Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : ) - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-05, 20:57   #991
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Hej
Myślę, że już na stałe do Was dołączam, bo zaczęłam ćwiczenia...

I moje cele do lipca to:
- ujędrnić i podnieść biust
- talia: obecnie 65cm-----> 60cm
- uda 53,54cm -----> 50cm
- ujędrnić i podnieść pupę
I ogólnie poprawić wygląd sylwetki.
Za mną dzisiaj 1,5h siłowni
A jutro aerobik czeka
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 21:20   #992
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez AleksisM Pokaż wiadomość
Mary333 - wiesz ja się zbytnio nie znam, ale wydaję mi się, że tak wiesz po coś one muszą być ja robię od miesiąca i brzuch mi się zrobił twardszy i spłaszczony

współczuję Wam tych zajęć do 19, a co dopiero do 21, ja będę się martwić za rok, na razie powoli zabieram się za zakuwanie do matury

dieta w normie bez rewelacji i za chwilę ćwiczonka na brzuch
oj, nie przejmuj się maturą- matura to bzdura żartuję oczywiście

Cytat:
Napisane przez AnijaaT Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, niestety dieta nadal szwankuje, zajęć mam po prostu pełno, może nie do 21, ale 2 dni z rzędu do 19. Ale jakoś znalazłam przed chwilą czas na zrobienie 8 min arms, jestem z siebie dumna. Wiem, że to nic wielkiego, ale ciężko było mi się zmobilizować, ale przynajmniej to była moja mała dawka ruchu na dziś. Cieszę się, że tak dobrze wam idzie. Oczywiście zgadzam się, że za wzorowe dni trzeba się nagradzać, przynajmniej się nie czuje takiego rygoru nad sobą Dobranoc
oj... to też masz cięzko.... ja właśnie do domu wróciłam, zmeczona jestem, zaraz padnę spać....

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
Hej
Myślę, że już na stałe do Was dołączam, bo zaczęłam ćwiczenia...

I moje cele do lipca to:
- ujędrnić i podnieść biust
- talia: obecnie 65cm-----> 60cm
- uda 53,54cm -----> 50cm
- ujędrnić i podnieść pupę
I ogólnie poprawić wygląd sylwetki.
Za mną dzisiaj 1,5h siłowni
A jutro aerobik czeka
oo.. widzę że warszaffka gdzie na siłownie chodzisz???
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 21:51   #993
Rayo
Raczkowanie
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 137
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Hej hej
Widzę,że dobrze się dzieje na forum i każda trwa przy swoich postanowieniach i działaniach bądźmy z siebie dumne
Annaoj - przyjmiesz mnie do grona biegaczek? tak się wkręciłam,że dziś zamiast Plyometric z P90X poszłam z psiakiem w trasę i biegałam całą godzinę,a potem stretch...było cudowniewkręciłam się,choć dopiero od niedzieli...

beatiska
- cenię sobie Jogę i to bardzo, bo jest niezwykłą formą ruchową i mentalną. Jest kilka odmian Jogi,ale każda usprawnia ciało (i umysł ). Wrześniowy Shape w większości był poświęcony Jodze,jeśli to Ci w czymś pomoże i koniecznie napisz jak wrażenia po zajęciach

Mary333
- każde ćwiczenia, jeśli poprawnie wykonywane pomagają w kształtowaniu mięśni; rób jakiś zestaw przez minimum miesiąc i wtedy, po obserwacjach swojego ciała, najlepiej się o tym przekonaszRobiłam kiedyś A6W, doszłam do 32dnia - brzuch zdecydowanie twardszy, mięśnie zarysowane w górnej części, bo resztę 6paka przykrywał tłuszczyk, więc wizualnie nic się prawie nie zmieniło; przestałam robić, bo: się znudziłam i zaczął boleć mnie kręgosłup, choć ćwiczenia wykonywałam poprawnie. Teraz męczę się z Tonym Hortonem i Shaunem T

No,relacja zdana, mogę iść spać Kolorowych i fit snów
__________________
"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego,
albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest" <Jonathan Carroll>
Rayo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 21:56   #994
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Kitka, do Forest'a.

