Czy opłaca się jeszcze robić żele? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-09, 14:12   #1
sarq
Raczkowanie
 
Avatar sarq
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląsk.
Wiadomości: 88
GG do sarq
Question

Czy opłaca się jeszcze robić żele?


Witam serdecznie, ostatnio znalazłam na allegro dość tani, fajny i porządny zestaw startowy do żeli. Zawsze miałam krótką płytkę paznokcia, a słyszałam że tips ją wydłuża. Tak samo mam problem z tym, że czasem zdarza mi się obgryzać paznokcie. W związku z tym chciałabym się nauczyć robić je sama dla siebie, aby moje dłonie w końcu ładnie wyglądały, paznokcie odrosły i żebym oduczyła się obgryzać (bo zauważyłam, że dzięki tipsom lepiej jest mi się pozbyć tego nałogu i oczywiście skórki mam piękne)

Zatem kieruję pytanie, czy warto kupić taki zestaw? Wiem, że początki bywają ciężkie i paznokcie mogą być na początek nie za ładne, ale z czasem pewnie się nauczę. Co Wy na to? Jaki macie stosunek do tego?

Pozdrawiam
__________________

Prawdziwa miłość to nie splecione ręce, a złączone serca...

K <3
sarq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 11:06   #2
ArletaKuchta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 27
Dot.: Czy opłaca się jeszcze robić żele?

Jeśli obgryzasz paznokcie to faktycznie żele mogą Ci pomóc oduczyć się tego przykrego nałogu, chociaż znam zdolne osoby, które obgryzają nawet paznokcie z żelem. Jeśli jesteś bardzo cierpliwa i chętna do nauki to na pewno po pewnym czasie wyjdą Ci ładne pazurki.
A co do zestawu z allegro to ja też kupiłam tam swój pierwszy i bardzo się zawiodłam. Żele były bardzo złej jakości. Polecam Ci kupienie gotowego zestawu ze strony jednej z profesjonalnych firm, większość ma coś takiego w sprzedaży.
Może wkleisz link do tego zestawu na allegro?
__________________
<ciach_reklama>
ArletaKuchta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 18:50   #3
sarq
Raczkowanie
 
Avatar sarq
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląsk.
Wiadomości: 88
GG do sarq
Dot.: Czy opłaca się jeszcze robić żele?

Pośpieszyłam się, bo nikt nie odpisywał, też tutaj nie zaglądałam i zamówiłam go właśnie dzisiaj:
http://allegro.pl/zestaw-do-paznokci...632287710.html

Mam nadzieję, że to dobry wybór, bo szwagierka chyba też kupowała z tej "firmy" i była zadowolona, a też się na nim zaczynała uczyć, była zielona.
Raz robiła mi pazurki i długo się trzymały i wszystko szło jak po maśle.
Ja mam wielkie chęci i już się nie mogę doczekać, aż się do niego dorwę i zacznę ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć
__________________

Prawdziwa miłość to nie splecione ręce, a złączone serca...

K <3
sarq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 06:21   #4
Ewka ESSTETICA
Raczkowanie
 
Avatar Ewka ESSTETICA
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 42
Dot.: Czy opłaca się jeszcze robić żele?

Jeśli tak bardzo chcesz robić paznokcie - wybierz się na szkolenie. Może najpierw tylko sobie, ale z czasem - kto wie - mogłabyś się tym zająć zawodowo?
Dziewczynom na początku szkoda wydać na kurs, ale kiedy już w nim uczestniczą - twierdzą, że jest to o wiele trudniejsze niż myślały. Są zaskoczone, że dowiadują się o tylu rzeczach, wskazówkach, jest sporo zasad (podstawowych), które trzeba znać. Zorientuj sie w swojej okolicy kto i za ile szkoli i popytaj oczywiście o opinie. Szkoda, że zamówiłaś juz ten zestaw, uważam, że jest tam wiele niepotrzebnych produktów.
Ja sama szkolę, sprzedajemy także produkty kursantkom i indywidualnie dobieramy im pierwsze zestawy - pod kątem tych rodzai produktów - na których kursantce najlepiej się pracowało. To idealna sprawa.
Ewka ESSTETICA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 13:30   #5
sarq
Raczkowanie
 
Avatar sarq
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląsk.
Wiadomości: 88
GG do sarq
Dot.: Czy opłaca się jeszcze robić żele?

Dziękuję za opinię. Szczerze, to myślałam, że robienie tipsów to naprawdę prosta sprawa, lecz teraz się przekonałam, że na pierwszy raz to nie takie banalne i wymaga wiele poświęconego czasu, aby dojść do perfekcji.
Biorę pod uwagę to, aby wybrać się do stylistki, podpatrzeć (nawet na sobie) jak profesjonalnie robi pazurki, ewentualnie podpytać, no i poszukać kursu jak wpłynie wypłata Wtedy to będzie miało sens
__________________

Prawdziwa miłość to nie splecione ręce, a złączone serca...

K <3
sarq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 19:19   #6
natinails7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 18
Smile Dot.: Czy opłaca się jeszcze robić żele?

czy zancie kogos dobrego jakis salon co zrobi mi paznokcie na slub?
natinails7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 08:45   #7
Ewka ESSTETICA
Raczkowanie
 
Avatar Ewka ESSTETICA
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 42
Dot.: Czy opłaca się jeszcze robić żele?

Oczywiście, że znamy natinails7, tyle, że zależy w jakiej miejscowości
Ewka ESSTETICA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.