Singielki 25+ cz. XV - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-10-21, 23:19   #1141
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Nie chcę Cię martwić, ale po numerze telefonu jest bardzo łatwo kogoś znaleźć. Imię, nazwisko, adres, etc. Wystarczy odrobina cierpliwości. A jak jeszcze ktoś pracuje w dowolnej firmie z dostępem do danych (ubezpieczenia, bankowość, etc) to PESEL też sobie znajdą.
Wiem jakie wyniki wyświetlają się po wpisaniu mojego numeru w google. Co do wyszukiwania przez kogoś kto ma dostęp do danych - nie mówię, że jest to niemożliwe, ale nie mam paranoi i nie uważam tego za duże ryzyko.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-21, 23:54   #1142
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Nie chcę Cię martwić, ale po numerze telefonu jest bardzo łatwo kogoś znaleźć. Imię, nazwisko, adres, etc. Wystarczy odrobina cierpliwości. A jak jeszcze ktoś pracuje w dowolnej firmie z dostępem do danych (ubezpieczenia, bankowość, etc) to PESEL też sobie znajdą.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Jasne. Jeśli masz nr polskiego operatora gdzie jest obowiązek rejestracji.
W Czechach takiego obowiązku nie ma.

Jasne, taki nr też namierzysz. Ale dane właściciela będzie duuuuuuuzo trudniej zdobyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 00:11   #1143
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Jasne. Jeśli masz nr polskiego operatora gdzie jest obowiązek rejestracji.
W Czechach takiego obowiązku nie ma.

Jasne, taki nr też namierzysz. Ale dane właściciela będzie duuuuuuuzo trudniej zdobyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobra, ale nie zakładam, że większość ludzi ma czeskie numery.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Wiem jakie wyniki wyświetlają się po wpisaniu mojego numeru w google. Co do wyszukiwania przez kogoś kto ma dostęp do danych - nie mówię, że jest to niemożliwe, ale nie mam paranoi i nie uważam tego za duże ryzyko.
Dlatego pisałam o cierpliwości, a nie o wpisaniu numeru w gugla.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 00:16   #1144
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Dobra, ale nie zakładam, że większość ludzi ma czeskie numery.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Dlatego pisałam o cierpliwości, a nie o wpisaniu numeru w gugla.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Dlatego ja nie kupuje numerów polskich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:16 ---------- Poprzedni post napisano o 01:14 ----------

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Wiem jakie wyniki wyświetlają się po wpisaniu mojego numeru w google. Co do wyszukiwania przez kogoś kto ma dostęp do danych - nie mówię, że jest to niemożliwe, ale nie mam paranoi i nie uważam tego za duże ryzyko.
Heh, może i dobrze że nie wiesz jak bardzo handluje się numerami telefonów.
Nie jest wielka sztuka zdobyć dane klienta danego numeru telefonu. To w zasadzie jest... całkiem łatwe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 08:12   #1145
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Sunshine, obawiam się że takich nie przyciągasz tylko sobie wybierasz. I mówię to bez słowa krytyki bo robię tak samo

Faceci dostępni emocjonalnie są zwyczajnie dla mnie nudni i to na poziomie podświadomym.
Jeśli muszę o faceta walczyć i zdobywać - w sensie zaangażowania, kontaktu to jest on dużo więcej "warty" i tym bardziej mnie do niego ciągnie.
"Dla mnie się otworzy". Może też tam gdzieś Ci się tliło że jest niedotykalski ale jak Cie pozna to się otworzy i zrobi cieplejszy

A to standardowy schemat osób które z dzieciństwa wyniosły że muszą zasłużyć na miłość.
I ten dystans i niedostępność wcale nie musi być gołym okiem widocznym. Mój eks był bardzo otwartym radosnym człowiekiem, tak z zewnątrz, a na poziomie emocjonalnym był betonem, a ja się zorientowałam dopiero po latach

