Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-20, 07:59   #721
agnieszka_wilczewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 309
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Cześć Co do dolegliwości brzuszkowych, Lilka miała problem przez kilka dni po powrocie ze szpitala, kupiliśmy espumisan i nawet pomagał. Od tygodnia mała praktycznie nie ma już napadów płaczu, kropelk nie dostaje, kupke robi bez problemu, a najbardziej oczywiście uwielbia zapaskudzic pampersa zaraz po kąpieli 😜Jedyne co mnie denerwuje to to, że cały dzień i noc chciałaby przy cycku leżeć, albo je albo się tuli. Mamie nie chce dać odejść na krok, czasami jak ją np babcia ponosi jest okej, ale najlepiej jak mama jest obok i chociaż do niej mówi 😂
agnieszka_wilczewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 08:24   #722
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Młoda brzuch zaczyna boleć. Ewidentnie gazy ją męczą. To się w nocy masowalismy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A robisz to z nozkami czy tez to uciskanie boczkow?

Bilirubina nam spadla do 10. takze dzis juz sie siedzimy w lampie!!!
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 09:18   #723
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
A robisz to z nozkami czy tez to uciskanie boczkow?

Bilirubina nam spadla do 10. takze dzis juz sie siedzimy w lampie!!!
W nocy działało cała dłoń na brzuszek i kółeczka jak jej podkurczalam nóżki to się jeszcze bardziej wkurzala. Co ciekawe, gdy już odlot miała i coś tam jeszcze ja cisło w brzuchu to masowanie pleców cała dłonią ją wyciszalo super, że bilirubina spada!
Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Cześć Co do dolegliwości brzuszkowych, Lilka miała problem przez kilka dni po powrocie ze szpitala, kupiliśmy espumisan i nawet pomagał. Od tygodnia mała praktycznie nie ma już napadów płaczu, kropelk nie dostaje, kupke robi bez problemu, a najbardziej oczywiście uwielbia zapaskudzic pampersa zaraz po kąpieli Jedyne co mnie denerwuje to to, że cały dzień i noc chciałaby przy cycku leżeć, albo je albo się tuli. Mamie nie chce dać odejść na krok, czasami jak ją np babcia ponosi jest okej, ale najlepiej jak mama jest obok i chociaż do niej mówi
Moja Tosia taka była teraz mogę Olę zostawić i zapomnieć o dziecku na 3-4h

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 09:53   #724
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Dzień Dobry. Mąż mi dał pospać i młody miał długą przerwę bo ponad 2h. Teraz znowu po godzinie się karmimy.
Nie ma opcji, że się nie najada bo mleko jest. Tylko zamiast ssać to śpi

Margosia ja też zawsze z jednego cyca jedno karmienie. Dużo to wygodniejsze moim zdaniem.

Dziewczyny 2w1 melduję się. I w sumie to cieszcie się ostatnimi chwilami. Ja już tęsknię za kopniaczkami i staraniem tylko 2 razy na siku
Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Hej podczytuje cały czas ale ciężko coś skrobnąć

Dwupaku kciuki za Was cieszcie się ostatnimi chwilami, bo później zaczyna się jazda bez trzymanki


U nas dzisiejsza nocka dramat, od 1:15 do 5:30 na cycku, dwa razy pociągnęła i oczy jak 5 zł , 10 min i powtórka. Aż uległam i dałam smoczka ... To pospala 2 h

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------





U nas też kazali dużo przystawiać, w dniu wypisu mieliśmy bilirubine 9,4 .. ale jak była położna to już mówiła że zaczyna jej schodzic, bo nóżki ładniejsze.

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------




Moja ssie maksymalnie 10 min a przeważnie to jest 5 , ale wczoraj wazylismy i wróciła do wagi urodzeniowej więc chyba się najada
U nas noc podobna. Może kurna ciśnienie czy coś?
Mój też z tych co szybko ogarnia. Najmocniej ssie przez piesze 5 min późnej leży i od czasu do czasu pociągnie.
Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Młoda brzuch zaczyna boleć. Ewidentnie gazy ją męczą. To się w nocy masowalismy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak idą kupy i bąki to gres jest opcja z brzuszkiem? Bo u nas też jakiś niepokój i nie wiem czy to taki ból istnienia czy może i brzuch
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
A robisz to z nozkami czy tez to uciskanie boczkow?

