Żony 2014. Część II - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-14, 11:00   #4381
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Żony 2014. Część II

Hej, matko ostatnimi czasy i przez pogodę i senność jestem nie do życia. Mogłabym cały czas leżeć i spać. Ale jestem teraz u rodziców to troche odżyłam, pewnie zmiana miejsca ma troche na to wpływ. Byłam na basenie i jakos mi lepiej. Ogółem u mnie dobrze, nic mi nie dolega, tylko mam dziwne zachcianki dzisiaj zaczął mi sie 11 tydzień, 25 idę na usg prenatalne i muszę tez zrobic test pappa.
Z Tz tez musimy przemalować ściany w mieszkaniu na jaśniejsze. Jak sie wprowadzaliśmy to sie myślałam, ze te kolory co sa teraz bedą tak złe wyglądać, bo w mieszkaniu mam strasznie ciemno :/


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-15, 18:15   #4382
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
Ojej juz prawie chodzi! cudnie! Ale dzieci szybko rosną...

Cieszę się, że z Twoim zdrowiem jest już nieco lepiej. Tak trzymaj! No i super, że macie teraz z mężem trochę więcej czasu dla siebie aż się miło czyta!

Cude udało Ci się dotrwać do połowy miesiąca? Odezwij się!

Panna_Izabela a jak u Ciebie? To już ostatnia prosta!

Gornek wszystko ok? Jak się czujesz?

Mysza a jak u Was? napisz co u Ciebie!

Mimi fajnie, że się odezwałaś! Gratulacje własnego biznesu! ale z Ciebie przedsiębiorcza babeczka no i kciuki za drugie Maleństwo jak Tosia się ma?

Velika hej ho! Jak Twoja Mała? Już pracujesz?

Gszie się podziała mojakaren? hop, hop!
27.10 mam wizytę i albo wtedy mnie położą, albo ok 3 dni później. Więc poród pewnie jakoś na początku listopada będzie, ok tyg przed terminem, chyba że synek postanowi wyjść wcześniej. Ale niech już zaczeka do pobytu w szpitalu, to się remont skończy, przeprowadzimy się i siup do szpitala i rodzimy Waży teraz ponad 2800 g

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-15, 20:51   #4383
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość

Mysza a jak u Was? napisz co u Ciebie!
W sumie to bez zmian zrobiłam te badania na które czaiłam się od marca, wydałam kupę kasy a wszystkie wyniki (oprócz TSH 2,5) w normie Ale na wizytę nie mam kiedy iść, nie mogę zgrać wolnego w pracy, z godz przyjęć lekarki i z dniem cyklu.

Poza tym ostatnio za naprawę samochodu dałam 580zł I chwilowo funduszy brak
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 15:14   #4384
cude
Zadomowienie
 
Avatar cude
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Żony 2014. Część II

gornek, polubiłam jasne kolory, jednak rozświetlają wnętrze i jakoś tak weselej troszkę Jak masz ochotę to śpij, leż - ja też na to mam ;P

Konkardia, jestem i czekam na obiad ;] Mogę już się nie oszczędzać tylko zmywać podłogi Ale tak naprawdę, to mi się nie chce... Od dziś zacznę ćwiczyć, bo wszystko mnie już boli A Ty się jakoś rozciągasz?

Iza, no to spoczko Twój też taki rozbrykany jak mój? Może urodzimy w tym samym czasie Chociaż postaram się może w październiku, bo nie mam ochoty w listopadowe święta... Zazdroszczę wiedzy ile waży, ja pewnie dowiem się po porodzie.

Nemmireth_, kiedyś się uda

Myśmy ostatnio władowali w przegląd gazu i "drobne" naprawy... prawie 1000 zł razem z tankowaniem. A jeszcze ubezpieczenie i przegląd techniczny... i ubezpieczenie mieszkania - wszystko mniej więcej w jednym czasie :/
cude jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-17, 08:51   #4385
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość
gornek, polubiłam jasne kolory, jednak rozświetlają wnętrze i jakoś tak weselej troszkę Jak masz ochotę to śpij, leż - ja też na to mam ;P

Konkardia, jestem i czekam na obiad ;] Mogę już się nie oszczędzać tylko zmywać podłogi Ale tak naprawdę, to mi się nie chce... Od dziś zacznę ćwiczyć, bo wszystko mnie już boli A Ty się jakoś rozciągasz?

