Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2 - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-07, 10:50   #2731
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
Shadow przykro mi, ze Cie nawiedzila @. Jak sie czujesz ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jest ok jak zobaczyłam bete w piątek , że się nie udało , pogodziłam się i czekałam na @ . Także jest i już się nie mogę doczekać aż się skończy oboje z Tż . mamy nastawienie , że działamy od samego początku do końca także mam nadzieje, że już za kilka tygodni podzielę się z Wami info o II krechach i tego się trzymam . Mam dobre nastawienie , ) będę zdrowo jadła , ćwiczyła żeby jeszcze wzmocnić brzuszek i będzie super <3 A Ty kochana jak tam nastawienie i samopoczucie

Edytowane przez Shadoww90
Czas edycji: 2020-07-07 o 11:34
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 11:58   #2732
Unless
Rozeznanie
 
Avatar Unless
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 693
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Shadow a jakieś witaminki bierzesz? Bo gdzieś mi to uciekło. A im więcej dobroci w organizmie tym lepiej ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Unless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 12:13   #2733
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Unless Pokaż wiadomość
Shadow a jakieś witaminki bierzesz? Bo gdzieś mi to uciekło. A im więcej dobroci w organizmie tym lepiej ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ogółem biorę tylko kwas foliowy ( od dłuższegoooooo juz czasu ) , chciałam jeszcze Jod. ale w aptece nie mieli muszę skoczyć gdzieś indziej . i wcześniej brałam prenatalne dla kobiet z Solgara .
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 12:14   #2734
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Jest ok jak zobaczyłam bete w piątek , że się nie udało , pogodziłam się i czekałam na @ . Także jest i już się nie mogę doczekać aż się skończy oboje z Tż . mamy nastawienie , że działamy od samego początku do końca także mam nadzieje, że już za kilka tygodni podzielę się z Wami info o II krechach i tego się trzymam . Mam dobre nastawienie , ) będę zdrowo jadła , ćwiczyła żeby jeszcze wzmocnić brzuszek i będzie super <3 A Ty kochana jak tam nastawienie i samopoczucie

W trakcie staran, Jezeli bylas do tej pory nieaktywna fizycznie to sie nie przemeczaj. Mozg dostaje syngnal i moze Ci sie owu zaburzyc. Chyba, ze cos light, typu joga, Pilates czy plywanie. Ale potu splywajacego po dupie nie polecam

U mnie ok, staram sie wyciagnac plusy z obecnej sytuacji.. udalo nam sie, zloty strzal.. ale prawdopodobnie bylo cos nie tak z zarodkiem. Chcialabym do PL leciec na badania.. sprobowac dostac sie do kliniki. Moze wdrozyc duphaston (zeby mi nie zaburzal temp) Nie spinamy sie, bo nie chce traktowac tego jako przymus tylko przyjemnosc @ trwal krocej niz zwykle. Bo 3dni krwawienia i 4 Dzien to bylo juz tylko plamienie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 12:29   #2735
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Hehe i to by było na tyle w kwestii nie nakręcanie się ;P idź spać, bo myślenie tu nic nie da. Tylko spokój może nas uratować.
Co do testow, dzisiaj masz 30 dc i 10 dpo? Myślę że możesz sikac po kilkugodzinnym spaniu, a przynajmniej ja bym sikala
Byłaś w ciąży, masz rozchwiane hormony więc na pewno organizm działa inaczej, wiem coś o tym. Jestem 4 miesiące po stracie i dopiero teraz organizm dochodzi do siebie.
E tam, żadnego bana sikac można też i dla sportu żeby z wprawy nie wypaść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wstałam, zrobilam i biało no ale czegóż to ja się spodziewałam. Może jest za wcześnie a może się nie udało. Zostało mi czekać. Zobaczymy kiedy @ przyjdzie. Od nowego cyklu postaram się mierzyć temp.
O jej nie wiedziałam że Ciebie też to spotkało bardzo mi przykro. Ja jestem 3miesiace po.
Ja wiem że musi to trochę potrwać żeby się unormowalo, u mnie od zawsze jest jazda z cyklami i @ przychodzi jak chce.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 12:52   #2736
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
W trakcie staran, Jezeli bylas do tej pory nieaktywna fizycznie to sie nie przemeczaj. Mozg dostaje syngnal i moze Ci sie owu zaburzyc. Chyba, ze cos light, typu joga, Pilates czy plywanie. Ale potu splywajacego po dupie nie polecam

