Rozstanie z facetem, cz. XXII - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-15, 18:59   #2401
patriszka
Raczkowanie
 
Avatar patriszka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 46
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Ja też jeszcze nie potrafiłabym pójść na spotkanie z eksem. Więc jeśli wiem, że on na jakimś spotkaniu będzie, a znajomi pytają mnie, czy ja też będę, to odpowiadam zgodnie z prawdą, czyli "nie będzie mnie, bo będzie tam eks a ja się z nim nie umiem jeszcze spotkać. Mam jednak ochotę na spotkanie z wami, umówimy się na inny termin?" i większość odpisuje, że chętnie.
Dotychczas tez tak robiłam. Nie chce jednak aby eks myslal, ze unikam go bo jestem zła... itd. Ale nie mam wyboru, nie umiem sie z nim spotkac. nie teraz
Wiecie na czym sie łapie? Na tym, ze zycze mu z calego serca szczescia, ze sie martwie o niego ( wiem, ze ma jakies problemy)... Nie mysle o nim : o ten co mi zycie uprzykszył i jeszcze zerwał, ale jak o chłopaku ktory byl mi tak bliski.

Nie macie czegos takiego jak strach przed samotnoscia? Mnie to zawsze gryzło, gdy bylam sama..
dzieki, ze jestescie.
patriszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 19:09   #2402
aaanuuusiaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 137
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez _Desolation Pokaż wiadomość
Dżizas!
Dopiero jak zacytowała aaanuuusiaaa zauważyłam to zdanie.
Gó*no prawda. Kochałam i kocham exa a sama się z nim rozstałam.
Chyba mówisz o patologicznych związkach kobiet które biją mężowie a one dalej chcą z nimi być, im nie przychodzi na myśl rozstanie niestety..
Wiesz, dla mnie i myślę że dla większości dziewczyn tutaj byłoby ważniejsze własne dobro niż miłość. (widać dla Ciebie inaczej, nie neguje tego, żyj jak chcesz)
Ja zerwałam z exem chociaż go kochałam bo miał wady które nawet w tej chwili aż tak strasznie mi nie przeszkadzały chodź przeszkadzały ale dla miłości bym przeżyła, jednak wiedziałam że za jakiś czas walną we mnie z dużą siłą bo te wady to coś więcej niż zwykłe wady. Znajomi mówią że podziwiają mnie że potrafiłam zerwać pomimo takiej miłości, wiedziałam po prostu że jest nie dla mnie. On sam powiedział że nie zmieni się już dla żadnej kobiety więc nie miałam wyboru. To że bym chciała do niego wrócić a on nie chce to już inna sprawa. Chociaż w tej chwili nie, chyba bym nie chciała.
Moim problemem jest że zerwałam z nim... dla niego. Żeby zastanowił się czego chce (zamiast odczytać znaki że się sypie spytać jak mogę go uszczęśliwić, to nie, niech sie zastanowi czy mu odpowiadam... głupia ja), i żeby go nie ranić, na osobności "zwalczyć" to co mi mieszało odnośnie pierwszego - aby to zwalczyć nie raniąc go, by być z nim dopiero jak pokonam myśli o pierwszym. Widać, lepiej mu beze mnie....
Powinnam być dumna, uwolniłam go by był szczęśliwy. To czemu tak cholernie tego żałuję i wytykam sobie każdy błąd? Chciałabym chociaz wiedzieć czy mi wybaczy zmiażdżone serce... czy chociaz sie z nim kiedyś zakumpluje...

