Perfumy "codzienne" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-18, 22:22   #1
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1

Perfumy "codzienne"


Była już mowa o zapachach do pracy, na Wigilę i na Sylwestra, a ja ciekawa jestem, czym pachniecie tak dla siebie, kiedy wiecie, że możecie spędzić cały dzień w domu, snując się w piżamie i szlafroku albo stroju domowym (czytaj: mało wyszukanym), kiedy jedyne Wasze wyjście będzie wyjsciem do sklepu po bułki i gazetę
Pytam dlatego, że większość zapachów, które mi się podoba, mam wrażenie jakoś nobilituje do włożenia czegoś więcej niż rozciagnięty dres i kapcie... Lubię Angela, OI, Obsession, Cristobala, Cinnabar, Narciso, podoba mi się Tumulte, Theorema, ale nie wyobrażam sobie pachnieć nimi i łazić w czymś "niewyjsciowym". I jakoś nie mam typu, co pasowałoby na taką okazję, bo pachnieć lubię też wtedy kiedy wiem, że przez cały dzień nie spotkam się z nikim.
A Wy czym pachniecie w warunkach domowo-niewyjściowych...?

Ps nie uważam oczywiście, że nie można pachnieć Angelem i chodzić w dresie lub innym domowym stroju, ale dla mnie i na mnie to się jakoś kłóci, dysonans mi się robi...

Jeśli taki wątek już się gdzieś pojawił - to jak mówi Hybris - poproszę pierwszą napotkaną moderatorkę o połączenie
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 07:21   #2
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Perfumy "codzienne"

Ja mam zgoła odmienne podejście do tego zagadnienia. Kiedy w końcu jestem w domu, sama- psikam się najbardziej ukochanymi zapachami, tak tylko dla siebie. Nic mnie nie ogranicza, mogę sobie zaszaleć. Zlewam się np. nieprawdopodobnymi ilościami EC, bo nic mnie nie obchodzi, że komuś będą te ilości przeszkadzać. Nic a nic nie wadzi tu fakt, że spędzm ten czas w piżamie albo dresie. Ograniczenia wprowadzam w życie jedynie wtedy, gdy mam szerszy kontakt z ludźmi w ciągu dnia- jeśli nie to hulaj dusza.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 08:09   #3
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Perfumy "codzienne"

KOKO ty zlewasz się EC a ja tak oszczędnie otwieram próbke i delektuje się.Boje sie że się skończy to CUDO magiczne i bardzo uwodzicielskie.Wiem ze bedzie ciężko ją zdobyć a kocham od pierwszego wejrzenia.Raz ją użyłam bo boje się kazdej kropli spływającej po mojej szyi,boje się że mnie kiedyś opuści.
Masz naprawde dobrze..

Na codzien używam perfumików nie agresywnych i tych których mam duzo we flakonie:"in love again","Haloween" ,"Miracle","Provocativ e EA"
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 08:11   #4
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Perfumy "codzienne"

Wszystko zależy od nastroju ale zazwyczaj wtedy właśnie sobie nie skąpię A co tam
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 08:16   #5
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Perfumy "codzienne"

Hmmmm... to zależy od pory roku... bo teraz np. czasami wypachniam się misiowym i sentymentalnym Wild Musk. Tak mnie kiedyś te sentymenty na czasy licealne napadły i sobie go kupiłam, ale słusznie ktoś zauważył, że czegoś mu brak. To juz nie ten dawny Wild Musk w roll-on'ie! Ale dyskretnie użyty w zaciszu domowego ogniska.... czemu nie? Czasami wpadnie mi w łapy jakaś malinka z YR, albo bez... A latem używam w domu czegoś żeby czuc się tak jakbym wyszła z kąpieli. Zielona herbata (ta dobra na każdą okazję!), albo dez. perfumowany Adidas Moves... Jak widzicie szkoda mi po domu wysokiej półki, a na wyjście trochę głupio pachniec infantylną malinką. Po domu w sam raz, bo przyjemna! No i raczej preferuję zapachy naturalne, nieinwazyjne!
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 08:23   #6
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Perfumy "codzienne"

Cytat:
Napisane przez neonka28
Na codzien używam perfumików nie agresywnych i tych których mam duzo we flakonie:"in love again","Haloween" ,"Miracle","Provocativ e EA"
Neonka, masz to samo co ja! Czyżby syndrom chomika? Staram się paradoksalnie rzadziej używac perfum, które są dla mnie szczególnie cenne (tzn których mam mało, a je kocham, albo rzeczywiście są cenne tak materialnie- i też je kocham) Po1 szkoda mi ich, a po 2 boję się, że używane często będą mi się kojarzyły z jakimiś nieprzyjemnymi sytuacjami w moim życiu... To naprawdę potrafi mi zepsuc zapach!!! Wolę oszczędnie, ale żeby okraszały tylko piękne chwile....
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 13:46   #7
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Perfumy "codzienne"

Mam swoje codzienne perfumy To CK One. Są świeże, niezobowiązujące, pasują do domowego stylu... Nie wyobrażam sobie, żebym ubrana w luźne sztruksy i owinięta chustą używała w domu czegoś orientalnego, odświętnego... Ale to już taka konstrukcja psychiczna, wszystko muszę mieć uporządkowane, dopasowane- inne perfumy po domu, inne na imprezę, później mam podkategorie, np "perfumy do niebieskich ciuchów wyjściowych", "perfumy do białych ciuchów na popołudnie" Pewnie to śmiesznie brzmi
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-19, 15:13   #8
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Perfumy "codzienne"

Pachne tym na co mam ochote- i zazwyczaj testy nowych zapachow-odbywaja sie wlasnie wtedy kiedy brykam po domku -czyli w weekend.Chociaz bardzo czesto zdarza sie ,ze przez dlugi czas nie ma takiego dnia abym siedziala w domowych pieleszach-tylko wciaz gdzies mnie nosi- zawsze jest 1500 spraw do zalatwienia..
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 15:19   #9
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Perfumy "codzienne"

Mam dokładnie tak samo jak koko i E

zlewam się wszystkim na co mam ochote i to czasem w zabójczych ilosciach
ostatnio zaszalałam z Madness - pachniało w całym mieszkaniu a ja chodziłam w piżami i rozkoszowałam się narkotycznie pieprznym szaleństwem to było boskie i tylko moje, choc wietrzyłam potem mieszkanie ze 3 godziny
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 16:46   #10
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Perfumy "codzienne"

Nie lubię jakiś sztywnych zasad i reguł, nie mam żadnych zapachów, które np. noszę tylko w domu. Przeważnie w domu noszę to samo co i poza nim Po domu spokojnie noszę wszystkie ukochane kwiatowe wody i ciężkie korzenno-orientalne zapachy, bez wyjątku. Mam w zasadzie jeden jedyny zapach, którego po domu nie noszę - jest to Eau Du Soir, bo jest tak wytworny, że faktycznie z obszarpanymi dżinsami się nie godzi dobrze Ale już np 24 Faubourg noszę czasem po domu gdy pracuję tylko przed kompem, bo choć elegancki, jest bardzo ciepły, taki słoneczny i wprawia mnie w dobry nastrój. Jednym z zapachów, który noszę wyłącznie w domu to Kenzo Słoń, bo jest tak okropnie upodlony, że nie znoszę go używać na wyjścia

Przeważnie jak coś testuję, jakiś nowy zapach, co do którego nie jestem w stuprocentach przekonana, to wolę go ponosić w domu
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 11:53   #11
Adeline
BAN stały
 
Avatar Adeline
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 330
Dot.: Perfumy "codzienne"

