Herbaciane pogaduchy :) cz.II - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-07, 07:58   #1681
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam czerwcowo
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Pobyt na wsi na szczęście przebiegł bez żadnych niespodzianek, jak wszystko dopisze to w piątek znowu się wybieramy. Ten weekend niestety już krótszy bo standardowy ale zawsze coś
no to fajnie, że ci się weekend udał i oby następny też był fajny
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Pstra, jakieś zmiany? Mam nadzieję, że weekend się udał i przywiozłaś coś fajnego. Ja bym pewnie rum przywiozła chociaż to już nie te czasy kiedy się opłacało za rumem do Czechosłowacji jeździć
za to mnie się nie udało być na czeskiej granicy tylko wylądowałam na słowackiej kupiłam sobie kilka torebkowych herbatek, ale nie szalałam, bo niestety ale to euro nie zachęca do dużych zakupów Wyobraźcie sobie, że u nas są truskawki po 5 zł a tam po 7 euro
A co do Czech, to tam dalej wychodzi taniej. Nie wiem czy konkretnie rum, ale inne rzeczy raczej tak. Ja bardzo lubię czeskie piwo

herbatkowo czarna bez cukru, bo jestem w biurze - tak, wyhaczyłam wreszcie jakąś robotę
miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 09:55   #1682
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez Pstra Pokaż wiadomość
za to mnie się nie udało być na czeskiej granicy tylko wylądowałam na słowackiej kupiłam sobie kilka torebkowych herbatek, ale nie szalałam, bo niestety ale to euro nie zachęca do dużych zakupów Wyobraźcie sobie, że u nas są truskawki po 5 zł a tam po 7 euro
A co do Czech, to tam dalej wychodzi taniej. Nie wiem czy konkretnie rum, ale inne rzeczy raczej tak. Ja bardzo lubię czeskie piwo
Oj tam, oj tam, nie czepiajmy się szczegółów W końcu kiedyś to jedno państwo było
Ale ceny faktycznie mają "ciekawe", opłaca się u nas kupować truskawki i tam na handel jechać Szkoda tylko, że mają taki krótki okres ważności

Ja też lubię czeskie piwo, moja siostra zresztą też a, że co roku jeździ do Pragi to mi przywozi butelkę w formie upominku Właśnie się wybiera w ten weekend, może dostanę bezalkoholowe Chociaż w ciąży w ogóle nie mam ochoty na piwo.

Cytat:
Napisane przez Pstra Pokaż wiadomość
herbatkowo czarna bez cukru, bo jestem w biurze - tak, wyhaczyłam wreszcie jakąś robotę
miłego
Gratulacje
Zdradzisz coś więcej?
No i musisz się zaopatrzyć w "biurową" z mango
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 22:42   #1683
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Ciesze sie, ze u was wszystko gra, bo u mnie NIE!

Juz mialo byc Pieknie- moj maz mial zmieniac prace I ja tez a tu dostalismy "zimny prysznic"

Moj maz 2 tyg temu zostal zdjagnozowany z bialaczka. Rozwinela sie w ciagu tyg a zaczelo sie nie winnie bolem nog. Po paru dniach juz nie mog chodzic a 23 maja zawiazlam go na pogotowie I od tamtej pory jest w szpitalu. Jutro ma 3 chemie ale sprawdzaja jego rodzenstwo czy moga byc dawca szpiku kostnego.

Nie wiem co wiecej napisac.
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 10:54   #1684
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cześć,
aneta ciężko coś sensownego powiedzieć/napisać po takiej wiadomości.
Pozostaje mi życzyć wytrwałości, cierpliwości i przede wszystkim siły bo najbliższy okres na pewno nie będzie dla Was łatwy.
Trzeba wierzyć, że młody i silny organizm Twojego męża upora się z tym. I oby jak najszybciej.

W razie czego wiesz, że tu jesteśmy i jakbyś chciała się wyżalić, wypłakać, pozłorzeczyć czy po prostu pogadać o pierdołach to pisz śmiało
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 09:03   #1685
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Też mi brakło słów i nie wiem co mam napisać. Tak prawdę mówiąc, chyba nie ma właściwych słów Mogę tylko napisać, że jest mi przykro i bardzo wam współczuje. I tak jak Galijka napisała, musicie być wytrwali i wierzyć że wszystko będzie dobrze. My będziemy trzymały kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 11:57   #1686
kasiarzynkaa
Raczkowanie
 
Avatar kasiarzynkaa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 50
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Dziewczyny, ale nazwami rzucacie czasem nie wiem o czym mówicie
kasiarzynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 15:28   #1687
maslaczek909
Przyczajenie
 
