Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów. - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-01-21, 17:29   #541
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Ta rodzina niepełnosprawnych, którym odebrano dzieci, była przerażająca... Słusznie nie mają dzieci pod opieką. Słychać że są to ludzie mocno upośledzeni, niestety też bezdomni. Jaka przyszłość miałyby te dzieci? Do tego wspomniano tylko mimochodem, że niemowlę było mocno niedożywione, nikt się jakoś nad tym nie pochylił, tylko lamentowano nad biedakami, którym zły sąd zabrał potomstwo.
No niestety, mam może niepopularne poglądy, ale takim ludziom powinno się z automatu odbierać płodność. Dzieci szkoda.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-21, 18:18   #542
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
No niestety, mam może niepopularne poglądy, ale takim ludziom powinno się z automatu odbierać płodność. Dzieci szkoda.

Dokładnie tak. Błędem jest dopuszczenie do tego, żeby spłodzili potomka bo jeśli stopień upośledzenia jest wysoki to predzej czy pozniej dziecko moze zostac odebrane. Moim zdaniem osoby upośledzone umysłowo w stopniu ciężkim nie powinny mieć ani wychowywać dzieci. Sami widzimy po sobie jak ciężkie jest wychowanie dzieci nam, osobom zdrowym w pełni a co dopiero osobom z jakimiś tam upośledzeniem umysłowym..

Tylko o co tam chodziło z tymi gwałtami? O.o
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-22, 11:33   #543
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Jeszcze nie widziałam odcinka, ale już wiem, że wpienią mnie opinie ekspertów o tym, jak ważna jest rodzina, nierozdzielanie dzieci od rodziców i lepiej żyć w nędzy, ale razem
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-22, 12:05   #544
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie widziałam odcinka, ale już wiem, że wpienią mnie opinie ekspertów o tym, jak ważna jest rodzina, nierozdzielanie dzieci od rodziców i lepiej żyć w nędzy, ale razem

Koniecznie podziel się wrażeniami Można już go znaleźć na yt.


https://www.youtube.com/watch?v=ja8et5EUXsk
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-22, 12:30   #545
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Koniecznie podziel się wrażeniami Można już go znaleźć na yt.


https://www.youtube.com/watch?v=ja8et5EUXsk
Jestem już po

W pierwszej sprawie Kaszewiak ma trochę racji, taki wydruk z wydatkami jest nic nie warty. Moja koleżanka zajmuje się dziećmi na Wiosce Dziecięcej, jest tzw. ciocią i tworzy dom dla podopiecznych. Ona musi mieć wszystkie paragony, ba, faktury ze spożywczego, bo pod koniec miesiąca bardzo szczegółowo się rozlicza co do złotówki. Teraz każdy sklep nie robi problemu z fakturami, wystarczy podać NIP.
Mimo to nawet jeśli ta rodzina czai się na dom po śmierci tego chorego pana, to on ma teraz przynajmniej towarzystwo i nie jest sam. O ile na co dzień jest podobnie jak w materiale.

Druga sprawa, tak jak piszecie, chorzy umysłowo ludzie, a mimo to cwaniaki, chcący mieć wszystko teraz tutaj już.

Daję wiarę kobiecie w trzeciej sprawie, położne potrafią być wredne i chamskie, zasypywać tekstami w stylu było nie rozkładać nóg to nie bolałoby teraz szkoda chłopaka, ale nie obejrzałam do końca.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-23, 09:26   #546
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Ta rodzina niepełnosprawnych, którym odebrano dzieci, była przerażająca... Słusznie nie mają dzieci pod opieką. Słychać że są to ludzie mocno upośledzeni, niestety też bezdomni. Jaka przyszłość miałyby te dzieci? Do tego wspomniano tylko mimochodem, że niemowlę było mocno niedożywione, nikt się jakoś nad tym nie pochylił, tylko lamentowano nad biedakami, którym zły sąd zabrał potomstwo.

