Moda "plus size" cz.3 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-02, 14:35   #61
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Bianeczka buty są bardzo ładne! W końcu nie tandetne, białe buty, które widzę w sklepach od 10 lat! Jak napisałyście, że drogie to weszłam sprawdzić jeszcze raz cenę, 200zł to drogie buty? Na dodatek na ślub? Bez przesady Przecież w laczkach z bazaru nie pójdzie.

Plotkara mnie się najbardziej podoba ten ostatni niebieski ale powinnaś dobrać do koloru swoich włosów i karnacji.

Ja wrzucam kilka stylizacji "fatshionable", które wpadły mi w oko.
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 19:05   #62
Plotkaraaa
xoxo
 
Avatar Plotkaraaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 11 816
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Bianeczka buty są bardzo ładne! W końcu nie tandetne, białe buty, które widzę w sklepach od 10 lat! Jak napisałyście, że drogie to weszłam sprawdzić jeszcze raz cenę, 200zł to drogie buty? Na dodatek na ślub? Bez przesady Przecież w laczkach z bazaru nie pójdzie.

Plotkara mnie się najbardziej podoba ten ostatni niebieski ale powinnaś dobrać do koloru swoich włosów i karnacji.

Ja wrzucam kilka stylizacji "fatshionable", które wpadły mi w oko.
Wszystkie będą mi pasować
mam brązowe włosy jasną karnacje.
__________________
'Niczego nie obiecuj. Obietnice to czas, a czas zawsze przynosi ze sobą jakieś zmiany.'





.
Plotkaraaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 19:32   #63
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Daga, najbardziej podoba mi się 3cia i ostatnia stylizacja 3cia zwłaszcza! totalnie mój styl, mogłabym tak chodzić (może bez butów, bo bym się zabiła :P )
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 21:10   #64
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Moda "plus size" cz.3

guziki w 2 rzędach maskują obfite biusty a kolor najbardziej podoba mi się 3 chyba dlatego że mnie by pasował ale do jasnej karnacji to chyba raczej nie czerwony, jakoś jasna cera kojarzy mi się z rumieńcem i za duzo w tym czerwieni

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Bianeczka buty są bardzo ładne! W końcu nie tandetne, białe buty, które widzę w sklepach od 10 lat! Jak napisałyście, że drogie to weszłam sprawdzić jeszcze raz cenę, 200zł to drogie buty? Na dodatek na ślub? Bez przesady Przecież w laczkach z bazaru nie pójdzie.
też uważam ze to nie jest dużo za markowe buty w sklepach slubnych zwykłe długie czuby beznadziejne kosztują tyle samo, a jakieś ładniejsze to ponad 300 zł! a w tych przyajmniej będę mogła jeszcze chodzić a tak to na śmietnik bo sprzedać też cieżko. Ogólnie rynek butów ślubnych jest tragiczny bo wszystko to są buty typowo ślubne które do niczego więcej nie pasują a cena jak na jeden raz jest zazwyczaj mocno wygórowana. I tak mam zamiar kupić jeszcze jedna parę ale niższą albo płaską na późniejszą zabawę, chociaż ostatnio byłam na disco w 11 cm szpilkach odjazd ale myślałam że umre, wracałam o 4 rano jak niepełnosprawna

Mnie się podoba nr 4
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031



Edytowane przez bianeczkaa
Czas edycji: 2010-03-02 o 21:11
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 21:10   #65
Plotkaraaa
xoxo
 
Avatar Plotkaraaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 11 816
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
guziki w 2 rzędach maskują obfite biusty a kolor najbardziej podoba mi się 3 chyba dlatego że mnie by pasował ale do jasnej karnacji to chyba raczej nie czerwony, jakoś jasna cera kojarzy mi się z rumieńcem i za duzo w tym czerwieni
to jest różowy bardziej
mam rumieńce ale zakrywam je

no ty chyba wybiore ten niebieski
__________________
'Niczego nie obiecuj. Obietnice to czas, a czas zawsze przynosi ze sobą jakieś zmiany.'





