do Moniki_T!!!! w sprawie CCB!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-02, 19:48   #1
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496

do Moniki_T!!!! w sprawie CCB!!!!


Moniko, MAILER_DAEMON doniosl mi uprzejmie ze nie moze Ci dostarczyc emila wiec odpowiadam tutaj:

nie, nie mam skladu ... opakowanie spoczelo juz dawno na
dnie kosza ... pamietam tylko ze zawieral na 100% oba Mexoryle czy jak im
tam (notorycznie przekrecam nazwe), oraz dwutlenek tytanu no i alkohol
denaturyzowany tez, na jakims piatym czy siodmym miejscu (ale nei robil
mi aua).

owszem, jest ciemny, nie wiem do ktorej kategorii bladziakow nalezysz,
ja jestem BIALA, latem bezowa, wiec dla mnie byl za ciemny, acz tylko
odrobinke - moj maz z reguly sie czepia jak widac ze mam cos na paszczy a
tu sie nie przyczepil... tylko ze u mnie bardzo drastycznie bylo widac
roznice miedzy kolorem szyi a paszczy - bo szyje mam jeszcze bielsza i
musialam oczywiscie smarowac i szyje i czesc dekoltu a tego nie lubie
...(plus plamy na odziezy, tez nie lubie)

nie wiem czy zamawialas juz cos od CCB - masz 14 dni na zwrocenie
kosmetyku jesli Ci nie odpowiada, ja juz robilam tak pare razy ze zamawialam
cus, czytalam sklad i odsylalam, jako ze koszty odsylki przejmuje CCB,
acz glupio jest placic ogolne koszty przesylki - 4,95 euro -za samo
czytanie skladu (ja z reguly i tak zamawialam pare rzeczy wiec nie robilo
to roznicy). raz nawet odeslalam kosmetyk uzywany, i bylo ok.
A skladow NIE przysylaja i w ogole prawie nie odpowiadaja na emaile,
swiniaki . pod tym wzgledem serwis YR jest po prostu
bezkonkurencyjny!!!!


jakbys miala pytania to chetnie odpowiem
a
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-02, 20:11   #2
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: do Moniki_T!!!! w sprawie CCB!!!!

Wlasnie sobie dostalam od nich katalog z dwoma probkami Brzmi to wszystko bardzo zachecajaco, ogrom promocji i ofert, a ja tak naprawde nie wiem co dobre bo narazie mam jedna rzecz Mozesz mi polecic jakies szczegolne produkty?

__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-02, 20:20   #3
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: do Moniki_T!!!! w sprawie CCB!!!!

hmmmmmmmmm
kredki do oczu maja dobre - w miare trwale i nie sa to wydlubywacze oka (sa miekkie ale sie nie scieraja), no i duzo ladnych kolorow

pomadka b. perfect

baza pod podklad - ta liliowa (o ile nie masz wrazliwej paszczy bo jest bardzo perfumowana) oraz taka w malej buteleczce z dozownikiem - Revelateur Optique czy jakos tak, pieknie wyrownuje kolor skory, swietnie kryje i udaje ze jej nie ma (dla mnie byla OCZYWISCIE za ciemna)

wiekszosc rzeczy do wlosow jest niezla, choc nie wiem czy warta tej kasy

perfumy - rzecz gustu

pielegnacja buzi - tutaj jakos nie podeszlo mi prawie nic, poza dwoma kremami ktorych juz nie ma i zoltym olejkiem do mycia buzi - ten jest rewelacyjny i bardzo wydajny, warto wiec nawet przy nieobnizonej cenie, bo zupelnie nie drazni, mozna nim umyc oczeta i w ogole, fajowy


acha, pudry sypkie sa bez talku (kusi mnie ten niebieski, oj kusi)

cienie do powiek sa b. twarde i bez bazy ani rusz, ale kolory maja ciekawe

warto sie skusic na ochrone sloneczna, jest rownie dobra jak LRP a tansza


co jeszcze? pytaj

asinek gadatliwy
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-02, 20:23   #4
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Re: do Moniki_T!!!! w sprawie CCB!!!!

Asinku Skarbie, dziekuje Ci pieknie
To na to wyglada, ze ma te 3 filtry. Wkurzam sie zawsze, bo powinni producenci na swoich stronach przy produktach powypisywac sklady, malo ktory to robi .
Ja tak zupelnie biala moze nie jestem, ale jak piszesz, ze to kolorowe, to zaczelam sie zastanawiac czy nie wtopie. Hm..........bede myslec.
Jeszcze raz Ci pieknie dziekuje za odzew.