Nie lubię dresu i kapci Nie znaczy to, że w domu chodzę w sukni wieczorowej, ale lubię wyglądać kobieco ( dla Ukochanego).
Tak naprawdę ważniejsze jest dla mnie to jaką on mnie widzi niż jak widzą mnie w pracy.
Dlatego są zapachy TYLKO dla niego a należy do nich
Organza Indecence...
Jak jestem sama używam...jego perfum.
Adeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 13:43   #12
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Perfumy "codzienne"

fajny wątek
Jak jestem sama to używam wszystkiego na co mam ochotę,często w ilkościach mocno nieprzyzwoitych-co jakiś czas się spsikuję dodatkowo, żeby poczuć jeszcze raz pierwsze nuty
Często używam też perfum, ktorych wiem, że mam dużo we flakonie, a nie zawsze mam okazję nimi pachnieć.Czasem wybieram coś miłego Avonowego
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 13:57   #13
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Perfumy "codzienne"

no, coz, widze, ze wyjde na odmienca - ale kiedy nie wychodze z domu, to pachne po prostu mydelkiem

lubie zlewac sie perfumami - do pracy, na randke, na silownie, ostatnio nawet i na rower - i mimo, ze naprawde lubie pachniec moimi cudenkami, to jednak dzien spedzony w domu wykorzystuje na oddech od tych wszystkich woni
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 14:19   #14
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Perfumy "codzienne"

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
no, coz, widze, ze wyjde na odmienca - ale kiedy nie wychodze z domu, to pachne po prostu mydelkiem

lubie zlewac sie perfumami - do pracy, na randke, na silownie, ostatnio nawet i na rower - i mimo, ze naprawde lubie pachniec moimi cudenkami, to jednak dzien spedzony w domu wykorzystuje na oddech od tych wszystkich woni
Mam dokładnie to samo - jak mąż z dzieckiem wyjeżdża, wystarcza mi dezodorant - wtedy najchętniej niskopółkowy, perfumowany, jakiego nie użyłabym "do ludzi" - za to przypominający mi lubiane i posiadane przeze mnie kultowe zapachy - Rush czy J`adore
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 15:27   #15
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Perfumy "codzienne"

No to dolacze do dwojki odmiencow
Kiedy jestem w domu i siedze w pizame, w dresie to nie uzywam zadnych perfum. Jedyny zapach jaki ode mnie wtedy czuc to zapach balsamu do ciala, mydla, szamponu, odzywki
Jest mi po prostu szkoda kazdej kropelki. Poza tym, chcialabym zeby sie ktos pozachwycal moimi perfumami
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 15:44   #16
porzeczki
Zadomowienie
 
Avatar porzeczki
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 093
Dot.: Perfumy "codzienne"

ja też w domu zwykle niczym globalnie nie pachnę. Daję zmysłom odpocząć - zauważyłam, że po takim "poście" są bardziej głodne nowych bodźców zapachowych
__________________

porzeczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 17:31   #17
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Perfumy "codzienne"

lubię pachnieć o każdej porze i w każdej sytuacji
wyjątkiem jest tylko choroba....
poza tym czy to sobotnie sprzątnie, czy wyjście do pracy, kina, znajomych= zapach jest zawsze przy mnie/na mnie
nie wyobrażam sobie inaczej
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 17:42   #18
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Perfumy "codzienne"

Domowo to sobie testuje...
Co tam mam i obawialabym sie zaaplikowac do pracy gdyby nagle mialo mnie zmulic i zadzialac pawiogennie.
Wiec w bezpiecznych domowych pieleszach testuje roznosci - takie 'nie moje' zapachy jak Ultraviolet jako jeden przyklad.

