Rozstanie z facetem - część 11 :( - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-10, 20:16   #391
mrytka
Wtajemniczenie
 
Avatar mrytka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 487
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez monilkaa Pokaż wiadomość
Po byku

Teraz mam dwóch nowych z Sympatii
(...)
Uuu już dwóch nowych Ja jakoś nie mogę się przekonać do takich portali. Moja koleżanka kiedyś założyła sobie tam profil i pisało do niej wielu starych facetów i kilku zboczeńców (że tak ich nazwę)
No ale może kiedyś się przemogę i założę tam konto
__________________
.

"Pragnienia łamią nam serce, męczą nas.
Pożądanie rujnuje nam życie.
Ale jeśli chodzi o pragnienia,
najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."


.
mrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:17   #392
marg0lcia
Zadomowienie
 
Avatar marg0lcia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 462
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez mrytka Pokaż wiadomość
Margolcia, czemu znowu się z nim spotkałaś? Proszę Cię, tylko mi nie mów, że poszłaś specjalnie na dworzec.

Mimimka, dajesz nadzieję też by mi się przydał jakiś X, który się będzie do mnie odzywał
Nie, nie wyszłam po niego. Zadzwonił i zapytał czy chcę przyjść. Po tym spotkaniu czuję się już całkowicie wyprana z uczuć, jakbym nie miała duszy, serca. Jest lepiej. Nie płaczę.
__________________
Będę mamą! Maj 2017!

Kiedy poznajesz kogoś, kto ci się podoba i spotykasz się z nim, powinnaś czuć się lepiej, a nie gorzej.
marg0lcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:18   #393
calaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Hej, jestem tu nowa fajnie ze ktos stworzyl taki watek
u mnie skonczylo sie z jakies 8 miechow temu i nie trwalo to dlugo ale zdarzylam sie zakochac i to mocno. To dziwne ze komus "mega zakochanemu" potrafi nagle przejsc.. faceci to sa chamy i swinie i tyle!
__________________
start 07.07.2010

bylo 62kg jest 55,7 kg bedzie 54
calaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:19   #394
Manja25
Rozeznanie
 
Avatar Manja25
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 658
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Krolowazimy , monillka, mnie też olał ten od randki, wczoraj cos tam napisał smsa jednego ale na tym sie skonczyło. za to taki drugi co zaprosił mnie na koncert w pazdziernku- coś zaczyna do mnie słodzić..ale ja już nie napalam się na nic- na zadne wielkie romanse

Monillka- nastrój dziś miałam paskudny, cały dzien staralam się czyms zająć, nawet w kcuhni mnie było pełno, jakieś takie głupie rozmyślania mnie naszły och ach jak to kiedyś było pięknie...no ale najadłam się czekolady aż mi słabo i już mi lepiej a na sympatyjii o dziwo od wczoraj tylu sie naroiło wielbicieli że nie nadążam z tym wszystkim. heh dobre i takie zajęcie ;]
__________________
Dajcie czasowi czas...
Manja25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:27   #395
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez mrytka Pokaż wiadomość
Uuu już dwóch nowych Ja jakoś nie mogę się przekonać do takich portali. Moja koleżanka kiedyś założyła sobie tam profil i pisało do niej wielu starych facetów i kilku zboczeńców (że tak ich nazwę)
No ale może kiedyś się przemogę i założę tam konto
Ja też nie mogłam, ale po 5 miesiącach zastoju się przemogłam Są i starzy i zboczeńcy, ale ignoruję Można znaleźć naprawdę konkretnych facetów Z jednym pisałam o II wojnie światowej wczoraj przez pół nocy (takie moje zboczenie historyczne)
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:29   #396
mrytka
Wtajemniczenie
 
Avatar mrytka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 487
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez marg0lcia Pokaż wiadomość
Nie, nie wyszłam po niego. Zadzwonił i zapytał czy chcę przyjść. Po tym spotkaniu czuję się już całkowicie wyprana z uczuć, jakbym nie miała duszy, serca. Jest lepiej. Nie płaczę.
A wcześniej on wychodził jak Ty chciałaś go zobaczyć? Nie sądzę.
Nie wiem czy to lepiej dla Ciebie, ale oby w rezultacie tak było

