Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-07, 16:45   #3091
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Zakochałam się od pierwszego wejrzenia w różu Lovecloud z kolekcji Tres Cheeks

http://www.temptalia.com/mac-loveclo...hes#more-33789

Już dawno żaden róż mnie tak nie chwycił za serce.

Już do mnie leci - zgwałciłam pewną kanadyjską ibejówkę i mi go wysłała, ok. 115 zł z wysyłką. Czekam i spać nie mogę po nocach
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 17:29   #3092
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Hej Kochani, wesołych i kolorowych Świąt
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 18:14   #3093
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Zakochałam się od pierwszego wejrzenia w różu Lovecloud z kolekcji Tres Cheeks

http://www.temptalia.com/mac-loveclo...hes#more-33789

Już dawno żaden róż mnie tak nie chwycił za serce.

Już do mnie leci - zgwałciłam pewną kanadyjską ibejówkę i mi go wysłała, ok. 115 zł z wysyłką. Czekam i spać nie mogę po nocach
Mnie tez sie lovecloud bardzo podoba I pink tea. Nie moglam sie zdecydowac. Przeetstowalam obana policzkach Wzielam pink tea
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 18:30   #3094
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez themaggies Pokaż wiadomość
Mnie tez sie lovecloud bardzo podoba I pink tea. Nie moglam sie zdecydowac. Przeetstowalam obana policzkach Wzielam pink tea
Pink Tea też mi się bardzo podoba Ale już mi kaski nie styknęło
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 18:33   #3095
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Orientujecie się może w jakiej cenie są obecnie dwa kremy? Fast Response Eye Cream i Moisturelush Eye Cream ?
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 00:58   #3096
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Wielkanocnie - makijaży barwnych jak pisanki Wam życzę! I koszyczka pełnego MACzków (ciekawe, czy dało by się poświęcić )
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 07:41   #3097
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez oleska87 Pokaż wiadomość
Hej
Czy jest tu osóbka, która byłaby chętna kupić ze mną na pół podkład face&body w kolorze C1??
Najlepiej jakby był to ktoś kto ma u siebie w mieście MACa bo u mnie niestety nie ma

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
Jestem zainteresowana C1 mi też pasuje, a teraz zbliża się lato wiec będzie jak znalazł Wiesz w jakiej jest teraz cenie?? We wtorek będę w okolicy Maca wiec mogła bym tam zajść, a jak nie w tygodniu to w sobote na 100%
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-08, 12:54   #3098
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Subskrybuję i będę zaglądać ! Choć moja kolekcja nie jest zbyt duża, to parę kosmetyków posiadam być może zaraz wkleję..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 13:47   #3099
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Moje MACowe śliczności

Cień Naked Lunch
Tinted Lip Conditioner Petting Pink
Szminka Angel
Lipgelee Saplicious
Lipglass Quen Bee

I właśnie Quen Bee mam do wymiany, może ktoś byłby zainteresowany ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00021.jpg (115,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00022.jpg (166,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00023.jpg (183,2 KB, 32 załadowań)
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 13:55   #3100
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Ja bede miala do odlewki 30-60 ml Face and body foundation C6, chetnie na cos wymienie
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 19:20   #3101
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Moje MACowe śliczności

Cień Naked Lunch
Tinted Lip Conditioner Petting Pink
Szminka Angel
Lipgelee Saplicious
Lipglass Quen Bee

I właśnie Quen Bee mam do wymiany, może ktoś byłby zainteresowany ?
Piękne skarby
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-08, 22:33   #3102
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Piękne skarby
dziękuję
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 12:29   #3103
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Staram się odizolować trochę od wątku, coby zapanować trochę nad szaleńczym wydawaniem kasy

Ale, powiedzcie mi proszę, tylko jedną rzecz: jak się ma Chanel Horizon do Lovecloud?
Wydają mi się podobne, a ten pierwszy już mam. Lovecloud kusi ale jeśli na polikach daje zbliżony efekt, to nie dam się.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 13:00   #3104
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Staram się odizolować trochę od wątku, coby zapanować trochę nad szaleńczym wydawaniem kasy

Ale, powiedzcie mi proszę, tylko jedną rzecz: jak się ma Chanel Horizon do Lovecloud?
Wydają mi się podobne, a ten pierwszy już mam. Lovecloud kusi ale jeśli na polikach daje zbliżony efekt, to nie dam się.
No własnie od paru dni myśle o tym samym, co i Ty i tez wydaje mi się, ze oba sa podobne, ale trzeba by na żywo to obadać - majac obydwa obok sobie i zeswatchowane.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 13:46   #3105
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No własnie od paru dni myśle o tym samym, co i Ty i tez wydaje mi się, ze oba sa podobne, ale trzeba by na żywo to obadać - majac obydwa obok sobie i zeswatchowane.
Przejdę się z moim Chanelkiem do MACa i porównam Już weszła ta kolekcja?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 15:42   #3106
madii1984
Raczkowanie
 
