ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-19, 15:04   #1171
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
Dasz linki? Ciekawie brzmią niektóre rzeczy
Jasne

Etui na tel: https://www.aliexpress.com/item/4000..._content=47843
Portfel: https://www.aliexpress.com/item/4001...27424c4dI5qgVa (dla mamy - zadowolona)
Sznurówki: https://www.aliexpress.com/item/3301...27424c4dNEQmKA
Pasek: https://www.aliexpress.com/item/3297...27424c4dmx8vjy (jeśli ktoś ma wąską talię a lubi dżinsy z wysokim stanem to dobry wybór, bo dzięki temu paskowi nic z tyłu nie odstaje)
Taśma na odciski: https://www.aliexpress.com/item/4000...27424c4dFKKdsQ (super rzecz, bo można przyciąć jak się chce, i o dziwo bardzo dobrze trzyma się stopy i nie schodzi)

I rzeczy, na które czekam:
Miarka do makaronu: https://www.aliexpress.com/item/3286...27424c4dTe7ec2
Zaparzacz: https://www.aliexpress.com/item/1000...27424c4delM5ZA
Wyciskacz: https://www.aliexpress.com/item/3286...27424c4dTe7ec2 (miałam już tak, tylko metalowy, jest ok do wyciskania soku z połówki czy z 1/4 cytryny)
Pelerynka: https://www.aliexpress.com/item/4001...27424c4dTe7ec2

Pokażę Wam jeszcze dwie rzeczy, które zamawiałam już dość dawno, a uważam je za przydatny gadżet dla kobiet
Pierwsza to taki wieszak - https://www.aliexpress.com/item/4000...27424c4d5LSMKC Wreszcie moje apaszki i szaliki nie miotają się luzem po szafie
A druga - https://www.aliexpress.com/item/3299...27424c4dX3igL7 (ale jeśli ciężka torebka to trzeba przyszyć te wieszaczki do taśmy bo mogą zjeżdżać, mimo to bardzo mi się przydaje)
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 19:59   #1172
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Sariah Pokaż wiadomość
Teraz to juz kupuje na ali naprawde okazyjnie, jak akurat migną mi jakies naprawdę pomyslowe gadżety w optymalnej cenie. Do tego ich strona dziala okropnie i co chwile mnie wylogowuje, ząda weryfikacji konta, zmienia języki i tak dalej.

O, a ja myślałam, że tylko u mnie tak
Dlatego teraz większość alie ogarniam w aplikacji mobilnej na telefonie.


Linki do tego co zamówiłam w temacie Świąt, na prośbę

https://pl.aliexpress.com/item/40003...27425c0fenaALb



https://pl.aliexpress.com/item/40013...27425c0fenaALb


https://pl.aliexpress.com/item/40003...27425c0fenaALb


https://pl.aliexpress.com/item/10050...27425c0fenaALb
Nie spodziewam się mega jakości po tych choineczkach, ale mam nadzieję, że przez kilka dni poświecą


https://pl.aliexpress.com/item/32855...27425c0fenaALb


https://pl.aliexpress.com/item/32855...27425c0fenaALb


https://pl.aliexpress.com/item/40012...3cc25c0fDA8TOv


https://pl.aliexpress.com/item/10050...27425c0f0YK4zW
Mam już jedną opaskę tego typu(tylko inny motyw, bo koci), bardzo dobrze odgarniają włosy-tę zamówiłam, aby zrobić sobie klimacik podczas świątecznego gotowania i sprzątania


Niezbyt dużo-obecnie sporo rzeczy na alie średnio się mi się kalkuje, zamawiam głównie jakieś co ciekawsze koszulki czy bluzy, gadżety do domu czy jakieś ładne karteczki oraz naklejki, rzeczy związane z moim hobby, coś czego na pewno nie dostanę od ręki w kraju.
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-24, 20:51   #1173
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Dziewczyny, czy zamawiałyście kolorowe cienkopisy do kolorowanek?
Macie jakiś link do polecanych?
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-24, 21:45   #1174
ciabol
Wtajemniczenie
 