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez monilkaa Pokaż wiadomość
Ja też nie mogłam, ale po 5 miesiącach zastoju się przemogłam Są i starzy i zboczeńcy, ale ignoruję Można znaleźć naprawdę konkretnych facetów Z jednym pisałam o II wojnie światowej wczoraj przez pół nocy (takie moje zboczenie historyczne)
To pisz, pisz o tych Twoich nowych, to na pewno niedługo się przekonam całkowicie do tego
__________________
.

"Pragnienia łamią nam serce, męczą nas.
Pożądanie rujnuje nam życie.
Ale jeśli chodzi o pragnienia,
najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."


.
mrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:30   #397
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez Manja25 Pokaż wiadomość
Krolowazimy , monillka, mnie też olał ten od randki, wczoraj cos tam napisał smsa jednego ale na tym sie skonczyło. za to taki drugi co zaprosił mnie na koncert w pazdziernku- coś zaczyna do mnie słodzić..ale ja już nie napalam się na nic- na zadne wielkie romanse

Monillka- nastrój dziś miałam paskudny, cały dzien staralam się czyms zająć, nawet w kcuhni mnie było pełno, jakieś takie głupie rozmyślania mnie naszły och ach jak to kiedyś było pięknie...no ale najadłam się czekolady aż mi słabo i już mi lepiej a na sympatyjii o dziwo od wczoraj tylu sie naroiło wielbicieli że nie nadążam z tym wszystkim. heh dobre i takie zajęcie ;]
Mnie jak nachodzi na rozmyślania to układam ubrania Dzisiaj układałam kolorystycznie o najjaśniejszego odcienia danego koloru Sympatia jest dobrym pożeraczem czasu A jak się już coś trafi no to fajnie, jak nie, trudno Bo dziennikarzu dżentelmenie też się już na nic nie nakręcam
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 20:33   #398
marg0lcia
Zadomowienie
 
Avatar marg0lcia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 462
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez mrytka Pokaż wiadomość
A wcześniej on wychodził jak Ty chciałaś go zobaczyć? Nie sądzę.
Nie wiem czy to lepiej dla Ciebie, ale oby w rezultacie tak było
Był seks. Jakbym nie brała w tym udziału... Nienawidzę siebie tak bardzo, że jest mi wszystko jedno, czy jutro będzie lepiej czy tak samo, bo gorzej już nie może. Chyba nie chcę, żeby on wracał.
__________________
Będę mamą! Maj 2017!

Kiedy poznajesz kogoś, kto ci się podoba i spotykasz się z nim, powinnaś czuć się lepiej, a nie gorzej.
marg0lcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:34   #399
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez monilkaa Pokaż wiadomość
Mnie jak nachodzi na rozmyślania to układam ubrania Dzisiaj układałam kolorystycznie o najjaśniejszego odcienia danego koloru Sympatia jest dobrym pożeraczem czasu A jak się już coś trafi no to fajnie, jak nie, trudno Bo dziennikarzu dżentelmenie też się już na nic nie nakręcam
Dziennikarz dżentelem, dobre


Manja25, Monilkaa - dobrałyśmy się z tymi olaniami
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:39   #400
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez mrytka Pokaż wiadomość
To pisz, pisz o tych Twoich nowych, to na pewno niedługo się przekonam całkowicie do tego
Sama tego chciałaś Więc, jest ich dwóch... Jeden 19 lat, drugi 22 Obaj są niczego sobie, zarówno jeśli chodzi o wygląd, jak i charakter. Mogę się nawet pokusić o stwierdzenie, że 19 lat wygląda LEPIEJ niż ex, co naprawdę jest u mnie postępem Jest inteligentny piekielnie (to z nim gadałam o tej II wojnie), i delikatnie próbuje przemycić mi propozycję spotkania, ale nie jest nachalny Naprawdę warto, dobra zabawa i samoocena idzie w górę

