Singielki 25+ cz. XIV - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-08-07, 16:42   #3691
kasztanova
Attention Seeker
 
Avatar kasztanova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Hastenland
Wiadomości: 236
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Południowy zachód, więc jeszcze gorzej ale jestem wybitnie ciepłolubna, jak biorę prysznic albo myję naczynia, to chłopak mówi mi, że ta temperatura to dla niego wrzątek i wiem co robię, mieszkałam całe życie w takich słonecznych pomieszczeniach, nie mogłabym i nie chcę inaczej
kasztanova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-07, 18:50   #3692
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

[1=a9e9b14f0920806ea67464f a4f1a029ea354de7e_6212d60 30631b;88052793]Przysięgam, że ja nie wiem co robię i po co to robię. Tłumaczę sobie to tym, że to mój obiekt obserwacji psychologicznej. Takiego wykręta nie widziałam nigdy. Gdzie tyle rzeczy mi się nie zgadza. Na którego patrzę i się po prostu dziwię. I jestem ciekawa co jeszcze zobaczę. Jestem dziewczyną z 'dobrego domu', mieszkałam w małej miejscowości, na małym osiedlu, gdzie wszyscy się znali, a dzieci zamiast palić fajki za śmietnikiem grały w klasy. Nie mam pojęcia jak to jest żyć na blokowisku, ratować życie kolegom, którzy się zaćpali, zabierać od ojca dziewczyny, których ojciec chlał i bił...golić głowę lasce, która zdradzała chłopaka. Co bardziej idiotyczne, to są historie które on opowiada. W kontakcie zupełnie nie jestem w stanie połączyć tego wszystkiego z człowiekiem, który siedzi naprzeciwko. To, że jego była, fajna babka, pozwalała mu być z jej dzieckiem. Taki ogólny przerost formy nad treścią.[/QUOTE]
Wiesz co, możesz sobie przedstawiać mnóstwo wymówek. Pewnie słuchałaś Okuniewskiej i sztuki pisania wymówek.
Przypomina mi to całkiem, jak mój były - ja niestety palę - wracał do fajek, częstując się moimi, a mówił, że chce przeprowadzić taki eksperyment, czy się znowu uzależni i wypróbowuje swoje reakcje. I dla Ciebie ten facet jest właśnie takim papierosem. Niby próbujesz, ale się wcale nie wciągasz. Niby. A marnuje Twój czas i emocje.