A czemu to maile nie dochodza???

monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-02, 20:27   #5
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: do Moniki_T!!!! w sprawie CCB!!!!

Kurcze, zaraz sobie przejrze katalog i Cie wypytam Bo oni mi dali takie fajne naklejki z obnizkami i moge sobie wybrac na co chce miec obnizke i ile procent Przymierzam sie do tych pachnacych zeli pod prysznic Corinne Cobson, bo tu moge je kupic za 2.50 (t)euro! Podoba mi sie jeszcze ten matrioszkowy roz Marina Marinof, mam fiola na punkcie rozu No i ten wosk Lumiwax Maniatisa tez jest ciekawy

__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-02, 20:41   #6
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: do Moniki_T!!!! w sprawie CCB!!!!

Moniko, Demon napisal mi:
Hi. This is the qmail-send program at yahoo.com.
I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following
addresses.
This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

<wizaz@tiscali.de>:
Connected to 62.26.116.150 but greeting failed.
Remote host said: 554 mx0.unit.tiscali.de Service not available -
access denied
I'm not going to try again; this message has been in the queue too
long.


moze tiscali i jahu sie nie dogaduja?


Svenju - no mnie ten roz matrioszkowy tez kusi od dwoch juz prawie lat ... a na MUA to te male Fruity Blush tez maja niezle recenzje (i tez kusza, tylko ja mam juz cale multum rozy)
zele Cobson sa bardzo mocno pachnace, i maja SLS, wiec dla mnie nie bedzie powtorki z rozrywki, bo jestem wrazliwa na zapachy i wole jak cos nie pachnie niz jak pachnie za mocno. ale jesli lubisz ... moj maz ubostwial wanilie (ze starej serii) i byl zdziwiony ze oddalam siostrze ... pachna bowiem calkiem ok, nie sa bardzo chemiczne,a le tu jednak wole YR
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-03, 13:24   #7
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Re: do Moniki_T!!!! w sprawie CCB!!!!

Hm .......... sama nie wiem co im (jahu & tiskali) nie pasi....., ogolnie maile z jahu dostaje, wiec nie mam pojecia w czym teraz problem .

Asinku gadatliwy , powiedz Ty mi jeszcze, o ktorej bazie pisalas wyzej, ja znalazlam dwie o tej nazwie: http://www.ccbparis.de/_de/_de/makeu...F0_05^F1_05_15 , top-effekt czy top-optik, ktora lepsza?
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-03, 16:26   #8
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: do Moniki_T!!!! w sprawie CCB!!!!

