Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-12, 18:32   #3361
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Tzn dalej papka ale z grudkami tzn nie blenduje Mu na pelna moc blendera (5) tylko na 1i krotko zeby wlasnie grodki byly
Banana je normalnie w kawalkach i chleb w kawalkach z tym chlebem to taka ekspozycje na gluten robimy nie jakies wielkie ilosci:p tylko mu urywam maly kawalek i do dzioba

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-12, 18:58   #3362
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Margosia faktycznie masz zdolniachę Maluszkarewelacja że tak ładnie wcina!!Ja dziś utarłam młodemu jabłko i banana, coś tam dziubnął, może z 4 łyżeczki. Tylko nie wiem co było w tym bananie,bo coś się senny po nim zrobił :P Ostatnio mu dałam troszkę ziemniaczka z mojego talerza (wcześniej też już pociskał, tyle że w postaci papki)bo się tak biedak na nas patrzył jak jedliśmy i wsuwał że hej
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-12, 19:38   #3363
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

O rany widzę że u was rozszerzanie diety na calego

Moj synuś dzis skonczyl 5 miesięcy 😍
__________________
12.06.2010 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.."


...
Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-12, 21:11   #3364
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez reniferek01 Pokaż wiadomość
O rany widzę że u was rozszerzanie diety na calego

Moj synuś dzis skonczyl 5 miesięcy 😍
Stary chlop

Za szybko ten czas ucieka... A w ciazy sie chodzilo i chodzilo...
Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Margosia faktycznie masz zdolniachę Maluszkarewelacja że tak ładnie wcina!!Ja dziś utarłam młodemu jabłko i banana, coś tam dziubnął, może z 4 łyżeczki. Tylko nie wiem co było w tym bananie,bo coś się senny po nim zrobił Ostatnio mu dałam troszkę ziemniaczka z mojego talerza (wcześniej też już pociskał, tyle że w postaci papki)bo się tak biedak na nas patrzył jak jedliśmy i wsuwał że hej
Ja myslalam dzis jak jedlismy ciacho ze starszakiem, ze Maly sie raczkowac nauczy... Tak caly "chodzil", zeby sie zalapac chociaz na kawalek

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-12, 21:55   #3365
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez Marie Madeleine Pokaż wiadomość
Podziwiam Was za cc . Ja bardzo się boje operacji i od początku ciąży pytałam lekarza czy będę mogła sama urodzić

U nas mały przełom !!! Przyleciał do nas Francuski osteopata , fizjoterapeuta . Pooglądał K pomacał i znalazł źródło wszelkich naszych problemów ! Młody ma ukryty refluks ! Temu wzmożone napięcie które się pogorszyło około 3 mż . Dlatego budził się co godzinę bo jak zjadł to mu pokarm wracał i go to bolało. Dlatego drzemki po 20 minut bo usypiał przy piersi . Teraz uczymy go smoczka i nagle spi po 1,5 - 2 h nasza fizjo już tez teraz wie na co zwrócić uwagę przy ćwiczeniach . A refluks często pojawia się przy nietolerancji białka mleka krowiego . Trochę możemy pomoc , niestety raczej minie dopiero samo jak usiądzie lub zacznie chodzić . Jednak dobrze jest wiedzieć . Te drgawki tez były przez to jak mu się wracało. W przyszłym tygodniu idziemy na szczepienie i ciekawe co pediatra na to. Pewnie jak zawsze nic . Ona i tak napięcia nie widzi a suche plamy mam olać .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Co do podwiązania to mój tż kiedyś sam stwierdził , że jak już nie będziemy chcieć dzieci to on pójdzie na zabieg przecięcia nasieniowodów . Byłam w szoku czy się nie boi że go zepsują a on, że nie . Nasz znajomy tak zrobił i jest zadowolony .
Ja chciałam od początku cc, sn mnie przerażało. A że miałam wskazania do cięcia to się udało
Super że fizjoterapeuta pomógł. Najważniejsze że wiecie na czym stoicie i możecie pomóc maluszkowi.


Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Moj syn odkryl fredzla miedzy nogami teraz sprawdza na ile da sie go naciagnac hahaha

Modle sie, zeby go sobie nie wyrwal

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
U nas też co zmiana pieluszki to ciągnięcie siusiaka

Cytat:
Napisane przez reniferek01 Pokaż wiadomość
Hello

Margosia a czemu nic nie wiesz? Jak sie ma spokojne dziecko to sie życia nie zna? ;p

Moj kilka dni temu odkryl że ma stopy i da sie je w rekę zlapac, do buzi jeszcze nie wkłada ;p

Jakos mi czas leci ze nie mam kiedy sie tu odezwac...


Mateusz też ulewa, nie jakos dużo ale zdarzają sie dni że po kazdym jedzeniu. nadal klocucha musze dobrze odbijac
U nas też obecnie łapanie stópek to najciekawsze zajęcie


Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Noah spał w nocy jakieś 8 godzin ! Oczywiście z przerwami na jedzenie i lulanie ostatnio to sie nie zdarza, bo znacznie częściej wstajemy ok 4-5 więc to dla mnie jak wygrana na loterii
Co wieczór modlę się żeby zasnął przed północą i nie obudził się o 4 wyspany

A matka chyba ma słabe baterie bo spalam razem z nim praktycznie a jestem zmęczona jak cholera.

Noah i tak jest teraz dużo fajniejszy niż miesiąc temu
Dużo się uśmiecha, czasem w głos nawet można z nim już czasem ugotować obiad i po leży w łóżeczku sam jakieś 7 minut
Brawo Noah. Oby tak dalej Fajne te nasze dzieciaczki są, takie coraz bardziej kumate

Cytat:
Napisane przez Marie Madeleine Pokaż wiadomość
My po szczepieniu . 66cm długi wazy 6450 kryszyna . Śpi teraz oby nie było jak ostatnim razem .
Lekarka powiedziała że za chwile możemy zacząć rozszerzać dietę jabłuszkiem . Powiedziałam , że idę BLW na co tylko odparła aha OK


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Słodka kruszynka My się ważymy i szczepimy jutro. Oby gładko poszło.


Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Brawo idziecie jak burza!


Moj zaczal od jablka a wpierdziela rowno wszystko jak leci
Przestalam Mu blendowac na papke i najpierw zaliczyl zdziwko ale zjadl
Dzis starlam jablko na tych najwiekszych oczkach i tez cale pozarl

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
Ale żarłok Rozszerzanie diety idzie całą parą widzę

Cytat:
Napisane przez reniferek01 Pokaż wiadomość
O rany widzę że u was rozszerzanie diety na calego

Moj synuś dzis skonczyl 5 miesięcy 😍
Sto lat maluszku!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-12, 22:19   #3366
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
Ja chciałam od początku cc, sn mnie przerażało. A że miałam wskazania do cięcia to się udało
Super że fizjoterapeuta pomógł. Najważniejsze że wiecie na czym stoicie i możecie pomóc maluszkowi.




U nas też co zmiana pieluszki to ciągnięcie siusiaka



U nas też obecnie łapanie stópek to najciekawsze zajęcie




Brawo Noah. Oby tak dalej Fajne te nasze dzieciaczki są, takie coraz bardziej kumate


Słodka kruszynka My się ważymy i szczepimy jutro. Oby gładko poszło.




Ale żarłok Rozszerzanie diety idzie całą parą widzę


Sto lat maluszku!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki
Co tam u Was oprocz tego?

Umylam podloge (stwierdzilam, ze czas najwyzszy po tym jak przykleilam sie do niej w kuchni:p) i moge isc spac

Dobranoc Mamusie i Kruszynki

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-12, 22:29   #3367
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Kciuki
Co tam u Was oprocz tego?

