powiększenie piersi u dr Skwiercz - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-21, 21:06   #61
balbinka 020
Raczkowanie
 
Avatar balbinka 020
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 61
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Cytat:
Napisane przez iloona79 Pokaż wiadomość
Oj kochana,mają,mają takie rozmiary tu dziewczynki
Ale większość oscyluje jednak w granicach 300-400

A do kogo umawiasz się w alternatywie??
Jutro idę na 19.40 do dr.M.M tak mi dziewczyny z forum doradziły,że to dobry lekarz i sobie porównam opinie lekarzy.Powiedzcie mi dziewczyny czy implant 545 taki jaki ja mam mieć to odpowiednik 545 ml?Bo gdzieś czytałam,że to inaczej się wymierza.
__________________
Mentor 323 440 cc dr M.M.K
Już są
balbinka 020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 09:04   #62
iloona79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 131
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Cytat:
Napisane przez balbinka 020 Pokaż wiadomość
Jutro idę na 19.40 do dr.M.M tak mi dziewczyny z forum doradziły,że to dobry lekarz i sobie porównam opinie lekarzy.Powiedzcie mi dziewczyny czy implant 545 taki jaki ja mam mieć to odpowiednik 545 ml?Bo gdzieś czytałam,że to inaczej się wymierza.
Potwierdzam.Dr zrobił na mnie też b.dobre wrażenie,choć dopiero na drugiej konsultacji kiedy to miałam usg w ręku!
545cc to inaczej 545ml,inaczej jest to kiedy robisz próbę ryżową-pisałam o tym w wątku Myaówka cz.8
Zapytaj też dra o ten test z ryżem i daj znać jak poszła konsultacja!!
iloona79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 11:37   #63
balbinka 020
Raczkowanie
 
Avatar balbinka 020
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 61
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Cytat:
Napisane przez iloona79 Pokaż wiadomość
Potwierdzam.Dr zrobił na mnie też b.dobre wrażenie,choć dopiero na drugiej konsultacji kiedy to miałam usg w ręku!
545cc to inaczej 545ml,inaczej jest to kiedy robisz próbę ryżową-pisałam o tym w wątku Myaówka cz.8
Zapytaj też dra o ten test z ryżem i daj znać jak poszła konsultacja!!
Na czym polega ta próba ryżowa?Oczywiście,że dam znać jak po wizycie Już nie mogę się doczekać wizyty bo dzisiaj mam zamiar podjąć decyzję u kogo będę się operowała.
__________________
Mentor 323 440 cc dr M.M.K
Już są

Edytowane przez balbinka 020
Czas edycji: 2013-01-22 o 11:42
balbinka 020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 12:58   #64
iloona79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 131
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Cytat:
Napisane przez balbinka 020 Pokaż wiadomość
Na czym polega ta próba ryżowa?Oczywiście,że dam znać jak po wizycie Już nie mogę się doczekać wizyty bo dzisiaj mam zamiar podjąć decyzję u kogo będę się operowała.
Jak napisałam powyżej-zapytaj dra o test z ryżem,on Ci najlepiej powinien to wytłumaczyć,bo tu różne "przepisy" na to chodziły.
Ja wzięłam dzbanek do odmierzania wody,czyli do mililitrów i nasypałam ryżu do tej wielkości którą mi dr zaproponowal.
Potem to przesypałam do cienkiej rajstopy-najlepiej takiej podkolanówki i wtedy do większego stanika-ja w Tesco takie kupiłam po 6zł i w ten sposób mozesz mniej więcej sprawdzić jak to działa...
Niektóre dziewczyny pisały,ze dr dawał im przymierzyć implant na konsultacji,ale ja go o to nie prosiłam,bo zapomniałam-zresztą nie wiem czy ona akurat coś takiego preferuje,bo domniemuje ze idziesz do dr mającego podwójne nazwisko pracującego w CM w Gdyni?
iloona79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 13:29   #65
balbinka 020
Raczkowanie
 
