Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-15, 16:03   #331
martuniaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 24
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Cześć, mam do was pytanie czy wiecie co zrobić żeby dziecko chciało jeść z butelki? Bo mój synek niechce jej wogóle ciągle ją wyplówa, płacze tak głośno że całe osiedle go słyszy,niewim co to będzie jak pójde na uczelnie w sobote mąż sobie nie poradzi i pewnie będę musiała racać do domu pomóżcie mi jak mam nauczyć go jeść z butelki.
martuniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 18:32   #332
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

MartuniaK a czytałaś ten wątek? Jest tu pare rad:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=149165
Ja niestety mam odwrotny problem, moja Ala z kolei nie chce cyca Butelkę pokochała od pierwszego razu.. do tego stopnia, że mało denka nie wciagnęła...

Właśnie farbuje włosy.. mam nadzieję, że jakoś to przeżyją.

Alabama potrzebuje skutecznej antykoncepcji a hormony w moim przypadku odpadają.. A czemu pytasz czy to przemyślałam? Wiem, ze czasem organizm odrzuca spiralkę jako ciało obce (mam nadzieję, że u mnie bedzie o.k)
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 12:55   #333
Rania
Raczkowanie
 
Avatar Rania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: dziki zachód;)
Wiadomości: 321
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee dzieki chyba załapałam
dziewczyny moja mała konczy 3 miesiac i straszne ja swedza dziasła,czy to juz na zeby? jak jej sie wkłada palca do buzi to jest najszczesliwsza i strasznie dziasłami gryzie. A tak to marudzi i strasznie nerwowa przy tym.Nie to dziecko.Mamy młyn ostatnio.I ślini sie okropnie.

tez tam mysle ze kapac trzeba kazdego dnia , człowiek tez sie nie kąpie co kilka dni
Rania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 14:40   #334
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Wink Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee, ja farbowałam włosy jeszcze w połogu Nie mogłam na siebie patrzeć. Włosy zniosły to bardzo dobrze bo w ciąży mi się wzmocniły, choć kolor troszkę się różnił.

martuniaK, może niuńkowi nie pasuje smoczek. Wymiana czasami załatwia sprawę. Moja ma butelki Aventu i nie ma problemu. Nuka nie chciała ssać.

Dzisiaj musiałam dzwonić go gina i odwoływać wizytę. Okazało się, że okres dostałam i to dwa miesiące po porodzie, przy karmieniu małej cycem To się nazywa sprint...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ko.JPG (104,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lo.JPG (113,0 KB, 22 załadowań)
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 18:22   #335
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

wenecja wspólczuje akurat do czego jak do czego ale do okesu to mi sie nie spieszy zupełnie takze doskonale Cie rozumiem
Rania ja mam podobny problem z moja Ntalka po chorobie jej tak zostało pytałam sie lekarki powiedzała ze tzreba przeczekac ja stosuje Viburcol spektakularnych efektow nie ma trudno mi powiedziec jakby było bez tego ale wole nie probowac
Dordee jak wyszła Ci farba?słyszłąm ze kobiety ktore sa zarowno w ciazy jak i karmia maja problemy z farbowaniem włosów wychodzi inny kolor od zamierzonego - zazdroszcze Ci tez powinnam cos z soba zrobic
milka na ataki wscieku moze podawaj jej ten viburcol mow do niej zabawiaj ja w czasie jazdy moze pomoze?na spacerze moje dziecko tez nie spi ma takie oczy szerokie ze wiekszych chyba juz nie moze zrobic chociaz ja mam inna sytuacje moje dziecko prawie wogole nie spi - daj znac
diewczyny mam pyatanie czy chodzicie z dziecmi na ta pogode na spacery?bo jest tak paskudnie i zimno ze zastanawiam sie czy wychodzic z mala zeby czegos znowu nie załapała
acha i jezce jedno czy wasze dzieci ssa kciuk po jedzieniu?moja robi to namietnie a jak jej robie flaszke to nie chce bedzie sie tak darła az wyeleje sie wszytko po co onate paluch y sobie pcha do tego pyszczka?
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 18:50   #336
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Wenezja Emilka śliczna A jaka duża już Ależ te nasze dzieciaczki rosną...

