koleżanka z pracy mojego chłopaka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-15, 17:01   #1
kasiamichna4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 1

koleżanka z pracy mojego chłopaka


Mój problem pewnie wyda się dla wielu z was banalny, ale mnie strasznie martwi, ponieważ wiem, że mój chłopak nigdy się tak nie zachowywał.. Dlatego potrzebuje rady, co zrobić.
Jestem z chłopakiem ponad 5 lat, studiowaliśmy razem, 4 lata mieszamy u mnie z rodzicami, od roku myślimy o wyprowadzce, ale dopiero teraz tak konkretnie, bo zaczęliśmy zarabiać pieniądze. Teraz on poszedł na doktorat i zaczął się zmieniać. Całe dnie przesiaduje w bibliotece a pozniej na zajęciach, ale zawsze wracał i pośwsięcał mi czas, dzwonił itp. Od kilku tygodni zauwazyłam że do naszego związku wdała się rutyna... cały czas go namawiam, żebyśmy coś porobili, ale tego mu się nie chce tego też nie. Stał się niemiły, ale on z reguły od zawsze miał bardzo zmienne nastroje, więc się przyzwyczaiłam, potrafi o bzdety się obrazić, ale to od zawsze, nawet jak się o mnie starał na początku. Nagle zauwazyłam, że cały czas przesiaduje na telefonie i z kimś piszę, weszłam na jego konto i zobaczyłam że pisze ze swoją koleżanką z uczelni... postanowiłam obserwować sytuację, to było na zasadzie kumpelstwa chociaż na początku studiów ona do niego zarywała, ale okej, postanowiłam się nie przejmować. Nagle coś nie dało mi spokoju i weszłam jeszcze raz własnie kilka tygodni temu, a tam wiadomości od drugiej koleżanki, która teraz przyszła na doktorat, raz nawet ją widziałam i wydała mi się mega bezpłuciowa więc postanowiłam się nie przejmować nawet jak zaczęło być między nami żle, ale zaczeli coraz więcej ze sobą pisać.. i ona prawie codziennie pyta go czy pójdą na obiad... on odpowiada jej że 'oczywiście', pytasz a wiesz' itp... ogólnie super znajomość, ona caly czas do niego pisze a on jej odpisuje tak naprawdę miło... ja wiem, że to super facet, który potrafi być miły itp ale bez przesady.. jeszcze miesiąc temu chodziłam ja z nim na obiady przed zajęciami (ale teraz pozno koncze prace), a teraz non stop ona go prosi.. kto wie co się tam dzieje, o czym gadają, ale po wiadomościach wiem, że to nie są tylko sprawy uczelniane.. boję się, że między nami jest źle bo pojawiła się ona.. powiedzieć mu o tym nie mogę, więc nie wiem co mam zrobić, przestać się nim interesować (już od kilku dni tak robie po wielkiej kłotni z mojej strony że się mną nie interesuję, olewa, nie przytula itp i jest jeszcze gorzej) czy może własnie starać się, bo boje się że nawet po tych ponad 5 latach ona moze mi go odebrać chociaż nigdy się tego nie spodziwałam, bo on nigdy nie pisał z innymi i nie miał koleżanek, z którymi chodził na obiadki.. myśle, czy moze zadzwonic do naszej wspólnej kolezanki ktora z nim studiuje i ją podpytać..
kasiamichna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-15, 22:48   #2
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: koleżanka z pracy mojego chłopaka

To wygląda jakby szukał odskoczni od rutyny. Niekoniecznie zdradza w sensie fizycznym, ale podejrzewam, że te nadskakiwanie koleżanek mile łechce mu ego.

Czy może odebrać ci faceta? Może. Niestety, każda kobieta, na całym świecie, może zawrócić w głowie facetowi, któremu wypaliło się uczucie.

Bo od tego zacznij - czy ta rutyna związkowa to czasem nie przyjaźń, przyzwyczajenie i wygoda? Jednak bez miłości i pożądania?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 05:56   #3
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: koleżanka z pracy mojego chłopaka

Ona może Ci go odebrać.., a facet to kukła, nie myśli? Chce to się z nią spotyka. Normalnie rozwala mnie takie podejście XD.