Teraz mnie dalej ciągnie do emocjonalnie popapranych ale tyle dobrego że umiem się trzymać na dystans do czasu jak mi najgorsza faza entuzjazmu przejdzie i zobaczę takiego beznadziejność w całej okazałości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja się do końca się zgodzę, że wybieram sobie niedostępnych facetów. Że takich przyciągam to tak.
Stają na mojej drodze, ale ja daję sobie z nimi spokój bardzo szybko. Mógł mega podobać mi się facet, ale gdy widziałam, że jest niedostępny emocjonalnie, dawałam sobie spokój po 4 czy 5 randkach. Kiedyś miałam okres, że samych takich spotykałam. Ale bardzo szybko im dziękowałam. No i w tym okresie poznałam byłego. Przylepa od 1 spotkania, na 3 zaproponował związek. Dla mnie to było za szybkie tempo, nawet przez to szybkie tempo facet przestał być w moich oczach tak atrakcyjny i czułam, że coś jest nie tak, ale poszłam w to bo stwierdziłam, że fajnie, że się facet tak angażuje po tych wszystkich facetach, którzy chcą się bawic, nie chcą związku i tak dalej. No i po kilku miesiącach wyszło, że były też był niedostępny emocjonalnie i nie miał empatii (mimo, że wrażenie były na odwrót i dlatego się z nim związałam)
Więc nie wiem czy ja takich wybieram. Staram się wybierać właśnie facetów dostępnych emocjonalnie, ale w świadomy sposób nie mam wpływu na to kogo poznam.
Tak jak teraz z panem niedostępnym. Facet się angażował, zapraszał itd ale był niedostępny tym razem fizycznie. Było 5 spotkań i dałam sobie spokój. Nie weszłam w to dalej.
Ale po cholerę takich gości spotykam to nie mam pojęcia. Bo jednak tracę na tym czas nawet jak gości sobie odpuszczam po 2,3 spotkaniach.
Więc uważam, że takich facetów przyciągam, ale ich do swojego życia nie zapraszam.



[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;88222273]Sytuacja wygląda tak, że oni byli pewni, że ja biorę to zwolnienie, bo chce iść zrobić w chvja. Dlatego gdy przyszłam nie było dla mnie nawet biurka, mojego laptopa czy telefonu... Serio nikt nie wierzył, że ja wroce. Szefowie najbardziej XD

A mi dużo dalo to zwolnienie. Uspokoiłam się i zdestansowalam. Oczywiście jak na dorosłych ludzi przystalo - w pewnym sensie oni są na mnie obrażeni więc w sumie nie mam z nimi bezpośredniego kontaktu...

Dzisiaj w końcu dostałam biurko i jestem sama na piętrze. I super. Nie słucham tych dramatów siedzę i się obijam trochę. To chyba taki mały sabotaż ale i obowiązków mam dużo mniej w końcu...

Tak to mogę sobie tutaj siedzieć i czekać na ofertę życia. Póki co jest okej, ale wiaodmo - bez szału.

Nowa dziewczyna jest... Ona jeszcze nie wie )))

Powiedziałam jej dziś żeby przekazała mi to czym się zajmowała, bo mam to od niej wziąć i skończyć (parszywa robota ale trudno...),a ona:

TYLKO ZROB TO, BO TO JESY PILNE.

XDDD

Dziewczyno, nie ucz ojca dzieci robić. I nie staraj się tak. Nie warto.[/QUOTE]

Super, wiedziałam, że tak wyjdzie z tym zwolnieniem.
To zwolnienie to był dla nich taki symbol, że postawiłaś granice i nie dasz sobie wejść na głowę. A jak ktoś wie, że nie dasz sobie wejść na głowę to nawet nie próbuje.
Szukasz dalej pracy? Jak idzie?

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Mnie kiedyś dwóch kolesi (programista i dziennikarz) wystalkowali na LinkedIn po imieniu i firmie.

W obu przypadkach czułam się z tym dość niewygodnie.
Z jednej - wow, komuś się chciało.
Z drugiej poczułam że ktoś wlazł w buciorach w moją prywatność

Mnie jakiś obcy koleś zaprosił właśnie na FB ale historia z przyjmowaniem takich zaproszeń mówi mi że nie warto. Zawsze desperaci i oszolomy. Ale jeszcze nie usunęłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda. Bardzo łatwo jest znaleźć kogoś po imieniu i nazwie firmy w której pracuje. Ja też tak znalazłam kilku facetów.
Oni mnie też tak szukali. Kiedyś na spotkaniu facet chciał moje nazwisko w pierwszych 10 minutach spotkania, żeby na Linkedinie mnie znaleźć i zobaczyć czym się zajmuję i jaką karierę robię
Także nic mnie już nie zdziwi.
Mogę tylko doradzić, że jak ktoś nie chce być łatwo wyszukany to niech usunie LinkedIn, bo znaleźć tam kogoś to bulka z masłem.

