Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-20, 18:09   #4051
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja uwielbiam Pawła O., z moimi włosami radzi sobie bardzo dobrze. On faktycznie proponuje swoją wizję, co mi odpowiada, ale zawsze omawiał ją też ze mną i pytał czy np. krótka grzywka. I po wizycie u niego włosy układały mi się praktycznie same, i to nawet 3 miesięce po. Cenę u niego też przełknę, ale nie czas oczekiwania na wizytę. Dlatego krążę i szukam kogoś innego.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 15:42   #4052
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Kasiszonek Pokaż wiadomość
Zaryzykowałam wizytę na Stachiewicza 46 u Pani Eweliny.. mogę to określić tylko jednym słowem TRAGEDIA, pod każdym względem!!
gdy weszłam p.Ewelina kończyła ścinanie jakiegoś klienta więc głowę mi myła jakaś p. Ula, siadłam na fotel przybyła Pani Ewelina i zaczęła brzytwą targać moje włosy, wychwalała jakie piękne gęste ho ho ho wszedł Pan do ścięcia więc p.Ewelina szybciutkim tempem dokończyła szarpanie moich włosów i uciekła do czekającego Pana. Modelowanie objęła ponownie p. Ula wyjęła 4 okrągłe szczotki i dawaj kręcimy. Po takim modelowaniu wyglądam jak nastroszony lew! Rozwinęła rozmowę na temat fryzjerów w Krakowie i jacy to oni wszyscy drodzy a przecież nasza Ewelinka jest lepsza od Czajki bo on to tylko po kursie a Ewelinka skończyła szkołę!! nie wiedziałam czy mam płakać czy się śmiać! Pani Ewelina wróciła do mnie już przy końcu modelowania coś tam popsikała lakierem nałożyła gumę do włosów na końce i dziękujemy. Największy szok przeżyłam gdy zapytałam ile płacę 65 zł!!!!!!!! taką sumę płaciłam na wielopolu u fryzjerów z wyższej półki a nie w salonie z lat 80 tych.
Więc nie polecajcie fryzjerów jeśli podcinacie sobie grzywkę bo taka recenzja na nic nikomu się nie zda!! Ogóle dziewczyny szukajcie a jak znajdziecie to się trzymajcie swego fryzjera a w recenzjach dokładnie opisujcie jakie macie włosy i co fryzjer na nich zrobił! Moje są ciężkie grube miodowe i fryzjerzy nie mają pomysłu na nie od 3 lat robiono mi boba na wszelakie sposoby chciałam coś zmienić to mam za swoje chodzę z miotłą na głowie.
He
No ja u niej akurat cięłam grzywę i całą resztę. Moje włosy są długie, o osławioną grzywę z brzytwą sama się prosiłam. Może ona ma jedną wizję do zastosowania na wszystkich. Ale mi ta jej "grzywa" bardzo pasuje, bo włosy mam grube, długie i ciężkie, a ten puch przy twarzy mnie odmładza i nie wygląda tandetnie.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 19:19   #4053
porterka
Raczkowanie
 
Avatar porterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Byłam w Vici. Ciął Paweł Okuniewski. Przyszłam ze zdjęciem. Chodziło o długie włosy do podcięcia aby układały w sposób jak na pokazywanych fotkach. I co? Ściął inaczej, za bardzo wycieniował, tam gdzie chciałam mieć więcej mam teraz strąki. Dla mnie więc opinia negatywna. Drugi raz nie dam szansy.
porterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 21:52   #4054
maya89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Wiadomości: 233
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

ja za to po dwóch wizytach u p.Klaudiusza (odstraszyła mnie cena i nie byłam do końca zadowolona z koloru, jakoś dziwnie nierówno się wypłukiwał) poszłam do p.Łukasza z Creative Cut i mogę go polecić wszyscy chwalą kolor i cięcie. Wydaje mi się, że po cięciu u p.Klaudisza włosy same się układały po suszeniu, teraz muszę je troche ułożyć ale p.Łukasz zrobił mi grzywkę tak jak chciałam i patrzył jak ukladaja mi się włosy więc teraz mam równe końce i nie wystają mi żadne pojedńcze dłuższe kosmyki do tego namówił mnie, żeby wygolić je troszeczkę z tyłu pod spodem żeby mi tak nie sterczały, nie byłam do tego przekonana ale faktycznie lepiej się układają (no bo mam ich o 1/3 mniej z tyłu).
Obok p.Radek ścinał dziewczynę z bardzo gęstymi falowanymi włosami i też ją trochę podgolił, więc chyba taką mają metodę na gęsto-włose. Mi pasuje ale nie każda z nas się na to zgodzi (zwłaszcza jak ktoś wiąże włosy).

