Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69. - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-15, 19:44   #2041
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez avocado77 Pokaż wiadomość
Tak jak piszę, twarz, na której miałam wyleczone podrażnienie, goi mi się po zabiegu bardzo dobrze. Zostało tylko trochę zaczerwienienia, gdybym nałożyła trochę podkładu to w ogóle nie byłoby widać, że w piątek po południu miałam coś robionego.

Szyja i dekolt, na którym podrażnienia przed zabiegiem nigdy nie miałam i gdzie nigdy nie stosowałam leków, są potwornie czerwone i bolą. Wydaje mi się, że po prostu zbyt głęboko poszła. Zaczynała robić właśnie od dekoltu i było to potwornie bolesne. Twarz bolała znacznie mniej. Plus, nie znam się na tym, ale może jak jechała nie dostosowała głębokości do kształtu ciała, bo szczególnie obolałe mam obojczyki.

Albo ten zabieg zawsze ma takie skutki - robię po raz pierwszy i nie wiedziałam.
Nie znam szczegółów, ale pisałam, że od kilku tygodni (miesięcy, nie jestem pewna) piecze Cię twarz przy nakładaniu czegokolwiek. Od razu nasuwa się zapalenie albo jakaś nadwrażliwość. Czymś sobie zaleczyłaś chwilowo twarz, niekoniecznie dekolt. To nie jest normalne, że twarz piecze po nałożeniu zwykłego kremu. To jest sprawa dla dermatologa, a już na pewno nie chodzenia na inwazyjne zabiegi. Ale to Twoja twarz i Twoja sprawa, co z nią robisz. Ja bym na Twoim miejscu poczekała miesiąc zanim bym na kawitację poszła...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-15, 19:58   #2042
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Domol do czyszczenia pralki - ktoś używał, warto?

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
Ja. Tak.


Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-16, 12:32   #2043
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Jak ktoś jest minimalistą to nawet taki bon może być trudny do zrealizowania. Ja uznaje jedynie prezenty szybko zużywane, np. spożywcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Idąc takim rozumowania, to najlepiej w ogóle nic nie kupować. Jak ktoś nie chce pytać albo ktoś nie chce powiedzieć, to wg mnie taki bon to najepsza opcja. Ciężko mi uwierzyć, że nawet duży minimalista nie będzie czegoś potrzebował z Ikei. Tym bardziej, że karta podarunkowa jest tam ważna bezterminowo, więc nawet jak ktoś wszystko ma, to w końcu coś się i tak zepsuje albo wysłuży.

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Trochę frapuje mnie jedna rzecz, stwierdzilam że zapytam tutaj o opinie innych Od jakiegoś czasu menager angażuje tylko jedna osobę w jakieś dodatkowe zadania i się zastanawiam, z czego to wynika. Oczysiscie jak ktoś jest chętny, to nie ma problemu, żeby się w coś zaangażował z własnej inicjatywy, ale jeśli chętnych nie ma, to mam wrażenie, że zwraca się z tymi dodatkowymi zadaniami właśnie do tej osoby. Wszyscy mamy takie same stanowiska, podobne doświadczenie. I się tak zastanawiam z czego to wynika - czy to właśnie do tej osoby ma największe zaufanie? Bo widząc jak pracuje, to też z drugiej strony mam wrażenie, że to może być też forma "aktywizacji" tej osoby, zaangażowania jej, żeby była bardziej aktywna. Sama nie wiem, bo też czuje takie ukłucie, że może to ja z kolei nie jestem osobą godna zaufania w mniemaniu menagera, żeby powierzyć mi tego typu dodatkowe zadanie Mieliscie podobne sytuacje w pracy? Co o tym myślicie?

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
Wg mnie uważa ją za najbardziej kompetentną osobą albo ją lubi i faworyzuje co oczywiście jest nie fair wobec innych pracowników.

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że w tym drugim jest więcej kolorowych lakierów w zestawie.


