Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-25, 14:15   #211
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Jak wyglądają uśpione jajniki?
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 14:41   #212
raspberry_19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 109
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
Jak wyglądają uśpione jajniki?

Mi tez to ginekolog pokazywał - po rpostu jak masz owulacje to widzisz na usg takie białe kropeczki, a jak bierzesz tabletki to jest tam cisza ib rak tych kropeczek:P

Przynajmniej tak zapamietałam to z mojej perspektywy:P

przeczytałam opinie jakiegoś lekarza w necie, że 14 dni od stosunku to za wcześnie na zrobienie testu( więc hcyba beda musiała się przemęczyć jeszcze przez weekend

Edytowane przez raspberry_19
Czas edycji: 2016-08-25 o 14:44
raspberry_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 13:07   #213
Feianne
Przyczajenie
 
Avatar Feianne
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Witam,
Biorę tabletki NARAYA od stycznia br. 28 lipca wzięłam ostatnią tabletkę, pomiędzy 7 dniową przerwa nie zabezpieczaliśmy się dodatkowo, no i jak to na urlopie trochę się zapomnieliśmy - przez pierwsze 2 dni przerwy nie uważaliśmy (pon-wt), tabletki zaczęłam brac 8 sierpnia, wczoraj lekko plamiłam, ale dziś niesamowicie boli mnie brzuch, jajniki, strasznie mnie "wydęło" i no plamię dość mocno, źle się czuję ;/ miesiączkę powinnam dostać dopiero 1 września. Dodam, że raz już miałam plamienia po miesiącu brania, ale ustabilizowało się wszystko. Panikuję ?
Feianne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 13:17   #214
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Feianne Pokaż wiadomość
Witam,
Biorę tabletki NARAYA od stycznia br. 28 lipca wzięłam ostatnią tabletkę, pomiędzy 7 dniową przerwa nie zabezpieczaliśmy się dodatkowo, no i jak to na urlopie trochę się zapomnieliśmy - przez pierwsze 2 dni przerwy nie uważaliśmy (pon-wt), tabletki zaczęłam brac 8 sierpnia, wczoraj lekko plamiłam, ale dziś niesamowicie boli mnie brzuch, jajniki, strasznie mnie "wydęło" i no plamię dość mocno, źle się czuję ;/ miesiączkę powinnam dostać dopiero 1 września. Dodam, że raz już miałam plamienia po miesiącu brania, ale ustabilizowało się wszystko. Panikuję ?
Nie rozumiem. Nie zabezpieczaliście ise podczas 7-dniowej przerwy, po tym jak przyjęłaś 21 tabletek z substancją czynną? Nie musicie się wtedy zabezpieczać przecież, antykoncepcja jest wtedy zachowana, inaczej by nie wymyślali tabletek placebo, bo co 4 dziewczyna by wtedy w ciążę zachodziła
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 13:22   #215
Feianne
Przyczajenie
 
Avatar Feianne
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Nie nie zabezpieczamy się nigdy, podczas brania tabletek skończył we mnie i ok, no i "nigdy" nic nie było, tylko teraz pierwszy raz w tej przerwie skończył we mnie i chyba schizuje.
Feianne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 13:24   #216
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Feianne Pokaż wiadomość
Witam,
Biorę tabletki NARAYA od stycznia br. 28 lipca wzięłam ostatnią tabletkę, pomiędzy 7 dniową przerwa nie zabezpieczaliśmy się dodatkowo, no i jak to na urlopie trochę się zapomnieliśmy - przez pierwsze 2 dni przerwy nie uważaliśmy (pon-wt), tabletki zaczęłam brac 8 sierpnia, wczoraj lekko plamiłam, ale dziś niesamowicie boli mnie brzuch, jajniki, strasznie mnie "wydęło" i no plamię dość mocno, źle się czuję ;/ miesiączkę powinnam dostać dopiero 1 września. Dodam, że raz już miałam plamienia po miesiącu brania, ale ustabilizowało się wszystko. Panikuję ?
W ciazy nie jestes. W czasie przerwy 7dniowej nie trzeba sie zabezpieczac. Jesli mocno krwawisz i nie skonczy sie to, to moze warto isc do lekarza.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Feianne Pokaż wiadomość
Nie nie zabezpieczamy się nigdy, podczas brania tabletek skończył we mnie i ok, no i "nigdy" nic nie było, tylko teraz pierwszy raz w tej przerwie skończył we mnie i chyba schizuje.
No to nie schizuj . Tabletki dzialaja caly czas.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 13:24   #217
Feianne
Przyczajenie
 
