Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-19, 21:02   #1981
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 556
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cześć dziewczyny.

Postanowiłam podzielić się swoim doświadczeniem. Dzięki kuracji uzyskałam burzę włosów, wydaje mi się, że nawet nigdy wcześniej nie miałam aż tak gęstych. Jednak do czego zmierzam. Odstawiłam 8 miesięcy temu antykoncepcję i zostawiłam tylko loxon i finasteryd. Włosy oszalały!!! Nic nie było w stanie zatrzymać wypadania. Żadne suplementy, wcierki, szampony. Dermatolodzy włączali alpikort ale bez skutku. Kazali czekać, że niby po 3 miesiącach się uspokoi ale deremne czekanie. Co prawda nie wyłysiałam ale dużo mi nie brakuje do osiągnięcia najgorszego momentu w mojej włosowej historii. Od miesiąca wróciłam do antykoncepcji. Sytuacja się stabilizuje, widzę coraz mniej włosów na poduszkach, ubraniach. Jest nadzieja, że znów się zagęszczą i będą piękne. Także dziewczyny, przy androgenowym żadne leki stosowane w pojedynkę nie pomogą. Loxon+finasteryd+antykonc epcja= włos na głowie. Do tego łagodny szampon i odżywka do skóry głowy, u mnie sprawdza się z babuszki agafii w niebieskiej tubce (maska 7 sił) i żadna inna z tej serii.

Maria, myślałam o finasterydzie stosowanym zewnętrznie, muszę to zaproponować dermatologom. Tylko, że ja myślę, że rozpuszczenie go w wodzie to słabe jest. Rozpuszcza się dobrze w alkoholu, to może połączyć go z loxonem?? Byle by z tego łupież nie wyszedł
Antuanetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-19, 22:40   #1982
Rene1235
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 82
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

napisz kochana jakie anty bierzesz???

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

kukiz absolutnie nir chodz do trychologow to nie lekarze a naciagacze nic ci nie pomoga a ich dzialalnosc powinna byc karana bo oszukuja ludzi ktorzy zrobiliby wszystko zeby wlosy uratowac ,sama bylam u 3 i nie chce nawet tego wspominac,jedz do warszawy tam sa lekarki co ogarniaja andrigenowe,przy androgenowym bardzo czest jest zapalenie mieszkow i zolte czopy rogowe co powoduje przetluszczanie wlosow i na to sie bierze dermovate albo alpicort e
Rene1235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 13:57   #1983
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Postanowiłam podzielić się swoim doświadczeniem. Dzięki kuracji uzyskałam burzę włosów, wydaje mi się, że nawet nigdy wcześniej nie miałam aż tak gęstych. Jednak do czego zmierzam. Odstawiłam 8 miesięcy temu antykoncepcję i zostawiłam tylko loxon i finasteryd. Włosy oszalały!!! Nic nie było w stanie zatrzymać wypadania. Żadne suplementy, wcierki, szampony. Dermatolodzy włączali alpikort ale bez skutku. Kazali czekać, że niby po 3 miesiącach się uspokoi ale deremne czekanie. Co prawda nie wyłysiałam ale dużo mi nie brakuje do osiągnięcia najgorszego momentu w mojej włosowej historii. Od miesiąca wróciłam do antykoncepcji. Sytuacja się stabilizuje, widzę coraz mniej włosów na poduszkach, ubraniach. Jest nadzieja, że znów się zagęszczą i będą piękne. Także dziewczyny, przy androgenowym żadne leki stosowane w pojedynkę nie pomogą. Loxon+finasteryd+antykonc epcja= włos na głowie. Do tego łagodny szampon i odżywka do skóry głowy, u mnie sprawdza się z babuszki agafii w niebieskiej tubce (maska 7 sił) i żadna inna z tej serii.
O dawno Cię tu nie było, pamiętam Twoje włoski. Bardzo się cieszę, że terapia działa. Skutków ubocznych fina nadal nie masz żadnych?
Może jakieś nowe zdjęcia wrzucisz?
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 19:36   #1984
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 556
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Rene, biorę vibin.

