Czysta micha - cz.7 - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-07, 13:51   #1081
Cornelia86
Zadomowienie
 
Avatar Cornelia86
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 209
Dot.: Czysta micha - cz.7

Poziomka i Higu, przykro mi, trzymajcie się ciepło i zawsze możecie się wygadać, poradzić itd. Myślę że zwłaszcza jak ma się dzieci, że warto zakończyć coś niż w tym brnąć i unieszczęśliwiać siebie i innych (dzieci jakoś to wyczuwają) to z praktyki zawodowej potwierdza mi się w 100% mniej urazy do siebie przed rozstaniem to większe szanse na pokojowe relacje po.

Wolha, wyglądasz pięknie ☺️

Gryziu, piękny brzuszek i Ty promieniejesz.

Nestle, jaj poszło?

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Likka podziwiam i zazdroszczę (pozytywnie) tego biegania.
__________________
Rzeczy, które robię w imię miłości... J.L. zrzucając B.S. z wierzy w Winterfell - GoT
Cornelia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 14:28   #1082
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha - cz.7

Aisha, ja i kolega nie chcieliśmy ślepo wykonywać raportu, który uznaliśmy za stratę czasu i zasobów. Przełożony najpierw się obraził, a następnego dnia przyznał nam rację i zaproponował dużo rozsądniejsze rozwiązanie. Gdybyśmy to zrobili bez gadania, to każdy pomysł zarządu by był forsowany, niezależnie jak kretyński.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cornelia, dziękuję u mnie sytuacja nie taka zła, bo rozstanie z mojej inicjatywy, bardziej bolała mnie krzywda Tż no i jednak sentyment ogromny...
A co do dzieci to podpisuję się pod tym. Wychowałam się z rodzicami, którzy w pewnym momencie nie potrafili już ze sobą normalnie rozmawiać. I znosiłam to bardzo źle, miałam nawet wtedy nadzieję, że się rozstaną

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 14:40   #1083
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.7

Odkryję Amerykę i powiem Wam,że gruba jestem myślałam że założę nową kieckę,ale nie ma szans-rolmopsa nie przeskoczę🤣

Cornelia nic jeszcze nie wiem

Higu co to za psiak? My tu nic na bieżąco nie wiemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 15:07   #1084
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam zdjęcie pierwszy raz, bo się zajaralam widząc ślad " bicka" także ten.... Ale chyba będę co jakiś czas robić. Zarzucam moja ręka że sladowymi miesniami

Higu silna jesteś, ja bym nie dała rady i zrobiła tattoo. Załącznik 7709959

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka


Wow jaka laska!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Odkryję Amerykę i powiem Wam,że gruba jestem myślałam że założę nową kieckę,ale nie ma szans-rolmopsa nie przeskoczę

Cornelia nic jeszcze nie wiem

Higu co to za psiak? My tu nic na bieżąco nie wiemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Po to się odchudzasz żeby się w nią zmieścić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 15:36   #1085
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha - cz.7

Nestle, przyjaciółka ma szczeniaka, który jeszcze nie może wychodzić na spacery no i karmić go trzeba, a ona pojechała na weekend do faceta. Mamie psa nie podrzucić bo mama ma psy, więc poprosiła mnie o zaopiekowanie się maluchem. Okropny jest, jak jeszcze raz ugryzie mnie w stopę to wyjdę i nie wrócę ale poza tym słodziak niesamowity

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 17:04   #1086
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Czysta micha - cz.7

Byłam na pilatesie . Dzisiaj nawet się spociłam, sporo ćwiczeń było w pozycji deski.
Jutro myślę czy iść na ciężarki czy kręgosłup, zobaczę jak wstanę
Na następny rok nie zapisuję się już do szkoły językowej, więc będę chodzić na zajęcia jakie chcę
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 18:37   #1087
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha - cz.7

Dziękuję dziewczyny


Z rąk jestem już zadowolona, jeszcze żeby trochę nogi umięśnić, bo zeszło mi w udkach zawrotne 2 cm, ale to co pozostało tak "ładnie" się trzęsie galaretkowato. Niestety nogi to u mnie newralgiczna część ciała. Co raz częściej zaczynam myśleć, że takie rzeczy tylko na siłowni, a ja tak bardzo nie chcę...