U mnie ok, staram sie wyciagnac plusy z obecnej sytuacji.. udalo nam sie, zloty strzal.. ale prawdopodobnie bylo cos nie tak z zarodkiem. Chcialabym do PL leciec na badania.. sprobowac dostac sie do kliniki. Moze wdrozyc duphaston (zeby mi nie zaburzal temp) Nie spinamy sie, bo nie chce traktowac tego jako przymus tylko przyjemnosc @ trwal krocej niz zwykle. Bo 3dni krwawienia i 4 Dzien to bylo juz tylko plamienie.


Sent from my iPhone using Tapatalk



Nie nie ogółem cwicze zaprzestałam na czas po owu w razie W jakby coś było do teraz także ze spokojem mogę ćwiczyć sobie w domku jak dotychczas. dokładnie nie ma co ja też mowie , bez spiny , gdy człowiek za bardzo cche to sie potem nie udaje. jak mówisz , działać z przyjemnością i będzie <3
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 13:36   #2737
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Wstałam, zrobilam i biało no ale czegóż to ja się spodziewałam. Może jest za wcześnie a może się nie udało. Zostało mi czekać. Zobaczymy kiedy @ przyjdzie. Od nowego cyklu postaram się mierzyć temp.
O jej nie wiedziałam że Ciebie też to spotkało bardzo mi przykro. Ja jestem 3miesiace po.
Ja wiem że musi to trochę potrwać żeby się unormowalo, u mnie od zawsze jest jazda z cyklami i @ przychodzi jak chce.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro mi że biel zobaczyłaś. Ale może jeszcze za wcześnie na wykrycie a nawet jeśli się nie udało, to Shadow dobrze poniżej rzecze nie ma się co nakręcać
Też będę mierzyła temperature od nowego cyklu ciekawa jestem co mi wyjdzie z tych pomiarów .
Przykro mi że też jesteś po straci
Spróbuj niepokalanka na wy regulowanie cykli. A masz PCOS?
Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Nie nie ogółem cwicze zaprzestałam na czas po owu w razie W jakby coś było do teraz także ze spokojem mogę ćwiczyć sobie w domku jak dotychczas. dokładnie nie ma co ja też mowie , bez spiny , gdy człowiek za bardzo cche to sie potem nie udaje. jak mówisz , działać z przyjemnością i będzie <3
Jak to szło? Polac jej bo mądrze gada 🥳

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-07, 15:04   #2738
MadamkaC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 69
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

A ja oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam rano test - biało.
To mój 30dc, 10dpo, powinnam dostać @ w sobotę lub piątek, bo ostatnio mi się spóźnił 2 dni i kalendarzyk wskazuje właśnie na te dni.

Eh eh
I chyba wszystkie objawy, które przypisywałam domniemanej ciąży okazują się przygotowaniem do okresu.

Cieszyłam się, bo progesteron ładny, estradiol też, choć wysoki, no psikus

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadamkaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 15:21   #2739
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez MadamkaC Pokaż wiadomość
A ja oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam rano test - biało.
To mój 30dc, 10dpo, powinnam dostać @ w sobotę lub piątek, bo ostatnio mi się spóźnił 2 dni i kalendarzyk wskazuje właśnie na te dni.

Eh eh
I chyba wszystkie objawy, które przypisywałam domniemanej ciąży okazują się przygotowaniem do okresu.

