pomóż napisać list :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-24, 16:15   #1
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa

pomóż napisać list :)


hej dziewczyny
proszę was pomóżcie mi napisać list, angielski nie jest moją najmocniejszą stroną a ja narobię tylko błędów.. coś tam napisałam, ale wolałabym sobie sprawdzić.. prosiłabym o szybką odpowiedź gdyż mam to na jutro, jeśli by któraś była chętna to z góry dziękuję

oto treść:

Chcesz zarezerwować pokoje na wycieczkę klasową. Napisz list do menagera hotelu:
*poinformuj go ile jest dziewcząt i chłopców, kiedy i na jak długo przyjeżdżacie
*poproś o potwierdzenie informacji ze strony internetowej hotelu dotyczącej standardu, ceny i posiłków
*powiedz z oferty jakich wycieczek i zajęć organizowanych w hotelu klasa chciałaby skorzystać
*poproś o przesłanie ci drogą internetową szczegółów dotyczących płatności i trasy dojazdu

kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 16:48   #2
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: pomóż napisać list :)

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
proszę was pomóżcie mi napisać list, angielski nie jest moją najmocniejszą stroną a ja narobię tylko błędów.. coś tam napisałam, ale wolałabym sobie sprawdzić.. prosiłabym o szybką odpowiedź gdyż mam to na jutro, jeśli by któraś była chętna to z góry dziękuję

oto treść:

Chcesz zarezerwować pokoje na wycieczkę klasową. Napisz list do menagera hotelu:
*poinformuj go ile jest dziewcząt i chłopców, kiedy i na jak długo przyjeżdżacie
*poproś o potwierdzenie informacji ze strony internetowej hotelu dotyczącej standardu, ceny i posiłków
*powiedz z oferty jakich wycieczek i zajęć organizowanych w hotelu klasa chciałaby skorzystać
*poproś o przesłanie ci drogą internetową szczegółów dotyczących płatności i trasy dojazdu


Jesli chcesz, zebysmy pomogly, to wklej to co sama napisalas i podpowiemy Ci, gdzie sa bledy.

Jesli chcesz, zebysmy napisaly ten list za Ciebie, to lamiesz regulamin.

nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 16:58   #3
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: pomóż napisać list :)

Nie odrabiamy prac domowych - nie myśl, że ktoś Ci tutaj napisze list, a Ty go sobie przepiszesz i będziesz miała pracę domową z głowy
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 16:59   #4
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: pomóż napisać list :)

aha nask dzięki za inform. nie wiedziałam, że mogę złamać regulamin.. :/

nie będe wam tu pisać tego co naskrobałam bo ustawiłam się z koleżanką i napiszemy to razem i przy okazji coś się pouczymy

sorka za zamieszanie i nie potrzebny już wątek
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.