♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2 - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-04-08, 18:52   #1051
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Ja idę jutro Mam nadzieję że nie musiałaś stać w długiej kolejce
Godzina. To długo i krótko
No... ale odebrałam juz wyniki i bakterie znow zagościły- tym razem jako dość liczne
Długo nie myśląc skontaktowalam się z prowadzącym, bo jakieś brzydkie uplawy załapałam przy okazji i.... I tak jak podejrzewałam moja wizyta z 15 kwietnia sie nie odbędzie, bo w naszej miejskiej przychodni nie przyjmują. Tylko stany nagłe i zagrażające. Dogadalam sie za to z nim, że przyjadę do jego gabinetu we Wro w przyszły czwartek, bo muszę wiedziec, ze z dzieckiem okey. Na miejscu tez się ugadamy na prenatalne, więc widze światełko w tunelu.
Co do wyników to kazał powtórzyć mocz bo mogłam zanieczyszczyc próbkę, a zapis dość liczne może to właśnie sugerować. Co do upławów to prawdopodobnie grzybiczne. Jutro ma mi wystawić receptę, a do wizyty mam kategoryczny no stressss... Ma być wszystko dobrze. Jezus... wspolczoje mu takich pacjentek jak ja 🤦☠♀️
Klinike na echo serca płodu tez umówiłam. Nie potrzebnie dramatyzowalam. Mogłam od razu dzwonić, a nie zakladac czarne scenariusze. Ojej Ewka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tryb oczekiwania aktywowany
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 19:16   #1052
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
A możesz linka podesłać do królika?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Haha świetna jest może być Stasia, też ładnie a chyba niespotykaną dla dziewczynki Bo chyba Staś prędzej a Stasia już niekoniecznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już mojej cioci mówiłam, która pracuje na noworodkach, że jak będzie dziewczynka to będzie musiała mi ja chyba podmienić na chłopca, bo J. w ogóle nie przyjmuje do wiadomości, że może być kto inny niż Staś
Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
A reszta jak obstawia?
Powiem Wam, ze ja jak bylam na dzien dziadków u nich to babcia powiedziała, ze w ciąży jestem, chociaż nikt oprócz nas nie wiedział jeszcze! Zaśmiałam sie i zapytalam: No to jak taka z Ciebie wróżka to co będzie? I.... powiedziała, ze syn
U mnie w otoczeniu każdy mówi, że syn... a ja jednak jestem bardziej na córkę nastawiona.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w ogóle to od początku czuję, że to będzie chłopiec. Reszta w sumie w większości też obstawia chłopca, więc myślę że jednak będzie syn ale zobaczymy na jakieś wizycie, o ile w ogóle się jakaś odbędzie do porodu
Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
Ja miałam mieć wizytę kontrolna na koniec marca i ja mi odwołali, kolejna mam na 24 kwietnia i mam nadzieje ze ta już się odbędzie - jeżeli nie to tez będę zmuszona poszukać innego lekarza który przyjmuje prywatnie w tych czasach :/ (Bo mój niestety nawet prywatnie nie przyjmuje)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------




Ubranka piękne
Wczoraj na olx znalazłam ogłoszenie ze pani odda ubranka dla chłopca. Myślałam ze większość to będą do śmieci się tylko nadawały a okazało się ze mamy piękne ubranka praktycznie nowe a kilka nawet z matkami jeszcze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No ja bym nie chciała zmieniać lekarza, ale jeśli nie będzie innego wyjścia to niestety, będę kogoś szukać. Do świąt wytrzymam, ale już dłużej chyba nie dam rady

Ja dzisiaj cały dzień na dworzu młoda w nieba wzięta, bo moze biegać cały dzień, a nie tylko w naszych czterech ścianach wyprowadziliśmy się do moich rodziców na wieś. Moi rodzice nie pracują, my od dwóch tygodni praktycznie siedzieliśmy w domu, także na pewno do świąt tu zostaniemy, a może i nawet dłużej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 19:49   #1053
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