Avatar ciabol
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 117
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Kurczę, mam na koncie trzy kupony do wykorzystania i nie ma co kupić. Przeglądam te aukcje cały wieczór i wszystko wydaje mi się niepotrzebnymi śmieciami... Polecicie mi jakieś sprawdzone wieszaki, organizery do domu? Tego u mnie nigdy za wiele, ale wszystkie które dotychczas zamówiłam z ali rozpadły się praktycznie zaraz po wyjęciu z opakowania
ciabol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-26, 12:54   #1175
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez ciabol Pokaż wiadomość
Kurczę, mam na koncie trzy kupony do wykorzystania i nie ma co kupić. Przeglądam te aukcje cały wieczór i wszystko wydaje mi się niepotrzebnymi śmieciami... Polecicie mi jakieś sprawdzone wieszaki, organizery do domu? Tego u mnie nigdy za wiele, ale wszystkie które dotychczas zamówiłam z ali rozpadły się praktycznie zaraz po wyjęciu z opakowania
Ja mam na odwrót, chce kupić kilka dupereli a wszystko jest drogie i jeszcze dochodzą koszty przesyłki

Co do organizerów to chętnie zobaczę co kupujecie bo ja uwielbiam takie rzeczy.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-26, 13:16   #1176
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Ja mam na odwrót, chce kupić kilka dupereli a wszystko jest drogie i jeszcze dochodzą koszty przesyłki

Co do organizerów to chętnie zobaczę co kupujecie bo ja uwielbiam takie rzeczy.

Haha ja tak samo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 10:38   #1177
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Hej. Czy któraś z Was miała taka sytuację, że wybrałam płatność kartą, za twierdziłam i pojawił mi się taki sam komunikat, jaki teraz widnieje na moim zamówieniu. Z karty mi nie pobrało, ale nie wiem, czy nie pobierze po jakimś czasi

Screenshot_20201027-113743_AliExpress.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-27, 13:33   #1178
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Hej. Czy któraś z Was miała taka sytuację, że wybrałam płatność kartą, za twierdziłam i pojawił mi się taki sam komunikat, jaki teraz widnieje na moim zamówieniu. Z karty mi nie pobrało, ale nie wiem, czy nie pobierze po jakimś czasi
...
Takiego komunikatu (jeszcze) nie miałam, ale różne błędy sie zdarzały, np. pobrało pieniądze (płacę blikiem), a po paru godzinach dostałam @ "prosimy o płatność" i następnego dnia wszystko się zaktualizowało. Czasami nie przeszła płatność blikiem i musiałam kartą. Czasami w ogóle nie mogłam zapłacić i skadałam zamówienie kolejnego dnia Ostatnio wszystko działa bezproblemowo.
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 20:09   #1179
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Czy ktoś z was zamawiał z Alie nawilżacz powietrza? Ja potrzebuję do roślin Mam 2-3 typy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 21:00   #1180
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
Takiego komunikatu (jeszcze) nie miałam, ale różne błędy sie zdarzały, np. pobrało pieniądze (płacę blikiem), a po paru godzinach dostałam @ "prosimy o płatność" i następnego dnia wszystko się zaktualizowało. Czasami nie przeszła płatność blikiem i musiałam kartą. Czasami w ogóle nie mogłam zapłacić i skadałam zamówienie kolejnego dnia Ostatnio wszystko działa bezproblemowo.
Dzięki. Anulowoalam zamówienie i kupiłam jeszcze raz, bo nic się nie działo.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 10:15   #1181
Blablubli
Rozeznanie
 
Avatar Blablubli
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 578
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Jak przebiegają ostatnio Wasze doświadczenia z zakładaniem sporów i odzyskiwaniem pieniędzy?
W sierpniu zamówiłam kilka rzeczy, z których nic nie przyszło. W jednej np. status że doręczono a sprzedawca podaje mi inny numer śledzenia niż był wpisany a na tym innym pokazuje, że przesyłka doszła do Belgii.
W drugiej na śledzeniu, że przesyłka anulowana, w trzeciej jeszcze coś innego. W dodatku powysyłane przez inne metody dostawy niż wybierałam, np. wybrałam paczkomat a puszczone inaczej. Zastanawiam się, czy już mogę zakładać spory czy czekać do końca czasu ochrony, czyli do 21 listopada. Podejrzewam, że przesyłki nie dojdą.
Dawno nie zakładałam sporów a tu widzę, że wprowadzili jakieś boty, itd. Jak Wasze doświadczenia? Zwroty przebiegają jak wcześniej czy powinnam o czymś jeszcze wiedzieć?
Blablubli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-31, 10:39   #1182
bileterka
Raczkowanie
 
Avatar bileterka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 326
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Blablubli Pokaż wiadomość
Jak przebiegają ostatnio Wasze doświadczenia z zakładaniem sporów i odzyskiwaniem pieniędzy? (...)

W drugiej na śledzeniu, że przesyłka anulowana (...)
Miałam kilka razy sytuację anulowania zamówienia. Od razu wysyłałam prinscreen i przychodziła bardzo szybka informacja, że kasę mi zwrócą w ciągu dwóch tygodni. Najpóźniej pieniądze do mnie wróciły po 5 dniach.



