Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-30, 20:23   #4501
campanillaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dobry fryzjer w Krakowie

Proszę o polecenie dobrego fryzjera w Krakowie lub informację gdzie pracuje teraz Pani Agnieszka z salonu w Kraków Plaza.
campanillaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 20:30   #4502
alalua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witajcie dziewczyny,

Poszukuję fryzjerki która w kwietniu tego roku pracowała w salonie Jean Louis David w Galerii Krakowskiej, drobna szczupła blondynka z długimi włosami. Wydaje mi się że była tam na zastępstwie i że miała na imię Agata. Będę bardzo wdzięczna za pomoc
alalua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 07:59   #4503
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Szymon Kaczmarzyk, nie prowadzą tego salonu od jakoś bardzo dawna, ale to wybitny stylista, który za każdym razem spełnia moje oczekiwania, potrafi doradzić, a wcale nie nie każdy fachowiec w tym mieście posiada takie umiejętności ;-)
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 04:56   #4504
maxima90
Raczkowanie
 
Avatar maxima90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 252
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez frettka Pokaż wiadomość
PILNE !!!!
Potrzebuje pani Ani albo Hani (już nie pamiętam) z colette ze starowiślnej. Pracowała tam na pewno 4miesiące temu. Jest to jedyna osoba która dała sobie radę z moimi włosami . Ostatnio byłam w colette ale młoda pani fryzjerka nie wiedziala nawet jak się zabrać za te moje włosy. Dlatego potrzebuje pani Ani lub Hani żeby odratowala mi fryzurę, a panie w colette nie były aż tak miłe żeby mi udzielić informacji gdzie teraz pracuje. Pozdrawiam i proszę o pomoc !
Pani Ania pracuje teraz w Vici hair&beautu na wielopolu
__________________
Jesteśmy razem od: 26.04.2008r.
Zaręczeni od: 12.01.2013r.
Nasz dzień: 06.06.2015r.
maxima90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 13:37   #4505
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Od Kaczmarzyka to jeszcze mogę polecić Kasię Zelek - też świetna stylistka. Jeśli u niej będzie to zapytajcie o jej propozycje fryzury. Przyznam, że aktualnie mam najfajniejsze uczesanie od lat, a przynajmniej tak twierdzą bliskie mi osoby.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 13:46   #4506
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez kajankas Pokaż wiadomość
Od Kaczmarzyka to jeszcze mogę polecić Kasię Zelek - też świetna stylistka. Jeśli u niej będzie to zapytajcie o jej propozycje fryzury. Przyznam, że aktualnie mam najfajniejsze uczesanie od lat, a przynajmniej tak twierdzą bliskie mi osoby.
Byłam u niej na czesaniu okolicznościowym (mój fryzjer niestety upięć nie robi, woli ciąć i farbować). Zrobiła bardzo ładne, nowoczesne twarzowe upięcie; dobrze się w nim czułam. Na pewno mogę polecić
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 10:16   #4507
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Nie mam kompletnie pojęcia i pomysłu do kogo iść do fryzjera szukam kogoś kto mi ładnie zrobi refleksy lub fajną koloryzację, będzie pracował na L'Orealu albo czymś lepszym i podetnie mi półdługie włosy tak żeby się ładnie układały na czas zapuszczania, żebym po miesiącu nie wyglądała tak jakbym nożyczek nie widziała pół roku.