Avatar balbinka 020
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 61
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Cytat:
Napisane przez iloona79 Pokaż wiadomość
Jak napisałam powyżej-zapytaj dra o test z ryżem,on Ci najlepiej powinien to wytłumaczyć,bo tu różne "przepisy" na to chodziły.
Ja wzięłam dzbanek do odmierzania wody,czyli do mililitrów i nasypałam ryżu do tej wielkości którą mi dr zaproponowal.
Potem to przesypałam do cienkiej rajstopy-najlepiej takiej podkolanówki i wtedy do większego stanika-ja w Tesco takie kupiłam po 6zł i w ten sposób mozesz mniej więcej sprawdzić jak to działa...
Niektóre dziewczyny pisały,ze dr dawał im przymierzyć implant na konsultacji,ale ja go o to nie prosiłam,bo zapomniałam-zresztą nie wiem czy ona akurat coś takiego preferuje,bo domniemuje ze idziesz do dr mającego podwójne nazwisko pracującego w CM w Gdyni?
Tak dokłanie do tego dr. Zrobię sobie ten teścik jeszcze dzisiaj przed wizytą a tak wogle to zapytam dr. może będzie miał implanty żeby można było zobaczyć rozmiary.Tak wogle to uważam,że każdy lekarz powinien posiadać po jednym implancie z każdego rozmiaru wtedy jest łatwiej zobrazować jak on ma w realu wyglądać.
__________________
Mentor 323 440 cc dr M.M.K
Już są
balbinka 020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 09:31   #66
zola_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 12
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Hej balbinka
byłaś już u dr na wizycie, interesuje mnie jaki rozmiar ci zaproponował?
zola_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 10:21   #67
balbinka 020
Raczkowanie
 
Avatar balbinka 020
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 61
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Cytat:
Napisane przez zola_82 Pokaż wiadomość
Hej balbinka
byłaś już u dr na wizycie, interesuje mnie jaki rozmiar ci zaproponował?
Witaj Zola
Jestem po wizycie i dr zaproponował mi CPG 323 390/440 c.c MENTOR
__________________
Mentor 323 440 cc dr M.M.K
Już są
balbinka 020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-23, 10:31   #68
zola_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 12
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

to duża różnica pomiędzy implantami jakie zaproponował Ci M-K a dr E.S. ?!
Mi pani dr E.S. zaproponowała wcześniej 430 cc 333cpg, ale ostatecznie stanęło na 380 cc 333cpg
masz już termin operacji ?
zola_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 11:17   #69
balbinka 020
Raczkowanie
 
Avatar balbinka 020
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 61
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Cytat:
Napisane przez zola_82 Pokaż wiadomość
to duża różnica pomiędzy implantami jakie zaproponował Ci M-K a dr E.S. ?!
Mi pani dr E.S. zaproponowała wcześniej 430 cc 333cpg, ale ostatecznie stanęło na 380 cc 333cpg
masz już termin operacji ?
Tak 25 luty Różnica jest znaczna ale po dokładnym wymierzeniu dr stwierdził ,że to własnie będą te Dodatkowo będę miała jeszcze robioną plastykę piersi więc może dlatego.
__________________
Mentor 323 440 cc dr M.M.K
Już są
balbinka 020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 11:35   #70
zola_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 12
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Ja mam termin na 18 lutego, więc podobnie powodzenia Ci życzę
zola_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 20:35   #71
smutnaJa2748
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

witam jestem tutaj nowa ,mam w planach powiekszenie ale nie wiem od czego zaczac gdzie szukac dobrego lekarza , ktore wkładki wybrac eh doradzcie cos prosze , zna ktos jakiegos lekarza w małopolsce bo akurat tam mi by pasowało . i czy jakiegos godnego polecenia lekarza znacie ?
smutnaJa2748 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-25, 12:33   #72
balbinka 020
Raczkowanie
 