Cytat:
Napisane przez patriszka Pokaż wiadomość
Nie macie czegos takiego jak strach przed samotnoscia? Mnie to zawsze gryzło, gdy bylam sama..
dzieki, ze jestescie.
Ja mam. Obecnie myślę, gdzie znajdę kogoś kto by poszedł ze mną na układ że jak nie hajtniemy sie do 40stki to spróbujemy oraz czy nie hajtnę się sama ze sobą jak Sue z Glee (ostatnio oglądam dziwne seriale, jak Glee czy Jak poznałem waszą matkę ). I boję się, że mam zbyt paskudny charakter by ktokolwiek był ze mną na stałe. Boję się przestać zamartwiać tym wszystkim by nie zapomnieć o tym jak z☠☠☠ałam związek by nie popełnić znów błędów, by się zmienić. Tak jakbym chciała mieć taki uraz psychiczny, dzięki któremu będę wiecznie mysleć co robie żeby nie być bezmyślna. Czy da się właściwie zmienić charakter?
__________________
"Pozwolić innym na niedoskonałość, dostrzegając tą niedoskonałość w sobie zamiast się jej wypierać i udawać kogoś innego, za wszelką cenę starając się aby maska stała się prawdziwą twarzą."
aaanuuusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 19:11   #2403
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez patriszka Pokaż wiadomość
Dotychczas tez tak robiłam. Nie chce jednak aby eks myslal, ze unikam go bo jestem zła... itd. Ale nie mam wyboru, nie umiem sie z nim spotkac. nie teraz
Wiecie na czym sie łapie? Na tym, ze zycze mu z calego serca szczescia, ze sie martwie o niego ( wiem, ze ma jakies problemy)... Nie mysle o nim : o ten co mi zycie uprzykszył i jeszcze zerwał, ale jak o chłopaku ktory byl mi tak bliski.

Nie macie czegos takiego jak strach przed samotnoscia? Mnie to zawsze gryzło, gdy bylam sama..
dzieki, ze jestescie.
Ale tak naprawdę co Cię obchodzi, co on sobie pomyśli albo nie pomyśli? Eks to eks. Dobrze, że go nie musisz wyzywać w myślach, ale traktuj go po prostu jako coś pouczającego i ciekawego, co się zdarzyło w przeszłości i... tyle. Nic ponad to.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 19:19   #2404
_Desolation
Zakorzenienie
 
Avatar _Desolation
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 629
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez aaanuuusiaaa Pokaż wiadomość
Moim problemem jest że zerwałam z nim... dla niego. Żeby zastanowił się czego chce (zamiast odczytać znaki że się sypie spytać jak mogę go uszczęśliwić, to nie, niech sie zastanowi czy mu odpowiadam... głupia ja), i żeby go nie ranić, na osobności "zwalczyć" to co mi mieszało odnośnie pierwszego - aby to zwalczyć nie raniąc go, by być z nim dopiero jak pokonam myśli o pierwszym. Widać, lepiej mu beze mnie....
Powinnam być dumna, uwolniłam go by był szczęśliwy. To czemu tak cholernie tego żałuję i wytykam sobie każdy błąd? Chciałabym chociaz wiedzieć czy mi wybaczy zmiażdżone serce... czy chociaz sie z nim kiedyś zakumpluje...
To tak trochę jak przeczytałam to mi wygląda na to że oczekiwałaś że zerwiesz a on jakoś zawalczy, tak?
Bo sumie ja tak miałam, oczekiwałam po nim trochę innej reakcji, że coś zrobi, a on nic, a potem jeszcze uznał że samemu mu bardzo dobrze.
__________________
Roguc mym Bogiem,
Coma nałogiem
,
muzyka postawą,
koncerty zabawą

narCOMAnka

http://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU

Życie motocyklisty nie liczy się w latach tylko w kilometrach

_Desolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 19:26   #2405
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez _Desolation Pokaż wiadomość
a potem jeszcze uznał że samemu mu bardzo dobrze.
no i dobrze. Krzyżyk na drogę
Przynajmniej już nie marnujesz czasu
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 19:27   #2406
aaanuuusiaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 137
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez _Desolation Pokaż wiadomość
To tak trochę jak przeczytałam to mi wygląda na to że oczekiwałaś że zerwiesz a on jakoś zawalczy, tak?
Bo sumie ja tak miałam, oczekiwałam po nim trochę innej reakcji, że coś zrobi, a on nic, a potem jeszcze uznał że samemu mu bardzo dobrze.
To znaczy myślałam, że będzie czekał. Wierzyłam w to. Nie chciałam zrywać, powiedziałam mu to, ale sprawa pierwszego eksa tak się ciągnęła, do tego doszły inne rzeczy, że stwierdziliśmy, że przyda nam się przerwa. By pomyśleć czego naprawde chcemy. On się nawet cieszył, ja byłam przerażona jak mnie odwoził, ale powiedział, że czuje, że to nam naprawdę pomoże. Uwierzyłam. Mówiłam, że traktuję to jak przerwę nie jak rozstanie, on powiedział to samo. Szlajał sie z kumplami poznawać koleżanki, ale nie mam się czego bać, bo nie szuka. Ale nie utrzymywał ze mną kontaktu, to ja utrzymywałam z nim. Spotkaliśmy się dwa razy, raz w listopadzie objął mnie na powitanie, a w grudniu już mówił, że coraz mniej mu zależy, że nie będziemy się tak kontaktować jak się umawialiśmy, że tak będzie lepiej...
A teraz mam tylko info od kumpli, że nic z tego już raczej nie będzie, że szuka już innej...
A on nawet nie odp mi na pytanie czy nie ma czasem u niego mojej książki z angola co mu pożyczyłam bo bracik na gwałt ją teraz potrzebuje... (wiem, nie pisać na chamca, ale ma moje książki, które liczyłam że kiedyś odzyskam).
__________________
"Pozwolić innym na niedoskonałość, dostrzegając tą niedoskonałość w sobie zamiast się jej wypierać i udawać kogoś innego, za wszelką cenę starając się aby maska stała się prawdziwą twarzą."
aaanuuusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 19:43   #2407
_Desolation
Zakorzenienie
 
