Panny Młode 2021 - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-08, 10:09   #4591
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Nas ksiądz zapytał tylko czy chcemy mieć dzieci i czy nie ukrywamy przed sobą bezpłodności.
A co do rozwodu to mówił, że problemy i kryzysy będą nie raz i nie dwa w życiu i żeby nie brać od razu rozwodu tylko starać się wszystko naprawić.
Jakby zadał pytanie, co bym zrobiła gdyby mąż zaczął się znęcać nade mną czy dziecmi, to na pewno bym powiedziała, że dziada kopnęła w tyłek.



Personal_Jesus, 3 latek to trochę ryzykownie chociaż dzieciaczki są różne.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-08, 10:21   #4592
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Mnie kusi by wykorzystać dzieci przyjaciółki synek i córeczka do podawania obrączek, ale nie wiem czy 3 latek da radę
Ja mam dwu i pół latka i chyba ryzykować nie będę. Ale dzieci są różne. Mój teraz wszedł w okres, że się wszystkiego boi. Nawet przed odkurzaczem ucieka z krzykiem. Jak pralka wiruje, a on się kapie to zaraz chce wychodzić. Nigdy nie robił takich jazd więc myślę, że może to być taki skok akurat. Najlepiej mamy tych dzieci zapytaj jak to widzi

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-08, 11:46   #4593
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021

W sumie w sierpniu to już będzie 3,5 latek,w razie czego wykorzystam jego siostrę ma już 7 lat, ale jakoś tak ładniej jakby w parze wystąpili
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-08, 11:59   #4594
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
W sumie w sierpniu to już będzie 3,5 latek,w razie czego wykorzystam jego siostrę ma już 7 lat, ale jakoś tak ładniej jakby w parze wystąpili
3,5 to już takie ogarnięte dziecko myślę i da się coś zdziałać. Najwyżej ucieknie do mamy z tymi obrączkami ja ci powiem że u nas chyba do ostatniej chwili będziemy czekać z tym niesieniem obrączek, bo serio mój to taki cykor się zrobił, że masakra. Ale na obcych reaguje ok więc sam ksiądz pewnie by go nie wystraszył. No i druga sprawa nawet jeśli się zdecydujesz to też plus taki, że będzie szedł w parze z siostrą - raczej to zadziała na korzyść jeśli chodzi o dziecko, bo siostra to wiadomo siostra

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-08, 12:22   #4595
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

U nas może obrączki przyniesie chrzesniaczka narzeczonego, 3,5 roku ma. Jak będzie chciała, ale to bez jakiegoś przemarszu, na pewno będą w pierwszej ławce siedzieć. Jak będzie chciała to jej mama da jej pudełko i nam przyniesie, a jak nie będzie chętna to świadkowa podejdzie i weźmie od niej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-08, 12:31   #4596
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
U nas może obrączki przyniesie chrzesniaczka narzeczonego, 3,5 roku ma. Jak będzie chciała, ale to bez jakiegoś przemarszu, na pewno będą w pierwszej ławce siedzieć. Jak będzie chciała to jej mama da jej pudełko i nam przyniesie, a jak nie będzie chętna to świadkowa podejdzie i weźmie od niej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O spoko pomysł w sumie z tym podaniem

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-08, 12:59   #4597
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Mnie kusi by wykorzystać dzieci przyjaciółki synek i córeczka do podawania obrączek, ale nie wiem czy 3 latek da radę
U nas biorę moją jedyną chrześnicę (będzie miała już 6 lat więc jest kumata) i chcieliśmy wziąć syna siostry ciotecznej mojego tż'ta, ale On będzie za mały.. córkę ma z rok młodszą od mojej chrześnicy, a syn będzie miał z jakieś 3 latka, więc odpada i doszliśmy do porozumienia, że bierzemy do niesienia obrączek moją chrześnicę z Jej bratem rodzonym, który jest 5 lat od Niej starszy i będzie miał 11 lat w tym roku. Nikt się nie obraził, że dzieci z mojej strony, każdy rozumie, że tamten jest jeszcze za mały wiekowo (to też nie jest żaden chrześniak tż'ta, tż nie ma ani chrześnicy ani chrześniaka i nie ma innych dzieci w rodzinie na ten moment), a dzieciakom będzie raźniej no bo to rodzeństwo

