Schodząca skóra z dłoni ... :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-07, 11:32   #1
Niliessa
Raczkowanie
 
Avatar Niliessa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 133
Question

Schodząca skóra z dłoni ... :(


hej! Ostatnio zauważyłam ze schodzi mi skora z wewnętrznych stron dłoni. Nie wiem czym to jest spowodowane;/ Staram sioe kremowac rece jak najczęściej. Poraz pierwszy z czyms takim sie u mnie spotykam. Zazwyczaj latem skóra schodziła ze stóp ..ale stosuje kremy na nie i jest ok. Martwie sie czy przypadkiem schodząca skóra z dłoni nie jest dziedziczna ...bo moj tato ma ten sam problem latem. Ale mam 22 lata i dopiero by to wyszlo ?? dziwna sprawa. A moze moj problem lezy gdzies indziej.
Niliessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 14:50   #2
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Schodząca skóra z dłoni ... :(

Cytat:
Napisane przez Niliessa Pokaż wiadomość
hej! Ostatnio zauważyłam ze schodzi mi skora z wewnętrznych stron dłoni. Nie wiem czym to jest spowodowane;/ Staram sioe kremowac rece jak najczęściej. Poraz pierwszy z czyms takim sie u mnie spotykam. Zazwyczaj latem skóra schodziła ze stóp ..ale stosuje kremy na nie i jest ok. Martwie sie czy przypadkiem schodząca skóra z dłoni nie jest dziedziczna ...bo moj tato ma ten sam problem latem. Ale mam 22 lata i dopiero by to wyszlo ?? dziwna sprawa. A moze moj problem lezy gdzies indziej.
ja kiedys tez tak mialam, ze mi sie tak jakby luszczyla skora na dloniach, ale tak minimalnie tylko. Moze to po twardej wodzie? staraj sie jak najczesciej kremowac rece i to jakims dobrym kremem?
a moze to uczulenie na cos?

ja to mialam po wodzie, jak czasem dlugo mialam kontakt z woda, do tego jeszcze jakies proszki czy cos, to pozniej wlasnie takie efekt, ale teraz juz uwazam
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 23:45   #3
jusii
Rozeznanie
 
Avatar jusii
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 814
Dot.: Schodząca skóra z dłoni ... :(

Mój TZ tak ma co roku na wiosnę Zastanawiałam się kiedyś czy to nie jest alergia Chętnie też bym się dowiedziała skąd to się bierze u niego
jusii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 14:07   #4
Anitka11
Zakorzenienie
 
Avatar Anitka11
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 9 203
GG do Anitka11
Dot.: Schodząca skóra z dłoni ... :(

Ja też tak mam, od czasu do czasu schodzi mi skóra z wewnętrznej strony dłoni. Już się do tego przyzwyczaiłam i nie wiem skąd to się bierze. Przypuszczam tylko, że może od jakiś detergentów.
__________________
Wymiana:
Zestaw kosmetyków
Anitka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 23:46   #5
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Schodząca skóra z dłoni ... :(

By nie powielac wątku, mozecie mi polecic jakis krem do rąk, ktory nie tylko bedzie nawilzal , ale nie pozostawiał tłustej warstwy ( nie brudzil papieru) - do pracy potrzebny. Cos leczniczego, co naprawde pomoze.
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.