Cieszyłam się, bo progesteron ładny, estradiol też, choć wysoki, no psikus

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też dziś mam 10 dpo (tylko dzień cyklu wcześniejszy - 26) i też się spodziewam okresu piątek/sobota. Chociaż po cichu liczę, że mój organizm się zlituje i będzie nieco później, żeby mi urlopu nie psuć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 15:31   #2740
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Kurde co jakie czas ta strona mi się wiesza i nie widzę co jest pisane :/

Ja czekam znów u dentysty na kontroli :P
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 16:26   #2741
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Przykro mi że biel zobaczyłaś. Ale może jeszcze za wcześnie na wykrycie a nawet jeśli się nie udało, to Shadow dobrze poniżej rzecze nie ma się co nakręcać
Też będę mierzyła temperature od nowego cyklu ciekawa jestem co mi wyjdzie z tych pomiarów .
Przykro mi że też jesteś po straci
Spróbuj niepokalanka na wy regulowanie cykli. A masz PCOS?Jak to szło? Polac jej bo mądrze gada 🥳

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurczę ja wiem że czasie producenta powinno się test wyrzucić to kosza ale ja nigdy tego nie robię i odlozylam go do koszyka. Minęły dobre 2h i poszłam do niego tak z ciekawości.. I albo mi już siada na banie albo widzę cień cienia cieniastego ciężko mi to uchwycić na foto. Wiem że to mało realne bo to po czasie ale w poprzednim udanym cyklu właśnie że mi wyszedł tak pozytyw
Nie, nie mam PCOS.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-07, 16:53   #2742
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Kurczę ja wiem że czasie producenta powinno się test wyrzucić to kosza ale ja nigdy tego nie robię i odlozylam go do koszyka. Minęły dobre 2h i poszłam do niego tak z ciekawości.. I albo mi już siada na banie albo widzę cień cienia cieniastego ciężko mi to uchwycić na foto. Wiem że to mało realne bo to po czasie ale w poprzednim udanym cyklu właśnie że mi wyszedł tak pozytyw
Nie, nie mam PCOS.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To może powtórzysz test jutro rano?
Szkoda, że zdjęcia nie udało się zrobić

Ja dzisiaj 31dc, mam już tak wzdęty brzuch przed tym @, że szok (i wstyd)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 17:13   #2743
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
To może powtórzysz test jutro rano?
Szkoda, że zdjęcia nie udało się zrobić

Ja dzisiaj 31dc, mam już tak wzdęty brzuch przed tym @, że szok (i wstyd)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj napewno powtórzę ja nie jutro to w czwartek. 🤭 Bo nie mam ja jutro żadnego testu.
Wrzucam zdjecie ale na żywo lepiej widać zależy pod jakim kątem. A może ta kreska to jakieś złudzenie i moje oczy wariuja 🤭 Ja mam dalej mleczne uplawy.20200707_181007.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 17:15   #2744
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Teraz widzę że wizaz zepsuł zdjecie i kompletnie nic nie widać... ehhh dobra powtórzę za dwa dni i zobaczmy. Nie nakręcam się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 17:46   #2745
MadamkaC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 69
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Oj napewno powtórzę ja nie jutro to w czwartek. 🤭 Bo nie mam ja jutro żadnego testu.
Wrzucam zdjecie ale na żywo lepiej widać zależy pod jakim kątem. A może ta kreska to jakieś złudzenie i moje oczy wariuja 🤭 Ja mam dalej mleczne uplawy.Załącznik 7721193

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powtórz nawet jutro, powinno coś wyjść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadamkaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 17:55   #2746
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Tylko brak testu na jutro a za bardzo do apteki mi się nie chce ruszać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 17:58   #2747
MadamkaC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 69
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Tylko brak testu na jutro a za bardzo do apteki mi się nie chce ruszać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym nie dała rady wytrzymać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadamkaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 18:17   #2748
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez MadamkaC Pokaż wiadomość
Ja bym nie dała rady wytrzymać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobra chyba i ja nie wytrzymam 🤭 jadę po test na jutro 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 18:22   #2749
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Też dziś mam 10 dpo (tylko dzień cyklu wcześniejszy - 26) i też się spodziewam okresu piątek/sobota. Chociaż po cichu liczę, że mój organizm się zlituje i będzie nieco później, żeby mi urlopu nie psuć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To kciuki za spóźniająca się @🤞🤞najgorzej jak okres dopadnie w urlop 🤷☠♀️
Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Kurde co jakie czas ta strona mi się wiesza i nie widzę co jest pisane :/