Dla mnie szok ze nikt nie poruszył tematu w jakim stanie dzieci były odebrane i dlaczego w ogóle były, w życiu nie powinni dostać ich z powrotem, a już zwłaszcza tego, co ma 1,5 roku i odebrany był jak miał miesiąc.

A oni na bank zrobią sobie kolejne.

W ogóle nie kumam takich pomysłów - inteligentne pytanie ile niby kosztuje dziecko w rodzinie zastępczej, 4 tys zł, to lepiej dać 4 tys tym rodzicom i oddać im dziecko

Serio niektórzy powinni mieć bana na występowanie w TV, kolejne szkodliwe treści wyprodukowane przez jaworowicz.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-23, 11:23   #547
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Jestem już po

W pierwszej sprawie Kaszewiak ma trochę racji, taki wydruk z wydatkami jest nic nie warty. Moja koleżanka zajmuje się dziećmi na Wiosce Dziecięcej, jest tzw. ciocią i tworzy dom dla podopiecznych. Ona musi mieć wszystkie paragony, ba, faktury ze spożywczego, bo pod koniec miesiąca bardzo szczegółowo się rozlicza co do złotówki. Teraz każdy sklep nie robi problemu z fakturami, wystarczy podać NIP.

Ja właśnie nie rozumiem tego ich oburzenia, czemu nie chcą o te faktury zadbać, skoro sąd tego wymaga? Ta rodzina opiekująca mieszka u tego chorego Zbyszka. I to jest trochę dyskusyjne, żeby tak wejść sobie do kogoś i roztoczyć opiekę. I zupełnym przypadkiem okazało się, że Zbyszek ma urodziny akurat wtedy, gdy Jaworowicz przyjeżdża i są kamery? Ciekawe, czy na co dzień też tam taka sielanka... Oni biorą emeryturę tego Zbyszka, ale zamiast się z tego rozliczyć, to pokazują jakieś wydrukowane karteczki. Ale może jestem niesprawiedliwa, bo mnie już się ciśnienie podnosi jak widzę rodzinę która nie ma gdzie mieszkać, a robi sobie czwórkę dzieci...


Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Daję wiarę kobiecie w trzeciej sprawie, położne potrafią być wredne i chamskie, zasypywać tekstami w stylu było nie rozkładać nóg to nie bolałoby teraz szkoda chłopaka, ale nie obejrzałam do końca.

Mojej krzyczącej z bólu mamie położna mówiła ze śmiechem Cierp ciało, kiedy się chciało! Mama do dziś wspomina, że poród był przez to jednym z najgorszych chyba doświadczeń w życiu.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-23, 15:08   #548
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Jeżeli chodzi o sprawę numer 1: Kaszewiak nie jest tam popularny, bo twardo trzyma się litery prawa. I wcale nie żąda jakichś kosmosów. Zbieranie imiennych faktur to nie jest przecież jakieś nie wiadomo jakie wymaganie. Zakupy można zrobić większe, na raz, w jakimś dyskoncie, a nie latać do pobliskiego sklepiku "U Zbyszka" i brać paragony (bo w takim sklepie czasami uzyskanie faktury rzeczywiście jest ciężkie do ogarnięcia, bo to robi szef, a szefowi nie zawsze się chce...).

Jeżeli chodzi o sprawę numer dwa, to wolę nic nie pisać...

"Do kredytów mieszkaniowych dostęp ma tylko 10% najbogatszych Polaków" - cytat ku potomności z populisty Ikonowicza. Nie ma to jak wziąć jakieś dane i sobie je zinterpretować w taki sposób. Rozumiem, że jak w szkole x% dzieci korzysta z obiadów na stołówce (bo reszta dzieci może po prostu nie potrzebować), to według Ikonowicza ta cała reszta chodzi głodna.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-23, 20:40   #549
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
"Do kredytów mieszkaniowych dostęp ma tylko 10% najbogatszych Polaków" - cytat ku potomności z populisty Ikonowicza. Nie ma to jak wziąć jakieś dane i sobie je zinterpretować w taki sposób. Rozumiem, że jak w szkole x% dzieci korzysta z obiadów na stołówce (bo reszta dzieci może po prostu nie potrzebować), to według Ikonowicza ta cała reszta chodzi głodna.