MM, nie zaobserwowałam skutków ubocznych finasterydu.
Ze zdjęciami jeszcze się wstrzymam, aż odzyskam włosy, które wypadły po odstawieniu antykoncepcji.
Antuanetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 10:15   #1985
Joanka_Joanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 25
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Ja też brałam Vibin. Tylko miesiąc żeby cyst się pozbyć, ale potwierdzam - włosy trzymały się na głowie. Myślałam , że to zadziałało wszystko - suplementy, zioła, pozbycie się cyst, ale to jednak chyba były właśnie anty. Bo ledwo odstawiłam włosy znów zaczęły wypadać. Co prawda już nie tak jak przedtem - teraz ok 50 włosów dziennie wychodzi. Przy myciu 10-20, przy suszeniu jak już muszę wysuszyć też trochę. No i ciągle jakieś pojedyncze w ciągu dnia ściągam z ubrań

Ja choruję na Hashi, więc nie wiem czy od tego, czy androgen, dermatolog nie wie. Teraz jadę na soku z rzepy czarnej oraz amp. Vichy. Kupiłam też roller i robię domowe mezo Spróbuję chociaż. Coś tam odrasta, ale są malutkie i słabiutkie na razie. Do anty nie chce wrócić, bo to jednak chemia na lata, wątroba obciążona.

Włosy farbuję henną naturalną i bezbarwną. Przy zmywaniu pasty słuchajcie, potrafią wypaść 2-5 włosów. No i henna pogrubia je na maksa, że nie widać tak bardzo prześwitów. Włosy są sztywniejsze , odsadzone od skóry i wizualnie ich więcej.
Joanka_Joanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 20:56   #1986
Kasia1995aaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 10
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Antuanetta a czemu wypadaja Ci wlosy?



Jak tam wlosy u was na początku stosowania loxonu? U mnie od pierwszego uzycia alpicortu super, ponad dwa tygodnie loxon+alpi i dwa tygodnie spokoju.. tylko ciekawe czy przy pco sam loxon wystarczy, bo anty brac nie moge..

Do dziewczyn ktore maja pcos, probowalyscie diete? Co prawda ja nie mam insulinooporosci, ale sprobowalam z dietą i chyba bez efektow.. ale dalej mam nadzieje ze moze jest na to jakis sposob, moze jakies ziola..? U mnie wszystkie problemy wynikają tylko z wysokiego lh na ktore nic nie chce dzialac

Tak dla pocieszenia moja siostra miala pco, praktycznie 0 miesiaczek, jajniki w strasznym stanie i nie mogla zajsc w ciaze naturalnie, teraz ma 40 lat i po chorobie ani sladu..a nie robila z tym nic
Kasia1995aaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-23, 22:26   #1987
maartyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 131
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dziewczyny! Ile wy psikacie razy tym loxonem? Dla mnie 10 psikniec to zdecydowanie za malo... Mam 5% jeden raz dziennie. Skoro w ulotce pisze że rano i wieczorem daje się w sumie 20 psikniec to skoro robię tylko wieczorem to mogę na raz to 20, tak?

Edytowane przez maartyn
Czas edycji: 2019-02-24 o 07:30
maartyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-25, 10:58   #1988
maartyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 131
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Proszę odpiszcie
maartyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 15:24   #1989
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 426
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez maartyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Ile wy psikacie razy tym loxonem? Dla mnie 10 psikniec to zdecydowanie za malo... Mam 5% jeden raz dziennie. Skoro w ulotce pisze że rano i wieczorem daje się w sumie 20 psikniec to skoro robię tylko wieczorem to mogę na raz to 20, tak?
Też tak to rozumiem. 10 psiknięć wystarcza mi tylko na szczyt głowy. Przy czym psikam więcej, ale staram się, żeby było jak najmniej powyżej "normy 10". Ostatnio zauważyłam, że lepiej mi idzie, kiedy używam tej załączonej strzykawki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wewnętrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnętrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzień
wieczorem), wcierka wzmacniająca Kolorówka, maski różne, cassia
Anna07_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 17:36   #1990
karolinawarszawa92
Baaasia3
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 11
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

A
karolinawarszawa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-25, 19:04   #1991
cirro7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 206
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Ja mam 20 psikniec raz dziennie wg zaleceń lekarki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cirro7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-25, 19:04   #1992
daaaaria4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Hej dziewczyny!