Wy chwalicie ta firme a ja nie umiem sie do niej przekonac, najbardziej to mi sie prezenty podobaja. Uwielbialam te zele ze starej serii, w nowej zostal tylko magnolia ale jak widze nowe opakowanie to tez mnie jakos zniechecilo. Innego zapachu napewno nie kupie, bo nie lubie, a tak w starych byl jeszcze migdal, maz sobie chwalil i tez zekle naprawde wydajne, dobrze sie pienily. Mam ta srebrna kredke, zakupilam ze dwa lata temu jak tylko ta srebrna byla, troche za miekka jak dla mnie, ale do rozswietlenia wnetrza oka moze byc. Mascara 3D , dostalam w prezencie za pierwsze zamowieni9e, sliczny blau-grau kolor, ale tez jakos mnie nie zachwycila, nie umiem sie taka szczoteczka malowac i chyba byla nie swieza, jakos na drugi dzien juz gestniala. Za pierwsze zamowienie , jako prezent niespodzanka dostalam peeling ten mechaniczny, nawet fajny, mocno odswiezal i prefumowany strasznie.Kredki do oczu zamowilam sobie ta sliczna jasno rozowa i niebieska i sie rozczarowalam bo matowe, a takie najladniej wygladaja jak sa perlowe(przynajmniej dla mnie). Dostala je szwagierka, ale kusi ta nowa. Modelka ma nia makijaz jakby orientalny zrobiony w wewnatrz oka, wiec chyba sie musi trzymac. Cienie to dla mnie bubel. Mialam pojedynczy ciemny granat z lekki brokatem ,sciagal sie jak.... i inne jak byla probka w katalogu to to samo bylo. Cien kremowy w sztyfcie po godzinie ladowal u mnie w zalamaniu powiek, jak wszystkie tego typu cienie, dopiero z Clinique i Chanel jestem zadowolona, te sa prawie trwale. Pomadka tez mi nie odpowiadala, a ten zielony korektor na naczynka... do LRP mi bardziej odpowiada chodz tez moglby byc lepszy. Kusi mnie ten roz w sztyfcie, ale boje sie ze z trwaloscia bedzie slabo. Mialam puderek prasowany ale juz go nie ma, a z podkladow mialam probki(jak przyslali nowy katalog ) i tez jakos mi nieodpowiadaly. Ten pomaranczowy teintgrundierung oddalam Monice T, ale ona jakos tez nie wie co z nim zrobic hihihihi. Blyszczyk bezbarwny z brokatem moglo byc ,ale mniej trwaly od ArtDeco a brokat pozostawal na ustach i wedrowal dookola ust. Szampon do wlosow blond tez mi sie niepodobal bo dostalam po nim lupiezu i to samo po tym do mycia na sucho. Kremy z tej serii blotenej - dostalam syfow po nich. Ten brazujacy krem nie umialam go rozprowdzic zeby ladnie sie z cera stopil i nie byl taki ciemny. O innych kremach to niewspomne, tyle razy sie zawiodlam ze jak dostalam probke w nowym katalogu to nawet jej nie otwieralam tylko oddawalam komus na wyprobowanie. No i tak moglabym dalej narzekac. Wiele rzeczy mialam, wiele wyprobowalam ale jak sie tylko zawodzilam to potem juz nawet nie chcialam probowac. I co ja mam zrobic, czasami cos kusi, ale sie strasznie boje zamowic, nawet prezenty przestaly mi sie podobac. Po co mi kolejna torebka lub kosmetyczka. Mogli by pomyslec o czyms innym. Ale ja wybredna jestem hihihihi.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-03, 16:45   #9
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
CCB

moni napisał(a):
> Wy chwalicie ta firme a ja nie umiem sie do niej przekonac........

Szczerze mowiac nigdy nic jeszcze nie zamawialam z tej firmy, dostaje nagminnie probki, katalogi i na tym do tej pory sie konczylo. Ostatnio zamowilam jeden produkt (wlasciwie ze wzgledu na sklad), ktory cos przyjsc nie chce, wiec czekam cierpliwie. Od Ciebie Moni dostalam to cos pomaranczowe, ale u mnie na twarzy tego nie widac , poza tym raz jedyny zakupilam w ebayu ich eyelinera za 1EUR , ktory jest porownywalny z superlinerami Loreala (wlasciwie to z jednej "rodziny", wiec pewnie dlatego), to akurat jest bardzo dobre.
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-03, 17:25   #10
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: CCB

Monika w katalogu pisza o tym pomaranczowym tak:
Diese zartcermige Grundierung spendet dem Teint Feuchtigkeit und einen frischen, natürlichen Farbton. Auch ohne Make-up sehen Sie damit wie frisch erholt aus.
Wydaje mi sie ze kobitki z brzoskwiniowa cera byly by z tego bardziej zadowolone.
Zapomninialam napisac ze mam jeszcze bloker 50-tke(pamietasz Monika jak ci w czerwcu pokazywalam). Jest to taki sam fluid jak LRP Fluide Extreme, ale mocno perfumowany. Jesli kiedys zdecyduje sie na wykonczenie tego blokera to raczej juz go nie kupie. Przy tych samych wlasciwosciach co LRP(tez mimo lekkie konsystecji jest tlustawy) wole LRP bo jest nieperfumowany .
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-03, 18:26   #11
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Re: CCB

moni napisał(a):
> Monika w katalogu pisza o tym pomaranczowym tak:
> Diese zartcermige Grundierung spendet dem Teint Feuchtigkeit und einen frischen, natürlichen Farbton. Auch ohne Make-up sehen Sie damit wie frisch erholt aus.

Znam ten opis, mam katalog
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-03, 18:51   #12
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: do Moniki_T!!!! w sprawie CCB!!!!