Bilirubina nam spadla do 10. takze dzis juz sie siedzimy w lampie!!!
Brawo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015

Edytowane przez chudziaszek11
Czas edycji: 2019-10-20 o 09:54
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 10:06   #725
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Ja dalej w dwupaku, po tej nocy wykończona, 6x siku plus masakrycznie bolą mnie biodra i barki więc spanie to katorga. Także podczytuje jak to wygląda u Was z dzieciakami i czekam, czekam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 10:28   #726
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Margosia ciagle zapominam Ci na to odpisac Tutaj nie ma takiej wagi "dla nas", polozne sa na oiomie drzwi obok do naszej dyspozycji w razie czego ale nie mam sumienia tam chodzic zeby mi ja zwazyli. Tzn i tak waza wieczorem i robia toalete ale tak jakos glupio mi tam pojsc. Aczkolwiek teraz juz czuje ze cycek sie oproznia wiec wiem ze cos tam wypila.

Dalej spi i przez sen musze ja karmic, moze odsypia te wszystkie placze?

Martus wiem jaka to jest masakra ale juz niedlugo
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 11:08   #727
siacha_ck
Zakorzenienie
 
Avatar siacha_ck
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Witam się też 2w1. Nadal z kaszlem, jutro muszę się jakoś wcisnąć do lekarza. Mam nadzieje, że mnie przyjmie.

Jakie macie lampki nad łóżeczko? Nie mam żadnej a nie będę w nocy świeciła światła na cały pokój. Chciałam takie delikatne światło żeby nakarmić ewentualnie przebrać w nocy.

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB

WIKTORIA

SZYMON
siacha_ck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-20, 11:20   #728
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry. Mąż mi dał pospać i młody miał długą przerwę bo ponad 2h. Teraz znowu po godzinie się karmimy.
Nie ma opcji, że się nie najada bo mleko jest. Tylko zamiast ssać to śpi

Margosia ja też zawsze z jednego cyca jedno karmienie. Dużo to wygodniejsze moim zdaniem.

Dziewczyny 2w1 melduję się. I w sumie to cieszcie się ostatnimi chwilami. Ja już tęsknię za kopniaczkami i staraniem tylko 2 razy na siku U nas noc podobna. Może kurna ciśnienie czy coś?
Mój też z tych co szybko ogarnia. Najmocniej ssie przez piesze 5 min późnej leży i od czasu do czasu pociągnie. A jak idą kupy i bąki to gres jest opcja z brzuszkiem? Bo u nas też jakiś niepokój i nie wiem czy to taki ból istnienia czy może i brzuchBrawo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochany mąż

Wiesz zawsze istnieje szansa, że jest jeszcze więcej bączków

Cytat:
Napisane przez siacha_ck Pokaż wiadomość
Witam się też 2w1. Nadal z kaszlem, jutro muszę się jakoś wcisnąć do lekarza. Mam nadzieje, że mnie przyjmie.

Jakie macie lampki nad łóżeczko? Nie mam żadnej a nie będę w nocy świeciła światła na cały pokój. Chciałam takie delikatne światło żeby nakarmić ewentualnie przebrać w nocy.

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
Przy łóżeczku mam te cotto ballsy czy jak to się tam zwie

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Laura a jak u Was?


I Ewelinka się nie odmeldowała a już po południu

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 11:24   #729
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry. Mąż mi dał pospać i młody miał długą przerwę bo ponad 2h. Teraz znowu po godzinie się karmimy.
Nie ma opcji, że się nie najada bo mleko jest. Tylko zamiast ssać to śpi

Margosia ja też zawsze z jednego cyca jedno karmienie. Dużo to wygodniejsze moim zdaniem.

Dziewczyny 2w1 melduję się. I w sumie to cieszcie się ostatnimi chwilami. Ja już tęsknię za kopniaczkami i staraniem tylko 2 razy na siku U nas noc podobna. Może kurna ciśnienie czy coś?
Mój też z tych co szybko ogarnia. Najmocniej ssie przez piesze 5 min późnej leży i od czasu do czasu pociągnie. A jak idą kupy i bąki to gres jest opcja z brzuszkiem? Bo u nas też jakiś niepokój i nie wiem czy to taki ból istnienia czy może i brzuchBrawo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi to wyglądało na brzuch. Robi się czerwona, podkurcza nóżki, po brzuchu jej gazy latały i ulga jak wyszły.
Cytat:
Napisane przez siacha_ck Pokaż wiadomość
Witam się też 2w1. Nadal z kaszlem, jutro muszę się jakoś wcisnąć do lekarza. Mam nadzieje, że mnie przyjmie.