Edytowane przez maya89
Czas edycji: 2012-12-21 o 21:56
maya89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 16:37   #4055
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Możecie coś powiedzieć o salonie Trendy na Pilotów? Do kogo warto iść i czy w ogóle warto? Zależy mi, aby ktoś doradził fryzurę, głownie chodzi o grzywkę i odpowiednio ściął
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 09:44   #4056
Sylwiasis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Polecam wszystkim salon Atelier na Pędzichowie, od dłuższego czasu szukałam miejsca w którym poczuje sie dobrze aż w końcu znalazłam! świetna obsługa, kreatywne podejście ,pewność siebie, widać zę styliści którzy tam pracują kochają to co robią, szczególnie pan Łukasz!

Pozdrawiam.
Sylwiasis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 09:58   #4057
octaviaa
Przyczajenie
 
Avatar octaviaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

jestem już po wizycie w Creative Cut. Od piątku zastanawiam się co napisać, bo nie mogłam się przyzwyczaić do długości włosów, ale od początku. Przed wizytą - włosy długie za łopatki, proste bez cieniowania, półokrągła grzywka. Włosy przez półtora roku były tylko podcinane, żeby pozbyć się słynnej już "miotły". (Grzywka i cięcie bez cieniowania pomysł pani Magdy, o której pisałam wcześniej). Pan Radek obejrzał strukturę włosów i zaproponował dwa rozwiązania. Pierwsze to włosy bardzo krótkie, drugie to podcięcie bez cieniowania około 8 cm obecnych włosów i z taką samą grzywką jaką mam teraz, bo według niego takie strzyżenie pasuje do mnie i moich włosów. Oczywiście nie byłam przygotowana psychicznie na wariant pierwszy (może kiedyś w przyszłości), więc wybrałam drugie rozwiązanie. Nie była to jakaś radykalna zmiana, ale moje włosy przy takim ścięciu wyglądają dobrze. Wyrównał mi troszkę linię cięcia grzywki, więc też układa się super. Zapłaciłam 80 zł. W sumie jestem zadowolona, był to drugi fryzjer, który nie chciał cieniować moich włosów, wcześniej nikt na to nie wpadł, więc chodziłam w tych "miotłach", których naprawdę nie cierpiałam. Na fotelu obok p. Łukasz ścinał włosy na krótko i też fajnie to wyglądało. Jedynym minusem dla mnie jest to, że pracują tylko na farbach Loreal, z którymi nie mam dobrych wspomnień. Aha i plus dla p. Radka również za to, że byłam jedyną klientką, która przyjmował o tej samej godzinie, więc zajmował się tylko moimi włosami, a nie biegał od jednego klienta do drugiego. Z polecanych tutaj fryzjerów chyba najgorzej wspominam AK.KK.
octaviaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 20:15   #4058
Madeira1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 66
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

kogo poleciłybyscie do zrobienia fryzury wieczorowej? wlosy do lini brody; raczej nie planuje nic skomplikowanego. najlepiej w okolicach kazimierza/ starego miasta?
Madeira1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 21:39   #4059
Magdalenka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Polecam ten salon Opi mania przy Błoniach, byłam tam przy okazji manicure; fryzjerka Lidka obcinała moje włosy i poprostu rewelacyjnie się ukladają! ;-) Zaznacze, że mam trudne włosy do strzyżenia i w wielu sieciowych salonach bywało różnie, a tutaj tak miłe zaskoczenie- bardzo polecam! Cena nie z kosmosu k.60 zł
Magdalenka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 13:21   #4060
kalina1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Antalaja Pokaż wiadomość

Do tej pory chodziłam do Studio Effect na kapelance, ale w ostatnich latach coś się tam popsuło. Chodziłam tam kolejno do Edyty, Anity i Magdy, ale niestety wszystkie panie się zwalniały (dosyć to dziwne). Najbardziej byłam zadowolona z P. Anity. Niestety nie udało mi się jej znaleźć. Gdyby ktoś, coś wiedział to błagam o kontakt ! Wiem tyle, że pochodziła z okolic Kostrze Kraków - Tyniec.
.
p. Anita pracuje teraz tutaj:
http://www.no1instytut.pl/
kalina1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 06:39   #4061
Antalaja
Przyczajenie
 
