Październikowe mamy 2017 ❤ - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-27, 11:18   #2371
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez joasiala Pokaż wiadomość
Ja miala usg genetyczne robione pierw przez brzuch, ale że dziecko nie chciało się przekręcić to lekarz jeszcze próbował podejrzeć malucha od dolu 😩

A tak wogole dostałam rano wyniki pappy i są prawidłowe, więc narazie nie robię nifty.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 11:19   #2372
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez joasiala Pokaż wiadomość
Ja miala usg genetyczne robione pierw przez brzuch, ale że dziecko nie chciało się przekręcić to lekarz jeszcze próbował podejrzeć malucha od dolu 😩

A tak wogole dostałam rano wyniki pappy i są prawidłowe, więc narazie nie robię nifty.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super wieści!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 11:31   #2373
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez kallina_2014 Pokaż wiadomość
Kurcze ja nie mam przeczuc, ale jakbym miała strzelić to chyba jednak chłopak

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Fanaberia ginekolog od razu na pierwszej wizycie zlecił mi badanie glukozy.
Ja też miałam na pierwszej wizycie badanie glukozy


Hm ja bym baaardzo chciała dziewczynkę, ale kalendarz chiński mówi, że chłopak i myślę, że pewnie chłopak bo rzadko jest tak jak chcę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 11:33   #2374
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore juz miały Usg grnetyczne. Dostałyscie płyte? Bo nie wiem czy to jest dodatkowa usługa czy raczej standardowo się nagrywa to usg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co piszą dziewczyny to różnie bywa. U mnie była w cenie badania i jeszcze na moją prośbę lekarz dał mi zdjecie "portretowe" 😄, bo chcieliśmy poinformować w końcu o naszym dziecku dziadków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 11:33   #2375
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Aleaa_ Pokaż wiadomość
Ja hybrydy robię cały czas, bo inaczej paznokci bym nie utrzymała długo.

Genetyczne już są przez brzuch, chyba że kobieta ma dużą nadwagę to wtedy po próbie robią dopochwowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja też robię cały czas hybrydy. Ponoć najbardziej szkodliwy jest aceton. Zdania są podzielone, część mówi że można malować, część że nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 11:40   #2376
Olanzapinka
Zadomowienie
 
Avatar Olanzapinka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 253
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Najgorsze za mna....ale jak przystalo na angielska sluzbe zdrowia to bardzo oszczedna byla Pani w slowach podczas usg
Everything is fine
Fantastic
Nothing to worries about

Rece sztuk 2
Nogi sztuk 2
Serce ok
Mozg ...pani powiedziała fajn
Kark NT 1.6....ju sprawdzilam w internecie...jest ok ...powyzej 2.5 podobno zaczyna sie źle
TP 25.09
Wiek ciazy 13+4 (znowu 4 dni do przodu....czy mam sie bac ze rosnie jak na drozdzach?)
Crl pani nie podala ...a ja tak chcialam wiedzieć ile cm

We wtorek ide na konsultacje i dokladniejsze omowienie wynikow dzisiejszego usg
Alla super wiadomość gratuluję Już w piątek podejrzałam co u Ciebie ale nie miałam czasu odpisać

Cytat:
Napisane przez letstry Pokaż wiadomość
Nie zazdroszczę. Ja właśnie wróciłam z SORu, bo miałam mega obfite krwawienie. Najadłam się strachu, ale okazało się, że z dzieckiem wszystko Ok i rozwija się prawidłowo. Mam po prostu krwiaka pozakosmówkowego, więc ciąża zagrożona i mam leżeć, brać progesteron i się oszczędzać
Ojej ale się musiałaś zestresować Trzeba się oszczędzać i wszystko będzie dobrze Mamaginekolog pisała, że w takich przypadkach trzeba prowadzić życie leniwej królowej

Cytat:
Napisane przez Aleaa_ Pokaż wiadomość
Dostałam mocnego bólu podbrzusza, telefon do gina kazał wziąć nospe, magnez i się położyć. Jak nie przejdzie to na szpital. Ale na razie lepiej, mąż wziął synka na spacer a ja poleguje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieję, że to takie jednorazowe i szybko przejdzie Musisz więcej odpoczywać Tylko z małym dzieckiem trudno się oszczędzać i leniuchować wiem coś o tym ehh

Cytat:
Napisane przez Kasia88rsl Pokaż wiadomość
Byłam na usg i z dzidzia ok serce nadal bije