Iza, no to spoczko Twój też taki rozbrykany jak mój? Może urodzimy w tym samym czasie Chociaż postaram się może w październiku, bo nie mam ochoty w listopadowe święta... Zazdroszczę wiedzy ile waży, ja pewnie dowiem się po porodzie.

Nemmireth_, kiedyś się uda

Myśmy ostatnio władowali w przegląd gazu i "drobne" naprawy... prawie 1000 zł razem z tankowaniem. A jeszcze ubezpieczenie i przegląd techniczny... i ubezpieczenie mieszkania - wszystko mniej więcej w jednym czasie :/
Różnie, teraz się bardziej rozpycha niż bryka, ale ma momenty, że szaleje. Chociaż już się trochę uspokoił, pewnie przez brak miejsca.
Ja chciałam rodzić w październiku, ale jak moja ginka zaczęła wymyślać kiedy to ja mam iść do szpitala, to przestało mi na tym zależeć. Chcę też uczestniczyć w przeprowadzce i końcu remontu, to nasza ostatnia (mam nadzieję) przeprowadzka w życiu, do własnego domu, więc ważne wydarzenie. A klucze mamy oddać 31.10. Skoro do szpitala mam iść 27.10 albo właśnie 30-31, to już wolę urodzić i w listopadzie po przeprowadzce i mieć spokój. Nieważne w jakie święto, ważne żeby całe i zdrowe.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-17, 09:38   #4386
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Żony 2014. Część II

Tak Was ciągle podczytuję, ale jakoś nie miałam weny pisać


Izabela, to super, już zaraz końcówka
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 10:03   #4387
cude
Zadomowienie
 
Avatar cude
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Żony 2014. Część II

No jasne, że najważniejsze aby było całe i zdrowe W każdym bądź razie, powodzenia
cude jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-18, 10:04   #4388
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Żony 2014. Część II

Nam się nie wiem czy sprzęgło nie wali w samochodzie, więc koszt ok 2 tys. Nie mówiąć już o tym, że przy hamulcach trzeba porobić. Także tego, no. Narazie samochód czeka bo inne wydatki ważniejsze.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 10:22   #4389
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Hej, matko ostatnimi czasy i przez pogodę i senność jestem nie do życia. Mogłabym cały czas leżeć i spać. Ale jestem teraz u rodziców to troche odżyłam, pewnie zmiana miejsca ma troche na to wpływ. Byłam na basenie i jakos mi lepiej. Ogółem u mnie dobrze, nic mi nie dolega, tylko mam dziwne zachcianki dzisiaj zaczął mi sie 11 tydzień, 25 idę na usg prenatalne i muszę tez zrobic test pappa.
Z Tz tez musimy przemalować ściany w mieszkaniu na jaśniejsze. Jak sie wprowadzaliśmy to sie myślałam, ze te kolory co sa teraz bedą tak złe wyglądać, bo w mieszkaniu mam strasznie ciemno :/


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Już 11! Pięknie! na prenatalnych pooglądacie swojego Bejbika nieco dłużej - super! Senność przechodzi, choć ja zaczęłam teraz III trym i mnie znów złapała ale lepsze to niż zwracanie
Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
27.10 mam wizytę i albo wtedy mnie położą, albo ok 3 dni później. Więc poród pewnie jakoś na początku listopada będzie, ok tyg przed terminem, chyba że synek postanowi wyjść wcześniej. Ale niech już zaczeka do pobytu w szpitalu, to się remont skończy, przeprowadzimy się i siup do szpitala i rodzimy Waży teraz ponad 2800 g

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
No już piękny, duży chłopak! Będzie wszystko ok, trzymam kciuki! Daj nam znać jak już się coś u Ciebie rozkręci!
Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
W sumie to bez zmian zrobiłam te badania na które czaiłam się od marca, wydałam kupę kasy a wszystkie wyniki (oprócz TSH 2,5) w normie Ale na wizytę nie mam kiedy iść, nie mogę zgrać wolnego w pracy, z godz przyjęć lekarki i z dniem cyklu.