Avatar Antalaja
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Po stokroć dziękuję !!
Antalaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 14:58   #4062
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, potrzebuje jakichs namiarow.
Siedze w UK, i tutaj zmienilam kolor ze sredniego brazu na jasny blond. Niebawem wybieram sie do krakowa i pomyslalam, ze zaoszczedze kilka groszy farbujac, spore juz, odrosty tam.
Tylko, ze w polsce nigdy sie nie farbowalam, zadna z moich kolezanek nie zmieniala tak radykalnie koloru i nie mam kompletnie pojecia gdzie isc i czego szukac!
Rownoczesnie nie potrzebuje zadnych rewolucji w cieciu ani pomocy w doborze koloru, chodzi mi tylko o dobrego/dobra kolorystke.
Moze ktos cos polecic? Ze wzgledu na okolicznosci wole sie juz zawczasu dokladnie umowic, a nie latac z panika na miejscu.
(Wlosy mam krotkie, nie sa zniszczone, nie sa tlenionym siankiem)
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 17:21   #4063
rybka01234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja szukam dobrego fryzjera, który zrobi baleyage blond w delikatny sposób a nie popali mi włosów jak dotąd;/ Moja fryzjerka używa 7,5%-9 % i wody , trzyma około 40 min, Uważam ze to zbyt inwazyjne gdyż mam z natury bardo cienkie , lekko kręcone włosy.. Moze są jakies inne sposoby na pasemka np farba zamiast rozjasniacza?? Dziewczyny pomóżcie bo zaczynam straszyć odrostem a nie chce iść znów do byle jakiego salonu: (
rybka01234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 10:55   #4064
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez rybka01234 Pokaż wiadomość
Ja szukam dobrego fryzjera, który zrobi baleyage blond w delikatny sposób a nie popali mi włosów jak dotąd;/ Moja fryzjerka używa 7,5%-9 % i wody , trzyma około 40 min, Uważam ze to zbyt inwazyjne gdyż mam z natury bardo cienkie , lekko kręcone włosy.. Moze są jakies inne sposoby na pasemka np farba zamiast rozjasniacza?? Dziewczyny pomóżcie bo zaczynam straszyć odrostem a nie chce iść znów do byle jakiego salonu: (
Można ponoć robić na samej farbie bez rozjaśniacza, moja fryzjerka jest zwolenniczką takiego sposobu.
Polecałam już tutaj wczesniej - Salon Daria na Ruczaju, ul. J. Szwai 14.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 16:25   #4065
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez rybka01234 Pokaż wiadomość
Ja szukam dobrego fryzjera, który zrobi baleyage blond w delikatny sposób a nie popali mi włosów jak dotąd;/ Moja fryzjerka używa 7,5%-9 % i wody , trzyma około 40 min, Uważam ze to zbyt inwazyjne gdyż mam z natury bardo cienkie , lekko kręcone włosy.. Moze są jakies inne sposoby na pasemka np farba zamiast rozjasniacza?? Dziewczyny pomóżcie bo zaczynam straszyć odrostem a nie chce iść znów do byle jakiego salonu: (
Moim blondem zajmował się Łukasz z Creative Cut (salon na Podwalu), ostatnio zajęła się mną Aga i też byłam zadowolona z efektu
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 22:41   #4066
rybka01234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

nie zniszczyło Ci włosów? na jakiej wodzie?
rybka01234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 16:29   #4067
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

O matko, nie mam zielonego pojęcia, na której robili
Jeśli idzie o stan włosów, to mają się bardzo dobrze, zarówno zaraz po farbowaniu, jak i w trakcie przerwy pomiędzy kolejnymi koloryzacjami
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 19:44   #4068
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny a kto zrobi mi w Krakowie porzadne, naturalnie wygladajace
OMBRE HAIR?
Informacji sprawdzonych jak na lekarstwo Jedyna polecana dziewczyna z maniewskiego ma ostatnio coraz gorsze opinie... Nosi mnie strasznie na ta koloryzacje ale boje sie fuszerki i farbowania jak " od gara" .
pomóżcie!
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 13:23   #4069
venea123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

dziewczyny szukam fryzjerki, która pracuje na farbach loreal INOA, możecie kogoś polecić? czy była któraś z Was w salonie Marty Lizoń?
venea123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-12, 15:36   #4070
marfa6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

a czy ktos wie, gdzie teraz pracuje panKrzysztof z Trendow ze swietokrzyskiej? rewelacyjnie mnie obcial ostatnio i sie okazuje, ze juz tam nie pracuje... a po tyly pomylkach u innych fryzjerow, wolalabym juz nie ryzykowac..
marfa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 13:22   #4071
Absinth87
Raczkowanie
 