Umówiłam nas na spotkanie do salonu z obrączkami w tym tygodniu 15-21 marca i w tym też tygodniu zamawiam buty i wieszaki, bo to może już leżeć i czekać
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-08, 13:54   #4598
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

U nas wszyscy odkąd się dowiedzieli że bierzemy ślub to od razu ale super Marcel będzie niósł obrączki (nasz syn) no ale nie będzie i wszyscy w szoku i jak to a no tak że jest za mały w dniu naszego ślubu będzie miał nie całe 3 lata, poza tym jest straszny cycek byłoby tylko mama i mama albo tata, zadecydowaliśmy że nie będzie go na weselu i w kościele też nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-08, 14:14   #4599
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021

udało się nam dziś z innym urzędem załatwić termin na ślub plenerowy.
więc mamy 3 miesiące na zorganizowanie wszystkiego.
jedyne co mamy to obrączki, czekają na odbiór.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-09, 07:37   #4600
pitrasiaa
Raczkowanie
 
Avatar pitrasiaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 108
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
udało się nam dziś z innym urzędem załatwić termin na ślub plenerowy.
więc mamy 3 miesiące na zorganizowanie wszystkiego.
jedyne co mamy to obrączki, czekają na odbiór.
To z suknia chyba będzie trochę hardkorowo jeśli nie masz a marzy ci się typowa ślubna :"D


Ja w końcu robię listę imion i nazwisk do zaproszeń ślubnych. To chyba dla mnie największe wyzwanie w czasie organizacji ślubu :"D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pitrasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-09, 07:44   #4601
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez pitrasiaa Pokaż wiadomość
To z suknia chyba będzie trochę hardkorowo jeśli nie masz a marzy ci się typowa ślubna :"D


Ja w końcu robię listę imion i nazwisk do zaproszeń ślubnych. To chyba dla mnie największe wyzwanie w czasie organizacji ślubu :"D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eeee tam. Jest tyle sposobów, suknia z wieszaka jeśli ktoś ma salonowy rozmiar, suknia z olx lub vinted albo okolicznych odsprzedaży. W takim czasie to i z alie przyjdzie. Myślę że w niektórych salonach też to ogarną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-09, 07:49   #4602
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez pitrasiaa Pokaż wiadomość
To z suknia chyba będzie trochę hardkorowo jeśli nie masz a marzy ci się typowa ślubna :"D


Ja w końcu robię listę imion i nazwisk do zaproszeń ślubnych. To chyba dla mnie największe wyzwanie w czasie organizacji ślubu :"D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nic mi nie mów, ja się próbuję od tygodnia za to zabrać i ciągle to odkładam Ale będę musiała, na wielkanoc chcemy zacząć rozdawać
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-09, 09:03   #4603
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021

Wczoraj dostaliśmy ten projekt zaproszeń, i generalnie wszystko pięknie, ale mój TŻ mówi, nie ma tam kłosów zboża. Ma być w dekoracji, mi graficzka napisała,że na tym papierze zboża nie będzie widać, ale ten uparty jak osioł na to zboże I będzie na kopercie jakiś kłos, ale nie pszenicy bo brzydka, owies albo żyto. Jejku, artysta mi się trafił
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-09, 09:42   #4604
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Dobrze, że nikt z zaproszeniem na salę nie będzie wchodził, bo bym musiała przytargrac góry, żeby pasowało


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-09, 10:16   #4605
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez pitrasiaa Pokaż wiadomość
To z suknia chyba będzie trochę hardkorowo jeśli nie masz a marzy ci się typowa ślubna :"D


Ja w końcu robię listę imion i nazwisk do zaproszeń ślubnych. To chyba dla mnie największe wyzwanie w czasie organizacji ślubu :"D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Eeee tam. Jest tyle sposobów, suknia z wieszaka jeśli ktoś ma salonowy rozmiar, suknia z olx lub vinted albo okolicznych odsprzedaży. W takim czasie to i z alie przyjdzie. Myślę że w niektórych salonach też to ogarną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no trochę tak jest, bo w czerwcu bede 6 miesiącu i nie wiem jak będę wyglądać
suknię z alliexpress mam, ale się nie nada.
w przyszłym tygodniu idę do krawcowej i szyjemy od nowa.