Umylam podloge (stwierdzilam, ze czas najwyzszy po tym jak przykleilam sie do niej w kuchni:p) i moge isc spac

Dobranoc Mamusie i Kruszynki

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
Ogólnie wszystko w porządku Wiktorek jest naprawdę wspaniałym i grzecznym dzieckiem, więc nie narzekam na niego Ma czasami chwile marudy, ale to chyba już przypadłość wszystkich dzieci Tylko leniuch z niego mały bo nie chce się za bardzo przekręcać, ale liczę na to że wkrótce się poprawi Co go kładę na brzuszek to zaczyna się pieklić
Ogólnie to pracuję teraz nad formą i zrzucam kg po ciąży. Jeszcze z 8kg poleci i będę zadowolona. Dzisiaj się zapięłam w końcu w ulubioną skórzaną kurtkę więc jesteśmy na dobrej drodze

Też muszę podłogi pomyć, ale pewnie jutro znowu nie będzie mi się chciało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-12, 23:33   #3368
goba
Zadomowienie
 
Avatar goba
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 361
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

ja sie odchudzam od stycznia nie oplaca sie w grudniu przed swietami , za duzo pokus

Widze, ze rozszerzanie diety na całego, ja niestety sie wstrzymuje przez te kupki. Bo jak wprowadze inne rzeczy to nie dojdę czy to krew czy marchewka np.
Dzis dostalismy recepte na Nutramigen, zobaczymy czy bedzie jakas poprawa, poza tym mamy zbadac kupke pod katem salmonelli lekarka raczej wyklucza , bo poza kupkami wszystko ok ale na wszelki wypadek mamy zrobic. Moze wezmę tez ogolny kał jak juz bede robić, bo to chyba nie wchodzi w ta salmonelle . nie wiem zreszta, nie znam się. Badała , która z Was kupkę dzieciaczkom?

Powiedzcie mi jeszcze, czy przed rozszerzaniem diety kupki były takie luzne, ze ciagle były np.na pleckach czy na siusiaku, czy raczej zbite miałyscie? Kurde bo ja juz nie wiem, moze ja sobie wkrecam , ze on robi brzydki kupki

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

jutro idziemy na Jasełka starszego, wybieramy sie z Tomkiem, ciekawe czy da mi oglądnąć mojego Osiołka
goba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 04:56   #3369
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Witam się z rana, brrrr....mroźnego rana....


Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość
ja sie odchudzam od stycznia nie oplaca sie w grudniu przed swietami , za duzo pokus

Widze, ze rozszerzanie diety na całego, ja niestety sie wstrzymuje przez te kupki. Bo jak wprowadze inne rzeczy to nie dojdę czy to krew czy marchewka np.
Dzis dostalismy recepte na Nutramigen, zobaczymy czy bedzie jakas poprawa, poza tym mamy zbadac kupke pod katem salmonelli lekarka raczej wyklucza , bo poza kupkami wszystko ok ale na wszelki wypadek mamy zrobic. Moze wezmę tez ogolny kał jak juz bede robić, bo to chyba nie wchodzi w ta salmonelle . nie wiem zreszta, nie znam się. Badała , która z Was kupkę dzieciaczkom?

Powiedzcie mi jeszcze, czy przed rozszerzaniem diety kupki były takie luzne, ze ciagle były np.na pleckach czy na siusiaku, czy raczej zbite miałyscie? Kurde bo ja juz nie wiem, moze ja sobie wkrecam , ze on robi brzydki kupki

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

jutro idziemy na Jasełka starszego, wybieramy sie z Tomkiem, ciekawe czy da mi oglądnąć mojego Osiołka
Ja też się biorę w końcu za siebie od 2.01 ale tak już na poważnie, bo nie dość,że już ciężko mi cokolwiek sobie kupić to i bardzo źle psychicznie się ze swoją wagą czuję No ale ale Nowy Rok, Nowe Wyzwanie..

