Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-24, 14:21   #1021
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Toto1 Pokaż wiadomość
mmmmm ziemniaczki oj wlasnie... moze zapiekanke z mlodych ziemniaczkow by zrobic?? z jagniecinka?? hmmm jutro sie machne.
teraz przegryzam cykorie z sosem czosnkowym a na obiaddo gulasz z wolowinki

nie chce mi sie sprzatac!! siedze i maluje i wmawiam sobie ze to wazniejsze jest hahah

Lucy ale ci zazdroszcze siostry! mojej rok nie widzialam. wybieram sie za miesiac moze?
mlodsza czy starsza?
mam dwie siostry. Młodszą o 8 lat i starszą o 2 lata. Przyjedzie do mnie ta młodsza Tylko musimy po nią pojechać na śląsk, bo mama boi się ją samą puścić pociągiem. W przyszłym tygodniu tż ma dwa dni wolnego, więc pojedziemy

a czemu Twojej tak długo nie widziałaś? nie chcecie się spotkać?
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 14:31   #1022
Toto1
Zadomowienie
 
Avatar Toto1
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 1 579
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

chcemy pewnie ze chcemy. ale ona do mnie zawsze na caly lipiec przyjezdza. teraz jednak nie wypalilo bo sie dopiero co do UK przeprowadzila i sie urzadza. czekam az mieszkanie dostanie jakies to ja odwiedze bo w pokoju z narzeczonym mieszkaja
do mnie nie moze teraz bo pracuje
kurde siostra mi dorosla a ja nawet nie wiem kiedy...
__________________
لا إله إلا الله محمد رسول الله
Ahmed 10.05.2011



http://muslitotek.blogspot.com/
Toto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 15:07   #1023
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
na sobie to pokażę fote za tydzień a teraz Wam podeślę linka jaką mam tylko kolor inny
ależ seksi

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
Toto, ja też wyznaję zasadę ograniczonego zaufania Sobie nie można ufać, a co dopiero facetowi

Pani, potraktuj Twojego toporkiem Toto!! On jest bardzo skuteczny na wszelkie wybryki
hehe toporek dobra rzecz

Cytat:
Napisane przez Toto1 Pokaż wiadomość
nie chce mi sie sprzatac!! siedze i maluje i wmawiam sobie ze to wazniejsze jest hahah
oczywiście, że ważniejsze

Cytat:
Napisane przez Toto1 Pokaż wiadomość
siostra mi dorosla a ja nawet nie wiem kiedy...
hehe a mi brat po nim widzę jak mi latka lecą
pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 15:10   #1024
natalia21
Zadomowienie
 
Avatar natalia21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 1 095
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Hej dziewczynki
Ja wczoraj to się miałam ehhh godzina 20 a tu dzwonek otwieram a tam moja kolezanka z podbitym okiem (wcześniej tłumaczyła że na drzwi wpadła ) patrze a ona moge wejsc wpadlam na kawe, no to mowie chodz...zrobiłam kawę a ona Natala moge zostać u ciebie na noc
mowie no tak ale co sie stało... No bo jej Tż poszedł z kolegami pić... ja mowie i co boisz sie ze wroci pijany i znów cie uderzy a jej szczena spadała i mówi że tak bo tydzien temu wlasnie wrocil i ja pobił
tłumaczyłam jej pół noc że to frajer zeby go zostawiła że jak raz uderzył zrobi to znów że taki to sku...rwy... i ze jak ona tydzień z nim wytrzymala w jedym pokoju? wiec mowi ze wyjscia nie miala do rodziców wstyd jej bylo jechac i ze szuka mieszkania i najutra jest z 4 umowiona zeby wynajać... i dzis poszla tam z nów przepraszal ja i wogole ehhhhh
__________________
Życie po to jest, byś spełniał swoje sny



5.01.2011 [*] Mój aniołek
natalia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 15:14   #1025
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez natalia21 Pokaż wiadomość
jej Tż poszedł z kolegami pić... ja mowie i co boisz sie ze wroci pijany i znów cie uderzy
przerażają mnie takie historie... z drugiej strony jakie to wszystko trudne.
Dobrze, że ma Ciebie
pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 15:30   #1026
natalia21
Zadomowienie
 
