!:(:(kręcone Włosy:(:(! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-15, 07:44   #1
Mili
Raczkowanie
 
Avatar Mili
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 45
Unhappy

!:(:(kręcone Włosy:(:(!


Od urodzenia mam kręcone włosy...Mam 17lat i jeszcze nigdy do tej pory nic w nich nie zmieniłam.Myslałam o prostowaniu bo wtedy bym miała więcej możliwości ze zmianą fryzury,ale podobno te tanie prostownice do 30zł. bardzo niszczą włosy a mnie nie stać na prostownice za ok.200 a po zatym ja już sama od siebie mam bardzo zniszczone... (jestem szatynką o ciemnych brązowych oczach)....Może ktoś by mógł mi coś doradzic ???
__________________
Mamy Piękne lato tego roku
Mili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 08:43   #2
cookie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 271
GG do cookie
Dot.: !:(:(kręcone Włosy:(:(!

Może i niszczą włosy - nie wiem. Ale mozesz taką kupić, na rynku jest dużo odżywek ochronnych do tego aby włosy nie niszczyły się po prostownicach, lokówkach, suszarkach itp.
Co jednak do tych prostownic droższych to przytocze pewną sprawę: moja kuzynka (ma 14 lat) używała takiej prostownicy (za około 300 zł) raz w tygodniu, gdyż włosy myła także raz w tygodniu... ma szczęście jest w tym wieku że włosów nie trzeba tak często myć:P Ale mniejsza o to. W każdym razie używała tej prostownicy przez około pół roku i spaliła sobie włosy - teraz ma proste ale spalone A miała takie piękne grube i kręconw włosy.
Także myślę że nie ma gorszych i leprzych prostownic, i myślę że do każdej trzeba podejśc z dystansem
PZDR
__________________

cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 09:15   #3
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: !:(:(kręcone Włosy:(:(!

mam ten sam problem:/ kupiłam na allegro prostownice ceramiczną (czyli tą lepszą) za 40 zł i naprawdę nie niszczy. Używam żadko bo jak rano wstaje to mi się po prostu nie chce, ale raz na jakiś czas to naprawde miła odmiana. Plus ostatnio używam waxa w sumie jego cena jest taka sobie bo ok 25zł ale używam od miesiąca i zużyłam może 20% więc się opłaca a naprawdę chroni i odzywia włosy
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 10:16   #4
aguss_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 493
Dot.: !:(:(kręcone Włosy:(:(!

Hm.. A moze po prostu polubic swoje kręcone włoski????
Wiem wiem.. to nie jest tak "po prostu" ( wiem to z autopsji) Sama przez poned 3 lata cierpialam na manie prostych włosów. Ale sie z niej "wyleczylam" i znowu nosze krecone
I te komplementy : "jakie masz piekne wlosy - sama bym chciala miec takie loki" hihi
Pozdrawiam. I przemysl czy nie warto polubic kreciołków.
aguss_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 10:44   #5
Mili
Raczkowanie
 
Avatar Mili
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 45
Dot.: !:(:(kręcone Włosy:(:(!

Dzięiii masz u sumie rację ale wiesz....To może jakiś kolorek sobie zażuce ???
__________________
Mamy Piękne lato tego roku
Mili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.