Rayo, podziwiam za tą a6w - ja doszłam kiedyś do 8 dnia i zwątpiłam. Jak dla mnie za nudne to jednak, a jest masa innych rzeczy które mogę robić na poprawę brzucha, na szczęście. Niemniej jednak gratuluję wytrwałości, a ci co skończyli całość i zaczęli ponownie - to już w ogóle wymiatają jak dla mnie
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 22:43   #995
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

ja cieszę sie, że zaczął sie rok akademicki bo chodzę pieszo na uczelnię ( dość szybko zajmuje mi to 30 min w jedną stronę ) więc zawsze to coś

czasem jeszcze coś ćwiczę ( glównie na stepperze) ale szukam czegoś nowego , co by mnie zainteresowało

kupiłam sobie chrom plus, i plusssz detox

niestety narazie z dietka niezbyt , ale w sumie ważne, że nie jem dużo ( byly moje urodziny troche sie wypilo no i tż kupił mi olbrzymia milkę , a czekolady chyba ze 3 miechy nie jadłam )
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 23:11   #996
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

melduje zrobione ćwiczenia z bbl , nie ćwiczyłam sporo czasu i padam dzisiaj ! zakwasy się pojawiły po wczorajszych ćwiczeniach wróciłam do dietki mż , mam nadzieję , że będzie to lepiej wychodziło bo dzisiaj pochłonęłam ok 1350 kcal ..
Dobranoc
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 02:02   #997
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

cześć laski, znów nie mogę spać to pomyślałam, że się odezwę...
ostatnie dni to kociokwik w pracy więc ćwiczenia robię na pół gwizdka, ale cośtam robię. niestety z dietą gorzej. przez ciągłe latanie (2 uczelnie, zajęcia dla kilku kierunków) mam okropną ochotę na węglowodany (makaron, pieczywo ) i mimo, że wybieram zdrowe produkty to kalorii pochłaniam sporo... a ćwiczę coraz mniej... w weekend mam rodzinną imprezę i pewnie w ogóle zrobię sobie wolne.

najbliższe dni to dokończenie filmików z II tyg. insanity i podejście do fit testu. od poniedziałku ruszam znów z intensywnymi ćwiczeniami - i dietą (liczenie kalorii). mimo, że całkiem nieźle czuję się ze sobą to mam ochotę na jakieś -3 kilo i o zgrozo, zakup spódnicy przed kolano .

pochwalę się że wczoraj zostałam wzięta za studentkę (czyli ktoś dał mi jakieś 10-13 lat mniej niż mam) pocieszam się, że chyba nie jest ze mną tak najgorzej...
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 02:28   #998
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
Kitka, do Forest'a.

Rayo, podziwiam za tą a6w - ja doszłam kiedyś do 8 dnia i zwątpiłam. Jak dla mnie za nudne to jednak, a jest masa innych rzeczy które mogę robić na poprawę brzucha, na szczęście. Niemniej jednak gratuluję wytrwałości, a ci co skończyli całość i zaczęli ponownie - to już w ogóle wymiatają jak dla mnie
to jeszcze mi powiesz ile taka zabawa kosztuje???

Cytat:
Napisane przez makkapakka Pokaż wiadomość
cześć laski, znów nie mogę spać to pomyślałam, że się odezwę...
ostatnie dni to kociokwik w pracy więc ćwiczenia robię na pół gwizdka, ale cośtam robię. niestety z dietą gorzej. przez ciągłe latanie (2 uczelnie, zajęcia dla kilku kierunków) mam okropną ochotę na węglowodany (makaron, pieczywo ) i mimo, że wybieram zdrowe produkty to kalorii pochłaniam sporo... a ćwiczę coraz mniej... w weekend mam rodzinną imprezę i pewnie w ogóle zrobię sobie wolne.

najbliższe dni to dokończenie filmików z II tyg. insanity i podejście do fit testu. od poniedziałku ruszam znów z intensywnymi ćwiczeniami - i dietą (liczenie kalorii). mimo, że całkiem nieźle czuję się ze sobą to mam ochotę na jakieś -3 kilo i o zgrozo, zakup spódnicy przed kolano .

pochwalę się że wczoraj zostałam wzięta za studentkę (czyli ktoś dał mi jakieś 10-13 lat mniej niż mam) pocieszam się, że chyba nie jest ze mną tak najgorzej...

bo jest najlepiej z taką figurą... co ja bym dała żeby taką mieć...
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 06:38   #999
aleksmaslanka
Raczkowanie
 