Oczywiście piszemy na forum, więc nic, co napiszę, nie wpłynie zapewne na Twoje decyzje. Ale uwierz, najlepiej byłoby zerwać kontakt, bo te emocje, jakie on w Tobie budzi, to są po prostu pozory, a historia z ogoleniem głowy jest chora. Nieważne, w jakim środowisku się ktoś wychował, to po prostu jest chore. Radziłabym Ci skupić się po prostu na innych facetach i z nim całkowicie zerwać kontakt, bo widać, że budzi w Tobie niezdrowe emocje. To widać nawet po Twoich postach. Tutaj nie ma sensu zastanawiać się, dlaczego ktoś jest taki. Nie jesteś terapeutką, pamiętaj o tym.
Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
A to z kolei ten mój wyżej wspomniany były były obecnie (kilka lat po historii ze mną, spędzonych na korzystaniu z uroku singielskiego życia), z tego co wiem, jest w związku "na poważnie" Nie wiem oczywiście, czy to przetrwa, czy wezmą ślub chociażby, nie obchodzi mnie to i nie rusza w ogóle - wspomninam tylko dlatego, że może jednak coś się kiedyś zmienia takim osobom (może też np. ta dziewczyna ma luźniejsze podejście do związków, no nie wiem). W każdym razie na pewno NIE WARTO czekać aż się takiemu Piotrusiowi odmieni! Jeżeli tu i teraz jest nam nie po drodze w tak fundamentalnych sprawach, to nie ma co liczyć, że może kiedyś się zmieni.
Wierzę, że są takie historie, że ktoś się zmienia. Ale...
Ja myślę, że mój aktualny były się nie ustatkuje. Ma 39 lat, a ja mam obecnie 27. Ma też dziecko. Nigdy nie chciał się oświadczać, brać ślubu ani nic z tych rzeczy, nie tylko ze mną, ale też z matką swojego dziecka. To nie jest kwestia mnie.
Zaproponował mi łaskawie zamieszkanie na tydzień, żeby sprawdzić, jak będzie, choć normalnie spędzaliśmy razem nawet tydzień mieszkania razem w czasie pandemii, czy więcej na wakacjach. Mnie ta propozycja upokorzyła, bo albo chcesz z kimś mieszkać, albo nie, a nie na tydzień na taką próbę - która zresztą już była.
Zresztą serio - jak się mu uda w związki, to ja już zazdrosna o to nie jestem. Życzę mu wszystkiego najlepszego. Wiem, że to nie po wizażowemu, ale ja utrzymuję kontakt z byłymi, którzy specjalnie mnie źle nie potraktowali bądź nie zdarzyło się nic dyskwalifikującego. Mamy czysto koleżeński kontakt obecnie, ja się z kimś spotykam, on też, choć on bardziej na luzie.
Mam też taki kontakt z byłym, z którym rozstałam się np. 4 lata temu, i wiem, że to może wypalić, jeśli dwie strony po prostu mijają się oczekiwaniami, nic do siebie nie czują etc. Ja do niego w sumie nic nie czuję obecnie, uważam, że fajny, przystojny z niego facet, ale zupełnie nie nadaje się do związku ze mną, bo ja chcę oświadczyn, ślubu, stabilizacji i kogoś, kto będzie mnie pewny zawsze . I teraz czuję też euforię w związku z obecną relacją.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-08-07 o 18:55
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-08, 08:03   #3693
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Ja dzisiaj robię imprezkę urodzinowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-08, 08:11   #3694
ukladlimbiczny
miss twin peaks
 
Avatar ukladlimbiczny
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 350
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Hejka
Właśnie wstałam i biorę się za sprzątanie, żeby zdążyć przed mega upałem. Nie cierpię upałów Zła jestem na siebie, że nie zdążyłam przed latem założyć klimy w nowym mieszkaniu. Za tydzień wyjeżdżam, ciekawe czy po powrocie będzie mi się opłacało jeszcze z tym spieszyć.

Mandy udanej imprezki! Do mnie dziś wpadają koleżanki na wino i planszówki <3
ukladlimbiczny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-08, 09:10   #3695
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Wierzę, że są takie historie, że ktoś się zmienia. Ale...
Ja myślę, że mój aktualny były się nie ustatkuje. Ma 39 lat, a ja mam obecnie 27. Ma też dziecko. Nigdy nie chciał się oświadczać, brać ślubu ani nic z tych rzeczy, nie tylko ze mną, ale też z matką swojego dziecka. To nie jest kwestia mnie.
O, to, to! Dokładnie!

Czasem patrzymy na coś z zewnątrz, np. docierają do nas informacje jak się poukładało życie naszym byłym, i wydaje nam się, że oni się zmienili, bo widzimy tylko efekt, nie wiemy co do niego doprowadziło. Może mają dziecko i wzięli ślub, bo wpadli? Może ona była bardziej zdeterminowana i suszyła głowę tak
długo, aż on się zgodził "dla świętego spokoju"? Może gość nawywijał coś konkretnego typu zdrada i wie, że może stracić obecną, więc wyciąga na stół mocną kartę typu wcześniej niechciany ślub

Znam te przypadki od drugiej strony. Byłam 2,5 roku z panem "ja nie wiem" i nawet zamieszkanie razem udało nam się cudem, bardziej nas życie do tego zmusiło niż chęci z jego strony - jego każda zmiana życiowa przerażała. A obstawiam, że gdyby jego była o tym wiedziała to też by się zastanawiała skąd "zmiana", choć żadnej zmiany de facto nie było.