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Nic mi nie mów, ja się próbuję od tygodnia za to zabrać i ciągle to odkładam Ale będę musiała, na wielkanoc chcemy zacząć rozdawać
też mamy taki plan.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-09, 10:43   #4606
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
U nas wszyscy odkąd się dowiedzieli że bierzemy ślub to od razu ale super Marcel będzie niósł obrączki (nasz syn) no ale nie będzie i wszyscy w szoku i jak to a no tak że jest za mały w dniu naszego ślubu będzie miał nie całe 3 lata, poza tym jest straszny cycek byłoby tylko mama i mama albo tata, zadecydowaliśmy że nie będzie go na weselu i w kościele też nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ty chyba masz listopadowego synka nie? U nas na ten moment dzieci z dziadkami w kościele będą, ale nie mają się stresować jak mały np będzie chciał przyjść do nas. Mają puścić i tyle, bo im cyrk zrobi niepotrzebny. Bunt dwulatka wszedł mu za mocno ci powiem wolę go trzymać na kolanach niż słuchać jak się drze na cały kościół

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
udało się nam dziś z innym urzędem załatwić termin na ślub plenerowy.
więc mamy 3 miesiące na zorganizowanie wszystkiego.
jedyne co mamy to obrączki, czekają na odbiór.
Kciuki żebyście zdarzyli. Na pocieszenie mogę ci powiedzieć, że mam znajomych, którzy w 3 msc zorganizowali ślub kościelny na początku mi się wydawało, że nasze 8 miesięcy to będzie ostry zapierdziel, a powiem ci, że dalibyśmy radę i w grudniu ślub wziąć i to z weselem chyba na początku to się po prostu wydaje niewykonalne i jest stres, a jak już się ruszy to idzie jak z platka

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
udało się nam dziś z innym urzędem załatwić termin na ślub plenerowy.
więc mamy 3 miesiące na zorganizowanie wszystkiego.
jedyne co mamy to obrączki, czekają na odbiór.
O widzę, że z suknia temat i jej ogarnięciem. Jak jesteś z okolic Trójmiasta to mogę ci dać namiar na salon, w którym raczej bez problemu podejmą się wyzwania

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-09, 10:49   #4607
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Wczoraj dostaliśmy ten projekt zaproszeń, i generalnie wszystko pięknie, ale mój TŻ mówi, nie ma tam kłosów zboża. Ma być w dekoracji, mi graficzka napisała,że na tym papierze zboża nie będzie widać, ale ten uparty jak osioł na to zboże I będzie na kopercie jakiś kłos, ale nie pszenicy bo brzydka, owies albo żyto. Jejku, artysta mi się trafił
Mój powiedział, że w bukietach na stołach chce bez. Bo lubi. Dekoratorka tylko powiedziała, że ogólnie chciała pytać czy to muszą być jakieś takie wiecie bardziej eleganckie kwiaty czy mogą być właśnie też takie zwykłe. Bukiety mamy mieć kolorowe l, takie żeby było czuć ten maj, wiosnę i w sumie rybka mi jakie tam kwiaty będą. Do brzegu. Śmiałam się, że ma mu ten bez wsadzić to lżej będzie mu zapłacić te 3 tysie

Ale ja bez akurat też lubię więc luzik

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Dobrze, że nikt z zaproszeniem na salę nie będzie wchodził, bo bym musiała przytargrac góry, żeby pasowało


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja miałam jasno różowe, bo z założenia miały być piwonie. Ale będą tylko sprowadzane i dość drogie. Aż tak mnie nie trzeplo żeby dokładać kolejne tysiące na kwiaty na sali, bo sprowadzić trzeba

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-09, 10:56   #4608
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Kciuki żebyście zdarzyli. Na pocieszenie mogę ci powiedzieć, że mam znajomych, którzy w 3 msc zorganizowali ślub kościelny na początku mi się wydawało, że nasze 8 miesięcy to będzie ostry zapierdziel, a powiem ci, że dalibyśmy radę i w grudniu ślub wziąć i to z weselem chyba na początku to się po prostu wydaje niewykonalne i jest stres, a jak już się ruszy to idzie jak z platka