Avatar balbinka 020
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 61
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Cytat:
Napisane przez zola_82 Pokaż wiadomość
Ja mam termin na 18 lutego, więc podobnie powodzenia Ci życzę
To pierwsza się pochwalisz cycolinkami Będę trzymała kciuki za Ciebie a potem poproszę o kciuki za mnie
__________________
Mentor 323 440 cc dr M.M.K
Już są
balbinka 020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 14:49   #73
iloona79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 131
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Cytat:
Napisane przez smutnaJa2748 Pokaż wiadomość
witam jestem tutaj nowa ,mam w planach powiekszenie ale nie wiem od czego zaczac gdzie szukac dobrego lekarza , ktore wkładki wybrac eh doradzcie cos prosze , zna ktos jakiegos lekarza w małopolsce bo akurat tam mi by pasowało . i czy jakiegos godnego polecenia lekarza znacie ?
Zgłoś sie na forum "Myaówka....cz.8" to jest najaktywniejsze teraz forum nt operacji biustu i tam najszybciej dziewczyny Ci odpowiedzą oraz pomogą
iloona79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 21:39   #74
sylcia
Przyczajenie
 
Avatar sylcia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 24
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

dziewczyny znacie moze aktualne ceny powiekszania u dr Skwiercz? ile wam zaproponowala za okragle a ile za anatomy i co jest w cenie? prosze o odpowiedz
sylcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 21:13   #75
iloona79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 131
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Cytat:
Napisane przez sylcia Pokaż wiadomość
dziewczyny znacie moze aktualne ceny powiekszania u dr Skwiercz? ile wam zaproponowala za okragle a ile za anatomy i co jest w cenie? prosze o odpowiedz
Jak bylam u niej we wrześniu to z anatomami wychodziło niecałe 13tyś.
Mowiła,ze od nowego roku będą podwyżki.
Zola_82 będzie miala op. 18.02 to pewnie wie jakie ceny są teraz-napisz do niej na priv!
iloona79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 07:57   #76
sylcia
Przyczajenie
 
Avatar sylcia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 24
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

dziekuje za odpowiedz... jeeeej w jakim my kraju zyjemy... zamiast ceny spadac to caly czas ida w gore... (
sylcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 09:27   #77
balbinka 020
Raczkowanie
 
Avatar balbinka 020
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 61
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Cytat:
Napisane przez sylcia Pokaż wiadomość
dziewczyny znacie moze aktualne ceny powiekszania u dr Skwiercz? ile wam zaproponowala za okragle a ile za anatomy i co jest w cenie? prosze o odpowiedz
Mi z anatomkami w tym miesiącu dr wyliczyła 13,820.
__________________
Mentor 323 440 cc dr M.M.K
Już są
balbinka 020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 11:19   #78
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Ja płaciłam w lipcu 13 820 zł za anatomki
__________________
Szamanka
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 13:08   #79
ninka28
Raczkowanie
 
Avatar ninka28
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 277
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Cytat:
Napisane przez sylcia Pokaż wiadomość
dziewczyny znacie moze aktualne ceny powiekszania u dr Skwiercz? ile wam zaproponowala za okragle a ile za anatomy i co jest w cenie? prosze o odpowiedz

Ja byłam 24.01 u dr E.S i mi podała cene iplanty 5860zł za anatomy i 8000zł za reszte tzn to co sie juz w klinice płaci
ninka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 13:15   #80
ninka28
Raczkowanie
 
Avatar ninka28
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 277
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Sylcia ja byłam 24.01 u dr E.S i ona mi zaproponowała za anatomy 5860zł plus 8000zł za reszte czyli to co sie już w dniu op płaci.
ninka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 01:39   #81
gwendolinka
Zadomowienie
 
Avatar gwendolinka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 269
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Cytat:
Napisane przez sylcia Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedz... jeeeej w jakim my kraju zyjemy... zamiast ceny spadac to caly czas ida w gore... (
No niestety Ale nie jest to masło ani mleko Nie jest artykul pierwszej potrzeby.
Ja mam okrągle 325 wygladąją bardzo naturalnie.
Dziwne tutaj głosy słychać, że Pani dr te same implantt wszystkim dobiera, ze za gleboko ładuje i obciąza tkanki? i że za duże daje?
Cóż wg mnie to doświadczony lekarz i zdaje sobie sprawę, że za mały implant moze dać fatalny efekt, musza implanty tez być odpowiednio szerokie. Z kolei są modele ktore czesto proponuje ze względu na to ze maja po prostu ładny kształt. a co do tej metody to chyba dobrze, wsadzic głeboko zeby były to mocne piersi które nie opadna tak szybko? Kolejna sprawa - co to za argument , jak ktoś napisał ze dzwigac nie mozna? W ogole po operacji dzwigac nie mozna, nie tylko u Pani Dr ES. Oczywiscue to sa zalecenia, których nie musicie przestrzegac na wlasna odpowiedzialność... jak ktoś nie może sobie pozwolić na rekonwalescencje to po co robic operacje ?
__________________
Dance like a Queen Fight like a King!