Jakie macie lampki nad łóżeczko? Nie mam żadnej a nie będę w nocy świeciła światła na cały pokój. Chciałam takie delikatne światło żeby nakarmić ewentualnie przebrać w nocy.

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
Mi wystarczają Cotton ballsy. Mam też chmurkę z Ikei i ona daje za mocne według mnie światło, a mamy w niej najslabsza żarówkę. Mam przewijak i łóżeczko koło siebie i ten jeden sznur mi wszystko oświetla w jysku po 15zl 10 sztuk na baterie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 11:40   #730
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Jestem jestem. W dwupaku oczywiście 🙄
Ale mam dzisiaj masakre.
Chodzę jak jakaś babcia.
Tak mi coś wlazlo w pachwine że wstaje turlajac się z łóżka, a później kroczek po Kroczku.plus jest taki że boli tak silnie że o rękach zapominam.. Picia nie brałam dziś koło siebie na bok żeby nie wstawać siku ale i tak jakoś z 4 razy byłam. Wyjście z toalety to było wyzwanie życia.
Łucja tak silnie napiera?
No poza tym oczywiście brak objawów. 😩Tzn skurczy ni ma
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 11:47   #731
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Mój termin tp dziś
Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
Ja dalej w dwupaku, po tej nocy wykończona, 6x siku plus masakrycznie bolą mnie biodra i barki więc spanie to katorga. Także podczytuje jak to wygląda u Was z dzieciakami i czekam, czekam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie jak sobie końcówkę przypomnę to nie wiem co lepsze. Ból blizny, cycków i wstawianie do dziecka czy opuchnięcie i ogólnie, że Ci źle. Oby się coś ruszyło
Cytat:
Napisane przez siacha_ck Pokaż wiadomość
Witam się też 2w1. Nadal z kaszlem, jutro muszę się jakoś wcisnąć do lekarza. Mam nadzieje, że mnie przyjmie.

Jakie macie lampki nad łóżeczko? Nie mam żadnej a nie będę w nocy świeciła światła na cały pokój. Chciałam takie delikatne światło żeby nakarmić ewentualnie przebrać w nocy.

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
Współczuję kaszlu. Oby szybko minęło
Ja przy pierwszym miałam taką lampkę kempingową z Decatlon. Teraz włączam latarkę w telefonie i ja trochę poduszką nakrywam, żeby był taki pół mrok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Mój termin tp dziś
Kupa już żółta, więc jestem spokojniejsza. No i kupa co karmienie i siku też .
Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
Ja dalej w dwupaku, po tej nocy wykończona, 6x siku plus masakrycznie bolą mnie biodra i barki więc spanie to katorga. Także podczytuje jak to wygląda u Was z dzieciakami i czekam, czekam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie jak sobie końcówkę przypomnę to nie wiem co lepsze. Ból blizny, cycków i wstawianie do dziecka czy opuchnięcie i ogólnie, że Ci źle. Oby się coś ruszyło
Cytat:
Napisane przez siacha_ck Pokaż wiadomość
Witam się też 2w1. Nadal z kaszlem, jutro muszę się jakoś wcisnąć do lekarza. Mam nadzieje, że mnie przyjmie.

Jakie macie lampki nad łóżeczko? Nie mam żadnej a nie będę w nocy świeciła światła na cały pokój. Chciałam takie delikatne światło żeby nakarmić ewentualnie przebrać w nocy.

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
Współczuję kaszlu. Oby szybko minęło
Ja przy pierwszym miałam taką lampkę kempingową z Decatlon. Teraz włączam latarkę w telefonie i ja trochę poduszką nakrywam, żeby był taki pół mrok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-20, 11:50   #732
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Mi to wyglądało na brzuch. Robi się czerwona, podkurcza nóżki, po brzuchu jej gazy latały i ulga jak wyszły. Mi wystarczają Cotton ballsy. Mam też chmurkę z Ikei i ona daje za mocne według mnie światło, a mamy w niej najslabsza żarówkę. Mam przewijak i łóżeczko koło siebie i ten jeden sznur mi wszystko oświetla w jysku po 15zl 10 sztuk na baterie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam z pepco
Cytat:
Napisane przez EwelinciaLipiec Pokaż wiadomość
Jestem jestem. W dwupaku oczywiście
Ale mam dzisiaj masakre.
Chodzę jak jakaś babcia.
Tak mi coś wlazlo w pachwine że wstaje turlajac się z łóżka, a później kroczek po Kroczku.plus jest taki że boli tak silnie że o rękach zapominam.. Picia nie brałam dziś koło siebie na bok żeby nie wstawać siku ale i tak jakoś z 4 razy byłam. Wyjście z toalety to było wyzwanie życia.
Łucja tak silnie napiera?
No poza tym oczywiście brak objawów. Tzn skurczy ni ma
Jak się zaczną to od razu pójdą i Łucja wyskoczy zazdroszczę Ci, że będziesz mieć takie Cudne Malenstwo


