prosze o porade odnosnie podkladu... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-03, 22:57   #1
aurinko
Raczkowanie
 
Avatar aurinko
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 62
Smile

prosze o porade odnosnie podkladu...


hejka dziewuszki!
tak jak napisalam w temacie chcialabym poradyic sie was jakiego podkladu powinnam uzywac... mam 21 lat.. mieszana...tlusta..cere.. .dopiero od niedawna zaczelam sie malowac i mam w tej kwiestii niewielkie doswiadczenie.. najpierw w ogole nie stosowalam podkladu tzlko rano po wklepaniu kremu nakladalam na twarz taki pudetr w kamieniu..co oczywiscie matowalo moj swiecacy niczym rudolfi nos jednak nie na dlugo...obecnie mam puder w kremie firmyhean...tez matujacy... ale cos mi sie porobilo od pewnego czasu z porami...sa dziwnie porozszeszane..zwlaszcza w okolicach skrzydelek nosa...
czz powinnam uzywac podkladow, pudrow antybakteryjnych czy ewentualnie podklad Eris, Lirene Dermoprogram, City Matt moglby byc dobrydla mojej cery skoro jest to podklad liftingujacy czy moze przeznaczony jest on dla cer dojrzałych
prosze pomozcie !!!
__________________
BEFORE THE DAY I DIE, I WILL TOUCH THE SKY!!
aurinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 23:35   #2
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: prosze o porade odnosnie podkladu...

Podkłady liftingujące są Ci zupełnie nie potrzebne, szukaj tych, które matują cerę. Nie wiem czego dokładnie oczekujesz od podkładu - czy ma ukryć jakieś niedoskonałości czy wyrównać kolor skóry czy zmatowić czy rozświetlić? Podkładów matujących jest od groma i we wszystkich przedziałach cenowych - wejdź na KWC i masz zapewnioną lekturę na kilka godzin .
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 10:39   #3
aurinko
Raczkowanie
 
Avatar aurinko
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 62
Smile Dot.: prosze o porade odnosnie podkladu...

mialam probke tego podkladu z lirene i spodobal mi sie...mialam jednak watpliwosci czy ten podklad przy dluzszym stosowaniu nie narobi czegos niefajnego z moja cera...w sensie liftingujacydla 21letniej cery

chcialabym zeby potencjalnz podklad matowal i nie zatykal porow...sa podkladyktore nie powoduja wagrow
czy moyliwe jest bypodklad rozszerzal pory
__________________
BEFORE THE DAY I DIE, I WILL TOUCH THE SKY!!
aurinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 11:14   #4
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: prosze o porade odnosnie podkladu...

a zwróc uwagę na skład. potencjalnymi zapychaczami są np emolienty, czy lipidy.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 11:17   #5
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: prosze o porade odnosnie podkladu...

Absolutnie nie polecam liftingujących, będziesz na to miała czas za 10-15 lat . Wydaje mi sie, ze napewno takie "bazarkowe" zatykają pory. Ja też mam 21 lat i wczesniej używałam L'oreala, Maybelline, IsaDory a teraz sobie nabyłam Oriflame "Visions" za 13 zł w promocji, z tym, ze mam cere chyba mieszaną (suchutkie policzki i świecący się nos czolo i broda), choć zawsze myślałam ze suchą (no niewiedza ). Te policzki mnie tak zmyliły.. Zazwyczaj mam tak, ze kremy powodują swiecenie sie mojej twarzy w dzien (często przesadnie), tydzień temu kupiłam więc sobie krem Garniera Ultra Swieżosc, który wchłania się całkowicie i nie pozostawia zadnej powłoczki. Za to podkład Oriflame zaczyna mnie coś wkurzac, bo się świeci . Trzeba będzie wypróbować jakiś sypki, dotychczas używałam Estee Lauder brązującego na lekkie opruszenie, jednak doszłam do wniosku (po ponad pół roku ), ze jednak potrzebuję czegoś kryjącego i ten puder się w tej roli nie sprawdza, gdyż muszę go dawać odrobinę (inaczej jest ciemna plama), na dodatek nic nie kryje. Słyszałam tez o bibułkach matujących (chyba z Bielendy..? ), kosztuja coś kolo 10 zł i widziałam na esentii robia furrorę .
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 18:02   #6
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: prosze o porade odnosnie podkladu...

Ja od jakiegoś czasu używam Lirene City Matt no i jestem zadowolona - chociaż nie matuje jakoś tam super bardzo ale za to fajnie ujednolica skórę. Ale muszę popatrzeć na to jakie ma składniki, chyba że ktoś się na tym zna i akurat wie to chętnie się dowiem, bo ja akurat nie za bardzo się w tym orientuje
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:08.