Black Friday

Czy w sieciowkach typu Stradivarius były w poprzednich latach jakieś zniżki na black friday? Podoba mi się kurtka i nie wiem czy jest sens czekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inditex od jakiś czasu bierze udział w BF, ale nie na wszystko. Robią zakładkę special price, ale ciężko przewiedzieć co tam wpadnie.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Te zestawy startowe maja lampy typu mostki nie zabudowane z tylu. Podasz link do zestawu, ktory polecasz ?
Niestety nie pomogę, nie orientuje się jake teraz są zestawy. Swój kupowałam 3 lata temu i właśnie nie wiedziałam, że te zabudowane są lepsze. Też mam mostek. A teraz już paznokci w ogóle nie robię, więc nie wiem co mają w ofercie. Z tym mostem miałam problem, że nie do końca utwardzał wszystkie lakiery i dowiedziałam się, że to właśnie może być przez to. Ale możesz sobie zestaw skompletować sama. Lampa, 2 pilniczki, odtłuszczacz, baza, top i kolor jaki tam chcesz. Ja i tak wolałam inną bazę niż ta, kótra była w zestawie. Używałam tej poniżej Ona mi się o wiele lepiej trzymała na paznokciach, lepiej je utwardzała, ale też gorzej się ściągała.

https://www.neonail.pl/katalog/manic...ural-nude.html

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Jaki polecacie płyn do mycia kafli w łazience przy dużym kamieniu i osadzie? Tylko pisząc dużym kamieniu to mam na myśli że dosłownie wszystko w łazience jest aż białe
Większość środków działa podobnie, ja lubię Frosha, bo nie jest chemiczny. Lubię też ocet w żelu, ale on daje czadu, jeśli chodzi o zapach. Możesz też próbować samym octem albo sodą. D tego szczotka i musisz to szorować kilka razy. Możesz też namoczyć papierowe ręczniki środkiem do czyszczenia i obłożyć tym kabinę. Jak masz taki problem z kamieniem, to najlepiej wycierać kabinę po każdej kąpieli.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Dzisiaj po raz pierwszy spotkałam się z dzieckiem, które przez całą godzinę układało zabawki w rzędach. Długie rzędy na cały pokój z dużych zabawek, pod kanapą malutkie zabawki też w zgrabnym rzędzie. Fiksacja na pojazdy.
Czytałam wielokrotnie, że coś takiego pojawia się przy zespole Aspergera, ale jednocześnie nie jest to żadna podstawa do diagnozy...
Nie poruszać tego tematu z rodzicami dziecka czy warto wspomnieć, aby może wyczulić ich na ten temat?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po pierwsze takie rzeczy na takim etapie rozwju są normlane. Dzieci moich znajomych też miały fiksację np. na tylko budowanie czegoś z klocków albo ustawianie wszystkiego równo. Jedno dziecko kochało traktory, drugie dinozaury, trzecie lokomotywy. Inne rzeczy wtedy mogły nie istnieć. Wszystko musiało być w traktory, zabawki traktory, trzeba było mu traktory rysować, iść na pole szukać traktora itd. Córka jednych znajomych przez pewien okres w ogóle nie dawała sobie zakładać czapki. Teraz w czapce chodziła by cały czas

Po drugie z tego co mi wiaodmo w takim wieku ciężko jest zdiagnozować dziecko, bo właśnie nie wiadomo czy to tylko chwilowe akcje związane z wiekiem czy faktycznie coś się dzieje. Moi znajomi dostali taką informację. Oczywiście jak się chce i ma możliwości, to jakieś tam metody ponoć są. Ogólnie rodzice bardzo często nie chcą widzieć problemu, bo jak to ich dziecko nie jest idealne. Ci sami znajomi teraz kiedy ich syn jest starszy już go nie diagnozują, bo on taki jest i jest taki cudowny, a wg mnie tam coś się ewidentnie nie zgadza, ale to ich sprawa. Szkoda tylko dziecka.