Moja tez Cudna ale już nie takie Maleństwo

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Chudziaszek a jak szpital?
Bo Ty masz porównanie

Ja juz nie planuje zwiedzać porodowke ale koleżanka rodzi w marcu

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały

Edytowane przez Margosia__
Czas edycji: 2019-10-20 o 11:49
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 11:52   #733
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Jak się zaczną to od razu pójdą i Łucja wyskoczy zazdroszczę Ci, że będziesz mieć takie Cudne Malenstwo


Moja tez Cudna ale już nie takie Maleństwo

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Margosia zwariowalas 🙄🤪
Ale fakt, nim nasze ze spoznialskiej trójki się urodza to Wasze już będą biegać 🤪
Oby tak było że wyskoczy od razu. Właśnie z kuzynka rozmawiałam która tydzień po terminie miała wywoływanie. Balonik, oksytocyna a skończyło się cc bo Mała odwróciła się główka do spojenia i zanikalo tętno. Meczyla się 3 dni. 😩
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 11:56   #734
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez siacha_ck Pokaż wiadomość
Witam się też 2w1. Nadal z kaszlem, jutro muszę się jakoś wcisnąć do lekarza. Mam nadzieje, że mnie przyjmie.

Jakie macie lampki nad łóżeczko? Nie mam żadnej a nie będę w nocy świeciła światła na cały pokój. Chciałam takie delikatne światło żeby nakarmić ewentualnie przebrać w nocy.

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
Ja mam księżyc z Ikei, nie daje po oczach a widać dzieciaka
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 12:25   #735
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Ja mam z pepco Jak się zaczną to od razu pójdą i Łucja wyskoczy zazdroszczę Ci, że będziesz mieć takie Cudne Malenstwo


Moja tez Cudna ale już nie takie Maleństwo

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Chudziaszek a jak szpital?
Bo Ty masz porównanie

Ja juz nie planuje zwiedzać porodowke ale koleżanka rodzi w marcu

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Powiem Ci, że różnica jest kolosalna. Ujastek jest wielki i ma wszystko przygotowane pod planowane cc. Salę na której czekasz na cięcie, kilka bloków operacyjnych, sale pooperacyjne. W Żeromskim widać, że oni nie są na to nastawieni. Szykują Cię w sali porodowej gdzie tż jest cały czas z Tobą, potem na własnych nogach idziesz na salę operacyjną, która powiem szczerze jak z filmu nie wygląda no i po na Ujastku 2h jesteś na pooperacyjnej z innymi po zabiegach, a w Żeromskim od razu dziecko dała do cyca i jesteś z nim. Na Ujastku dostajesz od razu morfinę i dziecko pierwszą noc jest u położnych, w Żeromskim zapomni. Morfiny nie ma a dziecko jest cały czas z Tobą, ale fakt chodzą i pomagają. Jak się całą noc zwijałam to o 5 chyba już tym położonym było mnie szkoda, bo chciały młodego wziąć, ale nie skorzystałam, nie wiedzieć czemu. Co do pobytu to na Ujastku w sumie jesteś sama sobie. Bo nikt co nie zagląda, nie mówi co i jak, mm jest dostępne na każdym kroku. Masz tylko karmić tak by dziecko mnie traciło. Jak to robisz twoja sprawa. Jak chcesz pomocy to idziesz i ktoś przyjdzie popatrzy, coś podpowie. Teraz cały czas ktoś przychodził, patrzył jak się dziecko dostawia, mm jest wydzielają i nawet o 3 w nocy musisz po nie iść i odlewają. Ogólnie trochę to denerwujące jak i tak jesteś nastawiona kp i przecież nie dajesz tego mm dla wygody. Ale personel CUDOWNY. Człowiek nie jest jednym z wielu. No i jest dużo bardziej spokojnie i kameralnie tam. Ogólnie jestem mega zadowolona, choć mogli mi tą morfinę dać to był nie modliła się o śmierć przez całą noc i pół dnia.
Chyba się za bardzo rozpisałam
Cytat:
Napisane przez EwelinciaLipiec Pokaż wiadomość