Co do kupki, to ja nie pamiętam aby Junior kiedykolwiek zrobił "zbitą", zawsze jest luźna, niejednokrotnie zmywam ją z siusiaka, ale jeszcze nigdy nie było jej tak dużo aby poszła na plecki. Kolorystycznie zielona, czasem, baaardzo rzadko żółciutka. Przypominam, że my jesteśmy na Bebilonie comfort mieszanym z ha.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 05:15   #3370
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość
ja sie odchudzam od stycznia nie oplaca sie w grudniu przed swietami , za duzo pokus

Widze, ze rozszerzanie diety na całego, ja niestety sie wstrzymuje przez te kupki. Bo jak wprowadze inne rzeczy to nie dojdę czy to krew czy marchewka np.
Dzis dostalismy recepte na Nutramigen, zobaczymy czy bedzie jakas poprawa, poza tym mamy zbadac kupke pod katem salmonelli lekarka raczej wyklucza , bo poza kupkami wszystko ok ale na wszelki wypadek mamy zrobic. Moze wezmę tez ogolny kał jak juz bede robić, bo to chyba nie wchodzi w ta salmonelle . nie wiem zreszta, nie znam się. Badała , która z Was kupkę dzieciaczkom?

Powiedzcie mi jeszcze, czy przed rozszerzaniem diety kupki były takie luzne, ze ciagle były np.na pleckach czy na siusiaku, czy raczej zbite miałyscie? Kurde bo ja juz nie wiem, moze ja sobie wkrecam , ze on robi brzydki kupki

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

jutro idziemy na Jasełka starszego, wybieramy sie z Tomkiem, ciekawe czy da mi oglądnąć mojego Osiołka
Ja sie odchudzam z Wami!
Moja dieta teraz to ciasto przegryzane tortem a na deser cos slodkiego
Zdecydiwanie mi cukru brakuje heh...

Kciuki za jaselka

Moj na samej piersi mial zolte i wodniste.


Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:08 ---------- Poprzedni post napisano o 06:04 ----------

Ech... Mlody spi cycki rosna On moglby sobie jakos stopniowac te noce a nie tak z grubej rury... Jedna pobudka co godzine-naprodukuje mleka dla wojska, druga przespana w calosci i co ja mam z tym mlekiem teraz robic? Bosz... Kamienie a nie cycki :/

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:12 ---------- Poprzedni post napisano o 06:08 ----------

Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
Ogólnie wszystko w porządku Wiktorek jest naprawdę wspaniałym i grzecznym dzieckiem, więc nie narzekam na niego Ma czasami chwile marudy, ale to chyba już przypadłość wszystkich dzieci Tylko leniuch z niego mały bo nie chce się za bardzo przekręcać, ale liczę na to że wkrótce się poprawi Co go kładę na brzuszek to zaczyna się pieklić
Ogólnie to pracuję teraz nad formą i zrzucam kg po ciąży. Jeszcze z 8kg poleci i będę zadowolona. Dzisiaj się zapięłam w końcu w ulubioną skórzaną kurtkę więc jesteśmy na dobrej drodze

Też muszę podłogi pomyć, ale pewnie jutro znowu nie będzie mi się chciało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lubie czytac, ze Wasze dzieci to leniuszki hahaha dobrze, ze nie tylko moj tak ma

Kciuki za kg. Ale to ciazowy nabytek, przedciazowy czy mieszany?


Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:13 ---------- Poprzedni post napisano o 06:12 ----------

Moglam jeszcze spac to mnie Tz obudzil wychodzac do pracy
Co za los

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:15 ---------- Poprzedni post napisano o 06:13 ----------

Podobno jest -8
Wczoraj +4

Ta pogoda tez by sie mogla okreslic bo nie wiem jak sie ubrac

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 07:16   #3371
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

MARGOSIA, wow to super Wam idzie to rozszerzanie diety

Ja tez odchudzam się z Wami ale od początku stycznia, w przyszłym tygodniu mam umówioną wizytę u dietetyka, do zrzucenia jakieś 10kg..
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-13, 08:50   #3372
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Witam
Ja mam do zrzucenia jakieś 10 kg
Ciężko, bo nie mogę robić wszystkich ćwiczeń przez rozstęp mięśni prostych brzucha Nie wiem za bardzo jakie ćwiczenia mogę wykonywać.
Noah wczoraj zjadal palce od stóp <3 jakie to słodkie
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu

Edytowane przez kamila_509
Czas edycji: 2016-12-13 o 08:51
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 12:29   #3373
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Jedlismy dzis zupe ze sloika i okazalo sie ze ona jest rzadka moje sa tresciwsze haha IMG_20161213_131327.jpg

Zdecydowanie podziwiam ludzi,ktorzy umieja tym nakarmic dziecko

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 12:37   #3374
Marie Madeleine
Zadomowienie
 
Avatar Marie Madeleine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Znów Polska!
Wiadomości: 1 279
Send a message via Skype™ to Marie Madeleine
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cześć Kolego miło Cię widzieć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marie Madeleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 13:16   #3375
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Czeeeeeeeesc <3
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 13:44   #3376
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Ja sie odchudzam z Wami!
Moja dieta teraz to ciasto przegryzane tortem a na deser cos slodkiego
Zdecydiwanie mi cukru brakuje heh...

Kciuki za jaselka

Moj na samej piersi mial zolte i wodniste.


Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:08 ---------- Poprzedni post napisano o 06:04 ----------

Ech... Mlody spi cycki rosna On moglby sobie jakos stopniowac te noce a nie tak z grubej rury... Jedna pobudka co godzine-naprodukuje mleka dla wojska, druga przespana w calosci i co ja mam z tym mlekiem teraz robic? Bosz... Kamienie a nie cycki :/

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:12 ---------- Poprzedni post napisano o 06:08 ----------



Lubie czytac, ze Wasze dzieci to leniuszki hahaha dobrze, ze nie tylko moj tak ma

Kciuki za kg. Ale to ciazowy nabytek, przedciazowy czy mieszany?


Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:13 ---------- Poprzedni post napisano o 06:12 ----------

Moglam jeszcze spac to mnie Tz obudzil wychodzac do pracy
Co za los

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:15 ---------- Poprzedni post napisano o 06:13 ----------

Podobno jest -8
Wczoraj +4

Ta pogoda tez by sie mogla okreslic bo nie wiem jak sie ubrac

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
Moje kg jeszcze pociążowe. W ciąży przytyłam 20 kg. Nie wiem skąd się te kg wzięły, jadłam normalnie. No może czasami pozwoliłam sobie na więcej słodkości
Teraz mam 60kg, zrzucę jeszcze 7-8 i będzie git malina
Ja mam cycki kamienie tylko rano bo w nocy nie odciągam. Jak mi się już laktacja ustabilizowała to leniuch we mnie wstąpił

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Witam
Ja mam do zrzucenia jakieś 10 kg
Ciężko, bo nie mogę robić wszystkich ćwiczeń przez rozstęp mięśni prostych brzucha Nie wiem za bardzo jakie ćwiczenia mogę wykonywać.
Noah wczoraj zjadal palce od stóp <3 jakie to słodkie
Ja nie wiem nawet czy u mnie coś takiego wystąpiło. Gin ci to zdiagnozował?


U nas kupki zawsze bardzo wodniste i bardzo żółte. Ponoć to normalne przy wyłącznym kp.
My już po szczepieniu. Był ryyyk. Jak tylko go rozebrałam i pielęgniarka zaczęła go ważyć i mierzyć. Dopiero w foteliku w samochodzie się uspokoił. Teraz śpi już drugą godzinę. Pewnie odsypia stresy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Margosia- ale słodziak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 14:05   #3377
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
Moje kg jeszcze pociążowe. W ciąży przytyłam 20 kg. Nie wiem skąd się te kg wzięły, jadłam normalnie. No może czasami pozwoliłam sobie na więcej słodkości
Teraz mam 60kg, zrzucę jeszcze 7-8 i będzie git malina
Ja mam cycki kamienie tylko rano bo w nocy nie odciągam. Jak mi się już laktacja ustabilizowała to leniuch we mnie wstąpił



Ja nie wiem nawet czy u mnie coś takiego wystąpiło. Gin ci to zdiagnozował?