.
Plotkaraaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 23:25   #66
Clementine
Raczkowanie
 
Avatar Clementine
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 150
Send a message via Skype™ to Clementine
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Hej dziewczyny
Melduję się w waszym wątku
Może ktoś mnie pamięta z wątku o "puchatkach"? To był taki wątek raczej plotkarski, udzielałam się jakiś czas, później przestałam zaglądać na wizaż i po paru latach wróciłam. Niestety z dodatkowymi kilogramami a wszystko to moja wina, bo jadłam byle co i w różnych godzinach, w zależności od planu lekcji. W międzyczasie zaczęłam brać hormony i waga się zatrzymała, mimo, że nie zmieniłam nawyków żywieniowych, poza tym, że po zakończeniu szkoły jadłam obiad we wcześniejszych godzinach
Na początku stycznia oznajmiłam, że się odchudzam, wzorowałam się na diecie niełączenia/rozłącznej, z racji, że nie przepadałam nigdy za ziemniakami, to bardzo mi podpasowała, ziemniaków nie jadłam od stycznia (w tą niedzielę zjadłam frytki, bo mnie TŻ do meksykańskiej knajpy zabrał i sobie pozwoliłam, ale na szczęście mnie do nich nie ciągnie). Z początku trzymałam się kurczowo przepisów itd. i bardzo szybko schudłam pierwsze 3kg, później następne 2 jakoś poszło, te 5kg straciłam w niecałe 3tygodnie i doszłam do wniosku, że wolę chudnąć powoli i przed wyjazdem z domu miałam następne 2kg mniej U TŻa nie mam wagi, ale wypytam jego szwagierkę czy ma, to się zważę i zamelduję czy jest postęp

Ktoś tu pytał o rozmiary... moje wachają się pomiędzy 48 a 44. Spodnie kupuję przeważnie w lumpeksie z odzieżą angielską, i obecnie wciskam się w 14, ale wg. tabelki to jest 42, więc to musi być jakaś zaniżona rozmiarówka. No i nie we wszystkie 14 się mieszczę
Od niedawna jestem Łodzianką (może tak nie do końca, bo jeszcze wszystkiego nie przywiozłam ) i tutaj będę miała większy wybór ciuszków, już wiem, że w tesco są rurki w naszych rozmiarach,
jak tylko dostanę pierwsze stażowe, to zrobię napad na sklepy

przeglądałam blogi, które podałyście i szczególnie podobają mi się stylizacje na tym drugim, a dziewczyna ma taką śliczną buźkę, że się napatrzeć nie mogę zastanawiałam się ostatnio nad powrotem do grzywki, ale jeszcze trochę pomyślę, bo przecież tak szybko nie odrośnie
a co do nóg Pani na pierwszym blogu - nie mam takich nóg ale strasznie mi puchną, a tabletki, które zapisał mi endokrynolog wcale nie pomagały, przez zimę puchły mi tylko przy zakładaniu kozaczków i puchła mi sama stopa, ostatnio wróciło mi puchnięcie łydek, już nie wiem co robic. może znacie jakieś maści, tabletki?