Byłam na tej kawie i ciachu, zrobiłam niedawno trening także jest dobrze.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-07, 20:14   #1088
Aisha_Q
Zadomowienie
 
Avatar Aisha_Q
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 477
Dot.: Czysta micha - cz.7

Higu, rozumiem walkę z bezsensem wymysłów korpo. Dobrze, że przełożony w końcu poszedł po rozum do głowy, bo bywają i tacy, którym nie przetłumaczysz.
A opieki nad szczeniaczkiem to zazdroszczę.

Wolha, do nóg nie obejdzie się bez ciężaru

Moja pizza dochodzi w piekarniku...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aisha_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 20:48   #1089
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha - cz.7

U mnie dzisiaj niby ok,ale jakoś tak ciężko mi. Za dużo, nie takie jedzenie, średnio się czuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 21:09   #1090
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Wow jaka laska!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------





Po to się odchudzasz żeby się w nią zmieścić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oo! Dokładnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Nestle, przyjaciółka ma szczeniaka, który jeszcze nie może wychodzić na spacery no i karmić go trzeba, a ona pojechała na weekend do faceta. Mamie psa nie podrzucić bo mama ma psy, więc poprosiła mnie o zaopiekowanie się maluchem. Okropny jest, jak jeszcze raz ugryzie mnie w stopę to wyjdę i nie wrócę ale poza tym słodziak niesamowity

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Zaj... są takie przyjaciółki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;87641803]Byłam na pilatesie . Dzisiaj nawet się spociłam, sporo ćwiczeń było w pozycji deski.
Jutro myślę czy iść na ciężarki czy kręgosłup, zobaczę jak wstanę
Na następny rok nie zapisuję się już do szkoły językowej, więc będę chodzić na zajęcia jakie chcę [/QUOTE]Czyli dojczald opanowany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny


Z rąk jestem już zadowolona, jeszcze żeby trochę nogi umięśnić, bo zeszło mi w udkach zawrotne 2 cm, ale to co pozostało tak "ładnie" się trzęsie galaretkowato. Niestety nogi to u mnie newralgiczna część ciała. Co raz częściej zaczynam myśleć, że takie rzeczy tylko na siłowni, a ja tak bardzo nie chcę...


Byłam na tej kawie i ciachu, zrobiłam niedawno trening także jest dobrze.
Gratu za treningos

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj niby ok,ale jakoś tak ciężko mi. Za dużo, nie takie jedzenie, średnio się czuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie brudno,gin był,ale ludzie superaśni jak pomyślę że za 4 lata 18 nastka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 21:16   #1091
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Aisha_Q Pokaż wiadomość
Higu, rozumiem walkę z bezsensem wymysłów korpo. Dobrze, że przełożony w końcu poszedł po rozum do głowy, bo bywają i tacy, którym nie przetłumaczysz.
A opieki nad szczeniaczkiem to zazdroszczę.

Wolha, do nóg nie obejdzie się bez ciężaru

Moja pizza dochodzi w piekarniku...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To właśnie nawet nie korpo, więc tym bardziej

Wrzucam zdjęcie pieska, bo cudnie patrzy, choć akurat nie na mnie IMG_20200307_214837.jpg

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-07, 21:28   #1092
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha - cz.7

Nestle
A jak małżonek przeżył zabieg?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 21:28   #1093
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam zdjęcie pierwszy raz, bo się zajaralam widząc ślad " bicka" także ten.... Ale chyba będę co jakiś czas robić. Zarzucam moja ręka że sladowymi miesniami

Higu silna jesteś, ja bym nie dała rady i zrobiła tattoo. Załącznik 7709959

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

ja chce Twoja figure !


powoli was nadrabiam
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 02:51   #1094
Aisha_Q
Zadomowienie
 
Avatar Aisha_Q
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 477
Dot.: Czysta micha - cz.7

Higu, rozkoszny! Opiekowałabym się kocham pieseły.
Chociaż zastanawiam się, siedzisz u niego jakoś dłużej czy większość doby jest sam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aisha_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 05:57   #1095
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.7

Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Nestle
A jak małżonek przeżył zabieg?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiedział nigdy więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 05:57   #1096
powerblond03
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czysta micha - cz.7

Wolha ale Ty masz te ręce umięśnione!!!

Gdybyś moje patyki zobaczyła...