U nas kupki zawsze bardzo wodniste i bardzo żółte. Ponoć to normalne przy wyłącznym kp.
My już po szczepieniu. Był ryyyk. Jak tylko go rozebrałam i pielęgniarka zaczęła go ważyć i mierzyć. Dopiero w foteliku w samochodzie się uspokoił. Teraz śpi już drugą godzinę. Pewnie odsypia stresy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Margosia- ale słodziak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak. Ok 3 cm rozstepu.:/
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 14:42   #3378
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

KAMILA, a już coś zrzucilas od czasu porodu? Bo u mnie waga taka sama jak w dniu wejścia ze szpitala :-/

MARGOSIA, przystojniak kochany smakowało chociaż?
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 15:42   #3379
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Zarzuciłam dużo. W dniu porodu było ok 91, wrzesień 81 a teraz 74. Znowu tyje bo już było 73,5
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-13, 17:40   #3380
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Ja mam w planach na początek pozbyć się 15 kg, docelowo jeszcze 10, tak że dłuuuga droga przede mną..Ale tak to już jest jak się człowiek zapuści Teraz już spinam dupsko (od Nowego Roku oczywiście) i cisnę ile się da Tylko z czasem na ćwiczenia będzie troszkę słabo, o najlepsza godzina to 5 rano, wówczas wszyscy śpią i nikt nie patrzy na moje wypociny Będę musiała ograniczyć moje kochane książeczki, bo zawsze o tej porze mam chwilkę dla siebie, gorącej kawusi i ciekawej lektury
Margosia synuś uroczy
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 18:59   #3381
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

KAMILA, extra, to już laska jesteś!! Zazdroszczę, że już masz tyle za sobą. Jaką dietę stosujesz?
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 21:00   #3382
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Laska? Nie mieszcze się w żadne spodnie z sieciowek
No ok. Wchodzę w 44 wyglądam jak wieloryb!

Na początku miałam dietę od Chodakowskiej ale nie byłam zadowolona za bardzo. Teraz nie mam czasu jeść i chyba dlatego już nie chudne. Za często też pozwalam sobie ostatnio na pizze albo małe grzeszki. Przez dobre 3 miesiące nie jadłam słodyczy ( teraz sporadycznie ).
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 21:18   #3383
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Margosia ale slodziak z Damiana

Skonczylam robić paznokcie, czas na prysznic i spaaac bo pewnie moj wilkołak wkrotce sie obudzi...
__________________
12.06.2010 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.."


...
Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 22:00   #3384
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Zarzuciłam dużo. W dniu porodu było ok 91, wrzesień 81 a teraz 74. Znowu tyje bo już było 73,5
Super wynik! A tym 0,5 kg się nie przejmuj, takie wahania są normalne


Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Ja mam w planach na początek pozbyć się 15 kg, docelowo jeszcze 10, tak że dłuuuga droga przede mną..Ale tak to już jest jak się człowiek zapuści Teraz już spinam dupsko (od Nowego Roku oczywiście) i cisnę ile się da Tylko z czasem na ćwiczenia będzie troszkę słabo, o najlepsza godzina to 5 rano, wówczas wszyscy śpią i nikt nie patrzy na moje wypociny Będę musiała ograniczyć moje kochane książeczki, bo zawsze o tej porze mam chwilkę dla siebie, gorącej kawusi i ciekawej lektury
Margosia synuś uroczy
Trzymam kciuki za powodzenie w takim razie Co ciekawego czytasz? Ja uwielbiam książki, tylko ostatnio oczywiście czasu na literaturę brakuje. Muszę się jednak spiąć i wrócić do czytania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 23:12   #3385
goba
Zadomowienie
 
Avatar goba
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 361
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Obiecałam sobie, ze dzisiaj pójdę wcześniej spać . Wyszło jak zawsze .

