DEPILATOR - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-26, 22:48   #1
Alanis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1
GG do Alanis

DEPILATOR


Od paru miesiecy uzywam depilatora i mam pewien problem. Niestety tylko za pierwszym razem usunal wloski wraz z cebulkami (urywa je tylko przy skorze). Efekt jest taki, ze nog wcale nie mam gladkich!!! Co powinnam zrobic, zeby usunac je z cebulkami??
Alanis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-27, 06:55   #2
Malenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 501
GG do Malenka
Re: DEPILATOR

przed każdą depilacją zrób porządny peeling włoski muszą ostawać, żeby depilator mógł je uchwycić sprawdź w instrukcji czy trzymac depilator pod właściwym kątem-może dlatego śninasz włoski zamiast depilować

powodzenia
Malenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-27, 07:47   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: DEPILATOR

witam
takie właśnie są depilatory nie wyrywają włosów z cebulką tylko je urywaja tuz przy skórze.
ja mam podobny problem.przez 10 lat szukałam odpowiedniej metody depilacji,przeszłam wszystko oprócz depilatora.
w końcu mój mąż kupił mi w prezencie bo jak sam mówił nie może juz patrzec jak codzienni golę nogi przez co miałam strasznie suchą skóre i strasznie mnie swędziało jak włoski odrastały,poza tym nie mogłam opalic łydek a jak posmarowałam samoopalaczem to na drugi dzien sama kolorek ściągnełam maszynką do golenia.
najpierw robie peeling,potem depilator,to co zostało nie wyrwane traktuje pęsetą.jest z tym troche zabawy ale efekt jest bardzo dobry bo nie muszę golic nóg codziennie i nic nie swędzi.
pozdrawiam
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-29, 11:08   #4
Agna_Iolanthe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 225
Re: DEPILATOR

Nie wiem, czy to ma potwierdzenie naukowe, ale wydaje mi się, że depilator lepiej wyrywa włoski, gdy są krótkie. Długie mają chyba większą tendencję do urywania się. Zatem, oprócz peelingu, może spróbuj po prostu częściej się depilować. Pozdrawiam.
Agna_Iolanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.