czas edycji: 2012-11-05 o 12:41
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 12:49   #1959
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Brokuły przeca wzdymają tak jak kalafior.
Ja pierdykam, człowiek serio nie wie co ma jeść bo ciągle inne informacje sie słyszy

Co do tapatalka to musiałabyś zaktualizować program bo we wcześniejszych wersjach nie było chyba multicytatów.
Mam najnowszą wersję i dalej nie ma tego multicytowania Na Androida lepszą appkę zrobili

A mnie brokuły nie wzdymają, a np. marchewka tak

Myślę, że wystarczy jeść różnorodnie i małe porcje, co kilka dni. Bo jak gotowaną marchewką się obżerałam (która niby nie szkodzi), to mały miał o wiele większe gazy...
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:18   #1960
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Kraven trzymam mocno kciuki by poszło szybko i żebyś już Jasia tuliła w ramionach

Asiulka biedna Zuzia,dobrze że już lepiej.

Maggie to prawda nic nie poprawia tak dobrze samopoczucia jak zakupy

Lukrecja ja też stosuję delicol już tydzień ale na razie nie mogę się jeszcze o nim w 100% wypowiedzieć bo zmieniłam małej też mleko.

Zielona super że urodzinki udane a torcik boski


My właśnie wróciliśmy z zakupów,pogoda dzisiaj pod psem wiec reszta dnia w domku.
Zuzia jeszcze śpi ale pewnie zaraz wstanie na mleczko.


I normalnie nie wierzyłam dzisiaj w nocy jak pierwsza pobudka była dopiero o 2.Przespała 5 godzin w całości

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Wczoraj skończyłyśmy 2 miesiące
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:20   #1961
Agnus21
Zadomowienie
 
Avatar Agnus21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 1 473
GG do Agnus21
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Mam najnowszą wersję i dalej nie ma tego multicytowania Na Androida lepszą appkę zrobili

A mnie brokuły nie wzdymają, a np. marchewka tak

Myślę, że wystarczy jeść różnorodnie i małe porcje, co kilka dni. Bo jak gotowaną marchewką się obżerałam (która niby nie szkodzi), to mały miał o wiele większe gazy...
Dobrze, że poszerzasz dietę. W końcu musisz mieć siły, żeby zajmować się dzidzią. Też mi się wydaje, że najważniejsze to nie przesadzić z ilością. Skoro nawet alkoholu można się napić, byle w małej ilości to i galaretka z czekoladą nie zaszkodzi.

Anusia śliczne te Twoje dzieci
(Fajny tekst na bodziaku )

Kraven powiedz małemu, że wizażowe ciocie nie mogą się doczekać żeby zobaczyć jego słodką buzię

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość

Wczoraj skończyłyśmy 2 miesiące
100 lat!!
__________________
15 minut dziennie codziennie
Agnus21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 13:26   #1962
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki aby szybko poszło!!!Powodzenia



Fabianek urodził się w piątek a w czwartek poszliśmy na pierwszy spacerczyli poszliśmy w 6 dobie

my jedziemy do mamci

a tu dodaje zdj moich skarbówa na 3 zdj włosy mojego szoguna

boskie chłopaki
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:34   #1963
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Mam najnowszą wersję i dalej nie ma tego multicytowania Na Androida lepszą appkę zrobili
A no to trza telefon zmienić
Z androidem


A ja sem idem wybąbelkować w hydromasażowej wannie bo krzyż mi pęcnie i bydzie tyle
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:44   #1964
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Czesc. Ja juz leze na oddziale. Jestem po ktg - wszystko ok, zalozyli mi cewnik foleya i czekam na powiekszenie rozwarcia. Skurczy poki co jeszcze nie mam ale zaczynam odczuwac dyskomfort jak przy okresie. Bede informowac na biezaco.
Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to szybko pojdzie ale poki co coraz bardziej boli. ;-)
Trzymam kciuki za Was

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Brokuł jest na liście warzyw dozwolonych, którą dostałam w szpitalu. Pomarańczowa galaretka faktycznie może być alergizująca ale doszłam z mamą i mężem do wniosku, że z prawdziwą pomarańczą ma to raczej niewiele wspólnego oprócz aromatu identycznego z naturalnym
Brokuł na liście dozwolonych? Dziwne. Wszedzie jest jako zakazany, na przykład tu jest fajna lista dozwolonych i zakazanych: http://maxdiet.pl/dieta/dieta-matki-...-niedozwolone/
Z galaretką już rozumiem, ja na przykład delicje jem, a to to samo.
Po prostu tak mi szkoda Henia i jego problemów że byłabym bardzo ostrożna z nowymi pokarmami. Ot ja tylko tak z troski