Wysłane z mojego Lenovo YT-X705L przy użyciu Tapatalka
bileterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 12:17   #1183
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

W tym roku tylko 2 razy zakładałam spór. Od razu na drugi dzień miałam info, że spór rozstrzygnięty ma moja korzyść. Dosłownie po 3-4 dniach pieniądze miałam na koncie.
Ale ja ciągle powtarzam, że zamawiam z dostawy bezpośredniej i czekam na towar średnio 3 tyg.
A te dwa spory to były towary zamawiane z czeluści ali a nie z tej zakładki Polska Dostawa Bezpośrednia.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II

Edytowane przez Natuś-77
Czas edycji: 2020-10-31 o 12:18
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 17:05   #1184
Blablubli
Rozeznanie
 
Avatar Blablubli
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 578
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Czyli jednak pozakładam te spory przed 21 listopada, może nie będzie problemu ze zwrotem, nie chce mi się czekać.

O dostawie bezpośredniej właśnie mnie uświadomiłaś, nie zauważyłam wcześniej tej zakładki
Blablubli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 17:45   #1185
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Blablubli Pokaż wiadomość
Czyli jednak pozakładam te spory przed 21 listopada, może nie będzie problemu ze zwrotem, nie chce mi się czekać.

O dostawie bezpośredniej właśnie mnie uświadomiłaś, nie zauważyłam wcześniej tej zakładki
No tak powtarzam co jakiś czas o tej zakładce. Zdecydowanie ułatwia zakupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 23:28   #1186
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
No tak powtarzam co jakiś czas o tej zakładce. Zdecydowanie ułatwia zakupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cześć, mam pytanie odnośnie dostawy bezpośredniej Nie ma tam wyszukiwarki jako takiej, prawda? Udaje Ci się znaleźć wszystko, co upatrzysz sobie ze standardową dostawą z Chin?
Pytam, bo może znasz jakieś tricki, żeby przeglądane rzeczy pojawiały się w tej właśnie zakładce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 06:57   #1187
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;88251969]Cześć, mam pytanie odnośnie dostawy bezpośredniej Nie ma tam wyszukiwarki jako takiej, prawda? Udaje Ci się znaleźć wszystko, co upatrzysz sobie ze standardową dostawą z Chin?
Pytam, bo może znasz jakieś tricki, żeby przeglądane rzeczy pojawiały się w tej właśnie zakładce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Jak czegoś nie widzę w tej zakładce szukam przez wyszukiwarkę. Program zapamiętuje wyszukiwane rekordy i jak się wyloguje to za jakąś chwilę pojawia się te same produkty od wybranego sprzedawcy w tej zakładce. Trochę upierdliwe, ale działa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 10:36   #1188
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Jak czegoś nie widzę w tej zakładce szukam przez wyszukiwarkę. Program zapamiętuje wyszukiwane rekordy i jak się wyloguje to za jakąś chwilę pojawia się te same produkty od wybranego sprzedawcy w tej zakładce. Trochę upierdliwe, ale działa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję, będę próbować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 12:05   #1189
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Blablubli Pokaż wiadomość
Jak przebiegają ostatnio Wasze doświadczenia z zakładaniem sporów i odzyskiwaniem pieniędzy?
W sierpniu zamówiłam kilka rzeczy, z których nic nie przyszło. W jednej np. status że doręczono a sprzedawca podaje mi inny numer śledzenia niż był wpisany a na tym innym pokazuje, że przesyłka doszła do Belgii.
W drugiej na śledzeniu, że przesyłka anulowana, w trzeciej jeszcze coś innego. W dodatku powysyłane przez inne metody dostawy niż wybierałam, np. wybrałam paczkomat a puszczone inaczej. Zastanawiam się, czy już mogę zakładać spory czy czekać do końca czasu ochrony, czyli do 21 listopada. Podejrzewam, że przesyłki nie dojdą.
Dawno nie zakładałam sporów a tu widzę, że wprowadzili jakieś boty, itd. Jak Wasze doświadczenia? Zwroty przebiegają jak wcześniej czy powinnam o czymś jeszcze wiedzieć?
Ja w sierpniu kupiłam 13 lakierów ale niestety okazało się że bardzo szybko odpadają od paznokcia. Napisałam do chińczyka i zaczął mi zwracać kasę za każdy lakier po kolei 12 już przyszło, jeszcze czekam na zwrot za jeden lakier...
Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
W tym roku tylko 2 razy zakładałam spór. Od razu na drugi dzień miałam info, że spór rozstrzygnięty ma moja korzyść. Dosłownie po 3-4 dniach pieniądze miałam na koncie.
Ale ja ciągle powtarzam, że zamawiam z dostawy bezpośredniej i czekam na towar średnio 3 tyg.
A te dwa spory to były towary zamawiane z czeluści ali a nie z tej zakładki Polska Dostawa Bezpośrednia.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oświeć mnie gdzie w aplikacji jest ta zakładka - wysyłka z Polski? Bo na kompie coś tam widziałam ale wkurza mnie że nie ma wyszukiwarki... Jak oglądam na telefonie coś z ali ale z wyszukiwarki i coś klikę to i tak zaraz mnie przekierowuje do aplikacji...
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-02, 12:14   #1190
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Ja w sierpniu kupiłam 13 lakierów ale niestety okazało się że bardzo szybko odpadają od paznokcia. Napisałam do chińczyka i zaczął mi zwracać kasę za każdy lakier po kolei 12 już przyszło, jeszcze czekam na zwrot za jeden lakier...