Avatar Feianne
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dzięki! Przeczekam weekend i pójdę kontrolnie sprawdzić co się dzieje
Feianne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-26, 13:33   #218
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Feianne Pokaż wiadomość
Nie nie zabezpieczamy się nigdy, podczas brania tabletek skończył we mnie i ok, no i "nigdy" nic nie było, tylko teraz pierwszy raz w tej przerwie skończył we mnie i chyba schizuje.
Dokladnie tak jak pisze Adrianna- podczas przerwy nie trzeba się zabezpieczac dodatkowo)
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-27, 14:50   #219
Nelada
Raczkowanie
 
Avatar Nelada
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 474
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cześć, dziewczyny! Jestem po operacji i mam antybiotyk, który działa na tabletki. Oprócz tego brałam inne leki, które też działają na tabletki. Procedura jest standardowa, że mam zabezpieczać się 7 dni dodatkowo po skończeniu antybiotyku, prawda? Nawet jeśli będzie to w czasie przerwy albo na początku nowego blistra? Tylko 7 dni?
Nelada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-27, 15:13   #220
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Nelada Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny! Jestem po operacji i mam antybiotyk, który działa na tabletki. Oprócz tego brałam inne leki, które też działają na tabletki. Procedura jest standardowa, że mam zabezpieczać się 7 dni dodatkowo po skończeniu antybiotyku, prawda? Nawet jeśli będzie to w czasie przerwy albo na początku nowego blistra? Tylko 7 dni?
Masz sie zabezpieczać w trakcie brania antybiotyku i 7 dni po nie ważne kiedy te 7 dni wypada

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-27, 15:28   #221
Nelada
Raczkowanie
 
Avatar Nelada
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 474
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez sandrasandia Pokaż wiadomość
Masz sie zabezpieczać w trakcie brania antybiotyku i 7 dni po nie ważne kiedy te 7 dni wypada

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
No to super, tylko chciałam to potwierdzić, dziękuję!
Nelada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-29, 16:07   #222
BiliLili
Raczkowanie
 
Avatar BiliLili
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 44
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej, witam po dłuższej przerwie
czekam na okres, bo teraz sobie przesunęłam na wyjazd wakacyjny, wszystko było ok miodzio, krwawień brak.
Chciałam zapytać o coś z innej beczki. Otóż chcę zacząć brać magnez, ale taki w rozpuszczalnych tabletkach do wody, i czy to ma jakiś wpływ na antykoncepcję? Skłonna jestem bardziej do tych tabletek musujących niż normalnych, żeby nie obciążać wątroby.
Można bez obaw pić taki magnez??
BiliLili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 16:09   #223
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez BiliLili Pokaż wiadomość
Hej, witam po dłuższej przerwie
czekam na okres, bo teraz sobie przesunęłam na wyjazd wakacyjny, wszystko było ok miodzio, krwawień brak.
Chciałam zapytać o coś z innej beczki. Otóż chcę zacząć brać magnez, ale taki w rozpuszczalnych tabletkach do wody, i czy to ma jakiś wpływ na antykoncepcję? Skłonna jestem bardziej do tych tabletek musujących niż normalnych, żeby nie obciążać wątroby.
Można bez obaw pić taki magnez??
Hej
Tez czekam na krwawienie, powinno zacząć się jutro.
Nigdy nie slyszalam o reakcji tabsow z magnezem. Myślę ze możesz spokojnie brac

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 19:31   #224
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

hej ja tez chce sobie przesunąć @ bo mi przypada na wtorek, a to początek mojego urlopu.. stosuję NuvaRing i ponoć działa 4 tyg. więc myślę żeby go trzymać o tydzień dłużej, a potem zrobić normalny tydzień przerwy Robiła tak któraś z Was ?
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 19:32   #225
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
hej ja tez chce sobie przesunąć @ bo mi przypada na wtorek, a to początek mojego urlopu.. stosuję NuvaRing i ponoć działa 4 tyg. więc myślę żeby go trzymać o tydzień dłużej, a potem zrobić normalny tydzień przerwy Robiła tak któraś z Was ?
Nie ten watek, to watek o tabletkach, nie wiem jak jest z ringami :/

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 21:23   #226
bittercoffee1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 7
Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;...

