Mix Plus-problemy z krótkimi kodami. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-27, 17:32   #1
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385

Mix Plus-problemy z krótkimi kodami.


Pytanie do użytkowników i użytkowniczek Mix Plusa: działaja Wam krótkie kody? Ja mam od wczoraj problem z aktywacja pakietów stan konta tez cieżko sprawdzić. Dzwoniłam do biura obsługi, potem dostałam smsa, ze niby już wszystko ok, a tu nadal. Później już dodzwonić się nie mogłam.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 17:54   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Mix Plus-problemy z krótkimi kodami.

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Pytanie do użytkowników i użytkowniczek Mix Plusa: działaja Wam krótkie kody? Ja mam od wczoraj problem z aktywacja pakietów stan konta tez cieżko sprawdzić. Dzwoniłam do biura obsługi, potem dostałam smsa, ze niby już wszystko ok, a tu nadal. Później już dodzwonić się nie mogłam.
faktycznie cos nie tak.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 18:27   #3
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Mix Plus-problemy z krótkimi kodami.

potwierdzam coś nie działa znowu coś sie im zawiesiło pewnie, też tak kiedyś miałam.
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 18:36   #4
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Mix Plus-problemy z krótkimi kodami.

Ja miałam wczoraj przez pare godzin jakis błąd sieci. Dziś jest w porządku.
__________________
WYMIANKA
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 18:49   #5
Zaczarowana18
Rozeznanie
 
Avatar Zaczarowana18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 547
Dot.: Mix Plus-problemy z krótkimi kodami.

Hej dziewczyny Szczerze mowiąc mam już serdecznie dość tej sieci. Cały czas ostatnio mają jakieś awarie. Kody faktycznie nie wchodzą,ale to nie jedyne,do czego można się przyczepić. A mianowicie: miałam aktywowany pakiet minut do plusa,a gdy dzwoniłam,kasę pobierało z konta. Następny przykład: mój TŻ wysyłał jakiegoś droższego sms'a,ok 5zł kosztował i pobrało mu kasę czterokrotnie,choć sms został wysłany jeden raz. Napisał tę całą reklamacje,ale jej nie uwzględnili,bo nie czują się winni. Daliśmy sobie spokój,nie będziemy się :szarpać" o 15zł.Poza tym niejednokrotnie,gdy potrzebuję pilnie zadzwonić słyszę tylko jakieś "pikanie"w telefonie i błąd w połączeniu.
__________________
"Nie narzekaj,że masz pod górę,skoro wspinasz się na szczyt"
Zaczarowana18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 18:57   #6
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Mix Plus-problemy z krótkimi kodami.

Zła jestem, bo dostaje od rodzicow doładowanie 30 zl i z pakietem do Tzta za dyszkę spokojnie starcza.Pakiet wczoraj padł i zostało z 12 zł, będę musiała więcej w tym miesiącu doładować.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 19:08   #7
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: Mix Plus-problemy z krótkimi kodami.

Ostatnio ciągle mam takie problemy
Kiedyś za doładowanie czekałam ponad 10h...
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 20:29   #8
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: Mix Plus-problemy z krótkimi kodami.

a ja nie mogę wybierać nr darmowego do Tżta, pobiera niby kasę a jak chcę sprawdzić czy jest dodane, wyświetla mi się że jeszcze nie wybrałam darmowego nr, gdy próbuję dodać jeszcze raz, pojawia się komunikat, że nr został dodany do listy swojakow i rozmowy mam za darmo ale smsy już nie co akurat średnio mi pasuje, bo więcej piszemy do siebie, więc musiałam jeszcze ekstra pakiet sms wykupić, więc 15zł idzie w przyszłowiowe "pi.du" Myślałam, ze tylko raz tak będzie, ale w tym miesiącu znowu się zrobiło to samo :/
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 09:53   #9
mmm5
Raczkowanie
 
Avatar mmm5
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 322
Dot.: Mix Plus-problemy z krótkimi kodami.

