Praca w H&M? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-21, 11:33   #31
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Praca w H&M?

Dlatego ja uwazam, ze taki system jest do dupy!!!!! HM jest za duza sieciowka, zeby bawic sie jeszcze w obsluge klienta. Wszyscy sa przyzwyczajeni, ze tam personel nie pomaga, wrecz jest chamski i niemily, wiec po co to nagle zmieniac? Skoro procz tego, ze musi to zrobic, wiec musi sie wysilic na jakas pomoc, dalej ma mine meczennika???? Robcie to, co umiecie najlepiej, czyli przewieszanie szmat z wieszaka na wieszak, a obsluge klienta zostawcie innym, mniejszym sklepom, ktorym faktycznie zalezy na kompleksowym i profesjonalnym potraktowaniu klienta, a nie miedzy przymierzalnia, a kolejna instrukcja VM.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 11:26   #32
fairy_droppings
Raczkowanie
 
Avatar fairy_droppings
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 42
GG do fairy_droppings
Dot.: Praca w H&M?

Dostałam pracę . Ale stresu się najadłam, ale najważniejsze, że się udało. Tak jak pisze Keszke, wszystko zależy od ludzi. Prawdą jest, że nie powinni mieć zblazowanych min i być nieuprzejmi. Zobaczymy jak mi pójdzie, bo ponoć duuużo latania .
__________________
Walczę z 'truskawkowymi policzkami' .

I bulimią.

fairy_droppings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 15:55   #33
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Praca w H&M?

super, gratuluje!! dosc trudno sie dostac tam do pracy, wiec tym szczerzej zycze Ci powodzenia
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 20:18   #34
sissy82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Praca w H&M?

witam wszystkich. pracuje w h&m w londynie od 4 lat. zaczynalam jak sprzedawca teraz pracuje jako admin(pracownik nadzoru kas).
h&m moze i jest molochem ale praca dla tej firmy jest super doswiadczeniem zyciowym. ja narzekam kazdego dnia(pewnie jak kazdy z nas) ale nie jest az tak zle.
h&m oferuje swoim pracownikom dobre warunki socjalne,upust 25%, bardzo jest latwo awamnsowac(jesli oczywiscie sie chce).
to prawda ze trzeba pracowac czasami nawet za 5 osob ale na tym wlasnie polega praca w h&m. nie zgodze sie z poprzednikami na temat obslugi klienta. moze kiedys h&m byl bardziej skupiony na sprzedazy ale teraz priorytetem jest klient.
w sprawie interview nie ubierajcei sie w zadne garnitury itp. h&m stawia na kreatywnych ludzi. przeprowadzalam wiele razy interview i stroj byl malo wazny najwazniejsze jest to jak sie sprzedaz. kolor paznokci rowniez nie ma znaczenie, prawde mwiac jesli bedziesz miala pomaranczowy to predzej ciebie zauwaza niz szara myszke.
jesli macie jakies pytania na temat firmy chetnie odpowiem. moja znajoma ktora pracowala ze mna w lodnynie jest kierownikiem sklepu w polsce i mowi ze zasady sa takie same wszedzie.
nie zaluje ze zostalalm zatrudniona w h&m , poznalam wielu ludzi i nauczylam sie mnostwo rzeczy!!
pozdrawiam
sissy82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 10:21   #35
Aninka666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 14
Dot.: Praca w H&M?

Koleżanka pracowała w H&M, ale w magazynach ciężka praca, ale ona była zadowolona, były tez małe plusy, bony, zniżki, obiady pracownicze za 2 zł, ale zupełnie inna specyfika pracy niż w sklepie. I wszystkie działy, wszystkie ciuchy po podpisywane po angielsku, a przesyłki szły na cały świat i to w dużych ilościach. Mowa tutaj o pracowniku etatowym z H&M, bo sa tez zatrudniani z agencji posredniczącej pracy - to się nie opłaca, o wiele mniejsza stawka, zero zniżek itp, a obiady za 9 zł.
Aninka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 23:23   #36
fairy_droppings
Raczkowanie
 
Avatar fairy_droppings
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 42
GG do fairy_droppings
Dot.: Praca w H&M?

