Zagubiony cz³owiek - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-11-24, 00:54   #1
Dominiczek111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 3

Zagubiony cz³owiek


Dzieñ Dobry a raczej Dobry wieczór :3
Jestem Dominik.
Wiem ¿e to forum jest g³ównie dla kobiet ale widzia³em równie¿ kilka postów panów i postanowi³em opisaæ swoj± historie.
Od d³u¿szego czasu tj 9 miesiêcy spotykam siê ze swoj± dziewczyn± ja mam 18 ona 17 lat. Oboje mieli¶my trudne dzieciñstwo o którym sobie du¿o opowiadali¶my obiecali¶my sobie ¿e nikt z zewn±trz o tym nie bêdzie wiedzia³ tylko i wy³±cznie my.
niestety pewnego dnia wzi±³em jej telefon i ogl±da³em zdjêcia (ona w tym czasie wysz³a) a za kilka minut napisa³a jej kole¿anka a w zasadzie przyjació³ka.
Przerazi³em siê ... moja dziewczyna opisa³a w szczegó³ach to co opowiedzia³em jej o swojej rodzinie dos³ownie wszystko by³o dla mnie bardzo wa¿ne to ¿eby tego nikt nie wiedzia³ zdenerwowa³em siê tym faktem nic jej nie mówi³em tylko napisa³em co¶ w stylu ¿e jest piêkn± osob± i ¿e mogê jej ufaæ ¿e wszystko zachowuje dla siebie. My¶la³em ¿e siê przyzna ale nic z tego przeciwnie mówi³a mi prosto w oczy ¿e przecie¿ to jasne ¿e to normalne ¿e jak siê kogo¶ kocha to trzyma siê jego sekrety w sobie gdy to us³ysza³em powiedzia³em tylko "k³amiesz" i wyszed³em.
nastêpnego dnia gdy przyszed³em do jej domu (bardzo j± kocham i by³em wstanie jej wybaczyæ wszystko) za³ama³em siê jeszcze bardziej...
zamiast spaæ ca³± noc p³aka³a i pocie³a siê rêkê i nogê ¿yletk± zawsze by³em przy niej ale wtedy nie mog³em nad sob± zapanowaæ.Próbowa³em j± pocieszaæ i spyta³em dlaczego mnie ok³ama³a a ta w ¿ywe oczy mnie k³ama³a ¿e ja jej niby nie ufam itp.
Postanowi³em ¿e zabiorê j± na spacer wkurzony i zdenerwowany na ni±.
Poprosi³em j± ¿eby za³o¿y³a czapke bo jest zimno lecz tego nie zrobi³a zamiast tego kaza³a mi siê ubraæ tak ¿e a¿ siê mia³ siê ze mnie laæ pot ok ubra³em i chcia³em chocia¿ za³o¿yæ jej kaptur ... bezskutecznie skrzycza³a mnie i powiedzia³a ¿e jak bêdê jej zak³ada³ ten kaptur to wróci do domu ok ju¿ nic nie robi³em wkurzony szed³em dalej po kilku metrach doczepi³a siê do tego ¿e odpi±³em sobie guzik od kurtki przy szyi by³o mi mega gor±co a ta ¿e mam go zapi±æ albo idzie beze mnie na spacer ja na to ¿e ma za³o¿yæ czapke ale ona nic sobie z tego nie robi³a bo by³o wa¿ne tylko jej zdanie ... jak zawsze ...
Nw co mam robiæ w takiej sytuacji nw czy jej jeszcze ufam bo po czym¶ takim jestem zdruzgotany a je¶li nawet chcia³bym z ni± zerwaæ to powiedzia³a mi ¿e siê zabije i co najgorsze ona jest do tego zdolna wystarczy ¿e musia³em znosiæ widok jej zap³akanej i ran po ¿yletce ja j± Kocham i ona mówi ¿e mnie te¿ jestem naprawdê zagubiony i nw co o tym my¶leæ zapomnieæ o ca³ej sprawie ? nie chce jej mówiæ ¿e grzeba³em jej w telefonie chocia¿ ona w moim grzebie regularnie mi nie pozwala w swoim bo od razu jest foch
Czy to chwilowe czy to hormony ja nw proszê dorad¼cie co w takiej sytuacji powinienem zrobiæ ?
Dziêkuje za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam Dominiczek :3
Dominiczek111 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-24, 01:05   #2
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznañ
Wiadomo¶ci: 3 791
Dot.: Zagubiony cz³owiek