O kurde, elita jestem Na listę Forbsa trafię!
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-23, 23:13   #550
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
O kurde, elita jestem Na listę Forbsa trafię!
Śliwko, Ty się lepiej zastanów nad pisaniem takich rzeczy na publicznym forum... bo Cię porwą dla okupu.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-24, 12:59   #551
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

z tym dziadkiem amerykańcem to w sumie nie widzę o co halo, co takie ciśniecie i presja na pomoc bezinteresowną, przecież jeżeli się nim zajmują, a robią to wg mnie na podstawie reportażu, dobrze - to czemu maja nic z tego nie mieć? Czemu mieliby przykładowo, nic po nim ewentualnie nie dostać, skoro zapewniają mu życie w rodzinnej atmosferze, we własnym domu, którego sam nie byłby w stanie prowadzić, no nie kumam w czym problem.
Faktycznie lepiej wysłać dziadka do jakiegoś ds
Takie ciche oczekiwanie żeby sje wyprowadzili wszyscy pod most i dojeżdżali na rowerach żeby mu obiady robić, bo inaczej to maja złe intencje, a tak to dobre.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2023-01-24 o 13:00
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-26, 23:34   #552
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Obejrzałam dzisiaj prawie cały odcinek i kolejny raz współczuję Kaszewiakowi. Chodzi mi o sprawę, w której małżeństwo zostało skazane prawomocnym wyrokiem za przywłaszczenie sobie rzeczy ojca / teścia. Rzeczy o sporej wartości. Wyrok Sądu chyba porządnie uzasadniony (inaczej Kaszewiak by wskazał jakieś nieprawidłowości), świadkowie, nawet brat zeznawał przeciwko bratu i jego żonie, ale nie, oni biedni pokrzywdzeni, bo facet ma schizofrenię (stabilny dzięki lekom, całkowicie poczytalny). I Bielecki jak zwykle krzyk, że ludziom trzeba wierzyć, wystarczy jak w oczy popatrzą. No błagam. Ktoś mi chałupę obrobi, ale zrobi smutne oczka, opowie o trudnym dzieciństwie (którego naprawdę tym braciom współczuję, mieli okropnych rodziców - bo i matka tu jest winna), da zaświadczenie od psychiatry i super, wybacz mu, bo łon niewinny.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-27, 12:51   #553
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Obejrzałam dzisiaj prawie cały odcinek i kolejny raz współczuję Kaszewiakowi. Chodzi mi o sprawę, w której małżeństwo zostało skazane prawomocnym wyrokiem za przywłaszczenie sobie rzeczy ojca / teścia. Rzeczy o sporej wartości. Wyrok Sądu chyba porządnie uzasadniony (inaczej Kaszewiak by wskazał jakieś nieprawidłowości), świadkowie, nawet brat zeznawał przeciwko bratu i jego żonie, ale nie, oni biedni pokrzywdzeni, bo facet ma schizofrenię (stabilny dzięki lekom, całkowicie poczytalny). I Bielecki jak zwykle krzyk, że ludziom trzeba wierzyć, wystarczy jak w oczy popatrzą. No błagam. Ktoś mi chałupę obrobi, ale zrobi smutne oczka, opowie o trudnym dzieciństwie (którego naprawdę tym braciom współczuję, mieli okropnych rodziców - bo i matka tu jest winna), da zaświadczenie od psychiatry i super, wybacz mu, bo łon niewinny.
Przychodzą ludzie do programu, skarżą się, są pokrzywdzeni, zostali oszukani przez sąd i komornika, a w momencie kiedy im się mówi o ich występkach, kradzieżach, wyrokach to się oburzają... Nikt nie skomentował jakoś faktu, że aparaty i część monet znalazła się w ich mieszkaniu dziwnym trafem :P

Sprawa pierwsza straszna, biedny chłopiec Czemu rodzina nie reagowała znając zły stan psychiczny ojca-mordercy? Tutaj nie do końca zrozumiałam, czy on przeżył, czy popełnił po tym wszystkim samobójstwo? Co za lekarze? Chłopiec z takimi obrażeniami siedział sobie na łóżku i pił sok? On powinien być na intensywnej terapii, przejść kilka operacji i być wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną. Okropna tragedia.

