Problemy pierwszego świata + ot, część 3. - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-27, 09:17   #4531
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Uświadomiłam sobie dziś rano, ze nadchodzą pierwsze świeta bożego narodzenia bez trójkowego "karpia".


Jest mi przeokropnie przykro i smutno, a zwłaszcza w obecnej sytuacji gdzie tak bardzo cenne sa chwile normalności.




Raz ten "karp" był lepszy raz gorszy, ale zawsze był i i potem była wielka trójkowa licytacja, potem całodzienna Lista Wszechczasów i to mi robiło właśnie nastrój świąteczny i noworoczny.
Jest sporo takich " tradycji" które niestety odchodzą w zapomnienie .
Wielka szkoda " trójki"

Kiedyś się bardzo cieszyłam na te święta, były uroczyste, klimat i radość. To był wyjątkowy czas. Teraz, no cóż, ledwo się "wyszło" z cmentarza na 1 listopada a już 'wchodzi" się na choinkę. U mnie w galerii już wszystko przyozdobione, zanim będą święta to już się ten widok opatrzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 09:18   #4532
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Uświadomiłam sobie dziś rano, ze nadchodzą pierwsze świeta bożego narodzenia bez trójkowego "karpia".


Jest mi przeokropnie przykro i smutno, a zwłaszcza w obecnej sytuacji gdzie tak bardzo cenne sa chwile normalności.




Raz ten "karp" był lepszy raz gorszy, ale zawsze był i i potem była wielka trójkowa licytacja, potem całodzienna Lista Wszechczasów i to mi robiło właśnie nastrój świąteczny i noworoczny.
Znam ten ból, 35 lat słuchałam Trójki i teraz wielka pustka.Radio Nowy Świat trochę ją wypełnia i powstaje teraz nowe radio internetowe -Radio 357- nie wiem czy słuchasz czasem ich audycji premierowych , coś na ich FB było że może karp i licytacje będą ale nie wiem czy zdążą w tym roku ,wątpię.Wiadomo klimat nie ten ale jakaś namiastka jest, większość starej ekipy tam jest.




Moim PPŚ jest fakt że nic mi się nie chce.Pracuję zdalnie , a po pracy totalna apatia... niby mam furę książek do przeczytania itp ale nawet tego mi się nie chce.Chyba dziś otworzę jeden z likierków z Aldika choć miał do Świąt czekać...Albo se kupię Advocata.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo


Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2020-11-27 o 09:21
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 09:23   #4533
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Znam ten ból, 35 lat słuchałam Trójki i teraz wielka pustka.Radio Nowy Świat trochę ją wypełnia i powstaje teraz nowe radio internetowe -Radio 357- nie wiem czy słuchasz czasem ich audycji premierowych , coś na ich FB było że może karp i licytacje będą ale nie wiem czy zdążą w tym roku ,wątpię.Wiadomo klimat nie ten ale jakaś namiastka jest, większość starej ekipy tam jest.



Nowego Świata słucham, ale nie jestem zadowolona. Za dużo gadają o polityce, przeginają, męczy mnie ten aspekt.

I bardzo mi brak Cejrowskiego w weekendy rano, facet który prowadzi podobną audycję w RNŚ jest... koszmarny.



Musze sobie ustawić 357 i zobaczyć co będzie. Może jakoś na zmianę i da radę.


Ale to też pewnie potrzeba kilku lat żeby te nowe radia okrzepły i nabrały formy.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 09:26   #4534
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Nowego Świata słucham, ale nie jestem zadowolona. Za dużo gadają o polityce, przeginają, męczy mnie ten aspekt.

I bardzo mi brak Cejrowskiego w weekendy rano, facet który prowadzi podobną audycję w RNŚ jest... koszmarny.



Musze sobie ustawić 357 i zobaczyć co będzie. Może jakoś na zmianę i da radę.


