Therm Line po ciąży? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta Therm Line

Notka

Forum eksperta Therm Line Zapraszamy na forum Eksperta Therm Line. Na Wasze pytania czekają specjaliści z zakresu biochemii, technologii żywności i żywienia oraz dietetyki i zdrowego stylu życia.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-11, 23:10   #1
stubbornme
Zadomowienie
 
Avatar stubbornme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 1 355

Therm Line po ciąży? :)


Witam,

3 tygodnie temu urodziłam i niestety waga z ciąży ani drgnie, a ciało stanowczo wymaga zaangażowania mięśni w ćwiczenia. Moje wyliczone BMI to 25.4, a od 25.0 określona jest nadwaga, w związku z czym można uznać, że jestem na pograniczu. Przed ciążą dużo ćwiczyłam, ważyłam o 20kg mniej niż obecnie (wcześniej miałam niedowagę) niestety w ciąży z powodu komplikacji zdrowotnych dużo przytyłam (owe 20kg).

Chciałabym teraz zacząć dietę i program ćwiczeń 8tygodni; czy jeśli nie karmię piersią mogę już teraz stosować Therm Line Forte oraz zaprezentowany program ćwiczeń??
__________________

stubbornme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 07:50   #2
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Therm Line po ciąży? :)

Cytat:
Napisane przez stubbornme Pokaż wiadomość
Witam,

3 tygodnie temu urodziłam i niestety waga z ciąży ani drgnie, a ciało stanowczo wymaga zaangażowania mięśni w ćwiczenia. Moje wyliczone BMI to 25.4, a od 25.0 określona jest nadwaga, w związku z czym można uznać, że jestem na pograniczu. Przed ciążą dużo ćwiczyłam, ważyłam o 20kg mniej niż obecnie (wcześniej miałam niedowagę) niestety w ciąży z powodu komplikacji zdrowotnych dużo przytyłam (owe 20kg).

Chciałabym teraz zacząć dietę i program ćwiczeń 8tygodni; czy jeśli nie karmię piersią mogę już teraz stosować Therm Line Forte oraz zaprezentowany program ćwiczeń??
stubbornme, jeśli nie karmisz piersią możesz już zacząć przyjmować Therm Line Forte.

Jeśli chodzi o dietę i ćwiczenia to również możesz zaczynać działać w tym kierunku - rób to jednak stopniowo. Okres pierwszych miesięcy po porodzie jest przeważnie dla młodych matek dośc wyczerpujący (brak snu, stres). A więc, nie narzucaj sobie od razu maksymalnego tempa. Zobacz jak twój organizm będzie reagować na lekką dietę i mało forsowne ćwiczenia i stopniowo zwiększaj swoje zaangażowanie.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 13:11   #3
stubbornme
Zadomowienie
 
Avatar stubbornme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 1 355
Dot.: Therm Line po ciąży? :)

Witam!

dziękuję za odpowiedź Therm Line Forte już zakupiony od jutra ćwiczenia i stosowanie preparatu! mam nadzieję że niebawem pochwalę się powrotem do dawnej sylwetki !
__________________

stubbornme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 14:37   #4
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Therm Line po ciąży? :)

Cytat:
Napisane przez stubbornme Pokaż wiadomość
Witam!

dziękuję za odpowiedź Therm Line Forte już zakupiony od jutra ćwiczenia i stosowanie preparatu! mam nadzieję że niebawem pochwalę się powrotem do dawnej sylwetki !
3 mam kciuki
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597710 moje zmagania ZAPRASZAM
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.