Wlosy :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-27, 19:42   #1
Nemi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 7

Wlosy :(


Witam,
Mam problem z wloskami na brzuchu, mam taki maly zarost jaki maja faceci. Wokol i ponizej pepka, nie sa ta jakies grube wlosy, ale sa widoczne tym bardziej ze jestem szatynka( Nie chce ich golic, ale jakos rozjasnic (latem jak jestem opalona sa praktycznie niewidoczne, jednak zima widac je ) Czy macie jakies sposob lub srodki na rozjanienie i tym samym pozbycie sie tego problemu. Z góry dziekuje za podpowiedz, pozadrawiam
Nemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 19:50   #2
AlicjaDiablica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 172
GG do AlicjaDiablica
Re: Wlosy :(

Może spróbuj przetrzeć je parę razy wodą utlenioną? Jeśli będziesz robić to przez parę dni, zjaśnieją. Moja koleżanka tak robiła z włoskami na rękach.
Tylko to chyba może przysuszyć skórę, więc dobrze się smaruj
AlicjaDiablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 20:29   #3
Senorita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 124
Re: Wlosy :(

a może spróbuj płynem do rozjasniania włosków na ciele Sally Hansen albo Urody!Ja też mam ten problem i woda utleniona ciemnych włosków nie rozjasni,jest dobra dla blondynek a ja jestem brunetką i się przymierzam do tych specyfików,chociaz tego z Urody nigdzie nie moge znaleźć!Może w drogerii natura hmmmmmmm
Senorita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 20:29   #4
myszaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11
Re: Wlosy :(

slyszalam ze jest taki preparat firmy sally hansen, rozjaśnia wloski, pełnej nazwy nie pamiętam. mozesz je przeciez usunac woskiem, staną sie slabsze. powodzenia !! pozdrawiam!!
myszaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-01, 13:46   #5
mmartaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 394
Re: Wlosy :(

cześć,ja jestem brunetką imiałam od pępka w dół czarne włosy,pisze że miałam bo w 90 procentach udało mi się ich pozbyć,poprostu depilowałam je depilatorem,na samym początku boli ale po pewnym czasie ciało przyzwyczaja się,teraz odrastają o wiele słabsze i są bardzo jasne poprostu prawie ich nie widać,też ci to polecam po roku takiej depilacji na pewno będziesz zadowolona z efektów.Serdecznie pozdrawiam pa.
__________________
Bądz uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości ))
mmartaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-02, 09:59   #6
Korba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 24
Re: Wlosy :(

Ja tez mam taki problem,stosowalam przez jakis czas depilator ale mam do niego awersje, bo lydki zaczely mnie strasznie swedziec, ale sprobuje tak jak mowisz,ale nogi zostawie w spokoju
Korba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.