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2019-04-16 o 05:58
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 06:06   #4
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: koleżanka z pracy mojego chłopaka

Może to i lepiej skoro on ma ambicje i otwiera przewód doktorski a Ty zatrzymałaś się na etapie kiepskiej szkoły średniej, bo na doktorat się nie idzie. Wypada aby człowiek po studiach o tym wiedział. Zdecydowanie uważam, że Wasze drogi się rozeszły choćby w tym właśnie obszarze. Nie zdziwię się jeśli przyszły doktor nie wiąże swojej przyszłości z dziewczyną, która pisze "siedzi na telefonie". Nie ten poziom
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 08:09   #5
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: koleżanka z pracy mojego chłopaka

Zejdź ze swojej chmurki nadmuchanej snobizmem, Karena, bo to, że ktoś robi doktorat, wcale nie oznacza, że jest elitą narodu ani mistrzem języka polskiego. A, no właśnie, bo w moim świecie naukowym na doktorat się "idzie" a nie "otwiera przewód", nie jesteśmy aż tacy nadęci, żeby używać oficjalnej nomenklatury tam, gdzie nie jest to konieczne. I nawet czasem "siedzimy na telefonach", bo potrafimy używać wyrażeń potocznych i slangowych i nie odpadają nam od tego tytułu naukowe

Dla mnie w tym związku to i tak już jest pozamiatane i nie ma co zbierać. Dla mnie dobre relacje ze współpracownikami o niczym nie świadczą, ja też jestem miła dla moich współpracowników i rozmawiam z nimi, i żartuję, nawet jeśli jestem aktualnie pokłócona z mężem. Te dwie sprawy się zupełnie ze sobą nie łączą, nie wiem dlaczego w ogóle miałyby mieć ze sobą cokolwiek wspólnego. Problemy w związku zostają w związku i nie są przenoszone do otoczenia. O problemach należałoby ze swoim partnerem rozmawiać, zamiast odpalać jego Facebooka i szukać tam wyjaśnienia wszelkich problemów. Ale autorka bezpardonowo śledzi rozmowy swojego faceta i nawet nie czuje się z tym źle. Zaufania to tam nie ma za grosz, więc w końcu jej obawy i wyobrażenia zatrują ostatnie resztki tej relacji.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 08:17   #6
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: koleżanka z pracy mojego chłopaka

Jeśli on zauroczyc się w innej kobiecie to nic nie zrobisz. I to nie ona Ci go odbierze, tylko on od ciebie odejdzie.
Zycie nie wszystko jest nam dane na zawsze.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 08:42   #7
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: koleżanka z pracy mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez kasiamichna4 Pokaż wiadomość
boję się, że między nami jest źle bo pojawiła się ona..
Nie ma to jak zrzucić winy za psujący się związek na inną dziewczynę Nie, to tak nie działa, że szczęśliwie zakochany facet jak widzi inną to nagle do niej leci. Jeśli do niej leci, to w związku już od dawna było źle i uczucie się wypaliło.

Moja rada? Na pewno nie rób nic na siłę w stylu starania się i walki o niego. To nigdy nie działa, wręcz przeciwnie. Najlepszym sposobem jest odsunięcie się - jeśli zacznie za Tobą gonić, to w porządku, jeśli nie, to też masz odpowiedź. Może to być chwilowe zauroczenie bo między Wami było gorzej i mu przejdzie, a może faktycznie związek się rozleci. Tak czy siak co ma być to będzie, życie.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-16, 08:51   #8
_Max_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 281
Dot.: koleżanka z pracy mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Może to i lepiej skoro on ma ambicje i otwiera przewód doktorski a Ty zatrzymałaś się na etapie kiepskiej szkoły średniej, bo na doktorat się nie idzie. Wypada aby człowiek po studiach o tym wiedział. Zdecydowanie uważam, że Wasze drogi się rozeszły choćby w tym właśnie obszarze. Nie zdziwię się jeśli przyszły doktor nie wiąże swojej przyszłości z dziewczyną, która pisze "siedzi na telefonie". Nie ten poziom
Zmień sobie nick na Karyna.
_Max_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 09:06   #9
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: koleżanka z pracy mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Może to i lepiej skoro on ma ambicje i otwiera przewód doktorski a Ty zatrzymałaś się na etapie kiepskiej szkoły średniej, bo na doktorat się nie idzie. Wypada aby człowiek po studiach o tym wiedział. Zdecydowanie uważam, że Wasze drogi się rozeszły choćby w tym właśnie obszarze. Nie zdziwię się jeśli przyszły doktor nie wiąże swojej przyszłości z dziewczyną, która pisze "siedzi na telefonie". Nie ten poziom

