Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Wczoraj, 22:02   #1981
Antuanetta
Rozeznanie

Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cześć dziewczyny.

Postanowiłam podzielić się swoim doświadczeniem. Dzięki kuracji uzyskałam burzę włosów, wydaje mi się, że nawet nigdy wcześniej nie miałam aż tak gęstych. Jednak do czego zmierzam. Odstawiłam 8 miesięcy temu antykoncepcję i zostawiłam tylko loxon i finasteryd. Włosy oszalały!!! Nic nie było w stanie zatrzymać wypadania. Żadne suplementy, wcierki, szampony. Dermatolodzy włączali alpikort ale bez skutku. Kazali czekać, że niby po 3 miesiącach się uspokoi ale deremne czekanie. Co prawda nie wyłysiałam ale dużo mi nie brakuje do osiągnięcia najgorszego momentu w mojej włosowej historii. Od miesiąca wróciłam do antykoncepcji. Sytuacja się stabilizuje, widzę coraz mniej włosów na poduszkach, ubraniach. Jest nadzieja, że znów się zagęszczą i będą piękne. Także dziewczyny, przy androgenowym żadne leki stosowane w pojedynkę nie pomogą. Loxon+finasteryd+antykonc epcja= włos na głowie. Do tego łagodny szampon i odżywka do skóry głowy, u mnie sprawdza się z babuszki agafii w niebieskiej tubce (maska 7 sił) i żadna inna z tej serii.

Maria, myślałam o finasterydzie stosowanym zewnętrznie, muszę to zaproponować dermatologom. Tylko, że ja myślę, że rozpuszczenie go w wodzie to słabe jest. Rozpuszcza się dobrze w alkoholu, to może połączyć go z loxonem?? Byle by z tego łupież nie wyszedł
Antuanetta jest offline   Odpowiedz cytując

Stary Wczoraj, 23:40   #1982
Rene1235
Raczkowanie

Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

napisz kochana jakie anty bierzesz???

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

kukiz absolutnie nir chodz do trychologow to nie lekarze a naciagacze nic ci nie pomoga a ich dzialalnosc powinna byc karana bo oszukuja ludzi ktorzy zrobiliby wszystko zeby wlosy uratowac ,sama bylam u 3 i nie chce nawet tego wspominac,jedz do warszawy tam sa lekarki co ogarniaja andrigenowe,przy androgenowym bardzo czest jest zapalenie mieszkow i zolte czopy rogowe co powoduje przetluszczanie wlosow i na to sie bierze dermovate albo alpicort e
Rene1235 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
łysienie androgenowe

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości