Najbrzydsze miasto w Polsce? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-18, 18:55   #301
zip sklad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: WINTERFELL
Wiadomości: 587
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

najbrzydsze Łódź. bez 2 zdan.
zip sklad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 19:05   #302
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Najbrzydsza jest Gdynia .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif lechia.gif (14,0 KB, 585 załadowań)
mushroomhunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 19:05   #303
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Bytom zdecydowanie.
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 19:23   #304
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cytat:
Napisane przez mushroomhunter Pokaż wiadomość
Najbrzydsza jest Gdynia .
Już miałam się pytać dlaczego, ale jak zobaczyłam skąd Ty jesteś i załącznik zdjęcia to już zrozumiałam hehehe
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 20:59   #305
Shikinata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 876
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Włocławek jest strasznie brzydkim miastem , mieszka tam rodzina ze strony taty byłam tam w lipcu i szok, strasznie zaniedbane o drogach to nie będe mówic, myślałam ,że u mnie na wsi są koszmarne drogi ale te u mnie to autostrada w porównaniu z okolicami Włocławka . Bywam tam rzadko ale w ogóle nie widze,żeby sie jakoś rozwijało .
Shikinata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 21:49   #306
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Katowice strasznie mnie przygnębiają.
Ciemno, brudno, mało zieleni. Dworzec PKP potworny, brudny i śmierdzący (choć teraz chyba jest remont).

Łódź jak dla mnie ok.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 22:08   #307
whatIthink
Raczkowanie
 
Avatar whatIthink
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 409
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cytat:
Napisane przez Shikinata Pokaż wiadomość
Włocławek jest strasznie brzydkim miastem , mieszka tam rodzina ze strony taty byłam tam w lipcu i szok, strasznie zaniedbane o drogach to nie będe mówic, myślałam ,że u mnie na wsi są koszmarne drogi ale te u mnie to autostrada w porównaniu z okolicami Włocławka . Bywam tam rzadko ale w ogóle nie widze,żeby sie jakoś rozwijało .
Nie zgodzę się z Tobą. Nie uważam, żeby Włocławek był szczególnie brzydkim miastem i żeby miasto się nie rozwijało.

Wystarczy wspomnieć o najbardziej widocznych zmianach tj. remont odcinka drogi krajowej biegnącej przez miasto (także droga ta nie będzie już taka koszmarna), rewitalizacja bulwarów i śródmieścia, nowe CH Wzorcowania czy nowy basen miejski, który jest właśnie budowany.

Nie wiem, czemu jak byłaś w lipcu nie zauważyłaś tych zmian, zwłaszcza remontów na drodze, których nie sposób przeoczyć.

Pozdrawiam
__________________
Człowiek zawsze dla siebie stanowi 100%, choćby dla innych był kimś zupełnie obojętnym.

06.06.2013 r. - Piotruś
whatIthink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-19, 23:17   #308
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cytat:
Napisane przez whatIthink Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się z Tobą. Nie uważam, żeby Włocławek był szczególnie brzydkim miastem i żeby miasto się nie rozwijało.

Wystarczy wspomnieć o najbardziej widocznych zmianach tj. remont odcinka drogi krajowej biegnącej przez miasto (także droga ta nie będzie już taka koszmarna), rewitalizacja bulwarów i śródmieścia, nowe CH Wzorcowania czy nowy basen miejski, który jest właśnie budowany.

Nie wiem, czemu jak byłaś w lipcu nie zauważyłaś tych zmian, zwłaszcza remontów na drodze, których nie sposób przeoczyć.

Pozdrawiam
Ja mam pytanie o jakim remoncie drogi mówisz? Pytam serio Ilekroć jadę przez Włocławek od Płocka (na marginesie uwielbiam drogę wzdłuż Wisły), każdym kolejnym przejazdem muszę zwalniac coraz bardziej, na wjeździe i wyjeżdzie z miasta w kierunku Inowrocławia dziury i nierówności są takie, że już większe być chyba nie mogą.. Jechałam tam w lipcu 2x, jechałam także tydzień temu, nic nie zauważyłam! Ale mam nadzieję, że jadąc we września coś zauważę Chyba, że to nie ta droga
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 09:08   #309
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Łódź jak dla mnie ok.





Ostatnio przejeżdżałam przez Wałbrzych i nie powiem, że jest brzydkie bo jak wspomniałam kiedyś, żadne miasto nie jest brzydkie ale Wałbrzych jest taki smutny i przygnębiony.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 15:23   #310
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cytat:
Napisane przez Shikinata Pokaż wiadomość
Włocławek jest strasznie brzydkim miastem , mieszka tam rodzina ze strony taty byłam tam w lipcu i szok, strasznie zaniedbane o drogach to nie będe mówic, myślałam ,że u mnie na wsi są koszmarne drogi ale te u mnie to autostrada w porównaniu z okolicami Włocławka . Bywam tam rzadko ale w ogóle nie widze,żeby sie jakoś rozwijało .
Cytat:
Napisane przez whatIthink Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się z Tobą. Nie uważam, żeby Włocławek był szczególnie brzydkim miastem i żeby miasto się nie rozwijało.