Kojarzy ktoś Studio Marty Lizoń? Nie ma za wiele opinii nigdzie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-24, 13:29   #4508
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Byłam u niej na czesaniu okolicznościowym (mój fryzjer niestety upięć nie robi, woli ciąć i farbować). Zrobiła bardzo ładne, nowoczesne twarzowe upięcie; dobrze się w nim czułam. Na pewno mogę polecić
No właśnie ;-) Bardzo fajna babka. U niektórych fryzjerów mam wrażenie, że stanęli na etapie jakiejś fryzury i żadnego innego uczesania już robić nie potrafią. Śmieszne, ale prawdziwe...
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 20:28   #4509
Eliza54321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Nie polecam jednak Hair Style. Pani Ania chyba idzie już na ilość a nie na jakość. Chodziłam tam od początku roku i było OK. póki nie postanowiłam zapuszczać włosów. Czekałam kilka miesięcy na odrost włosów. Ostatnio też wyjaśniłam dokładnie o co mi chodzi (tylko korekty) jaką chcę długość docelowo i wyszłam z asymetryczną fryzurka a la pejsy. Jestem wściekła. Wszystko od początku. Znajoma pojawiła się tam tylko raz i nie mogła na siebie patrzeć potem. Pani obcięła ją na rekruta . Też zaufała. Podobno trzeba było obciąć zniszczone końcówki.
Eliza54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 13:48   #4510
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Rada na przyszłość - korzystaj wyłącznie z pomocy polecanych stylistów. Sama kilka razy chodziłam do przypadkowych osób i dokładnie wiem jak to się później kończy. Same problemy, nie mówiąc już o jakości samego efektu.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 12:43   #4511
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 930
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

ja polecam Kruczek Hair Concept
megi314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 12:49   #4512
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A u kogo konkretnie byłaś?
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 19:37   #4513
Benderka
Przyczajenie
 
Avatar Benderka
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Przeczytałam w tym wątku sporo pozytywnych opinii na temat Piotra Karnafała. Macie może namiary strone www tego stylisty? Nie mogę nic znaleźć w internetach
Benderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 08:21   #4514
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
A u kogo konkretnie byłaś?
Nie do mnie pytanie ale też byłam ostatnio w KHC u Kamila i byłam zadowolona. Dobrze doradził, fajnie podciął, dobrze mi się układają włosy. Zrobił mi bardzo ładny kolor, co prawda nieco się po miesiącu rozjaśnił ale wciąż jest fajny i świetlisty. Trochę drogo ale w sumie warto było i wybieram się ponownie.

Wcześniej chodziłam do Metamorfozy an Racławickiej do Marty, kiedyś tu wychwalałam ale z czasem przestałam być zadowolona z cięcia, było trochę po łebkach, niestaranne i włosy przestawały się układać w ekspresowym tempie. Za to kolor robiła fajnie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 11:38   #4515
katnes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

I ja dopiszę się pod pozytywną opinią dla KHC. Nieczęsto zdarza mi się być zadowoloną i z samego ścięcia, jak i doradzania rodzaju fryzury. Byłam u p. Kamila i p. Aldony. W obu przypadkach podejście do klienta bardzo profesjonalne - z rozmową czego oczekuję, sugestiami co można zrobić, pokazywaniem zdjęć jak mniej więcej fryzura będzie wyglądać etc. W efekcie włosy są tak ścięte, że układają się praktycznie same. U p. Aldony robiłam jeszcze koloryzację - kolor wyszedł bardzo naturalny, taki jak chciałam.
Bardzo odpowiadała mi też atmosfera panująca w salonie, każdy skupiony na pracy, rozmowy o włosach, sposobach ich układania, pielęgnacji, a nie jakieś pogaduszki o niczym. Z pewnością będę tam wracać.

Edytowane przez katnes
Czas edycji: 2015-01-07 o 12:02
katnes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 12:09   #4516
nimbo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Długo szukałam dobrego fryzjera w Krakowie, mam gęste ale cienkie włosy, noszę krótkie włosy i dbam o to by zawsze wyglądały dobrze, dlatego do cięcia przywiązuję dużą uwagę. Czy możecie polecić kogoś kto potrafi właściwie dobrać fryzurę do kształtu twarzy a włosy będą jeszcze długo po strzyżeniu pięknie się układać?
nimbo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 19:48   #4517
Benderka
Przyczajenie
 
Avatar Benderka
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie do mnie pytanie ale też byłam ostatnio w KHC u Kamila i byłam zadowolona. Dobrze doradził, fajnie podciął, dobrze mi się układają włosy. Zrobił mi bardzo ładny kolor, co prawda nieco się po miesiącu rozjaśnił ale wciąż jest fajny i świetlisty. Trochę drogo ale w sumie warto było i wybieram się ponownie.