Ja czekam znów u dentysty na kontroli :P
Mam nadzieję że kontrol pójdzie gładko
Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Kurczę ja wiem że czasie producenta powinno się test wyrzucić to kosza ale ja nigdy tego nie robię i odlozylam go do koszyka. Minęły dobre 2h i poszłam do niego tak z ciekawości.. I albo mi już siada na banie albo widzę cień cienia cieniastego ciężko mi to uchwycić na foto. Wiem że to mało realne bo to po czasie ale w poprzednim udanym cyklu właśnie że mi wyszedł tak pozytyw
Nie, nie mam PCOS.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie nie powinno się patrzeć po takim czasie na test ale to może być zwiastun, więc koniecznie za testuje jutro lub pojutrze
Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
To może powtórzysz test jutro rano?
Szkoda, że zdjęcia nie udało się zrobić

Ja dzisiaj 31dc, mam już tak wzdęty brzuch przed tym @, że szok (i wstyd)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedna oby @ przyszła szybko i jeszcze szybciej poszła
Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Oj napewno powtórzę ja nie jutro to w czwartek. 🤭 Bo nie mam ja jutro żadnego testu.
Wrzucam zdjecie ale na żywo lepiej widać zależy pod jakim kątem. A może ta kreska to jakieś złudzenie i moje oczy wariuja 🤭 Ja mam dalej mleczne uplawy.Załącznik 7721193

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Teraz widzę że wizaz zepsuł zdjecie i kompletnie nic nie widać... ehhh dobra powtórzę za dwa dni i zobaczmy. Nie nakręcam się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na spokojnie powtórz test za dwa dni ewentualnie beta

Co do dentystów to Wam opowiem historię znajomej. Znajoma też planuje starać się o dziecko, więc poszła do dentysty na kontrol. Jej dentystka zmarła w zeszłym roku, więc musiala wybrać nowego. Poszperala w necie, na znanylekarz i umówiła się do kliniki, która ma dobre opinie. Pani dentystka podczas kontroli, powiedziała że ma kilka większych ubytkow, w tym w osemke do przeleczenia. Zrobili jej też rtg, zęby ogółem zdrowe tyle że do wypełnienia ubytki. Zdaniem dentystki starać może się już, bo te ubytki można w międzyczasie powypelniac. Dostała kosztorys planowanego leczenia i niestety koszty w tej klinice (bardzo drogiej co już na stronie internetowej widać) trochę ja zaskoczyły a że ma pakiet w luxmedzie stwierdziła, ze umówi się tam na kontrolę, powinno być wtedy taniej. Umówiła się więc do dentysty z dobrymi opiniami wystawionymi na znanylekarz. Przyszła na wizytę, mówi ze chce zacząć starania o dziecko, ten jej w paszczę zagląda i do niej ze on zgody nie wydaje. Ze ona ma tu co najmniej dwie siódemki do leczenia kanałowego, a nie wie jak z szóstkami no i jedna osemka najprawdopodobniej też do kanalowego. Opinie wydał bez zdjęcia rtg. Znajoma się podlamala, ze teraz to nie wiadomo ile czasu zajmie te leczenie kanalowe i wogole ochrzanil ja ze tak późno z tymi siódemkami przyszła, jakby ich leczenie było jakimś wielkim wyczynem. A ona, ze nic ja nie bolało w ciągu ostatniego roku od kontroli to z czym miała przyjść. Poza tym w innej klinice na podstawie rtg nikt o leczeniu kanałowym nie wspomniał. Doktorek tylko ironicznie skomentował.
Jak to usłyszałam to powiedziałam jej ze dla mnie tak skrajne opinie (z czego skrajna bez zerkniecia na rtg) są podejrzane. Dałam jej namiary na swoją dentystke, nie dość ze cudowna to mega profesjonalna i jak na Warszawę to niedroga.
I dziś do mnie zadzwoniła z podziękowaniami, ze pani Małgosia jest cudowna. Tego dentystę z luxmedu nazwała głupkiem. Powiedziała ze żadnego kanalowego leczenia nie ma (zrobila rtg). Szybko się z tymi ubytkami uporaja, osemka zajmować się nie ma co, wydawać pieniedzy, ze lepiej usunąć. I zaczynać starania może natychmiast. Umowily się na trzy spotkania i do końca lipca problem będzie miała z głowy za mniej niż połowę tego co wydałaby w pierwszej klinice. I pochwaliła ja ze zeby ma ladne, i jak ona dostała ochrzan to nie wie jak inni, którzy faktycznie przychodzą z zębami w opłakanym stanie.