Avatar aleksmaslanka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 379
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Swietnie wam idzie dziewczyny

Jak tak was czytam to mam ochotę też zapisać się na coś. Może rzeczywiście ta siłownia byłaby dobra, Ale aerobic też mnie kusi ;p

Buziaki
aleksmaslanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 06:48   #1000
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Matko Dziewczyny Wu o 3 nad ranem jeszcze nie spicie?!

makkapakka pewnie fajnie się poczułaś jako "studentka". Mi natomiast nigdy nie chca sprzedać piwa w barach gdzie pojawiam się rzadko lub pierwszy raz. Zawsze proszą o dowód osobisty pomimo tego, że do 24 lat nie wiele mi zostało
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 07:54   #1001
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Kiciunia21 nie da się spalić tłuszczu właśnie z brzucha, bo tłuszczu nie spala się miejscowo Zawsze odchudza się całe ciało i często jest tak, ze brzuch na samym końcu A z cwiczeń to aeroby/interwały + trening siłowy na całe ciało. Musisz też pamiętać o diecie, bo jak diety nie ma to możesz cwiczyć, a efektów nie będzie
To chyba tyle, jak vo to pytaj
luskaaa gratuluje wyników
AleksisM a jakie cwiczenia na brzuch robisz?
aleksmaslanka czytałam na wizażu, ze podobno siłownia bardziej odchudza. Nawet jest chyba taki wątek siłownia czy aerobik, czy cos takiego.
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 11:52   #1002
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cześć dziewczyny dawno się nie odzywałam, brak czasu.

Dopisałam swoją wagę i wymiary do tabeli i okazało się, że schudłam 1 kg i jednocześnie przybrałam w piersiach i brzuchu po 1 cm. Ale na razie się nie przejmuje, wydaje mi się że to wina zbliżającej się @.

Poza tym gratuluje wszystkim dziewczynom, które chudną i tracą centymetry
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 14:02   #1003
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 238
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Rayo jasne ,że Cię przyjmę Zazdroszcze kondycji - ja jeszcze nie doszłam / dobieglam do godziny - musze zrobić przerwy . Wczoraj slabo mi poszlo bo zakwasy po niedzieli miałam i dałam radę tylko 5 km przebiec ( ale i tak jeszcze rok temu taki wynik byłby dla mnie totalnie nierealny )
Makkapakka - to oznacza , że świetnie wygladasz- gratuluję
A ja dziś terning z samoobrony a potem truchtem do domku w ramach biegania
__________________
Mężczyzna nie pies - na kości nie poleci
Mam silną wolę - robi ze mną co chce
Annaoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 14:18   #1004
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

hej hej, dziś trochę grzeszę, bo na obiad pizza własnej roboty (wege) a z ćwiczeń "cardio recovery", więc raczej wszystkiego nie spalę.

szukam jakiejś skutecznej i małowymagającej diety do 1300 kal. jak coś macie to podeślijcie... a jakby komuś chciało się takową ułożyć to również zapraszam - wystarczy jeden dzień ale łatwy do modyfikacji.
bez rozpiski to albo jem za mało tzn. prawie nic albo dużo za dużo...
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 14:52   #1005
agussssia
Rozeznanie
 
Avatar agussssia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 980
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

ja się staram jeść właśnie ok 1200- 1300 kcal

zazwyczaj na śniadanie jem jajecznice z 2 jajek,plastra szynki lub dwóch i cebulki. do tego jakiś pomidor lub ogórek .
po tym śniadaniu nie chce mi sie jeść przez kilka godzin (250 kcal)

na 2 śniadanie kanapka z 2 kromek cienko posmarowana masłem z warzywami.
(czasem z masłem orzechowym) nie wiem ok 250kcl

na obiad ryba lub pierś kurczaka z sałatką ok 300 kcal

szklanka mleka lub jakiś jogurt (150 kcal)

na kolację 400ml kefiru (230 kcal)

i zostaje 100 kcal na jakieś owoce albo można do kolacji włączyc .

mój jadłospis zazwyczaj tak samo wygląda.
śniadanie można zamienić na owsiankę
na obiad można zjeść ryż, kaszę , ziemniaki zamiast mięsa (albo i to i to ale ja nie łącze węglowodanów z białkami)
na necie jest pełno jadłospisów wystarczy wpisać dieta 1300 kcal .
__________________
Bo chciałabym ufać Ci tak, by w twoich rękach zostawić mój świat..