Trochę popłynęłaś.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 09:16   #10
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: koleżanka z pracy mojego chłopaka

zawsze myślałam, że Karyna ma ten podpis pod nickiem ironicznie, ale teraz widzę, że naprawdę istnieją ludzie, którzy sami o sobie tak mówią
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 12:18   #11
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: koleżanka z pracy mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Może to i lepiej skoro on ma ambicje i otwiera przewód doktorski a Ty zatrzymałaś się na etapie kiepskiej szkoły średniej, bo na doktorat się nie idzie. Wypada aby człowiek po studiach o tym wiedział. Zdecydowanie uważam, że Wasze drogi się rozeszły choćby w tym właśnie obszarze. Nie zdziwię się jeśli przyszły doktor nie wiąże swojej przyszłości z dziewczyną, która pisze "siedzi na telefonie". Nie ten poziom
Chyba się trochę zagalopowałaś.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-16, 12:49   #12
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: koleżanka z pracy mojego chłopaka

Posiadanie fajnej koleżanki na lunche w pracy nie wyklucza posiadania również udanego związku.

Jeżeli obecnośc jakiejś laski i chodzenie z nią na obiady niszczy Wasz związek, to znaczy że z tym związkiem jest coś nie tak i tyle. Oczywiście możliwe, że koleżanka była jakims impulsem, temu nie przeczę, ale może po prostu coś zaczęło się wypalać.

Dla mnie to na razie robisz trochę dramat z niczego, ale coś zrobić trzeba. Nie z koleżanką, a z Waszym związkiem.

Moim zdaniem zamiast bawić się w jakieś gierki, to po prostu z własnym facetem porozmawiaj. Powiedz, że czujesz rutynę, że Ci to przeszkadza, że chciałabyś coś zmienić. Nie ze względu na koleżanke w pracy, tylko po prostu ze względu na dbanie o swój związek. On pracuje i zaczął dodatkowo doktorat? Może to go trochę przerasta, może jest zbyt zmęczony, może musi się przyzwyczaić?

Mówisz, że sytuacja trwa parę tygodni, to nie jest jeszcze dramat, każdy może mieć słabszy miesiąc, ale z drugiej strony jest już wystarczający okres, żeby właśnie poważniej porozmawiać.
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 13:38   #13
SaszetkaPL
Raczkowanie
 
Avatar SaszetkaPL
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 62
Dot.: koleżanka z pracy mojego chłopaka

Posiadanie kolezanki w pracy nie jest niczym dziwnym i moze sie okazac, ze jak juz mu ta znajomosc spowszednieje to nagle cie doceni. Niemniej tak wcale nie musi byc i byc moze z waszym zwiazkiem faktycznie zle sie dzieje i gdzies nastąpila jakaś ściana miedzy wami.
SaszetkaPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 14:13   #14
konstantynianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 21
Dot.: koleżanka z pracy mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez Azhaar Pokaż wiadomość
Posiadanie fajnej koleżanki na lunche w pracy nie wyklucza posiadania również udanego związku.
Tak. Lunch to lunch, w udanych związkach nikt by sobie do tego nie dopisywał teorii. Tu coś nie gra, ale wcale nie chodzi o tę dziewczynę.
konstantynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 14:39   #15
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: koleżanka z pracy mojego chłopaka

Ja jednak trochę bym się bała, ze facet jest tylko ze mną z powodu darmowego mieszkania u moich rodziców.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 15:38   #16
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: koleżanka z pracy mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez _Max_ Pokaż wiadomość
Zmień sobie nick na Karyna.
Ty też przystopuj.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 16:28   #17
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Dot.: koleżanka z pracy mojego chłopaka

Pogadaj z nim?
Chociaż to nie wygląda dobrze skoro w stosunku do koleżanek jest taki serdeczny, a w stosunku do ciebie zaczął być oziębły. Na to nie ma innej rady niż szczera rozmowa.
Może coś się wypaliło, a może on ma jakiś gorszy okres i nic się nie dzieje. Może być mnóstwo możliwości.
Ale mocno nie szanuje jego zachowania, skoro nagle zaczął się przybliżać do koleżanek(a wcześniej tego nie robił)a od ciebie odsuwać - nie brzmi to optymistycznie.