Ciampurku farba wyszła bardzo ładnie Robimy w niedzielę chrzciny - jakoś trzeba wygladać Jutro jadę na zakupy - muszę sobie kupic coś do ubrania - spódnicę już mam Dziś kupiłam sobie w końcu kozaki i mega obcisłe dżinsy
Na spacer chodzę codziennie na ok. dwie godziny - Alicja je uwielbia. Śpi jak zabita cały spacer i jak wracamy do domku to jeszcze w gondolce potrafi pospać z godzinkę-dwie Nie muszę chyba pisać jak jest mi to na rękę
Moja Ala ssie piąstki głównie jak jest bardzo głodna, chociaż zdarza się jej też po jedzeniu - nie ma reguł..
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 20:21   #337
aniuafen
Rozeznanie
 
Avatar aniuafen
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łączkowice (25 km od słynnej Włoszczowy vel Gosiewa)
Wiadomości: 972
GG do aniuafen Send a message via Skype™ to aniuafen
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

hej dziewczyny!
Jesli chodzi o spacery to POLECAM chodzić, pomimo pogody. Dzieciaki się fantastycznie hartują. Własciwie wyjątkiem są silne wiatry - wiadomo migracja zarazków no i fizyczne niebezpieczenstwo ze jakaś gałąź Wam na głowę spadnie no i mrozy poniżej 15 stopni - choć nawet wtedy na 10-15 minut można wyjśc. Moj się urodził w zimie po 2 tygodniach ( później niż w lecie wiadomo) bylismy na spacerze i nie wychodziłam z domu tylko jak się nie dało bo nas kompletnie zasypało. Zdrowy do dzisiaj - choruje bardzo rzadko. Z Alicją chodzimy cały czas - na razie czasem zostaję w domu jak starszego nie bardzo mam z kim zostawić albo sama czuję się bardzo źle. Nie z powodu małej
Dużo zdrówka dla Waszych maleństw!
__________________
"Każda kobieta jest piękna w swoim rozmiarze"
Strona rodzinna
Instrukcja przygotowywania fotek na aukcje na allegro
aniuafen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-17, 13:41   #338
Alabama24
Raczkowanie
 
Avatar Alabama24
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 232
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee pytałam o tę spiralkę, ponieważ sama rozpatrywałam różne formy antykoncepcji. Jeśli chodzi o tę akurat, to najbardziej odstraszyła mnie perspektywa infekcji, nieregularnych krwawień, plamień i różnych dziwnych okołomiesiączkowych wydarzeń, łącznie z bólem podbrzusza. To wiem z wywiadów od znanych mi kobiet, które zastosowały spiralkę, chociaż oczywiście mogą takie rzeczy wcale nie wystąpić, nie ma na to reguły.Ja przez 6 lat brałam pigułki i byłam bardzo zadowolona, choć wiem że nie każda dziewczyna może je przyjmować. Zawsze miałam okres regularnie, co do minuty niemalże, krótki i bezbolesny.

Pozdrawiam
__________________

(...)Im bardziej wzrok natężam, tym widzę mniej,
i woda schylona nad słońcem tym bliższe przynosi odbicie,
im dalszy od słońca oddziela ją cień...
J.P.II

Tymuś = szczęście
Alabama24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 14:43   #339
aniuafen
Rozeznanie
 