Cytat:
Napisane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj Pokaż wiadomość
Podświadomie wybieram takich, którzy się nie angażują, ale ciężko to na początku wykryć, bo każdy kolejny stara się coraz bardziej, więc myślę, że tym razem to jest to...

U mnie to samo. Każdy kolejny facet stara się coraz bardziej.
Ale to w sumie dobrze . Gorzej gdyby to szło w drugą stronę
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 08:26   #1146
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Wiem jakie wyniki wyświetlają się po wpisaniu mojego numeru w google. Co do wyszukiwania przez kogoś kto ma dostęp do danych - nie mówię, że jest to niemożliwe, ale nie mam paranoi i nie uważam tego za duże ryzyko.
Ale to nie jest paranoja.
Banki ubezpieczalnie, telefonie komórkowe, urzędy pracy, czasem urzędy skarbowe i ZUS, do tego jak Edan wspomniał handel bazami telefonów. Policja, sądy i komornicy też mogą mieć dostęp do wszystkiego.
Jak to zbierzesz do kupy to pewnie wyjdzie siedmiocyfrowa liczba ludzi, którzy mogą mieć w pracy dostęp do twojego numeru telefonu.
A jeśli masz lub miałaś firmę, to lista się jeszcze wydłuża.

Edytowane przez ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Czas edycji: 2020-10-22 o 08:28
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 08:27   #1147
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
No ja się do końca się zgodzę, że wybieram sobie niedostępnych facetów. Że takich przyciągam to tak.
Stają na mojej drodze, ale ja daję sobie z nimi spokój bardzo szybko. Mógł mega podobać mi się facet, ale gdy widziałam, że jest niedostępny emocjonalnie, dawałam sobie spokój po 4 czy 5 randkach. Kiedyś miałam okres, że samych takich spotykałam. Ale bardzo szybko im dziękowałam. (...)
Więc uważam, że takich facetów przyciągam, ale ich do swojego życia nie zapraszam.
Mam bardzo podobnie. Ktoś słusznie zauważył na wątku, że typów unikających jest więcej niż tych o bezpiecznym stylu przywiązania i stąd po prostu wrażenie, że ich się przyciąga/wybiera. Unikający styl też nie wychodzi od razu. Często unikający robią się tacy dopiero jak druga strona się otworzy i zacznie zbliżać, póki nie czują się przytłoczeni bliskością to wszystko gra - i potem, jak już druga strona się wycofa to oni znowu się zbliżają. Generalnie polecam poczytać sobie o stylach przywiązania, daje dużo do myślenia

Z innej beczki, ale w temacie z kolei znajomości internetowych -> mnie nurtują jeszcze tacy adorujący online Chyba prawie każda dziewczyna ma kilku takich gości w social mediach, którzy śledzą, odezwą się czasem, a nigdy nie robią nic, żeby przenieść taką "znajomość" do rzeczywistości. Bardzo to dla mnie abstrakcyjne. Niedawno też dostałam entą wiadomość od ziomka, który uparcie odezwie się od czasu do czasu, a nigdy nic z tego nie wynika. Nie rozumiem mocno, mi by było szkoda życia
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-22, 08:36   #1148
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
A co sądzicie dziewczyny i chłopaki o świadomym nierandkowaniu przez z góry wyznaczony okres czasu? Np. zero randek/apek itp. przez rok. Wiem, że dla niektórych to sztuczne i głupie, ale jak dla mnie jest to pewien rodzaj wolności jak sobie powiemy, że temat związków nas nie interesuje (pracujemy nad innymi obszarami życia itp.). Nie ma martwienia się o tę sferę życia, bo takie jest nasze postanowienie. Co sądzicie?

