Modelowanie sylwetki - z lizaka do klepsydry - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-08, 09:24   #1
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549

Modelowanie sylwetki - z lizaka do klepsydry


Hejka,
ostatnio czytałam artykuł o tym iż jest możliwość wymodelownia sylwetki na siłowni tak aby była zbliżona do klepsydry:
http://www.fitnow.pl/pl/3/295/545/Ja...etke-klepsydry

Aktualnie mam figurę typu lizak, chciałabym delikatnie zaokrąglić biodra, wyszczuplić talię, delikatnie ujędrnić biust. Nie odchudzam się, jem racjonalnie i zdrowo (nie dużo bo aktualnie mam tryb siedzący). Jestem szczypła (170cm/około 60kg), jednak mam tłuszczyk na brzuchu etc (chyba każda tak ma).
Szczupłe ramiona i duży biust (70D), mimo zbierania tłuszczu w sferze typowej dla gruszki, moje biodra są waskie i chciałabym je zakrąglić (pewnie trzeba rozbudować mięśnie).

Przeglądałam sporo treningów dla kobiet, ale większość bazuje na ćwiczeniach na górne partie, a na nich mi najmniej zależy (co więcej nie chce ich rozbudowywać).

Chciałabym zapytać czy mogłaby któraś polecić mi jakieś ćwiczenia, które przybliżą mnie do mojego celu? (i czy w ogóle jest to możliwe...)
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 06:12   #2
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Modelowanie sylwetki - z lizaka do klepsydry

Hej,
poszukałam na internecie i znalazłam taki trening:

MIĘŚNIE BRZUCHA
-spinanie mięśni prostych brzucha leżąc
-unoszenie nóg ugiętych w kolanach wisząc na drążku
MIĘŚNIE POŚLADKOWE
-odwodzenie nogi do tylu stojąc (maszyna)
MIĘŚNIE UD
super- seria
-wyprosty nóg na maszynie siedząc
-unoszenie podudzi leżąc na maszynie
MIĘŚNIE PROSTOWNIKA GRZBIETU
-unoszenie tułowia w pozycji leząc na brzuchu, ręce trzymane za głowa, może to być na maszynie- tzw rzymskie krzesło
MIĘŚNIE GóRNEJ CZĘŚCI GRZBIETU
-ściąganie z góry do klatki piersiowej długiego drążka wyciągu siedząc (nachwyt)


Ze wszystkich jakie przeglądałam ten mi chyba najbardziej odpowiada, ja bym jeszcze do tego dodała przysiady z hantelkami i wykroki, co o tym myślicie?
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 08:39   #3
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Dot.: Modelowanie sylwetki - z lizaka do klepsydry

Jeżeli chcesz trochę zaokrąglić nogi to zacznij robić przysiady ze sztangą wykroki ze sztangą/hantlami przysiad bułgarski(na jednej nodze druga z tylu na ławeczce) uginanie nóg na maszynie prostowanie nog na maszynie itd itp odpowiednia dieta i za kilka m-cy bedziesz miała piekne nogi i zaokragloną pupę.
Jednak nie powinnaś rezygnować z treningu górnych partii tylko raczej skupić sie na dolnych
Poczytaj sobie na pakerni dzienniki dziewczyn na sfd masz dużo rizpisanych treningów i tez dzienniki fitnessek
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-10 09:39:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.