To już chyba koniec moich wywodów, dobranoc
Clementine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 23:58   #67
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Bianeczka jesteś pewna, że dwurzędowy płaszczyk na obfity biust to dobry pomysł? Ja mam brązowego, dwurzędowego grzybka-może i biust zakrywa, ale pieje mi strasznie i jestem taka "obła", bez żadnych kształtów. Nie wiem...kiedyś go uwielbiałam, bo tuszował, ale z czasem doszłam do wniosku, że robi mi krzywdę.
Plotkara ja chyba dla siebie wybrałabym ten żółty, bo ostatnio podoba mi się ten kolor, choć zbyt korzystnie w nim nie wyglądam
Limo dla mnie ostatnia stylizacja tez jest bombowa
Ja natomiast poszukuję sukienki z tego pierwszego zdjęcia. Czy ktoś wie gdzie mogłabym coś takiego kupić?
Clementine
gratuluje sukcesów i zapraszamy tutaj na ploty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=377096
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 09:28   #68
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Cytat:
Napisane przez Clementine Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Melduję się w waszym wątku
Może ktoś mnie pamięta z wątku o "puchatkach"? To był taki wątek raczej plotkarski, udzielałam się jakiś czas, później przestałam zaglądać na wizaż i po paru latach wróciłam. Niestety z dodatkowymi kilogramami a wszystko to moja wina, bo jadłam byle co i w różnych godzinach, w zależności od planu lekcji. W międzyczasie zaczęłam brać hormony i waga się zatrzymała, mimo, że nie zmieniłam nawyków żywieniowych, poza tym, że po zakończeniu szkoły jadłam obiad we wcześniejszych godzinach
Na początku stycznia oznajmiłam, że się odchudzam, wzorowałam się na diecie niełączenia/rozłącznej, z racji, że nie przepadałam nigdy za ziemniakami, to bardzo mi podpasowała, ziemniaków nie jadłam od stycznia (w tą niedzielę zjadłam frytki, bo mnie TŻ do meksykańskiej knajpy zabrał i sobie pozwoliłam, ale na szczęście mnie do nich nie ciągnie). Z początku trzymałam się kurczowo przepisów itd. i bardzo szybko schudłam pierwsze 3kg, później następne 2 jakoś poszło, te 5kg straciłam w niecałe 3tygodnie i doszłam do wniosku, że wolę chudnąć powoli i przed wyjazdem z domu miałam następne 2kg mniej U TŻa nie mam wagi, ale wypytam jego szwagierkę czy ma, to się zważę i zamelduję czy jest postęp

Ktoś tu pytał o rozmiary... moje wachają się pomiędzy 48 a 44. Spodnie kupuję przeważnie w lumpeksie z odzieżą angielską, i obecnie wciskam się w 14, ale wg. tabelki to jest 42, więc to musi być jakaś zaniżona rozmiarówka. No i nie we wszystkie 14 się mieszczę
Od niedawna jestem Łodzianką (może tak nie do końca, bo jeszcze wszystkiego nie przywiozłam ) i tutaj będę miała większy wybór ciuszków, już wiem, że w tesco są rurki w naszych rozmiarach,
jak tylko dostanę pierwsze stażowe, to zrobię napad na sklepy

przeglądałam blogi, które podałyście i szczególnie podobają mi się stylizacje na tym drugim, a dziewczyna ma taką śliczną buźkę, że się napatrzeć nie mogę zastanawiałam się ostatnio nad powrotem do grzywki, ale jeszcze trochę pomyślę, bo przecież tak szybko nie odrośnie
a co do nóg Pani na pierwszym blogu - nie mam takich nóg ale strasznie mi puchną, a tabletki, które zapisał mi endokrynolog wcale nie pomagały, przez zimę puchły mi tylko przy zakładaniu kozaczków i puchła mi sama stopa, ostatnio wróciło mi puchnięcie łydek, już nie wiem co robic. może znacie jakieś maści, tabletki?

To już chyba koniec moich wywodów, dobranoc
witaj!

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Bianeczka jesteś pewna, że dwurzędowy płaszczyk na obfity biust to dobry pomysł? Ja mam brązowego, dwurzędowego grzybka-może i biust zakrywa, ale pieje mi strasznie i jestem taka "obła", bez żadnych kształtów. Nie wiem...kiedyś go uwielbiałam, bo tuszował, ale z czasem doszłam do wniosku, że robi mi krzywdę.
Plotkara ja chyba dla siebie wybrałabym ten żółty, bo ostatnio podoba mi się ten kolor, choć zbyt korzystnie w nim nie wyglądam
Limo dla mnie ostatnia stylizacja tez jest bombowa
Ja natomiast poszukuję sukienki z tego pierwszego zdjęcia. Czy ktoś wie gdzie mogłabym coś takiego kupić?
Clementine
gratuluje sukcesów i zapraszamy tutaj na ploty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=377096
bo tak jest, a grzybek jeszcze bardziej zakrywa ciało i nie widać co jest pod spodem. Grzybki sąfajne ale jeśli sąodpowiednio długie i nie za mocno rozkloszowane Ja sobie kupiłam w Tesco płaszczyk ala grzybek ale trochę jak baby doll
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 13:49   #69
emes
Raczkowanie
 