To powinno wyjść naturalnie.
Ja na przykład teraz będę mieć okres, że tych randek będzie zdecydowanie mniej albo wcale.
Po prostu mam teraz inne aspekty życia do ogarnięcia, sporo roboty nawet w weekendy + jeszcze pandemia.
No i ten rok jeśli chodzi o randkowanie był naprawdę dziwny. Najdziwniejszy. Ewidentnie się nie układało. Same dziwne historie. Więc to nawet lepiej, ze nie będzie teraz czasu na randki. Przerwa się przyda.

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Miałam znajomą, która sobie wzięła za cel znalezienie faceta na tinderze. Chodziła na randki z 4-5 razy w tygodniu przez ok. 3 miesiące. Poznała faceta, z którym jest z 2,5 roku już.

Dla mnie to hardkor i pewnie po tygodniu już bym była wycieńczona
Też kiedyś chodziłam na spotkania 5, 6 razy w tygodniu.
Potrafilam iść na śniadanie z innym, obiad z innym, kolację z innym.
Miałam nawet takie miesiące, że na jedzenie nie wydawałam prawie ani grosza.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;88223371]Oczywiście, że bez. Na torturach by tego ode mnie wcześniej nie wyciągnęli Za dużo dziwnych ludzi po świecie chodzi, żeby miała wszystkim mój numer dawać.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------




Fb dałam kilka razy, na początku tinderowania. Potem już nie. To jest chyba nawet gorsze.

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Nie wiem, po co komu wcześniej mój numer. Fb to jeszcze rozumiem motywację, chcą obczaić zdjęcia i w ogóle, na messangerze lepiej się pisze. Ale po co telefon?[/QUOTE]

Ja też daję numer.
Raz nie dałam (opisywałam tutaj chyba tą historię, ten rok jest naprawdę szalony). Facet do mnie pisał, pisał. Przez 2 miesiące. Ale to było w wakacje więc byliśmy w rozjazdach. Nawet nie zauważyłam, że nie zaproponował przejścia na WhatsAppa.
Potem zaprosił mnie na kolacje. 2 godziny przed spotkaniem potwierdzał. 1, 5 h przed spotkaniem pisał, że wyszedł już z domu. Ja byłam w drodze i 20 minut przed spotkaniem wykasował parę. Nie miałam numeru więc oczywiście faceta ani widu ani słychu

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;88223772]Ja miałam na tinderze podane fałszywe imię.
A i tak mnie znajdywali.
Jeden na fb do mnie napisał, ja do niego skąd się znamy, on, że nie pamięta xD jak naciskałam, to podał nazwę grupy na fb single+nazwa miasta, nie wiedziałam nawet o istnieniu tej grupy, nawet w tamtym mieście nigdy nie byłam
Inny też zagadał do mnie na fb i z jakiegoś powodu uznał, że jestem wesoła. Wyprowadziłam go z błędu, to się zdziwił i przestał pisać na szczęście
Jeszcze inny napisał do mnie na insta. Był z miasta w moim regionie, w mieście kiedyś byłam i miałam jakieś zdjęcie stamtąd, myślałam, że przez to na mnie trafił. Tak sobie gadaliśmy trochę, czasem trochę sporo, głównie o tym, co gdzie można zobaczyć, itp. Tak to trwało cały sierpień i chyba cały wrzesień. Aż pewnego dnia zwrócił się do mnie na insta tym zmyślonym imieniem z tindera, którego nie ma i nie było nigdzie indziej [/QUOTE]

Niektórzy mają takie sytuacje bardzo często. To jest właśnie niesamowite.
To ja podawałam swój numer, FB, Insta mega dużo razy i nawet nie otarłam się o żaden stalking.
Nie przyciągam stalkerów haha, kiedyś nawet jeden facet przepraszał, że do mnie nie pisze, bo stwierdził, że nie jest stalkerem
Ja za to przyciągam bardziej niedostępnych emocjonalnie gości także stalking mi nie grozi.