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość

a tu dodaje zdj moich skarbówa na 3 zdj włosy mojego szoguna
Przystojniaki

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość


Wczoraj skończyłyśmy 2 miesiące
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 14:15   #1965
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Kuźwa mać- jak już pozew napisałam to mi drukarka drukować nie chce;/

za 2 godziny wizyta u kolejnego ortopedy z Zośką. Trzymajcie kciuki żeby jednak nie było aż tak źle.
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 14:22   #1966
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
kochane, bo tylko Iwoncia mi odpisała, więc ponawiam pytanko, głównie do mam, których skarbeczki nie długo skończą lub skończył 2m-ce
czy trzymają ładnie główkę? kiedy zaczęły?
Moja mała ma skończone 2miesiące i trzyma ładnie główkę, ale jest to dla Niej jeszcze męczące i są chwile, że główka się chwieje.

gda - herbata rumiankowa też pomaga z kupami. anyżowa chyba też?
A brokuł wzdyma, jak kalafior.

sojka , kraven -
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 14:33   #1967
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

dziękuję kochane za 0odpowiedzi
Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Angel u mnie to samo, na brzuszku nie podnosi wcale. Na ramieniu poożona do odbicia trzyma głowe w górze, poożona na moim brzuchu oparta rączkami o piersi trzyma też. Spróbuj zobić taki myk- masz może takie twardsze poduchy w domu?? np takie jak przy kanapach są? jeśli znajdziesz coś takiego twardszego to poóż małą na brzuszku- połowa ciała na płaskim połowa na tym podwyższeniu właśnie- powinna ciągnąć głowę do góry w takiej pozycji będzie jej łatwiej kiedy głowa troche wyżej od reszty ciała
no Jagódka jak leży na brzuszku to podnosi główkę(czasem też leży jak kłoda, bo ma lenia). Ale sprowokowana zachwalaniem to podnosi i trzyma wysoko. W pozycji do odbicia również. Nietstey nie przeszł próby u lekarza traksyjnej czy jakoś tak - podnoszenie za rączki do siadu. Wtedy główka opada jej bezwładnie do tyłu:/ czasem przytrzyma ją chwilę ale nei za długo

dziś byłam u innego pediatry po receptę na bebilon pepti i powiedział, żeby się nie martwic i pczekac do 5 września- do 3mc powinno byc wszystko w normie- jak nie to dopiero wtedy rehabilitacja. Narazie powiedział, żę niunia ma jeszcze czas trzymac tą główkę. Najważniejsze, że podnosi gdy leży na brzuszku
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 14:38   #1968
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

a tak swoją drogą Jagódka kończy dzisiaj dwa miesiące z te okazji foty malutkiej próbowałam uchwycic na zdjęciu jej uśmiech ale coś mi nie wychodziudało się u babci na raczkach ale wyglada mała jak mega paczus
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_4354.jpg (83,6 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_4344.jpg (86,4 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_4359.jpg (90,2 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_4358.jpg (118,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_4353.jpg (91,7 KB, 37 załadowań)
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 14:40   #1969
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Tr

a tu dodaje zdj moich skarbówa na 3 zdj włosy mojego szoguna
boskie przystojniaki
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 14:58   #1970
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
a tak swoją drogą Jagódka kończy dzisiaj dwa miesiące z te okazji foty malutkiej próbowałam uchwycic na zdjęciu jej uśmiech ale coś mi nie wychodziudało się u babci na raczkach ale wyglada mała jak mega paczus
Śliczności
Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Kuźwa mać- jak już pozew napisałam to mi drukarka drukować nie chce;/

za 2 godziny wizyta u kolejnego ortopedy z Zośką. Trzymajcie kciuki żeby jednak nie było aż tak źle.
Sojka trzymam
Co do pozwu to dołącz akt zupełny urodzenia Zosi i Wasz akt ślubu.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 15:15   #1971
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Tamllin akt ślubu z eks w sensie??

no to musze jeszcze zaiczyc wycieczke do Lublina po akt zupełny urodzenia, kuwa mać
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 15:20   #1972
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Hej mamuśki nie było mnie przez week ponieważ byłam w szkole a jak już wróciłam to mi dziecko nie pozwoliło do Was zajrzeć

Myślałam że Jaśko już na świecie ale widzę że jeszcze jednak nie

My dziś byliśmy u pediatry z tą Jasia buźką i całe szczęście to nie skaza buzia podrażniona od kosmetyków :/ od soboty buzię smarujemy atoperalem i widać już poprawę a dziś dodatkowo dostaliśmy receptę na maść robioną .
Mówiłam też o problemach z kupką że mały się bardzo przy tym męczy i muszę mu często pomagać ... kazała zakupić Dicoflor 30 . Kupiłam i zobaczymy czy coś pomoże .

Myślę że jeszcze dziś uda mi się Was nadrobić
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 15:38   #1973
elena_100
Wtajemniczenie
 
Avatar elena_100
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 2 850
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Chciałam nadrobić ale dziecko już się budzi a więc dzień dobry

Wczoraj i dziś moje dziecko się naprawiło, ale dietuję bo nie chcę przezywać tego co w sobotę

Byliśmy wczoraj całą rodzinką w media markt (haha weekend w supermarkecie ) kupić Kamili radyjko. I kołysanki. Teraz jej pięknie śpiewam Oczywiście zbyt grzeczne dziecko w sklepie nie było. U mamusi na rączkach ok inaczej płakała.