Pracuję drugi tydzień. Co by tu powiedzieć? Jest dużo pracy, na prawdę, nie spodziewałam się tego, ale czas płynie bardzo szybko. Na początku ciężko jest ogarnąć co gdzie jest, gdzie odwiesić dany ciuch etc. Z każdym dniem jest coraz łatwiej i dowiaduję się nowych rzeczy, procedur. Ludzie trafili mi się super, jest fajny nastrój w pracy, chociaż wiadomo nikt nie jest idealny i czasem jak wszędzie zdarzają się zgrzyty, jak np. jest dużo roboty, wielka dostawa do rozniesienia, przymierzalnie pełne, harmider na sklepie. Zazwyczaj zostaje się dłużej będąc na popołudniowej zmianie, ale to tylko dlatego, że klienci zostawiają NIESAMOWITY SYF w sklepie, to jest nie do opisania. Co jeszcze... jest bardzo dobre zaplecze socjalne, czyste toalety dla pracowników, szatnia z szafkami, kuchnia ze sprzętem AGD do dyspozycji, woda, kawa, herbata, palarnia. Bardziej doświadczeni pracownicy są pomocni, trzeba jedynie pokazać, że chce się pracować i starać. Nikt nie powiedział, że będzie lekko, dlatego nie rozumiem dlaczego w Internecie jest tyle narzekania na H&M. Może jeszcze po prostu nie natrafiłam na na prawdę trudne sytuacje, ale z tego, co mówi współpracownicy trafili na najbardziej "gorący" okres (wyprzedaże) i potem jest lżej. Chyba napisałam wszystko.
Jak ktoś ma jakieś pytania to odpowiem .
__________________
Walczę z 'truskawkowymi policzkami' .

I bulimią.

fairy_droppings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 15:40   #37
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Praca w H&M?

Fairy- a ogloszenie bylo czy tak po prostu zaniosłas CV ????
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 23:11   #38
fairy_droppings
Raczkowanie
 
Avatar fairy_droppings
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 42
GG do fairy_droppings
Dot.: Praca w H&M?

Wysłałam zgłoszenie przez Internet, na stronie H&M można wypełnić formularz. Mówią jednak, że lepiej przynieść CV osobiście do sklepu. Jak ja składałam swój życiorys to na stronie pod zakładką praca widniała informacja, że poszukują sprzedawców tak w ogóle, w sensie, że przez cały czas można składać papiery i jak będą potrzebować ludzi (a teraz potrzebują) to się odezwą.
__________________
Walczę z 'truskawkowymi policzkami' .

I bulimią.

fairy_droppings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 08:03   #39
Natalka81
Raczkowanie
 
Avatar Natalka81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
Dot.: Praca w H&M?

Witam,

Aktualnie prowadzę proces rekrutacyjny na stanowisko sprzedawca -konsultant dla Firmy H&M w lokalizacjach Gdańsk i Wrocław. Osoby zainteresowane prosze o przeslanie swojego CV na adres e:mailowy natalia.kocot@workservice .pl

Pozdrawiam
Natalia Kocot
Natalka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 12:55   #40
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Praca w H&M?

A ja byłam dzisiaj właśnie na rozmowie rekrutacyjnej do HM w Work Service. Pani mówiła coś o drugiej części rekrutacji. Wie ktoś może na czym ona polega?
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 10:49   #41
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 637
Dot.: Praca w H&M?

Ja mam jutro rozmowę w H&M, pierwszy etap czyli assesment centre. Byłam ostatnio na takiej rozmowie w innej firmie i było trochę stresująco np. wyjść na środek i powiedzieć coś o sobie a potem odpowiadać na wylosowane pytania typu poleć jakiś film, dlaczego warto kupować oryginalne płyty etc. Ciekawa jestem tej rozmowy w sumie, póki co myślę nad ubraniem
__________________
www.pustamiska.pl - tylko kliknięcie i pomagasz
Kala_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 13:20   #42
Remy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Praca w H&M?

fairy_droppings, o ile jeszcze tu zaglądasz - możesz zdradzić, w którym poznańskim sklepie H&M udało Ci się zdobyć pracę? Sama składałam (w maju bodajże) CV do Browaru, ale po jakimś miesiącu 'usunęli mnie' z bazy danych. Zrzuciłam winę na brak doświadczenia w handlu.
Remy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 15:44   #43
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Praca w H&M?

możecie powiedzieć, na czym polega rozmowa kwalifikacyjna i drugi etap tam?
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 18:07   #44
Kosmate mysli
Raczkowanie
 
Avatar Kosmate mysli
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 178
Dot.: Praca w H&M?

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;21740728]możecie powiedzieć, na czym polega rozmowa kwalifikacyjna i drugi etap tam?[/QUOTE]
podpinam się pod to pyt : P.
Kosmate mysli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 08:32   #45
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Praca w H&M?

HEj wlasnie wyslalam cv, bo szukaja kogos w moim miescie. Wiecie jakie sa stawki?
__________________

Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 09:58   #46
Martyska011
Rozeznanie
 
Avatar Martyska011
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 517
Dot.: Praca w H&M?

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w H&M. Podpowiem, że warto wiedzieć coś o tej marce np kiedy powstała, kto był założycielem? Mnie o to pytano. Niestety nie przyjęli mnie bo potrzebowali pracownika na weekendy a ja studiuje zaocznie cóż widać, patrzą tylko na zdjęcia a nie czytają CV
Martyska011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 22:47   #47
leila325
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Praca w H&M?