Ogólnie mówiąc - coś mi się nie chce wierzyć w spore zmiany na takich ważnych płaszczyznach życia

OhMandy - wszystkiego najlepszego w takim razie! Dużo radości z życia, braku toksyków!
rurq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-08, 09:32   #3696
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Wiesz co, możesz sobie przedstawiać mnóstwo wymówek. Pewnie słuchałaś Okuniewskiej i sztuki pisania wymówek.
Przypomina mi to całkiem, jak mój były - ja niestety palę - wracał do fajek, częstując się moimi, a mówił, że chce przeprowadzić taki eksperyment, czy się znowu uzależni i wypróbowuje swoje reakcje. I dla Ciebie ten facet jest właśnie takim papierosem. Niby próbujesz, ale się wcale nie wciągasz. Niby. A marnuje Twój czas i emocje.

Oczywiście piszemy na forum, więc nic, co napiszę, nie wpłynie zapewne na Twoje decyzje. Ale uwierz, najlepiej byłoby zerwać kontakt, bo te emocje, jakie on w Tobie budzi, to są po prostu pozory, a historia z ogoleniem głowy jest chora. Nieważne, w jakim środowisku się ktoś wychował, to po prostu jest chore. Radziłabym Ci skupić się po prostu na innych facetach i z nim całkowicie zerwać kontakt, bo widać, że budzi w Tobie niezdrowe emocje. To widać nawet po Twoich postach. Tutaj nie ma sensu zastanawiać się, dlaczego ktoś jest taki. Nie jesteś terapeutką, pamiętaj o tym.
Masz absolutnie racje. Zdaje sobie z tego sprawę. Muszę to ułożyć

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj robię imprezkę urodzinowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo, wszystkiego najlepszego pewnie ten dzień nie dziś, ale przegapiłam. Udanej zabawy!

Cytat:
Napisane przez ukladlimbiczny Pokaż wiadomość
Hejka
Właśnie wstałam i biorę się za sprzątanie, żeby zdążyć przed mega upałem. Nie cierpię upałów Zła jestem na siebie, że nie zdążyłam przed latem założyć klimy w nowym mieszkaniu. Za tydzień wyjeżdżam, ciekawe czy po powrocie będzie mi się opłacało jeszcze z tym spieszyć.

Mandy udanej imprezki! Do mnie dziś wpadają koleżanki na wino i planszówki <3
Wow, w sobotę? Podziwiam



Jestem totalnie mile zaskoczona spotkaniem z wczoraj!
Z mojej checklisty facet zebrał większość punktów! Przegadaliśmy kilka godzin, było tak fajnie, że w sumie jeszcze na spotkaniu stwierdziliśmy, że jest fajnie. Ale i tak porównywałam go do toksyka i tej burzy emocji. Ale co najważniejsze - czułam się niesamowicie swobodnie i byłam tam ja-ja, a nie ja-dziewczyna na pierwszej randce, która musi sprawiać pozory. Ciekawe doświadczenie, zobaczymy, zobaczymy.

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez rurq Pokaż wiadomość
O, to, to! Dokładnie!

Czasem patrzymy na coś z zewnątrz, np. docierają do nas informacje jak się poukładało życie naszym byłym, i wydaje nam się, że oni się zmienili, bo widzimy tylko efekt, nie wiemy co do niego doprowadziło. Może mają dziecko i wzięli ślub, bo wpadli? Może ona była bardziej zdeterminowana i suszyła głowę tak
długo, aż on się zgodził "dla świętego spokoju"? Może gość nawywijał coś konkretnego typu zdrada i wie, że może stracić obecną, więc wyciąga na stół mocną kartę typu wcześniej niechciany ślub

Znam te przypadki od drugiej strony. Byłam 2,5 roku z panem "ja nie wiem" i nawet zamieszkanie razem udało nam się cudem, bardziej nas życie do tego zmusiło niż chęci z jego strony - jego każda zmiana życiowa przerażała. A obstawiam, że gdyby jego była o tym wiedziała to też by się zastanawiała skąd "zmiana", choć żadnej zmiany de facto nie było.