Top optik, tej drugiej nie probowalam. A ta ktorej probowalam jest jak fajny podklad - tylko tyle ze dal wielu bedzie za jasna, a dla mnie - za ciemna
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-03, 18:55   #13
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Re: do Moniki_T!!!! w sprawie CCB!!!!

asinek napisał(a):
> Top optik, tej drugiej nie probowalam. A ta ktorej probowalam jest jak fajny podklad - tylko tyle ze dal wielu bedzie za jasna, a dla mnie - za ciemna

Ja jestem po srodku

Wielkie dzieki
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-03, 18:59   #14
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: CCB

moni napisał(a):

> Zapomninialam napisac ze mam jeszcze bloker 50-tke(pamietasz Monika jak ci w czerwcu pokazywalam). Jest to taki sam fluid jak LRP Fluide Extreme, ale mocno perfumowany. Jesli kiedys zdecyduje sie na wykonczenie tego blokera to raczej juz go nie kupie. Przy tych samych wlasciwosciach co LRP(tez mimo lekkie konsystecji jest tlustawy) wole LRP bo jest nieperfumowany .

??? tez mam ten bloker i nie pachnie. ma co prawda perfume w skadzie ale jej nie czuc. w sumie jak dla mnie to pachnie "niczym" tak jak kosmetyki apteczne ....

z tych baz to pomaranczowa oddalam siorze , nie umialam jej nakladac, ale na brazowej sie nauczylam i uzywam jej chetnie, jako ze latem i tak jestem blada plus ten bloker ktory daje bialawy osad - wygladam okropnie, wiec to brazowe cus nadaje paszczy ladny odcien. ale na niektorych kremach sie walkuje.

o pomadkach pisalam tych nowych, b. perfect - sa bez lanoliny wiec nie wysuszaja warg, wszystkie inne wysuszaja mi jak diabli. ale trwale to one nie sa. podkady lubialm, wszystkie ktore mialam, a na Hydrastretch ostrze sobie zeby od dawna bo do twarzy suchej jest jak balsam - zero sciagania i jakos tak "wyprasowal" mi zmarszczki, nie wiem jak to zrobil ... w sumie milo by bylo dorwac gdzies jeszcze jedna probke zeby sprawdzic czy mi sie nei wydawalo ...

pielegnacji oceniac nie bede, nie lubie Oreala pot tym wzgledem i tu nie robie roznicy ... choc maseczka kaolinowa JEST swietna.

a tusze to jak sie trafi - od CCB mialam najlepszy a takze najgorszy tusz jakich uzywalam w zyciu.
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-03, 19:11   #15
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Re: do Moniki_T!!!! w sprawie CCB!!!!

Asinek, jakbys tak kiedys miala w rekach ten niebieski puder, to daj znac jak sie sprawuje .
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-03, 19:32   #16
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: do Moniki_T!!!! w sprawie CCB!!!!

asinek a ktory ci tusz tak podpasowal? Bo ja powiem szczerze, ze po tym co wyzej wspomnialam to balam sie inne kupic , a do tego te modelki maja jakos tak pomalowane te oczy, posklejane rzesy , ze to nie zacheca. Nawet jak patrze na te szczoteczki takie jakies rzadkie lub plastikowe np. w tej mascara flash, co daje vinyl efekt, to naprawde nie zacheta(ale pewnie czarny bedzie slicznie i gleboko sie na czarno blyszczal)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-03, 19:37   #17
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: do Moniki_T!!!! w sprawie CCB!!!!

a dziewczyny , a ma ktoras z was ta kredke Khol-Stift, obojetnie ktory kolor Orient-Schwarz lub Orient-Braun? Fajne sa, jak sie trzymaja wewnatrz oka? I czy ten braz jest bardzo ciemny? Bo ja uwielbiam takie sliepie jak u modelki na zdjeciu, tylko wiekszosc kredek nawet tych reklamowanych na trwale, splywa ze srodka oka lub robia mi mgle, ze slepa jestem.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-03, 19:43   #18
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: do Moniki_T!!!! w sprawie CCB!!!!

daaawno mialam, Cils Souplesse sie nazywal, mialam w kolorze Cassis, byl naprawde pieknie gleboko sliwkowy i cudny.
z tych w obecnym katalogu nie zacheca mnie nic, z dokladnie tych samych wzgledow o ktorych piszesz

a niebieski puder - no walcze ze soba, po co mi trzeci puder sypki? (przeciez nie mam jeszcze niebieskiego!!!!!)
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.