Nestle rolmops zrobił mi dzień

Dziś u mnie 56,2. Muszę do piatku przycisnac, bo w sobotę planujemy z laskami imprezę, na ktorej bedziemy robić panią na P. ... (to tak z okazji, ze musiałyśmy odwołać Bergamo). Takze nadwyzka na wadze murowana :/

Witam się znad naśleników z pomidorami i fetą light

Miłej niedzielki, Chudzinki!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
powerblond03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 07:32   #1097
picknick
Raczkowanie
 
Avatar picknick
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 481
Dot.: Czysta micha - cz.7

Dzień dobry bardzo
Dziś ostatni dzień mojego wyjazdu - na szczęście, bo rozbestwiłam się brzydko, aż się boję wrócić do tak zwanej rzeczywistości - mam na myśli ważenie, lustro, takie tam 🤪 Na dniach @ więc pocieszam się, że wrażenie opuchnięcia bierze się niekoniecznie wyłącznie z degustacji lokalnej kuchni i za kilka dni minie niepostrzeżenie 🤣 Marzenia... Najgorsze, że za trzy tygodnie mam dłuższy wyjazd do ciepłych krajów - to znaczy cieszę się ogromnie, ale też trochę obawiam, że zupełnie nie jestem gotowa się rozdziać do letnich kiecek...
Nestle - rolmopsy totalnie oddają ideę Niestety ostatnio się przekonałam, że zwiewne, luźne modele maskujące potrafią dodać następnych nieładnych parę kilo...
Wolha, jesteś przezgrabna, gratuluję łapek i zazdroszczę po całości... Zrobiłabym Ci zdjęcie, jak niewdzięcznie może się lokować podobna waga, ale się wstydzę, więc tylko napiszę, że marzyłabym o takich proporcjach i nogach
Poziomka, jesli chodzi o dzieci w sytuacji rozstani, najlepsze co możesz zrobić, to zachować spokój i równowagę, no i dbać o dobry kontakt - to jest to co im daje poczucie bezpieczeństwa. Jak pisała Higu - dzieciaki się potrafią uporać z różnymi sytuacjami, badź dobrej myśli i trzymaj się cieplutko
Higurashi, dobrze, że masz zajęcia i motywację do działania - masz moc, więc bedzie dobrze - tego Ci życzę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
picknick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 07:33   #1098
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Aisha_Q Pokaż wiadomość
Higu, rozkoszny! Opiekowałabym się kocham pieseły.
Chociaż zastanawiam się, siedzisz u niego jakoś dłużej czy większość doby jest sam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też kocham psy, choć ten testuje moją cierpliwość i moje skarpetki

Wczoraj byłam u niego po południu na półtorej godziny a później wieczorem przyszłam już tutaj przenocować i dziś posiedzę do popołudnia a później zajrzę jeszcze wieczorem. Na noc wróci już właścicielka

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Picknick, dziękuję

Cóż to za ciepłe kraje?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 09:31   #1099
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Aisha_Q Pokaż wiadomość

Wolha, do nóg nie obejdzie się bez ciężaru

Moja pizza dochodzi w piekarniku...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Buhuuuu! To chyba jednak pozostanę z galaretką


Zjadłabym, oj zjadła.


Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość

Gratu za treningos

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

U mnie brudno,gin był,ale ludzie superaśni jak pomyślę że za 4 lata 18 nastka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziękować


U mnie była wczoraj nalewka różana, ostatnie 2 kieliszeczki


Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
To właśnie nawet nie korpo, więc tym bardziej

Wrzucam zdjęcie pieska, bo cudnie patrzy, choć akurat nie na mnie Załącznik 7710099

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

O jaaaaa! A też się zachowuję trochęjak kot? Sis A. ma podobnego, tzn. podobny był jesienią, bo teraz już pewnie duży, ale miał zachowania jak kot "pieść mnie, głaskaj, uwielbiamiaj" itp. itd.


Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
ja chce Twoja figure !


powoli was nadrabiam

Moge oddać


Cytat:
Napisane przez powerblond03 Pokaż wiadomość
Wolha ale Ty masz te ręce umięśnione!!!

Gdybyś moje patyki zobaczyła...