Avatar aniuafen
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łączkowice (25 km od słynnej Włoszczowy vel Gosiewa)
Wiadomości: 972
GG do aniuafen Send a message via Skype™ to aniuafen
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Ja uzywałam spiralki i sobie chwalę - jedyne czego teraz sie boję to niestety naczytałam sie ze sa przypadki zajscia w ciąże pomimo spiralki ZONK!! nie no trzeciego tio już bym nei chciała... Teraz uzywam tych pigułek Cerazzette ale fatalne to jest - co 10 dni dostaję plamien. Te plamienia to mogłyby robić za skuteczną antykoncepcję Co to za interes jak i tak nie mozna ....
Biorę bo mam jakis torbiel ponoć i to ma pomóc we wchłonięciu się go. Gdyby nie to odstawiłabym to w cholere, na dodatek wiecznie zapominam o tym, najdłuzej udało mi się brac regularnie 2 tygodnie, potem zapomniałam, wzięłam dopiero rano, a przy pigułkach już to może miec znaczenie - no i i tak zostają gumki... Tez sie nie mogę doczekac spiralki, ale ja z kolei czekam az ten toriel się wchłonie, mam nadzieje samoistnie bo jak nie to znowu wizyta w szpitalu
__________________
"Każda kobieta jest piękna w swoim rozmiarze"
Strona rodzinna
Instrukcja przygotowywania fotek na aukcje na allegro
aniuafen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 15:13   #340
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Cytat:
Napisane przez aniuafen Pokaż wiadomość
Ja uzywałam spiralki i sobie chwalę - jedyne czego teraz sie boję to niestety naczytałam sie ze sa przypadki zajscia w ciąże pomimo spiralki ZONK!! nie no trzeciego tio już bym nei chciała...
Hej dziewczyny
Znam osobiście prypadek ciąży na spiralce,mam w ten sposób dwójke młodszego o 14 lat rodzeństwa.Moja mama stosując spiralkę zaszła w ciąże, urodziła bliźniaki
Ja sama rodzę na początku grudnia(dlatego podczytuje wątek młodych mamuś)po ciąży równierz planuje spiralę,tabletek brać nie moge a nawet nie chce.Ale nie słyszałam tych histori o plamieniach i infekcjach
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 19:27   #341
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

dziewczyny tak naprawde nie ma idealnej metody antykoncepcji kazda musi razem z lekazrem dobrac sobie ja indywidualnei to co dla jednej jest dobre niekoniecznie dla drugiej tez bedzie
Doridee napisz jak tam chrzest ciekawa jestem jakie menu było pochwal sie
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-17, 20:53   #342
Rania
Raczkowanie
 
Avatar Rania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: dziki zachód;)
Wiadomości: 321
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Ja też brałam Cerazette i czułam się po nich okropnie,codzienny silny ból głowy .Taki że musiałam brać coś przeciwbólowego bo nie mogłam nic zrobić no i okropne plamienia i krwawienia.Także nie miałam ochoty na seks.
Przy karmieniu piersią inne pigułki odpadają a spiralki nie polecał mi gin jeśli jeszce kiedyś chcę mieć dziecko.Duże ryzyko infekcji.


My tez mamy chrzciny w niedzielę.Już bym chciała mieć to za sobą.
Jestem ostatnio strasznie zmęczona,pozno się kładę i wstaję wcześnie.Mała marudzi,swędzą ją dziąsła.Nie jem prawie wcale obiadw bo nie mam kiedy gotować a mąż pozno wraca z pracy.Biedak tez na diecie
Chodzimy jacyś przemęczeni i siły nie ma na nic.
Rania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 21:50   #343
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Nie ma antyponcepcji bez wad - niestety Wiem, że przy spiralce jest duże ryzyko infekcji, ale przy hormonach wcale nie jest lepiej.. Brałam kiedyś tabletki i grzybica prawie non stop

Tak jak pisałam - chrzciny w niedzielę, na obiad zapraszamy do restauracji. A menu jutro dogramy ale myśle że będzie: rosół, kotlety de volaille, zestaw surówek, do tego wino, napoje, kawa, herbata. Na deser będzie tort i ciasta (możemy mieć swoje). Część gości pewnie przyjdzie jeszcze do nas do domku więc przygotujemy jakieś sałatki na zimno i inne przekąski, ciasto. Ogólnie bez szaleństw