A jak nie chce mi sie testowac a pachniec, to Lacoste Touch of Pink (ktore na wyjscia nie uzywam nigdy, czasami latem), Ode de l'amour YR ...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 18:40   #19
kredkapl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 77
Dot.: Perfumy "codzienne"

Ja również lubię odpocząć sobie od perfum kiedy jestem sama w domu Później wydają mi się bardziej intensywne - i trochę mi ich szkoda, oblewać się, kiedy chodzę w piżamie i szlafroku... Kiedy jednak muszę wyjść, nawet do sklepu po te nieszczęsne bułki - bez jakiegokolwiek zapachu czuję się 'naga'. Wtedy zazwyczaj używam Green Tea Elizabeth Arden ( uwielbiam! na lato - codziennie! szkoda że ma taką słabą trwałość...) albo którejś z zabójczo słodkich mgiełek Avonu .
kredkapl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 18:47   #20
iwona-jk
Wtajemniczenie
 
Avatar iwona-jk
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 383
GG do iwona-jk
Dot.: Perfumy "codzienne"

Kiedy wiem, że mam wolne i nie będę nigdzie wychodzić - testuję. Pachnę wtedy tym , czym chata bogata . Sięgam wtedy po próbki, miniaturki. Uwielbiam takie dni
__________________
Poszukiwałam korka do Mystery NC.
Znalazłam na All- korek z prawie pełnym flakonem

iwona-jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 19:24   #21
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Perfumy "codzienne"

Cytat:
Napisane przez iwona-jk Pokaż wiadomość
Kiedy wiem, że mam wolne i nie będę nigdzie wychodzić - testuję. Pachnę wtedy tym , czym chata bogata . Sięgam wtedy po próbki, miniaturki. Uwielbiam takie dni
Mam podobnie testy zostawiam na dni, kiedy zostaję w domu. Ale jeśli mam ochotę na ukochany zapach, nawet najbardziej limitowany, to zwyczajnie się nim psikam niezależnie od tego, czy mam na sobie suknię wieczorową czy znoszoną piżamę nie ma reguły, nie dzielę zapachów w ten sposób
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 21:34   #22
just green
Rozeznanie
 
Avatar just green
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 880
GG do just green
Dot.: Perfumy "codzienne"

Ja gdy sobie siedzę sama w domu (właściwie nie sama, tylko z moimi zwierzami, które na szczęście są bardzo tolerancyjne) albo testuję, albo nie pachnę niczym (żeby nos wypoczął) Chociaż czasem zdarza mi się "zlać" ponad miarę także różnie, jak mam ochotę.
__________________

just green jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 07:52   #23
studentkaAM
Zakorzenienie
 
Avatar studentkaAM
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kłobuck/Zabrze
Wiadomości: 4 171
GG do studentkaAM Wyślij wiadomość przez MSN do studentkaAM
Dot.: Perfumy "codzienne"

Siedząc w domu zazwyczaj pachnę, ale wtedy aplikuję perfumy tylko na nadgarstki lub na zgięcia łokci. Patrząc na to od innej strony, za perfumy codzienne uważam zapachy Ardenki, szczególnie Ardenbeauty i Green Tea; oraz wszelkie Mexxy itp.
__________________
Zapachy na wymianę

Szukam odlewki N. Ricci Love in Paris. Proszę o PW
studentkaAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 08:10   #24
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Perfumy "codzienne"

Cytat:
Napisane przez Ata77 Pokaż wiadomość
lubię pachnieć o każdej porze i w każdej sytuacji
wyjątkiem jest tylko choroba....
poza tym czy to sobotnie sprzątnie, czy wyjście do pracy, kina, znajomych= zapach jest zawsze przy mnie/na mnie
nie wyobrażam sobie inaczej
U mnie jest podobnie Zaraz po porannej toalecie jak po sznurku kieruję się do witrynki z moimi pachnidłami. Jest to całkowiecie odruchowe praktycznie poza moją świadomością Nie czuję potrzeby odpoczywania od perfum - zbyt dużą przyjemność czerpię z ich używania
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 12:04   #25
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Perfumy "codzienne"

mnie się nic z niczym nie kłóci- używam tego co mi pasuje - jak mam paczulę to i w domu jest paczula- nawet jak nie wychodzę i w trakcie choroby... jak jest fumidus to leci fumidus itd.
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.