A mi tak gorąco na zewnątrz, tzn w cieniu super, ale w słońcu jest taki upał, tak pali, że masakra, mma już całą twarz czerwoną, tak się opaliłam, ale rozłożyliśmy szklarnie i już pierwsze nasiona poszły w ziemię a ogólnie to upieklas już dziś makowce i babki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 20:18   #1054
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ewulkamala16 kurde, kiepsko z tymi bakteriami oby jednak powtórzone badanie było ok! Dobrze, że udało Ci sie umówić z tym lekarzem

Mamaporazczwarty mmm, uwielbiam babkę

Ja też dzisiaj sporo czasu spędziłam na dworze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 20:19   #1055
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Dziewczyny, właśnie wzięłam stetoskop i słyszałam bicie serca dziecka cichutkie, ale równiutki ładny rytm ależ się cieszę, bo nie mam detektora, a przez stetoskop dopiero teraz udało mi się usłyszeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 21:53   #1056
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Godzina. To długo i krótko
No... ale odebrałam juz wyniki i bakterie znow zagościły- tym razem jako dość liczne
Długo nie myśląc skontaktowalam się z prowadzącym, bo jakieś brzydkie uplawy załapałam przy okazji i.... I tak jak podejrzewałam moja wizyta z 15 kwietnia sie nie odbędzie, bo w naszej miejskiej przychodni nie przyjmują. Tylko stany nagłe i zagrażające. Dogadalam sie za to z nim, że przyjadę do jego gabinetu we Wro w przyszły czwartek, bo muszę wiedziec, ze z dzieckiem okey. Na miejscu tez się ugadamy na prenatalne, więc widze światełko w tunelu.
Co do wyników to kazał powtórzyć mocz bo mogłam zanieczyszczyc próbkę, a zapis dość liczne może to właśnie sugerować. Co do upławów to prawdopodobnie grzybiczne. Jutro ma mi wystawić receptę, a do wizyty mam kategoryczny no stressss... Ma być wszystko dobrze. Jezus... wspolczoje mu takich pacjentek jak ja
Klinike na echo serca płodu tez umówiłam. Nie potrzebnie dramatyzowalam. Mogłam od razu dzwonić, a nie zakladac czarne scenariusze. Ojej Ewka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czemu masz wskazanie do wykonania echa serca płodu?

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
Ja już mojej cioci mówiłam, która pracuje na noworodkach, że jak będzie dziewczynka to będzie musiała mi ja chyba podmienić na chłopca, bo J. w ogóle nie przyjmuje do wiadomości, że może być kto inny niż Staś Ja w ogóle to od początku czuję, że to będzie chłopiec. Reszta w sumie w większości też obstawia chłopca, więc myślę że jednak będzie syn ale zobaczymy na jakieś wizycie, o ile w ogóle się jakaś odbędzie do porodu No ja bym nie chciała zmieniać lekarza, ale jeśli nie będzie innego wyjścia to niestety, będę kogoś szukać. Do świąt wytrzymam, ale już dłużej chyba nie dam rady

Ja dzisiaj cały dzień na dworzu młoda w nieba wzięta, bo moze biegać cały dzień, a nie tylko w naszych czterech ścianach wyprowadziliśmy się do moich rodziców na wieś. Moi rodzice nie pracują, my od dwóch tygodni praktycznie siedzieliśmy w domu, także na pewno do świąt tu zostaniemy, a może i nawet dłużej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też cały czas uważam że to będzie syn. Od początku ciąży myślę które zabawki zostawić pod kątem chłopca, ubranka też dla chłopca przeglądam. Zdziwię się jak się nie sprawdzi
Płeć pewnie poznam na połówkowych dopiero.

Jutro mam mieć wizytę. Ciekawe czy będzie.