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Dziennikarz dżentelem, dobre


Manja25, Monilkaa - dobrałyśmy się z tymi olaniami
Może być w skrócie DD-dziennikarz dupek

Krolowa, nie wiedzą co stracili Zobaczy pajac jeden jak mu machnę włosami na wydziale
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:46   #401
mrytka
Wtajemniczenie
 
Avatar mrytka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 487
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Dziennikarz dżentelem, dobre


Manja25, Monilkaa - dobrałyśmy się z tymi olaniami
Ja też! Ja też! Dołączam się do klubu, bo również zostałam olana. Po 1,5 miesięcznej znajomości, po kilkunastu spotkaniach

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez monilkaa Pokaż wiadomość
Sama tego chciałaś Więc, jest ich dwóch... Jeden 19 lat, drugi 22 Obaj są niczego sobie, zarówno jeśli chodzi o wygląd, jak i charakter. Mogę się nawet pokusić o stwierdzenie, że 19 lat wygląda LEPIEJ niż ex, co naprawdę jest u mnie postępem Jest inteligentny piekielnie (to z nim gadałam o tej II wojnie), i delikatnie próbuje przemycić mi propozycję spotkania, ale nie jest nachalny Naprawdę warto, dobra zabawa i samoocena idzie w górę

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------



Może być w skrócie DD-dziennikarz dupek

Krolowa, nie wiedzą co stracili Zobaczy pajac jeden jak mu machnę włosami na wydziale
Zachęciłaś mnie szczególnie ta samoocena w górę by mi się przydała

DD

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez marg0lcia Pokaż wiadomość
Był seks. Jakbym nie brała w tym udziału... Nienawidzę siebie tak bardzo, że jest mi wszystko jedno, czy jutro będzie lepiej czy tak samo, bo gorzej już nie może. Chyba nie chcę, żeby on wracał.
No nie wierzę
Nie chcesz, żeby wracał? Nie spotykaj się z nim! Przez te spotkania zrobi Ci się mętlik w głowie i po co Ci to? Nie ma sensu utrudniać sobie życia.
__________________
.

"Pragnienia łamią nam serce, męczą nas.
Pożądanie rujnuje nam życie.
Ale jeśli chodzi o pragnienia,
najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."


.
mrytka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 20:47   #402
Ice Chili
Przyczajenie
 
Avatar Ice Chili
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polsza
Wiadomości: 10
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

A ja chodzę z kimś, ale myślę o rozstaniu...mam wrażenie, że sie nie stara już, gdzieś zniknęła namiętność, zaczynamy się oddalać od siebie i widzieć coraz większe różnice. Na szczęście to tylko kilka miesięcy i nie zdążyłam się zakochać jeszcze, co najwyżej zauroczyć może. Mimo wszystko to przykre. Ale u Was wesoło, mam nadzieję, że mnie przyjmiecie.
Ice Chili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:48   #403
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez mrytka Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------


Zachęciłaś mnie szczególnie ta samoocena w górę by mi się przydała

DD

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------
Zakładaj! Samoocena idzie bardzo w górę, przynajmniej u mnie, bo całkiem niekiepscy faceci "puszczają mi oczka" A ja mogę wybierać, przebierać
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:50   #404
Manja25
Rozeznanie
 
Avatar Manja25
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 658
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez monilkaa Pokaż wiadomość
--



Może być w skrócie DD-dziennikarz dupek

Krolowa, nie wiedzą co stracili Zobaczy pajac jeden jak mu machnę włosami na wydziale
Hahaha dobre z tym skrótem . ale monilkaa może DD jeszcze sie odezwie, ten mój od randki 3 dni milczał i niespodziewanie się odezwał .
Ale co racja co racja- nie ma co tracić czasu na takich co nie wiedzą czego chcą ...przynajmniej u mnie tak jest w chwili obecnej ze z tej niepewnosci to mi sie juz odechciewa wszystkiego . ja lubie mieć jasne sytuacje

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez mrytka Pokaż wiadomość
Ja też! Ja też! Dołączam się do klubu, bo również zostałam olana. Po 1,5 miesięcznej znajomości, po kilkunastu spotkaniach