Ja też nie mam czasu ani ochoty na gotowanie obiadów (nigdy tego nie lubiłam), zazwyczaj mama coś gotuje a ja tylko odgrzewam, Andrzej najczęściej je obiad w pracy. Gorzej będzie jak trzeba będzie Ali gotować - wtedy nie ma zmiłuj
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 20:21   #344
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Rania a Ty gdzie planujesz chrzest?
nawet nie iwecie dziewczyny jak wam zazdroszcze tez cchiałabym byc po tym
mojej malej chyba ida zeby bo płacze cały czas kupilam zel na zabkowanie ale guzik nie pomaga jak sobie z tym radicie?zimnego smoka albo gryzaka nie che wziasc do paszczy
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 14:44   #345
martuniaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 24
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Cześć, chrzściny mamy też w tą niedziele, imprezka jest w domku, obiad i reszte przygotowywuje moja mama, ja niemam ostatnio głowy do niczego, ciągle jestem zmęczona, nic mi sie niechce, do tego synek przeziębiony i dostaje syropek, mam nadzieje że mi się nierozchoruje, dalej niechce jeść butelki choć próbowałam już chyba wszytskich smoczków Chyba dopada mnie jakaś depresja ,nawet mąż mnie wkurza, jak niepowiem mu co ma zrobić to niezrobi, chyba musze odpocząć od tego wszystkiego, do tego waga stoi w miejscu i niechce spaść . Mam nadzieje że wy macie lepsze samopoczucie, pozdrawiam Was i Wasze Dzieciaczki.
martuniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 14:52   #346
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

martuniaK witaj w klubie musze CIe jednak pocieszyc mam jeszce gorsze samopoczucie dzisiaj bylam u lekarki mojej homeopatki i powiedziała mi zebym szła do neurologa bo z mała jest chyba cos nie tak nie trzyama głowki a ma juz skonczone 3 mieisace a jak ja dam na brzuszek to lezy plackiem ....co zrobic?
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 17:08   #347
Alabama24
Raczkowanie
 
Avatar Alabama24
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 232
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Witajcie. CIAMPURKU bardzo Ci współczuję, że tyle problemów z maleństwem, ale na pewno się jakoś ułoży, przecież niektóre dzieciaczki troszkę później zaczynają trzymać główkę.

No cóż, nie sądziłam, że Cerazette może powodować taki dyskomfort u dziewczyn, u mnie jest na razie super, wszystko oki, oby tak dalej. Kiedy wcześniej brałam pigułki często zdarzało mi się zapomnieć, albo brać kilka godzin za późno ale jakoś zawsze działały. A wystarczyło,że je odstawiłam na trochę, żeby dać odpocząć swoim trzewiom i bum - dzidziuś Szkoda,że tak naprawdę jest taki mały wybór jeśli chodzi o antykoncepcję dla nas.


Mój synek ma niestety pierwsze odparzenie pupci, a tak się cieszyłam, że się nie pojawiło. Mam nadzieje,że Sudocrem załatwi sprawę, bo Penaten jakoś sobie nie radzi, a jak u Was??? Miałyście już z tym do czynienia?
__________________

(...)Im bardziej wzrok natężam, tym widzę mniej,
i woda schylona nad słońcem tym bliższe przynosi odbicie,
im dalszy od słońca oddziela ją cień...
J.P.II

Tymuś = szczęście
Alabama24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 17:43   #348
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Ciampurku być może Natalka ma obniżone napięcie mięśniowe.. Moja Ala z kolei ma za duże :/ Na szczęście dzieciaczki są na tyle małe, ze wystarczą ćwiczenia i wszystko wraca do normy więc sie nie martw U nas są duże postępy