Ale to też pewnie potrzeba kilku lat żeby te nowe radia okrzepły i nabrały formy.
Mnie też męczy tyle polityki.
Cejrowski dla mnie to dno więc akurat jego mi nie brakuje.Jose Torresa nie słucham bo mega mnie męczy. Ale brakuje piątkowego Winien i ma , Godziny prawdy, Pana Adama z Mazur i Wałkuskiego itp. Niektóre audycje będą -na FB jest wstępna ramówka, czy na Patronite, ja jestem patronem i RNŚ i 357 mam regularne wiadomości -zapowiada się obiecująco.
PS. jutro jest np audycja Niedźwiedzia-Zakamarki, nie do końca to moja muzyka ale mogę go słuchać w nieskończoność.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo


Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2020-11-27 o 09:30
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 09:39   #4535
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Kochana, nie piłam alkoholu prawie 7 lat, w sumie po 3 latach przestało mi brakować, miałam nawet do tego nie wracać..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Na co dzień to też mi nie brakuje. Nigdy nie piłam alkoholu dużo, a na wszystkie imprezy zawsze byłam samochodem, więc wiadomo, że nie piłam. Po prostu czasami chciałabym sobie lampkę wina strzelić czy właśnie jakiś likier kupić, ale niestety nie ma opcji na razie.


Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Moim PPŚ jest fakt że nic mi się nie chce.Pracuję zdalnie , a po pracy totalna apatia... niby mam furę książek do przeczytania itp ale nawet tego mi się nie chce.Chyba dziś otworzę jeden z likierków z Aldika choć miał do Świąt czekać...Albo se kupię Advocata.

Mam to samo! Pracuję na HO od marca i popadam w coraz większą apatię. Nie mam ochoty czytać, nie mam ochoty ćwiczyć, nie mam ochoty robić nic bardziej wymagającego niż zamulanie z telefonem/netfliksem.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 09:44   #4536
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość

Mam to samo! Pracuję na HO od marca i popadam w coraz większą apatię. Nie mam ochoty czytać, nie mam ochoty ćwiczyć, nie mam ochoty robić nic bardziej wymagającego niż zamulanie z telefonem/netfliksem.
Ja też od marca z krótką przerwą na biuro .Mnie to nawet się Netflixa czy HBO nie chce odpalić.Obiecuję sobie że nadrobię rozgrzebane seriale i skończę książkę ale obiecywankach się pewnie skończy.Jeszcze jakby była w miarę pogoda to na rower bym poszła ale jak pomyślę że mam w masce pomykać i zimno to mnie odrzuca.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 09:48   #4537
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Ja też od marca z krótką przerwą na biuro .Mnie to nawet się Netflixa czy HBO nie chce odpalić.Obiecuję sobie że nadrobię rozgrzebane seriale i skończę książkę ale obiecywankach się pewnie skończy.Jeszcze jakby była w miarę pogoda to na rower bym poszła ale jak pomyślę że mam w masce pomykać i zimno to mnie odrzuca.

U mnie zawsze mąż odpali coś, więc ja też zaczynam oglądać, np. yt, ale często wcale mnie to nie ciekawi. Po prostu nie mam ochoty iść i zająć się czymś innym.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-27, 10:01   #4538
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

Polecam zaprzyjaźnić się z konsolą jak macie w domu. Również czuję ostatnio apatię i nie chce mi się nic. Zaczęłam z TŻ grać i mam zajęcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 11:06   #4539
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Jest sporo takich " tradycji" które niestety odchodzą w zapomnienie .
Wielka szkoda " trójki"

Kiedyś się bardzo cieszyłam na te święta, były uroczyste, klimat i radość. To był wyjątkowy czas. Teraz, no cóż, ledwo się "wyszło" z cmentarza na 1 listopada a już 'wchodzi" się na choinkę. U mnie w galerii już wszystko przyozdobione, zanim będą święta to już się ten widok opatrzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tu się zgodzę, tak bardzo męczy to przyspieszenie, że potem święta już nie cieszą.