Avatar natalia21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 1 095
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
przerażają mnie takie historie... z drugiej strony jakie to wszystko trudne.
Dobrze, że ma Ciebie

Tyle że dziś poszła już z powrotem do niego
__________________
Życie po to jest, byś spełniał swoje sny



5.01.2011 [*] Mój aniołek
natalia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 16:23   #1027
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Toto, Lucy kolorek mam taki pod fiolet znaczy niby taki róż z fioletem

Natalia brak słów do takich facetów na bank bym z takim nie była i powiedziała dowidzenia!! wiem że miłość jest ślepa no ale nie można sobie pozwalać na takie traktowanie!!
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-24, 16:37   #1028
Toto1
Zadomowienie
 
Avatar Toto1
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 1 579
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

spuscilabym takiego ze schodow!!! kretyn. twardziel do kobiety lapy wyciaga.
masz racje ze jej tlumaczylas zeby go zostawila...
doswiadczylam tego niestety na wlasnej skorze. moj ex tylko raz na mnie reke podniosl i nas dnia mnie juz nie bylo.
__________________
لا إله إلا الله محمد رسول الله
Ahmed 10.05.2011



http://muslitotek.blogspot.com/
Toto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 16:38   #1029
Elcia85
Rozeznanie
 
Avatar Elcia85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 915
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
na sobie to pokażę fote za tydzień a teraz Wam podeślę linka jaką mam tylko kolor inny

http://allegro.pl/sukienki-suknie-wi...724760310.html
bardzo ładna sukienka

Cytat:
Napisane przez natalia21 Pokaż wiadomość
Tyle że dziś poszła już z powrotem do niego
natalia niestety niektóre kobiety myślą, że facet się zmieni albo nie wiem jak to inaczej tłumaczyć miałam przyjaciółkę, której facet taką akcję wywinął przy znajomych, bylismy w szoku, a on do niej z łapami wystartował, bo nie chciała mięsa na grill położyć tylko poprosiła jego... krzyczał do niej takie rzeczy, że na same wspomnienie mi gorzej! wszyscy byli na niego wściekli, że taką akcję odwalił, jego koledzy, którzy znali go od dziecka też się na niego poobrażali jak tak mógł do swojej kobiety, a ona, najbardziej zainteresowana, następnego dnia rano chodziła z nim już za rączkę! z nas wszystkich chyba najszybciej zapomniała... odsunęła sie od wszystkich znajomych i rodziny, chyba nie chciała słuchać, że z nim jest coś nie tak
__________________
moja pasja
Elcia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 16:56   #1030
Alfahelisa
Zakorzenienie
 
Avatar Alfahelisa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 271
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

A ja juz jestem, przejechałam się tramwajem, zjadłam gofra, pogadałam z koleżanką i jakoś mi lepiej
a jutro do roboty grrr ale tylko tydzień i urlopik
a takiego damskiego boksera to tylko
__________________
"Tego dnia
Upadł duch
Wygięła się do wewnątrz
Bezpowrotnie elipsa ma"
Aniołek 7t4d [*] 25.05.2011 i nic już nie będzie takie samo
Wiktor 13.07.2012 kochany szczęściarz urodzony 13ego w piątek
Gloria- 07.06.2015 - nasza księżniczka
Alfahelisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 17:00   #1031
Elcia85
Rozeznanie
 
Avatar Elcia85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 915
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Alfahelisa Pokaż wiadomość
A ja juz jestem, przejechałam się tramwajem, zjadłam gofra, pogadałam z koleżanką i jakoś mi lepiej
a jutro do roboty grrr ale tylko tydzień i urlopik
a takiego damskiego boksera to tylko
ja też mam za tydzień urlop i nie mogę się już doczekać!