Wcześniej chodziłam do Metamorfozy an Racławickiej do Marty, kiedyś tu wychwalałam ale z czasem przestałam być zadowolona z cięcia, było trochę po łebkach, niestaranne i włosy przestawały się układać w ekspresowym tempie. Za to kolor robiła fajnie.
Zachęcona Waszymi opiniami zdecydowałam się na KHC, poniedziałek u Roberta. A może lepiej zdecydować się na wizytę u Aldony, ktoś potrafi doradzić?
Benderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 20:39   #4518
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

O właśnie, iceflower, przypomniałaś mi, że jeszcze nie napisałam tu o wizytach u pani Marty z salonu Metamorfozy. Byłam u niej, zresztą chyba po Twoim poleceniu. Bardzo sympatyczna i w sumie fajnie mnie ścinała, tyle że za trzecim razem chciałam odmiany, a wyszło to co wcześniej i byłam rozczarowana. Ale generalnie polecam, szczególnie, że ceny ma zachęcające.

Strasznie jestem niezdecydowana zawsze jak chodzi o zapisanie się do fryzjera. Może faktycznie do kogoś z KHC, tylko już nie do p. Agnieszki, bo z nią się jakoś nie dogadałam.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 14:34   #4519
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Benderka Pokaż wiadomość
Zachęcona Waszymi opiniami zdecydowałam się na KHC, poniedziałek u Roberta. A może lepiej zdecydować się na wizytę u Aldony, ktoś potrafi doradzić?
U Roberta jeszcze nie bylam, mam porownanie tylko Kamila i Aldone i wydaje mi sie, ze Aldona jest bardziej niesmiala w tworzeniu, a Kamil ma wieksza wyobraznie, ale zarowno z A. jak i z K. bylam zadowolona


__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-10, 14:42   #4520
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Salon Metamorfoza dalej jest na Racławickiej bo kiedyś widziałam tam banner, że są lokale do wynajęcia?
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 15:01   #4521
Benderka
Przyczajenie
 
Avatar Benderka
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Salon Metamorfoza dalej jest na Racławickiej bo kiedyś widziałam tam banner, że są lokale do wynajęcia?
Przenieśli się w inne miejsce, bliżej placu Inwalidów, nie pamiętam dokładnie ulicy. Byłam kilka razy u p.Marty, ale po ostatnim farbowaniu, nie wracam.
Benderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 17:34   #4522
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Oj, aż tak źle było? Ja szukam jakiegoś sensownego fryzjera który umie dobrze farbować włosy z ciemnych na jasny blond i nie wychodzą mu żółcie i tym podobne odcienie
Najlepiej z Krowodrzy, może też być ostatecznie Śródmieście lub podobne rejony. Kiedyś miałam dobrą fryzjerkę, ale gdzieś zniknęła, a potem już było różnie
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 10:55   #4523
Benderka
Przyczajenie
 