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
Mam bardzo podobnie. Ktoś słusznie zauważył na wątku, że typów unikających jest więcej niż tych o bezpiecznym stylu przywiązania i stąd po prostu wrażenie, że ich się przyciąga/wybiera. Unikający styl też nie wychodzi od razu. Często unikający robią się tacy dopiero jak druga strona się otworzy i zacznie zbliżać, póki nie czują się przytłoczeni bliskością to wszystko gra - i potem, jak już druga strona się wycofa to oni znowu się zbliżają. Generalnie polecam poczytać sobie o stylach przywiązania, daje dużo do myślenia

Z innej beczki, ale w temacie z kolei znajomości internetowych -> mnie nurtują jeszcze tacy adorujący online Chyba prawie każda dziewczyna ma kilku takich gości w social mediach, którzy śledzą, odezwą się czasem, a nigdy nie robią nic, żeby przenieść taką "znajomość" do rzeczywistości. Bardzo to dla mnie abstrakcyjne. Niedawno też dostałam entą wiadomość od ziomka, który uparcie odezwie się od czasu do czasu, a nigdy nic z tego nie wynika. Nie rozumiem mocno, mi by było szkoda życia

Ufff, cieszę się, że nie tylko ja tak mam.
Rurq, ten typ, który opisujesz to tzw. 'erotoman gawędziarz'.
Też takich mam od groma. Nawet takich z którymi się już spotkałam.
Ten typ tak ma. Niektórzy po prostu dużo gadają, a mało robią.
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 14:09   #1149
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Też kiedyś chodziłam na spotkania 5, 6 razy w tygodniu.
Potrafilam iść na śniadanie z innym, obiad z innym, kolację z innym.
Miałam nawet takie miesiące, że na jedzenie nie wydawałam prawie ani grosza.
Patent na oszczędzanie
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 14:26   #1150
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj Pokaż wiadomość
Patent na oszczędzanie
Coś w tym jest. Mieszkałam kiedys z koleżanką, która tak sobie oszczędzała przed wypłatą
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 14:36   #1151
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Tylko jak się skupić na tylu na raz? xD Chyba, że jedna wiadomość i propozycja spotkania. Albo może trzeba mieć sekretarkę, która to ogarnia. Hahaha

Ogólnie ja się umiem skupić tylko na pisaniu z jednym. Jak robiłam to taśmowo to nic nie wychodziło z tego...
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-22, 14:55   #1152
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj Pokaż wiadomość
Patent na oszczędzanie
Jak zakładałam w 2017 Tindera to było tam pełno ciekawych facetów.
Dużo się od nich nauczyłam, jakoś to szlo szybko, zresztą ja wtedy mieszkałam w samym centrum miasta więc wszędzie było blisko. 5, 10-15 minut i byłam już na miejscu spotkania a że samej w domu mi się siedzieć nie chciało to wiecznie wychodziłam.
Jakoś wszystko szło wtedy jak z płatka, większość spotkań z tamtego okresu wspominam bardzo miło a teraz jak po grudzie.
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 15:01   #1153
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Ja mam wrażenie, że ludziom coraz bardziej odechciewa się angażowania się...
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 15:40   #1154
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że ludziom coraz bardziej odechciewa się angażowania się...
Podobnie to widzę. Mam wrażenie, że kiedyś pierwsze tygodnie służyły do zweryfikowania czy ludzie sobie pasują i jakoś sprawnie się te znajomości rozwijały, największym wyzwaniem było spotkać kogoś przy kim czuje sie motylki+kompatybilność na co dzień. Teraz widzę sporo takiego bujania się miesiącami w niewiadomo czym, ewentualnie późniejsze żale, jak już któraś strona się wycofa z takiej znajomości
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 16:09   #1155
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Dokładnie. Dla mnie to bez sensu. Wolałabym od razu często się spotykać i spróbować się zaangażować, a najwyżej po kilku tygodniach zakończyć znajomość, a nie tak się bujać jako "przyjaciele", bo nazwać kogoś swoją dziewczyną to chyba dla niektórych jak przysięga małżeńska... tak się tego boją.
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 16:13   #1156
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

No nie wiem, zawsze na tinderze byla masowosc

Po prostu ilosc towaru i latwosc dostepu to powoduje i generalnie trzeba zaakceptowac ten fakt juz na samym poczatku
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 16:18   #1157
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Ludzie to nie towar -.-
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 16:44   #1158
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Towar oczywiscie powinien byc w cudzyslowie