Wystarczy wspomnieć o najbardziej widocznych zmianach tj. remont odcinka drogi krajowej biegnącej przez miasto (także droga ta nie będzie już taka koszmarna), rewitalizacja bulwarów i śródmieścia, nowe CH Wzorcowania czy nowy basen miejski, który jest właśnie budowany.

Nie wiem, czemu jak byłaś w lipcu nie zauważyłaś tych zmian, zwłaszcza remontów na drodze, których nie sposób przeoczyć.

Pozdrawiam

Gdyby nie te drogi,to Włocławek byłby ok.
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 16:03   #311
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Łódź !
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 17:13   #312
Pampalini
Rozeznanie
 
Avatar Pampalini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 719
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
Łódź !
ale mimo wszystko, Łódź ma duży potencjał, tylko że niewykorzystany (i obawiam się, że za szybko to się nie zmieni...) - gdyby odnowić kamienice, porządnie zająć się okolicami Manu i Pietryny (bo zakrywanie obdrapanych, rozwalających się w niektórych miejscach budynków wielkimi reklamami, jest... żenadą ), które są głównym punktem dla turystów (bo niestety, strach wejść wieczorem/nocą w jakąkolwiek boczną uliczkę od Manufaktury, w której roi się aż od dresików czatujących w swoich bramach ;] na Pietrynie z kolei, wciąż nie czuję się jakoś super bezpiecznie - zawsze wypełznie jakaś grupa chłopców, którym się zanadto nudzi i wystarczy rzucić hasło "Widzew to k***a (ewentualnie ŁKS) i chaos gotowy - aczkolwiek to zjawisko jest już mniej powszechne) Ktoś kiedyś dobrze skomentował, że Łódź jest miastem cholernych kontrastów - z jednej strony piękne, pofabryczne budynki, mające swój własny klimat, a z drugiej obleśne, obsikane bramy, ohydne, szare podwórka z zawartością zieleni równą zeru. i pół biedy, gdyby taka sytuacja miała miejsce poza obszarami centrum, a to niestety w samym sercu miasta takie rzeczy -.- nie wspominam nawet o betonowych bloczyskach czy remontach dróg z cyklu "neverending story" tak jak tory na Limance... szkoda mi tej Łodzi, bo choć sama na nią narzekam, to widzę że ma również ciekawe, fajne strony, ale niestety dla przyjezdnych często są one przytłoczone negatywami...
__________________
"Doctors finally figured out what's wrong with my brain:
on the left side, there's nothing right and on the right side, there's nothing left."
Pampalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 18:21   #313
myny
Raczkowanie
 
Avatar myny
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Pokój
Wiadomości: 305
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Zdecydowanie Szczecin bardzo mi sie nie podoba.. takie szare i smutne miasto :/ za to lubie Wrocław i Kraków no i moje rodzinne :d Stargard duzo fajnych zabytkow
__________________
http://youtu.be/M5mZZtqqVqQ nasza kochana Amstaffka Lucyna na lodzie
myny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 08:54   #314
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cytat:
Napisane przez Pampalini Pokaż wiadomość
ale mimo wszystko, Łódź ma duży potencjał, tylko że niewykorzystany (i obawiam się, że za szybko to się nie zmieni...) (...) -
Masz rację. Ja np. uwielbiam Łódź, chociaż nikt tego nie rozumie.
Ale mam wrażenie, że w Łodzi jest wiele osób, które "blokują" wszystko specjalnie, żeby było gorzej...
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 10:26   #315
Pampalini
Rozeznanie
 
Avatar Pampalini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 719
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

też odnoszę podobne wrażenie... a poza tym, nawet jeśli w Łodzi jest już organizowane jakiekolwiek przedsięwzięcie, to ludzie zabierają się od tego z tzw. "dupy strony" ;] wszystko zawsze na opak. remonty dróg, kłopoty z MPK, problemy z kamienicami na Piotrkowskiej (i nie tylko), wysiedlanie zamieszkałej żulerni etc... możnaby tak wyliczać. niby są chęci, niby są pomysły, ale to wszystko jest jeszcze kompletnie nieogarnięte wg mnie mam nadzieję, że za te kilka lat, znajdą się tacy, którzy umiejętnie poprowadzą pewne sprawy i Łódź wreszcie stanie na nogi.
__________________
"Doctors finally figured out what's wrong with my brain:
on the left side, there's nothing right and on the right side, there's nothing left."
Pampalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 17:33   #316
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 577
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Ja ostatnio byłam w Łodzi, troche przejazdem, ale to co widziałam mi sie podobało. Na pewno nie uznałam ją za super brzydką.