Ogólnie mówiąc - coś mi się nie chce wierzyć w spore zmiany na takich ważnych płaszczyznach życia

OhMandy - wszystkiego najlepszego w takim razie! Dużo radości z życia, braku toksyków!

O to, to. Historia mojego byłego. Całe życie opowiadał jak chce mieszkać za granicą. Jak już za granice pojechaliśmy, ja chciałam wracać, on nie, powiedział że tam jest jego miejsce i on nie wraca, nie wyobraża sobie życia w Polsce. Pod koniec naszego związku kiedy było już źle, 'poznał' nową z którą złapał niesamowitą nić porozumienia. Rozstaliśmy się, oni się zeszli. Człowiek wychowany przez wilki, więc potrzeba dużej miłości, akceptacji, przynależności. Przez rok ona mieszkała w Polsce, on tam. Po roku związku na odległość się jej oświadczył. Kilka tygodni temu wrócił do Polski.
Historia piękna, prawda? True love i te sprawy.

Gdyby nie to, że ludzie w☠☠☠☠ieni świństwem, które mi zrobił przychodzili do mnie ze wszystkimi ploteczkami o jego podwinięciu nogi. I tak wiem, że regularnie dzwonił z płaczem do naszych znajomych (nasi wielcy przyjaciele, oh, ah, siostra jego obecnej narzeczonej ) Oświadczyn luba nie przyjęła, bo to za wcześnie, ale pierścionek wzięła i nosi. Przed decyzją powrotu, cały tydzień wisieli nocami na telefonie wydzierając się na siebie. Także słodko.
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-08, 17:05   #3697
magda2291
Wtajemniczenie
 
Avatar magda2291
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 784
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Orientujecie się może gdzie w miarę tanio mogę zatrzymać się w stolicy?
__________________

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.


"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."
magda2291 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-09, 08:55   #3698
ukladlimbiczny
miss twin peaks
 
Avatar ukladlimbiczny
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 350
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

[1=a9e9b14f0920806ea67464f a4f1a029ea354de7e_6212d60 30631b;88054060]Wow, w sobotę? Podziwiam
[/QUOTE]
Ale że co podziwiasz, sprzątanie czy planszówki?
ukladlimbiczny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 08:57   #3699
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Mandy, jak tam imprezka się udala?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 09:01   #3700
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Mandy, jak tam imprezka się udala?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jak komornik się zachował?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 10:55   #3701
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Mandy, jak tam imprezka się udala?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiem tak: SUPER

W zeszłym roku mialam obok siebie naburmuszonego ex (on nie lubił imprez), w tym roku komornik od razu zlapal flow z moimi znajomymi

Tańczyliśmy. bawiłam się świetnie

Dziękuję dziewczyny za życzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-09, 11:10   #3702
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8 556
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Powiem tak: SUPER

W zeszłym roku mialam obok siebie naburmuszonego ex (on nie lubił imprez), w tym roku komornik od razu zlapal flow z moimi znajomymi

Tańczyliśmy. bawiłam się świetnie

Dziękuję dziewczyny za życzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkiego najlepszego

To znaczy, że z komornikiem idzie do przodu?

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 11:25   #3703
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

No to super Mandy, że tak się udało!

A co u Was, dzewczyny? Ja mam przyjemny weekend

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 21:12   #3704
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Podczytuje was z ciekawości i przepraszam, ale muszę sie wtrącić. Serio, jak można spotykać sie z gościem *świrem*, który CHWALI SIĘ, ze SIŁĄ OGOLIŁ GŁOWĘ INNEJ KOBIECIE? Nawet jeśli to wymyślil, to to jest dla mnie niepojęte, jak można mieć takiego gościa nawet jako kolegę. Jestem naprawdę w szoku, ze żadna nie zwróciła na to nawet najmniejszej uwagi.
czy ty umiesz pisać w inny sposób?