Avatar emes
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 169
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Kasiamniam.-ślicznie wyglądasz Buzia aż cała Ci promienieje
Dagusiac- mi najbardziej podobają się 3 pierwsze stylizacje Wydają mi się najbardziej kobiece
__________________
''Księżniczkę należy pocałować z miłością... ''
emes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 17:22   #70
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Kilka zdjęć dziewczyn plus size napotkanych na ulicy
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 18:44   #71
Choco_
Zakorzenienie
 
Avatar Choco_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6 445
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Synesthesia, skinny leg z C&A. chodze w nich juz drugi dzien, wiec naciagniete - zaraz po praniu prezentują sie lepiej. Byłam w niedzielę w Krkakowie, widziałam boskie - ciemniejsze całkiem rurkowate - nie zmieściłam się w 44 więc dieta :P
Choco_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 18:58   #72
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Choco_ a te spodenki to biodrówki czy normalnie zakrywają brzuszek? Były jeszcze jakieś inne kolory?
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:00   #73
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Kilka zdjęć dziewczyn plus size napotkanych na ulicy
2 pierwsze super a reszta mi się nie podoba

Cytat:
Napisane przez Choco_ Pokaż wiadomość
Synesthesia, skinny leg z C&A. chodze w nich juz drugi dzien, wiec naciagniete - zaraz po praniu prezentują sie lepiej. Byłam w niedzielę w Krkakowie, widziałam boskie - ciemniejsze całkiem rurkowate - nie zmieściłam się w 44 więc dieta :P
bardzo fajne
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:15   #74
Choco_
Zakorzenienie
 
Avatar Choco_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6 445
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Miszona, niby pisze ze normal waist ale są ciut niższe niż normalne, ale brzuchol zakrywają Nie wiem czy są w ogóle jeszcze, bo te które mam na zdjęciu kupiłam w listopadzie.
Dzięki Bianka a co do twoich butów - fakt, chyba tyle bym za nie nie dała - ale jedno jest pewne, nie są typowo ślubne więc wielokrotnego użytku. no i mnie osobiście przypadły do gustu
Choco_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:54   #75
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Choco, a po ile te spodnie? Właśnie przydałyby mi się jakieś dobrze dopasowane spodnie...
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:56   #76
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Hej dziewczyny. Tak sobie pomyślałam, że sobie do Was zajrzę i sie odezwę. Nie pisałam dłuuuugo, ale czasem podczytuję. A dzisiaj jestem akurat po zakupach i pochwalę się Wam, bo wszyscy inni stwierdzają, że wielgachne wszystko
Bianeczka buty bardzo ciekawe. Faktycznie, ślubne buciska to przeważnie szpile w czub z chamskiego skaju. A jak już skóra to ceny w kosmos.
Kasiamniam rewelacyjnie wyglądasz.
Plotkara ja bym wybrała grzybek niebieski. Bo dwurzędówki zawsze mi się wydawało, że dodają optycznie kilogramów.
Mnie się podoba bardzo ten fason płaszczyków, ale mam problem z doborem ciuchów do niego. Poza tym wydaje mi się, że do grzyba to ty;lko obcasy i to mega. Inaczej kaczucha
Synesthesia sukienka urokliwa. Uwielbiam ten fason. Zakrywa mi wszystko co nie do pokazania publicznie i podkresla ładnie to, na czym u mnie warto zatrzymac wzrok

Buty z New Look. Znalazłam sklepik, w kórym babka ma nowy towar przywożony z uk. A ceny zupełnie przyzwoite. Te buty sa skórzane, nowe z metką i dałam za nie tylko 60zł
A tunika w jakimś sklepiku, który chce pretendowac do rangi sieciówki 40zł.
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 20:01   #77
Choco_
Zakorzenienie
 
Avatar Choco_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6 445
Dot.: Moda "plus size" cz.3

109 zł dałam za te co mam na sobie, te które widziałam w ostatnią niedziele - 79!