Oświeć mnie gdzie w aplikacji jest ta zakładka - wysyłka z Polski? Bo na kompie coś tam widziałam ale wkurza mnie że nie ma wyszukiwarki... Jak oglądam na telefonie coś z ali ale z wyszukiwarki i coś klikę to i tak zaraz mnie przekierowuje do aplikacji...
A co to za lakiery?
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 12:43   #1191
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Ja w sierpniu kupiłam 13 lakierów ale niestety okazało się że bardzo szybko odpadają od paznokcia. Napisałam do chińczyka i zaczął mi zwracać kasę za każdy lakier po kolei 12 już przyszło, jeszcze czekam na zwrot za jeden lakier...

Oświeć mnie gdzie w aplikacji jest ta zakładka - wysyłka z Polski? Bo na kompie coś tam widziałam ale wkurza mnie że nie ma wyszukiwarki... Jak oglądam na telefonie coś z ali ale z wyszukiwarki i coś klikę to i tak zaraz mnie przekierowuje do aplikacji...
Nie używam aplikacji. Na kompie jest ta zakładka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-03, 13:29   #1192
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez MeIike Pokaż wiadomość
A co to za lakiery?
Lakiery holograficzne, brokatowe (zwykłe nie pod lampę) tej firmy https://pl.aliexpress.com/item/32852...4%2316062%2337
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 14:41   #1193
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

czailam sie na 11.11 ale wszystko co mam w koszyku podrozalo zeby na 11 staniec. pic na wode
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 15:50   #1194
bileterka
Raczkowanie
 
Avatar bileterka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 326
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
czailam sie na 11.11 ale wszystko co mam w koszyku podrozalo zeby na 11 staniec. pic na wode
Dlatego pozamawiałam w ub tygodniu. Głównie ze względu na terminy.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
bileterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 20:10   #1195
erica2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 28
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Blablubli Pokaż wiadomość
Jak przebiegają ostatnio Wasze doświadczenia z zakładaniem sporów i odzyskiwaniem pieniędzy?
W sierpniu zamówiłam kilka rzeczy, z których nic nie przyszło. W jednej np. status że doręczono a sprzedawca podaje mi inny numer śledzenia niż był wpisany a na tym innym pokazuje, że przesyłka doszła do Belgii.
W drugiej na śledzeniu, że przesyłka anulowana, w trzeciej jeszcze coś innego. W dodatku powysyłane przez inne metody dostawy niż wybierałam, np. wybrałam paczkomat a puszczone inaczej. Zastanawiam się, czy już mogę zakładać spory czy czekać do końca czasu ochrony, czyli do 21 listopada. Podejrzewam, że przesyłki nie dojdą.
Dawno nie zakładałam sporów a tu widzę, że wprowadzili jakieś boty, itd. Jak Wasze doświadczenia? Zwroty przebiegają jak wcześniej czy powinnam o czymś jeszcze wiedzieć?

Zamówiłam ostatnio z dostawą do paczkomatu. Za pierwszym razem wszystko ok. Za drugim paczka dotarła błyskawicznie (w ciągu dwóch tygodni) tyle że nie do mnie Ze śledzenia na e-monitoring wygląda na to, że dotarła i utknęła na WER Warszawa, ale ponieważ tam wpisali Delivered to Ali traktuje to jak doręczoną paczkę. Zdziwiłam się bardzo, o co chodzi, bo paczki spodziewałam się jak zwykle w porywach za miesiąc, a tu czytam na mailu, że po dwóch tygodniach paczka doręczona, czas potwierdzenia minął i mogę najwyżej założyć spór.