Mam dość prywatne pytanie. Mam lysienie andorgenowe. Biorę logest i spironal, aby zahamować wypadanie. Jako, że logest dziala tez antykoncepcyjne nie zabezpieczam się z mężem. Czytałam, że sperma zawiera testosteron i inne hormony meskie. Myslicie, ze ma to wplyw na kobiecy organizm? Jednak kazdy dodatkowy meski hormon to wieksza utrata wlosow

Dziekuje bardzo za pomoc.
daaaaria4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-26, 15:40   #1993
Cytrynowa1
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynowa1
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 165
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Postanowiłam podzielić się swoim doświadczeniem. Dzięki kuracji uzyskałam burzę włosów, wydaje mi się, że nawet nigdy wcześniej nie miałam aż tak gęstych. Jednak do czego zmierzam. Odstawiłam 8 miesięcy temu antykoncepcję i zostawiłam tylko loxon i finasteryd. Włosy oszalały!!! Nic nie było w stanie zatrzymać wypadania. Żadne suplementy, wcierki, szampony. Dermatolodzy włączali alpikort ale bez skutku. Kazali czekać, że niby po 3 miesiącach się uspokoi ale deremne czekanie. Co prawda nie wyłysiałam ale dużo mi nie brakuje do osiągnięcia najgorszego momentu w mojej włosowej historii. Od miesiąca wróciłam do antykoncepcji. Sytuacja się stabilizuje, widzę coraz mniej włosów na poduszkach, ubraniach. Jest nadzieja, że znów się zagęszczą i będą piękne. Także dziewczyny, przy androgenowym żadne leki stosowane w pojedynkę nie pomogą. Loxon+finasteryd+antykonc epcja= włos na głowie. Do tego łagodny szampon i odżywka do skóry głowy, u mnie sprawdza się z babuszki agafii w niebieskiej tubce (maska 7 sił) i żadna inna z tej serii.

Maria, myślałam o finasterydzie stosowanym zewnętrznie, muszę to zaproponować dermatologom. Tylko, że ja myślę, że rozpuszczenie go w wodzie to słabe jest. Rozpuszcza się dobrze w alkoholu, to może połączyć go z loxonem?? Byle by z tego łupież nie wyszedł

Hej. Pamiętam Cię doskonale. Twoje zdjęcia przed i po, to chyba najlepsze co można było zobaczyć na tym forum, żeby uwierzyć że może być znowu bardzo dobrze. Dlatego jak przeczytałam teraz Twój post, to aż mi ciarki przeszły. Czyli wychodzi na to, że antykoncepcję brać musisz, trudno. Przynajmniej wiesz, co na Ciebie dobrze działa. Ja kiedyś przez wiele, wiele lat stosowałam pigułki i niestety prawda, włosy miałam piękne. Teraz wspomagam się Loxonem, nie jest źle, ale na pewno nie jest tak, jak było przy antykoncepcji i nie łudźmy się, nigdy już tak nie będzie. Jednak nie wrócę już do niej, chyba że zrobi się znowu bardzo źle, wtedy oczywiście, bez zastanowienia. Cieszę się, że widzisz już poprawę. Pozdrawiam.
Cytrynowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-26, 15:47   #1994
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dziewczyny nigdy nie brałam antykoncepcyji hormonalnej ale chyba zacznę o niej myśleć, tylko ze względu na włosy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-26, 19:12   #1995
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 556
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Ja stosuję alopexy 5-6 psiknięć raz wieczorem. To w zupełności wystarczy, większa ilość spowoduje skutki uboczne. Mój lekarz rodzinny zauważył podwyższone tętno u mnie, z pewnością po minoxydylu.
Antuanetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 12:53   #1996
alutkamm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 90
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Mam pytanie do wszystkich czy ktoś z was stosował Polaris Labs NR-10 ® , zawiera :Minoxidil 16%, Finasteryd 0,1%, Kolagen, Elastynę, Komplet mutlipeptyd, Kompleks witamin, Liposfery, Nie zawiera alkoholu. Jest dedykowany dla facetów, ale ostatnio zastanawiam się czy go nie kupić, tylko cena przeraża. Loxon 5% stosuję już kllka lat i mam wrażnie ze przestał dziełać, . alpicort E też miałam okresowo - brak spektakularnych efektów.. Co myślicie o tym preparacie?
alutkamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-28, 01:43   #1997
Agata_j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 105
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Nie znam tego preparatu ale zastanawiają mnie dwie rzeczy. Po pierwsze minoksydyl jako substancja dobrze rozpuszcza się w etanolu ale już w metanolu i wodzie bardzo słabo, jak zatem producent uzyskał takie stężenie. Minoksidyl hamuje syntezę kolagenu więc dodanie kolagenu do składu osłabia jego działanie, natomiast sam kolagen niczego raczej nie spowoduje. Ciekawa jestem czy były jakieś badania NR-10. Poszukam jutro opinii na hairlosstalk bo większość tak drogich preparatów ma w sieci miliony pozytywnych opinii sponsorowanych niestety przez producentów.
Agata_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-28, 18:21   #1998
kukis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 670
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez Rene1235 Pokaż wiadomość