Avatar _Desolation
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 629
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
no i dobrze. Krzyżyk na drogę
Przynajmniej już nie marnujesz czasu
I tak pierdoły opowiada, nie umiał powiedzieć po prostu że nie chce mnie choć nie raz próbowałam to z niego wydusić. Jestem pewna że tu nie chodziło o to jak mówi "że jest mu fajnie samemu nie ma żadnych zobowiązań, robi co chce" tylko chodzi o mnie, jakby tak było jak mówi to po co ze mną w ogóle by był, poza tym jakby coś czuł do mnie kiedykolwiek, też by takich pierdół nie opowiadał, aaa szkoda gadać.
Dobrze podsumowałaś

Jak tam po wczorajszej kolacji ze znajomym ?
__________________
Roguc mym Bogiem,
Coma nałogiem
,
muzyka postawą,
koncerty zabawą

narCOMAnka

http://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU

Życie motocyklisty nie liczy się w latach tylko w kilometrach

_Desolation jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 19:51   #2408
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez _Desolation Pokaż wiadomość
I tak pierdoły opowiada, nie umiał powiedzieć po prostu że nie chce mnie choć nie raz próbowałam to z niego wydusić. Jestem pewna że tu nie chodziło o to jak mówi "że jest mu fajnie samemu nie ma żadnych zobowiązań, robi co chce" tylko chodzi o mnie, jakby tak było jak mówi to po co ze mną w ogóle by był, poza tym jakby coś czuł do mnie kiedykolwiek, też by takich pierdół nie opowiadał, aaa szkoda gadać.
Dobrze podsumowałaś

Jak tam po wczorajszej kolacji ze znajomym ?
Co do pierwszego - to mój eks też nie chciał ewidentnie zrywać ze mną kontaktu, bo mu było wygodnie, ale ja darmową kuwą nie będę
Poza tym rozwalił mnie zdaniem(jak spytałam się go co do mnie czuje): ja już nie jestem pewien swoich uczuć od ostatnich kilku kłótni
Boże, jaka byłam naiwna...tyle czasu zmarnowałam, no ALE nic. Najważniejsze, że już koniec.


A weź po prostu spotkałam się ze znajomym, z którym rzadko się widuję, on coś zjadł, mnie się odechciało, a potem sporo spacerowaliśmy nic szczególnego, ale różę dostałam
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 19:59   #2409
_Desolation
Zakorzenienie
 
Avatar _Desolation
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 629
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
Co do pierwszego - to mój eks też nie chciał ewidentnie zrywać ze mną kontaktu, bo mu było wygodnie, ale ja darmową kuwą nie będę
Poza tym rozwalił mnie zdaniem(jak spytałam się go co do mnie czuje): ja już nie jestem pewien swoich uczuć od ostatnich kilku kłótni
Boże, jaka byłam naiwna...tyle czasu zmarnowałam, no ALE nic. Najważniejsze, że już koniec.