Cytat:
Napisane przez Dominiczek111 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieñ Dobry a raczej Dobry wieczór :3
Jestem Dominik.
Wiem ¿e to forum jest g³ównie dla kobiet ale widzia³em równie¿ kilka postów panów i postanowi³em opisaæ swoj± historie.
Od d³u¿szego czasu tj 9 miesiêcy spotykam siê ze swoj± dziewczyn± ja mam 18 ona 17 lat. Oboje mieli¶my trudne dzieciñstwo o którym sobie du¿o opowiadali¶my obiecali¶my sobie ¿e nikt z zewn±trz o tym nie bêdzie wiedzia³ tylko i wy³±cznie my.
niestety pewnego dnia wzi±³em jej telefon i ogl±da³em zdjêcia (ona w tym czasie wysz³a) a za kilka minut napisa³a jej kole¿anka a w zasadzie przyjació³ka.
Przerazi³em siê ... moja dziewczyna opisa³a w szczegó³ach to co opowiedzia³em jej o swojej rodzinie dos³ownie wszystko by³o dla mnie bardzo wa¿ne to ¿eby tego nikt nie wiedzia³ zdenerwowa³em siê tym faktem nic jej nie mówi³em tylko napisa³em co¶ w stylu ¿e jest piêkn± osob± i ¿e mogê jej ufaæ ¿e wszystko zachowuje dla siebie. My¶la³em ¿e siê przyzna ale nic z tego przeciwnie mówi³a mi prosto w oczy ¿e przecie¿ to jasne ¿e to normalne ¿e jak siê kogo¶ kocha to trzyma siê jego sekrety w sobie gdy to us³ysza³em powiedzia³em tylko "k³amiesz" i wyszed³em.
nastêpnego dnia gdy przyszed³em do jej domu (bardzo j± kocham i by³em wstanie jej wybaczyæ wszystko) za³ama³em siê jeszcze bardziej...
zamiast spaæ ca³± noc p³aka³a i pocie³a siê rêkê i nogê ¿yletk± zawsze by³em przy niej ale wtedy nie mog³em nad sob± zapanowaæ.Próbowa³em j± pocieszaæ i spyta³em dlaczego mnie ok³ama³a a ta w ¿ywe oczy mnie k³ama³a ¿e ja jej niby nie ufam itp.
Postanowi³em ¿e zabiorê j± na spacer wkurzony i zdenerwowany na ni±.
Poprosi³em j± ¿eby za³o¿y³a czapke bo jest zimno lecz tego nie zrobi³a zamiast tego kaza³a mi siê ubraæ tak ¿e a¿ siê mia³ siê ze mnie laæ pot ok ubra³em i chcia³em chocia¿ za³o¿yæ jej kaptur ... bezskutecznie skrzycza³a mnie i powiedzia³a ¿e jak bêdê jej zak³ada³ ten kaptur to wróci do domu ok ju¿ nic nie robi³em wkurzony szed³em dalej po kilku metrach doczepi³a siê do tego ¿e odpi±³em sobie guzik od kurtki przy szyi by³o mi mega gor±co a ta ¿e mam go zapi±æ albo idzie beze mnie na spacer ja na to ¿e ma za³o¿yæ czapke ale ona nic sobie z tego nie robi³a bo by³o wa¿ne tylko jej zdanie ... jak zawsze ...
Nw co mam robiæ w takiej sytuacji nw czy jej jeszcze ufam bo po czym¶ takim jestem zdruzgotany a je¶li nawet chcia³bym z ni± zerwaæ to powiedzia³a mi ¿e siê zabije i co najgorsze ona jest do tego zdolna wystarczy ¿e musia³em znosiæ widok jej zap³akanej i ran po ¿yletce ja j± Kocham i ona mówi ¿e mnie te¿ jestem naprawdê zagubiony i nw co o tym my¶leæ zapomnieæ o ca³ej sprawie ? nie chce jej mówiæ ¿e grzeba³em jej w telefonie chocia¿ ona w moim grzebie regularnie mi nie pozwala w swoim bo od razu jest foch
Czy to chwilowe czy to hormony ja nw proszê dorad¼cie co w takiej sytuacji powinienem zrobiæ ?
Dziêkuje za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam Dominiczek :3
Zg³osi³em, bo strasznie mi ¶mierdzi historia i sposób jej przekazania.