Poza tym ostatnio za naprawę samochodu dałam 580zł I chwilowo funduszy brak
To bardzo dobrze, że w normie! Cieszę się i trzymam kciuki za Ciebie bardzo mocno Sprawa z samochodem nieciekawa... My się teraz przymierzamy do kupna i mnie to trochę przeraża, bo w sumie nie o sam zakup chodzi, ale o to ile trzeba później w samochód ładować kasy... :/ zresztą, tak jak piszecie - ubezpieczenie, jakaś naprawa skrzyni biegów...cały czas coś wychodzi ehh...

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość
Konkardia, jestem i czekam na obiad ;] Mogę już się nie oszczędzać tylko zmywać podłogi Ale tak naprawdę, to mi się nie chce... Od dziś zacznę ćwiczyć, bo wszystko mnie już boli A Ty się jakoś rozciągasz?
Hehehe to super, że dotrwałaś!! Ja się trochę rozciągam, bo chodzę na jogę dla ciężarnych zniwelowała moje bóle w krzyżu, więc jestem zadowolona. Nie są to jakieś wymagające ćwiczenia, a efekty super.
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Tak Was ciągle podczytuję, ale jakoś nie miałam weny pisać


Izabela, to super, już zaraz końcówka
Say! Jak u Ciebie? Mam nadzieję, że wszystko ok! Jak się czujesz?

A co u Pysi?
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 10:27   #4390
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
J

Say! Jak u Ciebie? Mam nadzieję, że wszystko ok! Jak się czujesz?
Dziękuję, wszystko dobrze Jutro zaczynam piąty miesiąc Wczoraj właśnie poczułam pierwsze dwa kopniaki, jak położyłam rękę na brzuchu
Za tydzień mam wizytę i mam wielką nadzieję, że poznamy w końcu płeć.


A jak Ty się czujesz? Brzuszek już pewnie duży ?

Fajnie, że chodzisz na jogę! Ja od miesiąca się wybieram na basen, ale ciągle mi coś wypada - a to infekcja, a to choroba, a to "nie chce mi się"

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Nam się nie wiem czy sprzęgło nie wali w samochodzie, więc koszt ok 2 tys. Nie mówiąć już o tym, że przy hamulcach trzeba porobić. Także tego, no. Narazie samochód czeka bo inne wydatki ważniejsze.
O kurcze, współczuję

My się szykujemy do zrobienia blacharki w aucie tż, bo jak był kupiony, to z lekkim wgnieceniem na klapie bagażnika i przetarciem na nadkolu. Zostawiliśmy to na koniec, bo najpierw wymieniane były wtryski i inne ważne elementy :P

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
W sumie to bez zmian zrobiłam te badania na które czaiłam się od marca, wydałam kupę kasy a wszystkie wyniki (oprócz TSH 2,5) w normie Ale na wizytę nie mam kiedy iść, nie mogę zgrać wolnego w pracy, z godz przyjęć lekarki i z dniem cyklu.

Poza tym ostatnio za naprawę samochodu dałam 580zł I chwilowo funduszy brak
Super, że wszystko w normie, tylko się cieszyć A tsh w wysokości 2,5 to nie takie straszne
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 10:37   #4391
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Dziękuję, wszystko dobrze Jutro zaczynam piąty miesiąc Wczoraj właśnie poczułam pierwsze dwa kopniaki, jak położyłam rękę na brzuchu
Za tydzień mam wizytę i mam wielką nadzieję, że poznamy w końcu płeć.


A jak Ty się czujesz? Brzuszek już pewnie duży ?

Fajnie, że chodzisz na jogę! Ja od miesiąca się wybieram na basen, ale ciągle mi coś wypada - a to infekcja, a to choroba, a to "nie chce mi się"
To ostatnie zawsze jest najgroźniejsze - nigdy nie wiadomo kiedy Cię dopadnie

Czujesz ruchy!! Cudnie! Pamiętam te pierwsze, ależ to była ekscytacja przy każdym małym kopnięciu a teraz moja Mała już się bardzo mocno wierci, co prawda ma jeszcze miejsce ale mam wrażenie, że zaraz wyjdzie mi pępkiem Czuję dokładnie gdzie ma stópki, gdzie główkę... Ehh. Brzuch jest coraz większy Czas leci strasznie szybko!!