Wentland jak się utleniła
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-27, 13:46   #554
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Przychodzą ludzie do programu, skarżą się, są pokrzywdzeni, zostali oszukani przez sąd i komornika, a w momencie kiedy im się mówi o ich występkach, kradzieżach, wyrokach to się oburzają... Nikt nie skomentował jakoś faktu, że aparaty i część monet znalazła się w ich mieszkaniu dziwnym trafem :P

Sprawa pierwsza straszna, biedny chłopiec Czemu rodzina nie reagowała znając zły stan psychiczny ojca-mordercy? Tutaj nie do końca zrozumiałam, czy on przeżył, czy popełnił po tym wszystkim samobójstwo? Co za lekarze? Chłopiec z takimi obrażeniami siedział sobie na łóżku i pił sok? On powinien być na intensywnej terapii, przejść kilka operacji i być wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną. Okropna tragedia.

Wentland jak się utleniła
Kocham to w tym programie - wszyscy źli, spiski, układy, a to że na kogoś są twarde dowody, to nie, niemożliwe, łon i łona niewinni, bo się modlą.

Co do pierwszej sprawy. Heh, ludzie nie doceniają instytucji psychologa-terapeuty. A psychiatra kojarzy im się z lekami (zresztą, nie czarujmy się, do tego się to najczęściej sprowadza) i że zaraz ktoś ich pośle do "psychiatryka". Pomijając to, taki rolnik to też nie bardzo by miał czas na jakieś sesje i zaglądanie w głąb siebie. A presja duża - kredyty i inne zobowiązania, bo rozwój, bo więcej, szybciej, lepiej. Nie oglądałam od początku, więc również nie wiem co ze sprawcą (ale świta mi, że wspominali, iż nie wiadomo czy kiedykolwiek stanie przed Sądem - obstawiam więc, że trafił do szpitala psychiatrycznego). Natomiast syn miał ogromnego pecha, bo widać długo trzymała go adrenalina i załoga karetki, a potem lekarze w szpitalu chyba nie połączyli kropek. Rutyna ich zgubiła, brak wyobraźni, jakiś nadmierny optymizm. Nie wiem. Oby drugi chłopiec miał dobre życie.

(Pogrubione) Kurczę, patrzyłam, a nie widziałam.

Ps. Odcinek już jest na YouTube.

Ps2. Bardzo mądrze zakonnik mówił na temat sprawy nr 1. Byłam pod wrażeniem.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2023-01-27 o 14:04
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-27, 16:59   #555
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Kocham to w tym programie - wszyscy źli, spiski, układy, a to że na kogoś są twarde dowody, to nie, niemożliwe, łon i łona niewinni, bo się modlą.

Dobrze, że Ikonowicz się nie zjawił w tym odcinku, bo dopiero by było! xD

Oczywiście Zanussi musiał wtrącić swoje mądrości... też wolałam zakonnika. Irytuje mnie, jak Jaworowicz traktuje Zanussiego z takim namaszczeniem jak wyrocznię i pyta o komentarz często w sprawach, do których w ogóle nie pasuje ten górnolotny ton.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-27, 19:08   #556
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Wg mnie zanussi akurat miał w tym programie jedne z nielicznych jego normalnych wypowiedzi


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-03, 10:45   #557
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Tak się niestety kończą idiotyczne, interesowne układy, gdzie pani ewidentnie o kulturze w której wzrastał ten pan z Pakistanu wiedziała chyba głównie tyle, że to "egzotyczne i daleko". Współczuję jej odłączenia od córki, ale generalnie to niestety podjęła tyle złych decyzji, że trudno tu odczuwać do niej jakąś wielką sympatię. Mam tylko nadzieję, że ta dziewczynka jest bezpieczna pod opieką ojca. I że ją odnajdą. Przy okazji znowu niezła spina z tą blond antropolog kultury o piskliwym głosie (czemu ona zawsze tak krzyczy). Tym razem spięła się z Rutkowskim i opier... matkę dziecka (w sumie słusznie).