To witam w klubie
__________________
Dajcie czasowi czas...
Manja25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:51   #405
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez marg0lcia Pokaż wiadomość
Był seks. Jakbym nie brała w tym udziału... Nienawidzę siebie tak bardzo, że jest mi wszystko jedno, czy jutro będzie lepiej czy tak samo, bo gorzej już nie może. Chyba nie chcę, żeby on wracał.
ŻARTUJESZ SOBIE? Proszę, powiedz, że tak nisko nie upadłaś...
Nie widzisz, że on Cię traktuję jak laskę na zawołanie? Pardon, na telefon.
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:51   #406
marg0lcia
Zadomowienie
 
Avatar marg0lcia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 462
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez mrytka Pokaż wiadomość



No nie wierzę
Nie chcesz, żeby wracał? Nie spotykaj się z nim! Przez te spotkania zrobi Ci się mętlik w głowie i po co Ci to? Nie ma sensu utrudniać sobie życia.
Nie, nie zrobi, ponieważ wiem, że on nie chce. Ja go kocham, a równocześnie nienawidzę. Mętlik mam od rozstania, gdyby to się stało, to spotkanie, po dłuższym czasie, to ok, przyznałabym rację, ale minęło dopiero 16 dni... Miesiąc temu byłam przeszczęśliwa, dzień wcześniej były moje urodziny i było super, a teraz jest dupa.
__________________
Będę mamą! Maj 2017!

Kiedy poznajesz kogoś, kto ci się podoba i spotykasz się z nim, powinnaś czuć się lepiej, a nie gorzej.
marg0lcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:53   #407
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez Manja25 Pokaż wiadomość
Hahaha dobre z tym skrótem . ale monilkaa może DD jeszcze sie odezwie, ten mój od randki 3 dni milczał i niespodziewanie się odezwał .
Ale co racja co racja- nie ma co tracić czasu na takich co nie wiedzą czego chcą ...przynajmniej u mnie tak jest w chwili obecnej ze z tej niepewnosci to mi sie juz odechciewa wszystkiego . ja lubie mieć jasne sytuacje

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------
Powiem Ci Manja, że szkoda mojego czasu Po tym co robi, to już nawet bym się z nim nie umówiła. Nie lubię takich ciap, które same nie wiedzą czego chcą. Albo wóz, albo przewóz. DD (duża dupa?) spartolił i jego strata. Odechciało mi się z nim wielkich romansów. Jasno i prosto, po co sobie komplikować życie?
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:58   #408
Manja25
Rozeznanie
 
Avatar Manja25
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 658
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez marg0lcia Pokaż wiadomość
Nie, nie zrobi, ponieważ wiem, że on nie chce. Ja go kocham, a równocześnie nienawidzę. Mętlik mam od rozstania, gdyby to się stało, to spotkanie, po dłuższym czasie, to ok, przyznałabym rację, ale minęło dopiero 16 dni... Miesiąc temu byłam przeszczęśliwa, dzień wcześniej były moje urodziny i było super, a teraz jest dupa.

i będzie jeszcze wieksza dupa i dupnie jesli nie skonczysz z tym raz na zawsze. a myslisz ze za miesiąc się coś zmieni jak nadal bedziesz na Jego zawołanie i bedziesz sie z nim kontaktować? Sama po rozstaniu spotkałam się z byłym 3 razy, i gdyby nie te spotkania dające mi w pewien sposób jakieś ZŁUDNE nadzieje- to bym sie o wiele szybciej uporała z tym wszystkim.
__________________
Dajcie czasowi czas...
Manja25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 21:06   #409
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez Manja25 Pokaż wiadomość
i będzie jeszcze wieksza dupa i dupnie jesli nie skonczysz z tym raz na zawsze. a myslisz ze za miesiąc się coś zmieni jak nadal bedziesz na Jego zawołanie i bedziesz sie z nim kontaktować? Sama po rozstaniu spotkałam się z byłym 3 razy, i gdyby nie te spotkania dające mi w pewien sposób jakieś ZŁUDNE nadzieje- to bym sie o wiele szybciej uporała z tym wszystkim.
Dobrze prawisz, polać Ci