Ja muszę koniecznie zrzucić 6 kilo . To jest mus. A jak zrzucę jeszcze dodatkowo 3 to będzie idealnie 😉

Kamila 7 kilo od września to super wynik ! Jakbym tak chudła to w marcu byłabym juz laska
goba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 04:50   #3386
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
Super wynik! A tym 0,5 kg się nie przejmuj, takie wahania są normalne




Trzymam kciuki za powodzenie w takim razie Co ciekawego czytasz? Ja uwielbiam książki, tylko ostatnio oczywiście czasu na literaturę brakuje. Muszę się jednak spiąć i wrócić do czytania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazwyczaj thillery, kryminały. Takie nudy W sumie to wszystkiego po trochu..no dobra, poezji nie czytam Uwielbiam książeczki w wydaniu papierowym, ale powolutku już mi brakuje miejsca w domu na ich przetrzymywanie i chyba czas się przerzucić na ebooki. A Ty co podczytujesz w wolnej chwili?

---------- Dopisano o 05:50 ---------- Poprzedni post napisano o 05:41 ----------

My tu tak o kupkach dyskutujemy na forum, a mi syna wczoraj przyblokowało. Zazwyczaj z rana są dwie, a wczoraj nic. Umarudził się biedaczek cały dzień. Mam nadzieję, że mu dziś popuści.Muszę skoczyć do Empiku po gifta dla Seniora bo w piątek ma urodziny.A pomysłu brak..
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 04:58   #3387
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Zazwyczaj thillery, kryminały. Takie nudy W sumie to wszystkiego po trochu..no dobra, poezji nie czytam Uwielbiam książeczki w wydaniu papierowym, ale powolutku już mi brakuje miejsca w domu na ich przetrzymywanie i chyba czas się przerzucić na ebooki. A Ty co podczytujesz w wolnej chwili?
Albo biblioteki


Damian dziekuje za komplementy

Confused oprocz tego co wsiaklo w twarz cale zjedzone. A potem dobil druga taka sama porcja mleka. Jak ja Mu gotuje to jest zdecydowanie gestsze i po mojej zupie ciagnie cyca zdecydowanie mniej(chyba, ze taki zbieg okolicznosci, ze chcial sie poprzytulac?)

Ale jak przeczytalam sklad suszonej sliwki z pierwszej lyzeczki gerbera to sie nie dziwie. Woda i 28% sliwki... To nawet polowa nie jest:/
Musze zobaczyc jak z obiadkami sloiczkowymi, bo placic 3zl za 100ml wody to chyba nie teges hahaha

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:56 ---------- Poprzedni post napisano o 05:55 ----------

Kamila brawo za wage. A takie wahania to normalne teraz pewnie bedzie spadalo wolniej i musidz to wziac pod uwage a nie sie poddawac im nizsza waga tym ciezej zrzucic...

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:57 ---------- Poprzedni post napisano o 05:56 ----------

Inka ty rano odciagasz z dwoch piersi nie?

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:58 ---------- Poprzedni post napisano o 05:57 ----------

Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość
Obiecałam sobie, ze dzisiaj pójdę wcześniej spać . Wyszło jak zawsze .

Ja muszę koniecznie zrzucić 6 kilo . To jest mus. A jak zrzucę jeszcze dodatkowo 3 to będzie idealnie 😉

Kamila 7 kilo od września to super wynik ! Jakbym tak chudła to w marcu byłabym juz laska
Wyspana?

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 09:47   #3388
goba
Zadomowienie
 
Avatar goba
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 361
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Albo biblioteki


Damian dziekuje za komplementy

Confused oprocz tego co wsiaklo w twarz cale zjedzone. A potem dobil druga taka sama porcja mleka. Jak ja Mu gotuje to jest zdecydowanie gestsze i po mojej zupie ciagnie cyca zdecydowanie mniej(chyba, ze taki zbieg okolicznosci, ze chcial sie poprzytulac?)