W rodzinie też ma dziecko z ZA. Właściwie to już nastolatek. Rodzice długo udawali, że wszystko jest ok, bo nie chce przyjąć do wiaodmości, że coś się dzieje. Ogólnie ja bym takiego tematu nie poruszła, bo ludzie są na tym punkcie przewrażliwieni. Moja jedna kumpela się oburzyła na drugą jak tamta jej zasugerowała wizytę dziecka u logopedy, bo jej syna totalnie nie szło zrozumieć.

Cytat:
Napisane przez avocado77 Pokaż wiadomość
Miałam w piątek kosmetyczny zabieg laserowy, który okazał się bardzo bolesny w trakcie i po. Jestem po dwóch nieprzespanych nocach, bo tak mnie piecze.

Na skórę używam Avene Cicalfate i podobne. Co mogę jeszcze połknąć, żeby normalnie funkcjonować? Apap nie działa.
W takiej sytuacji to najelpiej skontaktować się z osobą, która wykonywała zabieg.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-16, 13:38   #2044
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Idąc takim rozumowania, to najlepiej w ogóle nic nie kupować. Jak ktoś nie chce pytać albo ktoś nie chce powiedzieć, to wg mnie taki bon to najepsza opcja. Ciężko mi uwierzyć, że nawet duży minimalista nie będzie czegoś potrzebował z Ikei. Tym bardziej, że karta podarunkowa jest tam ważna bezterminowo, więc nawet jak ktoś wszystko ma, to w końcu coś się i tak zepsuje albo wysłuży.
Czasami opcja prezentów spożywczych nie jest taka zła. Mam w rodzinie osobę, która kiedy kupuje prezenty na Gwiazdkę to przeznacza na to budżet 15-20 zł i ostatnio dostałam termofor, a wcześniej szklane pudełko. Nie krytykuję, ale szczerze? Wolałabym za tę sumę dostać po prostu dobrą czekoladę.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-16, 14:01   #2045
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 756
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Czasami opcja prezentów spożywczych nie jest taka zła. Mam w rodzinie osobę, która kiedy kupuje prezenty na Gwiazdkę to przeznacza na to budżet 15-20 zł i ostatnio dostałam termofor, a wcześniej szklane pudełko. Nie krytykuję, ale szczerze? Wolałabym za tę sumę dostać po prostu dobrą czekoladę.
W takiej kwocie na pewno byłby to lepszy wybór.
Ale znowu: nie ma prezentów uniwersalnych. Można też trafić na taką marudę, jak ja, która nie przepada za wieloma popularnymi prezentowymi słodyczami, za czekoladą ostatnio też średnio, za to ucieszyłaby się z (odpowiednich) żelek Haribo.
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-16, 14:08   #2046
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

[1=695d786c3492781c3fd020c 39a3abf990173eddf_6577a2b 887a02;89691614]W takiej kwocie na pewno byłby to lepszy wybór.
Ale znowu: nie ma prezentów uniwersalnych. Można też trafić na taką marudę, jak ja, która nie przepada za wieloma popularnymi prezentowymi słodyczami, za czekoladą ostatnio też średnio, za to ucieszyłaby się z (odpowiednich) żelek Haribo.[/QUOTE]