agussssia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 15:28   #1006
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Ja raczej nie licze tak bardzo kalorii, ale na oko wychodzi ok. 1300. Jakoś tak, w tych okolicach.
Na śniadanie jem miskę płatków (musli, owsiane, zbożowe...) z mlekiem.
Drugie śniadanie odżywka
Na obiad najczęściej pierś z kurczaka, ryż i jakaś sałatka/surówka.
Podwieczorek/kolajca serek wiejski.
Kolacja (po treningu) odżywka.
Czasami dwa ostatnie posiłki mi się zamieniają, zależy o której mam trening
Ale tak jak mówi agussssia w necie jest mnóstwo różnych jadłospisów. W dziale dietetyka jest chyba wątek ,,Co dzisiaj zjadłaś?" Coś takiego, ogólnie to na ditetyce powinno być dużo tego typu rzeczy
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 16:51   #1007
Truskawkowy Jogurt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 34
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Rayo, ja jestem z siebie bardzo dumna, z was też tyle osób się łamie a my nie załamujemy się, toż to my za przykład możemy robić

makkapakka, z takim szczupłym ciałem to z pewnością można otrzymywać masę takich komplementów

to może ja też przedstawię swój jadłospis
śniadanie - 2 kromki chleba razowego i dodatki, herbatka
2 śn. grahamka + dodatki
obiad : np. makaron pełnoziarnisty al dente z sosem pomidorowym, własnej roboty oczywiście, z pomidorów z puszki pychotka
podw. serek wiejski z rzodkiewką
kolacja jajecznica

Kurde, wczoraj nie wyrobiłam się i nie ćwiczyłam nawet nie miałam czasu normalnie zjeść posiłków, zjadłam obiad o 17 zamiast 15:30, potem dopiero o 19:45 trochę fistaszków, na śniadanie 1 kromka, katastrofa wręcz
Ale dziś wszystko ok ale jutro nie idę na pływalnie wredna @
zaraz idę ćwiczyć, muszę pochwalić się wam, że mój cellulit po 11 dniach lodowatych pryszniców rano i wieczorem ( uwielbiam to ), wsmarowywaniu kremiku, ćwiczeniach i dietce zaczyna się zmniejszać
Ja chcę już sobotę i warzenie, samą motywacją jest czekanie na warzenie, które mnie motywuje
Truskawkowy Jogurt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 16:55   #1008
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Wróciłam z jogi.
Było dziwnie, bo były tylko 2 osoby + instruktorka. Na początku troszkę się krępowałam, ale potem było coraz lepiej. Własnie doszłam do wniosku jaka jesem nierozciągnięta. W sumie czuję wszystkie mięśnie, ale było naprawdę fajnie. W końcu jakieś wyciszenie. czasami lubie miec te 10-15min dla siebie, ale nie znajduje czasu, a tutaj na wstępie i zakonczeniu była chwila wyciszenia. Dopóki te zajęcia przetrwają, dopóty będę chodzić
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 17:46   #1009
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

a ja jutro ide na pilates, na uczelni mam za free pewnie bede po nim konać...
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 19:41   #1010
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

cześć dziewczynki muszę się pochwalić, że dziś przebiegłam 9 km!!!!!!! ale super się czuję, godzina ciągłego biegu, pokonałam tym sposobem mój życiowy rekord odpuścilam dziś siłowe, ale bieganko poprawiłam jeszcze rowerkiem (25 min) i orbim (15 min). więc jestem z siebie dziś mega zadowolona
Mary mam do Ciebie pytanko: bo Ty robisz interwały na rowerku, więc powiedz mi (bo nie chce mi się przekopywać całego wątku) czy jak robiłam po minucie naprzemian szybko i trochę wolniej i tak przez 10 min to dobrze? czy o to w tym chodzi?