Spór założyłam, dołączyłam zrzut z ekranu, że paczka nadal nie doręczona i wisi gdzieś na WER Warszawa zamiast w paczkomacie w Łodzi ale Ali po godzinie odrzuciło mi spór jako invalid bo według nich paczka jest doręczona i co im zrobisz...
Może ona kiedyś dojdzie, spór założyłam bardziej w celu przedłużenia czasu oczekiwania na paczkę, ale równie prawdopodobne jest to, że nigdy jej z poczty polskiej już nie dostanę.

Chyba daruję sobie te paczkomaty następnym razem...
erica2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 13:17   #1196
Blablubli
Rozeznanie
 
Avatar Blablubli
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 578
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez erica2 Pokaż wiadomość
Zamówiłam ostatnio z dostawą do paczkomatu. Za pierwszym razem wszystko ok. Za drugim paczka dotarła błyskawicznie (w ciągu dwóch tygodni) tyle że nie do mnie Ze śledzenia na e-monitoring wygląda na to, że dotarła i utknęła na WER Warszawa, ale ponieważ tam wpisali Delivered to Ali traktuje to jak doręczoną paczkę. Zdziwiłam się bardzo, o co chodzi, bo paczki spodziewałam się jak zwykle w porywach za miesiąc, a tu czytam na mailu, że po dwóch tygodniach paczka doręczona, czas potwierdzenia minął i mogę najwyżej założyć spór.

Spór założyłam, dołączyłam zrzut z ekranu, że paczka nadal nie doręczona i wisi gdzieś na WER Warszawa zamiast w paczkomacie w Łodzi ale Ali po godzinie odrzuciło mi spór jako invalid bo według nich paczka jest doręczona i co im zrobisz...
Może ona kiedyś dojdzie, spór założyłam bardziej w celu przedłużenia czasu oczekiwania na paczkę, ale równie prawdopodobne jest to, że nigdy jej z poczty polskiej już nie dostanę.

Chyba daruję sobie te paczkomaty następnym razem...
W jednym przypadku mam podobnie. Brałam paczkomat, niby doręczone, ale na drugim końcu Polski, ja przesyłki oczywiście nie dostałam. Sprzedawca podał mi jeszcze inny numer, ale już nie na paczkomat. Założyłam spór, zobaczę, co z tego wyjdzie. Na początku wprowadzenia paczkomatów chyba ze dwa razy przesyłki doszły nawet dość szybko i prawidłowo. Ale z Twoich i moich doświadczeń wynika, że coś zaczyna nie grać z paczkomatami. Jak nie dostanę zwrotu, to chyba się wyleczę z zamawiania na dłuższy czas
Blablubli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-11, 14:39   #1197
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Ja na 11.11 jakoś się nie porywałam, zamówiłam tylko potrzebne rzeczy, które planowałam zamówić od dłuższego czasu.


Moje ostatnie paczki


https://pl.aliexpress.com/item/32949...27425c0fWJH7gK
Zestaw pędzli Jessup, to na prezent dla mojej siostry pędzlomaniczki


https://pl.aliexpress.com/item/32852...27425c0fZjVsnz
Drugi raz zamawiam tę bluzę(tym razem na prezent dla innej kociary), rewelacyjna jakość-obszerna, miła i cieplutka, super na tę porę, bardzo polecam


https://pl.aliexpress.com/item/40004...27425c0fZjVsnz
Klocki(wybrałam ten samochód), to będzie dla mojej siostrzenicy na Gwiazdkę, mam nadzieję, że się jej spodoba



Naklejki(często zamawiam, bo uwielbiam pisać i wysyłać wszelkie kartki czy listy)
https://pl.aliexpress.com/item/40002...27425c0fZjVsnz
https://pl.aliexpress.com/item/32967...27425c0fZjVsnz
https://pl.aliexpress.com/item/40002...27425c0fZjVsnz
https://pl.aliexpress.com/item/40012...27425c0fZjVsnz


https://pl.aliexpress.com/item/40004...27425c0fZjVsnz
Zestaw różnych akcesoriów do pedicure. Zamówiłam na prośbę siostry-twierdzi, że narzędzia bardzo dobre jakościowo.


https://pl.aliexpress.com/item/32920...27425c0fZjVsnz
Kolczyki, bardzo ładne i dobrze wykonane, na pewno zamówię kiedyś inne kolory.