Aleaa. Oj wiem co czujesz . Spokojnie sobie odpocznij i daj znać potem
Dobrze że z dzidzią wszystko ok

Co to za pechowy weekend. Oby już ostatni taki na naszym wątku


Cytat:
Napisane przez joasiala Pokaż wiadomość
Ja miala usg genetyczne robione pierw przez brzuch, ale że dziecko nie chciało się przekręcić to lekarz jeszcze próbował podejrzeć malucha od dolu 😩

A tak wogole dostałam rano wyniki pappy i są prawidłowe, więc narazie nie robię nifty.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje super, że wyniki są prawidłowe. W końcu możesz trochę odetchnąć


Witam się
Korzystając z lepszego samopoczucia ( już od środy ale nie zapeszam ) spędziliśmy weekend wyjazdowo trochę u teściów, trochę u rodziców. Mały się wybawił z dziećmi, zrobiliśmy sobie ognicho z kiełbaskami na działce u znajomych. Fajnie było

A dzisiaj od rana już myśli że tak dobrze się czuję czy aby wszystko jest w porządku
Jeszcze 11 dni do wizyty
Olanzapinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 12:19   #2377
letstry
Rozeznanie
 
Avatar letstry
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 714
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Olanzapinka Pokaż wiadomość
Ojej ale się musiałaś zestresować Trzeba się oszczędzać i wszystko będzie dobrze Mamaginekolog pisała, że w takich przypadkach trzeba prowadzić życie leniwej królowej


Witam się
Korzystając z lepszego samopoczucia ( już od środy ale nie zapeszam ) spędziliśmy weekend wyjazdowo trochę u teściów, trochę u rodziców. Mały się wybawił z dziećmi, zrobiliśmy sobie ognicho z kiełbaskami na działce u znajomych. Fajnie było

A dzisiaj od rana już myśli że tak dobrze się czuję czy aby wszystko jest w porządku
Jeszcze 11 dni do wizyty

Haha, no i takie życie będę prowadzić! Mąż mi wszystko do łóżka przynosi! To jest życie

Super, że skorzystaliście z weekendu! I niczym się nie martw! To dobrze, ze już lepiej się czujesz!
letstry jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-27, 12:30   #2378
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja mam genetyczne w środę. Bardzo się boję i stresuję.
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 12:36   #2379
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Dziewczyny, a ja mam pytanie.
Czy Wam też kondycja siadła? Ja nigdy nie miałam zbyt dobrej, chociażby ze względu na wagę, ale jakiejś tragedii nie było, a teraz jest jakaś masakra.. Do pracy mam 2km, przed ciążą męczyłam się ale tak w granicach rozsądku, a teraz pocę się i dyszę jak świnka. Normalnie momentami nie mogę złapać powietrza, jakbym biegła sprintem maraton, a nie szła (moim zdaniem) spacerowym tempem. Jakbym się nie ubrała i nie rozpięła to jestem cała mokra. Wspominałam lekarzowi ostatnio, że się szybko męczę to powiedział, że to normalne ale no kurczę, już w połowie drogi sapie jak nie wiem co, a jak dojdę to muszę siedzieć z 15 minut żeby dojść do siebie bo padam. Myślicie, że świruje i to jest normalne czy to jakieś dziwne?

Mąż wyczytał, że w ciąży ma się ok. 30% krwi więcej niż normalnie stąd serce ma ciężej, żeby to wszystko przepompować i szybciej się męczy. Dodatkowo moja kondycja przed ciąża super nie była, ale kurczę, żeby aż tak?

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Ja mam genetyczne w środę. Bardzo się boję i stresuję.
Będzie dobrze, trzymam kciuki Ja mam jutro, w końcuuuu.
__________________
Instagram

20.08.2016

Edytowane przez aguleekk
Czas edycji: 2017-03-27 o 12:39
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 12:46   #2380
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Aguleekk ja akurat dużo spaceruje, jak idę z wózkiem to robimy ok 4km jak bez to z 2-3km, jak byl mniej samodzielny to i 8km. A w sobotę zeszłam 2km i myślałam, że pod górkę nie wrócę 😂

Zdecydowanie szybciej się męczę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 12:57   #2381
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Dziewczyny super że wszystko dobrze z maluchami

U mnie płytka przy genetycznych płatna.

