Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-17, 17:28   #3301
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Wcześniej napisałam ten sam post, ale w innym temacie, a powinien tutaj się znaleźć:

Co sądzicie o jakości polskich butów?

Jakiś czas temu kupiłam buty na obcasie Zych&Staszewski, jestem zadowolona, bo przetańczyłam w nich wesele, zakładałam na różne okazje i pomimo że wielokrotnie musiałam w nich chodzić po żwirze, to nic się z nimi nie dzieje. Miałam tej firmy też inne buty na obcasie (moje pierwsze w życiu ) i byłam z nich bardzo zadowolona.

Dzisiaj kupiłam buty marki Karolina Collection (czy samo Karolina - ciężko stwierdzić). Pierwsze słyszę. Jeszcze ich nie miałam na sobie. Wyglądają na porządne.

Największym minusem jest chyba dostępność, bo na ogół trzeba szukać w bocznych ulicach w malutkich sklepikach, które często się mija z myślą "ee, tu jakieś babcine buty chyba są".

Ale polskie buty wydają mi się w porządku, zwłaszcza za cenę 150-200 zł za skórzane półbuty lub czółenka, bo botki czy kozaki trochę droższe. Co sądzicie?
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 20:37   #3302
Kamilla2323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 17
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Co sądzicie o takiej sukience na wesele we wrześniu?

https://www.zalando.pl/lace-beads-ab...1c01e-k11.html
Kamilla2323 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 23:47   #3303
pauliszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 77
Dot.: Proszę o poradę, pierwsza randka

Cytat:
Napisane przez Katherine913 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim

Bardzo proszę was o opinię usmiech.gif czy taka sukienka to dobry pomysł na 1 randkę do butów sandały białe na koturnie? oczko.gif

http://www.vubu.pl/data/gfx/pictures/medium/0 /7/66470_1.jpg
fajna sukienka , na radndke moze byc

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------

Cytat:
Napisane przez olcik9 Pokaż wiadomość
Co sadzicie o tych sandałach w kolorze czarnym tak czy nie
babcine te buty, ale co kto lubi . Ja np lubię babcine wzory ale buty niekoniecznie

---------- Dopisano o 00:47 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamilla2323 Pokaż wiadomość
Co sądzicie o takiej sukience na wesele we wrześniu?

https://www.zalando.pl/lace-beads-ab...1c01e-k11.html
sukienka bardzo ładna tylko coś trzeba będzie pewnie na nią narzucić bo pewnie będzie chłodno
pauliszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 07:56   #3304
Kamilla2323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 17
Dot.: Proszę o poradę, pierwsza randka

Dziękuję za opinię moje koleżanki stwierdziły, że nie nadaje się na wesele... Macie jakiś pomysł co można do niej założyć gdyby było chłodniej???
Kamilla2323 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 10:04   #3305
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Replay Jeans

Choć sukienka mi się podoba, totalnie nie nadaje się na wesele. Nie wypada nosić czerni na czyimś ślubie. A samo wesele jest impreza koktajlowa i taki powinien być tez strój.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 12:16   #3306
Kamilla2323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 17
Dot.: Replay Jeans

sukienka nie jest czarna a granatowa.. wiem, że na weselach królują pastele... ale niestety źle się czuję w takich kolorach...
Kamilla2323 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 23:41   #3307
pauliszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 77
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

bez przesady, bardzo elegancka ta sukienka na wesele się nadaje
pauliszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-19, 04:58   #3308
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Sukienka, jak najbardziej nadaje się na wesele. Jest bardzo ładna Nie rozumiem krytycznych komentarzy
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 09:00   #3309
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Replay Jeans

Cytat:
Napisane przez Kamilla2323 Pokaż wiadomość
sukienka nie jest czarna a granatowa.. wiem, że na weselach królują pastele... ale niestety źle się czuję w takich kolorach...
e tam pastele srele, sukienka fajna, na wesele jak najbardziej
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 10:06   #3310
sinoom
Raczkowanie
 