Tyle że słodycze dość łatwo dać potem komuś innemu. Zwłaszcza jak są bez alkoholu. Mnie się zdarza dostać na święta rzeczy, których my nie lubimy, ale wtedy po prostu podrzucam komuś z rodziny przy okazji i z reguły ta osoba się cieszy, a mnie nic nie zalega na półkach.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-16, 15:32   #2047
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Czasami opcja prezentów spożywczych nie jest taka zła. Mam w rodzinie osobę, która kiedy kupuje prezenty na Gwiazdkę to przeznacza na to budżet 15-20 zł i ostatnio dostałam termofor, a wcześniej szklane pudełko. Nie krytykuję, ale szczerze? Wolałabym za tę sumę dostać po prostu dobrą czekoladę.
W takim wypadku, to faktycznie lepiej kupić czekoladki albo wino. Nawet jak się samu nie je słodyczy czy nie pije alkoholu, to zawsze można komuś oddać. No ale jak te prezenty są droższe, to już ciężej.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-16, 17:34   #2048
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 094
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Tyle że słodycze dość łatwo dać potem komuś innemu. Zwłaszcza jak są bez alkoholu. Mnie się zdarza dostać na święta rzeczy, których my nie lubimy, ale wtedy po prostu podrzucam komuś z rodziny przy okazji i z reguły ta osoba się cieszy, a mnie nic nie zalega na półkach.




Alkohole, słodycze, dobre kawy/herbaty są o tyle spoko, że zawsze można przekazać dalej i się nie zmarnuje.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-16, 18:21   #2049
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Nie jem słodyczy ale wolałabym dostać czekoladę niż jakąś durnostójkę. Zaniosłabym nawet do pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-16, 18:42   #2050
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

[1=695d786c3492781c3fd020c 39a3abf990173eddf_6577a2b 887a02;89691614]W takiej kwocie na pewno byłby to lepszy wybór.
Ale znowu: nie ma prezentów uniwersalnych. Można też trafić na taką marudę, jak ja, która nie przepada za wieloma popularnymi prezentowymi słodyczami, za czekoladą ostatnio też średnio, za to ucieszyłaby się z (odpowiednich) żelek Haribo.[/QUOTE]

Najśmieszniejsze jest to, że ta osoba bardzo dobrze się orientuje w moich upodobaniach "słodyczowych".

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
W takim wypadku, to faktycznie lepiej kupić czekoladki albo wino. Nawet jak się samu nie je słodyczy czy nie pije alkoholu, to zawsze można komuś oddać. No ale jak te prezenty są droższe, to już ciężej.
Mam wrażenie, że tu jest takie myślenie, że czekoladki byłyby gorszym prezentem niż "rzecz". Najgorsze jest zawsze to, ze przy rozpakowaniu prezentu jest oczekiwanie jakiegoś komentarza z mojej strony (poza wiadomo "dziękuję"), a ja nie wiem, co powiedzieć.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-16, 18:55   #2051
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Dziewczyny, resweratrol a tabletki anty? Ktoś wie, czy można łączyć?
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-16, 19:10   #2052
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Czy jest tu ktoś zna się na Nintendo?


chodzi mi konkretnie o etui które znalazłam gdzies na dnie szafki ( nie mam pojęcia skąd je mam ) i chciałabym dowiedzieć się na jaki to model XD Oraz o potwierdzenie czy to może być jakaś chińska podróbka czy jednak oryginalna metka. Szukałam info na ten temat ale słabo mi idzie i nic nie mogę znaleźć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-16, 19:12   #2053
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Najśmieszniejsze jest to, że ta osoba bardzo dobrze się orientuje w moich upodobaniach "słodyczowych".