Avatar madii1984
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Send a message via Skype™ to madii1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

hej, nie wiecie może kiedyś reel sexy będzie w sklepach? mam małe dziecko wieć rzadko wychodzę z domu, a chciałabym zdązyć kupić kilka rzeczy
madii1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 19:34   #3107
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Szminka z Too Supreme - Sheer Mandarin szuka domku. Ja ją tylko testowałam, niestety nie mój kolor a szkoda, bo piekna, no ale tak to czasami jest, jak się w ciemno kupuje

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Przejdę się z moim Chanelkiem do MACa i porównam Już weszła ta kolekcja?
Chyba jeszcze nie ma
Cytat:
Napisane przez madii1984 Pokaż wiadomość
hej, nie wiecie może kiedyś reel sexy będzie w sklepach? mam małe dziecko wieć rzadko wychodzę z domu, a chciałabym zdązyć kupić kilka rzeczy
W maju.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 20:18   #3108
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Staram się odizolować trochę od wątku, coby zapanować trochę nad szaleńczym wydawaniem kasy

Ale, powiedzcie mi proszę, tylko jedną rzecz: jak się ma Chanel Horizon do Lovecloud?
Wydają mi się podobne, a ten pierwszy już mam. Lovecloud kusi ale jeśli na polikach daje zbliżony efekt, to nie dam się.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No własnie od paru dni myśle o tym samym, co i Ty i tez wydaje mi się, ze oba sa podobne, ale trzeba by na żywo to obadać - majac obydwa obok sobie i zeswatchowane.
Dokładnie te same wątpliwości mnie naszły , bo jak zobaczyłam Lovecloud na swatchach Krysi, to też od razu nasunął mi się Horizon, jako ewentualny "dupe", zwłaszcza ta bardziej różowa jego część.
Przyznam, że nawet nie wiem, kiedy kolekcja Tres Cheek u nas będzie, a raczej - czy w ogóle będzie . Na razie więc otworzyłam sobie Temptalię na kartach obok siebie i oglądnęłam swatche Horizona i Lovecloud - Horizon wydaje mi się, po zmieszaniu wszystkich paseczków, bardziej wpadający w morelę i na polikach Krysi daje subtelniejszy i taki bardziej ciepło - złocisty efekt, a Lovecloud wydaje się bardziej różowy.
Na moje oko to Lovecloud jest bardziej zbliżony do górnych paseczków Horizona, tych cukierkowo -różowych, ale ciekawa jestem, jak wypadnie "na żywo" . W każdym razie na swatchach Krysi Lovecloud wygląda bardzo smakowicie - chyba nawet na tych "naręcznych" bardziej niż na "policzkowych" .

A przy okazji - ma już któraś z Was jakieś łupy z Extra Dimension?
Ja długo ze sobą walczyłam, ale w końcu kliknęłam Young Venus i Grand Galaxy. Aż się boję, co to za wynalazek będzie
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 20:46   #3109
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A przy okazji - ma już któraś z Was jakieś łupy z Extra Dimension?
Ja długo ze sobą walczyłam, ale w końcu kliknęłam Young Venus i Grand Galaxy. Aż się boję, co to za wynalazek będzie
Ja już miała kupiony Sweet Heat, ale rozmyśliłam się. Doszłam do wniosku, że niepotrzebny mi taki duży cień
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 22:22   #3110
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dokładnie te same wątpliwości mnie naszły , bo jak zobaczyłam Lovecloud na swatchach Krysi, to też od razu nasunął mi się Horizon, jako ewentualny "dupe", zwłaszcza ta bardziej różowa jego część.
Przyznam, że nawet nie wiem, kiedy kolekcja Tres Cheek u nas będzie, a raczej - czy w ogóle będzie . Na razie więc otworzyłam sobie Temptalię na kartach obok siebie i oglądnęłam swatche Horizona i Lovecloud - Horizon wydaje mi się, po zmieszaniu wszystkich paseczków, bardziej wpadający w morelę i na polikach Krysi daje subtelniejszy i taki bardziej ciepło - złocisty efekt, a Lovecloud wydaje się bardziej różowy.
Na moje oko to Lovecloud jest bardziej zbliżony do górnych paseczków Horizona, tych cukierkowo -różowych, ale ciekawa jestem, jak wypadnie "na żywo" . W każdym razie na swatchach Krysi Lovecloud wygląda bardzo smakowicie - chyba nawet na tych "naręcznych" bardziej niż na "policzkowych" .