Kciuki za poznanie płci! A imiona macie wybrane, czy będziecie myśleć jak już się dowiecie kto w Tobie zamieszkał?
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-18, 10:41   #4392
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
To ostatnie zawsze jest najgroźniejsze - nigdy nie wiadomo kiedy Cię dopadnie

Czujesz ruchy!! Cudnie! Pamiętam te pierwsze, ależ to była ekscytacja przy każdym małym kopnięciu a teraz moja Mała już się bardzo mocno wierci, co prawda ma jeszcze miejsce ale mam wrażenie, że zaraz wyjdzie mi pępkiem Czuję dokładnie gdzie ma stópki, gdzie główkę... Ehh. Brzuch jest coraz większy Czas leci strasznie szybko!!

Kciuki za poznanie płci! A imiona macie wybrane, czy będziecie myśleć jak już się dowiecie kto w Tobie zamieszkał?
Tak, czas leci mega szybko! Ja nie wiem, jak to możliwe, ale te tygodnie upływają momentalnie.

Imiona mamy wybrane, dla dziewczynki na 100% Pola, a dla chłopca prawdopodobnie Leon.

Dzięki za kciuki!

Właśnie wszystkie koleżanki mi mówią, że teraz ruchy są słodkie, a potem zaczynają doskwierać Także mam się cieszyć obecnym etapem
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 10:51   #4393
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Tak, czas leci mega szybko! Ja nie wiem, jak to możliwe, ale te tygodnie upływają momentalnie.

Imiona mamy wybrane, dla dziewczynki na 100% Pola, a dla chłopca prawdopodobnie Leon.

Dzięki za kciuki!

Właśnie wszystkie koleżanki mi mówią, że teraz ruchy są słodkie, a potem zaczynają doskwierać Także mam się cieszyć obecnym etapem
Zdecydowanie! Mnie już niektóre ruchy bolą, a jeszcze trochę przed sobą mam Ja w ogóle mam wrażenie, że do tego 12-15 tc jakoś mi tak woooolno czas leciał, a już od 20 tak zapiernicza, że głowa mała...

Piękne imiona wybraliście!!
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 11:28   #4394
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Żony 2014. Część II

(nie)dziękuję za kciuki
Ee tam co Wy z tymi ruchami straszycie, owszem nie wszystkie są wygodne, niektóre bolą jak nie wiem ale wszystkie są cudne Mój tż się ze mnie śmieje, że jestem masochistką, bo jak mały mocno kopnie albo uciśnie na jakiś nerw to ja mówię "ała" i się śmieję Ale ja się cieszę, że mi się dziecko rusza, wolę ból niż strach.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 11:36   #4395
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
Zdecydowanie! Mnie już niektóre ruchy bolą, a jeszcze trochę przed sobą mam Ja w ogóle mam wrażenie, że do tego 12-15 tc jakoś mi tak woooolno czas leciał, a już od 20 tak zapiernicza, że głowa mała...

Piękne imiona wybraliście!!
Dziękuję. Jak komuś z bliskich mówimy o imionach, to miny mają raczej skonsternowane Mój tata miał nadzieję, że nazwiemy synka po nim
Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
(nie)dziękuję za kciuki
Ee tam co Wy z tymi ruchami straszycie, owszem nie wszystkie są wygodne, niektóre bolą jak nie wiem ale wszystkie są cudne Mój tż się ze mnie śmieje, że jestem masochistką, bo jak mały mocno kopnie albo uciśnie na jakiś nerw to ja mówię "ała" i się śmieję Ale ja się cieszę, że mi się dziecko rusza, wolę ból niż strach.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
No wiadomo, wątpię, żeby ktoś wolał w ogóle nie czuć Ja nawet na dolegliwości pierwszego trymestru mocno nie narzekałam, bo wszystko było dla mnie oznaką spełnionego marzenia
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 12:03   #4396
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
(nie)dziękuję za kciuki
Ee tam co Wy z tymi ruchami straszycie, owszem nie wszystkie są wygodne, niektóre bolą jak nie wiem ale wszystkie są cudne Mój tż się ze mnie śmieje, że jestem masochistką, bo jak mały mocno kopnie albo uciśnie na jakiś nerw to ja mówię "ała" i się śmieję Ale ja się cieszę, że mi się dziecko rusza, wolę ból niż strach.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
No pewnie, że wszystkie są cudne! Ale ja ostatnio Małą zaczynam lulać jak już mi nie daje spokoju Albo siadam na piłce, albo próbuję kołysać... Zobaczymy, czy jak już wyjdzie to te same metody się sprawdzą
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Dziękuję. Jak komuś z bliskich mówimy o imionach, to miny mają raczej skonsternowane Mój tata miał nadzieję, że nazwiemy synka po nim