Avatar sinoom
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 46
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Nie ma co przesadzać, że na wesele nie można założyć nic czarnego. Sukienka jak najbardziej nadaje się

Fakt, że nie wypada ubrać się na czrano od stóp do głów łącznie z rajstopami i czranym kapeluszem z woalką, ale sukienka - czemu nie
__________________
Nie patrz wstecz
Nie idziesz w tę stronę
sinoom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 19:28   #3311
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Co do tej spódnicy - HM

Cześć, dzięwczyny.
Zakupiłam tę oto spódnicę do pół łydki, czarną. Jakie buty byście do niej założyły? Jaką górę. Jestem bardzo drobna, ważę 46 kg przy 162 cm, brunetka. Jaki styl reprezentuje ta spódnica?
Dziękuję z góry za rady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmprod.jpg (29,6 KB, 18 załadowań)
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-19, 20:01   #3312
Leneczka1977
Raczkowanie
 
Avatar Leneczka1977
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 338
Dot.: Co do tej spódnicy - HM

Biały, szary Tshirt częściowo wpuszczony w środek i szpilki.
__________________
Instagram https://www.instagram.com/anmaja76/
Leneczka1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 20:30   #3313
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Dziekuję. Też tak kombinuję. A w drugą stronę? Niskie trampki, np szare z białą gumą, obcisły, dopasowany top na ramiączkach?
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 10:48   #3314
Kamilla2323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 17
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Wydaje mi się, że lepiej będzie z luźną koszulką i szpilkami ale w drugą stronę też powinno być ok

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Co myślicie o takich dodatkach do tej granatowej sukienki?
http://ifotos.pl/zobacz/140454678_ahphqpa.jpg

Zupełnie nie mam pojęcia co założyć do niej jak będzie chłodniej

Edytowane przez Kamilla2323
Czas edycji: 2016-08-20 o 10:49
Kamilla2323 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 20:52   #3315
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Ineczka33 Pokaż wiadomość
Dziekuję. Też tak kombinuję. A w drugą stronę? Niskie trampki, np szare z białą gumą, obcisły, dopasowany top na ramiączkach?
Mierzyłam tę spódnicę (a mam 168cm ) i wydaje mi się, że taka długość przy twoim wzroście nie sprawdzi się z płaskimi butami, pomimo szczupłej sylwetki.
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 21:12   #3316
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Dzięki anakrk. Już to zauważyłam Jest poszerzana/taka luzacka w kroju. Bardzo ciekawy fason.Poszerza nawet moje 45 kg. Ratuje mnie obcisły top dopasowany w biodrach. Chciałam do niej nosić coś mniej sztywnego niż szpilki, zwłaszcza, że często mam dzieci ze sobą. Nie podążam jakoś krok w krok za modą i stad problem z dopasowaniem reszty 😊Dziękuję.
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 22:49   #3317
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

szpilki nie musza byc wysokie - 5cm obcas i wówczas kolor nude zrobi efekt a tobie da więcej komfortu.

niestety midi lubi obcasy choćby te nieznaczne (mam 179 i jestem zdecydowanie ze szczupłych, ale nie podobam sie sobie w płaskich butach z ta długością)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 23:08   #3318
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

No dobra Przekonałam się do szpilek nude, bo faktycznie widzę, że nawet delikatne cieliste baletki nie dają tu rady- są za płaskie/za niskie, dodają mi 5 kg w biodrach.
Czy na górę pasuje bluzka/top w jakimś konkretnym stylu? Co byście założyły? Nie mogę określić stylu tej spódnicy i jestem zdezorientowana co do dodatków.Dziękuję za pomoc ❤
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 16:32   #3319
niema2020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6
Totalne beztalencie modowe, proszę o rady.