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Wróciłam z jogi.
Było dziwnie, bo były tylko 2 osoby + instruktorka. Na początku troszkę się krępowałam, ale potem było coraz lepiej. Własnie doszłam do wniosku jaka jesem nierozciągnięta. W sumie czuję wszystkie mięśnie, ale było naprawdę fajnie. W końcu jakieś wyciszenie. czasami lubie miec te 10-15min dla siebie, ale nie znajduje czasu, a tutaj na wstępie i zakonczeniu była chwila wyciszenia. Dopóki te zajęcia przetrwają, dopóty będę chodzić
fajnie, że poszłaś i spróbowałaś. bo to naprawdę fajna sprawa. mięśnie pracują, a mimo to te ćwiczenia dają relaks. ja kiedyś chodziłam i bardzo sobie chwaliłam, naprawdę znacznie poprawiła się moja gibkość może kiedyś wrócę jeszcze do jogi bo teraz nie dałabym rady chyba w połowie zrobić tego, co kiedyś
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 20:06   #1011
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

agussssia, Mary333, Truskawkowy Jogurt dzięki za rozpiski jedzeniowe. gotowe diety z gazet jakoś do mnie nie przemawiają zawsze jest tam tyle do zjedzenia, że trudno mi uwierzyć, że jest to tylko 1200 czy 1300 kal... a dokładnie wyliczać mi się nie chce. zazwyczaj też potrawy brzmią strasznie zniechęcająco...

lecę odsypiać nieprzespaną noc. do jutra.
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 20:15   #1012
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez plastikowa biedronka Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki muszę się pochwalić, że dziś przebiegłam 9 km!!!!!!! ale super się czuję, godzina ciągłego biegu, pokonałam tym sposobem mój życiowy rekord odpuścilam dziś siłowe, ale bieganko poprawiłam jeszcze rowerkiem (25 min) i orbim (15 min). więc jestem z siebie dziś mega zadowolona
Mary mam do Ciebie pytanko: bo Ty robisz interwały na rowerku, więc powiedz mi (bo nie chce mi się przekopywać całego wątku) czy jak robiłam po minucie naprzemian szybko i trochę wolniej i tak przez 10 min to dobrze? czy o to w tym chodzi?


fajnie, że poszłaś i spróbowałaś. bo to naprawdę fajna sprawa. mięśnie pracują, a mimo to te ćwiczenia dają relaks. ja kiedyś chodziłam i bardzo sobie chwaliłam, naprawdę znacznie poprawiła się moja gibkość może kiedyś wrócę jeszcze do jogi bo teraz nie dałabym rady chyba w połowie zrobić tego, co kiedyś

woooow...gratulacje

ja dzis prawie bezćwiczeniowo niestety-nie mialam kiedy ...a jestem juz tak zmęczona że szok... za to dieta jest
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 20:22   #1013
luskaaa
Raczkowanie
 
Avatar luskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 493
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez plastikowa biedronka Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki muszę się pochwalić, że dziś przebiegłam 9 km!!!!!!! ale super się czuję, godzina ciągłego biegu, pokonałam tym sposobem mój życiowy rekord odpuścilam dziś siłowe, ale bieganko poprawiłam jeszcze rowerkiem (25 min) i orbim (15 min). więc jestem z siebie dziś mega zadowolona
łał, łaaał gratulacje! jak ja marze zeby miec taka kondycje zeby jak bede miala zly humor wybiec z domu i wrocic za godzine co roku na wiosne/lato zaczynam biegac tak kilka dni gora tydzien a potem zawsze jest jakis dluzszy wyjazd albo przerwa no a teraz jak dla mnie nie ma warunkow pogodowych wiec lipa

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Wróciłam z jogi.
Było dziwnie, bo były tylko 2 osoby + instruktorka. Na początku troszkę się krępowałam, ale potem było coraz lepiej. Własnie doszłam do wniosku jaka jesem nierozciągnięta. W sumie czuję wszystkie mięśnie, ale było naprawdę fajnie. W końcu jakieś wyciszenie. czasami lubie miec te 10-15min dla siebie, ale nie znajduje czasu, a tutaj na wstępie i zakonczeniu była chwila wyciszenia. Dopóki te zajęcia przetrwają, dopóty będę chodzić
fajnie sie tak wyciszyc, zrelaksowac niedawno wlasnie odkrylam ze takie cwiczenia rozluzniajace sa cudowne


Cytat:
Napisane przez makkapakka Pokaż wiadomość
agussssia, Mary333, Truskawkowy Jogurt dzięki za rozpiski jedzeniowe. gotowe diety z gazet jakoś do mnie nie przemawiają zawsze jest tam tyle do zjedzenia, że trudno mi uwierzyć, że jest to tylko 1200 czy 1300 kal... a dokładnie wyliczać mi się nie chce. zazwyczaj też potrawy brzmią strasznie zniechęcająco...