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-08, 22:23   #1057
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Dziewczyny jak Wam współczuje tej niepewności co do wizyt jednak prowadzenie ciąży u dwóch lekarzy daje więcej pewności...
Domek na wsi albo w małym miasteczku w tym okresie kwaratanny to najlepsze co można teraz mieć... nie odczuwam mocno tego zamknięcia, bo chodze swobodnie po podwórku, jeszcze obok sklep teściów i dużo ludzi się kręci ale w bezpiecznej odległości i nie idzie ześwirować
Co do bakterii w moczu to ja mialam nieliczne, ale nie było leukocytow wiec dr mowil ze musialam siknąć za wcześnie (w sensie nie ze środkowego moczu) i koniecznie pytać w aptece o jałowe kubeczki bo nie wszytskie są jałowe i stąd wynik może być zakłamany...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-09, 08:07   #1058
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
A czemu masz wskazanie do wykonania echa serca płodu?



Też cały czas uważam że to będzie syn. Od początku ciąży myślę które zabawki zostawić pod kątem chłopca, ubranka też dla chłopca przeglądam. Zdziwię się jak się nie sprawdzi
Płeć pewnie poznam na połówkowych dopiero.

Jutro mam mieć wizytę. Ciekawe czy będzie.

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
Ponieważ u męża w rodzinie pojawiały się wady serca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak Wam współczuje tej niepewności co do wizyt jednak prowadzenie ciąży u dwóch lekarzy daje więcej pewności...
Domek na wsi albo w małym miasteczku w tym okresie kwaratanny to najlepsze co można teraz mieć... nie odczuwam mocno tego zamknięcia, bo chodze swobodnie po podwórku, jeszcze obok sklep teściów i dużo ludzi się kręci ale w bezpiecznej odległości i nie idzie ześwirować
Co do bakterii w moczu to ja mialam nieliczne, ale nie było leukocytow wiec dr mowil ze musialam siknąć za wcześnie (w sensie nie ze środkowego moczu) i koniecznie pytać w aptece o jałowe kubeczki bo nie wszytskie są jałowe i stąd wynik może być zakłamany...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Zawsze kupuje jałowe... A nieliczne to Pikuś U mnie sa dość liczne. Wypada robić powtórkę, ale mi na sama myśl już słabo, bo u nas jedno labo i kilometrowe kolejki, a ja stać nie mogę bo mi słabo się robi. Zastanawiam się, czy maz nie mógł by zanieść?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tryb oczekiwania aktywowany
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 08:08   #1059
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Ponieważ u męża w rodzinie pojawiały się wady serca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Zawsze kupuje jałowe... A nieliczne to Pikuś U mnie sa dość liczne. Wypada robić powtórkę, ale mi na sama myśl już słabo, bo u nas jedno labo i kilometrowe kolejki, a ja stać nie mogę bo mi słabo się robi. Zastanawiam się, czy maz nie mógł by zanieść?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Sprawdź na necie czy nie macie w mieście labo dla ciężarnych - u nas zrobili jedno takie. No i możesz tez spytać czy ciężarne wchodzą bez kolejki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 08:40   #1060
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Muszę staniki kupić, bo te co mam to raz, że już znoszone, dwa że cisną w obwodzie, mimo że zapinam najluźniej jak się da. Wezmę alles mama od razu do karmienia, żeby były, a później dokupię może jeszcze z 2. Tylko muszę się pomierzyć, żeby pasował.