Ostatnio tez doszlam do wniosku ze Kraków jest przereklamowany ;D
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 08:12   #317
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cieszą mnie takie opinie o Łodzi.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 09:25   #318
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cytat:
Napisane przez Pampalini Pokaż wiadomość
też odnoszę podobne wrażenie... a poza tym, nawet jeśli w Łodzi jest już organizowane jakiekolwiek przedsięwzięcie, to ludzie zabierają się od tego z tzw. "dupy strony" ;] wszystko zawsze na opak. remonty dróg, kłopoty z MPK, problemy z kamienicami na Piotrkowskiej (i nie tylko), wysiedlanie zamieszkałej żulerni etc... możnaby tak wyliczać. niby są chęci, niby są pomysły, ale to wszystko jest jeszcze kompletnie nieogarnięte wg mnie mam nadzieję, że za te kilka lat, znajdą się tacy, którzy umiejętnie poprowadzą pewne sprawy i Łódź wreszcie stanie na nogi.
Łódź byłaby zarąbistym miastem, gdyby dbać o to, co w niej najciekawsze, czyli renowacja zabytkowych budynków (kamienic, fabryk etc.), a nie wyburzanie ich tudzież wstawianie pomiędzy nie budynków "nowoczesnych", wizualnie z d.. wziętych i tak też pasujących do otoczenia! W takim Gdańsku można pogodzić nowe ze starym, z tego co widziałam. Łódź powinna pójść generalnie w stronę sztuki, kultury. Kompletnie nie kumam, co się z tym miastem dzieje? Mam wrażenie, że u władzy jest tam banda debili, którzy pojęcia o niczym nie mają i żadnej logicznej koncepcji przewodniej (m.in. przez festiwale filmowe itp. śledzę, co się tam dzieje). Jak słyszę, że 'Łódź ma swój klimat', to ja się pytam - a w czym? W syfie? Ostatnio miałam akurat tournee Łódź, Toruń, Gdańsk - i niestety Łódź może się schować.
Chociaż kiedyś pamiętam, że Radom mnie zszokował walącymi się budynkami i syfem. Może byłam akurat w takiej części, może coś się zmieniło, ale wtedy wyjechałam stamtąd z uczuciem, ze to dogorywające, martwe już właściwie miasto.
Za to kiedyś Płock mnie bardzo pozytywnie zaskoczył..
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 09:55   #319
sandrina
Zadomowienie
 
Avatar sandrina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 700
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

ja również uważam, że włocławek jest brzydki - ale jak dla mnie ta brzydota ma swój urok - taki komunistyczny jest (szare blokowiska, obdarte kamienice)

Cytat:
Napisane przez Shikinata Pokaż wiadomość
. Bywam tam rzadko ale w ogóle nie widze,żeby sie jakoś rozwijało .
osoba, która tylko "wpada" do miasta rzeczywiście inwestycji nie widzi, co nie dowodzi tego, że ich nie ma
Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie o jakim remoncie drogi mówisz? a
krajowa jedynka bodajże - naprzeciwko dworca były swego czasu koszmarne wykopy (swoją drogą ciekawe czy już skończyli ten remont)

dla mnie najbrzydszym miastem w jakim miałam okazję być był Piotrków Trybunalski; nie jestem w stanie nawet jednego plusa znaleźć
__________________

sandrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 10:08   #320
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że u władzy jest tam banda debili, którzy pojęcia o niczym nie mają i żadnej logicznej koncepcji przewodniej (m.in. przez festiwale filmowe itp. śledzę, co się tam dzieje).
Ale tak jest. Poza tym ja mam wrażenie, jak już wspomniałam, że tutaj są ludzie typu szpiedzy i wysłannicy "złych ludzi", którzy blokują w Łodzi to co dobre. Bo jak było z przetargiem na budowę Dworca Fabrycznego? Jak dla mnie to typowe działania, żebyśmy tylko karę ponieśli za opóźnienia.

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
Jak słyszę, że 'Łódź ma swój klimat', to ja się pytam - a w czym? W syfie?
Łódź ma swój klimat i wcale nie w syfie. KAŻDE miasto ma swój klimat.

Cytat:
Napisane przez sandrina Pokaż wiadomość
ja również uważam, że włocławek jest brzydki - ale jak dla mnie ta brzydota ma swój urok - taki komunistyczny jest (szare blokowiska, obdarte kamienice)
W sumie masz rację.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 10:21   #321
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Ale tak jest. Poza tym ja mam wrażenie, jak już wspomniałam, że tutaj są ludzie typu szpiedzy i wysłannicy "złych ludzi", którzy blokują w Łodzi to co dobre. Bo jak było z przetargiem na budowę Dworca Fabrycznego? Jak dla mnie to typowe działania, żebyśmy tylko karę ponieśli za opóźnienia.