No wiadomo, wątpię, żeby ktoś wolał w ogóle nie czuć Ja nawet na dolegliwości pierwszego trymestru mocno nie narzekałam, bo wszystko było dla mnie oznaką spełnionego marzenia
Pięknie napisane! dokłaadnie o to chodzi też staram się nie narzekać, bo to przecież ruszający się cud w moim brzuchu, ale czasem jest ciężko jak trudno się oddycha albo wstaje ten czaa ma swoje uroki <3 Jeśli chodzi o imiona to się totalnie nie przejmujcie! My zdecydowaliśmy, że powiemy dopiero jak się Mała urodzi, bo pewnie nie uniknęlibyśmy dziwnych komentarzy ehh

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 18:55   #4397
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Tak, czas leci mega szybko! Ja nie wiem, jak to możliwe, ale te tygodnie upływają momentalnie.

Imiona mamy wybrane, dla dziewczynki na 100% Pola, a dla chłopca prawdopodobnie Leon.

Dzięki za kciuki!

Właśnie wszystkie koleżanki mi mówią, że teraz ruchy są słodkie, a potem zaczynają doskwierać Także mam się cieszyć obecnym etapem
Moja mama ma na imię Pola
Piękne imię!

Ale czas leci, Boże dziewczyny większość z Was zaraz rodzi!!!
Dawajcie znać na wątku jak sytuacja!!

U nas trochę w końcu do przodu, wizytę u lekarza mam aż w grudniu.. postanowiliśmy kupić nowe auto nasze ma 20 lat, jest stare i ciągle się psuje.. mamy kasę z wesela, 10 tys pożyczą moi rodzice i kupujemy auto z salonu- Fiat Tipo.
Podoba mi się to auto
Powoli kupujemy też prezenty na Boże Narodzenie.

Nie wiem co mi ostatnio jest ale ciągle chce mi się spać. Fakt że codziennie rano wstaję o 5.50. W pracy o mało nie zasypiam przed kompem, wieczorem w domu też nie lepiej. Czuje się chwilami jak staruszka, zero we mnie energii..
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-19, 00:36   #4398
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
No pewnie, że wszystkie są cudne! Ale ja ostatnio Małą zaczynam lulać jak już mi nie daje spokoju Albo siadam na piłce, albo próbuję kołysać... Zobaczymy, czy jak już wyjdzie to te same metody się sprawdzą

Pięknie napisane! dokłaadnie o to chodzi też staram się nie narzekać, bo to przecież ruszający się cud w moim brzuchu, ale czasem jest ciężko jak trudno się oddycha albo wstaje ten czaa ma swoje uroki <3 Jeśli chodzi o imiona to się totalnie nie przejmujcie! My zdecydowaliśmy, że powiemy dopiero jak się Mała urodzi, bo pewnie nie uniknęlibyśmy dziwnych komentarzy ehh

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka
Mój też potrafi się rozszaleć, ale to już ten etap, że zwolnił tempo. Nie działają na mojego takie metody, teraz się bulwersuje jak chodzę za dużo, no i co mnie cieszy reaguje na ojca swojego, a tż go masuje i czyta mu książkę co wieczór i czasem się bawią w jakieś stukania Także może mój mąż będzie dobrym usypiaczem.
I my też nadajemy imię po porodzie

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-19, 11:20   #4399
cude
Zadomowienie
 
Avatar cude
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Żony 2014. Część II

Konkardia, ty już III trymestr? A Ty say piąty miesiąc? Faktycznie, czas szybciutko leci
Ruchy bolą, ale chociaż człowiek się nie martwi, że ich nie ma Mnie rozbraja jak chyba rozstawia nóżki na boki i robię się prawie płaska Zazwyczaj znienacka i chyba na całego. Wczoraj za to na ktg był taki spokojny, że aż położna go tam próbowała rozhulać chociaż troszkę, ale był niewzruszony

Konkardia, chyba już pytałam, ale jakie imię wybraliście? My dla dziewczynki mieliśmy wybrane, dla chłopca nie. Mi teraz też bardzo chce się spać i jeść... zero koncentracji: odwiedziła mnie znajoma - chyba 3 razy pytałam ją ile jej posłodzić...