- 18.04.2011 Dr ES
325 Hp ESy florESy (.)(.)
gwendolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 06:42   #82
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Cytat:
Napisane przez gwendolinka Pokaż wiadomość
No niestety Ale nie jest to masło ani mleko Nie jest artykul pierwszej potrzeby.
Ja mam okrągle 325 wygladąją bardzo naturalnie.
Dziwne tutaj głosy słychać, że Pani dr te same implantt wszystkim dobiera, ze za gleboko ładuje i obciąza tkanki? i że za duże daje?
Cóż wg mnie to doświadczony lekarz i zdaje sobie sprawę, że za mały implant moze dać fatalny efekt, musza implanty tez być odpowiednio szerokie. Z kolei są modele ktore czesto proponuje ze względu na to ze maja po prostu ładny kształt. a co do tej metody to chyba dobrze, wsadzic głeboko zeby były to mocne piersi które nie opadna tak szybko? Kolejna sprawa - co to za argument , jak ktoś napisał ze dzwigac nie mozna? W ogole po operacji dzwigac nie mozna, nie tylko u Pani Dr ES. Oczywiscue to sa zalecenia, których nie musicie przestrzegac na wlasna odpowiedzialność... jak ktoś nie może sobie pozwolić na rekonwalescencje to po co robic operacje ?
Gwen - po konsultacji u Skwiercz byłam jeszcze u 2 innych lekarzy, żaden nie zaproponował takiego wielkiego implantu. I nie chodzi tu nawet o pojemność a o szerokość. Ci inni lekarze po kilkunastu pomiarach suwmiarką orzekli, że najszerszy dla mnie implant to 11,2cm, podczas gdy dr Skwiercz mierząc mi jedynie miarką rozstaw brodawek dobrała mi implanty o podstawie 12cm. Nie zmierzyła mi podstawy piersi czy grubości bocznej tkanki - wg mnie dobieranie przez nią implantu jest lekko kontrowersyjne, przynajmniej obecnie, bo naprawdę niezależnie od budowy daje jeden typ implantu - mentor 333cpg 430ml lub 485 ml. I można to zaobserwować zarówno tu, u dziewczyn które robiły u niej op. stosunkowo niedawno czy były na konsultacji jak i na forum o op. plast. Przed konsultacją, czytając tylko opinie o niej jako lekarzu byłam na nią zdecydowana, po konsultacjach u innych - już nie
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 00:16   #83
gwendolinka
Zadomowienie
 
Avatar gwendolinka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 269
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Nie jeden typ bo ja mam jeszcze inny, wiec nie daje wszystkim tego samego. Ja chciałam anatomiczne a dała mi okrągłe. Ja się nie spotkałam akurat z tym,żeby ktoś narzekał na kształt biustu /implantu od niej.
Kulaaga wlasnie dlatego masz prawo wyboru. Jednak myslę, że rozne cuda na kiju, elektroniczne pomiary, internetowe etc, to jest pic na wodę. No cóż kazdy ma swoją praktykę, ja akurat nie mam żadnych złych doświadczeń, wiec nie wypowiem się negatywnie, bo też znam mnóstwo zadowolonych osób od tej lekarki. Uważam ,że lepiej trafić nie mogłam, ale nikomu niczego nie narzucam.
__________________
Dance like a Queen Fight like a King!