Okres świąteczny rozpoczyna się od 6.12., a nie w listopadzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 11:11   #4540
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Polecam zaprzyjaźnić się z konsolą jak macie w domu. Również czuję ostatnio apatię i nie chce mi się nic. Zaczęłam z TŻ grać i mam zajęcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Próbowałam.Nie cierpię.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 11:18   #4541
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Mam to samo! Pracuję na HO od marca i popadam w coraz większą apatię. Nie mam ochoty czytać, nie mam ochoty ćwiczyć, nie mam ochoty robić nic bardziej wymagającego niż zamulanie z telefonem/netfliksem.
Ja też. Na wiosnę jeszcze miałam większy zapał do wszystkiego, na maxa wykorzystywałam nadmiar wolnego czasu, ćwiczyłam jogę, miałam swoje zajęcia balkonowo-ogrodowe, drobne prace remontowe... Latem to już w ogóle - spacery, poza tym siłownia była do niedawna otwarta. Może teraz to też kwestia pogody, że nic się nie chce. Poza tym nawet to zaleganie na kanapie z książką nie cieszy tak samo, tzn. mam wrażenie, że nie docenia się tego tak jak się doceniało po całym dniu poza domem.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-27, 11:19   #4542
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Polecam zaprzyjaźnić się z konsolą jak macie w domu. Również czuję ostatnio apatię i nie chce mi się nic. Zaczęłam z TŻ grać i mam zajęcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie nawet to nie dziala. Jakis tydzien temu ktos wlazl na moje konto w Playstation, ustawil swoj numer jako podwojna weryfikacje i zaczal kupowac gry w USA z mojej karty. Zalogowac sie nie moge, bo oczywiscie wysyla kod na tamten numer, live chat dla PS praktycznie nie istnieje. W koncu jakims cudem sie do nich dodzwonilam, obiecali przeprowadzic dochodzenie, ktore to juz trwa ponad tydzien, cisza. Tymczasem u mnie ostatni tydzien lockdownu i nawet nie moge dokonczyc gry. To jest prawdziwy PPS.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 12:05   #4543
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

Wino bezalkoholowe lubię. Teraz jest dużo lepsze niż drzewiej bywało. Od 4 lat nie piję alkoholu, choć od roku już mogę (wcześniej ciąża +karmienie piersią mnie powstrzymywały) ale jakoś źle się zaczęłam czuć nawet po niewielkiej dawce i szkoda mi następnego dnia. Bezalkoholowe piwa i wina mi wystarczają. Czasami mam ochotę na whisky, muszę poszukać, może już ktoś robi bezalkoholowa

Moim PPŚ jest to, że wykończyła już wszystkie świece zapachowe w domu (uwielbiam) i stanęłam przed dylematem:kupować czy nie? Wdychać syf czy nie?

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 12:19   #4544
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Tu się zgodzę, tak bardzo męczy to przyspieszenie, że potem święta już nie cieszą.

Okres świąteczny rozpoczyna się od 6.12., a nie w listopadzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w tym roku także przyspieszam święta - muszę czymś się zacząć cieszyć bo osiwieje. Dlatego chowam jesienne ozdoby i wyciągam powoli świąteczne, ogladam świąteczne filmy.

Mój ppś jest taki, że żadne ozdoby mi się w tym roku w sklepach nie podobają - w ogóle jest ich mało i sama tandeta - byłam w obi, castoramie, pepco. Myślałam, że w obi kupię kubek bo w zeszłym roku ładne były a teraz nie ma w ogóle na hm home także mało rzeczy, zara home także. Jestem zawiedziona.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Wino bezalkoholowe lubię. Teraz jest dużo lepsze niż drzewiej bywało. Od 4 lat nie piję alkoholu, choć od roku już mogę (wcześniej ciąża +karmienie piersią mnie powstrzymywały) ale jakoś źle się zaczęłam czuć nawet po niewielkiej dawce i szkoda mi następnego dnia. Bezalkoholowe piwa i wina mi wystarczają. Czasami mam ochotę na whisky, muszę poszukać, może już ktoś robi bezalkoholowa

Moim PPŚ jest to, że wykończyła już wszystkie świece zapachowe w domu (uwielbiam) i stanęłam przed dylematem:kupować czy nie? Wdychać syf czy nie?