Witam Mam kilka pytań i może ktoś doświadczony by mi na nie odpowiedział? Otóż pracowałam kiedyś w pewnym butiku z ekskluzywną bielizną. Firma nastawiona była głównie na profesjonalną obsługę klienta i sprzedaż, tzn trzeba było dosłownie "latać" za klientem, wciskać mu i oczywiście jak najwięcej sztuk sprzedać. Liczyła się statystyka tylko i wyłącznie. Z tego co słyszałam to w takich sklepach jak H&M, Reserved i innych dużych sieciówkach w centrach handlowych nie ma takiego nacisku. Mógłby ktoś coś bliżej mi opowiedzieć? Pytam, bo chciałabym w najbliższym czasie złożyć CV do tych sklepów i nie wiem czego mam się spodziewać. Z tamtej pracy odeszłam bo już nie mogłam wytrzymać. Pozdrawiam
leila325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 17:13   #48
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Praca w H&M?

Dziewczęta jaka jest stawka na 3/4 etatu lub 1/2 w Warszawie dla sprzedawcy?
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 10:21   #49
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Praca w H&M?

Dziewczyny, jak w ogóle ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną do sklepu odzieżowego? Pamiętam, jak starałam się o moją pierwszą pracę (w kinie), to założyłam czarne spodnie i szarą bluzkę, ale większość osób przyszła ubrana całkiem na luzie... Często czytam, że zwłaszcza jeśli chodzi o sklepy odzieżowe, to dobrze pokazać, że ma się swój własny styl i jest się przebojowym. Czyli co, jakbym założyła różową spódnicę-bombkę w kratę, na to szary sweterek, czarne legginsy i fioletową apaszkę, to nikt by nie pomyślał, że jestem niepoważna?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 13:54   #50
dorotka912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 13
Dot.: Praca w H&M?

czesc dziewczyny! czy ktoras z was wie moze cos o pracy w salonie Clarks? jakie wynagrodzenie i jakie warunki? nic nie moge znalezc w internecie :/
z gory dziekuje i pozdrawiam!
dorotka912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 08:30   #51
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: Praca w H&M?

a jak to jest z tym doświadczeniem ? w kazdym ogłoszeniu h&m chcą minimum rok dośw, , tzn że jak nie mam dośw to nie wysyłac cv, bo takie cv oleją ?
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 14:03   #52
katushka
Raczkowanie
 
Avatar katushka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 473
GG do katushka Wyślij wiadomość przez MSN do katushka
Dot.: Praca w H&M?

Cytat:
Napisane przez szafiarka Pokaż wiadomość
a jak to jest z tym doświadczeniem ? w kazdym ogłoszeniu h&m chcą minimum rok dośw, , tzn że jak nie mam dośw to nie wysyłac cv, bo takie cv oleją ?
Ja aplikowałam bez doświadczenia do H&M przez ich stronę www i za 2 dni mnie odrzucili. Pewnie dlatego że bez doświadczenia jestem
__________________
Kocham A.

14. 07. 2012
katushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 09:25   #53
jusu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 170
Dot.: Praca w H&M?

Mam pytanie, może głupie, ale jak szukałam, to nie znalazłam odpowiedzi. Czy jest szansa, że mnie zatrudnią na 2-3 miesiące. Chciałabym pracować tylko w wakacje. Czy w sklepach odzieżowych w ogóle coś takiego wchodzi w grę?
jusu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 09:32   #54
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Praca w H&M?

Cytat:
Napisane przez jusu Pokaż wiadomość
Mam pytanie, może głupie, ale jak szukałam, to nie znalazłam odpowiedzi. Czy jest szansa, że mnie zatrudnią na 2-3 miesiące. Chciałabym pracować tylko w wakacje. Czy w sklepach odzieżowych w ogóle coś takiego wchodzi w grę?
Kiedy składałam CV do sklepów odzieżowych w zeszłe wakacje i szczerze przyznawałam się, że idę na studia dzienne, więc potem mogłabym pracować tylko w weekendy, otwarcie mówili, że tylko na okres wakacji nie zatrudniają.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 14:07   #55
ewelinka16169
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka16169
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 127
Dot.: Praca w H&M?