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

[1=a9e9b14f0920806ea67464f a4f1a029ea354de7e_6212d60 30631b;88052793]Przysięgam, że ja nie wiem co robię i po co to robię. Tłumaczę sobie to tym, że to mój obiekt obserwacji psychologicznej. Takiego wykręta nie widziałam nigdy. Gdzie tyle rzeczy mi się nie zgadza. Na którego patrzę i się po prostu dziwię. I jestem ciekawa co jeszcze zobaczę. Jestem dziewczyną z 'dobrego domu', mieszkałam w małej miejscowości, na małym osiedlu, gdzie wszyscy się znali, a dzieci zamiast palić fajki za śmietnikiem grały w klasy. Nie mam pojęcia jak to jest żyć na blokowisku, ratować życie kolegom, którzy się zaćpali, zabierać od ojca dziewczyny, których ojciec chlał i bił...golić głowę lasce, która zdradzała chłopaka. Co bardziej idiotyczne, to są historie które on opowiada. W kontakcie zupełnie nie jestem w stanie połączyć tego wszystkiego z człowiekiem, który siedzi naprzeciwko. To, że jego była, fajna babka, pozwalała mu być z jej dzieckiem. Taki ogólny przerost formy nad treścią.[/QUOTE]

Ja rozumiem, że to może kręcić i nęcić, ale szczęścia nie szuka się na śmietniku.

Jak sytuacja z nim?

Fajnie, ze mialas udana randke z tym kolesiem od zachodu słonca

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kasztanova Pokaż wiadomość
Różnie

Ostatnio miałam jakieś załamanie nerwowe, często śnił mi się eks, zdarzało mi się popłakać parę razy przed snem, nawet chciałam do niego zadzwonić, przeprosić i powiedzieć, że to wszystko była moja wina, ale potem mi przeszło.
Swojego pięknego jeszcze nie rzuciłam, mieliśmy serię poważnych rozmów, powiedziałam mu wprost co mnie trapi, jego odpowiedzi w sumie bardzo mnie udobruchały i spotykamy się dalej czy słusznie - to się okaże
Kupiłam mieszkanie! Czekam na decyzję od banku, potem mały remont, szukanie kota. I powiem Ci, kiedy się tyle dzieje to załamanie jest już tylko wspomnieniem. Ja chyba po prostu nie mogę się nudzić

A jak u Ciebie?
gratulacje!

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Oj tak, rok 2020 pokrzyżował mysle każdemu jakieś plany. Na pewno go zapamiętamy. Ale dobrze mowisz, mimo chwilowych napadów rozgoryczenia trzeba iść do przodu i sie nie poddawać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tego roku nie traktuje poważnie.

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Dolczi, fajnie, że humor lepszy!

Zielona_owca, mi się wydaje, że to też od regionu zależy. U mnie np na Sympatii jest więcej starszych facetów, a słyszałam, że w większych miastach nie ma takiej dysproporcji.
Co do Badoo, no to poznałam tam eksa. Ale to było te kilka lat temu, teraz nie wiem, jak wygląda aplikacja, co się zmieniło.

Kurcze, wracałam z fitnessu i jakiś podchmielony, obleśny buc w autobusie coś skomentował moj wygląd tak obleśnie. Ale mi się zrobiło przykro. Kij mu w oku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Asz jak ja nienawidzę taki typów, co myślą, że im wszystko do kazdego mozna powiedzieć

Przez wiele lat cicho przemykałam, ale od jakiegos czasu odpowiadam. Biada im Tak, wiem, ze to nic nie da, ale nie mam zamiaru być bierna... za duzo razy ktos przekraczal pewne granice

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88042035]Z moich doświadczeń wynika, że jeśli facet nie pisze pierwszy, to nie ma sensu do niego pisać - i tak nie odpisze. Jeśli facetowi naprawdę spodoba się nasz profil, to napisze od razu sam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

w sumie chyba mam podobnie...

ale ja zawsze z tindera korzystam mega niedbale. Ostatnio to w ogole chyba tam bylam 3 tygodnie temu. Absolutnie nie czuje zeby cos mnie omijało..