A przy okazji - ma już któraś z Was jakieś łupy z Extra Dimension?
Ja długo ze sobą walczyłam, ale w końcu kliknęłam Young Venus i Grand Galaxy. Aż się boję, co to za wynalazek będzie
A jak/gdzie "kliknęłaś" Olu, tzn. ktoś Ci przywiezie?
Tres Chic chyba u nas nie będzie
Reel Sexy u nas w maju. Ja "zamówiłam" co nieco u Marti ale nie wiem czy dorwie na lotnisku
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 22:47   #3111
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

lovecloud jest bardzo podobny do horizona. Po zmieszaniu gory I dolu. Dlatego polecam pink tea.
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 23:25   #3112
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dokładnie te same wątpliwości mnie naszły , bo jak zobaczyłam Lovecloud na swatchach Krysi, to też od razu nasunął mi się Horizon, jako ewentualny "dupe", zwłaszcza ta bardziej różowa jego część.
Przyznam, że nawet nie wiem, kiedy kolekcja Tres Cheek u nas będzie, a raczej - czy w ogóle będzie . Na razie więc otworzyłam sobie Temptalię na kartach obok siebie i oglądnęłam swatche Horizona i Lovecloud - Horizon wydaje mi się, po zmieszaniu wszystkich paseczków, bardziej wpadający w morelę i na polikach Krysi daje subtelniejszy i taki bardziej ciepło - złocisty efekt, a Lovecloud wydaje się bardziej różowy.
Na moje oko to Lovecloud jest bardziej zbliżony do górnych paseczków Horizona, tych cukierkowo -różowych, ale ciekawa jestem, jak wypadnie "na żywo" . W każdym razie na swatchach Krysi Lovecloud wygląda bardzo smakowicie - chyba nawet na tych "naręcznych" bardziej niż na "policzkowych" .

A przy okazji - ma już któraś z Was jakieś łupy z Extra Dimension?
Ja długo ze sobą walczyłam, ale w końcu kliknęłam Young Venus i Grand Galaxy. Aż się boję, co to za wynalazek będzie
Doszłam dokładnie do takich samych wniosków, po obejrzeniu Krysiowych fotek. I właśnie ta mała różnica między odcieniami nie chce dać mi spokoju Tylko ona ma dość ciemną karnację, a takie kolory potrafią wyglądać zupełnie inaczej na różnych osobach.
Och nie, to w ogóle jest taka opcja, żeby nie było tej kolekcji u nas? Miałam nadzieję pomacać na żywo, a tu

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

Cytat:
Napisane przez themaggies Pokaż wiadomość
lovecloud jest bardzo podobny do horizona. Po zmieszaniu gory I dolu. Dlatego polecam pink tea.
O super, dziękuję. Takiej właśnie opinii było mi trzeba
Gdzieś czytałam, że Pink Tea wychodzi nijako na polikach. Ale wiadomo, różne są opinie i gusta. Za to czaję się na Pink Cult, a z Tres Cheek, czy tam Chick, na Immortal Flower i...no właśnie, nie wiem. Myślicie, że Peony Petal da radę na bardzo jasnej cerze? Szukam chłodnego landrynowatego różu, a Well Dressed niestety daje na mnie efekt ciepły, wpadający w morelę
__________________

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2012-04-10 o 23:21
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 09:18   #3113
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja już miała kupiony Sweet Heat, ale rozmyśliłam się. Doszłam do wniosku, że niepotrzebny mi taki duży cień
Też wolałabym, żeby były mniejsze, a przez to i tańsze , ale naczytałam się, że Grand Galaxy jest mimo wszystko dość unikatowy , a jasnych cieni typu Young Venus nigdy nie mam dość, więc zaszalałam .

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
A jak/gdzie "kliknęłaś" Olu, tzn. ktoś Ci przywiezie?
Tres Chic chyba u nas nie będzie
Reel Sexy u nas w maju. Ja "zamówiłam" co nieco u Marti ale nie wiem czy dorwie na lotnisku
Ja w końcu kliknęłam na Ebay'u, u sprzedawcy dealweek, u którego kupowałam już rzeczy z Iris Apfel. Też myślałam, żeby naszą Marti wykorzystać , ale nie miałam sumienia znowu zawracać Jej głowy .
Na razie zatem czekam - jeszcze nie dostałam informacji o wysyłce, ale dopiero co kupowałam i płaciłam, więc muszę się uzbroić w cierpliwość .