a wczoraj korzystając z ładnej pogody, pojechaliśmy na małą wycieczkę, do bardzo ładnego, małego parku. a na miejscu nie było jak pospacerować, bo były tam 4 młode pary na sesjach fotograficznych. gdzie się nie ruszyliśmy, tam młoda para w końcu siedliśmy na ławce, żeby nikomu w kadr nie wchodzić swoją drogą, jak ktoś miał wczoraj ślub, to miał niezłego farta do pogody (przynajmniej na śląsku)- cały tydzień lało i dziś znów jest paskudnie, a wczoraj słoneczko i piękna pogoda
__________________
moja pasja
Elcia85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-24, 17:10   #1032
Cookie24
Zadomowienie
 
Avatar Cookie24
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: zachodniopom.
Wiadomości: 1 884
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Witam popoludniu moje gwiazdeczki ehhhh rodzinka wyjechala wkoncu... A jeszcze wczoraj znajomi wpadli wieczorem na seans filmowy ehhh o 1 w nocy poszli... urwanie glowy normalnie. A ja tak sie zle czuje. Kochaniutkie znacie jakies sposoby na mdlosci ? czuje sie jakbym zoladkowa grype miala, staram sie jesc normalnie ale wszystko mi stoi w gardle.... Nie wymiotuje ale moze by mi ulzylo wkoncu bo oszaleje.. ale zmusic sie nie umiem zeby zwymiotowac.... ehhh przepraszam za tego obrzydliwego posta ale nie daje sobie z tym rady.....
Cookie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 17:19   #1033
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

cookie - mnie tez tak te mdlosci meczyly na poczatku , naszczescie potem wszystko przechodzi , w sumie to nie mialam zadnej metody na nie.
mnie nie mdlilo jak jadlam i dlatego teraz taka klucha jestem ,

a po za tym witam
nie bylo mnie caly weekend bo mialam gosci
ale juz cisza, pojechali , tylko ja TŻ i córcia , ale spokój
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 17:22   #1034
Cookie24
Zadomowienie
 
Avatar Cookie24
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: zachodniopom.
Wiadomości: 1 884
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

nita wkoncu odpoczac mozna od tych gosci , ja juz mialam dosyc heheh
A wogole dalej mam problem z zaparciami... czuje sie okropnie, nie mam sily na nic przez to... mam spokojnie przeczekac az to minie? juz sama nie wiem.....
Cookie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 17:42   #1035
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Okropne te mdłości , ale ja nie miałam na nie sposobu , jakos to musialam przemeczyc , drugi trymest to najpiekniejszy okres ciąży , a jak sie dzidziol zaczyna ruszac w brzuchu to jest bezcenne
jeszcze kilka tygodni i tez bedziesz w pelni cieszyc sie ciążą
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 17:47   #1036
Cookie24
Zadomowienie
 
Avatar Cookie24
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: zachodniopom.
Wiadomości: 1 884
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

mam nadzieje marze tylko o normalnym wyproznianiu i reszta bedzie oki Jaki tu dzisiaj spokoj, jak to w niedziele. ciekawe co robicie ?? Ja zaraz z tzem zalaczamy jakis filmik i odpoczywamy hihih
Cookie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 18:10   #1037
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Natalia, powiem tylko, że Twoja koleżanka jest głupia jak but skoro wróciła w ramiona swojego oprawcy!!!!! ja nie rozumiem takiego postępowania. Co ona myśli, że on się zmieni?! Wracając do niego pokazała mu, że jest pogodzona z losem i zezwala na takie traktowanie. Bebechy mi się w środku przewracają jak słyszę takie historie

Przepraszam, uniosłam się

Cookie, Biedaku.... Niestety ja nie mam sposobu na mdłości wczoraj zjadłam paczkę migdałów, bo myślałam, że pomogą. Wypiłam colę. Mało jadłam. I nic. W końcu jak bardzo mnie gniótł żołądek, to wywołałam wymioty. Miałam na chwilkę spokój.
Z zaparciami też walczę. Dziś wypiłam 400ml kefiru do obiadu, ale nic mnie nie ruszyło.
Chyba musimy się pomęczyć

Wróciliśmy od babci Tż. Powiedzieliśmy o ciąży. Cieszyła się. Powiedziała tylko "oo, żebym dożyła do tego lutego"
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 18:13   #1038
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Lucy sukienka leży fajnie bo kryje wszystkie moje wdzięki tzn brzucha w niej nie widać