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

O widzę, że z suknia temat i jej ogarnięciem. Jak jesteś z okolic Trójmiasta to mogę ci dać namiar na salon, w którym raczej bez problemu podejmą się wyzwania

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
my chcemy sam obiad plus tort\deser.
mamy już wstępnie miejsce zaklepane.
lista gości zrobiona. chcemy podpisać umowę z restauracją i będziemy działać z zaproszeniami.
kwiaty ogarnie mi ciocia, która się tym zajmuje.
więc myślę, że 3 miesiące idzie ogarnąć.

choć my z tż oboje wszystko na ostatnią chwilę, więc pewnie na dwa tygodnie przed, będę ten pomysł przeklinać, ale na razie twierdzę, że spoko, damy rade
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-09, 11:11   #4609
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
To ty chyba masz listopadowego synka nie? U nas na ten momeKciuki żebyście zdarzyli. Na pocieszenie mogę ci powiedzieć, że mam znajomych, którzy w 3 msc zorganizowali ślub kościelny na początku mi się wydawało, że nasze 8 miesięcy to będzie ostry zapierdziel, a powiem ci, że dalibyśmy radę i w grudniu ślub wziąć i to z weselem chyba na początku to się po prostu wydaje niewykonalne i jest stres, a jak już się ruszy to idzie jak z platka

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

O widzę, że z suknia temat i jej ogarnięciem. Jak jesteś z okolic Trójmiasta to mogę ci dać namiar na salon, w którym raczej bez problemu podejmą się wyzwania

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
My też w 3 miesiące ogarniamy ślub kościelny ale gości będzie około 30, więc też pewnie jest to różnica... jak na początku byłam przerażona, tak teraz myślę, że dobrze zrobiliśmy niż mielibyśmy ciągnąć to przez rok czy 2 lata

Jestem na etapie ogarniania makijażystki, fryzjerki... i kwiatów. Z początku chciałam wianek do włosów z kwiatów, ale chyba postawię na biżuterię, bo przynajmniej będę miała i na sesję poślubną w innym terminie?

Edytowane przez iza89
Czas edycji: 2021-03-09 o 11:12
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-09, 11:16   #4610
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
My też w 3 miesiące ogarniamy ślub kościelny ale gości będzie około 30, więc też pewnie jest to różnica... jak na początku byłam przerażona, tak teraz myślę, że dobrze zrobiliśmy niż mielibyśmy ciągnąć to przez rok czy 2 lata

Jestem na etapie ogarniania makijażystki, fryzjerki... i kwiatów. Z początku chciałam wianek do włosów z kwiatów, ale chyba postawię na biżuterię, bo przynajmniej będę miała i na sesję poślubną w innym terminie?
Mnie tz namawiał żeby wziąć ślub 26 grudnia. Trochę nie było mi po drodze, bo raz, że serio w zasadzie niecałe 2 miechy, dwa, że ogólnie spoko, no w naszą rocznicę, ale z drugiej strony są to też urodziny córki. W zasadzie nigdy nie obchodziliśmy rocznicy, bo byliśmy zajęci organizacja urodzin i nie chciałam żeby reszta życia tak wyglądała w maju już miało być po sezonie chorobowym, a obostrzenia wchodzą od soboty więc mieliśmy nadzieję, że w razie co impreza będzie choć do północy coś nie pyklo nam w obliczeniach, ale chociaż ładna datę wybraliśmy. I też nie żałuję, że w zasadzie nie planowaliśmy rok czy dwa wcześniej

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-09, 11:24   #4611
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Mój powiedział, że w bukietach na stołach chce bez. Bo lubi. Dekoratorka tylko powiedziała, że ogólnie chciała pytać czy to muszą być jakieś takie wiecie bardziej eleganckie kwiaty czy mogą być właśnie też takie zwykłe. Bukiety mamy mieć kolorowe l, takie żeby było czuć ten maj, wiosnę i w sumie rybka mi jakie tam kwiaty będą. Do brzegu. Śmiałam się, że ma mu ten bez wsadzić to lżej będzie mu zapłacić te 3 tysie