Nestle rolmops zrobił mi dzień

Dziś u mnie 56,2. Muszę do piatku przycisnac, bo w sobotę planujemy z laskami imprezę, na ktorej bedziemy robić panią na P. ... (to tak z okazji, ze musiałyśmy odwołać Bergamo). Takze nadwyzka na wadze murowana :/

Witam się znad naśleników z pomidorami i fetą light

Miłej niedzielki, Chudzinki!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale ja nigdy nie miałam, własnie były chude, teraz przypakowałam. I żeby było śmiesznie to przypakowałam bardzo łatwo. Po każdym treningu z CF 4ćwiczenia z hantlami (po 10 powtórzeń) + kilka pompek i powtarzam wszystko 3 razy. Zajmuje to jakieś 8 min i taki efekt. Ale bransoletki z nadgarstka nadal zjeżdżają


Cytat:
Napisane przez picknick Pokaż wiadomość
Dzień dobry bardzo
Dziś ostatni dzień mojego wyjazdu - na szczęście, bo rozbestwiłam się brzydko, aż się boję wrócić do tak zwanej rzeczywistości - mam na myśli ważenie, lustro, takie tam 🤪 Na dniach @ więc pocieszam się, że wrażenie opuchnięcia bierze się niekoniecznie wyłącznie z degustacji lokalnej kuchni i za kilka dni minie niepostrzeżenie 🤣 Marzenia... Najgorsze, że za trzy tygodnie mam dłuższy wyjazd do ciepłych krajów - to znaczy cieszę się ogromnie, ale też trochę obawiam, że zupełnie nie jestem gotowa się rozdziać do letnich kiecek...
Nestle - rolmopsy totalnie oddają ideę Niestety ostatnio się przekonałam, że zwiewne, luźne modele maskujące potrafią dodać następnych nieładnych parę kilo...
Wolha, jesteś przezgrabna, gratuluję łapek i zazdroszczę po całości... Zrobiłabym Ci zdjęcie, jak niewdzięcznie może się lokować podobna waga, ale się wstydzę, więc tylko napiszę, że marzyłabym o takich proporcjach i nogach
Poziomka, jesli chodzi o dzieci w sytuacji rozstani, najlepsze co możesz zrobić, to zachować spokój i równowagę, no i dbać o dobry kontakt - to jest to co im daje poczucie bezpieczeństwa. Jak pisała Higu - dzieciaki się potrafią uporać z różnymi sytuacjami, badź dobrej myśli i trzymaj się cieplutko
Higurashi, dobrze, że masz zajęcia i motywację do działania - masz moc, więc bedzie dobrze - tego Ci życzę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Bardzo Ci zazdroszcze tych ciepłych krajów teraz, oj poływałambym sobie. A rozdziewaniem się nie przjemuj kompletnie - to ma być relaks dla Ciebie i dobra zabawa.



Dziekuję Aczkolwiek jak zawsze marzę o trochę innej figurze. Nie moge jej mieć więc dbam o to co mi się trafiło.


Poziomka jeszcze tak napiszę co do związków i dzieci. Ja mam nieco dziwną sytuację z rodzicami, bo zeszli się kiedy miałam 22 lata. Przed tym nie miałam żadnego kontaktu z ojcem. Teraz są zgodną parą, a ja w sumie nie mam problemów, że tak się to układało, bo przynajmniej nikt się za ścianą nie kłócił itp. Był spokój.


Śniadanie zjedzone, kawa niewypita, bo mleko sie zepsuło no ale trudno. Niedługo spacerek do lasu. A. proponował z okazji dnia kobiet restaurację, ale się nie zgodziłam. Odbijemy sobie kiedyś indziej.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-08, 10:17   #1100
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.7

Wolha to zdecydowany ewenement z tym zejściem się rodziców Nie spotkałam się jeszcze z czymś takim.

Cierpię po tym wczorajszym drinkowaniu. Siedzii coś na żołądku i nawet bym sobie pomogła,ale wypiłam kefir i boję się jak by to mogło wyglądać Lenia mam, zupy jesXze nie zrobiłam,a zbliża się już 12..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 10:26   #1101
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Czysta micha - cz.7

Nestle miło, że pamiętasz.
Wypisałam się z niemieckiego , a żeby nie przepadła opłata za semestr zmieniłam na angielski. Tam mogę iść bez stresu i sobie poćwiczę. Jednak szkoły językowe nie dla mnie. Wrócę do samodzielnej nauki, a jak będzie potrzeba to wezmę kilka prywatnych lekcji.