myslalam, ze to tylko ja mam taki problem ;/ w zeszlym miesiaciu w mixplusie probowalam aktywowac darmowy numer, to wyswietlal mi sie na liscie 'swojakow' ;/ No nic to pomyslalam i w tym miesiacu wykupilam pakiet 500smsow, wczoraj okolo godziny 12stej, do dzisiaj 'moje zlecenie jest przetwarzane'. Denerwuje mnie to, bo nie moge zadzwonic nawet na biuro obslugi (kase wydalam na pakiet i smsy), a nie bede kupowac doladowania po raz drugi, nie bede wydawac pieniedzy, skoro plus znowu cos schrzanil. Napisalam wczoraj wieczorem do BOKu maila, przyslali mi jakis login i haslo, zalogowalam sie na stronie plusa, a tutaj nic. Sytuacja z pakietem smsow za ktory zaplacilam a nie zostal mi przyznany zdarza sie juz drugi raz, ale tym razem nie odpuszcze
__________________

viva la vida
mmm5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 10:02   #10
malenka146
Zadomowienie
 
Avatar malenka146
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 578
GG do malenka146
Dot.: Mix Plus-problemy z krótkimi kodami.

Cytat:
Napisane przez mmm5 Pokaż wiadomość
myslalam, ze to tylko ja mam taki problem ;/ w zeszlym miesiaciu w mixplusie probowalam aktywowac darmowy numer, to wyswietlal mi sie na liscie 'swojakow' ;/ No nic to pomyslalam i w tym miesiacu wykupilam pakiet 500smsow, wczoraj okolo godziny 12stej, do dzisiaj 'moje zlecenie jest przetwarzane'. Denerwuje mnie to, bo nie moge zadzwonic nawet na biuro obslugi (kase wydalam na pakiet i smsy), a nie bede kupowac doladowania po raz drugi, nie bede wydawac pieniedzy, skoro plus znowu cos schrzanil. Napisalam wczoraj wieczorem do BOKu maila, przyslali mi jakis login i haslo, zalogowalam sie na stronie plusa, a tutaj nic. Sytuacja z pakietem smsow za ktory zaplacilam a nie zostal mi przyznany zdarza sie juz drugi raz, ale tym razem nie odpuszcze
Z tym pakietem darmowego numeru też miałam problem. Czasem nie może aktywować jeśli miałaś darmowe weekendy i wieczory, i na przykład jeśli ważność pakietu będzie do danego dnia, musisz odczekać aż przestanie się on pojawiać w smsie o aktywnych pakietach.
Druga sprawa, jeśli nie miałaś 10zł na koncie kiedy skończył Ci się darmowy numer, trzeba dezaktywować numer i ponownie go wprowadzić, jeśli masz już wystarczające środki.
Sama się z tym męczyłam. I na pakiet sms musiałam czekać ponad dzień
__________________

malenka146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 13:44   #11
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mix Plus-problemy z krótkimi kodami.

Rzeczywiście, sieć Plus nie zgarnia u mnie ostatnio żadnych plusów. Problemy z krótkimi kodami są. Chyba zmienię operatora
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodziłam ślicznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 15:56   #12
Madzik08
Zadomowienie
 
Avatar Madzik08
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 417
Dot.: Mix Plus-problemy z krótkimi kodami.

Oj z tym darmowym numerem to mnie zdenerwowali. Odkąd mam u nich tel co miesiąc wykupowałam ten darmowy nr, a miesiac temu chcac po staremu to zrobic dodalo mi go do uslugi do 5-ciu "bezliku", nie wiedzialam nawet jak sprawdzic do kiedy jest wazny... dzisiaj rano przychodzi mi sms, ze pakiet zostal przedluzony na kolejny miesiac... przeciez go o to nie prosilam :/
Jak sie nic nie zmieni w ciagu roku na lepsze to pewnie zmienie operatora.

edit: i wyczytalam w regulaminie o co im chodzi z tym darmowym numerem.
Szkoda tylko, ze tak bez zadnej informacji przenosza mnie do innej taryfy itp. :/
__________________
"Teraz jasnym dla mnie jest,
że życie z Panem podzielę"
Kult

Edytowane przez Madzik08
Czas edycji: 2010-10-28 o 16:12
Madzik08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.