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Doszłam dokładnie do takich samych wniosków, po obejrzeniu Krysiowych fotek. I właśnie ta mała różnica między odcieniami nie chce dać mi spokoju Tylko ona ma dość ciemną karnację, a takie kolory potrafią wyglądać zupełnie inaczej na różnych osobach.
Och nie, to w ogóle jest taka opcja, żeby nie było tej kolekcji u nas? Miałam nadzieję pomacać na żywo, a tu

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------


O super, dziękuję. Takiej właśnie opinii było mi trzeba
Gdzieś czytałam, że Pink Tea wychodzi nijako na polikach. Ale wiadomo, różne są opinie i gusta. Za to czaję się na Pink Cult, a z Tres Cheek, czy tam Chick, na Immortal Flower i...no właśnie, nie wiem. Myślicie, że Peony Petal da radę na bardzo jasnej cerze? Szukam chłodnego landrynowatego różu, a Well Dressed niestety daje na mnie efekt ciepły, wpadający w morelę
Mimo, że mam sporo różów (róży ), w tym również Horizona, to ze trzy kolory z Tres Cheek kuszą (Lovecloud, Full of Joy i Peony Petal albo Pink Tea). Jeśli jednak tej kolekcji u nas nie będzie, to pewnie odpuszczę, bo róże to trzeba sprawdzać na swojej karnacji, bo inaczej efektem można się rozczarować .
A Pink Cult niestety też mi się podoba . Zobaczymy, jak będzie z nim "na żywo" .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 09:30   #3114
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

?Kompletnie ni mam czasu na śledzenie kolekcji teraz, czy Extra Dimension, Tres Cheek i Reel Sexy bedą w PL ?

Bo zastanawiam się nad kupieniem biletu do berlina albo lądka
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 09:40   #3115
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
?Kompletnie ni mam czasu na śledzenie kolekcji teraz, czy Extra Dimension, Tres Cheek i Reel Sexy bedą w PL ?

Bo zastanawiam się nad kupieniem biletu do berlina albo lądka
Reel na pewno będzie w pl, a co do reszty to niestety nie wiadomo.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 10:17   #3116
madii1984
Raczkowanie
 
Avatar madii1984
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Send a message via Skype™ to madii1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Extra Dimension to chyba taka dość "poważna" kolekcja... czy to możliwe, że może jej u nas nie być?? A czemu w ogóle tak jest? Że w Polsce nie pojawiają się wszystkie kolekcje a w innych krajach np Niemcy mają wszystko?? Będę w piątek w MACu to się spytam!
madii1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 10:45   #3117
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez madii1984 Pokaż wiadomość
Extra Dimension to chyba taka dość "poważna" kolekcja... czy to możliwe, że może jej u nas nie być?? A czemu w ogóle tak jest? Że w Polsce nie pojawiają się wszystkie kolekcje a w innych krajach np Niemcy mają wszystko?? Będę w piątek w MACu to się spytam!
Krótko mówiąc - bo w pl nie ma dużego zbytu na maca. Po prostu nie jest to marka popularna tak, jak np. w Ameryce.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 11:59   #3118
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Już wszytsko wiem o kolekcjach w UK podobno juz zostały resztki z Extra Dim, a w DE Extra Dim bedzie tylko w Douglasach, za to w DE Tres Cheek wchodzi 16 kwietnia więc zaraz po tym mogłbym wpasc do Berlina i zrobic zakupy. dziewczyny te co zawsze któraś się pisze ? oczywiście normalne zakupy tez bo korektory mi się konczą niestety :/
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:32   #3119
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Ty wiesz, że ja zawsze Ale czekam na info od siostry, co właśnie w Paryżewie bawi, może mi coś upoluje. No i Marti ma moją minilistę też. A co byś mi polecił z Tres Chic, bo nad tym jeszcze nie dumałam? Ciepła cera, lubię morelki, brzoskwinki to chyba tylko Immortal Flower byłby dla mnie, ew. Pink Tea...

Edytowane przez najada_naj
Czas edycji: 2012-04-11 o 12:37
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:41   #3120
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ty wiesz, że ja zawsze Ale czekam na info od siostry, co właśnie w Paryżewie bawi, może mi coś upoluje. No i Marii ma moją minilistę też. A co byś mi polecił z Tres Chic, bo nad tym jeszcze nie dumałam? Ciepła cera, lubię morelki, brzoskwinki to chyba tylko Immortal Flower byłby dla mnie, ew. Pink Tea...
ja chce modern mandarin immortal też i moze ten lawendowy

narazie to pomysł mam wolne 20 i 23, pojade dzisiaj zobacze czy sa bilety w promo i ile osób sie zgłosi bo musze karte odnowić niestety wiec i za to dojdzie mi opłata, wiec masz troche czasu dowiesz sie co ma marta i siostra w miedzy czasie, znizka i zasady jak zawsze
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.