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Może to i lepiej skoro on ma ambicje i otwiera przewód doktorski a Ty zatrzymałaś się na etapie kiepskiej szkoły średniej, bo na doktorat się nie idzie. Wypada aby człowiek po studiach o tym wiedział. Zdecydowanie uważam, że Wasze drogi się rozeszły choćby w tym właśnie obszarze. Nie zdziwię się jeśli przyszły doktor nie wiąże swojej przyszłości z dziewczyną, która pisze "siedzi na telefonie". Nie ten poziom
Wow. Studiuję, mam stypendium naukowe, myślę o doktoracie i też mówię ,,iść na doktorat". Teraz już wiem, że się nie nadaję

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez konstantynianka Pokaż wiadomość
Tak. Lunch to lunch, w udanych związkach nikt by sobie do tego nie dopisywał teorii. Tu coś nie gra, ale wcale nie chodzi o tę dziewczynę.
W niektórych parach są takie reguły, mój facet też nie jada z kobietami z pracy A autorka sama pisze, że on nigdy tak nie robił i nagle mu się odwidziało. Tak samo jak nigdy nie pisał z innymi. Taka nagła zmiana zachowania może coś jednak zwiastować. Ludzie ot tak nie zmieniają swoich przyzwyczajeń.
Moim zdaniem kluczowe jest to, że facet nagle zaczął wchodzić w bliższe relacje z koleżankami, a jakiś czas temu tego nie robił kompletnie - jest to jakiś sygnał alarmowy.
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 16:43   #18
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: koleżanka z pracy mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Może to i lepiej skoro on ma ambicje i otwiera przewód doktorski a Ty zatrzymałaś się na etapie kiepskiej szkoły średniej, bo na doktorat się nie idzie. Wypada aby człowiek po studiach o tym wiedział. Zdecydowanie uważam, że Wasze drogi się rozeszły choćby w tym właśnie obszarze. Nie zdziwię się jeśli przyszły doktor nie wiąże swojej przyszłości z dziewczyną, która pisze "siedzi na telefonie". Nie ten poziom


Przecież na doktorat wcale nie idzie elita intelektualna, tylko 10% doktorantów to ludzie, którzy są zainteresowani, a 90% to Ci, którzy nie mieli pomysłu na siebie/chcieli sobie przedłużyć studia itd.

A przyjmują każdego, aż przykro patrzeć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 16:47   #19
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Dot.: koleżanka z pracy mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość


Przecież na doktorat wcale nie idzie elita intelektualna, tylko 10% doktorantów to ludzie, którzy są zainteresowani, a 90% to Ci, którzy nie mieli pomysłu na siebie/chcieli sobie przedłużyć studia itd.

A przyjmują każdego, aż przykro patrzeć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Matko, przepraszam za off top, ale naprawdę przyjmują jak leci? Bo ja osobiście mimo wysokiej średniej mam spore obawy czy mi się uda
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-16, 16:55   #20
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: koleżanka z pracy mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez linkinpaark Pokaż wiadomość
W niektórych parach są takie reguły, mój facet też nie jada z kobietami z pracy
Serio? A jak się jakaś do niego przysiądzie, to jej mówi, że mu dziewczyna nie pozwala jeść z koleżankami?
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 17:00   #21
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Dot.: koleżanka z pracy mojego chłopaka

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;86716082]Serio? A jak się jakaś do niego przysiądzie, to jej mówi, że mu dziewczyna nie pozwala jeść z koleżankami?[/QUOTE]


Nie, po prostu mają swoją paczkę, którą chodzą wspólnie na obiady, jest to paczka facetów i tak jest od początku I nigdy nie dążył do tego, żeby na siłę umawiać się na obiady z koleżankami Ale wyrok już został wydany
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 17:07   #22
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: koleżanka z pracy mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez linkinpaark Pokaż wiadomość
Matko, przepraszam za off top, ale naprawdę przyjmują jak leci? Bo ja osobiście mimo wysokiej średniej mam spore obawy czy mi się uda
Na kierunkach, o których wiem - kto chciał, ten się dostał. Nawet trójkowi studenci.