Dla wszystkich, którzy chcą pracować w H&M.. ja po 2 miesiacach pracy zrezygnowalam..powiem tak: dla ludzi którzy studiują dziennie to rewelacja no i oczywiscie mieszkają na miejscu ale tak jak dla mnie to porażka..studiuje zaocznie dlatego interesowala mnie praca na cały etat, oczywiscie standardowo dostałam umowe na 1/4 etatu ale z obietnicą ze tych godzin bedzie duzo wiecej..i co? i nie było:/ ja dojezdzajac jeszcze do pracy sywierdzilam ze ni jak mi sie to nie opłaca np przyjezdzac na 4h i oczywiscieciagle byc dyspozycyjną pod telefonem. Praca dla ludzi, którzy lubia gdy ciągle cos sie dzieje, mi to odpowiadało bo czas mijał straszliwie szybko, co do współpracowników wiadomo ze róznie jest i zalezy od sklepu. Klienci...syfiarze!!! ale cóz takie ich prawo w tym sklepie. Najsmieszniejsze jest to ze ja jestem z natury pogodną i pomocną dziewczyna ale pracujac tam achowywałam sie dokłądnie tak jak wszyscy mówia czyli po chamsku dla klientów. dlaczego? poniewaz bedac sama na sklepie, kasując kolejke ludzi, dbajac o to zeby sklep wygladał jako tako, spzratając przymierzalnie które czasami są w takim stanie ze nie wiadomo od czego zaczac oraz robic jakies przeudowy na sklepie to gdy w tych wsztskich działaniach jakis klient ma zyczenie zeby mu cos znalezc to ma sie naprawde ochote powiedziec mu "spieprzaj dziadzie' bo jak mu niby szybko pomóc jak nie było cie np tydzien w pracy a tu na sklepie wsztsko juz wisi w innym miejscu:/
ewelinka16169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 15:48   #56
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Praca w H&M?

Cytat:
Napisane przez ewelinka16169 Pokaż wiadomość
Dla wszystkich, którzy chcą pracować w H&M.. ja po 2 miesiacach pracy zrezygnowalam..powiem tak: dla ludzi którzy studiują dziennie to rewelacja no i oczywiscie mieszkają na miejscu ale tak jak dla mnie to porażka..studiuje zaocznie dlatego interesowala mnie praca na cały etat, oczywiscie standardowo dostałam umowe na 1/4 etatu ale z obietnicą ze tych godzin bedzie duzo wiecej..i co? i nie było:/ ja dojezdzajac jeszcze do pracy sywierdzilam ze ni jak mi sie to nie opłaca np przyjezdzac na 4h i oczywiscieciagle byc dyspozycyjną pod telefonem. Praca dla ludzi, którzy lubia gdy ciągle cos sie dzieje, mi to odpowiadało bo czas mijał straszliwie szybko, co do współpracowników wiadomo ze róznie jest i zalezy od sklepu. Klienci...syfiarze!!! ale cóz takie ich prawo w tym sklepie. Najsmieszniejsze jest to ze ja jestem z natury pogodną i pomocną dziewczyna ale pracujac tam achowywałam sie dokłądnie tak jak wszyscy mówia czyli po chamsku dla klientów. dlaczego? poniewaz bedac sama na sklepie, kasując kolejke ludzi, dbajac o to zeby sklep wygladał jako tako, spzratając przymierzalnie które czasami są w takim stanie ze nie wiadomo od czego zaczac oraz robic jakies przeudowy na sklepie to gdy w tych wsztskich działaniach jakis klient ma zyczenie zeby mu cos znalezc to ma sie naprawde ochote powiedziec mu "spieprzaj dziadzie' bo jak mu niby szybko pomóc jak nie było cie np tydzien w pracy a tu na sklepie wsztsko juz wisi w innym miejscu:/

a jaka stawka za godzine?
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 15:25   #57
ewelinka16169
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka16169
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 127
Dot.: Praca w H&M?

10 zł brutto czyli jakies 7,3 zł netto. Wychodzilo mi jakies 60h miesiecznie czyli 438zł ;/ czyli dla osoby studiującej zaocznie to ledwo co wystraczylo by na opłacenie czesnego dlatego ja zrezygnowalam
ewelinka16169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 20:42   #58
annini
Zadomowienie
 
Avatar annini
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 538
Dot.: Praca w H&M?

dzeiwczyny, mam pytanie.

czy jest sens aplikowania na stanowisko sprzedawcy bez doświadczenia? na stronie zaznaczają, ze poszukują z minimalnie rocznym doświadczeniem w tej branży, ale z drugiej strony slyszalam, ze czasem biorą "od zera". Jak to jest?
annini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 13:45   #59
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Praca w H&M?

Cytat:
Napisane przez annini Pokaż wiadomość
dzeiwczyny, mam pytanie.

czy jest sens aplikowania na stanowisko sprzedawcy bez doświadczenia? na stronie zaznaczają, ze poszukują z minimalnie rocznym doświadczeniem w tej branży, ale z drugiej strony slyszalam, ze czasem biorą "od zera". Jak to jest?
Jak to czy jest sens? A tak wiele kosztuje wysłanie swojego CV przez internet?
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 12:33   #60
Fara25
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 314
Dot.: Praca w H&M?

Praca w H&M jest dosyć przyjemna, szkoda tylko, że nie dużo się zarabia. Na pewno dobra jeżeli nie szukamy niczego na stałę.
Fara25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-23 15:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.