Gra o tron - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-27, 12:01   #2611
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Gra o tron

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;51192094]Serio to pewne, że wycięli Lady Stoneheart? Dziwne, to przecież dość ważny wątek...[/QUOTE]
Skoro Jamie pojechał w całkowicie inną stronę świata to myślę, że już pewne na 100%
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 20:52   #2612
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Gra o tron

Mam wrażenie że od 4 odcinka tego sezonu to wszystkie wątki poszły własnym torem i czytajacy nic nie wiedzą
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 16:55   #2613
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Gra o tron

średnio widzę Dany na Żelaznym Tronie. Znaczy się owszem, nie zdziwiłabym się, gdyby zasiadła na nim, bo jest to jedna z wiodących postaci. Ale ona nie ma pojęcia o Westeros, zna tylko z opowiadań brata, który nagadał jej jakiś bajek, jak to ludzie oczekują powrotu ich dynastii. Poza tym ona nie może mieć dzieci, po jej śmierci znów chaos zapanuje, bo kto tron odziedziczy?
Stannis jest lepszy, tylko, że on taki urzędnik bezduszny. Idealny do egzekwowania prawa ale czy władca, który odpowiadałby ludziom? za to ma fajną, mądrą córkę, która mogłaby być dobrą królową

a na marginesie to bardzo lubię słuchać tego programu, dyskusji na temat Gry o tron. Przy okazji szlifuję angielski
https://www.youtube.com/user/whattheflickshow
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....

Edytowane przez Aliszcze
Czas edycji: 2015-04-28 o 16:57
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 20:15   #2614
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
Poza tym ona nie może mieć dzieci
dlaczego ?
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 20:27   #2615
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gra o tron

Mi się wydaje, że Dany może mieć dzieci, tylko przez przepowiednię wiedźmy i poronienie się jej wydaje, że nie może. Cóż, może się dziewczyna zaskoczyć
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 20:50   #2616
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Gra o tron

W serialu nie ma chyba wzmianki o tym ze nie moze. Ale w ksiazce tak sugeruje sie. Ale w sumie nic mnie nie zdziwi byle nie zaliczyla wpadki z kims typu Daario)
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 21:25   #2617
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Gra o tron

A propo Danki i dzieci: "Kiedy słońce wzejdzie na zachodzie i zajdzie na wschodzie ; Kiedy wyschną morza, a wiatr będzie przenosił góry jak liście. Kiedy twoje łono znowu się poruszy i urodzisz żywe dziecko. Dopiero wtedy on powróci, nie wcześniej".
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-28, 21:26   #2618
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Gra o tron

Interpretacji może być wiele Mirri Maz Duur przepowiedziała, że Dany połączy się z Drogo (czy też on stanie się taki jak wczesniej), gdy ona urodzi żywe dziecko. W oryginale leci to mniej więcej "maegi MMD sworn that she would never bear a living child". Więc wcale nie jest powiedziane, że nie może mieć dzieci, tylko, że albo nie będzie mogła żywego dziecka urodzić, albo umrze przy porodzie. W sumie ten krwotok pod koniec TzS wygląda trochę jak opis poronienia.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 22:07   #2619
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
Interpretacji może być wiele Mirri Maz Duur przepowiedziała, że Dany połączy się z Drogo (czy też on stanie się taki jak wczesniej), gdy ona urodzi żywe dziecko. W oryginale leci to mniej więcej "maegi MMD sworn that she would never bear a living child". Więc wcale nie jest powiedziane, że nie może mieć dzieci, tylko, że albo nie będzie mogła żywego dziecka urodzić, albo umrze przy porodzie. W sumie ten krwotok pod koniec TzS wygląda trochę jak opis poronienia.
a rzeczywiście, racja, też sobie pomyślałam o poronieniu.
Poczytałam sobie przed chwilą w necie różne interpretacje tej przepowiedni, więc wynika z tego, że wszystko przed Dany

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

a w ogóle to jestem ciekawa, jak to będzie z wątkiem Żelaznych Ludzi w serialu. Bo w książce jest dość spory. A w serialu jakoś cicho o tym.
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 10:41   #2620
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: Gra o tron

Dla mnie to jest raczej jednoznacznie powiedziane ze Dany w ciaze juz nie zajdzie.

Co do żelaznych ludzi mysle ze gdyby mieli sie pojawic w serialu juz by sie pojawili (mam na mysli Victariona i Eurona)
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 15:33   #2621
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Gra o tron

Ja ogolnie jestem za rozpadem 7 krolestw, bo to taki sztuczny twor moim zdaniem. Kazdy i tak mysli o swoich ziemiach,trudno znalezc wladce,ktory odpowiadalby wszystkim wiodacym rodom.
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 16:45   #2622
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez LadyArya Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest raczej jednoznacznie powiedziane ze Dany w ciaze juz nie zajdzie.
No, o tym to akurat nic nie ma, jeśli mnie pamięć nie myli Może przytoczysz cytaty? Jak dla mnie to z fragmentów na ten temat wynikało, że w ciążę jak najbardziej może zajść, tyle, że jej nie donosi.