lecę odsypiać nieprzespaną noc. do jutra.
ja jem jak odkurzacz i wlasnie nie wiem czy mam rozepchany zoladek czy po prostu takie jest moje zapotrzebowanie w zasadzie nie licze kalorii ale kilka razy policzylam i bylo troche ponad 1300

a dzisiaj zjadlam pyyszny szpinak chodzil za mna od dawna i wreszcie dzisiaj sobie zjadlam z wiesniakiem i przyprawami
__________________

luskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 20:30   #1014
Truskawkowy Jogurt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 34
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

plastikowa biedronka, kobito, toż ja po 15 minutach umieram i wypluwam wnętrzości , a ty 9 km niesamowita jesteś

Ja dzisiaj 40 minut ćwiczeń, jak ja nie lubie tej monotonii gdy kręci się hula hopem, stoje, kręce, kręce, kręce, kręce, oszaleć można ale jakoś wytrzymuję to symboliczne 8 minut

Co do biegania, to ja z bloku przeprowadzam się w sierpniu do domu i dookoła mam śliczne tereny, widoczki sobie pooglądam, pobiegam zawsze chciałam biegać, ale nie mam do tego warunków, ciężko biegać w pobliżu sygnalizacji świetlnych
Tak się zastanawiam - wypiłam dzisiaj sok 300 ml z Tarczyna chyba, multiwitamina czerwone owoce, zastanawia mnie jego skład, bo w gruncie rzeczy nie było CUKIER, ale zastanowił mnie syrop glukozowo-fruktozowy, toż to cukry są przecież, chyba źle zrobiłam pijąc ten soczek ale i tak niezbyt mi smakował więc nie kusi

miłej nocki
Truskawkowy Jogurt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 20:35   #1015
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Truskawkowy Jogurt Pokaż wiadomość
plastikowa biedronka, kobito, toż ja po 15 minutach umieram i wypluwam wnętrzości , a ty 9 km niesamowita jesteś

Ja dzisiaj 40 minut ćwiczeń, jak ja nie lubie tej monotonii gdy kręci się hula hopem, stoje, kręce, kręce, kręce, kręce, oszaleć można ale jakoś wytrzymuję to symboliczne 8 minut

Co do biegania, to ja z bloku przeprowadzam się w sierpniu do domu i dookoła mam śliczne tereny, widoczki sobie pooglądam, pobiegam zawsze chciałam biegać, ale nie mam do tego warunków, ciężko biegać w pobliżu sygnalizacji świetlnych
Tak się zastanawiam - wypiłam dzisiaj sok 300 ml z Tarczyna chyba, multiwitamina czerwone owoce, zastanawia mnie jego skład, bo w gruncie rzeczy nie było CUKIER, ale zastanowił mnie syrop glukozowo-fruktozowy, toż to cukry są przecież, chyba źle zrobiłam pijąc ten soczek ale i tak niezbyt mi smakował więc nie kusi

miłej nocki
ja zawsze cos ogladam w tv jak krece
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 20:37   #1016
AleksisM
Raczkowanie
 
Avatar AleksisM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 431
GG do AleksisM
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Mary333 - różne trochę z fatburningu trochę T.Webb taki misz masz

a u mnie jak na razie dieta słabo, a ćwiczenia średnio jakoś motywacja mi spada
__________________

Olejmy wszystko, liczy się tylko to co
teraz,
Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś
umierać!


60kg->58->55->54->53




AleksisM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 21:07   #1017
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
woooow...gratulacje
Cytat:
Napisane przez luskaaa Pokaż wiadomość
łał, łaaał gratulacje! jak ja marze zeby miec taka kondycje zeby jak bede miala zly humor wybiec z domu i wrocic za godzine co roku na wiosne/lato zaczynam biegac tak kilka dni gora tydzien a potem zawsze jest jakis dluzszy wyjazd albo przerwa no a teraz jak dla mnie nie ma warunkow pogodowych wiec lipa
Cytat:
Napisane przez Truskawkowy Jogurt Pokaż wiadomość
plastikowa biedronka, kobito, toż ja po 15 minutach umieram i wypluwam wnętrzości , a ty 9 km niesamowita jesteś