Czy mi się dobrze wydaje, czy wczoraj był powrót właśnie do tej sprawy i jej zakończenie? Dziewczynka wróciła do matki. Smutna jakaś.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-03, 13:02   #558
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Czy mi się dobrze wydaje, czy wczoraj był powrót właśnie do tej sprawy i jej zakończenie? Dziewczynka wróciła do matki. Smutna jakaś.
Tak, to było chyba zakończenie tej sprawy.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-03, 21:43   #559
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Czy mi się dobrze wydaje, czy wczoraj był powrót właśnie do tej sprawy i jej zakończenie? Dziewczynka wróciła do matki. Smutna jakaś.

Tak, mogli odpuścić ciąganie jej po programie


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-09, 22:23   #560
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Niesamowita sprawa, chłopak żyje w Polsce dwadzieścia lat bez dokumentu tożsamości, masakra O.O Tylko co on gadał pod koniec do pani mecenas? "Bardzo się cieszę że chce Pani chce pomóc ale taka jest Pani rola w tym programie" :O Trochę szacunku i pokory, zwłaszcza wobec osób których prosi się o pomoc.

Edytowane przez _Sliwka_6
Czas edycji: 2023-02-10 o 12:00
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-10, 21:02   #561
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Wyjątkowo nudny odcinek a gówniarz roszczeniowy, typowy "misie", mi się należy, wszyscy mają być dla niego, ale jeszcze cwaniaczka życie szybko nauczy.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-11, 00:21   #562
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Mieszane uczucia po tym odcinku jeżeli chodzi o sprawę numer 1. Załatwianie chłopakowi obywatelstwa nie powinno trwać tylu lat i tutaj już dawno powinien był nastąpić przełom. Natomiast gdy się odezwał, to brrr, ciary lekkiej żenady. Młody przemądrzały strasznie, mało przyjemny. Tylko to nie odbiera mu prawa do tego, że jego status w Polsce lata temu powinien był być jakoś umocowany lub trzeba było go odesłać na Ukrainę. Albo albo.

Sprawa nr 2: smutna sprawa. Co udowodnią adwokatowi, który ewidentnie wprowadził klienta w błąd i nie dopilnował jego interesów? Pewnie nic. Oby jakoś dało się temu panu pomóc, bo mieszkanie w samochodzie to przecież bezdomność. Dla mnie jednak kolejny dowód na to, że ślub to ślub i zabezpiecza w wielu sytuacjach.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-14, 19:34   #563
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

https://www.youtube.com/watch?v=U0b256nfGD4

O matko xD Jak to możliwe, że takie szopki się dzieją?
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-14, 21:22   #564
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=U0b256nfGD4

O matko xD Jak to możliwe, że takie szopki się dzieją?
Midas w formie. Super, że nagrywa dłuższe odcinki. Jak dobrze, że nie mieszkam na wsi lub w małej mieścinie, bo mając kumpli i chodząc z nimi na browara pewnie byłabym uznana za miejscową Jezabel.