- 18.04.2011 Dr ES
325 Hp ESy florESy (.)(.)
gwendolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 10:27   #84
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Cytat:
Napisane przez gwendolinka Pokaż wiadomość
Nie jeden typ bo ja mam jeszcze inny, wiec nie daje wszystkim tego samego. Ja chciałam anatomiczne a dała mi okrągłe. Ja się nie spotkałam akurat z tym,żeby ktoś narzekał na kształt biustu /implantu od niej.
Kulaaga wlasnie dlatego masz prawo wyboru. Jednak myslę, że rozne cuda na kiju, elektroniczne pomiary, internetowe etc, to jest pic na wodę. No cóż kazdy ma swoją praktykę, ja akurat nie mam żadnych złych doświadczeń, wiec nie wypowiem się negatywnie, bo też znam mnóstwo zadowolonych osób od tej lekarki. Uważam ,że lepiej trafić nie mogłam, ale nikomu niczego nie narzucam.
Cieszę się, że jesteś zadowolona, mam nadzieję że i ja będę

Jeśli chodzi o pomiary - to nie miałam żadnych cudów na kiju itp tylko pomiar zwykłą suwmiarką - z tą różnicą, że nie był to jak u Skwiercz jeden pomiar a cała ich masa. Pewnie gdyby zaproponowała mi implant o pojemności jak Twoja to dziś czekałabym na op. u niej, ale żadna dyskusja nie wchodziła w grę, dlatego też zmieniłam lekarza. Mam nadzieję, że mój wybór będzie trafny
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 12:17   #85
iloona79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 131
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

gwendolinko,
a czy Ty rodziłaś już?
bo smiem przypuszczać,że nie...sądząc po Twoim implancie.
Ja przekopałam mnóstwo informacji nt piersi u dr Skwiercz,
bo sama byłam nią zainteresowana i nie tylko ja zauważyłam,
ze jest u tej Pani pewien "schemat" jeśli mozna to tak okreslić-bo chyba nie "przypadek", że te nierodzące dostają okrągłe w rozmiarach
325-350 a te co rodziły anatomy cpg333 w rozmiarach 430-483...sama byłam świadkiem jak Pani doktor stwierdziła,ze to "jej ulubione implanty" i kiedy ja mówiłam o co mi chodzi,o jaki efekt-to nawet nie chciała mnie wysłuchac,a chociaż tyle powinna...nieprawdaż?
iloona79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 01:02   #86
gwendolinka
Zadomowienie
 
Avatar gwendolinka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 269
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

No wiesz jak idziesz do lekarza np na operacje nosa to tez nie idziesz z gazeta z wydrukowanym nosem bo czesto to co chcemy nie do konca nam pasuje lub jest odpowiednie z fachowego medycznego punktu widzenia poza tym to ze dr czesto wklada podobne implanty mnie nie dziwi- maja dobry " model" to wklada. Poza tym znam duzo dziewczyn od dr i wcale rozmiary nie sa te same. Znam nawet jedną ktorej dala 250cc. Co do waszego argumentu ze duzo mlodych nierodzacych na ok 300-350 to o czym to swiadczy niby? To prawda i taki " trend" widze u WSZYSTKICH LEKARZY bo to daje rozsadnej wielkosci biust, xzesto nadajacy sie do mlodej zbitej tkanki. Chyba ze ktos koniecznie chce miec duze to wtedy lekarze proponuja wiecej, no i oczywiście wtedy kiedy JEST Co WYpełniać. Nie za bardzo rozumiem co to za argument i o czym ma swiadczyc ze daje " nierodkom" srednio ok 300-350?

---------- Dopisano o 02:02 ---------- Poprzedni post napisano o 01:49 ----------

Daje okragle jesli mozna bo nie ma niebezpieczeństwa przekrecenia bo to kolo, a przy jej metodzie i tak z gory nie sa chamsko zaokraglone jak pilki. Natomiast jest ktos ma wymeczony biust przez ciaze i nie chce skory podwieszac a chce go wypelnix implantem to wieksze implanty wg mnie daja lepsze efekty bo lepiej troche wiecej nawet niz niedopelnic a pozniej sie schylasz i implant sobie a skora sobie. Popatrzcie poczytajcie i pozniej oceniajcie. Ja nie jestem zadnym rzecznikiem :P i mni to zupelnie ni ziebi ni grzeje ale uwazam ze trzeba byc sprawiedliwym i nie tworzyc szumu informacyjnego bo czasem to ja nie wiem, najbardziej to jeszcze bym zrozumiala jak ktos powie ze po prostu lekarz mu " nie podpasowal" ale twierdzenie ze zle dobiera implanty bo nie robi tego w konkretny sposob to dziwne. Sa lekarze ktorzy do zdjec na mejlu " dobieraja" wstepnie i weryfikuja w dniu operacji wiev wiecie... Co lekarz to metoda
__________________
Dance like a Queen Fight like a King!