Margosia zwariowalas 🤪
Ale fakt, nim nasze ze spoznialskiej trójki się urodza to Wasze już będą biegać 🤪
Oby tak było że wyskoczy od razu. Właśnie z kuzynka rozmawiałam która tydzień po terminie miała wywoływanie. Balonik, oksytocyna a skończyło się cc bo Mała odwróciła się główka do spojenia i zanikalo tętno. Meczyla się 3 dni.
Nie ma co słychać teraz smutnych historii. Na pewno będzie ok i mała miał przyjdzie czas, szybko się zbierze na ten świat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 12:42   #736
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że różnica jest kolosalna. Ujastek jest wielki i ma wszystko przygotowane pod planowane cc. Salę na której czekasz na cięcie, kilka bloków operacyjnych, sale pooperacyjne. W Żeromskim widać, że oni nie są na to nastawieni. Szykują Cię w sali porodowej gdzie tż jest cały czas z Tobą, potem na własnych nogach idziesz na salę operacyjną, która powiem szczerze jak z filmu nie wygląda no i po na Ujastku 2h jesteś na pooperacyjnej z innymi po zabiegach, a w Żeromskim od razu dziecko dała do cyca i jesteś z nim. Na Ujastku dostajesz od razu morfinę i dziecko pierwszą noc jest u położnych, w Żeromskim zapomni. Morfiny nie ma a dziecko jest cały czas z Tobą, ale fakt chodzą i pomagają. Jak się całą noc zwijałam to o 5 chyba już tym położonym było mnie szkoda, bo chciały młodego wziąć, ale nie skorzystałam, nie wiedzieć czemu. Co do pobytu to na Ujastku w sumie jesteś sama sobie. Bo nikt co nie zagląda, nie mówi co i jak, mm jest dostępne na każdym kroku. Masz tylko karmić tak by dziecko mnie traciło. Jak to robisz twoja sprawa. Jak chcesz pomocy to idziesz i ktoś przyjdzie popatrzy, coś podpowie. Teraz cały czas ktoś przychodził, patrzył jak się dziecko dostawia, mm jest wydzielają i nawet o 3 w nocy musisz po nie iść i odlewają. Ogólnie trochę to denerwujące jak i tak jesteś nastawiona kp i przecież nie dajesz tego mm dla wygody. Ale personel CUDOWNY. Człowiek nie jest jednym z wielu. No i jest dużo bardziej spokojnie i kameralnie tam. Ogólnie jestem mega zadowolona, choć mogli mi tą morfinę dać to był nie modliła się o śmierć przez całą noc i pół dnia.
Chyba się za bardzo rozpisałamNie ma co słychać teraz smutnych historii. Na pewno będzie ok i mała miał przyjdzie czas, szybko się zbierze na ten świat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo dobrze. Każda uwaga jest cenna

Mi od razu po porodzie przynieśli paracetamol chociaż do tej pory nie wiem po co i nie skorzystalam i potem co zmiana położnych to ciągle pytali czy mi przynieść coś przeciwbólowe go.



Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 14:11   #737
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze. Każda uwaga jest cenna

Mi od razu po porodzie przynieśli paracetamol chociaż do tej pory nie wiem po co i nie skorzystalam i potem co zmiana położnych to ciągle pytali czy mi przynieść coś przeciwbólowe go.



Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Mi morfinę pani proponowała ale ta chyba myślała że po cc jestem.
Za to przeciwbólowe kilka razy dziennie proponowano.
Chudziaszek fajne porównanie zrobiłaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 14:21   #738
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Ja na stoliku po porodzie na położnictwie 2 tabletki paracetamolu zastałam i byłam bardzo wdzięczna jak poczułam ból obkurczania macicy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 14:29   #739
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez EwelinciaLipiec Pokaż wiadomość

Margosia zwariowalas 🙄🤪
Ale fakt, nim nasze ze spoznialskiej trójki się urodza to Wasze już będą biegać 🤪
Oby tak było że wyskoczy od razu. Właśnie z kuzynka rozmawiałam która tydzień po terminie miała wywoływanie. Balonik, oksytocyna a skończyło się cc bo Mała odwróciła się główka do spojenia i zanikalo tętno. Meczyla się 3 dni. 😩
Nie sluchaj takich rzeczy teraz bo zle to na Ciebie wplynie i nic Ci nie da. Isc do porody martwiac sie ze stanie sie to czy tamto to masakra dla glowy.
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze. Każda uwaga jest cenna

Mi od razu po porodzie przynieśli paracetamol chociaż do tej pory nie wiem po co i nie skorzystalam i potem co zmiana położnych to ciągle pytali czy mi przynieść coś przeciwbólowe go.



Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
U mnie tez i ja dwa razy wzielam. Raz mnke troche ciagnelo a raz na bol glowy
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-20, 14:42   #740
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Ja na stoliku po porodzie na położnictwie 2 tabletki paracetamolu zastałam i byłam bardzo wdzięczna jak poczułam ból obkurczania macicy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się ta macica chyba dalej nie obkurczyla


Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 14:46   #741
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Mi się ta macica chyba dalej nie obkurczyla


Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Jak tam ci nic nie urosło, to co by się miało obkurczać
Mnie bolało obkurczanie ale nie na tyle żeby brać przeciwbólowca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 14:53   #742
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Mnie bolało obkurczanie gorzej niż poród. Myślałam, że po ścianie będę chodzić. Ale dwa dni i brzucha nie ma tzn jest sama skóra i nie mogę się doczekać jak doprowadzę się do porządku.

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Jak tam ci nic nie urosło, to co by się miało obkurczać
Mnie bolało obkurczanie ale nie na tyle żeby brać przeciwbólowca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


ultra macie już imię
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 14:53   #743
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Mi się ta macica chyba dalej nie obkurczyla


Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Jak tam ci nic nie urosło, to co by się miało obkurczać
Mnie bolało obkurczanie ale nie na tyle żeby brać przeciwbólowca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak myślę
Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Mnie bolało obkurczanie gorzej niż poród. Myślałam, że po ścianie będę chodzić. Ale dwa dni i brzucha nie ma tzn jest sama skóra i nie mogę się doczekać jak doprowadzę się do porządku.

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------





ultra macie już imię
Dokładnie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 15:10   #744
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Mnie bolało obkurczanie gorzej niż poród. Myślałam, że po ścianie będę chodzić. Ale dwa dni i brzucha nie ma tzn jest sama skóra i nie mogę się doczekać jak doprowadzę się do porządku.

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------









ultra macie już imię
A jak będziesz się doprowadzać do porządku?
Potrzebuje zrobić to samo


Laura gdzie jesteś?!

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 16:56   #745
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Ja też jeszcze trochę obkurczanie czuję i mam nadzieję, że jeszcze się obkurczy bo jak nie, to dużo tłuszczu mam na brzuchuale już nie krwawie i nie wiem czy nie za wcześnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015

Edytowane przez chudziaszek11
Czas edycji: 2019-10-20 o 18:49
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 17:05   #746
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Na moja to nie działa. Mogę czekać i czekać na otwarcie buzi i w końcu umarła by z glodu

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Haha, mój otwiera jak tylko mnie słyszy/ czuje/ cokolwieeeeeek. More sutki czy cieknące wszędzie mleko go nie ruszają. Zawsze można sobie rzygnąć i jechać dalej
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Tez takiej apteki z tego nie robie. Bardziej mnie stresuje czas spedzony poza lampa
No i to prężenie i placze w trakcie karmienia
W ogole ona ma strasznie silny grzbiet (czulam dobitnie w brzuchu) i wszyscy zachwyceni ze tak glowe potrafi zadzierac lezac na brzuchu a ja nie jestem taka pewna czy to jest zdrowe
Jeśli robi to sama z siebie to ok
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Moja od urodzenia je tylko po jednej piersi na jedno karmienie Owocne karmienie

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Mój też. Dość mam atrakcji z mym wyjcem, żeby jeszcze wyliczać mu minuty na danej stronie.
Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry. Mąż mi dał pospać i młody miał długą przerwę bo ponad 2h. Teraz znowu po godzinie się karmimy.
Nie ma opcji, że się nie najada bo mleko jest. Tylko zamiast ssać to śpi

Margosia ja też zawsze z jednego cyca jedno karmienie. Dużo to wygodniejsze moim zdaniem.