Wczoraj jak jej dawałam pić to trochę wypiła a potem odrzucała cyca i nie chciała. Mało wypiła więc dorobiłam flaszkę bo stwierdziłam, że może cyc jej nie spasował a moje dziecko chciało tylko spać. I jak odpadło od cycka to od razu zasnęło.


Ja zakrapiam nosek jak Tamlin, z butelki

Kraven trzymam kciuki

Wercia to super, że nie skaza



Jak to dziewczynki z tym śluzem w kupie jest. Bo u małej zauważyłam ale nie w każdej. To tylko od laktozy czy ogólnie jakaś nietolerancja?
__________________

elena_100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 15:44   #1974
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Brokuły przeca wzdymają tak jak kalafior.
Oj pamiętam jak zjadłam zupę brokułową a Jaśko potem cierpiał

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Czesc. Ja juz leze na oddziale. Jestem po ktg - wszystko ok, zalozyli mi cewnik foleya i czekam na powiekszenie rozwarcia. Skurczy poki co jeszcze nie mam ale zaczynam odczuwac dyskomfort jak przy okresie. Bede informowac na biezaco.
trzymam kciuki , powodzenia kochana
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 15:47   #1975
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Cześć Dziewczyny,

zaskoczyłyście mnie tym koperkiem Ja własnie zaczęłam go pić żeby małemu ulżyć z tymi wzdęciami i teraz nie wiem czy mam kontynuować, bo on się coraz bardziej męczy jak ma puścić parę bąków.
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 16:05   #1976
Sara_m7
Rozeznanie
 
Avatar Sara_m7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Düsseldorf
Wiadomości: 552
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

To herbata koperkowa nie pomaga na brzuszek, ale przeszkadza?? Ja zamiast dziecku dawać sama wieczorem wypijam, i przez mleko mała dostaje. A na bolący brzuszek pomaga też rumianek?
Z ta dieta można oszaleć. Ja nie jadam mięsa i powinnam jeść strączki, a tu klop bo one ciężkostrawne są. I d*pa. Nie wiem co jeść :/
Sara_m7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 16:37   #1977
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

no i kuwa mać co lekarz to lekarz !
Bioderka zdrowe lewe lekko do tyłu prawe idealne, ale żadnych majtek ortopedycznych ani szelek broń boże nie zakadać! dużo leżakowania na brzuszku i tyle kontrola za 4msc i to badanie przynajmniej wyglądało jak badanie. oprócz usg lekarz sprawdził ruchomość bioderek, kolanek, stopek, nawet ramion i szyjke też

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

no i musze pochwalic Zosie! moje dziecko dzis przez cały dzien ani razu nie zaplakało! ma czadowy humorek
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 16:55   #1978
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Ja nadal latam z cewnikiem. Skurcze mam odkad mi zalozyli cewnik co 15 - 10 minut. Jak wyciagna go okolo 21 i nadal bede miaa skurcze to ide na porodowke. Jak nie to jutro powtorka z rozrywki + oksytocyna.
Siedze sobie z Ciocia a za chwile przyjedzie TZ.

Sojka super ze z Zosi bioderkami dobrze
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 17:02   #1979
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
no i kuwa mać co lekarz to lekarz !
Bioderka zdrowe lewe lekko do tyłu prawe idealne, ale żadnych majtek ortopedycznych ani szelek broń boże nie zakadać! dużo leżakowania na brzuszku i tyle kontrola za 4msc i to badanie przynajmniej wyglądało jak badanie. oprócz usg lekarz sprawdził ruchomość bioderek, kolanek, stopek, nawet ramion i szyjke też

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

no i musze pochwalic Zosie! moje dziecko dzis przez cały dzien ani razu nie zaplakało! ma czadowy humorek
No to super że wszystko dobrze
Jejku ja chyba nigdy nie będę miała dnia bez płaczu z tym moim urwiskiem

Anusia śliczne te Twoje chłopaki

I Jagódka jaka urocza
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 17:04   #1980
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Ostatnie maluszki opuszczają brzuszki, a reszta przewija już pieluszki! Mamy IX

Cytat:
Napisane przez Sara_m7 Pokaż wiadomość
To herbata koperkowa nie pomaga na brzuszek, ale przeszkadza?? Ja zamiast dziecku dawać sama wieczorem wypijam, i przez mleko mała dostaje. A na bolący brzuszek pomaga też rumianek?
Z ta dieta można oszaleć. Ja nie jadam mięsa i powinnam jeść strączki, a tu klop bo one ciężkostrawne są. I d*pa. Nie wiem co jeść :/
U nas koperkowa wzmagała kolkę. Po rumiankowej była kolka, ale o wiele mniejsza. Mała puszczała bąki jak miło
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.