Cookie napij się herbatki z imbirem na te mdłości a na zaparcia spróbuj activie może pomoże
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 18:19   #1039
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Lucy sukienka leży fajnie bo kryje wszystkie moje wdzięki tzn brzucha w niej nie widać

Cookie napij się herbatki z imbirem na te mdłości a na zaparcia spróbuj activie może pomoże
na mnie activia nie działa
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-24, 18:29   #1040
Toto1
Zadomowienie
 
Avatar Toto1
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 1 579
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

meczylam sie i z jednym i z drugim esencja ciazy haha

a wiec na mdlosci pomagalo mi ssanie plasterka swiezego imbiru, a na zaparcia codziennie wieczorem zjadalam gruszke i popijalam szklanka mleka. rano torpeda hahahah

aaaa i dobrze jest nie wstawac z pustym brzuszkiem. jak sie obudzicie to pierwsze co to kesa wziac jakiegos herbatnika. ulga nieziemska
__________________
لا إله إلا الله محمد رسول الله
Ahmed 10.05.2011



http://muslitotek.blogspot.com/
Toto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 18:31   #1041
natalia21
Zadomowienie
 
Avatar natalia21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 1 095
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
Natalia, powiem tylko, że Twoja koleżanka jest głupia jak but skoro wróciła w ramiona swojego oprawcy!!!!! ja nie rozumiem takiego postępowania. Co ona myśli, że on się zmieni?! Wracając do niego pokazała mu, że jest pogodzona z losem i zezwala na takie traktowanie. Bebechy mi się w środku przewracają jak słyszę takie historie

Przepraszam, uniosłam się

Cookie, Biedaku.... Niestety ja nie mam sposobu na mdłości wczoraj zjadłam paczkę migdałów, bo myślałam, że pomogą. Wypiłam colę. Mało jadłam. I nic. W końcu jak bardzo mnie gniótł żołądek, to wywołałam wymioty. Miałam na chwilkę spokój.
Z zaparciami też walczę. Dziś wypiłam 400ml kefiru do obiadu, ale nic mnie nie ruszyło.
Chyba musimy się pomęczyć

Wróciliśmy od babci Tż. Powiedzieliśmy o ciąży. Cieszyła się. Powiedziała tylko "oo, żebym dożyła do tego lutego"

Dzwoniłam właśnie do niej i pojechala do kolezanki a jutro umówila sie na wynajem mieszkania mam nadzieje ze dostanie jakieś i wynajmie od jutra ;]

Ehhh normalnie nie wyobrażam sobie takiej sytuacji :/
A jak z teściową rozmawiałam to powiedziala że jak syn tak by się zachował to ręce by mu połamała nie wpuściła do domu i jeszcze po policję zadzwoniła
__________________
Życie po to jest, byś spełniał swoje sny



5.01.2011 [*] Mój aniołek
natalia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 18:36   #1042
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez natalia21 Pokaż wiadomość
Dzwoniłam właśnie do niej i pojechala do kolezanki a jutro umówila sie na wynajem mieszkania mam nadzieje ze dostanie jakieś i wynajmie od jutra ;]

Ehhh normalnie nie wyobrażam sobie takiej sytuacji :/
A jak z teściową rozmawiałam to powiedziala że jak syn tak by się zachował to ręce by mu połamała nie wpuściła do domu i jeszcze po policję zadzwoniła
no oby zmądrzała i nie dawała mu kolejnej szansy. Może uda jej się wynająć jakieś mieszkanie.

A faceta to bym wykastrowała
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 18:39   #1043
natalia21
Zadomowienie
 
Avatar natalia21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 1 095
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
no oby zmądrzała i nie dawała mu kolejnej szansy. Może uda jej się wynająć jakieś mieszkanie.