Cieszcie się dziewczyny swoim stanem, niedługo dopiero się zacznie :P

marlenqa22, ładne auto pewnie dopadła Cię jesienna chandra. Zjedz coś dobrego Chodzisz dalej na siłownię?
cude jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-19, 18:44   #4400
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Żony 2014. Część II

Dzięki dziewczyny za dobre słowa Zobaczymy czy coś z tego będzie. "Sprzęt" już mam . Teraz tylko trzeba kombinować klientów

Konkardia - dziekuje, że pytasz. Oo Tosi mogłabym pisać elaboraty. A w skrócie? Skończyła 17 miesiecy. Chodzi, gada po swojemu, mówi też coraz więcej naszych słow. Zaczyna łączyć w proste ciągi 2 wyrazowe. Wchodzi na meble, na stół w kuchni. Rysuje po meblach i ścianach. uwielbia oglądać książki swoje i inne. Rozumie wszystko co się do niej powie. Uwielbia dzieci . Nie wstydzi się ludzi, jest towarzyska i otwarta. Ale mam i tak na pierwszym miejscu. hehe Nie chce jej chwalić ale jest inteligetnym dzieckiem i niestety bardzo nerwowym i upartym. Ale jest kochana i słodka. Uwielbiamy się przytulać. I ona robi to świadomie. Wyciągnie ręce i łapie za szyje. I lezymy tak przytulone.

Czytam o Was i marzy mi sie małe bobo, ale jak przypomna mi się pierwsze miesiace z Tosią to od razu schodzę na ziemię i mówie sobie "Asia hola hola przystopuj". Tośka musi najpiew być bardziej samodzielna i komunikowac się z nami juz na dobre żeby pojawiło się 2 dziecko. Nie chce jej zabierać uwagi w tym najważniejszym dla niej okresie. A wiem , że potrzebowałaby jej bo pracując nietsety ma jej mało.Ale myslę, że za 2 lata już będzie miała rodzeństwo. A może będzie spokojniejsze?

Trzymam mocne kciuki za Wasze rozwiązania!!
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015



Edytowane przez mimi_77
Czas edycji: 2016-10-19 o 18:46
mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-19, 19:42   #4401
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość
Konkardia, ty już III trymestr? A Ty say piąty miesiąc? Faktycznie, czas szybciutko leci
Ruchy bolą, ale chociaż człowiek się nie martwi, że ich nie ma Mnie rozbraja jak chyba rozstawia nóżki na boki i robię się prawie płaska Zazwyczaj znienacka i chyba na całego. Wczoraj za to na ktg był taki spokojny, że aż położna go tam próbowała rozhulać chociaż troszkę, ale był niewzruszony
U Ciebie też już bliziutko do końca
Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość

Konkardia - dziekuje, że pytasz. Oo Tosi mogłabym pisać elaboraty. A w skrócie? Skończyła 17 miesiecy. Chodzi, gada po swojemu, mówi też coraz więcej naszych słow. Zaczyna łączyć w proste ciągi 2 wyrazowe. Wchodzi na meble, na stół w kuchni. Rysuje po meblach i ścianach. uwielbia oglądać książki swoje i inne. Rozumie wszystko co się do niej powie. Uwielbia dzieci . Nie wstydzi się ludzi, jest towarzyska i otwarta. Ale mam i tak na pierwszym miejscu. hehe Nie chce jej chwalić ale jest inteligetnym dzieckiem i niestety bardzo nerwowym i upartym. Ale jest kochana i słodka. Uwielbiamy się przytulać. I ona robi to świadomie. Wyciągnie ręce i łapie za szyje. I lezymy tak przytulone.
!
Super to brzmi (no, może poza malowaniem po ścianach i meblach ale sama to uwielbiałam jako dziecko) Fajny wiek
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-19, 20:41   #4402
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
no i co mnie cieszy reaguje na ojca swojego, a tż go masuje i czyta mu książkę co wieczór i czasem się bawią w jakieś stukania Także może mój mąż będzie dobrym usypiaczem
To co napisałaś jest super!