Ja też o wiele szybciej się męczę. Wchodzenie na nasze 4 piętro powoduje ze dysze strasznie
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-27, 13:04   #2382
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja też się szybciej męczę. Zawsze chodziłam szybko, a teraz muszę chodzić bardzo powolutku, bo inaczej sapię jak po bieganiu
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 13:06   #2383
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja dzisiaj posprzątałam kuchnię i łazienkę i teraz leżę i zdycham :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 13:50   #2384
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

to chyba normalne że szybciej się męczymy. Ja bardzo dużo chodzę i tez pod koniec dnia ciężko sie robi. Zła jestem miałam dziś podpisać umowe na zakup autka a gościu sprzedał w sobotę , choć umawiał się ze mna na poniedziałek. I tak dalej na piechotkę. Mamy jedno autko ale ono męzowi w pracy potrzebne.

byłam właśnie w galerii i mierzyłam chyba z 5 par spodni, i sama nie wiem kupować teraz czy poczekać, w sumie mam w czym chodzić,
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 14:08   #2385
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
to chyba normalne że szybciej się męczymy. Ja bardzo dużo chodzę i tez pod koniec dnia ciężko sie robi. Zła jestem miałam dziś podpisać umowe na zakup autka a gościu sprzedał w sobotę , choć umawiał się ze mna na poniedziałek. I tak dalej na piechotkę. Mamy jedno autko ale ono męzowi w pracy potrzebne.

byłam właśnie w galerii i mierzyłam chyba z 5 par spodni, i sama nie wiem kupować teraz czy poczekać, w sumie mam w czym chodzić,
Ja bym poczekała Chyba właśnie teraz dopiero zacznie się prawdziwe tycie
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 14:36   #2386
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Poza tym zaraz święta i pewnie zaczną się jakieś promocje to można będzie coś fajnego upolować 😄
A co do kndycji to rzeczywiście jest słabsza, mimo, że wcześniej biegalam rekreacyjnie, wejście w pracy na 4 piętro robie na dwa przystanki 😅

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 14:52   #2387
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja mam pytanie.
Czy Wam też kondycja siadła? Ja nigdy nie miałam zbyt dobrej, chociażby ze względu na wagę, ale jakiejś tragedii nie było, a teraz jest jakaś masakra.. Do pracy mam 2km, przed ciążą męczyłam się ale tak w granicach rozsądku, a teraz pocę się i dyszę jak świnka. Normalnie momentami nie mogę złapać powietrza, jakbym biegła sprintem maraton, a nie szła (moim zdaniem) spacerowym tempem. Jakbym się nie ubrała i nie rozpięła to jestem cała mokra. Wspominałam lekarzowi ostatnio, że się szybko męczę to powiedział, że to normalne ale no kurczę, już w połowie drogi sapie jak nie wiem co, a jak dojdę to muszę siedzieć z 15 minut żeby dojść do siebie bo padam. Myślicie, że świruje i to jest normalne czy to jakieś dziwne?

Mąż wyczytał, że w ciąży ma się ok. 30% krwi więcej niż normalnie stąd serce ma ciężej, żeby to wszystko przepompować i szybciej się męczy. Dodatkowo moja kondycja przed ciąża super nie była, ale kurczę, żeby aż tak?

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------



Będzie dobrze, trzymam kciuki Ja mam jutro, w końcuuuu.
Też dostaję szybko zadyszki, a jestem raczej wysportowana. Jeszcze w początkowych tygodniach ostro trenowałam, jak nie wiedziałam o ciąży i coś było nie tak, bo szybciej się męczyłam, robiło mi się ciemno przed oczami itd., ale myślałam, że to od treningów.

Teraz wszędzie muszę wychodzić wcześniej, bo nie mogę szybko iść. Zaraz mi ciężej oddychać i łapie mnie zadyszka. W ogóle to dziś mam dzień pechowy, bo znowu zaczynam zwracać zawartość żołądka.
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 14:55   #2388
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Ja mam genetyczne w środę. Bardzo się boję i stresuję.
też mam genetyczne w środę, ale nastawiam się, że będzie wszystko dobrze
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 14:59   #2389
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja kupiłam bo miałam bon do wykorzystania
Ale nic innego chyba na dół już nie będę potrzebować