Łódź ma swój klimat i wcale nie w syfie. KAŻDE miasto ma swój klimat.



W sumie masz rację.
Niby każde ma klimat, pytanie tylko jaki i z czego wynikający? Kiedyś sobie tak myślałam, o co chodzi z tą Łodzią, czemu "filmowcy" ją lubią (ponoć)? I doszłam do wniosku, że klimat Łodzi, jej - nazwijmy to - "urok" polega na .. szczerości. Łódź JEST BRZYDKA, obiektywnie (mówię gł. o centrum miasta), ALE nie ukrywa tej brzydoty (poza Pietryną, gdzie z wierzchu niby fajnie, a co za tą maską, z tyłu, to strach się bać). Jest jaka jest, widać po niej, że czas upływa. I powiem ci, że dlatego wolę ją, niż Warszawę, która kiedyś zrobiła na mnie wrażenie takiej pozornie odpicowanej baby, która zamiast przyznać się do swego wieku i podkreślać w sobie co fajne, robi jakieś przebieranki, liftingi itp., ale to wszytko nie gra. Nie wiem, dlaczego, ale tak mi się kojarzy Warszawa, której nie lubię, która mi się nie podoba i w ogóle.
Tylko co do łodzi - taki klimat nie do każdego trafia i niestety nie świadczy dobrze o rządzących, no i rysuje marniutkie perspektywy. Pytanie - co będzie za 20- 30 lat, kiedy rozsypie się już to, co ledwie stoi??
Za to podoba mi się Poznań - w ogóle mam sentyment do tego miasta
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 10:42   #322
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Łódź jest brzydką kobietą, ale ma duszę
Co do tematu, to kierując się pierwszym wrażaniem, wybrałabym Katowice, ale spędziłam tam tylko kilka godzin ( z czego połowę na dworcu), więc chyba się nie liczy

Pięknym i niedocenianym miastem jest Przemyśl Klimat jak w Kazimierzu Dolnym, przepiękne położenie, jestem absolutnie zakochana
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 10:49   #323
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cytat:
Napisane przez ladylajla Pokaż wiadomość
Łódź jest brzydką kobietą, ale ma duszę
Co do tematu, to kierując się pierwszym wrażaniem, wybrałabym Katowice, ale spędziłam tam tylko kilka godzin ( z czego połowę na dworcu), więc chyba się nie liczy

Pięknym i niedocenianym miastem jest Przemyśl Klimat jak w Kazimierzu Dolnym, przepiękne położenie, jestem absolutnie zakochana
Coś w tym jest - taka stara, z przeoraną twarzą, ale która ma ci ciekawe historie do opowiedzenia

Ad. Przemyśla - nie byłam, ale sądzę, że w Polsce to by się więcej takich fajnych miast i miasteczek znalazło, jakby dobrze poszukać.
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 20:54   #324
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

A co sadzicie o Zielonej Gorze?
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 21:42   #325
myny
Raczkowanie
 
Avatar myny
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Pokój
Wiadomości: 305
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
A co sadzicie o Zielonej Gorze?
Tam mnie jeszcze nie bylo ale juz niebawem sie tam wybieram wiec zobacze jak tam jest
__________________
http://youtu.be/M5mZZtqqVqQ nasza kochana Amstaffka Lucyna na lodzie
myny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 08:20   #326
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Mnie też jeszcze tam nie było ale na razie się nie wybieram.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 21:44   #327
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

A niedlugie winobranie w Zielonej Gorze
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 06:12   #328
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Łódź? Całe życie tu mieszkam i może się przyzwyczaiłam, ale brzydoty miasta już nie widzę.

Mnie osobiście nie podoba się Wałbrzych. Kilece też nie bardzo. Przygnębiające. Poza tym wszelkie prowincjonalne miasteczka z kościółkiem i przyległym ryneczkiem, z przyciętymi na łyso wierzbami dookoła, których mnóstwo w całej PL.

Edytowane przez spray
Czas edycji: 2011-08-26 o 06:20
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 07:48   #329
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Ostatnio tez doszlam do wniosku ze Kraków jest przereklamowany ;D
Też tak uważam. Jak dla mnie ładny jest jedynie w rynku, a dalej nie. I nie rozumiem zachwytu nad Krakowem właśnie
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 09:46   #330
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Najbrzydsze miasto w Polsce?

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
A niedlugie winobranie w Zielonej Gorze
Oj to chyba trzeba się wybrać.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:36.