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=U0b256nfGD4

O matko xD Jak to możliwe, że takie szopki się dzieją?
Midas w formie. Super, że nagrywa dłuższe odcinki. Jak dobrze, że nie mieszkam na wsi lub w małej mieścinie, bo mając kumpli i chodząc z nimi na browara pewnie byłabym uznana za miejscową Jezabel. Ba, ostatnio sobie nieco nowych majtek kupiłam.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-15, 07:21   #565
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Aaa pamiętam to z kanału Oszaty xD potem obejrzałam już całość, jakie te babska tam są wredne, chyba zazdroszczą tych majtek, bo same mają dwie pary, które za bardzo wżynają się w d i o to ból tej części ciała
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-16, 21:26   #566
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Midas w formie. Super, że nagrywa dłuższe odcinki. Jak dobrze, że nie mieszkam na wsi lub w małej mieścinie, bo mając kumpli i chodząc z nimi na browara pewnie byłabym uznana za miejscową Jezabel. Ba, ostatnio sobie nieco nowych majtek kupiłam.
Bezwstydnica! Patrzcie ją, hrabinę, majtek się jej zachciało! :P Może jeszcze codziennie inną parę, co?! Uważaj, żeby cię na taczce nie wywieźli, jak Jagusię z "Chłopów"!

O matko, co to się dzisiaj działo... Pierwsza sprawa, druga... myślę, przejdą teraz do trzeciej. A tu niespodzianka. Biografia Brzozowskiego O.o Po co, na co? Tego chyba nikt nie wie. Posłodzili sobie trochę z Jaworowicz, pokazali fragment jej występu. Głosu to ona niestety nie ma. Lepiej niech zostanie głosem rozsądku w trudnych sprawach omawianych w 'Sprawie dla reportera'. Z poważnego cenionego programu, zrobiono cyrk. Szkoda.

Ciekawie się ogląda te fragmenty archiwalne. Jakoś lepiej to wtedy wyglądało, chociaż narzekanie na tą Złą Unię zarówno wtedy, jak i dziś w studiu wkurza.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-16, 21:37   #567
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Znowu nie było ukochanego Piotrunia. Bardzo lubię Panią Senator Staroń i mec. Wentlandt-Walkiewicz, ale bez niego to już nie to samo. Mam nadzieję, że odpocznie i wróci.

Bielecki i jego "prawo nieważne, liczą się uczucia" coraz bardziej mnie wkurza. W sensie rozumiem co on ma na myśli, popieram, że urzędnicy kierując się literą prawa powinni szukać mniejszego zła, rozwiązywać sprawy na korzyść zwykłych szarych ludzi, o ile oczywiście przepisy pozwalają. Ale kurczę, nie zawsze się da plus ci zwykli, szarzy ludzie również nieraz mijają się z prawdą i udają głupich żeby uniknąć odpowiedzialności.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-16, 22:31   #568
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Znowu nie było ukochanego Piotrunia. Bardzo lubię Panią Senator Staroń i mec. Wentlandt-Walkiewicz, ale bez niego to już nie to samo. Mam nadzieję, że odpocznie i wróci.

No właśnie, już piąty odcinek a Kaszewiaka nie ma. Co się stało? Może go wyrzucili za nie pasujące im komentarze, co? Nie zdziwiłabym się.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-17, 10:00   #569
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
No właśnie, już piąty odcinek a Kaszewiaka nie ma. Co się stało? Może go wyrzucili za nie pasujące im komentarze, co? Nie zdziwiłabym się.
Obstawiam, że to on mógł mieć dosyć tych "mądrości" chociażby Bieleckiego.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-17, 12:14   #570
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Bielecki i jego "prawo nieważne, liczą się uczucia" coraz bardziej mnie wkurza. W sensie rozumiem co on ma na myśli, popieram, że urzędnicy kierując się literą prawa powinni szukać mniejszego zła, rozwiązywać sprawy na korzyść zwykłych szarych ludzi, o ile oczywiście przepisy pozwalają. Ale kurczę, nie zawsze się da plus ci zwykli, szarzy ludzie również nieraz mijają się z prawdą i udają głupich żeby uniknąć odpowiedzialności.
Ten człowiek jest tak oderwany od rzeczywistości, ale robi zamieszanie i przekrzykuje, więc jest szoł i oglądalność. Nie wolno mu odmówić wiedzy medycznej i doświadczenia, dlatego niech wypowiada się w tych kwestiach tylko.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-11 14:56:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.