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez magda2291 Pokaż wiadomość

Czytam Was regularnie, ale mało czasu żeby się udzielać. Teraz mam już dość i muszę się komuś wygadać. Byłam u lekarza, mam chondromalację kolan i uszkodzoną łękotkę. Chodzę ze spuchniętymi kolanami do pracy, 4 piętra w górę po schodach, tam i z powrotem, chociaż lekarz zabronił. Biorę jakieś leki, ale to nie pomaga, nie wiem co robić dalej. Mogłam wziąć l4 i mieć z nimi wszystkimi spokój, to nie, musiałam wyrwać się przed szereg. Cieszyłam się, bo planowałam urlop dwutygodniowy, tak jak każdy normalny człowiek. Dzisiaj poszłam załatwiać. Szef wymyślił mi nowe zadanie na poczekaniu, tak żebym nie zdążyła. Potem powiedział, że on też nie był w tym roku, to i ja nie muszę iść. Mam 22 dni zaległego urlopu, A w tym roku łącznie wykorzystałam może 4. Boli ta niesprawiedliwość, że innych ciągle nie ma, A człowiek musi prosić, jakby komuś kradł. Potem zaczął głupio komentować moją osobę, a mi zrobiło się tak przykro, że nie byłam w stanie nic powiedzieć, bo łzy napłynęły mi do oczu i płakać mi się chciało. Ostatecznie z wielką łaską dostałam, ale rzygać mi się chce tym urlopem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

bierz l4 bez chwili wahania. trzymam kciuki, zdrówka i spokoju

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
No to super Mandy, że tak się udało!

A co u Was, dzewczyny? Ja mam przyjemny weekend

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie intensywnie, wyśpię się chyba za 100 lat. wrocilam wczesnym wieczorem do wawy z rodzinnego miasta i zaraz odpalę seks w wielkim miescie
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-09, 21:41   #3705
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kasztanova Pokaż wiadomość
Różnie

Ostatnio miałam jakieś załamanie nerwowe, często śnił mi się eks, zdarzało mi się popłakać parę razy przed snem, nawet chciałam do niego zadzwonić, przeprosić i powiedzieć, że to wszystko była moja wina, ale potem mi przeszło.
Swojego pięknego jeszcze nie rzuciłam, mieliśmy serię poważnych rozmów, powiedziałam mu wprost co mnie trapi, jego odpowiedzi w sumie bardzo mnie udobruchały i spotykamy się dalej czy słusznie - to się okaże
Kupiłam mieszkanie! Czekam na decyzję od banku, potem mały remont, szukanie kota. I powiem Ci, kiedy się tyle dzieje to załamanie jest już tylko wspomnieniem. Ja chyba po prostu nie mogę się nudzić

A jak u Ciebie?
zapomniałam Ci wcześniej odpisać
Gratuluję mieszkania! Fajny czas przed Tobą, będzie się działo
Jeśli chodzi o partnera, to z ciekawości - napiszesz, jak on to wytłumaczył? bo z tego co pisałaś, to zaczęło wychodzić, że on jest inną osobą, niż się na początku wydawał czy na jaką się kreował. Jak to wyjaśnił?
Jeśli chodzi o mnie, to cóż - dużo pracy, zmęczenia, stresu, ale też dużo motywacji i planów. Życzę sobie samej siły na ich realizację. Jeszcze czeka mnie kilka trudnych momentów, ale po połowie września, jak newralgiczne daty miną, powinno być lepiej
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-10, 09:04   #3706
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;88057215]czy ty umiesz pisać w inny sposób? [COLOR="Silver"]

[/QUOTE]

"Świrem" nazwała go sama zainteresowana, co jest nie tak z resztą? Ciebie naprawdę ta historia nie szokuje i nie złapałaś się za głowię jak można cokolwiek ciągnąć z człowiekiem, który robi takie rzeczy, albo o nich fantazjuje?
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-10, 10:29   #3707
ReTisna
Raczkowanie
 