Ja dzisiaj 40 minut ćwiczeń, jak ja nie lubie tej monotonii gdy kręci się hula hopem, stoje, kręce, kręce, kręce, kręce, oszaleć można ale jakoś wytrzymuję to symboliczne 8 minut
dziękuję dziewczyny sama nie wiem, jak to zrobiłam - jakoś tak sobie zaplanowałam, że spróbuję tyle i się udało a nad kondycją cały czas pracuję, zaczynałam od 10 minut i myślałam, że nigdy się do tego nie przekonam, bo nigdy biegać nie lubiłam. ale jak widać wszystko się da, jeśli się tylko człowiek nie poddaje
aaa dodam, że ja biegam na bieżni. boję się tej pogody, wieje jak diabli, zimno jakoś i właściwie to chyba wolę bieżnię, bo nie mam żadnego stadionu/boiska w pobliżu. ale na warunki też nie mogę narzekać, bo mam gdzie biegać, tylko że jakoś sama w terenie nie lubię. być może to się zmieni, bo się wkręcam
a hula hop jest faktycznie monotonne i nudne (prawie jak twister który u mnie kurzy się w kącie), ja jak kręcę to muszę coś oglądać, inaczej w ogóle się nie zabieram, bo rzuciłabym to z nudów po 10 minutach. ale efekty są, więc staram się kręcić w dni wolne od siłowni
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 21:25   #1018
Rayo
Raczkowanie
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 137
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Zgłaszam się po całym dniu
Przede wszystkim za kolejny dzień wytrwałości! Trzeba się chwalić,żeby motywacja nie spadała

Mój dzisiejszy dzień treningowy: 40minutowe bieganie, później Shoulders&Arms i Ab ripper X.

Dietowo też nie najgorzej, bo mały grzeszek przed @ - 3 kostki gorzkiej czekolady, a tak to: (makkapakka - mój przykładowy jadłospis )
1. owsianka:3-4 łyżki płatków owsianych, 1 łyżka otrębów żytnich gotowane w 150ml wody a czasem mleka 0,5%tł. z garścią rodzynek/żurawiny/orzechów/migdałów + whey (odżywka białkowa)
2. naleśniki żytnie z chudym twarogiem i 1/2banana
3. miseczka zupy kalafiorowej bez zabielania, łosoś pieczony w folii, pomidor
4. sushi z łososiem i krewetką 4 sztuki, imbir (TŻ zrobił niespodziankę wracając z pracy )
W zasadzie to nie wiem ile dokładnie wychodzi kalorii, ale jak kiedyś liczyłam, to wychodzi 1300-1500.
__________________
"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego,
albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest" <Jonathan Carroll>
Rayo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 07:50   #1019
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 238
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Plastikowa biedronka ale mi ćwieka zabialaś- jestem pod wrazeniem i gratuluję Mam jeszcze pytanko do Ciebie - biegasz tylko na biezni, próbowalas kiedyś w terenie? Powiem Ci ,że jest trudniej , nie wiem dlaczego ale na stadionie zawsze mi gorzej idzie niż na bieżni.
Ja wczoraj niestety nie dałam rady iśc na trening bo jak wróciałam z pracy o 17.30 to padłam ( wyszłam na 8.00 ). Dziś mam wolne i chyba sie skuszę przed basenem na bieganie- to forum bardzo bardzo mnie motywuje
Rayo - czy liczysz dystans jak biegasz czy nie ?
__________________
Mężczyzna nie pies - na kości nie poleci
Mam silną wolę - robi ze mną co chce

Edytowane przez Annaoj
Czas edycji: 2010-10-07 o 07:52
Annaoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 09:46   #1020
Feminka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 70
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Macie niezłe tempo... Ktoś pisał, że chodzi do Forest'a- tez kiedyś tam chodizłam ^^ Teraz do Everybody Fitness i Fit Funu. Jak nie macie motywacji to polecam klub fitness- inni motywują, instruktor motywuje ^^

Za dwa dni mam ważenie... Chyba tylko dlatego się trzymam.
Agusssia- masz fajny plan jedzeniowy (spodobał mi się). Ja staram sie jeść codziennie co innego w miare możliwści. I też ok 1200-1300 kcal...
Feminka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.