Mam wrażenie, że tu jest takie myślenie, że czekoladki byłyby gorszym prezentem niż "rzecz". Najgorsze jest zawsze to, ze przy rozpakowaniu prezentu jest oczekiwanie jakiegoś komentarza z mojej strony (poza wiadomo "dziękuję"), a ja nie wiem, co powiedzieć.
Dla mnie po prostu czekoladki/wino czy tam jakiś inny alkohol, to jest prezent taki trochę na odwal. Nie wiem co mam komuś kupić, nie chce mi się o tym myśleć ani pytać kogoś co kupić, więc kupię flaszkę w Żabce 5 minut przed imprezą i będzie gitara. Ogólnie nie zrozum mnie źle, ja nie jestem żadną materialistką, po prostu uważam, że jak się idzie na impreze gdzie wypada przynieść prezent, to fajnie jak ten prezet ma ręce i nogi. Ja się zawsze podpytuję co ktoś chce, jak idziemy większą grupą, to robimy zrzutkę na coś większego. Jak ktoś się nie potrafi określić, to zwykle pada na kartę podarunkową. Wiem, że to też nie jest jakieś super oryginalne, ale mniej więcej wiem kto jakie sklepy lubi, więc pada na ten skelp. Uważam też, że kupowanie prezentów w czasach gdzie praktycznie każdy wszytsko ma jest dość ciężkie
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-16, 19:31   #2054
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Dla mnie po prostu czekoladki/wino czy tam jakiś inny alkohol, to jest prezent taki trochę na odwal. Nie wiem co mam komuś kupić, nie chce mi się o tym myśleć ani pytać kogoś co kupić, więc kupię flaszkę w Żabce 5 minut przed imprezą i będzie gitara. Ogólnie nie zrozum mnie źle, ja nie jestem żadną materialistką, po prostu uważam, że jak się idzie na impreze gdzie wypada przynieść prezent, to fajnie jak ten prezet ma ręce i nogi. Ja się zawsze podpytuję co ktoś chce, jak idziemy większą grupą, to robimy zrzutkę na coś większego. Jak ktoś się nie potrafi określić, to zwykle pada na kartę podarunkową. Wiem, że to też nie jest jakieś super oryginalne, ale mniej więcej wiem kto jakie sklepy lubi, więc pada na ten skelp. Uważam też, że kupowanie prezentów w czasach gdzie praktycznie każdy wszytsko ma jest dość ciężkie
Z jednej strony się zgadzam, bo faktycznie alkohol czy czekoladki to mało wyszukany prezent i ktoś może pomyśleć że na odwal.
Z drugiej strony w gruncie rzeczy jest to bezpieczne.
Dla mnie chyba wciąż wygrywa karta podarunkowa i ewentualnie do niej butelka wina. Też nie jest to zbyt pomysłowe, ale zawsze ktoś coś sobie sam wybierze i będzie zadowolony. Najchętniej kupuję karty do galerii handlowej w okolicy.

Za to mocno oduczyłam się prezentów składkowych. Mogę co najwyżej złożyć się na kartę z bliskimi koleżankami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-16, 19:47   #2055
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez MeIike Pokaż wiadomość
Dziewczyny, resweratrol a tabletki anty? Ktoś wie, czy można łączyć?
Powinno być ok, nie łącz za to z zadnymi lekami rozrzedzającymi krew, statynami albo lekami antyhistaminowymi. Benzo tez niewskazane, ale zakładam ze nie bierzesz.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-16, 20:15   #2056
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Dla mnie po prostu czekoladki/wino czy tam jakiś inny alkohol, to jest prezent taki trochę na odwal. Nie wiem co mam komuś kupić, nie chce mi się o tym myśleć ani pytać kogoś co kupić, więc kupię flaszkę w Żabce 5 minut przed imprezą i będzie gitara. Ogólnie nie zrozum mnie źle, ja nie jestem żadną materialistką, po prostu uważam, że jak się idzie na impreze gdzie wypada przynieść prezent, to fajnie jak ten prezet ma ręce i nogi. Ja się zawsze podpytuję co ktoś chce, jak idziemy większą grupą, to robimy zrzutkę na coś większego. Jak ktoś się nie potrafi określić, to zwykle pada na kartę podarunkową. Wiem, że to też nie jest jakieś super oryginalne, ale mniej więcej wiem kto jakie sklepy lubi, więc pada na ten skelp. Uważam też, że kupowanie prezentów w czasach gdzie praktycznie każdy wszytsko ma jest dość ciężkie
Ja robię tak jak Ty, czyli staram się żeby prezent był sensowny i albo podpytuję, albo kupuję coś co wiem, że dana osoba lubi. Ale też mam świadomość że w dzisiejszych czasach kwota 15-20 zł jest bardzo skromna i sama gdybym musiała się ograniczyć do takiej kwoty, to kupiłabym coś typu czekoladki/kawa/wino (choć te dwie ostatnie pozycje też byłoby ciężko kupić w tej cenie, jeśli miałoby być to coś dobrego), bo każdy inny prezent tzw. konkretny będzie wielokrotnie tę sumę przekraczał.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-16, 20:45   #2057
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Ktoś ma urządzenie do peelingu kawitacyjnego/mikrodermabrazji do użytku w domu? Warto kupić, dobre rezultaty czy lepiej sobie darować?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-16, 21:32   #2058
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez rebeccaa Pokaż wiadomość
Ktoś ma urządzenie do peelingu kawitacyjnego/mikrodermabrazji do użytku w domu? Warto kupić, dobre rezultaty czy lepiej sobie darować?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sprzęt sprzętowi nierówny. Zależy od parametrów. Dobry sprzęt, jeśli umiesz go wykorzystać przyniesie fajny efekt.

Ja pracowałam w jednym miejscu, gdzie do sprzedaży była kawitacja niczemu nie odbiegajaląca od tej salonowej. Z kolei w innym miejscu ta salonowa była taka słaba, że w ogóle nie używałam tego sprzętu, bo byłoby mi wstyd przed klientką/klientem :/

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-16, 22:07   #2059
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 094
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Czy jest tu ktoś zna się na Nintendo?


chodzi mi konkretnie o etui które znalazłam gdzies na dnie szafki ( nie mam pojęcia skąd je mam ) i chciałabym dowiedzieć się na jaki to model XD Oraz o potwierdzenie czy to może być jakaś chińska podróbka czy jednak oryginalna metka. Szukałam info na ten temat ale słabo mi idzie i nic nie mogę znaleźć.

Wrzucaj, nie jestem ekspertem, ale mogę spróbować pomóc.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-17, 08:27   #2060
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Powinno być ok, nie łącz za to z zadnymi lekami rozrzedzającymi krew, statynami albo lekami antyhistaminowymi. Benzo tez niewskazane, ale zakładam ze nie bierzesz.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez rebeccaa Pokaż wiadomość
Ktoś ma urządzenie do peelingu kawitacyjnego/mikrodermabrazji do użytku w domu? Warto kupić, dobre rezultaty czy lepiej sobie darować?
Ja mam ten przyrząd do peelingu kawitacyjnego i powiem szczerze, że u mnie efektów za bardzo nie widać. Jednak kiedy mam więcej czasu robię sobie taki seansik, przechodzę przez wszystkie etapy opisane w instrukcji, włączam wszystkie tryby po kolei, bo takie mizianie po twarzy bardzo lubię Dla mnie to bardziej taka forma relaksu
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-17, 09:22   #2061
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 756
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Najśmieszniejsze jest to, że ta osoba bardzo dobrze się orientuje w moich upodobaniach "słodyczowych".