Mnie naszło na kebaba ale zwyciężył rozsądek i zrobiliśmy domowego
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-27, 15:55   #2390
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Dziewczyny mój gin wysłał mnie do okulisty, ponieważ mam wadę wzroku. No i dzisiaj poszłam. Pani doktor prawie, że się obruszyła, że ginekolog chyba nie ma co robić, tylko z taką małą wadą wzroku wysyła do okulisty. No tak, całe badanie max 10 minut, tak się napracowała, że szok... 😁
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 15:59   #2391
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Dziewczyny mój gin wysłał mnie do okulisty, ponieważ mam wadę wzroku. No i dzisiaj poszłam. Pani doktor prawie, że się obruszyła, że ginekolog chyba nie ma co robić, tylko z taką małą wadą wzroku wysyła do okulisty. No tak, całe badanie max 10 minut, tak się napracowała, że szok... 😁
Ale byłaś? Byłaś 😁

U nas lato 😍😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1490626705109.jpg (40,2 KB, 36 załadowań)
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 16:02   #2392
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Ale super i cena też ekstra! Też kupiłam w h&m, ale stacjonarnie takie: http://www2.hm.com/pl_pl/productpage...11.html#Czarny .
Musiałam zmierzyć na jaki rozmiar w ogóle patrzeć, tych tregginsów widzę juz nie ma. Zarejestrowałam się wczoraj tam na stronie po tym jak pisałyście że są promocje online, muszę sobie jeszcze dokładnie obczaić jak to działa i będę zamawiać, bo do stacjonarnego h&m gdzie jest dział MAMA mam 50km

A czemu masz głupie myśli? ;-)
Ja też mam te spodnie i potwierdzam, ze sa super. Zastanawiam się nawet nad 2 parą w innym kolorze.
Wlasnie sa granatowe na stronie w promocji Kliknelam, choc wolalabym zielone na cieple dni. Moze tez przecenia
Cytat:
Napisane przez Fanaberia87 Pokaż wiadomość
Malowanie lakierem może być szkodliwe czy tak po prostu nie malujesz?
Nie wiem czy ma wpływ, ale to jest dodatkowa chemia, bez której mogę się obejść
Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
ja płtaki zalewam wrzątkiem, dodaje owoce koniecznie kwaśne i troszke miodu.

ja tez robie hybrydy, choć nie mam już tej cierpliwości niż przed ciążą.

pisałyście kiedyś o dobrym magnezie, możecie podrzucić nazwę, ostatnio bez kawy nie mogę funcjonować a pasuje magnez uzupełnić.
Magne B6

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore juz miały Usg grnetyczne. Dostałyscie płyte? Bo nie wiem czy to jest dodatkowa usługa czy raczej standardowo się nagrywa to usg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, ja dostałam i nic nie płaciłam.
Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja mam pytanie.
Czy Wam też kondycja siadła? Ja nigdy nie miałam zbyt dobrej, chociażby ze względu na wagę, ale jakiejś tragedii nie było, a teraz jest jakaś masakra.. Do pracy mam 2km, przed ciążą męczyłam się ale tak w granicach rozsądku, a teraz pocę się i dyszę jak świnka. Normalnie momentami nie mogę złapać powietrza, jakbym biegła sprintem maraton, a nie szła (moim zdaniem) spacerowym tempem. Jakbym się nie ubrała i nie rozpięła to jestem cała mokra. Wspominałam lekarzowi ostatnio, że się szybko męczę to powiedział, że to normalne ale no kurczę, już w połowie drogi sapie jak nie wiem co, a jak dojdę to muszę siedzieć z 15 minut żeby dojść do siebie bo padam. Myślicie, że świruje i to jest normalne czy to jakieś dziwne?

Mąż wyczytał, że w ciąży ma się ok. 30% krwi więcej niż normalnie stąd serce ma ciężej, żeby to wszystko przepompować i szybciej się męczy. Dodatkowo moja kondycja przed ciąża super nie była, ale kurczę, żeby aż tak?

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------



Będzie dobrze, trzymam kciuki Ja mam jutro, w końcuuuu.
Moja kondycja jest kiepska, a przed ciążą była dobra, bo raczej prowadziłam aktywny tryb życia, ale ostatnie tygodnie doprowadzily do tego, ze po wejsciu na 3 pietro mam zadyszke. Jak ide szybko i mowie, to tez od razu zadyszka. Od dzwigania zakupow (nie jakis ciezkich) mialam zakwasy w rekach.