Ale gdybym siê myli³:

nw =/= nie wiem

Najpierw jej powiedz o tym, co znalaz³e¶ jej w jej telefonie. Potem nie pozostaje wam nic innego jak udaæ siê na terapiê do psychologa, bo ¿adne wiza¿owe porady tutaj nic nie dadz±.

Zak³adaj±c (i to bardzo), ¿e mówisz prawdê, to jeste¶ w zwi±zku z manipulantk±. Je¶li taka osoba nie chce siê leczyæ, to trzeba siê ewakuowaæ.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukujê w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-24, 09:44   #3
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 4 591
Dot.: Zagubiony cz³owiek

Uwa¿am,¿e trzeba by³o jej powiedzieæ co wyczyta³e¶ w jej telefonie.Oboje macie problem ,powa¿ny,z zaufaniem( co to za grzebanie po telefonach). Nie mo¿esz pozwoliæ jej graæ na twojej lito¶ci, teksty ,¿e siê zabije,ciêcie ¿yletk±,k³amstwa;dziecina da.To nie osoba na powa¿ny zwi±zek, to osoba na leczenie i terapiê.Masz problemy w domu,nie wiem jakie ale po co ci jeszcze dodatkowe obci±¿enie?Oczywi¶cie ,mo¿esz siê z ni± szarpaæ jeszcze d³uugi czas ,tylko siê zastanów czy ten zwi±zek wnosi co¶ pozytywnego , czy ciê uszczê¶liwia, czy te¿ jest destrukcyjny?Mam nadziejê,¿e to troll a nie prawdziwa historia.
robcia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-24, 09:45   #4
_alivia_
Raczkowanie
 
Avatar _alivia_
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 51
Dot.: Zagubiony cz³owiek

Nie, to nie s± hormony. Ewidentnie widaæ, ¿e dziewczyna ma ze sob± problem - szanta¿, okaleczanie, manipulacje, despotyzm (musi byæ tak jak ona chce) Z opisu jawi mi siê jako osoba toksyczna. Powinna pój¶æ na terapiê, bo emocje j± niszcz±. Je¶li tego nie zrobi, takie zachowania bêd± siê pog³êbiaæ, odbijaæ siê na Tobie i Waszym zwi±zku.
_alivia_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-24, 09:53   #5
madlen00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Zagubiony cz³owiek

Ona Tob± manipuluje, to jest szanta¿ emocjonalny. Uwa¿aj i nie daj siê w to wkrêciæ. Pewnie czuje siê winna i stara siê obróciæ kota ogonem...ona powiedzia³a o waszych sekretach przyjació³ce= zdradzi³a tajemnicê, a za chwilê tak Ciê "urobi", ¿e to Ty bêdziesz mia³ poczucie winy....
madlen00 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-24, 12:58   #6
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 33 873
Dot.: Zagubiony cz³owiek

Ja tam bym od niej uciek³a natychmiast po tych dziwnych akcjach, ewentualnie powiedzia³abym jej rodzicom o tym, ¿e mówi³a, ¿e chce pope³niæ samobójstwo. To ich dziecko i oni przede wszystkim powinni siê ni± zaj±æ, s± za ni± odpowiedzialni.
Lexie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-24, 14:11   #7
Dominiczek111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Zagubiony cz³owiek