Alabamo myślę, że Sudocrem pomoże

U mnie samopoczucie nawet O.K ale strasznie przemęczona jestem... Nie chce mi się nic robić. Waga ciągle spada - chociaż tu plus.
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 21:34   #349
madzia7
Raczkowanie
 
Avatar madzia7
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 288
GG do madzia7
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Witam mamuśki
Ale sie za wami stęskniłam,tyle miałam zajęć że nie miałam już siły wieczorem zaglądnąc!
Wczoraj byłam pierwszy raz na aerobiku i spodobało mi się,instruktorka dała nam niezły wycisk

Ja zażywam Cerazette i narazie nie mam żadnych dolegliwości

wklejam zdjęcie Emilki z chrzcin czyli miesiąc temu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00196.jpg (12,5 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00230.jpg (11,6 KB, 24 załadowań)
madzia7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-19, 21:53   #350
sylwiamaria
Rozeznanie
 
Avatar sylwiamaria
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 670
Wyślij wiadomość przez ICQ do sylwiamaria GG do sylwiamaria
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Madzia, wlasnie przegladam sobie fotki twojej Emilki z chrzcin. Emilka jest sliczna. Czy ten kwiat to prawdziwa roza? Czy to taki obyczaj czy tylko ty tak go sobie tam przyczepilas? Fajnie nawet to wyglada.
pozd
__________________

    1. " W życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta."
George Bernard S

sylwiamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 21:56   #351
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Madziu ślicznie Emilka wyglądała Powklejej więcej jej zdjęć

A ja mam doła- pożarłam sie z Andrzejem i idę spać Ehh, facet nigdy nie zrozumie kobiety...
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 21:59   #352
madzia7
Raczkowanie
 
Avatar madzia7
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 288
GG do madzia7
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

I jeszcze wrzucam kilka zdjęć,niestety są sprzed 3 tygodni bo nie mam teraz aparatu!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Prezentacja 315.jpg (27,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Prezentacja 327.jpg (33,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Prezentacja 343.jpg (25,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Prezentacja 405.jpg (23,3 KB, 13 załadowań)
madzia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 22:03   #353
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Cytat:
Napisane przez madzia7 Pokaż wiadomość
I jeszcze wrzucam kilka zdjęć,niestety są sprzed 3 tygodni bo nie mam teraz aparatu!
Nooo śliczności Ucałuj Emilkę
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 22:08   #354
madzia7
Raczkowanie
 
Avatar madzia7
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 288
GG do madzia7
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

sylwiamaria to prawdziwa różyczka, u nas jest taka tradycja że przyczepia się do czapeczki albo kwiatuszek albo coś zielonego np mirt

doridee wiem coś o tym

dzięki dziewuszki
madzia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 22:12   #355
sylwiamaria
Rozeznanie
 
Avatar sylwiamaria
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 670
Wyślij wiadomość przez ICQ do sylwiamaria GG do sylwiamaria
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Tak myslalam, ze to jakas tradycja. Twoja Emilka ma boskie oczka, a jakie duze .wow.
__________________

    1. " W życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta."
George Bernard S

sylwiamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 09:14   #356
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość

A ja mam doła- pożarłam sie z Andrzejem i idę spać Ehh, facet nigdy nie zrozumie kobiety...
Hmm... U mnie też ciche dni Ale mam to w nosie! Pierwsza ręki nie wyciągnę. Facet nigdy nie zrozumie kobiety...
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 09:20   #357
madzia7
Raczkowanie
 
Avatar madzia7
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 288
GG do madzia7
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Cytat:
Napisane przez sylwiamaria Pokaż wiadomość
Tak myslalam, ze to jakas tradycja. Twoja Emilka ma boskie oczka, a jakie duze .wow.
dzięki sylwiamaria chociaż te duże oczka ma po mamusi bo tak to cały tatuś,nie wyparłby się jej