Avatar maslaczek909
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 7
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

haha no tak to jest na forum herbatniczek a cos nowego z nie fusiatych polecacie ?
maslaczek909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-17, 15:03   #1688
kasiarzynkaa
Raczkowanie
 
Avatar kasiarzynkaa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 50
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

ja klasycznie fanka teekanne, bo co chwile wchodza jakieś nowosci ostatnio pije tylko od nich love z granatem
kasiarzynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 08:53   #1689
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam w lecie. Wiem, że głupio pisać o pierdołach, ale co u was?
Galijko, jak się czujesz?
Anetko, mam nadzieję, że u ciebie wszystko idzie w dobrą stronę
Sandi, a ty kiedy wreszcie do nas wrócisz?

Trzymajcie się

ps herbatkowo zielona z truskawką i trawą cytrynową pickwicka
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 11:10   #1690
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam, witam

U nas na szczęście wszystko dobrze Za tydzień idziemy na dwa dni do szpitala, będą małej podawać sterydy, żeby wspomóc rozwój płuc.

A poza tym muszę się w końcu zabrać za jakiś mini remont w mieszkaniu a ponieważ cierpię na remontofobię to nie wiem co z tego będzie

Herbatkowo nadal tylko granat pomieszany z czymś (np. maliny, żurawina), i to na zimno, taka oranżadka

Pstra, jak Twoja nowa praca? Pochwal się coś

Anetko, wiem, że pisanie na wizażu to pewnie ostatnia rzecz na jaką masz ochotę ale daj znać chociaż w jednym zdaniu co u Was, jak sobie radzicie.

A Sandi to pewnie już nas nie odwiedza. Ale robi tyle dobrego dla psiaków, że jestem w stanie jej to wybaczyć

ps. Pstra, smakowicie brzmi ta Twoja herbatka
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 14:06   #1691
maslaczek909
Przyczajenie
 
Avatar maslaczek909
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 7
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

ja lubie tez ta fruit love z dodatkiem wanilii mmm
maslaczek909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-22, 09:03   #1692
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

a co z tymi płucami u Małej? za wolno się rozwijają? nawet nie wiedziałam, że sterydy takim maluszkom podają
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Pstra, jak Twoja nowa praca? Pochwal się coś

ps. Pstra, smakowicie brzmi ta Twoja herbatka
co do pracy, to taka typowa biurowa. Odbieranie telefonów, wysyłanie maili, jakieś zestawienia. Ogólnie się nie przemęczam

a herbatka nie tylko brzmi ale jest smakowita fakt, że torebkowa ale pickwickowe są dobre dziś w kubku zielona z mango i jaśminem z tej samej serii dojechałam w weekend wreszcie na Czechy to się zaopatrzyłam w kilka pudełeczek

miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 10:34   #1693
monissio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 182
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez maslaczek909 Pokaż wiadomość
ja lubie tez ta fruit love z dodatkiem wanilii mmm
czy parzenie tej herbatki jakoś się wyróżnia tak żeby smaku nie stracić i słodkości samego granatu?
monissio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 10:51   #1694
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez Pstra Pokaż wiadomość
a co z tymi płucami u Małej? za wolno się rozwijają? nawet nie wiedziałam, że sterydy takim maluszkom podają

co do pracy, to taka typowa biurowa. Odbieranie telefonów, wysyłanie maili, jakieś zestawienia. Ogólnie się nie przemęczam
W sumie praca jak dla mnie, zawsze lubiłam prace biurowe. Oby jak najmniej kontaktu z klientami/kontrahentami

Małej na szczęście nic nie jest, podanie sterydów to standardowa procedura w sytuacji gdy istnieje zagrożenie wcześniejszego porodu. A u mnie takowe istnieje.
Sterydy wspomagają, przyspieszają rozwój płuc, żeby w razie W mogła sama oddychać.