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

funieczka, fajne te buciki
Choco_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 20:03   #78
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Cytat:
Napisane przez Funieczka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Tak sobie pomyślałam, że sobie do Was zajrzę i sie odezwę. Nie pisałam dłuuuugo, ale czasem podczytuję. A dzisiaj jestem akurat po zakupach i pochwalę się Wam, bo wszyscy inni stwierdzają, że wielgachne wszystko
Bianeczka buty bardzo ciekawe. Faktycznie, ślubne buciska to przeważnie szpile w czub z chamskiego skaju. A jak już skóra to ceny w kosmos.
Kasiamniam rewelacyjnie wyglądasz.
Plotkara ja bym wybrała grzybek niebieski. Bo dwurzędówki zawsze mi się wydawało, że dodają optycznie kilogramów.
Mnie się podoba bardzo ten fason płaszczyków, ale mam problem z doborem ciuchów do niego. Poza tym wydaje mi się, że do grzyba to ty;lko obcasy i to mega. Inaczej kaczucha
Synesthesia sukienka urokliwa. Uwielbiam ten fason. Zakrywa mi wszystko co nie do pokazania publicznie i podkresla ładnie to, na czym u mnie warto zatrzymac wzrok

Buty z New Look. Znalazłam sklepik, w kórym babka ma nowy towar przywożony z uk. A ceny zupełnie przyzwoite. Te buty sa skórzane, nowe z metką i dałam za nie tylko 60zł
A tunika w jakimś sklepiku, który chce pretendowac do rangi sieciówki 40zł.

boskie buty, a cena super!w new look po normalnej cenie kosztowałyby pewnie ok 20 funtow. zazdroszcze takiego sklepiku, sama bym taki chetnie odwiedzila :d
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 20:05   #79
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Funieczka tunika spoko zaś co do butów no cóż powiem jedno, nie w moim stylu.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 20:10   #80
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: Moda "plus size" cz.3

69love69 trafiłaś, oryginalna cena na metce to 21 funtów.
Miszona zdarza się i tak. Mnie również nie wszystko trafia do przekonania z Waszych zakupów A czasem nie mogę się napatrzeć.
Ot, choćby niedawno Limonatka pokazywała tunikę w krateczke. Nie mogłam przeżyć, że ja zawsze trafiam na takie zbyt małe w biuście. Zazdrość to brzydka rzecz hihihihi.
__________________
wymiana

Edytowane przez Funieczka
Czas edycji: 2010-03-03 o 20:14
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 20:48   #81
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Jeszcze kilka fotek.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 21:12   #82
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Mi się najbardziej podoba dziewczyna w zielonym plaszczyku.
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 21:37   #83
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Jeszcze kilka fotek.
boskie są wszystkie mam wrażenie, że większość ze Skandynawii sadząc po otoczeniu i urodzie dziewczyn ja się na własne oczy przekonałam, że dziewczyny ze Skandynawii mają fajne wyczucie stylu
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 22:28   #84
Clementine
Raczkowanie
 
Avatar Clementine
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 150
Send a message via Skype™ to Clementine
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Ktoś szukał kaloszy?
Może takie:
http://www.allegro.pl/item934749311.html
Clementine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 07:25   #85
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Miszona zdjęcia super, laski mają oryginalny styl no i przede wszystkim nie udawany. Wkurzają mnie panienki (w Polsce to zjawisko nagminne), które ślepo podążają za modą, muszą mieć każdą nowinkę, chcą wyglądać oryginalnie i fajnie, a w końcu ich stylizacje są przesadzone i nienaturalne Bardzo częste zjawisko u tzw. szafiarek.

Ja też jeszcze wrzucam stylizacje Fatshionable. Podoba mi się bardzo zestaw z miętowym sweterkiem i spódniczką jeansową&pasiaczek. Chętnie bym sobie sprawiła coś takiego.
No i dołączam zdjęcie jej bucików, w których się zakochałam
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 10:05   #86
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Cytat:
Napisane przez Funieczka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Tak sobie pomyślałam, że sobie do Was zajrzę i sie odezwę. Nie pisałam dłuuuugo, ale czasem podczytuję. A dzisiaj jestem akurat po zakupach i pochwalę się Wam, bo wszyscy inni stwierdzają, że wielgachne wszystko
Bianeczka buty bardzo ciekawe. Faktycznie, ślubne buciska to przeważnie szpile w czub z chamskiego skaju. A jak już skóra to ceny w kosmos.
Kasiamniam rewelacyjnie wyglądasz.
Plotkara ja bym wybrała grzybek niebieski. Bo dwurzędówki zawsze mi się wydawało, że dodają optycznie kilogramów.
Mnie się podoba bardzo ten fason płaszczyków, ale mam problem z doborem ciuchów do niego. Poza tym wydaje mi się, że do grzyba to ty;lko obcasy i to mega. Inaczej kaczucha
Synesthesia sukienka urokliwa. Uwielbiam ten fason. Zakrywa mi wszystko co nie do pokazania publicznie i podkresla ładnie to, na czym u mnie warto zatrzymac wzrok