A faceta to bym wykastrowała

Wstyd się przyznać ale to TŻ znajomy... jak mojemu Tż wczoraj to opowiedzialam to powiedział że jak wróci to mu przyp..... i ręki nigdy nie poda....
Tylko nie wiem czy warto gówno ruszać
__________________
Życie po to jest, byś spełniał swoje sny



5.01.2011 [*] Mój aniołek
natalia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 18:41   #1044
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Migdały i mleko to na zgagę

mnie dopadają skurcze łydek , ah kwicze wtedy z bólu w nocy , a nad ranem w ogóle nie mogę sie wyciągnac bo odrazu mnie bierze. ból niesamowity
łykam magnes i jakos musze z tym życ
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 18:47   #1045
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez natalia21 Pokaż wiadomość
Wstyd się przyznać ale to TŻ znajomy... jak mojemu Tż wczoraj to opowiedzialam to powiedział że jak wróci to mu przyp..... i ręki nigdy nie poda....
Tylko nie wiem czy warto gówno ruszać
ech tam wstyd... Nie możemy nic za znajomych.

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
Migdały i mleko to na zgagę

mnie dopadają skurcze łydek , ah kwicze wtedy z bólu w nocy , a nad ranem w ogóle nie mogę sie wyciągnac bo odrazu mnie bierze. ból niesamowity
łykam magnes i jakos musze z tym życ
na zgagę?!! hehe, a ja się dziwiłam czemu nie pomagają [COLOR="Silver"]
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 18:57   #1046
shehzadi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 710
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

natalia21 co za koleś! Ja bym mu oddała, tylko za pomocą ciężkiego narzędzia. Ewentualnie ostrego. Niestety, wiele dziewczyn jest z beznadziejnymi facetami, bo mają przekonanie, że nikogo lepszego nie poznają i zostaną same. Znam ten typ i jest mi ich szkoda.
Cookie spróbuj mięty (tylko nie pieprzowej, bo tej nie można!) albo coli bez gazu. Ja miałam tak jak Nita - jak jadłam, to mnie nie mdliło.
Lucy fajnie, że komuś powiedzieliście o ciąży . Babcia się cieszy, że będzie prababcią.
__________________
[*]2.05.2011 Dawid
[*]29.11.2011 Dominika

shehzadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 18:59   #1047
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
Migdały i mleko to na zgagę

mnie dopadają skurcze łydek , ah kwicze wtedy z bólu w nocy , a nad ranem w ogóle nie mogę sie wyciągnac bo odrazu mnie bierze. ból niesamowity
łykam magnes i jakos musze z tym życ
ojj wiem co to za ból ostatnio jak mnie skurcz chwycił nad ranem to aż się popłakałam a później obie łydki mnie bolały ale to przypisuję CLO raczej
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 19:00   #1048
Dasti80
Zakorzenienie
 
Avatar Dasti80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 234
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

Wpadłam na chwilkę, obiadu nie musiałam gotować bo tż zabrał mnie do restauracji włoskiej i już jesteśmy pogodzeni
__________________
05.05.2012 Aleksander
Aniołek (06-2011)[*]
Aniołek (11-2010)[*]


Po szklistych oczach je poznasz, po chwiejnym głosie
Po marzeniach w pył obróconych, po kołysankach nie wyśpiewanych
Po imionach nie nadanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym
Po tym wszystkim poznasz Aniołkowe mamy....


Dasti80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 19:03   #1049
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

dziewczyny szukam jakiegoś fluidu dobrze matującego i kryjącego polecacie coś??
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-24, 19:03   #1050
Alfahelisa
Zakorzenienie
 
Avatar Alfahelisa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 271
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona IV

heh a ja przez swoje 9tc nie miałam ani razu mdłości, za to ogroomny apetyt, wtedy byłam spokojna (moja mama też nigdy mdłości nie miała) ale teraz sobie tak myślę może moja ciąża od początku była skazana na przegraną, a ten brak mdłości o tym świadczył....
__________________
"Tego dnia
Upadł duch
Wygięła się do wewnątrz
Bezpowrotnie elipsa ma"
Aniołek 7t4d [*] 25.05.2011 i nic już nie będzie takie samo
Wiktor 13.07.2012 kochany szczęściarz urodzony 13ego w piątek
Gloria- 07.06.2015 - nasza księżniczka
Alfahelisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.