Ale ja bez akurat też lubię więc luzik

ja miałam wielką ochotę na ślub w bzie! My oboje kochamy bzy Ale to musiałby być maj,a termin w naszej sali był tylko na sierpień, jeżeli chodzi o ten rok, więc wzięłam podobny kolor, czyli lawenda Ale jednak bez to bez
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-09, 11:30   #4612
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
ja miałam wielką ochotę na ślub w bzie! My oboje kochamy bzy Ale to musiałby być maj,a termin w naszej sali był tylko na sierpień, jeżeli chodzi o ten rok, więc wzięłam podobny kolor, czyli lawenda Ale jednak bez to bez
No my początek maja to w sumie też nie wiem jakie tam kwiaty będą haha. Ja chcę miećpiwonie w ślubnym, na sali mi serii nie zależy na konkretnych kwiatach więc co tam florystka wymodzi to będzie. Mają być kolorowe z wyjątkiem koloru czerwonego

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-09, 11:42   #4613
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021

piwonie też myślałam.
ale chyba stanie bukiet na jaskrach.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-09, 12:36   #4614
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
piwonie też myślałam.
ale chyba stanie bukiet na jaskrach.
W sumie powiem ci szczerze, że to tylko kwiaty. Może też tak nie jaram.sie na tym punkcie, bo serio nigdy nie zwróciłam uwagi sama jakie kto kwiaty miał na weselu

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Ej a tak wgl to wybraliśmy piosenkę na pierwszy taniec wiem, że temat już tu był,bale my totalnie nie mieliśmy pomysłu wtedy. Kilka opcji po drodze było i wybraliśmy zupełnie coś innego niż myśleliśmy

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-09, 13:38   #4615
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
To ty chyba masz listopadowego synka nie? U nas na ten moment dzieci z dziadkami w kościele będą, ale nie mają się stresować jak mały np będzie chciał przyjść do nas. Mają puścić i tyle, bo im cyrk zrobi niepotrzebny. Bunt dwulatka wszedł mu za mocno ci powiem wolę go trzymać na kolanach niż słuchać jak się drze na cały kościół

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Kciuki żebyście zdarzyli. Na pocieszenie mogę ci powiedzieć, że mam znajomych, którzy w 3 msc zorganizowali ślub kościelny na początku mi się wydawało, że nasze 8 miesięcy to będzie ostry zapierdziel, a powiem ci, że dalibyśmy radę i w grudniu ślub wziąć i to z weselem chyba na początku to się po prostu wydaje niewykonalne i jest stres, a jak już się ruszy to idzie jak z platka

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

O widzę, że z suknia temat i jej ogarnięciem. Jak jesteś z okolic Trójmiasta to mogę ci dać namiar na salon, w którym raczej bez problemu podejmą się wyzwania

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Tak mój jest listopadowy ogólnie nie mamy z nim problemu żeby go gdzieś zostawić na noc nawet jest chetny lubi się bawić z dziećmi ale jak nas widzi to chce być tylko z nami, angażuje nas do zabaw mimo że jest bardzo mądry jak na swoj wiek to my wiemy jak będzie w kościele więc stwierdziliśmy że to nasz dzień raz w życiu i chcemy go przeżyć najlepiej jak się da, wybawić się po swojemu i nie chcemy obciążać nikogo z rodziny opieka nad nim bo nasi rodzice mają czuc się wyjątkowo i bawić razem z nami. Na poprawinach będzie już normalnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-09, 14:09   #4616
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Tak mój jest listopadowy ogólnie nie mamy z nim problemu żeby go gdzieś zostawić na noc nawet jest chetny lubi się bawić z dziećmi ale jak nas widzi to chce być tylko z nami, angażuje nas do zabaw mimo że jest bardzo mądry jak na swoj wiek to my wiemy jak będzie w kościele więc stwierdziliśmy że to nasz dzień raz w życiu i chcemy go przeżyć najlepiej jak się da, wybawić się po swojemu i nie chcemy obciążać nikogo z rodziny opieka nad nim bo nasi rodzice mają czuc się wyjątkowo i bawić razem z nami. Na poprawinach będzie już normalnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczerze, podziwiam i bije brawo za całokształt podejścia do tej kwestii. Raz że myślisz o sobie, że to jedyny taki dzień w życiu, chcesz się wybawić, a jednocześnie nie chcesz obciążać innych opieka. No i mało która mama jest na tyle odważna, bo pewnie decyzja o zostawieniu małego w domu spotkała się albo dopiero spotka z krytyka...niektórych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-09, 14:29   #4617
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
W sumie powiem ci szczerze, że to tylko kwiaty. Może też tak nie jaram.sie na tym punkcie, bo serio nigdy nie zwróciłam uwagi sama jakie kto kwiaty miał na weselu