Avatar ReTisna
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 43
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Spotykam sie z nim dla obserwacji psychologicznej to największa bujda w historii wszystkich odsłon wątku.

też mi sie to nie miesci w głowie
ReTisna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-10, 11:05   #3708
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 921
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez ReTisna Pokaż wiadomość
też mi sie to nie miesci w głowie

Tez tego nie rozumiem.
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-10, 13:29   #3709
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Nie oczekuję, że ktoś mnie zrozumie
Już się przyzwyczaiłam, że zwykle mam inne spojrzenie na świat. Ślubu nie planuję, rodzicom nie mam zamiaru go przedstawiać, ćpać nie zacznę, więc nie jestem w niebezpiecznej sytuacji. Tyle.
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-10, 14:02   #3710
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Świetne wyparcie *mnie to nie dotyczy*. Dotyczy. Tamta dziewczyna, też się o atak na nią nie prosiła.
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-10, 14:13   #3711
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Nie mam zamiaru się już wymądrzać w tym temacie i pisać apropos tego konkretnego gościa, ale takie poczucie wyjątkowości jest bardzo zgubne - w stosunku do siebie oraz innych. Kobiety uwikłane w jakieś toksyczne znajomości zazwyczaj uważają, że w ich przypadku jest inaczej, to wyjątkowe uczucie, wyjątkowa relacja, one widzą to, czego inni nie dostrzegają; a ci faceci też, że są oryginalni, niepowtarzalni. A każdy toksyk i narcyz są po prostu tacy sami, mają łudząco podobny zestaw cech, to ich socjopatyczne i egoistyczne ciągotki wydają się takie "niezwykłe".

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-08-10 o 14:14
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-10, 14:25   #3712
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

LASKI. Ale ja nie twierdzę, że jest inaczej. Nie uważam, że ja jestem w stanie go zmienić. Nie uważam, że będzie mnie traktował inaczej. Nie usycham przy telefonie i nie czekam, aż napisze. Wiem, że jest toksykiem i jest to dla mnie ciekawe. Mamy wiele wspólnego, możemy długo, długo rozmawiać o filmach, muzyce, zdjęciach, kiedy już się widzimy to jest to miło spędzony czas. Plus te wszystkie historie i zastanawianie się gdzie jest granica rzeczywistości i fantazji. To jest dla mnie stymulujące i inspirujące. Nie piszcie proszę, jakbym była zabujaną naiwną laską, która chce uratować misia.
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-10, 21:59   #3713
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Witam wszystkich co tam u Was?

Mi sie powoli zycie sypie niestety :/
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-10, 22:23   #3714
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich co tam u Was?

Mi sie powoli zycie sypie niestety :/
Kłopoty w raju? Opowiadaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-10, 23:09   #3715
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

O czesc szefowa

No niestety moj zwiazek jest obecnie w separacji chyba bez perspektyw :/

Co u Ciebie?
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-11, 07:52   #3716
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Dzień dobry!

Od wczoraj w pracy po urlopie i pluję sobie w brodę, że nie wzięłam jeszcze jednego tygodnia, biorąc pod uwagę pogodę. 7 rano i idąc do pracy już mam ochotę iść pod prysznic
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-11, 08:31   #3717
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

My juz w tym roku do biura nie wrocimy ale w sumie to dobrze , o wiele lepiej pracuje mi sie z domu
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-11, 08:39   #3718
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8 556
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

Pogoda jest nie do zniesienia.
Ja zaczynam urlop w piątek i już odliczam godziny mam tylko dylemat czy decydować się na wyjazd czy lepiej zostać w Polsce.

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-11, 08:40   #3719
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

A gdzie chcesz jechac :P?
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-11, 08:40   #3720
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 921
Dot.: Singielki 25+ cz. XIV

. Zly temat.
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-29 19:50:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.