Hej dziewczyny przeczytałam pierwszy post, ulotkę od tabletek oraz ulotkę uniwersalna, nigdzie jednak nie moge znalezc informacji co jeśli zaczęłam brać tabletki w trakcie cyklu. Kiedy zacznę byc zabezpieczona? Czy muszę czekać az skończę wszystkie tabletki czy bede zabezpieczona po 7 dniach? W internecie wszędzie jest napisane inaczej, czasem ze po 2 dniach, czasem ze po 7 a czasami ze po całym miesiącu, ktos ma jakieś dobre dane na ten temat? Wiem, ze jeśli mialam jajeczkowanie przed rozpoczęciem brania tabletek to tego nie zatrzymam, ale przecież tabletki jeszcze zagęszczaja śluz w jajowodach, co blokuje dostęp plemnikom oraz sprawiają, ze ściana macicy jest tak cienka ze nie powinno dojść do zagnieżdżenia zarodka. Kiedy wiec bede zabezpieczona na tyle zeby nie musieć używać prezerwatyw? Ktos pomoże ??


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bittercoffee1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 21:33   #227
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;..

Cytat:
Napisane przez bittercoffee1 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny przeczytałam pierwszy post, ulotkę od tabletek oraz ulotkę uniwersalna, nigdzie jednak nie moge znalezc informacji co jeśli zaczęłam brać tabletki w trakcie cyklu. Kiedy zacznę byc zabezpieczona? Czy muszę czekać az skończę wszystkie tabletki czy bede zabezpieczona po 7 dniach? W internecie wszędzie jest napisane inaczej, czasem ze po 2 dniach, czasem ze po 7 a czasami ze po całym miesiącu, ktos ma jakieś dobre dane na ten temat? Wiem, ze jeśli mialam jajeczkowanie przed rozpoczęciem brania tabletek to tego nie zatrzymam, ale przecież tabletki jeszcze zagęszczaja śluz w jajowodach, co blokuje dostęp plemnikom oraz sprawiają, ze ściana macicy jest tak cienka ze nie powinno dojść do zagnieżdżenia zarodka. Kiedy wiec bede zabezpieczona na tyle zeby nie musieć używać prezerwatyw? Ktos pomoże ??


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez zaczelam w srodku cyklu i powiedziano mi ze jestem bezpieczna dopiero po skończeniu calego pierwszego opakowania i tego się trzymalam.
A tak poza tym to mysle ze lepiej sie zabezpieczać dodatkowo przez cale opakowanie niz potem schizowac i sie martwic albo coz.... Zaliczyć wpadke xd

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 22:21   #228
bittercoffee1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 7
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dzieki za odpowiedz poczekam w takim razie do skończenia pierwszego opakowania, bo rzeczywiście zacznę schizowac


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bittercoffee1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 06:49   #229
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Właśnie zaczęłam kolejne opakowanie. Krwawienie było jak zawsze- bardziej obfite dwa dni i trzy dni plamień. Może to głupie, ale czuję spokój kiedy krwawienie jest obfite, kiedy krwawię "żywą" krwią ze skrzepami Czuję wtedy, że tabletki działają i wszystko elegancko się złuszczy
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-30, 15:38   #230
Nelada
Raczkowanie
 
Avatar Nelada
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 474
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez BiliLili Pokaż wiadomość
Hej, witam po dłuższej przerwie
czekam na okres, bo teraz sobie przesunęłam na wyjazd wakacyjny, wszystko było ok miodzio, krwawień brak.
Chciałam zapytać o coś z innej beczki. Otóż chcę zacząć brać magnez, ale taki w rozpuszczalnych tabletkach do wody, i czy to ma jakiś wpływ na antykoncepcję? Skłonna jestem bardziej do tych tabletek musujących niż normalnych, żeby nie obciążać wątroby.
Można bez obaw pić taki magnez??
Można brać magnez.
Nelada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 18:01   #231
BiliLili
Raczkowanie
 
Avatar BiliLili
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 44
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dzięki za odpowiedź o magnezie.
miesiąc temu przesunęłam okres, tzn nie robiłam przerwy, ze względu na wakacyjny wyjazd, też o tym tutaj pisałam, a teraz wzięłam 2-gą białą tabsę i zaczyna się chyba krwawienie, a od kilku miesięcy zawsze dostaję przy 4 tej tabletce. Miałyście tak kiedyś? To nic nie znaczy złego?
BiliLili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 19:21   #232
Independentwoman95
Raczkowanie
 
Avatar Independentwoman95
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 64
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Zażywam tabletki Dorin (Atywia, Bonadea). Przyjmuję je o czasie, nie pomijam. Przedwczoraj zażyłam nervomix który w składzie ma dziurawiec. Dzisiaj miał miejsce stosunek, ale bez wytrysku we mnie. Czy wszystko powinno być okej?
Independentwoman95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 10:27   #233
BiliLili
Raczkowanie
 