https://pl.aliexpress.com/item/33034...27425c0fZjVsnz
Nie spodziewałam się, że tak tanie cążki będą takie przyzwoite-mam je już miesiąc i jestem z nich naprawdę zadowolona, choć ja nie używam ich cały czas, bardziej sporadycznie przy zadziorkach, aczkolwiek uważam, że są naprawdę ostre i nie tępią się w try miga.



https://pl.aliexpress.com/item/40002...27425c0fZjVsnz
Metalowe coś do odsuwania skórek, bardzo przydatna rzecz, u mnie daje lepsze efekty niż drewniane patyczki


https://pl.aliexpress.com/item/40012...27425c0fZjVsnz
Paletka cieni, zamówiona, bo ogłupiło mnie piękne opakowanie Matowe cienie są słabe, ale błyszczące bardzo ciekawe-paletka bajer, ale cieszę się, że ją mam, cieszy oko, brokatów będę używać na pewno.



Poniższe koszulki zamawiałam z jednego sklepu-przy sumie za 5 koszulek dostałam zniżkę 30 zł, więc jedna koszulka była prawie za darmo Bardzo fajne jakościowo, miły materiał i dobrej jakości nadruki. Rozmiarowo też ok-na swoje 38/40 brałam XL(choć myślę, że mogłam spokojnie zamówić L), zaś dla mojej plus size siostry zamawiałam 4XL i jest bardzo zadowolona


https://pl.aliexpress.com/item/40004...27425c0fP3uyhV
https://pl.aliexpress.com/item/40009...27425c0fP3uyhV
https://pl.aliexpress.com/item/40005...27425c0fP3uyhV
https://pl.aliexpress.com/item/40001...27425c0fP3uyhV
https://pl.aliexpress.com/item/40010...27425c0fP3uyhV


Stópki dziecięce:
https://pl.aliexpress.com/item/32927...6efa5e5a78Iw3B
https://pl.aliexpress.com/item/32972...20b76d99w78kW7
Siostrzenica zadowolona


https://pl.aliexpress.com/item/32989...147938214Km8Fp
Pędzel do strzepywania pyłków przy manicure, bardzo przypadła do gustu mojej siostrze.


Oprócz tego przyszły nam pyłki i brokaty do paznokci oraz hybrydy Rosalind, dzisiaj będziemy testować hybrydy z alie(bo jakiś czas temu doszły nam też lakiery Venalisa)


Moje koleżanki z pracy stwierdziły, że zaraz naprawdę paczki będzie mi przynosił sam prezes aliexpress
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-11, 15:47   #1198
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
Ja na 11.11 jakoś się nie porywałam, zamówiłam tylko potrzebne rzeczy, które planowałam zamówić od dłuższego czasu.


Moje ostatnie paczki


https://pl.aliexpress.com/item/32949...27425c0fWJH7gK
Zestaw pędzli Jessup, to na prezent dla mojej siostry pędzlomaniczki


https://pl.aliexpress.com/item/32852...27425c0fZjVsnz
Drugi raz zamawiam tę bluzę(tym razem na prezent dla innej kociary), rewelacyjna jakość-obszerna, miła i cieplutka, super na tę porę, bardzo polecam


https://pl.aliexpress.com/item/40004...27425c0fZjVsnz
Klocki(wybrałam ten samochód), to będzie dla mojej siostrzenicy na Gwiazdkę, mam nadzieję, że się jej spodoba



Naklejki(często zamawiam, bo uwielbiam pisać i wysyłać wszelkie kartki czy listy)
https://pl.aliexpress.com/item/40002...27425c0fZjVsnz
https://pl.aliexpress.com/item/32967...27425c0fZjVsnz
https://pl.aliexpress.com/item/40002...27425c0fZjVsnz
https://pl.aliexpress.com/item/40012...27425c0fZjVsnz


https://pl.aliexpress.com/item/40004...27425c0fZjVsnz
Zestaw różnych akcesoriów do pedicure. Zamówiłam na prośbę siostry-twierdzi, że narzędzia bardzo dobre jakościowo.


https://pl.aliexpress.com/item/32920...27425c0fZjVsnz
Kolczyki, bardzo ładne i dobrze wykonane, na pewno zamówię kiedyś inne kolory.



https://pl.aliexpress.com/item/33034...27425c0fZjVsnz
Nie spodziewałam się, że tak tanie cążki będą takie przyzwoite-mam je już miesiąc i jestem z nich naprawdę zadowolona, choć ja nie używam ich cały czas, bardziej sporadycznie przy zadziorkach, aczkolwiek uważam, że są naprawdę ostre i nie tępią się w try miga.



https://pl.aliexpress.com/item/40002...27425c0fZjVsnz
Metalowe coś do odsuwania skórek, bardzo przydatna rzecz, u mnie daje lepsze efekty niż drewniane patyczki


https://pl.aliexpress.com/item/40012...27425c0fZjVsnz
Paletka cieni, zamówiona, bo ogłupiło mnie piękne opakowanie Matowe cienie są słabe, ale błyszczące bardzo ciekawe-paletka bajer, ale cieszę się, że ją mam, cieszy oko, brokatów będę używać na pewno.