Dzisiaj pracowity dzień - robię pierogi, mam w planie chwilę w ogrodzie pogrzebać znowu i pranie wywiesić na tarasie a jak mąż wróci z pracy to się kładę na kanapie i leżę, o

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 09:43   #1061
Bezimienna2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 295
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Hej wszystkim, czytam na bieżąco, ale jakoś nigdy w temat nie mogę się wstrzelić, bo zajęta czymś wiecznie jestem 😊
Widziałam, ze ostatnio poruszany był temat wyprawki -ja dzisiaj według pierwszych prenatalnych zaczęłam 20 tydzień i nic kompletnie nie mam, cały czas czekam na płeć, bo ciężko wybrać coś neutralnego... Ostatnio trafiłam na kanał na YouTube Mojemaleopowiesci, jakaś dziewczyna, która przeprowadziła się do USA pokazywała wyprawkę dla swojej córeczki. Same piękne, takie nienachalne wzory, cudeńka. Chyba będę się sugerować tym stylem, bo wszystko jest z klasa 😍 oczywiście o ile to będzie dziewczynka 🙂
Co do badań to ja akurat mam luksus, moja ciocia pracuje w labo, wiec na ostatnia wizytę krew pojechałam pobrać do niej do domu, a wyniki już miałam po kilku godzinach, jak ciocia poszła na dyżur 😃 aż lekarz się zdziwił, ze udało mi się wyniki zrobić, bo u nas w mieście jest z tym wielki problem.

A teraz dwa pytania: w którym tygodniu ciąży umawiacie się na połówkowe?
Czego dokładnie potrzeba do łóżeczka dziecka do spania? Chyba kołdra i poduszka nie są potrzebne, nie?

Ale się rozpisałam 😉 i jeszcze jedno: strasznie Wam zazdroszczę ogródków i balkonów, ja niestety mieszkam na parterze bez balkonu, ale obok mieszkania mam mały skwer na który wychodzimy kilka razy dziennie z pieskami 😉 fajnie, ze mieszkamy na obrzeżach miasta, przynajmniej ludzi nie ma.

Miłego dnia Mamuśki 😘
Bezimienna2019 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-09, 10:47   #1062
lychie
Raczkowanie
 
Avatar lychie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 139
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Dziewczyny,
ja po połówkowych, dowiedziałam się, że będzie dziewczyka
Będzie Zosia

Oczywiście nie wytrzymałam i już kupiłam trochę ciuszków na 5-10-15
__________________
I YR
lychie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 11:01   #1063
Tosia_5
Raczkowanie
 
Avatar Tosia_5
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 250
♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Dziewczyny dostałam przed chwilą takiego maila od mojej położnej. Mam nadzieje że faktycznie chodzi o wprowadzenie nowych procedur. Tak bardzo liczę na poród rodzinny

Zakład Położnictwa i Ginekologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zwrócił się do mnie o pomoc w przeprowadzeniu badania ankietowego wśród ciężarnych dotyczącego
" Lęku przed porodem w czasie pandemii" Badanie ma na celu ocenę obecnej sytuacji i stworzenie nowych procedur medycznych pomocnych dla Pań w tym trudnym okresie.
Bardzo proszę o aktywny udział w tym anonimowym badaniu i w miarę możliwości przesłaniu go kolejnym ciężarnym, tak by udział Pań był jak największy i przyczynił się do świadczenia jeszcze lepszej jakości usług medycznych na salach porodowych naszych trójmiejskich szpitali. Z góry dziękuję za poświęcony czas i serdecznie pozdrawiam



https://forms.gle/F6Bv2QzdVpq5eNUz5



Lychie gratulacje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie wzięłam stetoskop i słyszałam bicie serca dziecka cichutkie, ale równiutki ładny rytm ależ się cieszę, bo nie mam detektora, a przez stetoskop dopiero teraz udało mi się usłyszeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gratki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tosia_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 11:32   #1064
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
Sprawdź na necie czy nie macie w mieście labo dla ciężarnych - u nas zrobili jedno takie. No i możesz tez spytać czy ciężarne wchodzą bez kolejki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas jest tylko jedno na cale miasto niestety... I przyjmuja tylko ciężarne i pilne wyniki dla osób, które w ciazy nie są. Sprobuje męża podesłać we wtorek. W końcu to tylko mocz. Dam mu dowód osobisty i zobaczymy. Dla mnie te kolejki sa nie do przejścia. Laski ja po 7 tam byłam, a juz kolejka była, gdzie o 7 30 otwierają. Dziewczyny sfrustrowane, zmęczone. Duszno, Ty stoisz... masakra!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87736145]Muszę staniki kupić, bo te co mam to raz, że już znoszone, dwa że cisną w obwodzie, mimo że zapinam najluźniej jak się da. Wezmę alles mama od razu do karmienia, żeby były, a później dokupię może jeszcze z 2. Tylko muszę się pomierzyć, żeby pasował.