kukiz absolutnie nir chodz do trychologow to nie lekarze a naciagacze nic ci nie pomoga a ich dzialalnosc powinna byc karana bo oszukuja ludzi ktorzy zrobiliby wszystko zeby wlosy uratowac ,sama bylam u 3 i nie chce nawet tego wspominac,jedz do warszawy tam sa lekarki co ogarniaja andrigenowe,przy androgenowym bardzo czest jest zapalenie mieszkow i zolte czopy rogowe co powoduje przetluszczanie wlosow i na to sie bierze dermovate albo alpicort e

Wiesz, ta pani trycholog do której chodzę była polecana tu na wizażu, a nawet swojego czasu dośc mocno się udzielała na wątkach wlosowych. Tamtejsza terapia nie przyniosła żadnych efektów, natomiast chcę kontynuować wizyty ze względu na kamerkę - żeby sprawdzić, czy podjęte obecnie leczenie daje rezultaty. Alpicort stosuję, ale w małych dawkach.


Doszłam do wniosku, że powinna istniec jakaś grupa wsparcia dla poczatkujących użytkowniczek loxonu.. To co się dzieje teraz z moimi włosami to ech... dramat codziennie przy myciu. Dawno tak nie leciały
__________________
Nie mogłem w to uwierzyć, lecz Ty wiedziałaś już,
Że to śmierć odwiedziła nasz dom.
I krzyczałem - nie zabieraj Jej,
Zostaw Małą, zostaw proszę cię,
Ale ona tylko uśmiechnęła się, mówiąc - ma już tylko mnie...

kukis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-28, 21:48   #1999
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez kukis Pokaż wiadomość
Wiesz, ta pani trycholog do której chodzę była polecana tu na wizażu, a nawet swojego czasu dośc mocno się udzielała na wątkach wlosowych. Tamtejsza terapia nie przyniosła żadnych efektów, natomiast chcę kontynuować wizyty ze względu na kamerkę - żeby sprawdzić, czy podjęte obecnie leczenie daje rezultaty. Alpicort stosuję, ale w małych dawkach.


Doszłam do wniosku, że powinna istniec jakaś grupa wsparcia dla poczatkujących użytkowniczek loxonu.. To co się dzieje teraz z moimi włosami to ech... dramat codziennie przy myciu. Dawno tak nie leciały

Żebyś zobaczyła jak mi teraz lecą po ciąży właśnie je umyłam i chyba można by było z tego tupecik zrobić - ktoś chętny?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-01, 06:39   #2000
maartyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 131
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Kukis a w chwili kiedy zaczęłaś stosować loxon ile Ci wypadało dziennie? W sensie przed jego pierwszym użyciem.
maartyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 12:38   #2001
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Antuanetta--> witaj kochana

Rzadko tu bywam, nawet nie czytuję postów, włosami nawet mało się zajmuję. Myję, nakładam odżywkę, wcieram finaster rozpuszczony w wodzie i na to kładę Colosregen serum, tak zalecił dermatolog, i tak co drugi dzień. Myję kilkoma szamponami, bo dermatolog stwierdził u mnie łojotok, swoją drogą polecam bardzo szampon La Roche Posay Kerium Intensiv, to co robi z włosami, to cud, miód i orzeszki.