Poniższe koszulki zamawiałam z jednego sklepu-przy sumie za 5 koszulek dostałam zniżkę 30 zł, więc jedna koszulka była prawie za darmo Bardzo fajne jakościowo, miły materiał i dobrej jakości nadruki. Rozmiarowo też ok-na swoje 38/40 brałam XL(choć myślę, że mogłam spokojnie zamówić L), zaś dla mojej plus size siostry zamawiałam 4XL i jest bardzo zadowolona


https://pl.aliexpress.com/item/40004...27425c0fP3uyhV
https://pl.aliexpress.com/item/40009...27425c0fP3uyhV
https://pl.aliexpress.com/item/40005...27425c0fP3uyhV
https://pl.aliexpress.com/item/40001...27425c0fP3uyhV
https://pl.aliexpress.com/item/40010...27425c0fP3uyhV


Stópki dziecięce:
https://pl.aliexpress.com/item/32927...6efa5e5a78Iw3B
https://pl.aliexpress.com/item/32972...20b76d99w78kW7
Siostrzenica zadowolona


https://pl.aliexpress.com/item/32989...147938214Km8Fp
Pędzel do strzepywania pyłków przy manicure, bardzo przypadła do gustu mojej siostrze.


Oprócz tego przyszły nam pyłki i brokaty do paznokci oraz hybrydy Rosalind, dzisiaj będziemy testować hybrydy z alie(bo jakiś czas temu doszły nam też lakiery Venalisa)


Moje koleżanki z pracy stwierdziły, że zaraz naprawdę paczki będzie mi przynosił sam prezes aliexpress

Jakie cudne kocie koszulki one mają taki typowy damski dekolt, czy bardzo przylegający do szyi?
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-11, 16:11   #1199
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
Moje koleżanki z pracy stwierdziły, że zaraz naprawdę paczki będzie mi przynosił sam prezes aliexpress
U mnie to samo

Gromadziłam koszyk na ali też od bardzo dawna i śledziłam ceny, więc kupiłam tylko to, co się opłacało + kilka głupotek, bo i tak miałam kilka kuponów.
Linki ode mnie rzeczy, które już dotarły i mogę polecić:
* Świecące kamienie do ozdoby ogrodu. Rewelacja, zamówione dla rodziców (mają duży ogród). Lekkie, gładkie, świecą jak na zdjęciach w opisie. Tego typu modne były kiedyś krzyże, świecą na tej samej zasadzie. https://pl.aliexpress.com/item/40012...20113a7eKK7qjB


* Koszulka, szukałam czegoś poniżej 20 zł. Rozmiar trzeba brać większy i ta naklejka trochę śmierdzi, ale po 2 praniach jest ok. Kolor wyrazisty, a najbardziej podobają mi się rękawy, nie są bardzo krótkie tylko takie prawie do łokcia. Materiał sztuczny, ale bardzo przyjemny, elastyczny i nie trzeba prasować. https://pl.aliexpress.com/item/40011...4f4216805GjTMl


*Sztuczny śnieg, zamawiałam wcześniej, żeby dotarł na święta, a paczka przyszłą w ok 3 tygodnie, jeszcze nie używałam. Saszetka po 1,09 zł. https://pl.aliexpress.com/item/40012...7d61132b5mejjN


* Najlepsze majtki z ali. Mega wygodne, pupa się nie poci, nic nie drapie, koronka nie przeszkadza. Takie zwykłe "eleganckie". Zamawiałam już wiele razy. https://pl.aliexpress.com/item/33055...277c6431ZiUzqO


* Dresy na sezon jesienno/zimowy. Porządnie uszyte, nie śmierdzą. https://pl.aliexpress.com/item/32860...27d0fe8d5L3XBs


* Uroczy portfelik. W rzeczywistości jest większy niż na zdjęciach, ale to na plus. Spokojnie wejdzie karta kredytowa i jest jeszcze dużo miejsca. Zamówiony dla mnie wzięła mama, zamówiłam drugi w innym kolorze https://pl.aliexpress.com/item/32849...39d15a44KISS8X


