Burza fal jak Janet Devlin :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-27, 16:28   #1
parklife
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3

Burza fal jak Janet Devlin :)


Hej dziewczyny. Słyszałyście może o zaczynającej dopiero swą kariere 18letniej brytyjce Janet Devlin? Jest naprawdę śliczna, ale najbardziej rozbrajają mnie jej cudowne włosy. Sama jestem posiadaczką podatnych na kręcenie, falowanych włosów i wiem,że mozna z nimi robić naprawdę fajne rzeczy... ale jakoś sama nie umiem nadać im ładnego kształtu. Pomyślałam właśnie o Janet. Czy któraś wie jak uzyskać taki "burzysty efekt jak ona? Jakich kosmetyków uyżywać, żeby nie niszczyć włosów? Żeby nie wyszły loczki jak u baranka tylko właśnie takie i dobrze się trzymały?

Dołączam zdjęcia przecudownej Janet

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg janetmain.jpg (21,8 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c0d965a210d8830d1d27854cc4571ef1.jpg (12,3 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Janet-devlin.jpg (25,1 KB, 132 załadowań)

Edytowane przez parklife
Czas edycji: 2014-03-27 o 16:34
parklife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 17:54   #2
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: Burza fal jak Janet Devlin :)

wydaje mi się, że Janet ma skręt typu 2a/2b.
Mówisz, że Twoje włoski też są podatne, to może sama jesteś w stanie wydobyć z nich skręt?
Dodatkowo Janet ma włosy gęste i długie i żaden kosmetyk tego magicznie nie domaluje, ale jeśli ndobrze zrozumiałam i tez masz włosy falowane to warto rozpocząć pielęgnację ich w kierunku struktury i efekt będzie podobny

Jest tylko jedna rzecz. Wydaje mi się, że ona ma straszliwy puch i gdyby o wlosy zadbała to falki byłyby definiowane i wizualnie było by ich mniej bo te włosy sa spuszone i wyczesane na sucho [ a tego w dbaniu o falki defiitywnie unikamy]
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 18:36   #3
parklife
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Dot.: Burza fal jak Janet Devlin :)

Moje włosy są również bardzo gęste tylko jak mówie... Nie mają kształtu i falują się we wszystkie strony świata. A u Janet mimo wszystko efekt jest bardzo uroczy. A czyt mogłabyś mi bardziej przybliżyć sposób wydobywania skrętu? Wybacz, ale jestem zupełnie zielona w tym temacie
parklife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 20:13   #4
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: Burza fal jak Janet Devlin :)

No to zapraszam do Nas!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45782751

Niestety jako posiadaczka włosów kreconych/falowanych musisz nastawic się na trochę więcej wkładu w pielegnację włosia niż tylko umycie szamponem, który że Twoje włosy będa wyglądać jak te z reklamy wszelkich produktów z 'curl' w nazwie.

Wejdż do wątku, wrzuć zdjęcie [nalepiej z tyłu] jak prezentują sie Twoje włosiska. JAkie masz z nimi zmory, opisz dokładnie, im więcej wiemy tym lepeij mozemy doradzić.
Czego używasz do ich pielegnacji?
Włosy będą się falowac mozniej tylko musisz się nauczyć co one lubią, czego chcą.
Mozliwe, ze popełniasz błedy stylizacyjne; zawijasz w ręcznik frotte po umyciu? Suszysz ciepłym powietrzem suszarki? czeszesz na sucho?
Czy używasz jakiś stylizatorów [żele/pianki/kremy?]?
Niestety niewiele jest szczęściar ,które mają krecone włosy i one po prostu 'są'.
Umyją, zarzucą do tyłu, roztrzepią i - cud malinka.
Wiem, że wydaje się że to duzo do ogarnięcia i na poczatku to iście czarna magia ale zapraszam do nas, na pewno coś zaradzimy.

EDIT;
Co do Janet to te rude zdęcia to juz cały sztab fryzjerów który nad nia pracował do Life'ów i sesji...
Naturalny błagan to ten blond i ona tam ma puchu 3 kilo i tez jej się kręca we wszystkie srony świata;]
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.

Edytowane przez Joanku
Czas edycji: 2014-03-27 o 20:25
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 11:08   #5
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Burza fal jak Janet Devlin :)

ma gęste włosy, ale hmm stylizacja nie jest jakaś rewelacyjna- jak już Joanku pisała, widac puch. Jak dla mnie to nie jest "efekt", raczej brak "efektu" :P
Gdyby miała włosy zadbane i wystylizowane jakoś fajnie, to na pewno efekt miałaby lepszy
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-08 12:08:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.