Dziewczyny 2w1 melduję się. I w sumie to cieszcie się ostatnimi chwilami. Ja już tęsknię za kopniaczkami i staraniem tylko 2 razy na siku U nas noc podobna. Może kurna ciśnienie czy coś?
Mój też z tych co szybko ogarnia. Najmocniej ssie przez piesze 5 min późnej leży i od czasu do czasu pociągnie. A jak idą kupy i bąki to gres jest opcja z brzuszkiem? Bo u nas też jakiś niepokój i nie wiem czy to taki ból istnienia czy może i brzuchBrawo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widzę, że wreszcie dziecko na poziomie żywieniowym mojego

Nie rozumiem tęsknoty za ciążą. NIGDY więcej
Cytat:
Napisane przez siacha_ck Pokaż wiadomość
Witam się też 2w1. Nadal z kaszlem, jutro muszę się jakoś wcisnąć do lekarza. Mam nadzieje, że mnie przyjmie.

Jakie macie lampki nad łóżeczko? Nie mam żadnej a nie będę w nocy świeciła światła na cały pokój. Chciałam takie delikatne światło żeby nakarmić ewentualnie przebrać w nocy.

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
My mamy ikeową Fubblę
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Kochany mąż

Wiesz zawsze istnieje szansa, że jest jeszcze więcej bączków



Przy łóżeczku mam te cotto ballsy czy jak to się tam zwie

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Laura a jak u Was?


I Ewelinka się nie odmeldowała a już po południu

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Mój syn potrzebuje ciągłej uwagi. Spokojnie śpi tylko na spacerach. Posiada trzy czujniki natychmiastowej reakcji - 1) matka zbliża się do ojca, a mnie tam nie ma; 2) matka śmiała chwycić laptopa i chce pracować; 3) nie mam kontaktu z ludzkim ciałem, porzucili mnie źli ludzie; pip pip pip, syrena, afera
Wmawiam sobie, że nieodkładalny pragnie poznać cały świat TERAZ ZARAZ NATYCHMIAST i mu minie wraz z IV trymestrem najpóźniej. Wiem, że dzieci są różne i łudzę się, że ten przytulas po prostu chce wszystkiego jednocześnie i niebawem będzie samodzielnym bobasem, bo stopniowe zdobywanie doświadczeń i dawanie sobie czasu na ich przetrawienie to nie jego bajka. Jednak mógł chłopak zgarnąć te swoje cechy osobowości i zachowania totalnie odwrotnie, bo wygląda to obecnie jak zbiór naszych największych wad w rozkwicie
Wkurza mnie też, że to notoryczne rzyganie i cieknący nos są taaaaaaakie normalne, bo rujnuje to jego i tak beznadziejny sen.
Wiedziałam, że nie nadaję się na matkę.

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze. Każda uwaga jest cenna

Mi od razu po porodzie przynieśli paracetamol chociaż do tej pory nie wiem po co i nie skorzystalam i potem co zmiana położnych to ciągle pytali czy mi przynieść coś przeciwbólowe go.
Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
U mnie było tak samo. Do tego notowali wszystkie odmowy w karcie leków
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
A jak będziesz się doprowadzać do porządku?
Potrzebuje zrobić to samo


Laura gdzie jesteś?!

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
A właśnie, pochorowałam się. Miałam ponad 39*C, rosło po paracetamolu i takie tam. Do tego po cesarce dorobiłam się zespołu niespokojnych nóg Szok, że nogi mogą tak boleć. Nie jest to szczególnie przyjemne przy takiej przylepie i gorączce, bo ulgę przynosi jedynie ruch Tż się naśmiewa, że mój organizm zwariował od tego opierniczania się i nie wyrabia już.

Btw, spacerować musimy głównymi drogami, bo w parkach i cichych miejscach ktoś dostaje ☠☠☠☠☠☠☠ca Za parę lat pewnie będzie mówił, że w przyszłości chce pracować na autostradach

Ta cholerna blizna przestaje dawać mi w kość przy łażeniu. Myślę, że jeszcze ze dwa dłuższe spacery i idę pobiegać, jeśli nie będzie nic bolało


CDN, koniec czasu wolnego, litości, spokoju, odpoczynku
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 17:06   #747
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Ja też jeszcze trochę obkurczanie czuję i mam nadzieję, że jeszcze się obkurczy bo to dużo tłuszczu mam na brzuchyale już nie krwawie i nie wiem czy nie za wcześnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba za wcześnie...
Ale krwawienie może jeszcze wrócić.
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 17:13   #748
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Haha, mój otwiera jak tylko mnie słyszy/ czuje/ cokolwieeeeeek. More sutki czy cieknące wszędzie mleko go nie ruszają. Zawsze można sobie rzygnąć i jechać dalej

Jeśli robi to sama z siebie to ok

Mój też. Dość mam atrakcji z mym wyjcem, żeby jeszcze wyliczać mu minuty na danej stronie.