Nic nie leci, NIC! Na mnie ten finasteryd działa, mam odrosty, ale niestety nadal przedziałek nie wygląda tak, jak powinien. Chcę w kwietniu/maju zrobić osocze. Dostałam od ginki Duphaston, super, jak dla mnie, zero skutków ubocznych. Biorę 4 opakowanie, nie wiem, jak wpływa na włosy, ale poradził sobie z tym, co miał za zadanie rozwiązać. Wydaje mi się, że ten Duphaston mógł tuszyć wzrost włosów na długość, bo faktycznie sporo urosły, widzę po odrostach. Ogólnie, w porównaniu z zeszłym rokiem, nie ma porównania. Będę szukać jakiejś wcierki, może coś z minoxidilem, ale się boję. Zobaczymy.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-02, 13:45   #2002
kukis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 670
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez maartyn Pokaż wiadomość
Kukis a w chwili kiedy zaczęłaś stosować loxon ile Ci wypadało dziennie? W sensie przed jego pierwszym użyciem.
Mnie włosy bardzo mocno zaczęły wypadać kilka lat temu. Od jakiegoś roku o dziwo miałam z tym spokój, wypadało zaledwie kilka dziennie (mimo to były coraz cieńsze i rzadsze). To co się dzieje teraz to dramat po prostu...
__________________
Nie mogłem w to uwierzyć, lecz Ty wiedziałaś już,
Że to śmierć odwiedziła nasz dom.
I krzyczałem - nie zabieraj Jej,
Zostaw Małą, zostaw proszę cię,
Ale ona tylko uśmiechnęła się, mówiąc - ma już tylko mnie...

kukis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 13:29   #2003
Kasia1995aaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 10
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Maria a ten finasteryd to juz tak na stałe bedziesz stosowac?

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Kukis a stosujesz/stosowalas z loxonem tez alpicort? Jsk dlugo juz uzywasz loxonu?
Kasia1995aaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 11:58   #2004
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez Kasia1995aaa Pokaż wiadomość
Maria a ten finasteryd to juz tak na stałe bedziesz stosowac?[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------
Nie wiem, zależy, co Rakowska powie.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 09:28   #2005
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cześć Dziewczynki i Chłopcy Czekam grzecznie na wizytę u dr Rakowskiej, zaplanowaną na czerwiec O ratunku, ma długie terminy. Tym czasem melduję wykonanie zadania 26.02 urodziłam synka <3 Pozdrowienia dla wszystkich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 09:42   #2006
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez kasiateacher Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki i Chłopcy Czekam grzecznie na wizytę u dr Rakowskiej, zaplanowaną na czerwiec O ratunku, ma długie terminy. Tym czasem melduję wykonanie zadania 26.02 urodziłam synka <3 Pozdrowienia dla wszystkich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kasiateacher gratulacje!! Niech zdrowo rośnie❤️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 15:54   #2007
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dzięki Kochana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 16:05   #2008
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez kasiateacher Pokaż wiadomość
Dzięki Kochana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak się czujesz? Duży chłopak się urodził?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 19:04   #2009
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Jak się czujesz? Duży chłopak się urodził?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4.030 i 56 cm Miałam cesarkę w 39 tc. W porównaniu z pierwszą cc, czuję się super. Dziękuję
Dziś kupilam sok z brzozy, czytałam o jego super właściwościach na włosy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 19:18   #2010
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez kasiateacher Pokaż wiadomość
4.030 i 56 cm Miałam cesarkę w 39 tc. W porównaniu z pierwszą cc, czuję się super. Dziękuję
Dziś kupilam sok z brzozy, czytałam o jego super właściwościach na włosy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wow, troszku większy jak mój- ważył 3950
Daj znać jak sok, też o nim słyszałam dużo dobrego!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-29 15:26:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:18.