Avatar Absinth87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 112
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

hmmm.. niedawno się przeprowadziłam do Krakowa i dziś sobie pomyślałam że trzeba do fryzjera na podcięcie- myślę sobie no tu to raczej duża konkurencja i mnie "trendy" fryzjerzy nie skrzywdzą... czytam ten wątek i zalamałam się psychicznie
__________________
Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Najlepiej przeczytaj to co piszesz, bo to się robi żenujące. Ty chyba z tych co wszystko łykają jak młody pelikan, jakbyś przyłapała ich w łóżku, a on by ci powiedział, że laska się potknęła i nadziała na siusiaka to byś uwierzyła, prawda?
Absinth87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 16:26   #4072
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Absinth87 Pokaż wiadomość
hmmm.. niedawno się przeprowadziłam do Krakowa i dziś sobie pomyślałam że trzeba do fryzjera na podcięcie- myślę sobie no tu to raczej duża konkurencja i mnie "trendy" fryzjerzy nie skrzywdzą... czytam ten wątek i zalamałam się psychicznie
Pamiętam, że jak przeprowadziłam się do Krakowa, to też miałam problem z fryzjerem, na szczęście, u którego bym nie była, wychodziłam zadowolona ;D
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 13:35   #4073
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Jakie są mniej więcej ceny za ścięcie(bez farbowania) w creative cut?
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 14:23   #4074
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Z tego co pamiętam, to jakieś 70-80zł.
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 15:41   #4075
SkinnerBox
Raczkowanie
 
Avatar SkinnerBox
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 64
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Potrzebuję sprawdzonego fryzjera, żeby ułożył mi fryzurę na studniówkę. Nic wymyślnego, mam krótkie włosy, ale nie chcę wyjść z płaczem. Myślałam o Maniewskim, czytam bardzo różne opinie, jednakże na temat strzyżenia, a nie modelowania i nie mam mieszane uczucia Może macie kogoś do polecenia w okolicach centrum?
SkinnerBox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 21:16   #4076
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez agaola89 Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam, to jakieś 70-80zł.
Dzięki! Chyba się do nich wybiorę. Kogo najbardziej polecacie?
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 00:02   #4077
Madame_eL
Przyczajenie
 
Avatar Madame_eL
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Czytałam ostatnio dużo dobrego o farbach elumen z goldwella, chciałabym pofarbować włosy na mocny, jaskrawy kolor (błękit? róż? fiolet? coś z tego) i ponoć ta linia z goldwella zawiera takie barwy.

Czy wie któraś z Was, gdzie w Krakowie farbują ELUMENEM lub innymi dobrymi farbami, które dają ciekawe kolory, a dodatkowo nie niszczą włosów? Nie chodzi mi o tonery, tylko o trwałe farby.
Szukam sprawdzonego salonu, bo mam włosy po półrocznej "kuracji odwykowej", totalna odnowa po totalnym wyniszczeniu i nie chciałabym znów cofnąć ich do stanu "szczotki ryżowej"...
Madame_eL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 14:15   #4078
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Dzięki! Chyba się do nich wybiorę. Kogo najbardziej polecacie?
Łukasz zajmował się moim kolorem i cięciem, jeszcze jak byłam u nich na sesji zdjęciowej (taaaakie piękne rudości!), też mi robił zmianę na blond, ale ostatnio poszłam spontanicznie do Agi i teraz sobie pod jej opieką zapuszczam włosy, więc moją głową mogę poświadczyć za tą dwójkę
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 22:15   #4079
Ivyy
Przyczajenie
 
Avatar Ivyy
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Nie polecam ak.kk.przy ul. Garbarskiej !!!!
Fryzjerka nie ma zielonego pojecia np. O farbowaniu.
Podejmuje sie farbowania, a efekt jest zupelnie inny mimo wielu zapewnien ze tak nie bedzie.
Nie potrafi tez nic doradzic.
Sam standrad salonu tez pozostawia wiele do zyczenia.
Jest straszliwie zimno, brak recznikow! Wizyta tam byla bardzo nieprzyjemnym doswiadczeniem! Poza tym nie jest tez tanio.
Bylam tam 3 razy. Raz sie zapytac o cene, drugi raz umowic i 3 raz na farbowaniu i za kazdym razem salon był pusty. No cóz.. Nie dziwie sie
Ivyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 08:58   #4080
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Polecam pana Mateusza KESNERA, pracuje w Femmalium na ulicy Poznańskiej 8, przecznica od Wrocławskiej, za Instytutem dr. Eris.
Byłam ostatnio u niego na farbowaniu odrostów i jestm bardzo zadowolona. Przede wszystkim widać, że zna się na rzeczy, pomimo że przyszłam zrobić tak prostą rzecz z moimi włosami to fachowo do tego podszedł, długo ze mną rozmawiał, doradzał. Wybrał idealny odcień, pracuje m. in. na Alternie. Widać, że ma pojęcie o tym, co robi. Na pewno do Niego wrócę.
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.