Gdy powiedzia³em ¿e powiem jej rodzicom co robi powiedzia³a ¿e mnie znienawidzi, nie wybaczy mi tego i bêdê mia³ j± na sumieniu ona uwa¿a ¿e jej rodzice siê ni± nie interesuj± a nawet jej nie chc± ...
Gdy z nimi rozmawia³em tak o po prostu wydawali siê byæ bardzo mili natomiast ona mi ich opisuje w taki sposób ¿e tata pracuje a mama interesuje siê ni± tylko wtedy gdy ma posprz±taæ.
To nie jest ¿aden "fejk" opisuje prawdê ja jej ufa³em a w tej chwili mam rozpiernicz w g³owie
Dominiczek111 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-11-24, 14:58   #8
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 33 873
Dot.: Zagubiony cz³owiek

Cytat:
Napisane przez Dominiczek111 Poka¿ wiadomo¶æ
Gdy powiedzia³em ¿e powiem jej rodzicom co robi powiedzia³a ¿e mnie znienawidzi, nie wybaczy mi tego i bêdê mia³ j± na sumieniu ona uwa¿a ¿e jej rodzice siê ni± nie interesuj± a nawet jej nie chc± ...
Gdy z nimi rozmawia³em tak o po prostu wydawali siê byæ bardzo mili natomiast ona mi ich opisuje w taki sposób ¿e tata pracuje a mama interesuje siê ni± tylko wtedy gdy ma posprz±taæ.
To nie jest ¿aden "fejk" opisuje prawdê ja jej ufa³em a w tej chwili mam rozpiernicz w g³owie
A co Ci mia³a powiedzieæ? W zasadzie nie powinno Ciê interesowaæ czy ona Ci wybaczy czy nie, czy zapomni czy nie. Ona wyra¼nie ma jakie¶ problemy, a Ty nie powiniene¶ dawaæ siê tak manipulowaæ. To paskudne z jej strony, ¿e tak robi. Kiedy¶ jedna osoba podobnie siê zachowywa³a wobec mnie, jaki¶ czas stara³am siê jej pomóc, ale z perspektywy czasu widzê, ¿e by³am za¶lepiona i zmanipulowana przez ni±, niepotrzebnie siê wtedy mêczy³am. Dlatego teraz radzê Ci urwaæ to jak najszybciej, bo to bardzo toksyczne i sam na tym ucierpisz najmocniej.
Lexie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-24, 17:05   #9
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 4 441
Dot.: Zagubiony cz³owiek

Generalnie jeste¶cie oboje w tzw.trudnym wieku ,powiniene¶ powiedzieæ otwarcie ¿e zajrza³e¶ do telefonu i ciê zawiod³a ,jeste¶ na t± chwilê jej zak³adnikiem ,ale nie jeste¶ jej nic winien .Mo¿e powinna ponie¶ konsekwencjê w³asnych czynów .
ARAKSJEL jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-24, 17:19   #10
Dominiczek111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Zagubiony cz³owiek

Wygarn±³em jej to wszystko i powiedzia³em ¿e chce przerwy gdy¿ nie mogê byæ z kim¶ komu nie mogê ufaæ nw co bêdzie dalej wierzê ¿e poka¿e mi ¿e mogê na niej polegaæ i zmieni stosunek do mnie jak i do rodziców dziekujê wszystkim za pomoc :3
Dominiczek111 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-24, 17:33   #11
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznañ
Wiadomo¶ci: 3 791
Dot.: Zagubiony cz³owiek

Cytat:
Napisane przez Dominiczek111 Poka¿ wiadomo¶æ
Wygarn±³em jej to wszystko i powiedzia³em ¿e chce przerwy gdy¿ nie mogê byæ z kim¶ komu nie mogê ufaæ nw co bêdzie dalej wierzê ¿e poka¿e mi ¿e mogê na niej polegaæ i zmieni stosunek do mnie jak i do rodziców dziekujê wszystkim za pomoc :3
Wybacz, ale dlaczego wklejasz emotikonkê moszny w ustach, w sytuacji która jest ³agodnie rzecz mówi±c chora?
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukujê w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-11-24 18:33:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.