Widzę, że wreszcie dziecko na poziomie żywieniowym mojego

Nie rozumiem tęsknoty za ciążą. NIGDY więcej

My mamy ikeową Fubblę

Mój syn potrzebuje ciągłej uwagi. Spokojnie śpi tylko na spacerach. Posiada trzy czujniki natychmiastowej reakcji - 1) matka zbliża się do ojca, a mnie tam nie ma; 2) matka śmiała chwycić laptopa i chce pracować; 3) nie mam kontaktu z ludzkim ciałem, porzucili mnie źli ludzie; pip pip pip, syrena, afera
Wmawiam sobie, że nieodkładalny pragnie poznać cały świat TERAZ ZARAZ NATYCHMIAST i mu minie wraz z IV trymestrem najpóźniej. Wiem, że dzieci są różne i łudzę się, że ten przytulas po prostu chce wszystkiego jednocześnie i niebawem będzie samodzielnym bobasem, bo stopniowe zdobywanie doświadczeń i dawanie sobie czasu na ich przetrawienie to nie jego bajka. Jednak mógł chłopak zgarnąć te swoje cechy osobowości i zachowania totalnie odwrotnie, bo wygląda to obecnie jak zbiór naszych największych wad w rozkwicie
Wkurza mnie też, że to notoryczne rzyganie i cieknący nos są taaaaaaakie normalne, bo rujnuje to jego i tak beznadziejny sen.
Wiedziałam, że nie nadaję się na matkę.


U mnie było tak samo. Do tego notowali wszystkie odmowy w karcie leków

A właśnie, pochorowałam się. Miałam ponad 39*C, rosło po paracetamolu i takie tam. Do tego po cesarce dorobiłam się zespołu niespokojnych nóg Szok, że nogi mogą tak boleć. Nie jest to szczególnie przyjemne przy takiej przylepie i gorączce, bo ulgę przynosi jedynie ruch Tż się naśmiewa, że mój organizm zwariował od tego opierniczania się i nie wyrabia już.

Btw, spacerować musimy głównymi drogami, bo w parkach i cichych miejscach ktoś dostaje ca Za parę lat pewnie będzie mówił, że w przyszłości chce pracować na autostradach

Ta cholerna blizna przestaje dawać mi w kość przy łażeniu. Myślę, że jeszcze ze dwa dłuższe spacery i idę pobiegać, jeśli nie będzie nic bolało


CDN, koniec czasu wolnego, litości, spokoju, odpoczynku
Jak optymistycznie o tym piszesz
A masz siłę jeszcze oddychać?;-p

A gorączka skąd? Dość wysoka...
Przy karmieniu można ibuprofen, działa przeciwzapalnie.

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Ja też jeszcze trochę obkurczanie czuję i mam nadzieję, że jeszcze się obkurczy bo to dużo tłuszczu mam na brzuchyale już nie krwawie i nie wiem czy nie za wcześnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem jak po cc ale ja miałam dwie takie przerwy i potem wróciło.


Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 17:24   #749
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Moja tez chce byc ciagle na rekafh. Jak chce ja ofdlozyc to czasami otulanie pomaga. Probowalas Laura?
Mysle ze on po prostu potrzebuje ludzkiego kontaktu bo mial go cale swoje dotychczasowe zycie

Moja macica sie wolno obkurcza ale nie jest mi z tym zle bo na razie skora nadaza. Bol brzucha przy karmieniu czulam tylko napoczatku i to niezbyt nasilony.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-20, 17:29   #750
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Moja tez chce byc ciagle na rekafh. Jak chce ja ofdlozyc to czasami otulanie pomaga. Probowalas Laura?
Mysle ze on po prostu potrzebuje ludzkiego kontaktu bo mial go cale swoje dotychczasowe zycie

Moja macica sie wolno obkurcza ale nie jest mi z tym zle bo na razie skora nadaza. Bol brzucha przy karmieniu czulam tylko napoczatku i to niezbyt nasilony.
A wasze dzieci też mają takie zamiłowanie do ciepła kupki?
Moja zasypia głęboko jak podczas karmienia zwali taka bombę, że stary by się zawstydził....
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-02 13:59:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.