- 18.04.2011 Dr ES
325 Hp ESy florESy (.)(.)
gwendolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 16:37   #87
iloona79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 131
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Cytat:
Napisane przez gwendolinka Pokaż wiadomość
Daje okragle jesli mozna bo nie ma niebezpieczeństwa przekrecenia bo to kolo, a przy jej metodzie i tak z gory nie sa chamsko zaokraglone jak pilki. Natomiast jest ktos ma wymeczony biust przez ciaze i nie chce skory podwieszac a chce go wypelnix implantem to wieksze implanty wg mnie daja lepsze efekty bo lepiej troche wiecej nawet niz niedopelnic a pozniej sie schylasz i implant sobie a skora sobie. Popatrzcie poczytajcie i pozniej oceniajcie. Ja nie jestem zadnym rzecznikiem :P i mni to zupelnie ni ziebi ni grzeje ale uwazam ze trzeba byc sprawiedliwym i nie tworzyc szumu informacyjnego bo czasem to ja nie wiem, najbardziej to jeszcze bym zrozumiala jak ktos powie ze po prostu lekarz mu " nie podpasowal" ale twierdzenie ze zle dobiera implanty bo nie robi tego w konkretny sposob to dziwne. Sa lekarze ktorzy do zdjec na mejlu " dobieraja" wstepnie i weryfikuja w dniu operacji wiev wiecie... Co lekarz to metoda
Gwendolinko,
myślę że nigdzie nie ma powyżej wypowiedzi,że dr źle dobiera implanty,bo przecież trudno podważac słowa lekarza-ja nim też nie jestem i nie znam się.Widocznie moja osoba trafiła na takie dziewczyny, u których zauważyłam takie "schemat" stą ta Pani mi "nie podpasowała"-ja nie mam z tym problemu,więc mówię to oficjalnie
Pozdrawiam
iloona79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 08:46   #88
sylcia
Przyczajenie
 
Avatar sylcia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 24
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Hej dziewczyny zdecydowalam sie isc na konsultacje do dr skwiercz. Na 14.02 mam umowione spotkanie i zobacze co mi powie. Bylam jakis czas temu u potockiego w klinice dr szczyta i mimo praktycznie samych pozytywnych opini, nie przekonal mnie do siebie. Poza tym tu mam na miejscu a u potockiego musialabym zalatwiac noceg. No i cena. Mam nadzieje ze dobrze robie. Ja akurat chce okragle i nie rodzilam wiec raczej dojde z dr do poroumienia. A.. i Boje sie bolu
sylcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 10:39   #89
iloona79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 131
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

Cytat:
Napisane przez sylcia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny zdecydowalam sie isc na konsultacje do dr skwiercz. Na 14.02 mam umowione spotkanie i zobacze co mi powie. Bylam jakis czas temu u potockiego w klinice dr szczyta i mimo praktycznie samych pozytywnych opini, nie przekonal mnie do siebie. Poza tym tu mam na miejscu a u potockiego musialabym zalatwiac noceg. No i cena. Mam nadzieje ze dobrze robie. Ja akurat chce okragle i nie rodzilam wiec raczej dojde z dr do poroumienia. A.. i Boje sie bolu
To myślę, że bez problemu dojdziesz do porozumienia z doktor
Daj znać po kolsultacji!
iloona79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 10:48   #90
sylcia
Przyczajenie
 
Avatar sylcia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 24
Dot.: powiększenie piersi u dr Skwiercz

dam znac napewno juz sie doczekac nie moge

kobietki mam jeszcze jedno pytanie... martwi mnie ze bede musiala byc dlugo na zwolnienu... ile trwa taki okres lezenia w domu? mam specyficzna prace i boje sie ze nie bede mogla do niej szybko wrocic.. a umowa zlecenie jaka posiadam nie zapewni mi wynagrodzenia podczas jak mnie nie bedzie ..

Edytowane przez sylcia
Czas edycji: 2013-02-13 o 08:23
sylcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-14 12:15:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.