A weź po prostu spotkałam się ze znajomym, z którym rzadko się widuję, on coś zjadł, mnie się odechciało, a potem sporo spacerowaliśmy nic szczególnego, ale różę dostałam
hahaha, oni są dobrzy, mój też wymiótł "myślisz że ja nic nie czuje jak nic nie mówię o uczuciach ani ich nie okazuję, ty mnie dalej po prostu nie znasz"

Nooo to chociaż mile spędzony wieczór!
__________________
Roguc mym Bogiem,
Coma nałogiem
,
muzyka postawą,
koncerty zabawą

narCOMAnka

http://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU

Życie motocyklisty nie liczy się w latach tylko w kilometrach

_Desolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 20:15   #2410
heliks
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź/Tomaszów Maz.
Wiadomości: 1 233
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

taa ja slychalam 4 miesiace dopoki sie nie zeszlismy :kocham Cie ale nie moge z Toba byc" ;] skad oni biora te teksty:P sa jakies specjalne przewodniki czy jak?
__________________
nie kłóć się z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem
heliks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 20:31   #2411
Tort
Rozeznanie
 
Avatar Tort
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 535
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Dziewczyny to była tak cudowna randka, tak wspaniały chłopak - mądry, oczytany, z poczuciem humoru, wrażliwy, CUDOWNY. Nie musiałam dużo mówić, chodziliśmy po śniegu, przeskakiwaliśmy przez płoty, wypiliśmy herbatę, odprowadził mnie pod drzwi i długo rozmawialiśmy. Naprawdę WSPANIALE
Tort jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 20:35   #2412
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."

Edytowane przez Phoce
Czas edycji: 2012-02-15 o 20:36
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 20:36   #2413
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Wisienka na torcie
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 20:37   #2414
_Desolation
Zakorzenienie
 
Avatar _Desolation
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 629
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

__________________
Roguc mym Bogiem,
Coma nałogiem
,
muzyka postawą,
koncerty zabawą

narCOMAnka

http://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU

Życie motocyklisty nie liczy się w latach tylko w kilometrach

_Desolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 20:39   #2415
201703160948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

.

Edytowane przez 201703160948
Czas edycji: 2013-06-27 o 11:13
201703160948 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 21:07   #2416
Tort
Rozeznanie
 
Avatar Tort
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 535
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Już umówiliśmy się na jutro No dziewczyny, jeżeli rozstałam się z eksem, żeby mieć szansę na kogoś takiego, to było warto!
Tort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 21:10   #2417
heliks
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź/Tomaszów Maz.
Wiadomości: 1 233
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

dziewczyny dzwonil do mnie moj eks wlasnie....
__________________
nie kłóć się z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem
heliks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 21:13   #2418
_Desolation
Zakorzenienie
 
Avatar _Desolation
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 629
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez heliks Pokaż wiadomość
dziewczyny dzwonil do mnie moj eks wlasnie....
i?
__________________
Roguc mym Bogiem,
Coma nałogiem
,
muzyka postawą,
koncerty zabawą

narCOMAnka

http://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU

Życie motocyklisty nie liczy się w latach tylko w kilometrach

_Desolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 21:18   #2419
heliks
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź/Tomaszów Maz.
Wiadomości: 1 233
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Pytał się czy jestem w naszym mieście( mieszkamy blok w blok) więc powiedziałam, że nie, to na to szkoda więc ja,że będę w piątek on ze o ktorej a ja ze nie wiem i ze dam znac jak bede a on ze dobrze, w takim razie jak bedziesz to sie odezwij
__________________
nie kłóć się z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem
heliks jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 21:24   #2420
dariaaa88
Zadomowienie
 
Avatar dariaaa88
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 045
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez tort Pokaż wiadomość
dziewczyny to była tak cudowna randka, tak wspaniały chłopak - mądry, oczytany, z poczuciem humoru, wrażliwy, cudowny. Nie musiałam dużo mówić, chodziliśmy po śniegu, przeskakiwaliśmy przez płoty, wypiliśmy herbatę, odprowadził mnie pod drzwi i długo rozmawialiśmy. Naprawdę wspaniale :d
!!
dariaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 21:27   #2421
Tort
Rozeznanie
 
Avatar Tort
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 535
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Jutro idziemy na kolejny spacer, w piątek przyjdzie do mnie gotować, bo dostaję mieszkanie kuzynki na kilka dni
Tort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 21:29   #2422
dariaaa88
Zadomowienie
 