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Ej a tak wgl to wybraliśmy piosenkę na pierwszy taniec wiem, że temat już tu był,bale my totalnie nie mieliśmy pomysłu wtedy. Kilka opcji po drodze było i wybraliśmy zupełnie coś innego niż myśleliśmy

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Piona, myślałam że ja jestem jakaś skrzywiona że tak mało mnie kwiaty obchodzą Całe szczęście moja mama jest florystką więc jakoś to będzie wyglądać, ja tylko wiem że chcę białe i różowe.

My wczoraj też wybraliśmy piosenkę
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-09, 15:37   #4618
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Dobrze, że nikt z zaproszeniem na salę nie będzie wchodził, bo bym musiała przytargrac góry, żeby pasowało


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wybraliśmy winietki pod sale a nie "w zestawie" z zaproszeniami to usłyszeliśmy, że powinniśmy wziąć takie jak zaproszenia, bo przecież przed weselem sprawdzasz jeszcze godzinę, więc goście będą mieć przed oczami jakie były zaproszenia 😂
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-09, 15:55   #4619
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
Wybraliśmy winietki pod sale a nie "w zestawie" z zaproszeniami to usłyszeliśmy, że powinniśmy wziąć takie jak zaproszenia, bo przecież przed weselem sprawdzasz jeszcze godzinę, więc goście będą mieć przed oczami jakie były zaproszenia
Tak naprawdę to papeteria, na którą nikt nie zwraca uwagi a już na pewno nikt nie pamięta o tym, jakie były zaproszenia i czy aby na pewno się komponują.

Po 18 jadę do księdza po zaświadczenie o chrzcie, pierwsza trauma mam nadzieję będzie za mną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-09, 16:41   #4620
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Szczerze, podziwiam i bije brawo za całokształt podejścia do tej kwestii. Raz że myślisz o sobie, że to jedyny taki dzień w życiu, chcesz się wybawić, a jednocześnie nie chcesz obciążać innych opieka. No i mało która mama jest na tyle odważna, bo pewnie decyzja o zostawieniu małego w domu spotkała się albo dopiero spotka z krytyka...niektórych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za miłe słowa my z TŻ zaczynając planować ślub gdy rozmawialiśmy o kwesti syna na weselu oboje zgodnie stwierdziliśmy nie będzie go, rozmawialiśmy z tyloma ludźmi z rodziny jedni narzekają że będziemy tego żałowac drudzy że dobrze robimy więc podjęliśmy decyzję że robimy według naszego przekonania chcemy się skupić tego dnia na sobie, na gościach przeżyć te emocje to wszystko, my już jesteśmy tyle razem ze ten ślub to zwieńczenie wielu lat naszych wspólnych czekamy na niego i chcemy celebrować z rodziną a jak będzie mały na sali to będę wiecznie myśleć o nim, a co robi a czy jadł a ile zjadł może trzeba go przebrać a może uspac a jak zapłacze to czemu placze dajcie mi go i tak to by wyglądało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Tak naprawdę to papeteria, na którą nikt nie zwraca uwagi a już na pewno nikt nie pamięta o tym, jakie były zaproszenia i czy aby na pewno się komponują.

Po 18 jadę do księdza po zaświadczenie o chrzcie, pierwsza trauma mam nadzieję będzie za mną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie też tak myślę, jak zaczynałam robić zaproszenia to chciałam i takie a może takie a może inne chciałam idealne a potem chwilę usiadłam i zastanowiłam się gdzie są wszystkie zaproszenia które ja dostałam do tej pory i tak... Są ładne i jest super naciesze oko jak będę je rozdawać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.