co z robić z lokami żeby się układały a nie były powykręcane w każda strone :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-05, 18:50   #1
the sweetest girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Unhappy

co z robić z lokami żeby się układały a nie były powykręcane w każda strone :/


Witam... Mam problem z moimi "pieknymi" włosami. Mam loki(nie sprężynki) tak o dł. mniej więcej do łokci... za żadne skarby nie chcą się ładnie układać:/ próbowałam już żelu do włosów itp. ale nic nie pomaga stosowałam także odżywki do kręconych włosów i nic prosze o rade co moge z nimi zrobić żebym miała ładne loki,które nie będą sie wykrecać we wszystkie strony świata?? pozdrawiam
the sweetest girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 22:06   #2
fatumxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 153
Dot.: co z robić z lokami żeby się układały a nie były powykręcane w każda strone :/

Hej

Ja do swoich włosów (też ponoć kręconych..) używam panki lub mleczka.
Pianki używam jak chce mieć takie tak jakby mokre bardziej, chyba rozumiesz?
Jak nie mam czasu to suszę suszarką z dyfuzorem, ale wolę kiedy same wysychają
A jak chcę mieć takie bardziej naturalne to używam mleczka i tez ładnie skręca i nie widać, że coś na nie jest nałożone.

Kosmetyki, których używam to:
-pianka sunsilk (taka różowa) do kręconych, ale ostatnio przestałam, bo pani w rossmanie powiedziała, że już nie ma sunsilka A ona była najlepsza, uwierz że dużo próbowałam:P

teraz używam pianki z Nivea do kręconych ale na dugi dzień mam posklejane włosy :/ i przy czesaniu wyrywam sobie duzo włosów
i mleczka z Nivea - do niego nie mam raczej zastrzeżeń, włosy wygladaja super naturalnie a na dodatek lśnią

Aha i jeszcze jedno. Ostatnio fryzjerka powiedziała mi, że nie dobrze jest mieć dlugie włosy jak sie ma loki, bo są za ciężkie i i źle się kręca..

Mam nadzieję, że troszkę pomogłam
fatumxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 18:54   #3
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: co z robić z lokami żeby się układały a nie były powykręcane w każda strone :/

masz je naturalnie krecone? kolezanka tez ma problem z kreconymi wlosami, poniewaz z natury wyrecaja sie tak jak chca i dopiero gdy je uklada na lokowce to sie ujazmiaja, tylko jaki sens krecic kreciolki?
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 19:18   #4
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: co z robić z lokami żeby się układały a nie były powykręcane w każda strone :/

Dyfuzor to fantastyczna sprawa. Ja się dałam przekonać i nie żałuję Też mam kręcone i mówię Ci, że opłaca się, bo wychodzą piękne loki
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 19:29   #5
the sweetest girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Dot.: co z robić z lokami żeby się układały a nie były powykręcane w każda strone :/

czyli powinnam podkręcac je lokówką?? sprobuje moze to pomoze dzieki za rady
the sweetest girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 13:13   #6
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: co z robić z lokami żeby się układały a nie były powykręcane w każda strone :/

E tam lokówką, zniszczy je jeszcze bardziej i wysuszy, a to ostatnie czego loki potrzebują.
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 20:26   #7
fatumxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 153
Dot.: co z robić z lokami żeby się układały a nie były powykręcane w każda strone :/

Nieee, no co Ty! Nie lokówką..
To jest dla dziewczyn z prostymi, które marzą żeby mieć takie jak Ty!
Więc próbuj kosmetyki do kręconych, suszarka z dyfuzorem i dziewczyno podrywasz wszystkich na swoje cudne włoski!
Całuski
fatumxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 10:03   #8
the sweetest girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Dot.: co z robić z lokami żeby się układały a nie były powykręcane w każda strone :/

no właśnie tylko ja zazwyczaj nie susze suszarką włosów... mam gęste włosy i mam ich sporo i gdy je susze to sie strasznie puszą i mam szope na głowie :/ na ogół pozwalam żeby same sobie schły... nie wiem czy ta suszarka z dyfuzorem nie spowodyje tego że będe mieć szope na głowie jak to zazwyczaj bywa... :/ ???????
the sweetest girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 23:14   #9
fatumxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 153
Dot.: co z robić z lokami żeby się układały a nie były powykręcane w każda strone :/

Wiesz powiem Ci, że ja tez zawsze mam szope jak susze suszarka normalnie i to jeszcze taka nie do rozczesania:P
Ale właśnie ten dyfuzor inaczej suszy.
Nie wiem dokładnie na czym to polega i tak dalej, ale suszy tak, że nie robi szopy tylko naprawdę skręca włoski!
Jeśli zanim kupisz chcesz spróbować, kup jakąś piankę lub mleczko i pożycz od jakiejś koleżanki takiej suszarki - sprawdzisz i się przekonasz!
fatumxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 12:20   #10
the sweetest girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Dot.: co z robić z lokami żeby się układały a nie były powykręcane w każda strone :/

ah no dzieki npewno spróbuje może uda mi się ujarzmić moje loczki pozdrowienia
the sweetest girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 13:15   #11
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: co z robić z lokami żeby się układały a nie były powykręcane w każda strone :/

hmm może po prostu związuj wilgotne włosy na noc w luźny warkocz (albo dwa)? rano tylko wgniatasz piankę/żel w loki, żeby mocniej się skręciły i dłużej trzymały, możesz je psiknąć lakierem. ja tak robię i moje loki są "ujarzmione", bardziej regularne i w ogóle bardziej mi się wtedy podobają
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 14:23   #12
fatumxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 153
Dot.: co z robić z lokami żeby się układały a nie były powykręcane w każda strone :/

Mi po warkoczyku lub dwóch się tak.. "kanciasto falują" heh, nie podoba mi się to
A jeszcze zapytam się Ciebie, wysychają Ci tak włosy przez noc do końca?
Bo ja mam wciąż mokre np od spodu jak mam związane..
fatumxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 14:30   #13
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: co z robić z lokami żeby się układały a nie były powykręcane w każda strone :/

przez noc wysychają, mimo, że mam gęste i jak je zostawię same sobie żeby wyschły to po 4 czy 5 godzinach potrafią być wilgotne...

edit: i rozumiem, o co ci chodzi z tym kanciatym falowaniem ja mam tak z końcówkami, dlatego na noc na końcówkę warkocza zakładam papilot, wtedy wszystko jest ładnie pokręcone
__________________

Edytowane przez rare bird
Czas edycji: 2008-11-09 o 14:31
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 15:40   #14
the sweetest girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Smile Dot.: co z robić z lokami żeby się układały a nie były powykręcane w każda strone :/

szczerze to nigdy nie próbowałam tej opcji z warkoczem dzieki za rady zobaczymy który sposób bedzie najlepszy
the sweetest girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:49.