Proszę o pomoc :Dekoloryzacja z czarnego u fryzjera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-12, 11:34   #1
Katarzyncia23
Raczkowanie
 
Avatar Katarzyncia23
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 275

Proszę o pomoc :Dekoloryzacja z czarnego u fryzjera


Dziewczyny mam poważny problem. Mam już dość swoich czarnych włosów.
Mam włosy ciemny blond, ale wcześniej rozjaśniałam je do platyny. Popaliły się strasznie. Ok. 1,5 roku temu zafarbowałam je na ciemno, najpierw brąz, potem czerń. Obecnie włosy mam w świetnej kondycji, są cienkie, bo zawsze były, ale lśniące i zdrowe i co najważniejsze długie. Niestety nie chcę już czarnego, chciałabym mieć ciemny blond.
Wiem, że to nie takie proste i szybkie, ale bardzo mi na tym zależy.

Nie chcę robić sobie krzywdy, chcę iść do dobrego fryzjera w Warszawie, który mi pomoże. W większości salonów mówią, że jest to niemożliwe i rozkładają ręce. Jestem przygotowana na to, żeby powolnymi krokami uzyskać wymarzony ciemny blond. Niestety NIE DAM PRZEKONAĆ SIĘ na chodzenie z wielkimi odrostami, tak więc teraz pytanie :
Gdzie się udać ? Czy któraś może polecić dobrego fryzjera w Warszawie, który mi pomoże i nie zniszczy włosów? Błagam, bo już rozkładam ręce z bezradności
Katarzyncia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.