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
Kupuj takie, które nie są syfem

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 12:21   #4545
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

A które nie są syfem? Pytam serio. No i jeszcze spalanie knota-oczyszczacz powietrza przy takiej świeczce prawie czerwienieje z wściekłości

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 12:35   #4546
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
A które nie są syfem? Pytam serio. No i jeszcze spalanie knota-oczyszczacz powietrza przy takiej świeczce prawie czerwienieje z wściekłości

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
Sojowe lub parafinowe, ale droższe - wykorzystują parafine, która może być wykorzystywana przy jedzeniu.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 12:53   #4547
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
U mnie nawet to nie dziala. Jakis tydzien temu ktos wlazl na moje konto w Playstation, ustawil swoj numer jako podwojna weryfikacje i zaczal kupowac gry w USA z mojej karty. Zalogowac sie nie moge, bo oczywiscie wysyla kod na tamten numer, live chat dla PS praktycznie nie istnieje. W koncu jakims cudem sie do nich dodzwonilam, obiecali przeprowadzic dochodzenie, ktore to juz trwa ponad tydzien, cisza. Tymczasem u mnie ostatni tydzien lockdownu i nawet nie moge dokonczyc gry. To jest prawdziwy PPS.
O qwa, okropieństwo, współczuję. Jeśli Sony tego nie ogarnie to już całkiem zwątpię.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 12:54   #4548
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Mój PPŚ jest taki, że w PL sklepy z okazji Black Friday fundują promocje rzędu - 20%
U mnie roznie, niektore rzeczy do domu mozna dostac ze znizka 60-70%, ale np. kosmetyki czy ubrania juz takich znizek nie maja. Wlasnie zamowilam kosmetyki Clinique, MAC i Benefit ze znizka 20%.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 15:21   #4549
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
U mnie nawet to nie dziala. Jakis tydzien temu ktos wlazl na moje konto w Playstation, ustawil swoj numer jako podwojna weryfikacje i zaczal kupowac gry w USA z mojej karty. Zalogowac sie nie moge, bo oczywiscie wysyla kod na tamten numer, live chat dla PS praktycznie nie istnieje. W koncu jakims cudem sie do nich dodzwonilam, obiecali przeprowadzic dochodzenie, ktore to juz trwa ponad tydzien, cisza. Tymczasem u mnie ostatni tydzien lockdownu i nawet nie moge dokonczyc gry. To jest prawdziwy PPS.
O kurcze, mam nadzieję, że szybko się ten problem rozwiąże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-27, 15:58   #4550
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Uświadomiłam sobie dziś rano, ze nadchodzą pierwsze świeta bożego narodzenia bez trójkowego "karpia".


Jest mi przeokropnie przykro i smutno, a zwłaszcza w obecnej sytuacji gdzie tak bardzo cenne sa chwile normalności.




Raz ten "karp" był lepszy raz gorszy, ale zawsze był i i potem była wielka trójkowa licytacja, potem całodzienna Lista Wszechczasów i to mi robiło właśnie nastrój świąteczny i noworoczny.
Top ma lecieć na 357.
Ja cierpię od pierwszych zwolnień w Trójce. Od Matki Polki Feministki. Te co teraz były, to już tylko gwoździe do trumny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 16:00   #4551
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

Kupiłam Advocata.Dużego.I ppś jest taki że nie mogę takich rzeczy pić, ostatecznie miałam na święta robić dyspensę ale wołał mnie z półki w sklepie no to go wzięłam.Chłodzi się i myślę że mu dziś ulegnę.Jak żyć?

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;88320560]Top ma lecieć na 357.
Ja cierpię od pierwszych zwolnień w Trójce. Od Matki Polki Feministki. Te co teraz były, to już tylko gwoździe do trumny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
No właśnie gdzieś mi mignęło że ma być , super.Matkę też słuchałam.I te poranki z Marcelem
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 16:16   #4552
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

Moja mama zawsze słuchała Trójki, a ja nie lubiłam tego radia, bo ciągle tam gadali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 16:26   #4553
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

Znowu w radio zaczely sie wszystkie przyspiewki swiateczne, moje ulubione non- stop, przeksztalcilo sie w christmas station
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 16:59   #4554
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Kupiłam Advocata.Dużego.I ppś jest taki że nie mogę takich rzeczy pić, ostatecznie miałam na święta robić dyspensę ale wołał mnie z półki w sklepie no to go wzięłam.Chłodzi się i myślę że mu dziś ulegnę.Jak żyć?