Oczywiscie ,ze ludzie to nie towar ale na portalach randkowych troche to tak wyglada
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 17:19   #1159
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Towar oczywiscie powinien byc w cudzyslowie

Oczywiscie ,ze ludzie to nie towar ale na portalach randkowych troche to tak wyglada
To się tam nie rejestruj. Nie ma przymusu. A jak się nie rejestrujesz to nie rozumiem narzekania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Jak ktoś nie chce być traktowany "masowo" i że jest on jedną z opcji, że ma się jeszcze umówionych pińćset innych randek to tinder jest nie dla niego. Proste.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-22, 18:17   #1160
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Nie narzekam, stwierdzam fakt i tyle
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-22, 21:25   #1161
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Czy u Was są siłownie otwarte?
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-23, 04:39   #1162
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Czy u Was są siłownie otwarte?
Zamknięte Nawet nie mam pewności, czy zwrócą nam za abonament.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-23, 04:42   #1163
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 921
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Czy u Was są siłownie otwarte?
90% zamknieta, jesli nie liczyc paru, ktore sa otwarte, korzystajac z luk w przepisach.
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-23, 06:35   #1164
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

[1=535de3f481873e06c5a5c33 016fd2a44dce7d9b2_606b967 225802;88226985]90% zamknieta, jesli nie liczyc paru, ktore sa otwarte, korzystajac z luk w przepisach.[/QUOTE]

To samo
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-23, 08:08   #1165
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Dziewczyny, przepraszam, że zmienię temat na cięższy, ale jestem ZAŁAMANA wczorajsza decyzja TK. Po prostu ręce mi opadają na to co się dzieje

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Gdzieś to siedzi we mnie i płakać mi się chce.. najgorsza jest taka bezsilność. Czy w tym kraju cokolwiek dzieje się tak jak powinno?
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-23, 08:14   #1166
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8 556
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;88227187]Dziewczyny, przepraszam, że zmienię temat na cięższy, ale jestem ZAŁAMANA wczorajsza decyzja TK. Po prostu ręce mi opadają na to co się dzieje

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Gdzieś to siedzi we mnie i płakać mi się chce.. najgorsza jest taka bezsilność. Czy w tym kraju cokolwiek dzieje się tak jak powinno?[/QUOTE]Wściekła jestem na to wszystko. Zrobili z nas chodzące inkubatory.
Najgorsze jest to, że teraz to wcale nie znaczy, że aborcji nie będzie. Aż boję się myśleć o kobietach, które nie mają tyle pieniędzy żeby wyjechać na zabieg za granicę i mogą próbować "domowych" sposobów.

Od dawna mówiłam, że chciałabym się przeprowadzić do Francji i chyba naprawdę to zrobię. Niech tylko ta pandemia się uspokoi.

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-23, 08:15   #1167
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;88227187]Dziewczyny, przepraszam, że zmienię temat na cięższy, ale jestem ZAŁAMANA wczorajsza decyzja TK. Po prostu ręce mi opadają na to co się dzieje

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Gdzieś to siedzi we mnie i płakać mi się chce.. najgorsza jest taka bezsilność. Czy w tym kraju cokolwiek dzieje się tak jak powinno?[/QUOTE]
Mnie tez opadaja rece, ale naprawde jakies organizacje nie moga z tym nic zrobic? Przeciez to jawne bezprawie.

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

[1=694fcdf7a19624f07270486 17a838dcb1266be57_641ce80 216f07;88227205]

Od dawna mówiłam, że chciałabym się przeprowadzić do Francji i chyba naprawdę to zrobię. Niech tylko ta pandemia się uspokoi.
[/QUOTE]

Zapraszam
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-23, 08:15   #1168
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Ja jestem wściekła, zdruzgotana i przerażona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-23, 08:15   #1169
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

My dziś idziemy na protest. Ale cholernie mi z tym ciężko.

Też mam ochotę uciec... Tylko wlansie ta pieprzona pandemia. Serio, jestem totalnie rozwalona.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-23, 08:16   #1170
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 921
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Juz od dawna rozwazam emigracje, do Niemiec lub Norwegii i jak tylko pandemia sie uspokoi, to poszukam tam roboty.
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-25 09:49:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.