Dzisiaj pracowity dzień - robię pierogi, mam w planie chwilę w ogrodzie pogrzebać znowu i pranie wywiesić na tarasie a jak mąż wróci z pracy to się kładę na kanapie i leżę, o

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Mi tez się by przydał... ale tak internetowo ciężko cos kupić, bo mam kawał cycka. W esotiqu kupowałam 80G, więc ciężko teraz os kupić przez neta. A teraz te 80 sa za ciasne i przydałoby się coś większego pod biustem. Czy ktoras sie ze mna solidaryzuje i wie gdzie kupic większe rozmiary?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tryb oczekiwania aktywowany
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 11:37   #1065
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
U nas jest tylko jedno na cale miasto niestety... I przyjmuja tylko ciężarne i pilne wyniki dla osób, które w ciazy nie są. Sprobuje męża podesłać we wtorek. W końcu to tylko mocz. Dam mu dowód osobisty i zobaczymy. Dla mnie te kolejki sa nie do przejścia. Laski ja po 7 tam byłam, a juz kolejka była, gdzie o 7 30 otwierają. Dziewczyny sfrustrowane, zmęczone. Duszno, Ty stoisz... masakra!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Mi tez się by przydał... ale tak internetowo ciężko cos kupić, bo mam kawał cycka. W esotiqu kupowałam 80G, więc ciężko teraz os kupić przez neta. A teraz te 80 sa za ciasne i przydałoby się coś większego pod biustem. Czy ktoras sie ze mna solidaryzuje i wie gdzie kupic większe rozmiary?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja zamawiałam z Bon Prixa. Bo niestety ciężko gdzie indziej o biustonosze na większe cycki i to jeszcze ciążowe/do karmienia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 11:44   #1066
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Alles ma rozmiary do j nawet

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 12:00   #1067
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Ponieważ u męża w rodzinie pojawiały się wady serca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Zawsze kupuje jałowe... A nieliczne to Pikuś U mnie sa dość liczne. Wypada robić powtórkę, ale mi na sama myśl już słabo, bo u nas jedno labo i kilometrowe kolejki, a ja stać nie mogę bo mi słabo się robi. Zastanawiam się, czy maz nie mógł by zanieść?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To trzymam kciuki za wynik!
Cytat:
Napisane przez Bezimienna2019 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim, czytam na bieżąco, ale jakoś nigdy w temat nie mogę się wstrzelić, bo zajęta czymś wiecznie jestem
Widziałam, ze ostatnio poruszany był temat wyprawki -ja dzisiaj według pierwszych prenatalnych zaczęłam 20 tydzień i nic kompletnie nie mam, cały czas czekam na płeć, bo ciężko wybrać coś neutralnego... Ostatnio trafiłam na kanał na YouTube Mojemaleopowiesci, jakaś dziewczyna, która przeprowadziła się do USA pokazywała wyprawkę dla swojej córeczki. Same piękne, takie nienachalne wzory, cudeńka. Chyba będę się sugerować tym stylem, bo wszystko jest z klasa oczywiście o ile to będzie dziewczynka
Co do badań to ja akurat mam luksus, moja ciocia pracuje w labo, wiec na ostatnia wizytę krew pojechałam pobrać do niej do domu, a wyniki już miałam po kilku godzinach, jak ciocia poszła na dyżur aż lekarz się zdziwił, ze udało mi się wyniki zrobić, bo u nas w mieście jest z tym wielki problem.