Mój ex też się bawił w "prześpijmy się z głupią Monilką, bo przecież jestem mega napalony, a nie chce mi się szukać nowej laski, a ona nie ma syfa". Wiesz, że on mi to wprost powiedział? Z tym syfem włącznie. Wiesz jak się wtedy czułam? Oj, nie chciałabyś wiedzieć. Przez to, że po seksie myślałam, że się wszystko cudownie naprawi, wygrzebywałam się dużo dłużej. A jak się okazało, że chciał mnie tylko przelecieć, to się poczułam jak no, pani na k. Zadzwonił, wszedł i od razu łóżko. A po seksie wyszedł. Po prostu wyszedł jak z burdelu. Po co Ci to Margolcia?
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 21:06   #410
marg0lcia
Zadomowienie
 
Avatar marg0lcia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 462
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Wiecie co, chyba przestanę tutaj pisać. Nie pasuję do was, ja nie potrafię się podnieść z tego gówna, nie potrafię przestać go kochać, nie myśleć o nim, mimo że był taki, a nie inny... Chciałabym być normalna, normalnie odejść od niego, żyć, mieć znajomych, robić coś, ale nie umiem. Jemu wybaczałam, a nie potrafię sobie, że byłam taka głupia, że zaufałam takiemu człowiekowi, że obdarzyłam go takim uczuciem, nie umiem sobie tego wybaczyć i normalnie na siebie patrzeć. Przepraszam, że zawracałam wam głowę i dziękuję za wszelkie rady.
__________________
Będę mamą! Maj 2017!

Kiedy poznajesz kogoś, kto ci się podoba i spotykasz się z nim, powinnaś czuć się lepiej, a nie gorzej.
marg0lcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 21:09   #411
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez marg0lcia Pokaż wiadomość
Wiecie co, chyba przestanę tutaj pisać. Nie pasuję do was, ja nie potrafię się podnieść z tego gówna, nie potrafię przestać go kochać, nie myśleć o nim, mimo że był taki, a nie inny... Chciałabym być normalna, normalnie odejść od niego, żyć, mieć znajomych, robić coś, ale nie umiem. Jemu wybaczałam, a nie potrafię sobie, że byłam taka głupia, że zaufałam takiemu człowiekowi, że obdarzyłam go takim uczuciem, nie umiem sobie tego wybaczyć i normalnie na siebie patrzeć. Przepraszam, że zawracałam wam głowę i dziękuję za wszelkie rady.
Jasne, najlepiej odpuścić, zrezygnować, uciec. To takie łatwe, prawda?

Leń śmierdzący
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 21:09   #412
Ofelia 20
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 826
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez marg0lcia Pokaż wiadomość
Nie, nie zrobi, ponieważ wiem, że on nie chce. Ja go kocham, a równocześnie nienawidzę. Mętlik mam od rozstania, gdyby to się stało, to spotkanie, po dłuższym czasie, to ok, przyznałabym rację, ale minęło dopiero 16 dni... Miesiąc temu byłam przeszczęśliwa, dzień wcześniej były moje urodziny i było super, a teraz jest dupa.
Niby to wiesz... to dlaczego poszłaś z nim do łóżka. Tak się nigdy nie podniesiesz.
Ofelia 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 21:11   #413
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez Ofelia 20 Pokaż wiadomość
Ja mam to samo, też nie dodawałam wspolnych zdjęc, w ogóle żadnych Jakos nie mam takiej potrzeby, najważniejsze że ja i partner wiemy co się u nas dzieje, jakos tak nie lubie oglaszać tego całemu światu, bo kto ma się dowiedziec to i tak sie dowie
Czepiam się tych zdjęć, bo eks jak miał konto na NK, nie dodał żadnego zdjęcia ze mną, nie napisał mi żadnego komentarza, kasował moje, za to pisał regularnie i komentował zdjęcia koleżaneczek, a na koniec dzięki temu szacownemu portalowi mnie zdradził
Nie wiem, wstydził się mnie? Nie chciał pokazać, że jest zajęty, choć i tak większość jego znajomych mnie znała?
Obecny sam dodał moje zdjęcia (za moim pozwoleniem) i zasypuje mnie komentarzami, to miłe. Mam dużo zdjęć na NK, bo wklejam tam fotki z wycieczek w góry, koło setki się zebrało. Zapraszam