Przywiozłam sobie miętę ze wsi. Wykopałam z korzonkami i do doniczki Tak więc teraz mogę pić pyszne herbaty miętowe Smak takiej mięty nie ma porównania z tymi doniczkowymi "sklepowymi".
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 08:22   #1695
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez kasiarzynkaa Pokaż wiadomość
ja klasycznie fanka teekanne, bo co chwile wchodza jakieś nowosci ostatnio pije tylko od nich love z granatem
Cytat:
Napisane przez maslaczek909 Pokaż wiadomość
ja lubie tez ta fruit love z dodatkiem wanilii mmm
nie piłam jeszcze tych herbatek
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
W sumie praca jak dla mnie, zawsze lubiłam prace biurowe. Oby jak najmniej kontaktu z klientami/kontrahentami
ja też lubię pracę biurową a spotykając ostatnio różnych ludzi, to rzeczywiście najlepiej jak najmniej mieć z nimi do czynienia
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Małej na szczęście nic nie jest, podanie sterydów to standardowa procedura w sytuacji gdy istnieje zagrożenie wcześniejszego porodu. A u mnie takowe istnieje.
no to musisz na siebie uważać, nie stresować się i dużo odpoczywać
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Przywiozłam sobie miętę ze wsi. Wykopałam z korzonkami i do doniczki Tak więc teraz mogę pić pyszne herbaty miętowe Smak takiej mięty nie ma porównania z tymi doniczkowymi "sklepowymi".
pewnie ma nieziemski aromat
ja ostatnio robię sobie wodę z cytryną i miętą i dodaję do tego rozgniecionych truskawek

w kubku pickwickowa zielona z cytryną
miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 12:52   #1696
Weronkapi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 28
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

monissio, hmmmmm trudne pytanie. poczytaj sobie na blogu. teekanne ma całą akademię poświęconą herbatce http://akademiaherbaty.pl/herbata-ow...teekanne-love/
Weronkapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 20:41   #1697
carmen4400
Zadomowienie
 
Avatar carmen4400
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: m.in Poznań
Wiadomości: 1 879
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Cześć Herbatniczki

Witam się poniedziałkowo, zaczynamy kolejny tydzień.
Pobyt na wsi na szczęście przebiegł bez żadnych niespodzianek, jak wszystko dopisze to w piątek znowu się wybieramy. Ten weekend niestety już krótszy bo standardowy ale zawsze coś

Herbatkowo muszę się przyznać, że ostatnio całkiem się zaniedbałam, czasami tylko dalej popijam mieszanki z żurawiną na zimno.

A co u Was?
Pstra, jakieś zmiany? Mam nadzieję, że weekend się udał i przywiozłaś coś fajnego. Ja bym pewnie rum przywiozła chociaż to już nie te czasy kiedy się opłacało za rumem do Czechosłowacji jeździć
Aneta, jakaś nowa praca na horyzoncie?
Carmen, Ty się chyba jakoś bronić niebawem będziesz? A ślubne przygotowania w toku?
Zazdroszczę wypadu na wieś!


A tak, z tego wszystkiego zapomniałam się pochwalić Tak obroniłam się, to już tydzień temu na pierwszej przymiarce sukni też byłam, zaproszenia przyszły i rozdajemy, tzn. pierwsze juz poszło, a babci damy już w ten weekend
Czuję dziwną pustkę po ukończeniu studiów
__________________
carmen4400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 09:20   #1698
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez Pstra Pokaż wiadomość
pewnie ma nieziemski aromat
ja ostatnio robię sobie wodę z cytryną i miętą i dodaję do tego rozgniecionych truskawek
Kombinacji z truskawkami jeszcze nie próbowałam A jak to spożywasz? Wodę wypijasz a na koniec truskawki wyjadasz?

Cytat:
Napisane przez carmen4400 Pokaż wiadomość
A tak, z tego wszystkiego zapomniałam się pochwalić Tak obroniłam się, to już tydzień temu na pierwszej przymiarce sukni też byłam, zaproszenia przyszły i rozdajemy, tzn. pierwsze juz poszło, a babci damy już w ten weekend
Czuję dziwną pustkę po ukończeniu studiów
Wielkie gratulacje
A ta pustka to chyba norma, na początku będzie Ci bardzo czegoś brakowało Ale jesteś w tej komfortowej sytuacji, że masz się czym zająć i zaprzątać sobie głowę No chyba, że kwestie weselne zapięte już na ostatni guzik, w co wątpię

Zakupiłam wczoraj przez pomyłkę pokrzywę z jeżyną. Tak to jest jak człowiek się spieszy, nie przeczyta... Zielone opakowanie toż to musi być zielona z jeżynami, spróbujmy, nigdy nie piłam. No i się nie napijemy bo to nie zielona tylko pokrzywa No ale nie ma tego złego, pokrzywa podobno wskazana w ciąży a jak się kupiło to trzeba wypić

Miłego dnia z nad miseczki najlepszego śniadania na świecie czyli owsianki z malinami Czemu sezon na maliny jest tak krótki
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 23:45   #1699
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Czesc

Zyje w kubku Lady Grey z lyzeczka miodu lipowego lub gryczaneg.

Moj maz wybral juz 5 chemii i pierwsza faza lecznia zostala zakonczona. Szpik kostny cos ruszyl ale wiecej bedzie wiadomo po jutrzejszym pobraniu szpiku. Od czwartku maz jest w domu i.... od czwartku mam kryzys.