Mam wrażenie, że tu jest takie myślenie, że czekoladki byłyby gorszym prezentem niż "rzecz". Najgorsze jest zawsze to, ze przy rozpakowaniu prezentu jest oczekiwanie jakiegoś komentarza z mojej strony (poza wiadomo "dziękuję"), a ja nie wiem, co powiedzieć.
To faktycznie tak to wygląda. Najprościej, gdyby się dowiedziała, że lepiej kupić coś słodkiego, ale powiedzieć wprost głupio.
Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Dla mnie po prostu czekoladki/wino czy tam jakiś inny alkohol, to jest prezent taki trochę na odwal. Nie wiem co mam komuś kupić, nie chce mi się o tym myśleć ani pytać kogoś co kupić, więc kupię flaszkę w Żabce 5 minut przed imprezą i będzie gitara. Ogólnie nie zrozum mnie źle, ja nie jestem żadną materialistką, po prostu uważam, że jak się idzie na impreze gdzie wypada przynieść prezent, to fajnie jak ten prezet ma ręce i nogi. Ja się zawsze podpytuję co ktoś chce, jak idziemy większą grupą, to robimy zrzutkę na coś większego. Jak ktoś się nie potrafi określić, to zwykle pada na kartę podarunkową. Wiem, że to też nie jest jakieś super oryginalne, ale mniej więcej wiem kto jakie sklepy lubi, więc pada na ten skelp. Uważam też, że kupowanie prezentów w czasach gdzie praktycznie każdy wszytsko ma jest dość ciężkie
Ja w sumie wolę praktyczny prezent na odwal albo nawet kwiatki niż długo wybierany, który mnie nie zadowoli. Jestem raczej ciężką osobą do kupowania prezentów i sama dla siebie miałabym problem coś wybrać. Kiedyś w pracy był zwyczaj kupowania na urodziny bonu do jakiegoś sklepu i wina/czekoladek i mi to odpowiadało, ale np. ze znajomymi nie dajemy sobie wzajemnie prezentów i nie chciałabym, żeby było inaczej, a z rodzeństwem takie właśnie na odwal typu wino/kwiatki i tak jest idealnie.
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-17, 09:41   #2062
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

[1=695d786c3492781c3fd020c 39a3abf990173eddf_6577a2b 887a02;89692213]Ja w sumie wolę praktyczny prezent na odwal albo nawet kwiatki niż długo wybierany, który mnie nie zadowoli. Jestem raczej ciężką osobą do kupowania prezentów i sama dla siebie miałabym problem coś wybrać. Kiedyś w pracy był zwyczaj kupowania na urodziny bonu do jakiegoś sklepu i wina/czekoladek i mi to odpowiadało, ale np. ze znajomymi nie dajemy sobie wzajemnie prezentów i nie chciałabym, żeby było inaczej, a z rodzeństwem takie właśnie na odwal typu wino/kwiatki i tak jest idealnie.[/QUOTE]

Mam takie samo podejście (poza kwiatami, bo nie przepadam). A w ogóle to marzę, żeby zwyczaj dawania prezentów przy byle okazji upadł. I nie, niestety nie wystarczy powiedzieć, że niczego nie chcę, bo wtedy dostaje się właśnie kurzołapy... Zaczęłam mówić, że coś słodkiego, bo nawet jak nie będzie w moim guście to mogę przekazać dalej. Jak ja daję prezent, to też zawsze pytam, co osoba obdarowywana by chciała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-17, 13:23   #2063
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;89692236]Mam takie samo podejście (poza kwiatami, bo nie przepadam). A w ogóle to marzę, żeby zwyczaj dawania prezentów przy byle okazji upadł. I nie, niestety nie wystarczy powiedzieć, że niczego nie chcę, bo wtedy dostaje się właśnie kurzołapy... Zaczęłam mówić, że coś słodkiego, bo nawet jak nie będzie w moim guście to mogę przekazać dalej. Jak ja daję prezent, to też zawsze pytam, co osoba obdarowywana by chciała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

ja tez
nie znosze wymyslania pezentow
sama chce dostać to co wybiore- najczesciej prosze o konkretne wino, nie jakies ☠☠☠☠☠☠☠y, czekoladki czy inny badziew
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-17, 13:38   #2064
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

[1=695d786c3492781c3fd020c 39a3abf990173eddf_6577a2b 887a02;89692213]To faktycznie tak to wygląda. Najprościej, gdyby się dowiedziała, że lepiej kupić coś słodkiego, ale powiedzieć wprost głupio.