Badum tsss... Kurtyna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-07, 18:32   #2750
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
To kciuki za spóźniająca się @🤞🤞najgorzej jak okres dopadnie w urlop 🤷♀️
Miałam parę razy 15 dni fazy lutealnej, więc nic nie jest niemożliwe


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 18:34   #2751
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Miałam parę razy 15 dni fazy lutealnej, więc nic nie jest niemożliwe


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to co najmniej 15 dni fazy lutealnej życzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 18:44   #2752
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Theali trzymam kciuki zeby sie @ opoznil


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 18:45   #2753
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

MoszKa wiem że nie powinno się patrzeć ale już miałam raz taka sutuacje i to był pozytyw
Kupilam na rano o czułości 10 to zobaczymy.
Może ja już widzę to co chce widzieć cały czas mam mokrą bieliznę od śluzu i to mi nie daje trochę spokoju...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 19:01   #2754
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Tym razem też może tak być
Czyli jutro testujesz?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 19:02   #2755
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
MoszKa wiem że nie powinno się patrzeć ale już miałam raz taka sutuacje i to był pozytyw
Kupilam na rano o czułości 10 to zobaczymy.
Może ja już widzę to co chce widzieć cały czas mam mokrą bieliznę od śluzu i to mi nie daje trochę spokoju...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będziemy trzymać jutro kciuki

Moszka, niestety takich historii z dentystami w roli głównej znam wiele i coraz bardziej nie ufam dentystom jak mieszkałam we Wrocławiu to uważałam że mam najlepszą dentystkę, a potem płakałam z powodu skutków jej "wybielania" mojej jedynki a teraz wciąż szukam kogoś komu można w pełni zaufać.

Ps. A @ minie mi szybko, bo u mnie trwa 3, czasem nawet 2,5 dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 19:21   #2756
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Będziemy trzymać jutro kciuki

Moszka, niestety takich historii z dentystami w roli głównej znam wiele i coraz bardziej nie ufam dentystom jak mieszkałam we Wrocławiu to uważałam że mam najlepszą dentystkę, a potem płakałam z powodu skutków jej "wybielania" mojej jedynki a teraz wciąż szukam kogoś komu można w pełni zaufać.

Ps. A @ minie mi szybko, bo u mnie trwa 3, czasem nawet 2,5 dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie zaskoczyly tak skrajne opinie. Dlatego dałam jej namiary na moja, żeby trzeci się wypowiedział.
Co do wybielania, to ogólnie chyba nie jest dobry pomysł, jeśli chodzi o szkliwo?
Niektórzy albo źle robią albo naciągają na dodatkowe koszta. Znaleźć dobrego, który dodatkowo wybierze co najlepsze dla nas, nie dla jego kieszeni to ze świecą szukać.
Jest taka pasta elmex do fluoryzacji zębów. Mała tubka za bodajze 25 zl. Moja dentystka mi poleciła fluoryzowac tym zęby raz na miesiąc (zamiast u niej wydawać pieniadze) a jak będzie problem ze szkliwem to częściej. Fluoryzuje więc zęby sama już dobrych kilka lat i cacy, żadnych plomb, jasne też mam szkliwo (czasami pytają czy je jakimiś paskami wybielam). Powiedziałam o tej pascie ostatnio innej znajomej, która przy okazji wizyty u dentystki zapytała o nią. I ta ja wyśmiała, ze to nic nie warte. Ze fluoryzacje robi się u dentysty. Pewnie, 100 zł najmniej na ulicy lezy...