We czwartek mialam szkolenie z zakresu autyzmy, bo zmienilam prace. Bede opiekowala sie pania z autyzmem i wieloma innymi rzeczami. Ogolnie to bedzie praca na noce od 20 do 9:30 z czego owa pani nieprzesypia 10 nocy w miesiacu. Moja pierwszanoc wypada 6 lipca.

Mam siostre do pomocy przy Heniu, ktory urosl - ubranka ma juz na 2-letnie dziecko i od wczoraj zaczyna mowic.

ide spac bo jutro ciezki dzien. jade meza zawiesc do szpitala na badania
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 10:10   #1700
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez carmen4400 Pokaż wiadomość
A tak, z tego wszystkiego zapomniałam się pochwalić Tak obroniłam się, to już tydzień temu

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Zakupiłam wczoraj przez pomyłkę pokrzywę z jeżyną.

Miłego dnia z nad miseczki najlepszego śniadania na świecie czyli owsianki z malinami Czemu sezon na maliny jest tak krótki
daj znać jak smakuje ta pokrzywa i jakiej firmy, bo chyba znowu zacznę pić na te moje kudły
a co do krótkiego sezonu, to jeszcze truskawki mogłyby być cały rok
Cytat:
Napisane przez aanetaa007 Pokaż wiadomość
Moj maz wybral juz 5 chemii i pierwsza faza lecznia zostala zakonczona. Szpik kostny cos ruszyl ale wiecej bedzie wiadomo po jutrzejszym pobraniu szpiku.

Mam siostre do pomocy przy Heniu, ktory urosl - ubranka ma juz na 2-letnie dziecko i od wczoraj zaczyna mowic.
trzymam dalej kciuki, żeby badania dobrze wyszły i wszystko szło w dobrą stronę
super, że Heniu już zaczyna mówić

w kubku zielona z mango
miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 13:21   #1701
Paraska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 64
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Mój konik to herbaty ziołowe. Różnego rodzaju mieszanki lubię , muszę przyznać że najlepiej odpowiada lekko gorzkawo- słodki smak. Takie połączenie dobrego trawienia, mają go ziola oraz słodyczy ostoją jej jest owoc. Dlatego herbatki wspomagające metabolizm , redukcje apetytu, oraz poprawiające smak to moje ulubione. Ostatnio jestem fanką slim plus , która dodatkowo wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cukru w organizmie.
Paraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 19:05   #1702
carmen4400
Zadomowienie
 
Avatar carmen4400
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: m.in Poznań
Wiadomości: 1 879
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość



Wielkie gratulacje
A ta pustka to chyba norma, na początku będzie Ci bardzo czegoś brakowało Ale jesteś w tej komfortowej sytuacji, że masz się czym zająć i zaprzątać sobie głowę No chyba, że kwestie weselne zapięte już na ostatni guzik, w co wątpię

Zakupiłam wczoraj przez pomyłkę pokrzywę z jeżyną. Tak to jest jak człowiek się spieszy, nie przeczyta... Zielone opakowanie toż to musi być zielona z jeżynami, spróbujmy, nigdy nie piłam. No i się nie napijemy bo to nie zielona tylko pokrzywa No ale nie ma tego złego, pokrzywa podobno wskazana w ciąży a jak się kupiło to trzeba wypić

Miłego dnia z nad miseczki najlepszego śniadania na świecie czyli owsianki z malinami Czemu sezon na maliny jest tak krótki
Dziękuję
Ta pokrzywa z jeżyną nawet nie jest taka najgorsza, nawet mój tata pił


aanetaa007
__________________
carmen4400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 07:58   #1703
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez Paraska Pokaż wiadomość
Mój konik to herbaty ziołowe. Różnego rodzaju mieszanki lubię , muszę przyznać że najlepiej odpowiada lekko gorzkawo- słodki smak. Takie połączenie dobrego trawienia, mają go ziola oraz słodyczy ostoją jej jest owoc. Dlatego herbatki wspomagające metabolizm , redukcje apetytu, oraz poprawiające smak to moje ulubione. Ostatnio jestem fanką slim plus , która dodatkowo wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cukru w organizmie.
z ziołowych to ja tylko pokrzywę piłam
Cytat:
Napisane przez carmen4400 Pokaż wiadomość
Ta pokrzywa z jeżyną nawet nie jest taka najgorsza, nawet mój tata pił
a jakiej ona jest firmy? twinings czy jakaś apteczna?