Cytat:
Napisane przez marg0lcia Pokaż wiadomość
Był seks. Jakbym nie brała w tym udziału... Nienawidzę siebie tak bardzo, że jest mi wszystko jedno, czy jutro będzie lepiej czy tak samo, bo gorzej już nie może. Chyba nie chcę, żeby on wracał.
Nie, nie, nie, nie, nie Proszę, nie rób tego więcej! Tzn. nie idź do łóżka z nim, bo kiedyś tam z kimś innym, kto będzie Cię kochał i szanował, to jak najbardziej Nawet się nie waż odchodzić od nas, to od niego powinnaś

Cytat:
Napisane przez Ice Chili Pokaż wiadomość
A ja chodzę z kimś, ale myślę o rozstaniu...mam wrażenie, że sie nie stara już, gdzieś zniknęła namiętność, zaczynamy się oddalać od siebie i widzieć coraz większe różnice. Na szczęście to tylko kilka miesięcy i nie zdążyłam się zakochać jeszcze, co najwyżej zauroczyć może. Mimo wszystko to przykre. Ale u Was wesoło, mam nadzieję, że mnie przyjmiecie.
Po kilku miesiącach jeszcze nie jesteś zakochana? Ile masz lat i jakie doświadczenie? Raaany, ja się zawsze zakochuję od pierwszego wejrzenia ;] Tu nie do końca jest wesoło, staramy się trzymać poziom, a raczej pion :P
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2010-08-10 o 21:13
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 21:12   #414
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

BTW Margolciu, całkiem niedawno pisałam Ci o tym, na czym mu zależy, prawda? I widzisz - walnął ściemą, że przeprasza (przez sms!), kazał Ci przylecieć na dworzec, wyr.chał i zostawił.

Fajnie. Wybacz mu. Kochaj go. To wspaniały mężczyzna.
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 21:13   #415
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez marg0lcia Pokaż wiadomość
Wiecie co, chyba przestanę tutaj pisać. Nie pasuję do was, ja nie potrafię się podnieść z tego gówna, nie potrafię przestać go kochać, nie myśleć o nim, mimo że był taki, a nie inny... Chciałabym być normalna, normalnie odejść od niego, żyć, mieć znajomych, robić coś, ale nie umiem. Jemu wybaczałam, a nie potrafię sobie, że byłam taka głupia, że zaufałam takiemu człowiekowi, że obdarzyłam go takim uczuciem, nie umiem sobie tego wybaczyć i normalnie na siebie patrzeć. Przepraszam, że zawracałam wam głowę i dziękuję za wszelkie rady.
A czego Ty oczekujesz? Że będziemy Cię głaskać po głowie i mówić "tak Margolciu, dobrze, że się z nim przespałaś"? Litości. Nie walczysz o siebie, myślisz, że wszystko się robi samo. Nie. Ja walczyłam o siebie 5 miesięcy, byłam w złym stanie, bardzo złym. Leżałam przez dupka w szpitalu, bo miałam problemy z jedzeniem, ale żyję, jestem, uśmiecham się coraz częściej, myślę, że będę szczęśliwa. A wiesz dlaczego? Bo chcę tego, bo włożyłam w to kupę pracy!
Jesteś leniem, nikt Ci nie wykasuje pamięci, sorry.
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 21:13   #416
marg0lcia
Zadomowienie
 
Avatar marg0lcia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 462
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez Ofelia 20 Pokaż wiadomość
Niby to wiesz... to dlaczego poszłaś z nim do łóżka. Tak się nigdy nie podniesiesz.
Bo chciałam. Nie robiłam z nim tego, bo myślałam, że do mnie wróci, nie. To już z nim kiedyś przerabiałam. Po prostu chciałam go poczuć, jego bliskość, po wszystkim chciałam, żeby nastąpił koniec świata, żeby już nie było później, no ale niestety.
__________________
Będę mamą! Maj 2017!