Avatar Benderka
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Oj, aż tak źle było? Ja szukam jakiegoś sensownego fryzjera który umie dobrze farbować włosy z ciemnych na jasny blond i nie wychodzą mu żółcie i tym podobne odcienie
Najlepiej z Krowodrzy, może też być ostatecznie Śródmieście lub podobne rejony. Kiedyś miałam dobrą fryzjerkę, ale gdzieś zniknęła, a potem już było różnie
Nie było aż tak źle, farbowałam się kilka razy i było ok. Ostatnio miałam robione ombre, za pierwszym razem wyszło fajnie, robiła używając takich folijek i się starała. Ostatnio chciałam to ombre trochę przyciemnić, liczyłam że będzie to wyglądać tak za wcześniej, a p.Marta zafarbowała mi tylko górę, na resztę przeciągneła farbę pod myjką. Wyszło tak, że miałam ciemny czubek i od połowy jasne, musiałam sama poprawiać. Nie wiem czy się .p Marcie nie chciało, czy miała gorszy dzień. Wcześniejsze 2 czy 3 farbowania na 1 kolor były ok.
Benderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 08:33   #4524
katnes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Benderka Pokaż wiadomość
Zachęcona Waszymi opiniami zdecydowałam się na KHC, poniedziałek u Roberta. A może lepiej zdecydować się na wizytę u Aldony, ktoś potrafi doradzić?
Ja u Roberta nie byłam, choć też się zastanawiałam nad wizytą u niego. Aldona ma mniej pewności siebie, jak już tu ktoś trafnie zauważył, ale mimo tego ja też byłam zadowolona ze ścięcia. Dobrze doradziła mi też długość włosów.
katnes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 11:12   #4525
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Benderka Pokaż wiadomość
Przenieśli się w inne miejsce, bliżej placu Inwalidów, nie pamiętam dokładnie ulicy. Byłam kilka razy u p.Marty, ale po ostatnim farbowaniu, nie wracam.
Na Konarskiego bodajże.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 09:26   #4526
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Na Konarskiego bodajże.
Dzięki, a jak Pani Marcie wychodzą jasne blondy, zwłaszcza gdy trzeba farbować z ciemniejszego naturalnego koloru?
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 10:24   #4527
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny może ktoś mi powiedzieć coś o salonie fryzjerskim Avant Apres?? Szukam kogoś kto wyrówna mój blond, ponieważ jest w opłakanym stanie... Szukam kogoś bardzo dobrego, cena ma tu mniejsze znaczenie w tej chwili ponieważ włosy są w stanie fatalnym...
Warto tam robić koloryzacje? Jeśli tak to u kogo?
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 13:54   #4528
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Dzięki, a jak Pani Marcie wychodzą jasne blondy, zwłaszcza gdy trzeba farbować z ciemniejszego naturalnego koloru?
Ja nie robiłam jasnego blondu, robiłam refleksy z takim średnim blondem. Generalnie efekt był fajny, tonowała na chłodno, udało jej się zwłaszcza za pierwszym razem. Potem też w sumie byłam zadowolona, ale po ostatniej wizycie było mi zbyt żółto, z tonerem wtedy chyba się oszczędzała.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 14:28   #4529
maxima90
Raczkowanie
 
Avatar maxima90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 252
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez prezesowaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny może ktoś mi powiedzieć coś o salonie fryzjerskim Avant Apres?? Szukam kogoś kto wyrówna mój blond, ponieważ jest w opłakanym stanie... Szukam kogoś bardzo dobrego, cena ma tu mniejsze znaczenie w tej chwili ponieważ włosy są w stanie fatalnym...
Warto tam robić koloryzacje? Jeśli tak to u kogo?
Rewelacyjny salon. Ja jestem bardzo, bardzo zadowolona z ich usług. Niestety cenowo trochę jak dla mnie mają drogo. Za kolor i podciecie płaciłam koło 300zl czasem więcej. Jak dla mnie to spora kwota.
Ja najbardziej ze wszystkich polecam Viru, czyli Virginie
Bardzo dobry fachowiec, widać że kocha ta prace i zna się na rzeczy. Ja u nikogo lepszego jeszcze nie byłam. Gorąco polecam
__________________
Jesteśmy razem od: 26.04.2008r.
Zaręczeni od: 12.01.2013r.
Nasz dzień: 06.06.2015r.
maxima90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 18:59   #4530
lidka29
Przyczajenie
 
Avatar lidka29
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej dziewczyny!
Może któraś z Was się orientuje gdzie w Krakowie mogę zrobic kolorowe pasemka (tęczowe itp), ale nie w formie tzn talku który sie szybko zmywa tylko bardziej trwałe? Dzwoniłam już do kilku salonów ale w żadnym nie udzielono mi pozytywnej odpowiedzi ;( Zalezy mi na profesjonalizmie bo nie chce eksperymtntować sama na włosach i tak juz ich niewiele mam:P
Proszę o każdą sugestie.
lidka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.