u mnie po dwóch deszczowo-mglistych dniach wyszło wreszcie słońce
w kubku truskawka z trawą cytrynową
miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 15:16   #1704
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez Pstra Pokaż wiadomość

daj znać jak smakuje ta pokrzywa i jakiej firmy, bo chyba znowu zacznę pić na te moje kudły
Cytat:
Napisane przez carmen4400 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Ta pokrzywa z jeżyną nawet nie jest taka najgorsza, nawet mój tata pił
Cytat:
Napisane przez Pstra Pokaż wiadomość
a jakiej ona jest firmy? twinings czy jakaś apteczna?

u mnie po dwóch deszczowo-mglistych dniach wyszło wreszcie słońce
Ta pokrzywa faktycznie nie jest tragiczna ale nie ma też jakiegoś konkretnego smaku. Taka trochę nijaka ale może to i dobrze, można spokojnie wypić nie krzywiąc się

A co do firmy to ja mam super hiper jakość biedronkową Green Hills

A co do pogody to bluźnisz U mnie tylko wczoraj był jeden krótki dzień oddechu a tak to w kółko upał Nawet takie dwa dni jak u Ciebie to byłoby mało, żeby odetchnąć. Daj trochę tej angielskiej mgły

Anetko, trzymamy kciuki za dalsze powodzenia i przeskoczenie kryzysu
Ale 5 chemii w tak krótkim czasie to dużo, musieliście mieć często te sesje. Najważniejsze, żeby poskutkowało.

No i pracę znalazłaś sobie ciężką, pewnie i fizycznie i psychicznie. Tak więc za Ciebie też duże kciuki, dzielna jesteś
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 12:37   #1705
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
A co do firmy to ja mam super hiper jakość biedronkową Green Hills

A co do pogody to bluźnisz U mnie tylko wczoraj był jeden krótki dzień oddechu a tak to w kółko upał Nawet takie dwa dni jak u Ciebie to byłoby mało, żeby odetchnąć. Daj trochę tej angielskiej mgły
no to rzeczywiście bym nie przypuszczała, że to z biedry, raczej jakiś zielarski bym obstawiała
a co do pogody, to te mgliste dni były straszne! nic się nie chciało, w kółko ziewałam i żadnej energii teraz się cieszę, że jest słonecznie, bo inny człowiek od razu jest, ale ja też nie przepadam za upałami lubię jak jest góra z 25 stopni i lekki wiaterek

w kubku zimna zielona z cytryną
miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 09:19   #1706
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam lipcowo i aż mi się nie chce wierzyć, że już połowa roku za nami
sezon urlopowy się zaczął więc znowu będzie ciszej jak co roku

w kubku truskawka z trawą cytrynową
miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 11:17   #1707
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam, witam

Pstra, co tam połowa roku. Ja mam za sobą 7/9 ciąży, to dopiero przelicznik

Jakieś plany urlopowe? U mnie zaczyna się super: w weekend malowanie pokoju lub dwóch, później zakładanie klimatyzacji, następnie chcę wysterylizować sunię. No po prostu exytra lipiec mi się szykuje

A w kubku nadal żurawina
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 07:50   #1708
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam poniedziałkowo
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Pstra, co tam połowa roku. Ja mam za sobą 7/9 ciąży, to dopiero przelicznik
to już niedługo finisz
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Jakieś plany urlopowe? U mnie zaczyna się super: w weekend malowanie pokoju lub dwóch, później zakładanie klimatyzacji, następnie chcę wysterylizować sunię. No po prostu exytra lipiec mi się szykuje
nie mam żadnych planów, raczej nie planujemy nic długiego. Tym razem tylko jednodniowe lub weekendowe wycieczki. Jakoś tak wyszło
a Tobie udał się weekendowy remoncik?

w kubku zielona z mango
miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 11:48   #1709
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Remoncik się udał połowicznie Pomalowaliśmy jeden pokój, drugi został na kolejny weekend
W czwartek ma przyjść facet od klimatyzacji to też będzie urwanie głowy a w przyszłą środę sterylizuję sunię.
Ale bym chciała, żeby był już przyszły czwartek
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 15:23   #1710
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cześć dziewczyny
Mam taką nietypową prośbę. Ostatnio doszłyśmy z koleżanką do wniosku, że będziemy się odchudzać. Pomysł mamy taki, że codziennie będziemy sobie wysyłać nawzajem ile i co zjadłyśmy oraz co w danym dniu ćwiczyłyśmy. I nie mamy pomysłu na karę. Jeśli któraś w danym dniu zje coś zakazanego lub nie będzie ćwiczyć to zostanie ukarana. Ale jak? Macie może pomysł?
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-22 16:13:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.