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość
Konkardia, chyba już pytałam, ale jakie imię wybraliście? My dla dziewczynki mieliśmy wybrane, dla chłopca nie. Mi teraz też bardzo chce się spać i jeść... zero koncentracji: odwiedziła mnie znajoma - chyba 3 razy pytałam ją ile jej posłodzić...
Noo już III Hm do tej pory imię nie było wybrane, ale ostatnio doszliśmy do porozumienia Po czym dziś mi mąż powiedział, że już nie jest przekonany... Zabiję chłopa, normalnie coś mu zrobię

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Chodzi, gada po swojemu, mówi też coraz więcej naszych słow. Zaczyna łączyć w proste ciągi 2 wyrazowe. Wchodzi na meble, na stół w kuchni. Rysuje po meblach i ścianach. uwielbia oglądać książki swoje i inne. Rozumie wszystko co się do niej powie. Uwielbia dzieci . Nie wstydzi się ludzi, jest towarzyska i otwarta. Ale mam i tak na pierwszym miejscu. hehe Nie chce jej chwalić ale jest inteligetnym dzieckiem i niestety bardzo nerwowym i upartym. Ale jest kochana i słodka. Uwielbiamy się przytulać. I ona robi to świadomie. Wyciągnie ręce i łapie za szyje. I lezymy tak przytulone.
Cudownie czytać takie słowa! <3 Tosia musi być kochanym dzieckiem, aż się wzruszyłam! Mam cichą nadzieję, że też będę o swojej mogła za jakiś czas napisać takie słowa Kciuki za rozkręcenie biznesu! Początki, jak to mówią, najgorsze ale trzeba mieć zapał i upór, wtedy nic nie jest straszne
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 10:37   #4403
cude
Zadomowienie
 
Avatar cude
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Żony 2014. Część II

mimi, wspaniale czyta się takie słowa no to kciuki, żeby dalej tak super się rozwijała i za działalność. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale to organizacja ślubów?

Konkardia, no ja sypałam imionami jak z rękawa, ale to nie, bo to, a to nie, bo tamto... Miał się zastanowić, ale nic z niego jeszcze nie wyciągnęłam Niektórym jakoś bardzo ciężko było pogodzić się z faktem, że dziecko jest bezimienne, więc Mąż nadał mu "imię robocze"... A jak doszliście do porozumienia, to niech tak zostanie

Mam nadzieję, że corn nie leży gdzieś w szpitalu i jest z nią wszystko ok.
cude jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 12:44   #4404
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Żony 2014. Część II

Cześć. Podczytuję Was - z pisaniem ciężej, bo starszak jest bardzo aktywny (kot rodziców traci kilogramy). Przygotowujemy się do roczku, a nade mną wisi kilka projektów - trzy strony firmowe plus blog W tym momencie wiem, że raczej nie mam powrotu do pracy, a niektórzy suszą mi głowę, że mam się trzymać tej pracy.

Gornek - ciesze się, że u Ciebie tak pięknie się poukładalo Trzymam kciuki za badania.

Mimi - sama mam wyrzuty sumienia, że starszak nie będzie miał mamy na wyłączność. Mam nadzieję, że zaakceptuje brata. Z perspektywy ciąży rok po roku - 2 lata to dobra różnica wieku i czas na starania.

Panna Izabela - jej, to niedługo. Trzymam kciuki za dobry i bezproblemowy poród
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia

Edytowane przez cornflower_girl
Czas edycji: 2016-10-20 o 12:45
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 21:09   #4405
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za dobre słowa Zobaczymy czy coś z tego będzie. "Sprzęt" już mam . Teraz tylko trzeba kombinować klientów

Konkardia - dziekuje, że pytasz. Oo Tosi mogłabym pisać elaboraty. A w skrócie? Skończyła 17 miesiecy. Chodzi, gada po swojemu, mówi też coraz więcej naszych słow. Zaczyna łączyć w proste ciągi 2 wyrazowe. Wchodzi na meble, na stół w kuchni. Rysuje po meblach i ścianach. uwielbia oglądać książki swoje i inne. Rozumie wszystko co się do niej powie. Uwielbia dzieci . Nie wstydzi się ludzi, jest towarzyska i otwarta. Ale mam i tak na pierwszym miejscu. hehe Nie chce jej chwalić ale jest inteligetnym dzieckiem i niestety bardzo nerwowym i upartym. Ale jest kochana i słodka. Uwielbiamy się przytulać. I ona robi to świadomie. Wyciągnie ręce i łapie za szyje. I lezymy tak przytulone.