Ale jak przeczytalam sklad suszonej sliwki z pierwszej lyzeczki gerbera to sie nie dziwie. Woda i 28% sliwki... To nawet polowa nie jest:/
Musze zobaczyc jak z obiadkami sloiczkowymi, bo placic 3zl za 100ml wody to chyba nie teges hahaha

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:56 ---------- Poprzedni post napisano o 05:55 ----------

Kamila brawo za wage. A takie wahania to normalne teraz pewnie bedzie spadalo wolniej i musidz to wziac pod uwage a nie sie poddawac im nizsza waga tym ciezej zrzucic...

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:57 ---------- Poprzedni post napisano o 05:56 ----------

Inka ty rano odciagasz z dwoch piersi nie?

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:58 ---------- Poprzedni post napisano o 05:57 ----------


Wyspana?

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
Hehe , wyspana 🙂 Wstałam dopiero teraz , z godzinna przerwa o 7 na karmienie i wyprawienie starszego do przedszkola
goba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 11:13   #3389
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Zazwyczaj thillery, kryminały. Takie nudy W sumie to wszystkiego po trochu..no dobra, poezji nie czytam Uwielbiam książeczki w wydaniu papierowym, ale powolutku już mi brakuje miejsca w domu na ich przetrzymywanie i chyba czas się przerzucić na ebooki. A Ty co podczytujesz w wolnej chwili?

---------- Dopisano o 05:50 ---------- Poprzedni post napisano o 05:41 ----------

My tu tak o kupkach dyskutujemy na forum, a mi syna wczoraj przyblokowało. Zazwyczaj z rana są dwie, a wczoraj nic. Umarudził się biedaczek cały dzień. Mam nadzieję, że mu dziś popuści.Muszę skoczyć do Empiku po gifta dla Seniora bo w piątek ma urodziny.A pomysłu brak..
U mnie też pełna różnorodność. Lubię książki z dreszczykiem, horrory, medyczne i s-f. Czasami nawet na jakieś babskie romansidła mnie weźmie
Z autorów to Tess Geritsen, Robin Cook, Asimov z s-f, słowem wszystkiego po trochu
Uwielbiam papierowe książki i przeważnie takie czytam, ebooki sporadycznie, chyba że jakiś tytuł wybitnie mnie zainteresował. Lubię też kupować nowe książki

Margosia- tak z dwóch zawsze ciągnę. Dzisiaj rano miałam 440ml. Matko jaka ulga była po ściągnięciu tego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 11:39   #3390
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

KAMILA, jaki rozm 44 no co Ty to chyba przed dietą po nowym roku będzie nowa energia to i kilogramy polecą nam wszystkim!

MARGOSIA, właśnie też widziałam ostatnio skład tej suszonej śliwki ale tłumaczę sobie to tak że sama suszona śliwka to jednak wszystko skoncentrowane w sobie ma i z wodą to nadal wartościowy posiłek.. Bo ogólnie Gerber raczej dobre składy słoiczków ma.

Ja ostatnio chciałam kupić morelę z hipp a tam cukier w składzie.. Wzięłam więc jabłko z morelą z gerbera bo bez cukru ale moreli tylko ok 10%.. Prawie samo jabłko.

Ja tez wczoraj też w końcu się zmobilizowałam i zrobiłam hybrydy na stopach a pod koniec przyszłego tygodna zrobię dłonie bo teraz się nie opłaca-do Świąt zdążą się zniszczyć.

Dziewczyny a jak jest z tym żółtkiem, Antoś wczoraj skończył pół roku, co drugi dzień dodawać mu pół żółtka czy znowu coś się zmieniło w zaleceniach? Jak Wy zamierzacie robić?

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

INKA, 440ml?!! Szok ja wprawdzie długo piersią nie karmiłam ale pamiętam ze max 60-70ml ściągałam. Mam duże piersi ale nie wiem gdzie bym pomieściła 440ml mleka Długo sciągalaś taką ilość?
__________________
<3

Edytowane przez confused women
Czas edycji: 2016-12-14 o 11:40
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-11 16:09:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.