A teraz dwa pytania: w którym tygodniu ciąży umawiacie się na połówkowe?
Czego dokładnie potrzeba do łóżeczka dziecka do spania? Chyba kołdra i poduszka nie są potrzebne, nie?

Ale się rozpisałam i jeszcze jedno: strasznie Wam zazdroszczę ogródków i balkonów, ja niestety mieszkam na parterze bez balkonu, ale obok mieszkania mam mały skwer na który wychodzimy kilka razy dziennie z pieskami fajnie, ze mieszkamy na obrzeżach miasta, przynajmniej ludzi nie ma.

Miłego dnia Mamuśki
Ja używałam samą kołdrę do przykrywania bez poduszki. Śpiworki mi nie pasowały

Mam potwierdzoną dziś wizytę po południu

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 12:09   #1068
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Mamaporazczwarty super!

Ewulkamala16 jasne, że mąż może zawieść mocz do badania

Bezimienna2019 super mieć taką ciocię ja połówkowe robię w 20tc

Lychie super, gratuluję dziewczynki! 🥰

Alwa kciuki za wizytę!

Tosia o, fajnie z tą ankietą! Ja mam nadzieję, że do naszych porodów sytuacja już się unormuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 12:20   #1069
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez lychie Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
ja po połówkowych, dowiedziałam się, że będzie dziewczyka
Będzie Zosia

Oczywiście nie wytrzymałam i już kupiłam trochę ciuszków na 5-10-15
Gratuluję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-09, 12:59   #1070
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Bezimienna2019 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim, czytam na bieżąco, ale jakoś nigdy w temat nie mogę się wstrzelić, bo zajęta czymś wiecznie jestem
Widziałam, ze ostatnio poruszany był temat wyprawki -ja dzisiaj według pierwszych prenatalnych zaczęłam 20 tydzień i nic kompletnie nie mam, cały czas czekam na płeć, bo ciężko wybrać coś neutralnego..

A teraz dwa pytania: w którym tygodniu ciąży umawiacie się na połówkowe?
Czego dokładnie potrzeba do łóżeczka dziecka do spania? Chyba kołdra i poduszka nie są potrzebne, nie?

Miłego dnia Mamuśki

Biel, szarości, granaty czy zielenie to dla mnie takie neutralne kolory
Połówkowe mam umówione na przełom 20/21 tygodnia.
Córka miała w łóżeczku najpierw tylko rożek (którym ja przykrywałam) a potem miała już kołderkę i płaska podusie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 13:14   #1071
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja mam potwierdzoną wizytę we wtorek, jeszcze tylko żona doktora będzie jutro dzwonić, bo godzina się zmieni ale wizyta na pewno będzie

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 13:21   #1072
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Jeju stresuje sie czy moja sie odbędzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 14:08   #1073
Sowellla
Raczkowanie
 
Avatar Sowellla
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 164
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cześć dziewczyny, chcę dołączyć do Was bo źle znoszę izolację itp i muszę pogadać z kimś kto jest w podobnej sytuacji.
Jestem teraz w 16 tygodniu plus 6 dni. To jest moja druga ciąża ale nie czuję jeszcze ruchów. Mam dektor tętna ale nie jestem pewna czy to co słyszę to serduszko.
Wynik prenatalnych miałam podany przez telefon i doktor mi powiedział że ryzyko jest 1:436 i że to przyzwoity wynik i mam zrobić tylko połówkowe ale moim zdaniem to nie jest dobry wynik. No ale dopóki nie mam tego w ręku to nic nie zrobię.. No i 20 mam mieć wizytę ale nie wiem czy się odbędzie!..
Trochę się rozpisałam i posmęciłam ale tylko Wy możecie mnie zrozumieć bo mąż mówi tylko: wszystko jest dobrze!


Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Sowellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 14:09   #1074
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez lychie Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
ja po połówkowych, dowiedziałam się, że będzie dziewczyka
Będzie Zosia

Oczywiście nie wytrzymałam i już kupiłam trochę ciuszków na 5-10-15
Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 14:13   #1075
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Lychie gratuluję córci

Sowella witaj

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 14:14   #1076
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Powiem szczerze że mnie nie przeraża poród który miałby być bez męża i np zakaz odwiedzin. Tzn może mówię tak bo to moje pierwsze dziecko i nie wiem co mnie czeka. Mąż nie chce być przy porodzie już mi to dawno mówił i ja to akceptuje, przecież go nie zmusze. Ewentualnie byłby tylko do któregoś etapu. Także już dawno jestem oswojona z tym że będę rodzić sama. Później szkoda że bez odwiedzin bo wsparcie męża w tym trudnym czasie kiedy kobieta dochodzi do siebie na pewno jest bardzo potrzebne ale wszystko to robią to nie za karę tylko dla dobra wszystkich, więc jeśli nasz wrzesień będzie taki jak teraz to co zrobimy... trzeba się z tym pogodzić.

Najbardziej mi szkoda szkoły rodzenia, że prawdopodobnie nie będzie nam dane w niej uczestniczyć osobiście i nawet nie chodzi o sam proces porodu i przygotowanie do niego a bardziej o naukę o maluszku, opieka nad nim, pielęgnacja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 14:22   #1077
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Sowella witaj jesteśmy w podobnym tc, u mnie dzisiaj 16+5 w jakim wieku jest Twoje starsze dziecko? jakoś musimy dać radę w tym trudnym czasie!

Laluna91 racja, brak szkoły rodzenia to też niesamowity minus ja chciałabym, żeby mój TŻ był przy porodzie, a jak nie TŻ to moja mama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 14:23   #1078
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

U mnie 16+2

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 14:36   #1079
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez lychie Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
ja po połówkowych, dowiedziałam się, że będzie dziewczyka
Będzie Zosia

Oczywiście nie wytrzymałam i już kupiłam trochę ciuszków na 5-10-15
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez Sowellla Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, chcę dołączyć do Was bo źle znoszę izolację itp i muszę pogadać z kimś kto jest w podobnej sytuacji.
Jestem teraz w 16 tygodniu plus 6 dni. To jest moja druga ciąża ale nie czuję jeszcze ruchów. Mam dektor tętna ale nie jestem pewna czy to co słyszę to serduszko.
Wynik prenatalnych miałam podany przez telefon i doktor mi powiedział że ryzyko jest 1:436 i że to przyzwoity wynik i mam zrobić tylko połówkowe ale moim zdaniem to nie jest dobry wynik. No ale dopóki nie mam tego w ręku to nic nie zrobię.. No i 20 mam mieć wizytę ale nie wiem czy się odbędzie!..
Trochę się rozpisałam i posmęciłam ale tylko Wy możecie mnie zrozumieć bo mąż mówi tylko: wszystko jest dobrze!


Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Cześć

Ale się dziś narobiłam... Teraz się położyłam odpocząć bo jakiś brzuch mnie zaczął ciągnąć. Jeszcze muszę zrobić biszkopt na tort 🤦

Jutro połówkowe i już się doczekać nie mogę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 14:42   #1080
Sowellla
Raczkowanie
 
Avatar Sowellla
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 164
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Sowella witaj jesteśmy w podobnym tc, u mnie dzisiaj 16+5 w jakim wieku jest Twoje starsze dziecko? jakoś musimy dać radę w tym trudnym czasie!

Laluna91 racja, brak szkoły rodzenia to też niesamowity minus ja chciałabym, żeby mój TŻ był przy porodzie, a jak nie TŻ to moja mama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam synka, w lipcu skończy 3 lata

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Sowellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 14:39:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:15.