Dziewczyny proszę o pomoc w pewnej sprawie.
Jestem porażką modową. Nie potrafię się dobrze ubrać, nie mam gusty i stylu.
Od małego ubierałam się tak, żeby było wygodnie i tyle.
Moja garderoba opierała się na ciuchach które dostałam po starszych kuzynkach i standardowych zakupów np porządne spodnie i buty na rozpoczęcie roku szkolnego. Na zakupach nie potrafię dobrać sobie odpowiednich ubrań do sylwetki, jak i kolorów do mojego wyglądu.
Nie wiem co do czego się nosi, w czym wyglądam dobrze itp.
Kiedy jestem w sklepie na zakupach potrafię wydać bardzo dużo, ubrania mi się podobają - jednak po powrocie do domu nie czuje się w nich dobrze. Ogólnie ciuchy które mam i kupuje, szybko się niszczą. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, czy to dlatego, że kupuje w sieciówkach czy ja nie potrafię ich nosić.
Chciałabym wdrożyć się w modowe życie, wiedzieć jak się ubierać, mieć pojęcie o tym wszystkim.
Bardzo często widzę na ulicy dziewczyny świetnie ubrane i po prostu zazdroszczę im gustu.
Jak mam to ogarnąć? Macie dla nie jakaś radę dzięki której mogłabym w końcu potrafić dobrać sobie ciuchy i znaleźć swój styl?
niema2020 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-21, 16:35   #3320
angel'ika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 37
Cieniutka prześwitująca kurteczka przeciwdeszczowa

Hej
Co myślicie o takiej kurteczce z prześwitującego ortalionu na wietrzną albo deszczową ciepłą pogodę ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (84,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (87,0 KB, 6 załadowań)
angel'ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 21:41   #3321
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: Cieniutka prześwitująca kurteczka przeciwdeszczowa

Cytat:
Napisane przez angel'ika Pokaż wiadomość
Hej
Co myślicie o takiej kurteczce z prześwitującego ortalionu na wietrzną albo deszczową ciepłą pogodę ?
Straszna tandeta. Polecam cienką parkę, nie brakuje ich w sklepach.
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-22, 08:52   #3322
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Ineczka33 Pokaż wiadomość
No dobra Przekonałam się do szpilek nude, bo faktycznie widzę, że nawet delikatne cieliste baletki nie dają tu rady- są za płaskie/za niskie, dodają mi 5 kg w biodrach.
Czy na górę pasuje bluzka/top w jakimś konkretnym stylu? Co byście założyły? Nie mogę określić stylu tej spódnicy i jestem zdezorientowana co do dodatków.Dziękuję za pomoc ❤
z długością midi noszę topy - świetnie sprawdzają się te niby bieliźniane, których pełno było w tym sezonie (do pracy uważam je za nieco zbyt skąpe, ale na po pracy - super) lub bluzki bez rękawa (mam całą masę "śliskich" topów z zary, kiedyś noszone pod marynarkę, dziś wciąż nie są zniszczone, ale po kilkunastu praniach skróciły się i nie nadają się już do noszenia luzem. moja midi ma nieco wyższy stan, więc koszulki dostały 2 szansę).
w wydaniu nieco bardziej sportowym - ze zwykłą białą bokserką/tshirtem i krótką jeansową katanką lub koszulami. genialnie nosi się również z krókim bomberem w kwiaty lub skórzaną ramoneską.twoja spódnica jest nieco bardziej sportowa niż moja, więc poszłabym w tym kierunku i próbowała ją zestawić z jeansem lub krótką kurteczką.

Cytat:
Napisane przez niema2020 Pokaż wiadomość
Bardzo często widzę na ulicy dziewczyny świetnie ubrane i po prostu zazdroszczę im gustu.