Avatar BiliLili
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 44
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Independentwoman95 Pokaż wiadomość
Zażywam tabletki Dorin (Atywia, Bonadea). Przyjmuję je o czasie, nie pomijam. Przedwczoraj zażyłam nervomix który w składzie ma dziurawiec. Dzisiaj miał miejsce stosunek, ale bez wytrysku we mnie. Czy wszystko powinno być okej?
Może sprawdź interakcje na bil.aptek , albo na osoz ?
Eh z tym seksem bez wytrysku to nie wiem, jak jest, preejakulat te sprawy....
BiliLili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 10:31   #234
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Independentwoman95 Pokaż wiadomość
Zażywam tabletki Dorin (Atywia, Bonadea). Przyjmuję je o czasie, nie pomijam. Przedwczoraj zażyłam nervomix który w składzie ma dziurawiec. Dzisiaj miał miejsce stosunek, ale bez wytrysku we mnie. Czy wszystko powinno być okej?
Bedzie okej, ale zwroc uwage, w ktorym tygodniu jestes, zeby wiedziec, jak teraz postapic dla pewnosci.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 11:20   #235
Independentwoman95
Raczkowanie
 
Avatar Independentwoman95
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 64
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Bedzie okej, ale zwroc uwage, w ktorym tygodniu jestes, zeby wiedziec, jak teraz postapic dla pewnosci.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Dzięki za odpowiedź. Mam 6 tabletek do końca. O czym myślisz mówiąc "jak postąpić dla pewności"
Independentwoman95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 00:35   #236
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Laski, pomóżcie mi trzeźwo zacząć myśleć. Jakieś pół godziny temu zorientowałam się ze zapomniałam 10 tabletki z blistra. Wzięłam od razu, około 13 godzin spóźnienia. Niby to jest drugi tydzień i antykoncepcja zachowana, ale juz mi się gorąco zrobiło od myślenia, tym bardziej ze wczoraj był seks. Jest okej, prawda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 08:38   #237
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Independentwoman95 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Mam 6 tabletek do końca. O czym myślisz mówiąc "jak postąpić dla pewności"
Jak chcesz miec 100% pewnosci to postap tak, jakbys zapomniala tabletki w 3cim tygodniu. Czyli laczysz opakowania.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość
Laski, pomóżcie mi trzeźwo zacząć myśleć. Jakieś pół godziny temu zorientowałam się ze zapomniałam 10 tabletki z blistra. Wzięłam od razu, około 13 godzin spóźnienia. Niby to jest drugi tydzień i antykoncepcja zachowana, ale juz mi się gorąco zrobiło od myślenia, tym bardziej ze wczoraj był seks. Jest okej, prawda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest okay. Nie martw sie!

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 12:39   #238
minmin15
Przyczajenie
 
Avatar minmin15
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Powracam w wielkim stylu do Was Biore drugie opakowanie tabletek pod rzad ze wzgledu ze okres przypadalby mi wtedy na wesele znajomych w czasie juz drugiego opakowania wyjechalam na wakacje do Azji. Zmaiana czasu o 7h do przodu i co za tym idzie zmiana czasu tabletek. Ale.... w PL przyjmuje je zawsze ok 21 i za rada ginekologa przyjmuje je rowniez w tych okolicach tutaj, bo roznica czasu do 12h nie ma wplywu na dzialanie (czyli ok 14 czasu polskiego) No wlasnie.... wakacyjne szalenstwo, nie zawsze ta tabletka byla brana o 21 ale zawsze tak zeby nie bylo dluzej niz 12h po czasie, czasem polnoc, czasem pierwsza.... chcac nie chcac to jedbak drugie opakowanie pod rzad.

I glowny temat posta- wlasnie jestem przy koncowce ostatniego tugodnia (czyli w sumie 6tego) i wydaje mi sie ze przekroczylam ktoregos dnia magiczna granice.....problem w tym ze odbylam potem stosunek dwa razy, co prawda przerywany ale byl. Staram sie mocno nie schizowac, od czwartku bede czekac na okres, ale juz nie wiem co o tym myslec - czy cos byc nie tak? 😢
minmin15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 18:10   #239
BiliLili
Raczkowanie
 
Avatar BiliLili
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 44
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Przyszedł okres, jest git juhu!
BiliLili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 09:08   #240
201609141113
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 155
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Bardzo proszę o odschizowanie. Od kilku lat brałam Lesinelle i krwawienie występowało u mnie zawsze 4 dnia przerwy.Miesiąc temu zmieniłam Lesinelle na Mercilon i nie robiłam przerwy między nimi. Mija 5 dzień a ja dalej nie mam krwawienia po tej zmianie...schizuje się że ta zmiana zmniejszyła skuteczność,gdyż Mercilon jest słabszy Czy to możliwe? Jest ryzyko ciązy jeśli nie robiłam między Lesinelle a Mercilon przerwy?
201609141113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-07 10:57:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.