Emilka wreszcie usneła ciekawe ile pośpi bo w domu śpi po 30min a na polku zawsze dłużej! wasze dzieciaczki też tak krótko śpią? dobrze że nie musze gotować bo nie wiem kiedy znalazłabym na to czas
mała jak nie śpi to praktycznie cały czas chce być na rękach a jak ją odłoże to wrzask-mała terrorystka
buziaczki
madzia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 10:04   #358
Rania
Raczkowanie
 
Avatar Rania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: dziki zachód;)
Wiadomości: 321
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Wczoraj byliśmy na szczepieniu i Nadusia dostała wieczorem temperaturę
Lekarka przepisała nam już przy ostatnim szczepieniu paracetamol w czopkach dla niemowląt , wczoraj jej zmierzyłam w pupci temp i miała 38,3. Mówiła że jak będzie więcej jak 38 to podać czopek.Tak też zrobiłam i już jest ok.Ale jakiś taki dziwny strach mam przed tym aby nie zachorowała,przed gorączkami itp.
W niedzielę mam chrzciny dobrze by było aby ta temp to poszczepienna była a nie na przeziębienie.
Chrzciny mamy w domu,mamy nasze organizują ja zrobię ciasto i zamówię torta.Ech nie mam siły na imprezy wszelkie.
Jeszce zupełnie nie mam co ubrać,dziś mąż mnie zmieni przy dziecku na może 3 godzinki to może coś znajdę
Moja waga stanęła i nie chce spadać, a mówią że karmienie piersią odchudza???
Mała za 5 dni skończy 3 miesiące waży 6 kg i ma 62 cm.
Dowiedziałam się że inne produkty jak marchew czy jabłko można będzie wprowadzić jak mała skończy 4 i 1/2 miesiąca.

Ciężko mi ruszyć gdziekolwiek z domu ,jestem cały czas sama z nią,mąż ma dużo roboty ostatnio i wraca pózno.Moze dzis mi się uda wyskoczyć na zakupy.Zobaczymy.


Na odparzenia najlepszy sudokrem.Któraś miała problem z pupcią dziecka.

Moja córcia robi postępy przewraca się już sama z pleców na bok i odwrotnie.
No i zaczyna się z pozycji na plecach bardzo podnosić do góry.Tzn główkę ciągnie jak do siedzenia.Na brzuchu bardzo ładnie i długo główkę trzyma i ostatnio nawet na przedramionach się podparła.Ech...Ona już nie chce polegiwać tylko by dom zwiedzała....


Wklejam fotkę jak ładnie trzyma główkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1034118.JPG (18,0 KB, 24 załadowań)
Rania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 12:09   #359
madzia7
Raczkowanie
 
Avatar madzia7
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 288
GG do madzia7
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Rania Nadusia kochaniutka i jaka mocna dziewczynka

Moja Emilka za nic nie chce leżeć na brzuszku wytrzymuje 2min i wrzask i co za tym idzie nie wytrzymuje z podniesioną główką długo a już nie mówiąc o unoszeniu się na przedramionach nie wiem już jak ją do tego zachęcić,daje jej różne grzechotki przed głową żeby uniosła i się zaciekawiła ale to nic nie pomaga! uparciuszek z niej i tyle

moja waga już super,o kilogram mniej niż przed ciążą tylko teraz muszę poćwiczyć zeby troszkę ujędrnić ciało
madzia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-21, 18:25   #360
madzia7
Raczkowanie
 
Avatar madzia7
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 288
GG do madzia7
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Straszna tu cisza,gdzie jesteście mamuśki

właśnie się pokłóciłam z tż i oczywiście skończyło się moim płaczem,strasznie się rozczulam ostatnio,jakaś wrażliwa jestem ale w sumie zawsze taka byłam!
ehh do bani mam dziś dzień
dobrze że mam Emilcie i moge się do niej przytulić-ona działa na mnie kojąco

co u was słychać?
całuski dla waszych dzieciaczków
madzia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.