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
Ja ogolnie jestem za rozpadem 7 krolestw, bo to taki sztuczny twor moim zdaniem. Kazdy i tak mysli o swoich ziemiach,trudno znalezc wladce,ktory odpowiadalby wszystkim wiodacym rodom.
Tyle, że wtedy władcy królestw zaczęliby skakać sobie do gardeł i znów byłoby to samo.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 16:55   #2623
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Gra o tron

Teraz też sobie skaczą do gardeł ;-) a jakoś nie widzę by np Lannisterowie ugięli się przed Stannisem, Północ przed Dany, południe przed Północą. No chyba ze przyjdą Inni i wszystkich zabiją;-)
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....

Edytowane przez Aliszcze
Czas edycji: 2015-04-29 o 18:43
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 19:43   #2624
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
No, o tym to akurat nic nie ma, jeśli mnie pamięć nie myli Może przytoczysz cytaty? Jak dla mnie to z fragmentów na ten temat wynikało, że w ciążę jak najbardziej może zajść, tyle, że jej nie donosi.



Tyle, że wtedy władcy królestw zaczęliby skakać sobie do gardeł i znów byłoby to samo.
dla mnie fragment "kiedy twoje łono znowu sie poruszy" wskazuje na to ze to nie tylko o porod chodzi ale generalnie o to ze nie moze byc w ciazy

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

a kupowal moze ktos "Swiat lodu i ognia"? ogladalam ostatnio w ksiegarni i musze przyznac ze dawno nie widzialam tak pieknie wydanej ksiązki tylko ciekawi mnie na ile sama tresc jest ciekawa, bo zdaje sie ze jest to pisane w formie encyklopedii
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 21:49   #2625
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez LadyArya Pokaż wiadomość
a kupowal moze ktos "Swiat lodu i ognia"? ogladalam ostatnio w ksiegarni i musze przyznac ze dawno nie widzialam tak pieknie wydanej ksiązki tylko ciekawi mnie na ile sama tresc jest ciekawa, bo zdaje sie ze jest to pisane w formie encyklopedii
Ja mam Jest cudnie wydana, ale jeszcze się za nią nie zabrałam, bo na razie męczę "Rycerza Siedmiu Królestw", który jest przeraźliwie nudny
Ale jak tylko przeczytam "Świat.." to dam znać.
A i kupiłam ją na arosie za 50 zł, myślę, że w księgarniach jest drożej.
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 21:53   #2626
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Gra o tron

Ja czytałem tą trylogię z Dunkiem i Eggiem, podobały mi się ale mam niedosyt. Dla mnie książka poniżej 500 stron to nie książka chyba, że felieton albo jakiś tani horror Kinga bleh.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 08:12   #2627
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: Gra o tron

ja przyczatalam jedna czesc z tej trylogii o Dunku, w sumie troche nudnawe.

I chyba jednak sobie kupie ten "Świat...". W empiku widzialam za 60 zł ale popatrze jeszcze do matrasa uda sie ciut taniej
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 09:26   #2628
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Gra o tron

Ja przeczytałam ten "Świat..." i w sumie nie jest to jakieś wielkie dzieło, taka antologia. Dość przyjemny dodatek. No tam jest o tych ciemnowlosych Targherynach.
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 16:37   #2629
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Gra o tron

Zależy którą. Ta z Rohanne jest dość nudna.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 18:00   #2630
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: Gra o tron

No wlasnie czytalam ta z Rohanne. Jesli te dwie pozostale sa lepsze no to moze sie jednak za nie w koncu zabiore
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 22:44   #2631
Rhianon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 9
Dot.: Gra o tron

Stannis jest lepszy, tylko, że on taki urzędnik bezduszny. Idealny do egzekwowania prawa ale czy władca, który odpowiadałby ludziom? za to ma fajną, mądrą córkę, która mogłaby być dobrą królową



Dokładnie to samo dziś pomyślałam. Stannis ponury i sztywny typ, ale jakby tron odziedziczyła córka nie byłoby źle. Mądra, dobra i wrażliwa, ale pewnie zbyt wrażliwa i nieobyta, żeby długo siedzieć na tronie, szybko by ją z niego zrzucili.
Rhianon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 11:50   #2632
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez Rhianon Pokaż wiadomość
Stannis jest lepszy, tylko, że on taki urzędnik bezduszny. Idealny do egzekwowania prawa ale czy władca, który odpowiadałby ludziom? za to ma fajną, mądrą córkę, która mogłaby być dobrą królową



Dokładnie to samo dziś pomyślałam. Stannis ponury i sztywny typ, ale jakby tron odziedziczyła córka nie byłoby źle. Mądra, dobra i wrażliwa, ale pewnie zbyt wrażliwa i nieobyta, żeby długo siedzieć na tronie, szybko by ją z niego zrzucili.

jak się wpierw wszyscy pozabijają, a Davos zostanie jako jej doradca to jest nadzieja dla mnie ona jest najlepszym materiałem na władce obecnie. No chyba, że jak dorośnie to coś jej się poprzestawia.
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 12:54   #2633
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Gra o tron