Jak mam to ogarnąć? Macie dla nie jakaś radę dzięki której mogłabym w końcu potrafić dobrać sobie ciuchy i znaleźć swój styl?
jak masz nieodpartą potrzebę kupienia sobie czegoś - kup basici, one się zawsze przydadzą.
co do wypracowania stylu
pierwsza opcja - stylistka. jak grzyby po deszczu pojawiła się masa dziewczyn oferujących przegląd szafy i pomoc w zakupach. nie jestem fanem, ale moja znajoma przyzwyczaiła się do tego stopnia do robienia zakupów w ten sposób, że dziś nie umie inaczej. trzeba przyznać, że zawsze wygląda okej. no ale to kosztuje.

wersja druga- po prostu pogap się w internet i gazety. zobacz co się tobie podoba. podejdź do tematu krytycznie i skonfrontuj, czy to pasuje do twojej sylwetki, czy tego potrzebujesz (te suknie balowe na oskarach....) i najzwyczajniej, czy cię na to stać. w gazetach i na blogach znajdziesz linki do konkretnych ciuchów, więc jak już coś przykuje twoją uwagę, nietrudno odtworzyć kreację, a potem mierz, mierz, mierz. jak nie jesteś pewna - zrób zdjęcie, pokaż mamie, koleżance... niech powiedzą czy nie wyglądasz w czymś głupio, dziwnie. nie zaczynaj od totalnej ekstrawagancji, ale nie bój się odrobiny ryzyka.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-22, 09:00   #3323
paryl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Która według Was jest ładniejsza ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gallery4_797e884c21fc67dc94248650cbc42118.jpg (16,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gallery4_3982bd80cedc5d45614a34999ae1edb2.jpg (16,6 KB, 21 załadowań)
paryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-22, 09:39   #3324
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez paryl Pokaż wiadomość
Która według Was jest ładniejsza ?
pierwsza
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-22, 15:00   #3325
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: Totalne beztalencie modowe, proszę o rady.

Cytat:
Napisane przez niema2020 Pokaż wiadomość
Jak mam to ogarnąć? Macie dla nie jakaś radę dzięki której mogłabym w końcu potrafić dobrać sobie ciuchy i znaleźć swój styl?
1. Określ typ sylwetki mierząc obwód ramion, talii i bioder. To co najwęższe trzeba poszerzać, to co najszersze zwężać (np typ gruszka: szerokie biodra, wąskie ramiona - zwężamy biodra, poszerzamy ramiona. Poszerzamy jasnymi kolorami i wzorami, zwężamy ciemnymi kolorami i gładkimi materiałami).
2. Określ typ urody, a przede wszystkim odcień cery. Jeśli skóra jest żółtawa/brzoskwiniowa, to jesteś ciepłym typem i bardziej ciepłe kolory będą Ci pasować. Jeśli Twoja skóra jest różowawa, to jesteś typem chłodnym i będą Ci bardziej pasować zimne kolory. Sama ich nie rozróżniam, ale są fajne grafiki w internecie z podziałem kolorów, które pomagają. Następnie określ czy Twoja uroda jest "myszowata", rozmyta, delikatna (np gdy założysz bluzkę, to bardziej wybija się bluzka czy Twoja twarz?) - wtedy lepsze zgaszone kolory.
3. Zrób porządek w szafie - wyrzuć wszystko co jest zniszczone, nie pasuje do Twojej sylwetki, typu urody, pracy, czy lubisz daną rzecz i w niej chodzisz.
4. Pinterest! Dużo inspiracji i możesz zapisywać to co Ci się podoba i byś chciała wdrożyć.
5. Zakupy - ćwicz zestawianie ubrań podczas zakupów. Do rzeczy, które Ci się podobają staraj się w sklepie znaleźć resztę by je razem zestawić, a następnie sprawdź w przymierzalni czy to wygląda ok, czy pasuje, czy jesteś w stanie odtworzyć to na ubraniach, które już posiadasz.

Cytat:
Napisane przez angel'ika Pokaż wiadomość
Hej
Co myślicie o takiej kurteczce z prześwitującego ortalionu na wietrzną albo deszczową ciepłą pogodę ?
Taka po prostu tylko prześwitująca nie za bardzo mi się podoba, ale widziałam fajne prześwitujące z wzorami i nawet szukałam by kupić

Cytat:
Napisane przez paryl Pokaż wiadomość
Która według Was jest ładniejsza ?
Czy one nie są takie same?