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------


No właśnie gdzieś mi mignęło że ma być , super.Matkę też słuchałam.I te poranki z Marcelem
Marcin jest w 357 Ale rzeczywiście, on ma cudowny głos, idealny na poranek. A powiedz mi jak słuchasz tych internetowych? Bo jednak nie ma to ja sobie rano do kawki normalnie włączyć radio, a nie przez telefon, jakiś głośnik, cuda wianki..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 17:04   #4555
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;88320678]Marcin jest w 357 Ale rzeczywiście, on ma cudowny głos, idealny na poranek. A powiedz mi jak słuchasz tych internetowych? Bo jednak nie ma to ja sobie rano do kawki normalnie włączyć radio, a nie przez telefon, jakiś głośnik, cuda wianki..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Nie do mnie pytanie, ale wystarczy mieć odbiornik (wieżę) odbierający radio internetowe. Ja mam np Denon CEOL. Łączy się też przez wifi z moim telefonem i mogę na nim tez słuchać spotify.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 17:09   #4556
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Nie do mnie pytanie, ale wystarczy mieć odbiornik (wieżę) odbierający radio internetowe. Ja mam np Denon CEOL. Łączy się też przez wifi z moim telefonem i mogę na nim tez słuchać spotify.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Przez wieżę to tak, ale to mam w pokoju. Ja bym coś w kuchni chciała i najlepiej właśnie, jakby nie trzeba się było łączyć przez nic, tylko nacisnąć guzik i żeby leciało. Jak kiedyś
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 17:10   #4557
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;88320696]Przez wieżę to tak, ale to mam w pokoju. Ja bym coś w kuchni chciała i najlepiej właśnie, jakby nie trzeba się było łączyć przez nic, tylko nacisnąć guzik i żeby leciało. Jak kiedyś [/QUOTE]


No to albo druga wieża, albo po prostu dodatkowy głośnik z tej samej serii co wieża.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 17:20   #4558
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;88320678]Marcin jest w 357 Ale rzeczywiście, on ma cudowny głos, idealny na poranek. A powiedz mi jak słuchasz tych internetowych? Bo jednak nie ma to ja sobie rano do kawki normalnie włączyć radio, a nie przez telefon, jakiś głośnik, cuda wianki..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
No wiem wiem że jest, już słuchałam premierowego poranka z nimPracuję zdalnie więc mi idzie z laptopa ale wiem że małżonek ma mi sprezentować radio internetowe pod choinkę.Chciałam kupić takie zwykłe niedrogie ale on się uparł na jakieś lepsze no i nie ma gadania A tak to poza domem na słuchawkach z apki -ja mam akurat Replaio Radio.Mega mi brakuje tego odruchu jak rano włączałam klasyczne radio,do teraz stoi w kuchni i się kurzy - jutro będzie schowane..

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Nie do mnie pytanie, ale wystarczy mieć odbiornik (wieżę) odbierający radio internetowe. Ja mam np Denon CEOL. Łączy się też przez wifi z moim telefonem i mogę na nim tez słuchać spotify.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam starą przedpotopową wieżę bez możliwości łączenia się z wifi niestety.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 17:31   #4559
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Wino bezalkoholowe lubię. Teraz jest dużo lepsze niż drzewiej bywało. Od 4 lat nie piję alkoholu, choć od roku już mogę (wcześniej ciąża +karmienie piersią mnie powstrzymywały) ale jakoś źle się zaczęłam czuć nawet po niewielkiej dawce i szkoda mi następnego dnia. Bezalkoholowe piwa i wina mi wystarczają. Czasami mam ochotę na whisky, muszę poszukać, może już ktoś robi bezalkoholowa

Moim PPŚ jest to, że wykończyła już wszystkie świece zapachowe w domu (uwielbiam) i stanęłam przed dylematem:kupować czy nie? Wdychać syf czy nie?

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
Polecam dyfuzor do olejków eterycznych. Tez pachnie, a wiele zdrowsze.
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 17:43   #4560
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Polecam dyfuzor do olejków eterycznych. Tez pachnie, a wiele zdrowsze.
Czym się kierować przy wyborze? Bo właśnie szukam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-09 17:43:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.