Kiedy poznajesz kogoś, kto ci się podoba i spotykasz się z nim, powinnaś czuć się lepiej, a nie gorzej.
marg0lcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 21:17   #417
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez marg0lcia Pokaż wiadomość
Bo chciałam. Nie robiłam z nim tego, bo myślałam, że do mnie wróci, nie. To już z nim kiedyś przerabiałam. Po prostu chciałam go poczuć, jego bliskość, po wszystkim chciałam, żeby nastąpił koniec świata, żeby już nie było później, no ale niestety.
Bliskość chciałaś poczuć, aaa... No to poczułaś.
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 21:17   #418
Ofelia 20
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 826
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez marg0lcia Pokaż wiadomość
Wiecie co, chyba przestanę tutaj pisać. Nie pasuję do was, ja nie potrafię się podnieść z tego gówna, nie potrafię przestać go kochać, nie myśleć o nim, mimo że był taki, a nie inny... Chciałabym być normalna, normalnie odejść od niego, żyć, mieć znajomych, robić coś, ale nie umiem. Jemu wybaczałam, a nie potrafię sobie, że byłam taka głupia, że zaufałam takiemu człowiekowi, że obdarzyłam go takim uczuciem, nie umiem sobie tego wybaczyć i normalnie na siebie patrzeć. Przepraszam, że zawracałam wam głowę i dziękuję za wszelkie rady.
Oj nie gadaj, że nie pasujesz daj sobie czas... a nie "nie potrafie się podnieść" takie uczucie nie przechodzi z dnia na dzien to logiczne. Nie poddawaj sie.
Ofelia 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 21:18   #419
mimimka
Zadomowienie
 
Avatar mimimka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 374
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Margolcia urwij z nim kontakt. Ja tak zrobilam... I juz teraz nawet nie chce mi sie zagladac na jego profil by zobaczyc czy cos sie u nieg zmienilo-jestem wyleczona! Polsuchaj nas na wizazu bo dobrze ci radzimy! Nie rozmawiaj z nim!


-------------------------------------------------------

Dziewczyny, cos sie ze mna dzieje. Jestem caly czas napalona Dzis jest jakies apogeum... Chyba mam tak jak z eksem-na poczatku 5 razy dziennie... Powiem Wam ze eks juz sie do mnie dawno dobieral "testowal" na ile mu pozwole choc nie byl doswiadczony. A ten? Ten jest bardzo doswiadczony a jednak trzyma dystans A ja bedac z nim przytulana, jak np dzis, kiedy ogladalisy film, nie moge spuscic wzroku z jego spodni Hardcore
__________________
You can spend, minutes, hours, days, weeks or even months over-analyzing a situation; trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened - or you can just leave the pieces on the floor and move the fuck on!!
mimimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 21:26   #420
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem - część 11 :(

Cytat:
Napisane przez monilkaa Pokaż wiadomość
Ja walczyłam o siebie 5 miesięcy, byłam w złym stanie, bardzo złym. Leżałam przez dupka w szpitalu, bo miałam problemy z jedzeniem, ale żyję....
Możesz coś więcej o tym napisać? Pisałaś może na krzywym zwierciadle?

Cytat:
Napisane przez mimimka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, cos sie ze mna dzieje. Jestem caly czas napalona Dzis jest jakies apogeum... Chyba mam tak jak z eksem-na poczatku 5 razy dziennie... Powiem Wam ze eks juz sie do mnie dawno dobieral "testowal" na ile mu pozwole choc nie byl doswiadczony. A ten? Ten jest bardzo doswiadczony a jednak trzyma dystans A ja bedac z nim przytulana, jak np dzis, kiedy ogladalisy film, nie moge spuscic wzroku z jego spodni Hardcore
Skąd ja to znam Fajnie tak
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.