[/QUOTE]

Niestety nie ma opcji powiedzenia wprost, że lepiej czekoladki, bo w domyśle będzie, że mi te wcześniejsze prezenty nie odpowiadały.
Bardzo lubię tę osobę i nie chciałabym jej urazić, z drugiej strony już nie wiem, co robić z tymi nietrafionymi prezentami. Piwnicę mam malutką i już mocno zawaloną.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-17, 13:44   #2065
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

[1=695d786c3492781c3fd020c 39a3abf990173eddf_6577a2b 887a02;89692213]
Ja w sumie wolę praktyczny prezent na odwal albo nawet kwiatki niż długo wybierany, który mnie nie zadowoli. Jestem raczej ciężką osobą do kupowania prezentów i sama dla siebie miałabym problem coś wybrać. Kiedyś w pracy był zwyczaj kupowania na urodziny bonu do jakiegoś sklepu i wina/czekoladek i mi to odpowiadało, ale np. ze znajomymi nie dajemy sobie wzajemnie prezentów i nie chciałabym, żeby było inaczej, a z rodzeństwem takie właśnie na odwal typu wino/kwiatki i tak jest idealnie.[/QUOTE]

Ja tak samo, nie lubię też prezentów niespodzianek. Też wolałabym, żeby był mniejszy nacisk na kupowanie prezentów.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-17, 14:12   #2066
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 081
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Niestety nie ma opcji powiedzenia wprost, że lepiej czekoladki, bo w domyśle będzie, że mi te wcześniejsze prezenty nie odpowiadały.
Bardzo lubię tę osobę i nie chciałabym jej urazić, z drugiej strony już nie wiem, co robić z tymi nietrafionymi prezentami. Piwnicę mam malutką i już mocno zawaloną.
Powiedzenie wprost oczyszcza atmosferę. Powiedz, że masz absolutnie wszystko oprócz miejsca w domu, za to masz wielką ochotę na refaello i białe wino, i masz nadzieję na taki prezent.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-17, 14:31   #2067
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;89692236]Mam takie samo podejście (poza kwiatami, bo nie przepadam). A w ogóle to marzę, żeby zwyczaj dawania prezentów przy byle okazji upadł. I nie, niestety nie wystarczy powiedzieć, że niczego nie chcę, bo wtedy dostaje się właśnie kurzołapy... Zaczęłam mówić, że coś słodkiego, bo nawet jak nie będzie w moim guście to mogę przekazać dalej. Jak ja daję prezent, to też zawsze pytam, co osoba obdarowywana by chciała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Też bym chciała żeby tego zwyczaju nie było. Ja dlatego zawsze mówię co chce, bo jak już ktoś ma wydać pieniądze, to fajnie żeby ten prezent się podobał i był przydatny. Ja też zawsze pytam, ale nie zawsze każdy chce powiedzieć. Tak samo jak nie każdy pyta i potem się wykosztuje, a prezet jest od czapy. Najbardziej nie lubię robić prezentów dzieciom, one teraz praktycznie wysztko mają
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-17, 15:24   #2068
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Powiedzenie wprost oczyszcza atmosferę. Powiedz, że masz absolutnie wszystko oprócz miejsca w domu, za to masz wielką ochotę na refaello i białe wino, i masz nadzieję na taki prezent.
Tylko musiałaby być jakaś rozmowa na ten temat, bo trudno tak ni z gruszki ni z pietruszki wygłosić taki komunikat. A w moim przypadku nikt nie pyta.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-17, 15:42   #2069
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 081
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Tylko musiałaby być jakaś rozmowa na ten temat, bo trudno tak ni z gruszki ni z pietruszki wygłosić taki komunikat. A w moim przypadku nikt nie pyta.
Musisz sama zacząć rozmowę. Jakiś czas przed okazją, na którą dostajesz te niechciane prezenty. Weź sprawy w swoje ręce, innej opcji nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-17, 17:08   #2070
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Jaki peeling do ust polecacie?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (1 użytkowników i 1 gości)
Limonka2738

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-28 19:20:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.