Byłam na zajęciach na kręgosłup. Widziałam część osób zostało potem na ciężarki, ale to średnia kolejność najpierw się rozciągnąć, a potem ciężarki

Wolha mamy całkowicie inne figury Co najdziwniejsze nigdy nie miałam cellulitu nawet jak ważyłam 74 kg.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 10:47   #1102
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.7

Dziwne rzeczy zapamiętuję,a z normalnymi, ważnymi mam problem. Wczoraj wszyscy mieli ze mnie polewkę( ale tak pozytywnie,nie że wyśmiewczo),że tak wszystko przeżywam,zamartwiam się. Poważnie,jestem walnięta. I tak pomyślałam sobie,że może znajdę na Legimi jakiś poradnik- jak przestać się martwić-i zrobię sobie domową terapię zaczyna mnie to wykańczać powoli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 10:59   #1103
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha - cz.7

Nestle mam po prostu taką trochę telenowelę brazylijską i tyle


kqq ja nigdy nie przekroczyłam 66 kg (65 było po wielkim przejedzeniu), a niestety nogi są jakie są za to jak żyję nie uświadzyłam u siebie "boczków". Teraz zjechałam od wakacji ze 4 kg, różnica w biodrach jest jakieś 3 -4 cm, w talii aż 1 cm i w sumie nie jestem go do końca pewna, bo nie umiem się tam idealnie zmierzyć. Uda 2 cm zeszły więc już całkiem ładnie. Na szczęście prawie mi nie widzać cellulitu, dopiero jak się ściśnie skórę.



Zarzynać się nie będę dla tych nóg, nie ma co tracić nerwów. I tak w ubraniach zawsze wszyscy dają mi 5 kg mniej niż w rzeczywistości. Umiem się ubrać Prawdę widac na plaży.
__________________
aktualizacje

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2020-03-08 o 11:00
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 13:24   #1104
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha - cz.7

Wolha, ja też szerokie biodra mam, także piąteczka
A piesek nie ma zbyt dużo kocich zachowań, to taki typowy niewybiegany szczeniak jeszcze

Zastanawiam się, co by tu jutro zrobić na obiad. Może coś z tofu?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 17:10   #1105
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Czysta micha - cz.7

Mam całe opakowanie mini knoppersów. Taki to dzień kobiet Jeszcze nie rozpoczęłam. Tż rozważał kwiatka, ale zna mnie i wie z czego bardziej się ucieszę

U mnie na obiad dzisiaj bakłażan w sosie pomidorowym z mini pieczarkami
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 17:22   #1106
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.7

U mnie dalej brzydko. Ale goście już poszli,za chwilę młody lulu i wreszcie luzzzzzz. Czuję że jutro będzie poniedziałkowa pizza,ale rower także zaliczę. I w piątek Warszawa i spotkanie z Yarewienką Pamiętacie ją dziewczyny? Wreszcie uda nam się zobaczyć,po tylu latach Teraz tylko trzymać kciuki aby dzieciaki były zdrowe i pozwoliły matkom się spotkać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 17:24   #1107
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Czysta micha - cz.7

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;87643942]Mam całe opakowanie mini knoppersów. Taki to dzień kobiet Jeszcze nie rozpoczęłam. Tż rozważał kwiatka, ale zna mnie i wie z czego bardziej się ucieszę



U mnie na obiad dzisiaj bakłażan w sosie pomidorowym z mini pieczarkami [/QUOTE]



Nawet nie wiedziałam ze takie są

U mnie dziś dzień odkurzacza :/ nie mam pojęcia co mi jest


od rana: makaron z pesto z rukoli, duzy talerz zupy pomidorowej, pistacje, kilka zelek, banan, tofelek, lody, płatki kukurydziane i ciagle mam na coś ochotę

Zróbcie mi coś


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 18:20   #1108
Aisha_Q
Zadomowienie
 
Avatar Aisha_Q
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 477
Dot.: Czysta micha - cz.7

Mnie gardło boli od rana. Miska czysta, bo z apetytem słabo. Choć teraz chodzi mi po głowie jakaś pizza, ech.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aisha_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 18:59   #1109
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Aisha_Q Pokaż wiadomość
Mnie gardło boli od rana. Miska czysta, bo z apetytem słabo. Choć teraz chodzi mi po głowie jakaś pizza, ech.
Mnie też. Cały dzień
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 19:20   #1110
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Czysta micha - cz.7

Wolha jak chcesz ćwiczyć w domu, a nie chcesz kupować ciężarków, to może gumy do ćwiczeń. Jak chodzę na ciężarki i są zajęcia na dół, to gumy są używane.

Mi pizza nie chodzi po głowie. W środę firmowa, w piątek na imprezie. Następną pewnie znów zjem na dniu pizzy w firmie.

Jeszcze mam zakwasy. I to po takich lekkich ćwiczeniach, wypadłam z formy Przynajmniej jedzenie dzisiaj czysto i mniejsza ilość
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-02 16:16:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.