Edytowane przez victorion
Czas edycji: 2016-08-22 o 15:03
victorion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-22, 19:31   #3326
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Totalne beztalencie modowe, proszę o rady.

Co sądzicie o kurtkach typu bomber?
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 06:27   #3327
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: Totalne beztalencie modowe, proszę o rady.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;64455216]Co sądzicie o kurtkach typu bomber?[/QUOTE]

Wymagają dobrej sylwetki.
victorion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:07   #3328
tessa16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 235
Jaka baza dla stylu klasycznego?

Hej, właśnie ostatnio zrobiłam porządek w szafie. Pozbyłam się wszystkich ubrań, których nie lubiłam i były nie w moim stylu. Teraz już jestem bardziej określona - może ktoś pamięta moje rozkminy na temat "jak znaleźć swój styl?" Teraz już chyba go określiłam, ale zastanawiam się jakie dodatki i rzeczy bazowe powinnam dokupić.


Mój styl jest dość kobiecy/ dziewczęcy . Lubię koszule z delikatnych materiałów ale nie takie dopasowane - bardziej lejące i luźniejsze. Najczęściej noszę czarne spodnie rurki, choć często ubieram też sukienki i spódnice. Lubię klasyczne eleganckie, ale prawdziwie kocham takie inspirowane stylem vintage/boho. Nie chodzę z piórami w głowie - na sukienkach połączonych z kowbojskimi botkami się kończy Do takiego stroju, niezależnie czy koszula czy sukienka, dobrać lubię długi naszyjnik. W tym czuję się najlepiej. Na górę marynarka lub dżinsowa katana.


Codziennie nie jestem w stanie się tak ubierać, ale kocham to dlatego kowbojki stały się już moim znakiem rozpoznawczym. Przemycam je do prawie każdej możliwej codziennej stylizacji.
Dodatkowo lubię prosty i dość klasyczny styl. Marynarka, delikatny sweterek, baleriny, lordsy, srebrny zegarek na nadgarstku.




Jak połączyć te dwie miłości żeby nie musiały byś stricte rozgraniczane - dzisiaj klasyka, jutro- bardziej romantycznie. Mam już pomysł na siebie, ale nie wiem jak go ugryźć. Tak żebym była w całości z tym co lubię xd Czy jestem już dość sprecyzowana, czy dalej misz masz?

Edytowane przez tessa16
Czas edycji: 2016-08-23 o 11:09
tessa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:51   #3329
milkandsugar
Raczkowanie
 
Avatar milkandsugar
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Totalne beztalencie modowe, proszę o rady.

Cytat:
Napisane przez victorion Pokaż wiadomość
Wymagają dobrej sylwetki.
Dokładnie
milkandsugar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 14:38   #3330
tessa16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 235
Dot.: Jaka baza dla stylu klasycznego?

Warto dodać, że tak serio to moje pojęcie boho kończy się właśnie na tych kozakach i ewentualnie jakichś wzorach na ciuchach. Nie przekonuje mnie biżuteria z piórkami itp. Makijaż też wolę neutralny.


W sumie bliżej mi do tego klasycznego stylu. Mam mnóstwo koszul w kratę, ale planuję jeszcze znaleźć jakąś w paski. Wolę jeśli krój koszuli nie jest zbyt obcisły.
Mam kilka koszulek jednokolorowych (białe/czarne/inne), sporo swetrów i tunik. Najlepiej chodzi mi się na płaskim lub niskim obcasie, chociaż szpilki uwielbiam nie nadają się one do szkoły.
Jesienią lubię kapelusz w śliwkowych kolorze lub klasyczny czarny beret. Zimą gdy mróz większy pokazuję się w czapce a'la Anna Karenina.

Edytowane przez tessa16
Czas edycji: 2016-08-23 o 14:41
tessa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-15 18:59:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:23.