Eveline Slim 3D Spa! Serum modelujace posladki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-03, 10:19   #1
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha

Eveline Slim 3D Spa! Serum modelujace posladki


Witam,
dzis z ciekawosci skoczylam do KWC by zobaczyc czy przybylo recenzji moich ulubionych kremow.. i czytam : cyt. [Alza]" Kiedys kupie ponownie napewno ale nie wiem kiedy bo lubie zmiany lecz do rzeczy. Wystarczyly 2 dni aby zobaczyc efekt lekkiego wyprostowania fałdek na udach. Mysle ze z czasem bedzie idealnie gladko Ale jest jedno ale otoz pamietam jak na studiach profesorek mowil ze DENATURAT I ALKOHOLE poza wysuszaniem POLUZOWUJĄ tez skórę i ułatwiaja wnikanie substancji aktywnych- to na plus ale na minus jest to że alkohole niszczą naturalny kolagen i elastyne!!! oslabiaja włókna a to serum jest bardzo alkoholowe i inne 3 D tez wiec niestety po odstawieniu tego serum istnieje ryzyko ze skóra bedzie sie 2 razy szybciej starzec niz przed nim To mnie martwi bo jestem grubo przed trzydziestka. Jedniak pomimo duzej porcji denaturatu daje temu serum piatke z plusem za ładne opakowanie+Wielka przyjemnosc stosowania+rozsadna cena+wydajnosc+szybkie wchlanianie+mocne dzialanie+przemile chlodzenie+napinanie skóry... i oby te efekty nie zniknely po odstawiniu i nie bylo nawrotow 2 razy gorszych- to wyjdzie w praniu za jakis czas. "

Co sadzicie na ten temat?

Podaje sklad tego serum :

Water, Hydrolyzed Wheat Protein, Hedera Helix (ivy) Extract, Centella Asiatica, Equisetum Arvense Leaf Extract, Water / Butylene Glycol / Laminaria Hyperborea Extract, Alcohol Deant, Caffeine, Glycerin, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenerated Castor Oil, Acrylates/C10-30, Alcyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Methol, Fragarance, Methylchloroisothiasolino ne/ Methylisothiasolinon, Cl 44045.
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 13:22   #2
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Eveline Slim 3D Spa! Serum modelujace posladki

Co Ci odpowiedzieć ....
skład nie jest najgorszy , aktywne składniki należą do tych "napinających" ...
tylko, że ja osobiście to w takie cuda nie wierzę .."lekkie wyprostowanie fałdek na udach"...mój Boże ....
jak ktoś jest piękny i młody to mu się wydaje, że ma jakieś fałdki, posmaruje się kremem i potem mu się wydaje, że fałdki zniknęły

co do alkoholu - fakt ułatwia wnikanie składników aktywnych, ale głównie służy jako rozpuszczalnik (szczególnie wyciągów roślinnych)

co do rewelacji - o niszczącym działaniu denata na kolagen i elastynę - nie potrafię sięna razie odnieść, jak również na fakt, że potem skóra będzie się szybciej starzeć (chociaż to akurat wydaje mi się naciąganym argumentem )
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 14:03   #3
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Eveline Slim 3D Spa! Serum modelujace posladki

Cytat:
Napisane przez marianna Pokaż wiadomość
Co Ci odpowiedzieć ....
skład nie jest najgorszy , aktywne składniki należą do tych "napinających" ...
tylko, że ja osobiście to w takie cuda nie wierzę .."lekkie wyprostowanie fałdek na udach"...mój Boże ....
jak ktoś jest piękny i młody to mu się wydaje, że ma jakieś fałdki, posmaruje się kremem i potem mu się wydaje, że fałdki zniknęły

co do alkoholu - fakt ułatwia wnikanie składników aktywnych, ale głównie służy jako rozpuszczalnik (szczególnie wyciągów roślinnych)

co do rewelacji - o niszczącym działaniu denata na kolagen i elastynę - nie potrafię sięna razie odnieść, jak również na fakt, że potem skóra będzie się szybciej starzeć (chociaż to akurat wydaje mi się naciąganym argumentem )

nie powiem ze nic nie robi, bo działa jak na moje oko Wiadomo rowniez, ze jesli zaniedbam wszystko powroci do stanu sprzed "kuracji".. lecz przerazily mnie tutaj slowa "2 razy gorsze" ..
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 14:22   #4
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Eveline Slim 3D Spa! Serum modelujace posladki

psycha ja własnie czytałam Twoją opinie na KWC o tym serum i miałam się ciebie o to pytac: serio działa?
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 14:33   #5
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Eveline Slim 3D Spa! Serum modelujace posladki

Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
psycha ja własnie czytałam Twoją opinie na KWC o tym serum i miałam się ciebie o to pytac: serio działa?
Na mnie działa Ujedrnia dobrze...lepsze efekty od serum lirene,ktore kosztowalo mnie 2 razy tyle. Podobnie działał ( jesli o wrazenie chodzi) spray wyszczuplajacy Yves Rocher wtakim pomaranczowym opakowaniu - dawno wycofany. Czuc wyraznie jak napina skore...a skory troche mi zostalo po odchudzaniu..teraz juz nie Wygładza szybciej od innych... moim zdaniem to wlasnie swietny krem pomagajacy zachowac skorze jedrnosc w trakcie odchudzania...

Jedyny kosmetyk ktory naprawde wyszczupla to moim zdaniem Guam..ale ten chyba rowniez podstepem - wyciagajc jedynie wode z organizmu,ktorej jak wiadomo znowu przybedzie. Na mnie wyszczuplenie po 1 zuzytym kilogramie błotka nie było wyjątkowo widoczne..ale na przyjaciolce, ktora jest 2x szersza odemnie .. po tygodniu smarowania i zawijania sie w folie zgubila dobre 15 cm w biodrach/pupie.. innymi slowy - garderoba do wymiany
Zele i kremy eveline to dobre wspomagacze, ale nie odchudzacze

Edytowane przez psycha
Czas edycji: 2006-10-03 o 15:02
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 09:30   #6
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Eveline Slim 3D Spa! Serum modelujace posladki

Wow...to zazdroszczę bo na moim odwłoku nie zauważyłam, jakichkolwiek oznak działania kosmetyków przez Ciebie wymienionych

Yves Rocher - to jak zwykle bazuje na składnikach działających powierzchniowo i dających złudzenie naprężenia, chciać de facto tylko złuszczają naskórek (a przy okazji niemiłosiernie wysuszają )

Guam- smarowałam się i owijałam jak bozia przykazała - no i...może lekkie ujędrnienie ale wyszczuplenie?

Ta evelinka ma ciekawe składniki - pozostaje tylko pytanie w jakim stężeniu? bo to jest istotne

natomiast gadanie o dwa razy większych spustoszeniach po odstawieniu kosmetyku - to moim zdaniem bzdura na resorach - skóra wraca do stanu wyjściowego, sprzed kuracji a nie do gorszego...
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 13:42   #7
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Eveline Slim 3D Spa! Serum modelujace posladki

Cytat:
Napisane przez marianna Pokaż wiadomość
Wow...to zazdroszczę bo na moim odwłoku nie zauważyłam, jakichkolwiek oznak działania kosmetyków przez Ciebie wymienionych

Yves Rocher - to jak zwykle bazuje na składnikach działających powierzchniowo i dających złudzenie naprężenia, chciać de facto tylko złuszczają naskórek (a przy okazji niemiłosiernie wysuszają )

Guam- smarowałam się i owijałam jak bozia przykazała - no i...może lekkie ujędrnienie ale wyszczuplenie?

Ta evelinka ma ciekawe składniki - pozostaje tylko pytanie w jakim stężeniu? bo to jest istotne

natomiast gadanie o dwa razy większych spustoszeniach po odstawieniu kosmetyku - to moim zdaniem bzdura na resorach - skóra wraca do stanu wyjściowego, sprzed kuracji a nie do gorszego...

Dzięki Twoje slowa mnie pocieszyły

..guam cudownie zadzialal na przyjaciolke.. ale nie na mnie Wszystko zalezne od tego ile wody nosisz w sobie... kiedy dociera do granicy tłuszczu poddaje się podobnie jak inne wyszczuplacze
Ja sie ciesze z fajnego ujedrnienia po eveline
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.