Czytam o Was i marzy mi sie małe bobo, ale jak przypomna mi się pierwsze miesiace z Tosią to od razu schodzę na ziemię i mówie sobie "Asia hola hola przystopuj". Tośka musi najpiew być bardziej samodzielna i komunikowac się z nami juz na dobre żeby pojawiło się 2 dziecko. Nie chce jej zabierać uwagi w tym najważniejszym dla niej okresie. A wiem , że potrzebowałaby jej bo pracując nietsety ma jej mało.Ale myslę, że za 2 lata już będzie miała rodzeństwo. A może będzie spokojniejsze?

Trzymam mocne kciuki za Wasze rozwiązania!!
Dokładnie mam tak samo
Rozczulam się na widok niemowlaków i nachodzi mnie ochota, a potem rozum wygrywa z sercem
Chcę narazie poświęcić czas małej, za jakieś 2 lata może coś pokombinujemy
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 07:37   #4406
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
To co napisałaś jest super!

Noo już III Hm do tej pory imię nie było wybrane, ale ostatnio doszliśmy do porozumienia Po czym dziś mi mąż powiedział, że już nie jest przekonany... Zabiję chłopa, normalnie coś mu zrobię

Cudownie czytać takie słowa! <3 Tosia musi być kochanym dzieckiem, aż się wzruszyłam! Mam cichą nadzieję, że też będę o swojej mogła za jakiś czas napisać takie słowa Kciuki za rozkręcenie biznesu! Początki, jak to mówią, najgorsze ale trzeba mieć zapał i upór, wtedy nic nie jest straszne
A dziękuję Tż się faktycznie zapowiada na super tatę

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 12:28   #4407
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Żony 2014. Część II

Hej, jestem po usg prenatalnym jak na razie wszystko ok, fasolek ma 6 cm i machał rączkami i nóżkami termin wychodzi na 5 maj, prawie w rocznice .
Pogoda jest dobijająca :/ poszłabym teraz spać ale czekam za wizyta u ginekologa.
Iza zaraz rodzisz, jak ten czas leci. Dla mnie kazdy dzień wyglada tak samo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 12:43   #4408
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Żony 2014. Część II

A ja melduję się po usg, doktor wróży nam synka Co prawda mamy jeszcze to info potwierdzić na kolejnej wizycie, ale widzieliśmy (chyba) siusiaka


Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Hej, jestem po usg prenatalnym jak na razie wszystko ok, fasolek ma 6 cm i machał rączkami i nóżkami termin wychodzi na 5 maj, prawie w rocznice .
Pogoda jest dobijająca :/ poszłabym teraz spać ale czekam za wizyta u ginekologa.
Iza zaraz rodzisz, jak ten czas leci. Dla mnie kazdy dzień wyglada tak samo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O kurcze, w moje urodziny! Super, że wszystko ok
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 20:24   #4409
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Hej, jestem po usg prenatalnym jak na razie wszystko ok, fasolek ma 6 cm i machał rączkami i nóżkami termin wychodzi na 5 maj, prawie w rocznice .
Pogoda jest dobijająca :/ poszłabym teraz spać ale czekam za wizyta u ginekologa.
Iza zaraz rodzisz, jak ten czas leci. Dla mnie kazdy dzień wyglada tak samo
Jaki duży fasolek! Cieszę się, że jest wszystko ok!

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
A ja melduję się po usg, doktor wróży nam synka Co prawda mamy jeszcze to info potwierdzić na kolejnej wizycie, ale widzieliśmy (chyba) siusiaka
Oja! Leoś będzie? Cudowne wieści!
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 20:50   #4410
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
Oja! Leoś będzie? Cudowne wieści!
Na to wygląda U Was wszystko w porządku ?
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-14 22:41:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:27.