Avatar dariaaa88
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 045
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

a jak znów uwierzyć w siebie?
i myśleć, że jednak jestem fajna i w miarę ładna, mimo wielu błędów.....
dariaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 21:30   #2423
magda88
Zadomowienie
 
Avatar magda88
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dziki zachód
Wiadomości: 1 105
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Torcik gratuluję i zazdroszczę potwornie!
__________________
Miał ochotę wyjść ze swego życia tak, jak się wychodzi z domu na ulicę.
M.Kundera
magda88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 21:35   #2424
_Desolation
Zakorzenienie
 
Avatar _Desolation
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 629
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Nawet nie wiecie jak to miło patrzeć i ogólnie się miło na sercu robi jak się widzi że jednej z nas się udaje.
Tzn chyba wiecie
__________________
Roguc mym Bogiem,
Coma nałogiem
,
muzyka postawą,
koncerty zabawą

narCOMAnka

http://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU

Życie motocyklisty nie liczy się w latach tylko w kilometrach

_Desolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 21:39   #2425
flu
Raczkowanie
 
Avatar flu
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: przedwojenna Warszawa
Wiadomości: 300
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Tort Pokaż wiadomość
Jutro idziemy na kolejny spacer, w piątek przyjdzie do mnie gotować, bo dostaję mieszkanie kuzynki na kilka dni
Rany, gotujący facet... Zazdrość
__________________
"A jeśli po kochanku chcesz żałobę nosić, upewniam, że ci będzie do twarzy z żałobą.." - Juliusz Słowacki




The best revenge of all: happiness
flu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 21:44   #2426
LusciousElegance
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 542
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

gratuluje! w mojej głowie od jakiegos czasu codziennie takie własnie 'randkowe' obrazki
LusciousElegance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 21:45   #2427
magda88
Zadomowienie
 
Avatar magda88
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dziki zachód
Wiadomości: 1 105
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

i tym oto sposobem pół wątku padnie z zazdrości Ale tak na poważnie, to super i daje jakąś iskierkę nadziei że może i innym się poszczęści
__________________
Miał ochotę wyjść ze swego życia tak, jak się wychodzi z domu na ulicę.
M.Kundera
magda88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 21:46   #2428
wydra33
Raczkowanie
 
Avatar wydra33
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez dariaaa88 Pokaż wiadomość
a jak znów uwierzyć w siebie?
i myśleć, że jednak jestem fajna i w miarę ładna, mimo wielu błędów.....
Zrobić coś dla siebie, pójść na fitness, do kosmetyczki, do fryzjera, zrobić sobie w domu 'spa', poczytać jakieś 'mądre', motywujące książki. Generalnie starać nastrajać sie pozytywnie. A czy jest sie ładnym czy nie to pojęcie względne i kwestia gustu. Jednemu sie będziesz podobać na zabój a inny nawet nie zwróci na Ciebie uwagi. Tyle, że chyba nie to sie liczy...bardziej to co sobą reprezentujesz A to właśnie te błędy sprawią, że z czasem ogarniesz mniej wiecej jakies wartości życiowe, zdobędziesz doświadczenie i na przyszłość nie będziesz ich popełniać i sposób w jaki będziesz działać będzie całkiem odmienny. Błędy ważna rzecz ( mimo, że nie do końca orientuje sie w Twojej historii, to każdy ma na koncie mniej lub więcej pomyłek).
Także głowa do góry....może być tylko lepiej

Torcik- gratuluje....i kobieto! dajesz wiare

Edytowane przez wydra33
Czas edycji: 2012-02-15 o 21:47
wydra33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 21:58   #2429
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez magda88 Pokaż wiadomość
i tym oto sposobem pół wątku padnie z zazdrości
No ja już szykuję swojego kałasznikowa
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 22:06   #2430
_Desolation
Zakorzenienie
 
Avatar _Desolation
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 629
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
No ja już szykuję swojego kałasznikowa
Czekaj czekaj, ja tu będę zaraz z bazooką
__________________
Roguc mym Bogiem,
Coma nałogiem
,
muzyka postawą,
koncerty zabawą

narCOMAnka

http://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU

Życie motocyklisty nie liczy się w latach tylko w kilometrach

_Desolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.