Buty z New Look. Znalazłam sklepik, w kórym babka ma nowy towar przywożony z uk. A ceny zupełnie przyzwoite. Te buty sa skórzane, nowe z metką i dałam za nie tylko 60zł
A tunika w jakimś sklepiku, który chce pretendowac do rangi sieciówki 40zł.
buty bomba aż dziw że skóra bo w NL baaardzo rzadko maja skórkę ale gratulacje
Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Jeszcze kilka fotek.
super nr 2 i przedostatnie A na ostatnim to koszmar, co za fryzura a ta sukienka to chyba na kształt fryzury, no totalnie mi się nie podoba, sorki ale śmiesznie dla mnie to wyglada
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 10:17   #87
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość

Ja też jeszcze wrzucam stylizacje Fatshionable. Podoba mi się bardzo zestaw z miętowym sweterkiem i spódniczką jeansową&pasiaczek. Chętnie bym sobie sprawiła coś takiego.
No i dołączam zdjęcie jej bucików, w których się zakochałam
Fajne stylizacje Jak na nią patrzę, to się przekonuję jeszcze bardziej w tym, do czego nie może się przekonać wiele osób. Moim zdaniem obcisłe spodnie/rurko-podobne wcale nie są tylko dla szczupłych! Ja się zawsze fajnie czuję w rurkach (nie mam takich typowych rurek, ale raczej się zwężają nogawki niż rozszerzają no i są dopasowane na całej długości nóg).
Moja mama natomiast zawsze uważa, że mi lepiej w prostych albo ciut rozszerzanych nogawkach. A mi się wydaje, ze wtedy nogi masywniej wyglądaja. Owszem, równoważę wtedy sporą górę (zwłaszcza z moim biustem), ale wtedy wyglądałam cała taka masywna!
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 11:00   #88
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Czytuje was od czasu do czasu, to może dołączę się do was jeśli pozwolicie oczywiście

Mówicie o rurkach. Generalnie nie rozumiem dlaczego niektórzy mówią, że nosząc większy rozmiar rurki nie pasują. Ja noszę rozmiar 42 w porywach 44 spodni. Bo jestem nie proporcjonalna, mam wielkie cycki i na górze jestem większa niż na dole. I noszę tylko i wyłącznie rurki i wąskie spodnie. W szerszych spodniach wyglądam i czuję sie jak kloc.

Aha polecam rurki z Cubusa, teraz są w promocji za 99 złotych ciemnogranatowe. No i wczoraj kupiłam w Camaieu jaśniejsze za 109. Super leżą. Do tego szeroka koszula, pasek kardigan i jest ok. Aczkolwiek wszytsko zależy od figury, bo mam koleżankę z rozmiarem 44 i wygląda świetnie w szerszych spodniach.
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 11:56   #89
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Mi się wydaje, że to zależy od kształtu nog. Są osoby, których nogi mimo tuszy wyglądają nieźle a są takie, ktore maja je takie jak ta Francuzka z bloga.
Moja niestety należą do tej drugiej grupy i w rurkach wyglądam nieciekawie.
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 16:45   #90
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Moda "plus size" cz.3

Ja ma nogi raczej spore, ale nie typowy kloc - tylko mają wcięcie w kolanie i kostce. I wolę 'rurki' bo w prostej nogawce czuje się duuużo grubiej. Tylko nosząc ok.48 rozmiar w spodniach, nie łatwo znaleźć takie...
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.