Edytowane przez Lynn
Czas edycji: 2017-03-27 o 16:19
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 16:10   #2393
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

U nas też dziś pięknie

Ja czuję że po porodzie okulista będzie konieczny, bo już po tamtej ciąży mam wrażenie że coś jest gorsze

Byliśmy na spacerze, mam nadzieje ze pogoda juz sie będzie utrzymywać bo dość tej okropne mam
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 16:20   #2394
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

U nas super pogoda...wybralam sie na paznokcie......wolne od pracy do środy....swietnie sie czuję 1490628022790.jpg
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 16:42   #2395
Smerfetka1990
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka1990
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 439
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
ja płtaki zalewam wrzątkiem, dodaje owoce koniecznie kwaśne i troszke miodu.

ja tez robie hybrydy, choć nie mam już tej cierpliwości niż przed ciążą.

pisałyście kiedyś o dobrym magnezie, możecie podrzucić nazwę, ostatnio bez kawy nie mogę funcjonować a pasuje magnez uzupełnić.
Magmax b6 firmy olimp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
U nas super pogoda...wybralam sie na paznokcie......wolne od pracy do środy....swietnie sie czuję Załącznik 6991481
Śliczne!
Ja mam poraz pierwszych prawie miesięczny odrost bo nie mam kiedy zrobić... 😑

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smerfetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 17:26   #2396
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Smerfetka1990 Pokaż wiadomość
Magmax b6 firmy olimp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------


Śliczne!
Ja mam poraz pierwszych prawie miesięczny odrost bo nie mam kiedy zrobić... 😑

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miesięczny odrost ....musi byc spory 😆
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 17:34   #2397
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez joasiala Pokaż wiadomość
Poza tym zaraz święta i pewnie zaczną się jakieś promocje to można będzie coś fajnego upolować 😄
A co do kndycji to rzeczywiście jest słabsza, mimo, że wcześniej biegalam rekreacyjnie, wejście w pracy na 4 piętro robie na dwa przystanki 😅

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będzie w ten weekend wyprzedaż z Grazia i Twoim Stylem, ale pewnie inne sieciowki nieobjete akcja też zrobią jakieś promo.

Miałam poodpisywac ale wiadomości mi się nie dodały . Może później mi się uda.

Byłam w przychodni, skierowania nie mam. Nie będę się rozpisywać , bo tylko się denerwuje na samą myśl.
Trudno zapłacę za 2 wizyty , ale nie będę się upokarzać. Uwielbiam chodzić prywatnie, tam zawsze przynajmniej udają , że się cieszą na mój widok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 18:06   #2398
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja mam pytanie.
Czy Wam też kondycja siadła? Ja nigdy nie miałam zbyt dobrej, chociażby ze względu na wagę, ale jakiejś tragedii nie było, a teraz jest jakaś masakra.. Do pracy mam 2km, przed ciążą męczyłam się ale tak w granicach rozsądku, a teraz pocę się i dyszę jak świnka. Normalnie momentami nie mogę złapać powietrza, jakbym biegła sprintem maraton, a nie szła (moim zdaniem) spacerowym tempem. Jakbym się nie ubrała i nie rozpięła to jestem cała mokra. Wspominałam lekarzowi ostatnio, że się szybko męczę to powiedział, że to normalne ale no kurczę, już w połowie drogi sapie jak nie wiem co, a jak dojdę to muszę siedzieć z 15 minut żeby dojść do siebie bo padam. Myślicie, że świruje i to jest normalne czy to jakieś dziwne?

Mąż wyczytał, że w ciąży ma się ok. 30% krwi więcej niż normalnie stąd serce ma ciężej, żeby to wszystko przepompować i szybciej się męczy. Dodatkowo moja kondycja przed ciąża super nie była, ale kurczę, żeby aż tak?

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------



Będzie dobrze, trzymam kciuki Ja mam jutro, w końcuuuu.
Też się szybciej męczę

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
U nas super pogoda...wybralam sie na paznokcie......wolne od pracy do środy....swietnie sie czuję Załącznik 6991481
Piękne!
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 18:50   #2399
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Alla piękne paznokcie !

Ja też zauważyłam spadek formy. Codziennie robię z synem 5-6 km, więc na szczęście trochę ruszam. Ale kondycja na pewno spadła.

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore juz miały Usg grnetyczne. Dostałyscie płyte? Bo nie wiem czy to jest dodatkowa usługa czy raczej standardowo się nagrywa to usg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak miałam te badania w ciąży z synem, to nie dostałam plyty. Także raczej to nie standard.
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-27, 19:40   #2400
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Jak miałam pierwsze badanie usg w 13 tyg to nie dostałam płyty chociaż była w cenie. Dr chyba uznał, że nie ma czego nagrywać Przy każdym kolejnym usg dostawałam.
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-10 17:40:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.