Serio, takie krótkie masz? zazdrooo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez MoszKa88
Czas edycji: 2020-07-07 o 19:23
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 19:24   #2757
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Tym razem też może tak być
Czyli jutro testujesz?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak jutro pewnie wstanę równo z budzikiem Bo już teraz mnie skręca.. Ale co ma być to będzie. Nie ukrywam że to robi nadzieję ale też wiem że prawda może być okrutna.
Karo dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 19:28   #2758
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Tak jutro pewnie wstanę równo z budzikiem Bo już teraz mnie skręca.. Ale co ma być to będzie. Nie ukrywam że to robi nadzieję ale też wiem że prawda może być okrutna.
Karo dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Heh no tak, nic tak nie motywuje do wstania jak testowanie
Trzymam kciuki
I jeśli nie wyjdzie to nie załamuj się, następny cykl będzie Wasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 21:24   #2759
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Mnie zaskoczyly tak skrajne opinie. Dlatego dałam jej namiary na moja, żeby trzeci się wypowiedział.
Co do wybielania, to ogólnie chyba nie jest dobry pomysł, jeśli chodzi o szkliwo?
Niektórzy albo źle robią albo naciągają na dodatkowe koszta. Znaleźć dobrego, który dodatkowo wybierze co najlepsze dla nas, nie dla jego kieszeni to ze świecą szukać.
Jest taka pasta elmex do fluoryzacji zębów. Mała tubka za bodajze 25 zl. Moja dentystka mi poleciła fluoryzowac tym zęby raz na miesiąc (zamiast u niej wydawać pieniadze) a jak będzie problem ze szkliwem to częściej. Fluoryzuje więc zęby sama już dobrych kilka lat i cacy, żadnych plomb, jasne też mam szkliwo (czasami pytają czy je jakimiś paskami wybielam). Powiedziałam o tej pascie ostatnio innej znajomej, która przy okazji wizyty u dentystki zapytała o nią. I ta ja wyśmiała, ze to nic nie warte. Ze fluoryzacje robi się u dentysty. Pewnie, 100 zł najmniej na ulicy lezy...

Serio, takie krótkie masz? zazdrooo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam wybielana jedynkę, ponieważ zaczęła mi lekko ciemnieć po kanałowym leczeniu, które miałam kilka lat wcześniej. Wybielanie było od wewnątrz zęba, miało być bezpieczne, trwało z 3 miesiące bo było podzielone na etapy. A po kolejnych 3 miesiącach ząb mi się po prostu cały pokruszył 🥺

Tak, zawsze miałam tak krótkie @. A trzeci dzień to w zasadzie takie mocniejsze plamienia tylko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 21:29   #2760
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Ja miałam wybielana jedynkę, ponieważ zaczęła mi lekko ciemnieć po kanałowym leczeniu, które miałam kilka lat wcześniej. Wybielanie było od wewnątrz zęba, miało być bezpieczne, trwało z 3 miesiące bo było podzielone na etapy. A po kolejnych 3 miesiącach ząb mi się po prostu cały pokruszył 🥺

Tak, zawsze miałam tak krótkie @. A trzeci dzień to w zasadzie takie mocniejsze plamienia tylko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurcze, i to jedynke Ci tak załatwił wspolczuje, co za koszmar A dało się chociaż koronę albo implanta wstawić?

Ehh cudownie musi być mieć takie krótkie okresy. Jeszcze powiedz, że Cię nic nie boli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-20 08:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.