Nawet chłopak, który niczego nie zaliczył w pierwszym terminie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 17:42   #23
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: koleżanka z pracy mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez linkinpaark Pokaż wiadomość
W niektórych parach są takie reguły, mój facet też nie jada z kobietami z pracy
To też jest dorozumiana reguła w prawie każdym związku?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 17:45   #24
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: koleżanka z pracy mojego chłopaka

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;86716082]Serio? A jak się jakaś do niego przysiądzie, to jej mówi, że mu dziewczyna nie pozwala jeść z koleżankami?[/QUOTE]

Albo w domu mówi że jadł tylko z facetami

Trochę dziwne, że w pracy mają grupki płciowe i nie jedzą razem. Mają zupełnie inne stanowiska/poziomy i zwyczajnie na siebie nie wpadają czy co?
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 18:06   #25
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Dot.: koleżanka z pracy mojego chłopaka

No ja nie zamierzam zakładać, że mnie facet okłamuje, tym bardziej że mają tę paczkę, którą się trzymają i w podobnym składzie spotykają się po pracy.
Nie wiem czemu jest tak a nie inaczej, tak to funkcjonuje, tam się jada poza biurem,a kobiet i tak jest bardzo mało, więc może dlatego. No i każdy ma przerwę wtedy, gdy ma wolne od roboty. OOni się tak zgrywają, raz się zgrają wszyscy, raz w mniejszym gronie, ale stałe osoby. Nie wiem czemu w tym wątku ja się mam tłumaczyć z tego z kim mój facet jada obiady w pracy.

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
To też jest dorozumiana reguła w prawie każdym związku?
Lecz się z tego chamstwa, naprawdę. Mam nadzieję, że ten nick to przypadek albo wyżywasz się, bo nie ogarniasz w pracy. I naprawdę, nie zamierzam odpowiadać na twoje głupie zachowania, jeszcze tka podłej osoby nie spotkałam i nawet na forum internetowym nie muszę tego znosić.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Na kierunkach, o których wiem - kto chciał, ten się dostał. Nawet trójkowi studenci.

Nawet chłopak, który niczego nie zaliczył w pierwszym terminie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow. Nie sądziłam, że takie osoby robią doktorat.To chyba faktycznie nie za ciekawie

Edytowane przez linkinpaark
Czas edycji: 2019-04-16 o 18:05
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 18:21   #26
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: koleżanka z pracy mojego chłopaka

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;86716082]Serio? A jak się jakaś do niego przysiądzie, to jej mówi, że mu dziewczyna nie pozwala jeść z koleżankami?[/QUOTE]

Wiceprezydent Stanów Zjednoczonych tak ma. Z kobietami się nie stołuje, chyba że żona jest obecna

Autorko, ja martwiłabym się mniej koleżanką, a bardziej brakiem zaufania, zainteresowania i komunikacji w waszym związku.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 18:23   #27
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Dot.: koleżanka z pracy mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Wiceprezydent Stanów Zjednoczonych tak ma. Z kobietami się nie stołuje, chyba że żona jest obecna

Autorko, ja martwiłabym się mniej koleżanką, a bardziej brakiem zaufania, zainteresowania i komunikacji w waszym związku.
Masakra, serio.
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 20:18   #28
KiszkaPasztetowa
Raczkowanie
 
Avatar KiszkaPasztetowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 333
Dot.: koleżanka z pracy mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Może to i lepiej skoro on ma ambicje i otwiera przewód doktorski a Ty zatrzymałaś się na etapie kiepskiej szkoły średniej, bo na doktorat się nie idzie. Wypada aby człowiek po studiach o tym wiedział. Zdecydowanie uważam, że Wasze drogi się rozeszły choćby w tym właśnie obszarze. Nie zdziwię się jeśli przyszły doktor nie wiąże swojej przyszłości z dziewczyną, która pisze "siedzi na telefonie". Nie ten poziom

Chyba sie czyjes kompleksy odezwaly.Zgadzam sie z propozycja z iany nicka na Karyna tho
KiszkaPasztetowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 23:10   #29
julienn
Lady Secret
 
Avatar julienn
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 135
Dot.: koleżanka z pracy mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
A przyjmują każdego, aż przykro patrzeć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Przynajmniej nie każdy kończy. Choć tyle dobrego



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
julienn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 23:18   #30
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: koleżanka z pracy mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez julienn Pokaż wiadomość
Przynajmniej nie każdy kończy. Choć tyle dobrego

Rzeczony osobnik jest na finiszu, no zobaczymy.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-19 01:21:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.