* Wygodny biustonosz. Ostatnio przerzuciłam się na takie prawie sportowe, których nie czuć, że sie coś ma na sobie. Ten ma ozdobną koronkę. Jest bardzo rozciągliwy, ma wkładki. https://pl.aliexpress.com/item/40011...57295767sBtuSZ


* Okulary do spawania, które same zmieniają natężenie światła (nie wiem jak to nazwać) i same się ładują od błysków. Zamówione dla taty do pracy. Szukaliśmy czegoś takiego w PL i ceny ponad 100 zł za okulary gorszej jakości. https://pl.aliexpress.com/item/40011...1db12818vB0ySW


* Waga kuchenna. Waży dokładnie. U nas podobne są za ok 50 zł.

https://pl.aliexpress.com/item/32963...2d423969iYDVnO


* "Coś" do wykrawania kółek na ciastka lub pierogi. Ułatwia życie. Spróbujcie. https://pl.aliexpress.com/item/40009...28d459aeashaGj


Z rzeczy, które dziś zamówiłam:
* Folie do paznokci. Widziałam w opiniach na innej aukcji (droższej) super efekty marmurku. Po co samemu malować, jak można folię odbić ;] https://pl.aliexpress.com/item/40009...27425c0fagplAQ


* Pomadki. Skusiłam się ceną, wzięłam kilka kolorów na próbę. https://pl.aliexpress.com/item/40010...27425c0fagplAQ


* Baza budująca, widziałam u jakiejś youtuberki piękny perłowy kolor BJ01. Używam do zbudowania krzywej C, moje paznokcie są totalnie proste, a końcówka zwija się do góry. https://pl.aliexpress.com/item/40010...27425c0fPgs6Pm


* Maska do ust. U mnie numer 1 na noc. Każdą inną zjadałam/zlizywałam. Ta zawsze zostaje na moich ustach do rana. W Polsce pod nazwą LANEIGE kosztuje 70-80 zł o_O w Chinach kiedyś była pod taką samą nazwą, teraz cena trochę wzrosła i znalazłam podobną za 2,50. Jestem ciekawa, czy to jest ten sam produkt. U mnie taki słoiczek wystarcza na kilka miesięcy conocnego stosowania. https://pl.aliexpress.com/item/10050...27425c0fPgs6Pm


* Jednorazowe czepki do włosów. Żeby nie brudzić ręcznika jak nakładam maskę do włosów. https://pl.aliexpress.com/item/32868...27425c0fPgs6Pm


* Kolejne "coś" do wykrawania wszelkich ciastek. https://pl.aliexpress.com/item/40008...27425c0fPgs6Pm


* Silikonowa stolnica. Mama ma taką już chyba od pół roku i sobie chwali, teraz chciała mniejszą. Dzięki temu wywaliła starą, ciężką i drewnianą stolnicę, której nie miała gdzie trzymać i były problemy z utrzymaniem jej w czystości. https://pl.aliexpress.com/item/10050...27425c0fPgs6Pm


* Zestaw pilników/polerki do paznokci. W zestawie taniej. https://pl.aliexpress.com/item/40009...27425c0fUyW7TN


* I kolejny mój hit - spray do nosa. Mój nos jest bardzo problematyczny, przeszłam uzależnienie od ksylometazoliny, wiecznie mam suchy nos, a teraz jestem na kuracji izotekiem (skutkiem ubocznym są krwotoki z nosa, u mnie suche strupy, przez które nie mogę spać). Tak więc znam chyba wszystkie krople dostępne w naszych aptekach i żadne mi nie pomogły tak jak te z ali. Możecie mnie hejtować, że nie wiadomo co mają w składzie, ale dla mnie najważniejsze, że przynoszą ulgę i nie mają ksylometazoliny. Zamówiłam zapas (zamawiając po 3 nalicza się płatna wysyłka tylko raz) https://pl.aliexpress.com/item/10050...27425c0fs6N19T


I to by było na tyle. Zamawiam oczywiście więcej paczek, ale część już znacie, bo albo ja kolejny raz coś zamawiam, albo wy się dzielicie tymi linkami, więc już nie powtarzam
__________________
Never, never, never give up.

Edytowane przez aga024
Czas edycji: 2020-11-11 o 17:30 Powód: poprawiony link do pilników
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-11, 16:40   #1200
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Aga zestaw pilników link nie działa, tzn wskakuje stolnica

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Polecacie jakiś frez na początek z Ali, chce kupić ta różowa frezarka, może dodatkowo jakiś frez.
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-21 09:25:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.