Właśnie dlatego, że jest taki bezduszny jest pewny. Stannis się nie ugnie. To jego największa zaleta.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 13:03   #2634
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego, że jest taki bezduszny jest pewny. Stannis się nie ugnie. To jego największa zaleta.
to fakt, nie będzie można go skorumpować i nie nagnie prawa dla swoich celów, co jak dotąd odróżnia go pozytywnie od poprzednich władców (i tych, chcących zostać władcą). Tylko nie wiem, czy taka osoba może utrzymać władzę, zyskać sojuszników (nie mówię tu o Panu Światła). No ale obecnie lepszej alternatywy chyba nie ma (bo ja za Dany na tronie nie jestem )
Z drugiej strony tak sobie myślę, że ten fanatyzm religijny (no bo umówmy się, palenie na stosie to jest fanatyzm), zdolność zabicia własnego brata, jest trochę przerażająca u Stannisa. No i np czy jako władca zdolny byłby zaakceptować inne religie, a nie zacząłby ogniem i mieczem nawracać na swoją własną. No i jaki wpływ na jego władzę nad Westeros miałaby kapłanka. No ja wiem, ideałów nie ma...
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 13:06   #2635
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: Gra o tron

no nie powiedzialabym ze sie nie ugnie... jakos bez problemu sie ugiał kiedy Melisandre kazala mu spalic swojego malego bratanka.
Ja Stannisa nie lubie i mam nadzieje ze ktos inny ostatecznie skonczy na Żelaznym Tronie
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 18:23   #2636
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Gra o tron

Czy dzisiaj na HBO jest jeszcze któryś z odcinków które wyciekły czy już nowy? Nie wiem czy oglądać
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 18:30   #2637
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Gra o tron

Renly naśmiewiał się z niego. Stannis znał go i wiedział, że nie będzie dobrym królem. Podjął trudną decyzję. Mówi on Davosowi, że kochał swoich braci.

Podczas rebelii stanął za Robertem, swoim bratem, nie królem. Robert mu się za to nie odwdzięczył. Stannis nie zdążył dopłynąć by schwytać Targaryenów, za karę Robert pozbawił go Końca Burzy i dał Smoczą Skałę by pamiętał o swojej porażce.

Mimo to nigdy nie spiskował przeciwko Robertowi, chronił go. Aktywnie badał spisek.

Co do tego bratanka. W książce nie ma o tym słowa. Po drugie, myśli na szeroką skalę. Ujrzał moc Czerwonej Kapłanki, był zapędzony w kozi róg.

Stannis kiedy miał się słuchać to się słuchał pomimo upokorzeń bo to był jego obowiązek. Teraz jego obowiązkiem jest zdobycie tronu i pomszczenie straconych istnień.

Jak na razie najlepszym przywódcą okazał się Jon Snow. Jednak poza Murem już zbyt wiele nie zdziała.

Aczkolwiek pod koniec Tańca ze Smokami SPOILER! Dostaje powien list i szykuje się na Boltonów.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 18:45   #2638
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez LadyArya Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest raczej jednoznacznie powiedziane ze Dany w ciaze juz nie zajdzie.
Moim zdaniem nawet jeśli Mirri Maz Duur powiedziałaby wprost, że Dany nigdy już w ciążę nie zajdzie, to i tak nie przyjęłabym tego jako prawdy absolutnej. Może ona się mylić, nie mamy do czynienia ze "zwykłymi" czasami w Westeros, magii jest teraz nieco więcej niż wcześniej. Dany nie jest też do końca taką zwykłą kobietą- to w końcu Matka Smoków, Zrodzona z Burzy itp itd
Choć ja mam wrażenie, że Mirri powiedziała tak, żeby dopiec Daenerys. Nie były wtedy w najlepszych relacjach, zresztą Mirri od początku chciała jej zaszkodzić. Ciężko więc, żeby ją pocieszała, że będzie mieć gromadkę dzieci.
Wcale nie muszę mieć racji i nie upieram się przy swojej teorii. Ale u Martina możliwe jest wszystko, nawet powrót z zaświatów, a co dopiero jakaś niespodziewana ciąża.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 19:31   #2639
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Gra o tron

Sypiała przez jakiś czas z Daario a pod koniec Tańca dostaje okresu więc o ile jedno z nich nie ma słabej płodności to myślę, że coś by już wyszło bo z Drogo chyba długo nie musiała czekać.

Edytowane przez DopplegangerEddarda
Czas edycji: 2015-05-03 o 19:37
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 23:01   #2640
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Czy dzisiaj na HBO jest jeszcze któryś z odcinków które wyciekły czy już nowy? Nie wiem czy oglądać
Dzis jest czwarty, nowy (czyli nie taki, ktory wyciekl) bedzie 10.05.


Zastanawialam sie po co Dance dublerka, przeciez Danka nie ma zbyt wielu niebezpiecznych scen. A tu prosze, Danka zastrzegla, ze nie zagra juz zadnej "nagiej" sceny.
Za to Czerwona Kobieta jak ma zagrac scene z cyckami to najpierw lazi tak troche przy ekipie, zeby pidczas krecenia juz sie nie krepowac.
Kocham instagram za takie glupotki

Sent from my mind using the Force.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-08 14:32:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.